FANDOM


TVP 1
07:10    Moda na sukces; odc.1978; serial prod.USA
07:30    Jak wychować tatę; odc.2; serial prod.USA
07:50    Bociany z Pentowa
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Bajkowe biuro podróży i chichotu; Bajkowe środki podróży
08:40    Słoń Beniamin; odc.33 - Beniamin znajduje skarb; serial anim.prod.niemieckiej
09:10    Wyspy piratów; odc.15; serial prod. australijskiej
09:35    Bajeczki Jedyneczki; odc. 193; powt.
09:40    Rower Błażeja; program dla młodzieży
10:10    Słodkie zmartwienia; odc.26; serial prod.USA
10:35    Światowe dziedzictwo kultury; Alhambra.Rezydencja Maurów; film dokumentalny prod.niemieckiej
10:50    ZUS radzi; odc.59; magazyn
11:00    Rok w ogrodzie
11:25    Zwierzęta świata; Zabójcze węże; cz.1/2; film dok.prod.angielskiej (stereo)
12:00    Wiadomości
12:10    Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20    Zaginiony świat; odc.14 - Energia; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:10    Pościgi policyjne; odc.8; film dokumentalny prod. USA /za zgodą rodziców/
14:05    Plebania; odc.275; serial TVP (stereo)
14:30    Plebania; odc.276; serial TVP (stereo)
14:55    Bociany z Pentowa
15:00    Wiadomości
15:10    Jedynka w Europie; Irlandia
15:30    Książki na lato
15:40    Klan; odc.677; telenowela TVP
16:05    Klan; odc.678; telenowela TVP
16:30    Moda na sukces; odc.1978; serial prod.USA
17:00    Teleexpress
17:20    Sportowy Express
17:30    Gość Jedynki
17:40    Lokatorzy; Ambicje życiowe; serial TVP[stereo]
18:10    Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:00    Wieczorynka; Tabaluga; serial anim.prod.niemieckiej
19:30    Wiadomości
19:55    Sport
20:04    Pogoda
20:20    07 zgłoś się; Skok śmierci; serial TVP [za zgodą rodziców]
21:35    Telemaski 2003; Ożenek; autor: Mikołaj Gogol; reż: Jerzy Stuhr; wyk: Maria Peszek,Małgorzata Hajewska,Anna Seniuk,Zbigniew Zamachowski
23:00    Powtórka z Małysza; magazyn
23:25    Monitor Wiadomości
23:45    Różne twarze komedii; Przyjaciele i kochankowie; Friends and Lovers; 1998 komedia obyczajowa prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: George Haas; wyk: Stephen Baldwin,Danny Nucci,George Newbern
01:30    Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Studio urody
7.15 Opowieści z Księgi Cnót - serial anim.
7.40 Kasztaniaki - serial anim.
7.45 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany
8.00 M jak miłość (43) - serial TVP
8.45 Czterej pancerni i pies (6) - serial TVP
9.40 Wielkie romanse 20 wieku - John Lennon i Yoko Ono - serial dokumentalny
10.05 Przygody psa Cywila (2) - serial TVP
10.40 Trzecia granica (7) - serial
11.45 Szpital Dzieciątka Jezus (13) - telenowela dokumentalna
12.10 Wysłannicy Gai
12.35 Kanonizacja Męczenników Chełmskich i Podlaskich - reportaż
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (286) - telenowela TVP
13.40 Złotopolscy (287) - telenowela TVP
14.05 30 ton! Lista, lista - lista przebojów
14.30 Rodzina Leśniewskich (5) - serial TVP
15.00 Droga (6-ost.) - serial TVP
16.00 Panorama
16.21 Pogoda
16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Żmudzi
16.50 Tablice pamięci: Dowódcy AK (2) - Godziemba - cykl dokumentalny
17.20 9. Festiwal Filmowy i Artystyczny w Kazimierzu Dolnym: Nasz spis powszechny - Zamek - film dokumentalny
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.54 Pogoda
19.00 Na dobre i na złe (123) - serial TVP
20.00 Benefis Wojciecha Młynarskiego - wyk. Joanna Liszowska, Jacek Wójcicki
21.00 Kryminalne zagadki Las Vegas (20) - serial kanadyjski
21.45 9. Festiwal Filmowy i Artystyczny w Kazimierzu Dolnym - relacja
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.27 Pogoda
22.35 997 - magazyn kryminalny
23.10 Człowiek z Oscarem: Ziemia obiecana (1) - miniserial TVP, 1975
24.00 Człowiek z Oscarem: Ziemia obiecana (2) - miniserial TVP
0.55 W obronie prawa (22) - serial USA
1.45 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Beyblade - serial anim.
7.25 Atomówki, Strażnicy czasu - seriale animowane
7.55 Monte Carlo (3) - dramat, USA 1986
8.45 Graczykowie (46) - serial komediowy
9.15 Rodzina zastępcza (81) - serial obyczajowy
9.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
10.15 Idol
11.00 Różowa pantera - serial animowany
11.25 Imprezka Fox Kids
11.40 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze 2 (34) - serial akcji
12.35 Herkules (107) - serial przygodowy
13.25 Twój lekarz i Wystarczy chcieć
13.55 4x4 - magazyn motoryzacyjny
14.25 Beyblade - serial animowany
14.55 Miodowe lata (70) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (127, 128) - serial obyczajowy
17.10 Życiowa szansa - teleturniej
18.10 Drogówka - magazyn
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.20 Samo życie (232) - serial komediowy
21.20 MEGAHIT: Conan barbarzyńca - film fantasy, USA 1982, ok. 21.30 Studio LOTTO
23.55 Biznes informacje
0.15 Prognoza pogody
0.25 Niezła sztuka
0.55 Kuba Wojewódzki - talk show
1.50 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.50 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk
6.40 Telesklep
7.25 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk
8.15 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia
9.05 Przygody Animków (74) - serial animowany
9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku
12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
13.25 Miss Polonia - Start- program rozrywkowy
13.55 Przygody Animków (74) - serial animowany
14.20 Brzydula (31) - telenowela, Kolumbia
15.10 Przygody Supermana (38) - serial przygodowy, USA
16.10 Pogoda
16.15 Córka przeznaczenia (30) - telenowela, Meksyk
17.10 Ścieżki miłości (78) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (121) - serial obyczajowy, Polska
20.40 Tequila Sunrise - film sensacyjny, USA 1988
22.55 Sextet
23.25 TVN Fakty
23.35 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn ekonomiczny
0.05 Akta zbrodni (6) - serial dokumentalny
0.35 Gliniarze bez odznak (4) - serial sensacyjny, USA
1.30 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Gdańsk
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę - Kurier
6.45 Program dnia
6.50 Przegląd gospodarczy
7.15 Telezakupy
7.45 Panorama
8.00 Mag. Olsztyński
8.10 Gość tygodnia
8.45 Gość dnia
9.00 Historia cywilizacji Bizancjum
9.45 Spółka rodzinna
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1945-1956
10.45 Bądź zdrów!
11.15 Gość dnia
11.45 MP w Siatkówce Plażowej Mężczyzn
12.35 Sztuka tworzona w mrokach
13.50 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.45 WuWuA
15.00 Dwa światy
15.45 Gość "3"
16.00 Rozmowy kontynentalne
16.15 Panorama
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy
17.50 Mag. Słupski
18.00 Panorama
18.45 Hanza
19.20 VI Letni Festiwal Kabaretu
19.30 Telezakupy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.45 Panorama
22.00 Etos
22.15 To jest temat
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio Pogoda
23.05 Metropolitan
0.40 Po tamtej stronie
1.25 Zakończenie prog.

TVP 3 Poznań
06:50 Przegląd gospodarczy
07:15 Telezakupy
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Teleskop
08:00 Znani z Wiejskiej - senatorowie
08:15 Spojrzenia - reportaż
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 To jest temat - reportaż
09:00 Historia cywilizacji Bizancjum (1/6) - film dokumentalny produkcji GRC
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Spółka rodzinna (16/19) - serial fabularny produkcji polskiej
10:15 Dzieje Warszawy w latach 1945-56 (9/15) - serial dokumentalny 
10:20 Książki z górnej półki - prezentacje
10:30 Kurier 
10:40 Prognoza pogody
10:45 Bądź zdrów - magazyn
11:05 Książki z górnej półki - prezentacje
11:10 To jest temat - reportaż
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn
12:30 Kurier
12:35 Sztuka tworzona w mrokach (4/4) - Kultura Magdalenienne - film fabularny produkcji FRA
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Agrobiznes
14:00 Od niedzieli do niedzieli
14:25 Książki z górnej półki - prezentacje
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:45 WuWuA - magazyn
15:00 Dwa światy (14/26) - serial fabularny produkcji polskiej
15:25 Książki z górnej półki - prezentacje
15:30 Kurier 
15:40 Prognoza pogody
15:45 Źródło - magazyn
16:15 Teleskop
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Rozmowa dnia 
17:00 Przegląd gospodarczy
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Teleskop - wydanie główne
18:30 Kurier kulturalny
18:40 Prognoza pogody 
18:45 Sport - Żużel
19:30 Telezakupy
19:45 Rozmowa dnia
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda 
20:55 Echa dnia 
21:20 Eurotel 
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop
22:05 Sport - wiadomości
22:15 To jest temat - reportaż
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio pogoda
23:00 Metropolitan - (za zgodą rodziców ) - film fabularny produkcji USA
00:35 Po tamtej stronie (19/22) - Rozbitek - film fabularny prod. USA 
01:20 Sport - wiadomości
01:25 Zakończenie programu

TV 4
06:00 Strefa P magazyn muzyczny
06:30 V max magazyn motoryzacyjny
07:00 Muzyczne listy magazyn muzyczny
07:45 TV Market
08:00 Sklep Mopatopa serial animowany
08:30 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona serial animowany
09:00 Ulysses serial animowany
09:25 Super Mario Bros serial animowany
09:50 Z życia wzięte serial dokumentalny
10:20 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy program rozrywkowy
11:10 Zbuntowany anioł telenowela
12:00 TV Market magazyn reklamowy
12:15 Strefa P magazyn muzyczny
12:45 Muzyczne listy program muzyczny
13:30 Lokatorzy film SF
15:00 Ptaki magazyn
15:30 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona serial animowany
16:00 Ulysses serial animowany
16:30 Super Mario Bros serial animowany
17:00 Z życia wzięte serial dokumentalny
17:30 Sklep Mopatopa serial animowany
18:00 Zbuntowany anioł telenowela
19:00 Buffy - postrach wampirów serial fantastyczny
20:00 Przybysz serial SF
21:00 Dziennik
21:20 Informacje sportowe i Prognoza pogody
21:30 Szeryf z miasteczka Manhattan serial sensacyjny
22:00 Komenda magazyn policyjny
22:30 Joker program rozrywkowy
23:30 Sjesta film sensacyjny
01:15 Przygody Fry'a w kosmosie serial animowany dla dorosłych
01:45 Bobby kontra wapniaki serial animowany
02:45 X Laski program erotyczny
03:15 Muzyczne listy magazyn muzyczny
04:00 Strefa P magazyn muzyczny
04:25 V max magazyn motoryzacyjny
04:50 Zakończenie programu

TVN 7
6.20 Telesklep
7.00 Yaiba - Legendarny samuraj (38) - serial anim.
7.25 Magiczni wojownicy (58) - serial animowany
7.50 Tajemnice pocałunku (10) - telenowela, Meksyk
8.40 Miłość i przeznaczenie (21) - telenowela, Meksyk
9.35 Żar tropików (37) - serial sensacyjny, Kanada
10.30 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.30 Krok za krokiem (58) - serial komediowy, USA
12.00 Virginia (94) - telenowela, Meksyk
12.50 Telesklep
15.05 Yaiba - Legendarny samuraj (38) - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy (58) - serial animowany
15.55 Miłość i przeznaczenie (22) - telenowela, Meksyk
16.50 Krok za krokiem (59) - serial komediowy, USA
17.20 Żar tropików (38) - serial sensacyjny, Kanada
18.15 Złodziejski duet (5) - serial sensacyjny, USA
19.10 Luz we dwóch (3) - serial komediowy, USA
19.40 Nikki (2) - serial komediowy, USA
20.10 Co gryzie Gilberta Grapea? - film obyczajowy, USA 1993, reż. Lasse Hallstrom, wyk. Johnny Depp, Juliette Lewis, Mary Steenburgen, Leonardo DiCaprio
22.25 Brygada ratunkowa (7) - serial sensacyjny, USA
23.25 Dziennik mordercy - film sensacyjny,USA 1996, reż. Tim Metcalfe,wyk. James Woods, Robert Sean Leonard
1.15 Żołnierska opowieść - film obyczajowy, USA-Nowa Zelandia 1988
2.55 Luz we dwóch (3) - serial komediowy, USA
3.20 Nikki (2) - serial komediowy, USA
3.45 Koniec programu

TV Polonia
6.00 Wojenne losy: Gdańsk 39 − serial TVP
6.55 My o Polsce nie zapominamy... − reportaż
7.10 "Bal w operze" − Julian Tuwim − koncert galowy 24 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Złotopolscy − telenowela TVP
8.40 Eurotel
8.50 Pan De Lis − serial franc.
9.15 Bank nie z tej ziemi − serial TVP
10.00 Zgadnij odpowiedz
10.05 Klub Pana Rysia, Na łące − magazyn dla młodych widzów
10.30 Moje życie pod psem − serial austral.
10.55 Czy jest ..., zwykła − niezwykła ciecz − widowisko popularnonaukowe
11.20 Ostoja − magazyn przyrodniczy
11.40 Film animowany: Dworzec
12.00 Wiadomości
12.10 Sensacje XX wieku: Wojna polsko−bolszewicka 1920 r.
13.00 Sława i chwała − serial TVP
14.00 Kochaj mnie − serial TVP
14.25 Ze sztuką na ty: Prywatne centrum świata − reportaż
15.00 Wiadomości
15.10 Złotopolscy− telenowela TVP
15.35 40 KFPP − Opole 2003 − Debiuty
16.20 Św. Jacek na Korsyce − reportaż
16.35 Moje życie pod psem − serial austral.
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Wojenne losy: Gdańsk 39
18.35 Kulisy PRL−u
19.00 XI Światowy Festiwal Chórów Polonijnych
19.15 Dobranocka: Kasztaniaki
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Pogoda
20.10 Złotopolscy − telenowela TVP
20.35 Sława i chwała − serial TVP
21.30 Kochaj mnie − serial TVP
21.55 Ze sztuką na ty: Prywatne centrum świata − reportaż
22.30 Łańcuckie wspomnienia: Przeboje Straussów gra Strauss Festival Orchestra Vienna
23.00 Panorama
23.20 Sport−telegram
23.23 Pogoda
23.25 Powtórka z Małysza
23.45 Lato z dokumentem: Gdzie Rzym, gdzie Krym: Podróże Jerzego Pomianowskiego
0.35 Monitor Wiadomości
0.50 Kulisy PRL−u
1.15 Kasztaniaki
1.30 Wiadomości
1.57 Sport
2.02 Pogoda
2.10 Złotopolscy − telenowela TVP
2.35 Sława i chwała − serial TVP
3.30 Kochaj mnie − serial TVP
3.55 Ze sztuką na ty: Prywatne centrum świata − reportaż
4.25 "Bal w operze" − Julian Tuwim − koncert galowy 24 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu
5.15 XI Światowy Festiwal Chórów Polonijnych
5.30 Powtórka z Małysza
5.50 Monitor Wiadomości
6.05 Zakończenie programu

Polsat 2
06:00   Pasmo informacyjne  
06:30   Muzyka polska  
07:30   Piosenka na życzenie  
08:10   Komicy występują w Polsacie  
08:30   Przytul mnie  program rozrywkowy 
11:10   Najzabawniejsze zwierzęta świata  program rozrywkowy 
12:00   Akademia filmowa  
12:45   Komicy występują w Polsacie  
13:05   Dyżurny satyryk kraju  program satyryczny 
13:30   Kalambury  teleturniej 
14:00   VIP - wydarzenia i plotki  
14:30   Kalambury dla dzieci  
15:00   Muzyczne rozmaitości  
16:00   Bractwo Orła Białego  program dla dzieci 
16:15   Informacje  
16:35   4x4  magazyn motoryzacyjny 
17:00   Jazz, rock, klasyka  
17:30   Magazyn katolicki  
18:00   Najzabawniejsze zwierzęta świata  program rozrywkowy 
18:30   Komicy występują w Polsacie  
18:45   Cartoon Network  
19:15   Pasmo informacyjne  
19:40   Świat według Kiepskich  serial komediowy 
20:05   VIP - wydarzenia i plotki  
20:35   Graczykowie  serial komediowy 
21:00   Dziennik  
21:30   Najzabawniejsze zwierzęta świata  program rozrywkowy 
22:00   Joker  program rozrywkowy 
22:45   Czas na kabaret  program rozrywkowy 
23:30   Rodzina zastępcza  serial komediowy 
00:00   Informacje  
00:30   Hugo  program dla dzieci 
01:00   Świat według Kiepskich  serial komediowy 
01:30   Interwencja  reportaż 
02:00   Pasmo informacyjne  
02:30   Samo życie  serial obyczajowy 
03:00   Graczykowie  serial komediowy 
03:30   Dziennik  
04:00   Joker  program rozrywkowy 
04:45   V max  magazyn motoryzacyjny 
05:15   Big Cyc  koncert      

Polsat Sport
07:50   High 5  magazyn sportów ekstremalnych 
09:00   Zawody IAAF Grand Prix w Heusden-Zolder  
11:30   Przed sezonem  
12:00   Turniej Champions World  mecz Manchester United - FC Barcelona 
13:50   Francja - 1938  
14:00   Zawody IAAF Grand Prix w Salonikach  
16:30   V max  magazyn motoryzacyjny 
17:00   Futbol Mundial  magazyn piłkarski 
17:25   Bundesliga  mecz Schalke 04 - Borussia Dortmund 
19:15   Bundesliga  magazyn 
20:00   Turniej Champions World  mecz Manchester United - FC Barcelona 
21:50   Brazylia - 1950  
22:05   Bundesliga  mecz Hertha Berlin - Werder Brema 
23:55   Gillette World Sport  magazyn sportowy 
00:20   Bundesliga  mecz Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 
02:10   Słynne nokauty  
02:35   mecz 1. kolejki  
04:25   High 5  magazyn sportów ekstremalnych 
04:50   Zawody IAAF Grand Prix w Salonikach 

Canal +
05:35   Boomtown - serial kryminalny (odc. 7/18)
06:20   3 kilometry do raju - komedia 
07:00   Łapu Capu 
07:10   Nie Przegap  
07:20   Diabelski Młyn 
08:00   Teletubbies - serial animowany (odc. 25)
08:30   Przyjaciele 8 - serial komediowy (odc. 11)
08:55   Przyjaciele 8 - serial komediowy (odc. 12)
09:20   Boomtown - serial kryminalny (odc. 7/18)
10:05   Stan strachu - dramat polityczny
12:10   Norah Jones w Nowym Orleanie - koncert
13:10   Belfegor - upiór Luwru - film fantastyczny
14:55   Królestwo niebieskie - komedia
16:30   Przybywa narzeczony - komedia muzyczna
18:30   Film życia - Paweł i Ewa - film dokumentalny
19:35   Teletubbies - serial animowany (odc. 25)
20:00   Diabelski Młyn  
20:40   Nie Przegap
20:50   Łapu Capu
21:00   Przeklęty diament - film przygodowy  
22:35   Świat dziecka - serial dokumentalny (odc. 2/3)
23:30   Wielki świat
01:15   Podróż Dodsona - dramat
02:45   Express Europa - film sensacyjny

Canal + Żółty
08:30   Orbitowanie bez cukru - komedia
10:05   Musimy sobie pomagać - dramat obyczajowy
12:05   Łapu Capu
12:15   Nie Przegap
12:25   Diabelski Młyn  
13:05   Przedstawienie musi trwać - film dokumentalny
14:25   Test pilota Pirxa - film SF
16:05   Konspiracja.com - thriller
17:55   Boomtown - serial kryminalny (odc. 7/18)
18:40   Przyjaciele 8 - serial komediowy (odc. 11)
19:05   Przyjaciele 8 - serial komediowy (odc. 12)
19:30   Łapu Capu Extra
20:00   Mulholland Drive - thriller
22:25   Miłość Queenie - komedia romantyczna
00:10   Przeklęty diament - film przygodowy
01:40   W sieci fałszu - film SF  
03:20   Koniec sezonu na lody - film kryminalny

Canal + Niebieski
05:30   Szaleństwa Iris - film obyczajowy
07:00   Gala Boksu Zawodowego  
09:00   Liga francuska: Mecz Lille - Olympique Lyon
11:00   Żużel: Drużynowy Puchar Świata w Danii 
14:30   Instynkt - dramat obyczajowy
16:30   Liga francuska: Mecz AS Monaco - Bordeaux 
18:30   Ligue 1
19:00   Żużel: Drużynowy Puchar Świata w Danii  
22:30   Ligue 1 
23:00   Sezon rezerwowych - komedia
01:00   Żużel: Drużynowy Puchar Świata w Danii  
04:35   Łapu Capu Extra
05:05   Planeta małp - film SF

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
07.15 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
07.40 Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA)(25 min.).
08.05 Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA)(25 min.).
08.30 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
08.55 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
09.20 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
09.45 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
10.10 Policja (Police) (25 min.).
10.35 Policja (Police) (25 min.).
11.00 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Pean) (25 min.).
11.25 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.50 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Bluebrid Cafe (I Witness: Bluebrid Cafe)(25 min.).
13.30 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
13.55 Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA)(25 min.).
14.20 Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA)(25 min.).
14.45 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.10 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.35 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
16.00 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
16.25 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
16.50 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.05 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
19.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
19.50 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
20.20 Bohaterscy ratownicy (Wild Heroes of Sea Rescue) (25 min.).
20.45 Chronić i służyć (Protect & Serve). (55 min.).
21.40 Być żołnierzem (Soldiers to Be) (35 min.).
22.10 Coś poszło nie tak (When Good Times Go Bad). (55 min.).
23.05 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
00.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
00.25 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
01.15 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
01.40 Bohaterscy ratownicy (Wild Heroes of Sea Rescue) (25 min.).
02.05 Chronić i służyć (Protect & Serve). (50 min.).
02.55 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
03.20 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
03.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
04.10 Bluebrid Cafe (I Witness: Bluebrid Cafe)(25 min.).
04.35 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
05.25 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).

Europa Europa
14.00 Z cyklu: Randez-vous z Alainem Delonem: Basen (La Piscine) dramat, Franca/Włochy, 1968, 113 min
16.00 Z cyklu: Randez-vous z Annie Girardot: Komisarz w spódnicy (Tendre Poulet) komedia, Francja, 1978, 105 min
17.50 Ludzie z bronią (Men With A Guns) dramat, Wielka Brytania, 1997, 128 min
20.00 Wśród żółtych kwiatów (Yellow) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 1996, 13 min
20.30 śmiertelny wyścig (Mortelle Randonnee) dramat kryminalny, Francja, 1983, 115 min
22.10 Zapomnij o Ameryce (Vergiss America) film obyczajowy, Niemcy, 2000, 90 min
23.45 Krampack (Krampack) dramat, Hiszpania, 1999, 90 min
01.20 Z życia marionetek (From The Life Of The Marionettes / Ur Marionetternas Liv) dramat, RFN / Szwecja, 1980, 101 min.

Discovery Channel
09:00 Wędkarskie Przygody Rexa Hunta
09:25 Wędkarski bzik, U wybrzeży Florydy
09:55 Narodziny Samochodu
10:20 Niesamowite maszyny, Rakiety i ich twórcy
11:15 Niesamowite maszyny, Roboty
12:10 Megadrapieżniki
13:05 Zapomniane dinozaury
14:00 Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt
15:00 Najwięksi złoczyńcy w historii, Pol Pot
15:30 Ślady starożytności, Piramida Księżyca
16:00 Pola bitew, Pearl Harbour, część 2
17:00 Wędkarskie Przygody Rexa Hunta
17:30 Wędkarski bzik, Pstrągi z andyjskiego jeziora
18:00 Niesamowite maszyny, Atomowa łódź podwodna
19:00 Obieżyświat, Irlandia
20:00 Odrodzenie Atlantydy
21:00 Sztuka przetrwania według Raya Mearsa, Nowa Zelandia
22:00 Terapia szokowa
23:00 Opowieść o mózgu, Growing The Mind
00:00 Pola bitew, Mandżuria, część 1
01:00 Atomowe rekiny, Tajemnica USS "Scorpion"
02:00 Stulecie zwykłych ludzi, 1968 - Młodzieżowa rewolucja

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.