TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 38 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 38) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Natura w Jedynce -  Nowy dziki świat Niderlandów - cz 2 (The New Wilderness - Big Nature in a Small Country); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
08:45 Miejsca. Powstanie Warszawskie. Cmentarz; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Blondynka - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Dom na kościach -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 W sercu oceanu - odc. 7 (Corazón del oceano - cap. 7) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Hiszpania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Drużyna A [ser. V] - odc. 3, Sąd wojskowy - Egzekucja (The A - Team V, ep. 3, Firing Line, Court Martial - Part 3); serial kraj prod.USA (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smaki polskie - Gęś na co dzień i od święta; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Nowy dziki świat Niderlandów - cz 3 (The New Wilderness - Big Nature in a Small Country); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 39 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 39) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Polska Molskiej - odc. 1 Wielkopolska -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 54/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 54) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Miejsca. Powstanie Warszawskie. Cmentarz; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Komisarz Alex - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Tajemnica spowiedzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 55/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 55) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Biało - czerwoni do Rio; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 151 - Zakochany Marczak (Ojciec Mateusz XII odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Uwikłani - odc. 9 - Joanna - na tropie zbrodni -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Uwikłani - odc. 1 - Tomasz - fatalny romans -  txt. str. 777  43'; serial kryminalny TVP; reż.:Olga Chajdas; wyk.:Marcin Czarnik, Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk, Maria Czykwin, Leszek Żukowski, Aleksander Janiszewski, Artur Chamski, Joanna Rucińska; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Pokój 1408 (1408) -  txt. str. 777  100'; thriller kraj prod.USA (2007); reż.:Mikael Hafstrom; wyk.:John Cusack, Samuel L. Jackson, Mary McCormack; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Lato z dokumentem - Honor miasta -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Eugeniusz Starky; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Notacje - Edmund Baranowski. Powstanie Warszawskie. Walki na Woli; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Drużyna A [ser. V] - odc. 3, Sąd wojskowy - Egzekucja (The A - Team V, ep. 3, Firing Line, Court Martial - Part 3); serial kraj prod.USA (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:25 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1120 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie- wakacyjnie, - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1460 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 207 - Zatrzymać młodość; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 O mnie się nie martw - s. III odc. 13/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Jedzenie dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kabaret Ani Mru Mru - 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Na sygnale - odc. 89 "Duma i uprzedzenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rodzinka.pl - odc. 155 "Człowiek maszyna" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 M jak miłość - odc. 1225 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Tylko z Tobą - odc 28 (odc 28); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 2/93; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Jeden z dziesięciu - odc. 3/93; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Kabaret pod gruszą - The Best of Latający Klub 2 (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Zabójczy widok (View to a Kill, A) -  txt. str. 777  125'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (1985); reż.:John Glen; wyk.:Roger Moore, Christopher Walken, Tanya Roberts, Grace Jones; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Wszyscy twoi święci (Guide to Recognizing Your Saints)  95'; dramat kraj prod.USA (2006); reż.:Dito Montiel; wyk.:Robert Downey jr., Shia LaBeout, Chazz Palmintieri; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Dirty Dancing 2 (Dirty Dancing: Havana Nights) -  txt. str. 777  82'; film muzyczny kraj prod.USA (2004); reż.:Guy Ferland; wyk.:Romola Garai, Diego Luna, Sela Ward; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Powrót do Homs (Return to Homs); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Talal Derki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:05 Art Noc: Aga Zaryan - Umiera piękno; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Zakończenie dnia

TVP 3
06:00 Sto tysięcy bocianów - odc. 22; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 668; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 EKOkonsument 7); felieton; STEREO, 16:9
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Legendy regionalne - Polowanie na czarownice odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Przygody ekokonsumenta - odc. 7; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Dąb dla Agnieszki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Lecznica pod św. Franciszkiem - Kaprys Kropka; serial dokumentalny TVP; reż.:Teresa Kotlarczyk; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Kamień, nożyce, papier  - Gdański carillon; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Fundusze europejskie - jak to działa? - odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 AgroSzansa - odc. 87; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 99 Kazik Staszewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Pogoda - 4.08 - 1; STEREO, 16:9
12:15 Marzenia do spełnienia - odc. 20/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Opowieść o Bolku, psie co promem pływał; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Zapiski Łazęgi - Jomsborg wrota pomorza; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:25 Pogoda - 4.08 - 1; STEREO, 16:9
13:30 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Zapiski Łazęgi - Ziemia choszczeńska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Plebania - odc. 669; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Pogoda - 4.08 - 2; STEREO, 16:9
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Woliński Park Narodowy; film dokumentalny; reż.:Jerzy Bezkowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Biała lokomotywa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 W bok od szosy głównej; reportaż; STEREO, 16:9
16:25 Pogoda - 4.08 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Sto tysięcy bocianów - odc. 22; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Sztambuchy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 8 - Dwernik Kamień; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Turystyczna jazda - odc. 37 - Zamek Książ i stara kopalnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda - 4.08 - 3; STEREO, 16:9
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:10 Pogoda - 4.08 - 4; STEREO, 16:9
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Baczyński; dokument fabularyzowany; reż.:Kordian Piwowarski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Czarny serial - Tor; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kultowe rozmowy - odc. 99 Kazik Staszewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Pies milioner; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda - 4.08 - 3; STEREO, 16:9
02:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:50 Pogoda - 4.08 - 4; STEREO, 16:9
03:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Lato nad Wartą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Woliński Park Narodowy; film dokumentalny; reż.:Jerzy Bezkowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Opowieść o Bolku, psie co promem pływał; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Lecznica pod św. Franciszkiem - Kaprys Kropka; serial dokumentalny TVP; reż.:Teresa Kotlarczyk; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Romantyczni i wolni Muzeum Pana Tadeusza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Marzenia do spełnienia - odc. 20/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Rybak z pasją; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Trudne sprawy (162) - serial paradokumentalny
8:45 Malanowski i partnerzy (645) - serial fabularno-dokumentalny
9:15 Malanowski i partnerzy (646) - serial fabularno-dokumentalny
9:45 Dzień, który zmienił moje życie (39) - serial paradokumentalny
10:40 Mój przepis na... (23) - magazyn kulinarny
10:45 Dlaczego ja? (236) - serial paradokumentalny
11:45 Pielęgniarki (174) - serial paradokumentalny
12:45 Trudne sprawy (502) - serial paradokumentalny
13:45 Małolaty (36) - serial paradokumentalny
14:45 Słoiki (40) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:35 Dlaczego ja? (500) - serial paradokumentalny
17:35 Mój przepis na... (24) - magazyn kulinarny
17:45 Trudne sprawy (565) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (383) - serial komediowy
20:10 Pamiętnik księżniczki: Królewskie zaręczyny - komedia romantyczna, USA 2004
22:40 Surprise, Surprise (3) - program rozrywkowy
0:20 Uprowadzony. Historia Tiffany Rubin - dramat obyczajowy, USA 2011
2:20 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
8:00 Detektywi: Idealna dziewczyna (1028) - serial fabularno-dokumentalny
8:30 Doradca smaku (19) - magazyn kulinarny
8:40 Ugotowani: Dokładka (13) - program kulinarno-rozrywkowy
9:40 Kuchenne rewolucje: Cieszyński Browar Mieszczański (2) - program rozrywkowy
10:40 Szkoła (140) - serial paradokumentalny
11:40 Szpital (284) - serial paradokumentalny
12:40 Ukryta prawda (398) - serial paradokumentalny
13:40 W-11 - Wydział Śledczy: Zła kobieta (915) - serial fabularno-dokumentalny
14:20 W-11 - Wydział Śledczy: Nie igraj ze mną (916) - serial fabularno-dokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Kamieniec Wrocławski, Restauracja Filmowa (11) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (141) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (399) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (285) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (20) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2320) - serial obyczajowy
20:55 Kuchenne rewolucje: Piotrków Trybunalski, U Dunina (8) - program rozrywkowy
21:55 Książę w Nowym Jorku - komedia, USA 1988
0:15 Zabójcza broń - film sensacyjny, USA 1987
2:30 Uwaga! - magazyn reporterów
2:55 Klub Magii (210)
4:15 Kuchenne rewolucje: Kamieniec Wrocławski, Restauracja Filmowa (11) - program rozrywkowy

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (113 - serial obyczajowy
7:05 Nowy Scooby i Scrappy Doo (10) - serial animowany
7:35 Tom i Jerry (10) - serial animowany
8:05 Nowy Scooby i Scrappy Doo (13) - serial animowany
8:35 Tom i Jerry (13) - serial animowany
9:05 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (25) - serial animowany
9:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (26) - serial animowany
10:00 Kosmos (8) - serial dokumentalny
11:00 Moja nadzieja (116) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (52) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (168) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Sekrety sąsiadów: Zła passa (65) - serial obyczajowy
15:30 Sekrety sąsiadów: O jednego za dużo (66) - serial obyczajowy
16:00 Dom nie do poznania (128) - reality show
17:00 Moja nadzieja (117) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji: Kto zadziera z Webim. Stare złoto (53) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (169) - serial obyczajowy
20:00 Święci i żołnierze - film wojenny, USA 2003
21:55 Gatunek 4: Przebudzenie - horror SF, USA 2007
0:00 Spadkobiercy: Marzena Rogalska (42) - program rozrywkowy
1:00 Mega Chichot (40) - program rozrywkowy
1:30 Interwencja - magazyn reporterów
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (380) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 39 (Ojciec Mateusz III odc. 9) - Strach na scenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Gwiazdy, hity, historie - zespół 2+1; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Flesz historii - odc. 297; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Klasa na obcasach - odc. 6; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Zapiski Łazęgi - Nowe nowe Warpno; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Krótka historia - (45) Brygada gen. Sosabowskiego; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Opole 2016 na bis /26/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1436 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Polska z Miodkiem - (11) Wodzisław; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 M jak miłość - odc. 1213 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /78/ - "Kolorowe sny" - Just 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Egzamin z życia - odc. 82; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Umrzeć za Warszawę (Powstanie Warszawskie) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2013); reż.:Krzysztof Talczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Opole 2016 na bis /15/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 54; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (46) Generał Władysław Sikorski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (11) Wodzisław; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Saga rodów - Ród Lothów; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:25 Sonda 2 - (13) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1436 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne ekstra - Carmen Moreno; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pies, kot i .. - Samochód; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Paradoks - odc. 7* Paluch -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Hity i historie gwiazd - Lady Pank; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /78/ - "Kolorowe sny" - Just 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Absolutnie - koncert piosenek Wojciecha Młynarskiego cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Polska z Miodkiem - (11) Wodzisław; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Nie pogrywaj, graj po polsku /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 54; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Klasa na obcasach - odc. 6; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Pies, kot i .. - Samochód; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Paradoks - odc. 7* Paluch -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Gwiazdy, hity, historie - zespół 2+1; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (46) Generał Władysław Sikorski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1436 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Saga rodów - Ród Lothów; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Polska z Miodkiem - (11) Wodzisław; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:40 Tu mówią zwierzęta odc. 7 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Świnka Peppa, seria III - Dziadek na placu zabaw, odc. 22 (Grandpa at the Playground); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Masza i niedźwiedź - Sprawa dla detektywa, odc. 45 (The puzzling casing) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Bajeczki Maszy - Zły car, odc. 24 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Plastusiowy pamiętnik - odc. 6 O tym jak to z Jolą było, ale dobrze się skończyło; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Milly i Molly - odc 14/26 Dzień zwierzątek (Milly, Molly ep. Pet Day); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Mój zwierzyniec - odc. 5 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Podwodne ABC - Odc. 5 Jak i co widać pod wodą?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Podwodne ABC - Odc. 6 Dziwne podwodne stwory; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Maks i Ruby - Ruby gra na pianinie, odc. 1 (Ruby's piano practice) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Janosik - Janosik i chatka z piernika, odc. 14 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO
07:55 Misiowanki - odc. 16 Złe nawyki (The bad habitat); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - Leniwe pierogi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek wysiadywali jajka, odc. 34 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Smerfy - Dwa oblicza Gargamela, odc. 143 (Dr Evil and Mr Nice); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Stacyjkowo - Biedny Stary Pit, odc. 34 (Poor Old Puffer Pete); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Rodzina Rabatków - Stokrotek i srebrny ekran, odc. 19 (Dandelion and the silver screen); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Dziadek na placu zabaw, odc. 22 (Grandpa at the Playground); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Masza i niedźwiedź - Sprawa dla detektywa, odc. 45 (The puzzling casing) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Zły car, odc. 24 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Plastusiowy pamiętnik - odc. 6 O tym jak to z Jolą było, ale dobrze się skończyło; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Milly i Molly - odc 14/26 Dzień zwierzątek (Milly, Molly ep. Pet Day); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Podwodne ABC - Odc. 7 Niebezpiecznie mieszkańcy wód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Podwodne ABC - Odc. 8 Jak one się poruszają?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i zwierzęta świata - Pingwiny złotoczube, odc. 20 (New Zealand Penguins); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Rodzina Treflików - Drzewko, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Bajki z mchu i paproci - Kłopoty z zegarem i kukułką, odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Maks i Ruby - Ruby gra na pianinie, odc. 1 (Ruby's piano practice) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Misiowanki - odc. 16 Złe nawyki (The bad habitat); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Smerfy - Dwa oblicza Gargamela, odc. 143 (Dr Evil and Mr Nice); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Stacyjkowo - Biedny Stary Pit, odc. 34 (Poor Old Puffer Pete); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Rodzina Rabatków - Stokrotek i srebrny ekran, odc. 19 (Dandelion and the silver screen); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Złota rybka, odc. 23 (Goldie the Fish); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Sprawa dla detektywa, odc. 45 (The puzzling casing) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Zły car, odc. 24 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 15 Wyprawa na Komodo -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Supa Strikas - Niepokonany Skarra, odc. 16 (Super Skarra); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Pan Toti - Pan Toti i czarodziejski grzebień, odc. 10 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wędrówki skrzata Borówki - Las mieszany; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Podwodne ABC - Odc. 9 Towarzystwo w ławicy... i samotnicy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Podwodne ABC - Odc. 10 W zbroi i z bronią czyli podwodna obrona i atak.; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Domisiowe wykręty; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i zwierzęta świata - Orangutany, odc. 21 (Orang - utans); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Rodzina Treflików - Król i królowa, odc. 4; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Plastusiowy pamiętnik - odc. 7 O kleksie z kałamarza, co na nikogo nie zważa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Stacyjkowo - Bruno układa tory, odc. 100 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Milly i Molly - odc 15/26 Domek na drzewie (Milly, Molly ep. Tree Hut); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Maks i Ruby - Zabawa w chowanego, odc. 2 (Seek and Hide) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc. 17 Florek Mądrala (Ferdy factual); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Kłopoty Zgrywusa, odc. 144 (Jokey's Cloak); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Inspektor Emilia, odc. 35 (Inspector Emery); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Koniczynek i czarownik, odc. 20 (Deriwinkle and the witch doctor); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Krzyżówka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Nauczyciel tańca, odc. 46 (Dance fever) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Kogucik złoty grzebyczek, odc. 25 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Supa Strikas - Kosmiczny trening, odc. 17 (Spaceballs); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Stawiam na Tolka Banana - odc. 2/7 Karioka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:35 Polska Molskiej - odc. 6 Mazury -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Na kłopoty... ABC - odc. 15; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jak to działa - odc. 51 Perfumy i zapachy -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 20 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Ja to mam szczęście! - odc. 21 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Rodzinka.pl - odc. 5 - Dziewczyna Tomka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 6 - Co jest do jedzenia? -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (6); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 41 (Ojciec Mateusz III odc. 11) - Zbrodnia w bibliotece -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 8; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Łowca - ostatnie starcie -  txt. str. 777  86'; film przygodowy; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Joanna Trzepiecińska, Wojciech Malajkat, Mateusz Damięcki, Jacek Wójcicki, Tomasz Sapryk, Sławomir Orzechowski, Jolanta Fraszyńska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2013 - ulubione skecze (7); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Okrasa łamie przepisy - Smażenie powideł -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Kiszona kapusta - zdrowie z beczki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 7/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 108 (seria IX, odc. 4) - Gambit geniusza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Akcja wakacje - /5/; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Tramwajem nr 28" (32) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 42 (Ojciec Mateusz III odc. 12) - Więzienna przeszłość -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 8 - Święta, święta i po świętach -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Kryptonim Szef - /8/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Rodzinka.pl - odc. 175 "Zarządzanie kryzysowe" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Rodzinka.pl - odc. 110 "Przeprowadzka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Mała wielka miłość - odc. 1/4 -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Łukasz Karwowski; wyk.:Agnieszka Grochowska, Joshua Leonard, Michael Dunn, Liz Torres, Cathy Jeneen Doe, Robert Forster, Agnieszka Pilaszewska, Mikołaj Grabowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Rodzinka.pl - odc. 169 "Prawda w oczy kole" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Rodzinka.pl - odc. 170 "Trzeba dobrze (się) prowadzić" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Ciemna strona Wenus -  txt. str. 777  87'; dramat obyczajowy; reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Agnieszka Wagner, Jan Englert, Paweł Deląg, Anna Przybylska, Marcin Jędrzejewski; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
02:35 Podróże z historią - odc. 8 Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Strefa 3D - Wrak USS Liberty; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:40 Powstańcy - Dzień 4; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Makłowicz w podróży - Podróż 17 (65) Walia - "Przez góry"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Czas na dokument - Cyrk wita Was; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Bez komentarza - Powstanie Warszawskie - 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Najpiękniejsze zamki Francji - Blois (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jacques Vichet; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Czas honoru - Powstanie - odc. 3 "Hotel Victoria" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Historia żywa - Warszawa walczy!; cykl reportaży; reż.:Marcin Kwiatkowski, Maciej Kuszewski, Paweł Długołęcki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Świadectwo historii. 50 lat po zamachu na JFK (JFK 50: Eyewitness to History); film dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Hugh Aynesworth; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Jedna wojna (One war); dramat kraj prod.ROSJA (2009); reż.:Vera Glagoleva; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 August Kowalczyk - numer obozowy 6804; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ex Libris - odc. 260; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Drawieński Park Narodowy -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Elżbieta Wroniewska-Rejf; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Byliśmy pierwsi. Poznań 56; film dokumentalny; reż.:Sławomir Koehler; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Tajemnice starej strzelnicy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Sensacje XX wieku - Wyrok wykonano, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Sensacje XX wieku - Wyrok wykonano, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Ślady - Leon Zdzisław Stroiński; cykl dokumentalny; reż.:Hanna Etemadi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Czas honoru - Powstanie - odc. 4 "Kamień na kamieniu" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dni maja, dni sierpnia '88 - odc. 3 Tramwajem do wolności; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Tablice pamięci - Lekcja; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Polska i świat z historią w tle - Dom przy Asłanowicza; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dzień z życia dyktatora - 2/2 (A day in the life of a dictator); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Sensacje XX wieku - Pojedynek gigantów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Sensacje XX wieku - Zadanie specjalne; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Historia kryminalistyki - Identyfikacja 1/6 (History of Criminalistics) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Wiera Jakowienko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Szerokie tory - Szerokie tory. Sekta wyznawców Putina; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; reż.:Michalina Grynkiewicz, Leszek Wasiuta; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; reż.:Paweł Łopaciński, Leszek Wasiuta; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Nasz reportaż - Dzieci ukradzione przez Hitlera; reportaż; reż.:Dariusz Król; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:55 Kopalnia "Polska"; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
01:25 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 107 (seria II, odc. 59) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 107); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 108 (seria II, odc. 60) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 108); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:17 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Uroczystości pogrzebowe Kard. Franciszka Macharskiego -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:34 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:20 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
04:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
04:55 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Kultura fizyczna - Jaśmina Wójcik - cz. 4; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Studio Kultura - Rozmowy - Marcin Sendecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Światowe Dni Młodzieży - Zbigniew Stawrowski; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Zima, która nas zmieniła - Samoobrona (Self - Defence); serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Maria Ponomarewa, Konstantyn Klackin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Afrykańska królowa (The African Queen)  104'; film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1951); reż.:John Houston; wyk.:Katharine Hepburn, Humphrey Bogart, Robert Morley; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Najntisy - Kolejność uczuć -  txt. str. 777  82'; film obyczajowy; reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Daniel Olbrychski, Maria Seweryn, Eugeniusz Priwiezencew, Wojciech Siemion, Konrad Kujawski, Krystyna Tkacz, Ewa Kasprzyk, Barbara Dziekan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Lalamido czyli porykiwania szarpidrutów - Tolerancja; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Fronda - Lach w oczach Moskala; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Legendy rocka - Lenny Kravitz (Lenny Kravitz); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Lyndy Saville; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Legendy rocka - Paul Weller (Paul Weller); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:55 Statyści -  txt. str. 777  114'; komedia; reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Anna Romantowska, Krzysztof Kiersznowski, Bartosz Opania, Kinga Preis, Małgorzata Buczkowska, Łukasz Simlat, Stanisław Brudny, Dorota Chotecka, Krzysztof Stelmaszczyk, Ewa Złotowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Armelle  69'; film obyczajowy; reż.:Jacek Lenczowski; wyk.:Geza Rohrig, Zsuzsa Nyertes, Aphrodite Dimanopolou, Agi Margittai, Gyula Bartus, Adam Rajhonc, Wojciech Adamczyk, Roman Bartosiewicz, Jerzy Fijałkowski, Marek Frąckowiak; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Teraz animacje! - Dwa kroki za; film animowany; reż.:Paulina Majda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Teraz animacje! - Noise; film animowany; reż.:Przemysław Adamski, Katarzyna Kijek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Prywatne życie arcydzieł - Jan van Eyck: Zwiastowanie (The Annunciation); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Studio Kultura - Rozmowy - Marcin Sendecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne ekstra - Nanni Moretti; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Filmy, które zmieniły Amerykę - Nasz chleb powszedni (Our daily bread)  78'; dramat kraj prod.USA (1934); reż.:King Vidor; wyk.:Karen Morley, Tom Keene, Barbara Pepper; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Kino francuskie - Do utraty tchu (A bout de souffle)  86'; film fabularny kraj prod.Francja (1959); reż.:Jean Luc Godard; wyk.:Jean Paul Belmondo, Jean Seberg, Daniel Boulanger, Jean Pierre Melville; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Informacje kulturalne ekstra - Nanni Moretti; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Którędy po sztukę - Krzysztof Wodiczko; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Hawana - sztuka ruin (Arte nuevo de hacer ruinas) kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Florian Borchmeyer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Pokolenie VHS - Tańczący z wilkami (Dances with wolves)  173'; western kraj prod.USA (1990); reż.:Kevin Costner; wyk.:Kevin Costner, Mary McDonnell, Graham Greene; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Larp; film krótkometrażowy; reż.:Kordian Kądziela; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Bóg zapłać  10'; film krótkometrażowy; reż.:Jakub Radej; wyk.:Filip Pławiak, Anna Pijanowska, Robert Kowalczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:00 Humor w odcinkach - Święta wojna - (282) Mega Full Wypas; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Maciej Stuhr; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Makłowicz w podróży - Podróż 42 Morawy (159) - W stronę Śląska -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W krainie duchów - odc. 34 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 15 - Bananera -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Okrasa łamie przepisy - Polskie jabłko -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (65); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Kabaretowy Klub Dwójki - (3) - Łowcy. B / Smile -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Śpiewające fortepiany - (19); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /2/ - "Kryzysowa narzeczona" - Lady Pank; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Nie pogrywaj, graj po polsku /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kabaretowy Klub Dwójki - (32) - Motoryzacja -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos. Halo, panie pilocie! (1); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos W stronę słońca! (2); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 34; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2010 - Kabaretowa liga TVP /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami - Horror Travel (odc. 1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami - Horror Travel (odc. 2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 KabareTOP Story /4/ - "Z tyłu sklepu"; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Na tropie polskich wędlin -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Polowanie z Buszmenami - odc. 35 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 42 Morawy (160) - Beskid i doliny -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (65); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Dubidu - odc. 9; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (11) - Muzyka -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /1/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /8/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Olga Lipińska zaprasza - (10); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Komediowa Scena Dwójki - (8); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Maciej Stuhr; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Kabaretowa Mapa Polski - XII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2010 - TROPICIELE TALENTÓW (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Kabaretowa Mapa Polski - XII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2010 - TROPICIELE TALENTÓW (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Kabaretowe Hity - 2013 roku; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kabaret na lato - (1) - Krosny Krosny mim radosny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Rozrywka Retro - Im dalej w las tym wiekszy Szum (1); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Rodzinka.pl - odc. 22 Wakacje -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 12/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 277 (s. 4, odc. 58) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 277 (s. 4, ep. 58)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ranczo - po drugiej stronie kamery; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 M jak miłość - odc. 352; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Daleko od szosy - odc. 4/7 - Oczekiwanie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 12 (seria I, odc. 12) - Honor gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 13 (seria I, odc. 13) - Wielkie wybory -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 154 - Disco (Ojciec Mateusz XII odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 155 - Żart (Ojciec Mateusz XII odc. 8) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Strażacy - na planie serialu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 294 Trudny zabieg; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 14 (seria II, odc. 1) - Sztuka i władza -  txt. str. 777  53'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo - odc. 15 (seria II, odc. 2) - Gmina to ja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl - odc. 26 "Wielka wyprzedaż" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 156 - Suknia (Ojciec Mateusz XII odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 278 (s. 4, odc. 59) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 278 (s. 4, ep. 59)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 16 (seria II, odc. 3) - Lokalna rewolucja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Ranczo - odc. 17 (seria II, odc. 4) - Honor parafii -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Ojciec Mateusz - odc. 157 - Medalion (Ojciec Mateusz XII odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 13/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Paradoks - odc. 9 Oaza spokoju -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Paradoks - odc. 10 Animalia -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Daleko od szosy - odc. 4/7 - Oczekiwanie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 M jak miłość - odc. 352; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Święta wojna - Wioska Katowice (312); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Szwecja - RPA; relacja; STEREO, 16:9
09:55 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Kierunek Rio - odc. 69 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
10:50 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Brazylia - Chiny; relacja; STEREO, 16:9
12:45 Polacy w blasku olimpijskiego złota cz. VII; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Kanada - Australia; relacja; STEREO, 16:9
14:30 Pot, łzy i oliwka; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
15:25 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: USA - Nowa Zelandia; relacja; STEREO, 16:9
17:20 Z Olimpii do Rio; relacja; STEREO, 16:9
17:45 Kierunek Rio - odc. 70 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
18:15 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
18:30 Złote chwile polskiego sportu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Piłka nożna - eliminacje Ligi Europy: SonderjyskE - KGHM Zagłębie Lubin (eliminacje Ligi Europy: SonderjyskE - KGHM Zagłębie Lubin) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
21:05 IO Rio 2016 - Piłka nożna mężczyzn: Brazylia - RPA ( 1 połowa ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 IO Rio 2016 - Piłka nożna mężczyzn: Portugalia - Argentyna ( 1 połowa ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
01:15 Z Olimpii do Rio; relacja; STEREO, 16:9
01:40 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
02:00 Mój najcenniejszy medal - Jerzy Kulej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.