FANDOM


TVP 1
05:35 Moda na sukces - odc. 3446 (The Bold and the Beautiful ep. 3661); serial kraj prod.USA (2001)
05:55 Moda na sukces - odc. 3447 (The Bold and the Beautiful ep. 3662); serial kraj prod.USA (2001)
06:15 Warto kochać - odc. 62; serial TVP
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:35 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Eerie Indiana,czyli Dziwne Miasteczko - Odc. 6 (.); serial kraj prod.USA (1991)
08:35 Były sobie odkrycia - Darwin i ewolucja (Darwin et l'evolution); serial animowany kraj prod.Francja (1992)
09:05 Ziarno ; magazyn
09:35 Kodołamacze - odc. 5; teleturniej
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 110 (odc. 110); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Harcerze na Wileńszczyźnie; magazyn
11:10 Łowcy Przygód - Tropiciel się nie boi; program dla dzieci
11:55 Kampinoski Park Narodowy-Z łosiem w herbie; film dokumentalny
12:45 Budzimy do życia - Kornel; felieton
13:00 Wiadomości
13:10 Zwierzęta świata - Dziennik słoni - odc. 6/6 (Elephant Diaries 3/3); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:40 07 zgłoś się - odc. 15/21 - Skok śmierci; serial TVP
14:55 Śmiechu warte - odc. 583; program rozrywkowy
15:15 Sąsiedzi - Dobra żona; serial komediowy TVP
16:05 Moda na sukces - odc. 3448 (The Bold and the Beautiful ep. 3663); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3449 (The Bold and the Beautiful ep. 3664); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Opole 2007 na bis - Superjedynki (2); koncert
18:25 Faceci do wzięcia - Porażeni piorunem; serial TVP
18:55 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Zimowe zapasy, odc. 17 (Adventures of Mickey and Donald / Winter Storage ep. 17); serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - kronika
20:00 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Znaki (Signs)  102'; film fabularny kraj prod.USA (2002)
22:05 Męska rzecz... - Krwawy ring (Born to defense)  87'; dramat kraj prod.Chiny, Hongkong (1986)
23:40 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - półfinał (skrót)
00:25 Kojak seria 2 - Zdrada (Kojak 2 - The Betrayal, ep. 14); serial kraj prod.USA (1974)
01:15 Kino nocnych marków - Ofiary wojny (Casualties of War)  108'; film fabularny kraj prod.USA (1989)
03:10 Zakończenie programu

TVP 2
06:45 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
07:20 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Czterdziestolatek - odc. 11/21 Cudze nieszczęście, czyli świadek obrony; serial TVP
08:50 Pytanie na śniadanie - Lato - w tym Panorama: 10:00, 10:40 i Pogoda: 9:20,10:45
10:40 Wokół Sycylii - odc. 6 (Linea Blue: Sicily); cykl dokumentalny kraj prod.Włochy (2005)
11:40 Gwiazdy w południe - Agent nr 1  96'; film fabularny kraj prod.Polska (1972)
13:25 Święta wojna - (259) Heavy Metal Krupniok; serial TVP
14:00 Familiada - odc. 1428; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 866 Zazdrosny Waldek; telenowela TVP
15:05 28. Międzynarodowy Festiwal Cyrków w Monte Carlo - część 1. (28. International Festival du Cirque a Monte Carlo) kraj prod.Francja (2004)
15:55 Na dobre i na złe odc.288; serial TVP
16:50 Duże dzieci - (72); talk-show
17:40 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą (1)
17:45 Z Dwójką bezpieczniej
18:00 Program lokalny
18:25 Starter- magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Europa pępek świata
20:05 Szansa na sukces - koncert laureatów 2007 (1)
21:05 Mocne Kino - Operacja Samum  88'; film fabularny kraj prod.Polska (1999)
22:40 Słowo na niedzielę
22:45 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą (2)
23:00 Panorama
23:20 Pogoda
23:25 Sport Telegram
23:30 Naszyjnik Kleopatry (Drive time murders)  84'; komedia kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (2001)
01:00 Miasteczko Twin Peaks - odc. 14/32 (Twin Peaks ep. 11); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
01:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:01 Uwierz w dokument - odc. 37; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:39 Niepokonani - Wojciech Maj; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:52 Niepokonani - Mirosław Pawłowski; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:04 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:41 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa (Body Wars. Asthma); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:27 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:49 Pogoda; STEREO
09:52 Serwis sportowy; STEREO
09:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:03 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Niezłomni; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:13 Nawigator; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis sportowy; STEREO
11:52 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:18 Niepokonani - Mirosław Pawłowski; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:50 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 70; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kamera Kuriera; STEREO
14:02 Granice - Anglia - Szkocja. Kryzys małżeński? (Frontieres); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:50 Pogoda; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:01 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:27 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:48 Pogoda; STEREO
15:51 Serwis sportowy; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Miasta - Porty: okna na świat - Nowy Jork (Harbours Gateways to the World); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:16 Niezłomni; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:58 Pogoda; STEREO
21:04 Jarmark cudów; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:24 Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa (Body Wars. Asthma); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:50 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:17 Następcy ropy - Wykorzystać ostatnie złoża, odc. 6 (Departure From Oil. Energy for the future); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:43 Kurier; STEREO
01:05 Pogoda; STEREO
01:09 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Pierwsza miłość (478)
06.45 Jesteśmy - magazyn religijny
07.15 Sonic X (35) - serial anim.
07.45 Tutenstein (6) - serial anim.
08.15 Cudowne lata (14) - serial
08.45 Zwariowany świat Malcolma (101) - serial kom.
09.15 Się kręci - program rozr.
09.45 Łowcy skarbów (6) - serial
10.45 Alicja w Krainie Czarów (1) - film familijny, USA 1985
12.45 Czarodziejki (60) - serial
13.45 Sopot TOPtrendy Festiwal 2007: Kabareton - Czwarta Noc Kabaretowa
14.00 Formuła 1: Grand Prix Węgier - kwalifikacje
15.05 Detektyw Extralarge: Czarne i białe - film sensacyjny, Włochy/Niemcy 1991
17.00 Przebojowe lato: Koncert Płock 2007
17.45 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (13) - serial sensacyjny
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (153): Oszustka matrymonialna
20.00 Siatkówka: World Grand Prix 2007 - mecz Polska - Chiny
21.30 Siostrzyczki - komedia, USA 2002
21.55 Studio LOTTO
23.40 Szalona kapela - komedia, Wielka Brytania 1998
01.40 Dziewczyny w bikini
02.40 Nocne randki
04.40 TV Market - mag. reklamowy
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.40 Telesklep
07.20 Co nowego u Scooby'ego (12-14) - serial animowany
08.40 Dzień dobry i zdrowy - magazyn
09.00 Nigella gryzie - magazyn
09.30 Projekt plaża - magazyn
10.00 Dama Pik - magazyn
10.30 Kierunek Sopot
11.05 Superniania - reality show
12.00 Na Wspólnej - serial obyczajowy
13.15 Pogoda na miłość (7) - serial obyczajowy
14.15 Siłacze: Strongcup - program rozrywkowy
15.25 66 niezapomnianych chwil telewizji
15.55 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
16.30 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
18.00 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Pogoda, Sport
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Niania (38): Łabędzi śpiew - serial komediowy
20.35 Bez granic - melodramat, Niemcy/USA 2003
23.10 Kryminalni (68): Uczta bogów - serial kryminalny
00.15 Kryminalni (69): Wolontariuszka - serial kryminalny
01.20 Lęk skrada się w milczeniu - horror, USA 1999
03.20 Telesklep
04.10 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.50 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.10 Strażacy - serial dok.
06.35 Drogówka - magazyn
07.00 Magazyn żużlowy
07.30 Kolarstwo: Proliga 2007
08.00 Kasa na bank - teleturniej
10.00 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Kaszub
10.30 Sztukateria - magazyn
11.00 Modelki - reality show
12.05 Zasady gry (7) - serial kom.
12.35 Bruno - film obyczajowy, USA 2000
14.45 Sposób użycia (7) - serial komediowy
15.15 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski kobiet - finał
17.15 Przetrwanie - teleturniej
17.55 Świat według "Gwiezdnych wojen" (3) - serial dok.
19.00 Kinomaniak - mag. filmowy
19.30 Drogówka - mag. policyjny
20.00 Z księżyca spadłeś? - komedia SF, USA 2000
22.10 Formuła 1: Grand Prix Węgier - kwalifikacje
23.20 Modelki - reality show
00.25 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
00.55 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.25 Ściśle jawne. Głośne sprawy na ekranie - talk show
02.15 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.50 Magazyn żużlowy
03.10 Kolarstwo: Proliga 2007 - dookoła Mazowsza
03.35 TV Market - mag. reklamowy
03.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 35; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 36; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 37; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Złotopolscy - odc. 853* - Remont nie jest najważniejszy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Złotopolscy - odc. 854* - Zemsta Moniki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:40 Święta wojna - (262) Bercia Dworniok; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Tajemnica Sagali - Magiczny kamień odc. 2 (Tajemnica Sagali) kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
09:30 Polska na lato - Ziemia Grodziska na lato; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Bałtycki  smak (83); Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Dziękujemy za solidarność - Anna Estreicher ; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Dwie strony medalu - odc. 70; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Folkogranie - Haydamaky; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Szansa na Sukces - Piosenki Eurowizji; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 M jak miłość - odc. 478; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
14:15 Sto tysięcy bocianów - odc.5; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci - 39; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Salon kresowy - Geofizyk z Kulikowa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Nie tylko o... - akcji "Start w karierę"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Ojczyzna polszczyzna - Generalnie - Fajnie i Cool; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Z archiwum porucznika Broka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 479; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 11 - Pułapka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:05 I Wielki Koncert Polsko - Ukraiński Podkarpacie Euro 2012; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 XXIII Przegląd Kabaretów PaKA 2007 - (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
21:55 Bo oszalałem dla niej  98'; film fabularny kraj prod.Polska (1980); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zdzisław Wardejn, Gabriela Kownacka, Ignacy Gogolewski, Witold Pyrkosz, Witold Skaruch, Wiesław Drzewicz; Dla małoletnich od lat 16
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 479; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 11 - Pułapka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Święta wojna - (262) Bercia Dworniok; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z archiwum porucznika Broka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Dziękujemy za solidarność - Anna Estreicher ; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
03:10 Dwie strony medalu - odc. 70; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Bałtycki  smak (83); Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
04:15 Bo oszalałem dla niej  98'; film fabularny kraj prod.Polska (1980); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zdzisław Wardejn, Gabriela Kownacka, Ignacy Gogolewski, Witold Pyrkosz, Witold Skaruch, Wiesław Drzewicz; Dla małoletnich od lat 16
06:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.