Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie.png


05:55 Klan - odc. 2859; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 TELEZAKUPY
06:55 Kulisy II Wojny Światowej cz. 1 (World War II Behind Closed Doors) -  txt. str. 777  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); reż.:Laurence Rees; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Ferie w Polsce - Pod Tatrami - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 1 - Obcy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 85 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 85) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 245 (s. 4, odc. 26) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 245 (s. 4, ep. 26)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 BBC w Jedynce - Nasi ulubieńcy wśród zwierząt (Super Cute Animals) -  txt. str. 777  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Chloe Pearne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 86 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 86) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Wiadomości naukowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina po polsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 246 (s. 4, odc. 27) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 246 (s. 4, ep. 27)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3226; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2860 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Zagubieni na Borneo cz.1 (Verloren auf Borneo (Lost in Borneo)) -  txt. str. 777  43'; film przygodowy kraj prod.Niemcy (2012); reż.:Ulli Baumann; wyk.:Mirjam Weichselbraun, Hannes Jaenicke, Michael Fritz, Patrick Heyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Teatr Telewizji - Miłość na Krymie -  txt. str. 777  105'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1998); reż.:Erwin Axer; wyk.:Jacek Mikołajczak, Ewa Gawryluk, Zbigniew Zapasiewicz, Krzysztof Kowalewski, Marta Lipińska, Adam Ferency, Olga Sawicka, Danuta Szaflarska, Marek Bargiełowski, Jan Pęczek; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Oto historia - Złoty pociąg.  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Wojciech Malinowski; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Hardkor Disko -  txt. str. 777  83'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2014); reż.:Krzysztof Skonieczny; wyk.:Marcin Kowalczyk, Jaśmina Polak, Agnieszka Wosińska, Janusz Chabior; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Całujesz jak bóg (Libas jako Buh)  116'; komedia kraj prod.CZECHY (2009); reż.:Marie Polednakova; wyk.:Kamila Mágalová, Jiri Bartoska, Eva Holubova, Oldrich Kaiser; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Notacje - Rudolf Tauer. Jestem człowiekiem dwóch nacji; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Mój Nikifor  95'; dramat kraj prod.Polska (2004); reż.:Krzysztof Krauze; wyk.:Krystyna Feldman, Roman Gancarczyk, Jerzy Gudejko, Jowita Miondlikowska, Lucyna Malec, Katarzyna Paczyńska, Karolina Paczyńska, Magda Celówna, Ewa Wencel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP2 HD.png


06:00 Mikołajek - odc. 53 Bunt (Le Petit Nicolas ep. La Mutinerie); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Mikołajek - odc. 54 Nareszcie go mamy (Le Petit Nicolas ep. Ca yest on la); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 970; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1372 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 74 - Kulturysta na skróty; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Cesarzowa Ki - odc. 32 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W drodze do dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Na sygnale - odc. 34 "Ukrainka na czarno" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Rodzinka.pl - odc. 74 "Wolna chata" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 75 "Przelotne miłostki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:00 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:35 Rodzinka.pl - odc. 159 "Ból głowy" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Cesarzowa Ki - odc. 33 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 13/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1372 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1373 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1188 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 921; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Czy świat oszalał? - Kuba. Fiesta, czarny rynek i zakazy (Cuba: fiesta, debrouille et interdits)  56'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Camille Vila; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Grimm - odc 11/22 (Grimm ep. Tarantella); serial kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Służby specjalne - odc. 3/5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Daas  101'; dramat kraj prod.Polska (2011); reż.:Adrian Panek; wyk.:Andrzej Chyra, Mariusz Bonaszewski, Olgierd Łukaszewicz, Magdalena Czerwińska; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kuba. Fiesta, czarny rynek i zakazy (Cuba: fiesta, debrouille et interdits)  56'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Camille Vila; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie programu

Tvp3poznan.png


06:00 Przechodzień codzienny - 4.01 - Zwierzęta /91/; STEREO, 16:9
06:15 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELESKOP - PORANEK
07:15 Pogoda
07:16 Traffic
07:19 Poranek TVP POZNAŃ
07:54 Pogoda
07:55 Traffic
07:58 Pogoda
07:59 Wiadomości Sportowe Poranka
08:09 Teleskop poranny
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Adopcje - Sen o mamie i tacie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Snowdonia 1890 - odc. 6/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Podróż do Państwa Środka - odc. 1 - Edukacja, Rodzina, Tradycja  22'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:00 Pogoda -  4.01 - 2; STEREO, 16:9
11:10 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Diagnoza zdrowia - Inhibitory; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Jest takie miejsce; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Snowdonia 1890 - odc. 7/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Podróż do Państwa Środka - odc. 2 - Spotkania z Kulturą  24'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 101; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 Teleskop popołudniowy
17:40 Pogoda
17:43 Król, który zmienił historię; reportaż
17:59 Pociąg do Wielkopolski - 1/2015; Dla małoletnich od lat 7
18:13 Rośliny ozdobne w życiu człowieka - Kwiaty na naszej drodze życia; magazyn przyrodniczy
18:29 Teleskop
18:49 Pogoda
18:52 Wywiad Teleskopu
19:01 Pogoda
19:05 Kurier Akademicki; magazyn
19:17 Akcje charytatywne TVP Poznań (2015); reportaż
19:41 Prosto z lasu - program przyrodniczy 2012; magazyn
19:58 Pogoda
20:00 Teleskop
20:20 Pogoda
20:23 Polityczny fyrtel
20:53 Kalejdoskop Wielkopolski Wschodniej; magazyn
21:05 Teleskop - Zapowiedź
21:08 Telekurier
21:29 Król, który zmienił historię; reportaż
21:44 Teleskop Wieczorny
22:02 Pogoda
22:05 Wiadomości sportowe
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Diagnoza zdrowia - Inhibitory; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 4.01 - 3; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 4.01 - 4; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Głos widza - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 101; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Tvp3kielce.png


06:00 Przechodzień codzienny - 4.01 - Zwierzęta /91/; STEREO, 16:9
06:15 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Dobry dzień z TVP3 Kielce - program poranny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Sport; STEREO, 16:9
08:04 Szkoła przetrwania - magazyn; magazyn; STEREO, 16:9
08:09 Śmiecińscy od kuchni - program ekologiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Adopcje - Sen o mamie i tacie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Snowdonia 1890 - odc. 6/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Podróż do Państwa Środka - odc. 1 - Edukacja, Rodzina, Tradycja  22'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:00 Pogoda -  4.01 - 2; STEREO, 16:9
11:10 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Diagnoza zdrowia - Inhibitory; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Jest takie miejsce; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Snowdonia 1890 - odc. 7/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Podróż do Państwa Środka - odc. 2 - Spotkania z Kulturą  24'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 101; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:31 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
17:32 Sport; STEREO, 16:9
17:39 Zrób to ze smakiem - program kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:06 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:08 Pocztówki z Kielc - program historyczny
18:10 Tajemnice historii - In Opido Sevior; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:51 Szkoła przetrwania - magazyn; magazyn; STEREO, 16:9
18:57 Pocztówki z Kielc - program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Bez demagogii - Polityczny Talk show - program publicystyczny; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:10 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
20:12 Medycyna i Ty - Krojanty, komórki macierzyste - magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
20:26 Ja wSPAniała - magazyn o zdrowiu, modzie i urodzie; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:02 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
21:03 Zdrowiej - magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:18 Odkrywanie Podkarpacia - Skarby podkarpackiej przyrody cz. I - program kulturalno - krajoznawczy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
22:01 Śladami historii - Edmund Bałuka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:08 Szlakiem drewnianych kaplic - program edukacyjny - Dąbrowa; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Diagnoza zdrowia - Inhibitory; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 4.01 - 3; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 4.01 - 4; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Głos widza - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 101; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Tvp3rzeszow.png


06:00 Przechodzień codzienny - 4.01 - Zwierzęta /91/; STEREO, 16:9
06:15 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Poranek z TVP Rzeszów
07:15 Sportowe wydarzenia - 3.01.2016; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Poranek z TVP Rzeszów
08:00 Spotkanie z folklorem - Pastorałki z Futomy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Adopcje - Sen o mamie i tacie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Snowdonia 1890 - odc. 6/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Podróż do Państwa Środka - odc. 1 - Edukacja, Rodzina, Tradycja  22'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:00 Pogoda -  4.01 - 2; STEREO, 16:9
11:10 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Diagnoza zdrowia - Inhibitory; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Jest takie miejsce; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Snowdonia 1890 - odc. 7/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Podróż do Państwa Środka - odc. 2 - Spotkania z Kulturą  24'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 101; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 Z Andrusem po Galicji - Tarnobrzeg; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:03 Odkrywanie Podkarpacia - Ptasia zima w Puszczy Sandomierskiej; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:22 GoToCarpathia - Psie zaprzęgi NOME; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
18:56 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Sportowe wydarzenia - 3.01.2016; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
19:54 Kalejdoskop filmowy; informator kulturalny
20:00 Aktualności wieczorne - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:22 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:27 Serwis sportowy
20:30 Konkrety i opinie
21:00 Rzeszowskie Lekcje Architektury - Odc. 5; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Niezwykli - Sanocki mincerz; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych; Andrzej Plizga z Medyni Głogowskiej jest mistrzem garncarstwa, zawodu zanikającego. Bardzo plastycznie opowiada i pokazuje na czym polega ten zawód, który nie tylko powinien kojarzyć się z wyrobem garnkopw i doniczek, ale także z wyrobem różnego rodzaju gadżetów, a nawet sakralnych elementów sztuki ludowej. W prowadzonej przez niego zagrodzie garncarskiej można organizować także lekcje poglądowe dla młodzieży, jak to dawniej bywało.
21:30 Z życia regionu - JU 87 Stuka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Aktualności wieczorne - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:07 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Diagnoza zdrowia - Inhibitory; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 4.01 - 3; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 4.01 - 4; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Głos widza - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 101; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Fr polsatlogo 258398a 1008623.jpg


5:00 Disco gramy
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:00 Trudne sprawy Odcinek: 46
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 757
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 758
10:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 40
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 87
12:00 Pielęgniarki Odcinek: 25 Sezon: 3
13:00 Trudne sprawy Odcinek: 47
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2205
14:45 Słoiki Odcinek: 41
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 3044
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 103
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 183
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2206
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 475
20:10 xXx II: Następny poziom
22:30 44 minuty
0:10 Goodbye Bafana
2:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 163 Sezon: 8
3:35 Tajemnice losu

Tvn-logo.jpg


5:50 Uwaga! Odcinek: 4455
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Detektywi Odcinek: 998
8:00 Dzień dobry TVN Odcinek: 1738
10:55 Kuchenne rewolucje Odcinek: 5 Sezon: 4
12:00 Szkoła Odcinek: 84
13:00 Szpital Odcinek: 236
14:00 Ukryta prawda Odcinek: 350
15:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2421
16:00 Szkoła Odcinek: 93
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 351
18:00 Szpital Odcinek: 237
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:40 Kronika Rajdu Dakar 2016 Odcinek: 2
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 4456
20:10 Doradca smaku Odcinek: 7
20:15 Na Wspólnej Odcinek: 2198
20:55 Singielka Odcinek: 58
21:30 Życie bez wstydu Odcinek: 7 Sezon: 3
22:30 Godzina zemsty
0:25 Kronika Rajdu Dakar 2016 Odcinek: 2
0:30 Skazany na śmierć Odcinek: 13
1:30 Ocalić Grace Odcinek: 7 Sezon: 2
2:25 Uwaga! Odcinek: 4456
2:50 Klub magii Odcinek: 3
4:10 Rozmowy w toku Odcinek: 2421

Fokus TV logo 2015.jpg


6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 104
6:20 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 22
6:50 Kołowrotek Odcinek: 5
7:15 Tajemnice historii Odcinek: 6
7:45 Wehikuł czasu Odcinek: 104
7:55 Zielony raj Odcinek: 5
8:30 Wajrak na tropie Odcinek: 1
9:00 Człowiek i dzika przyroda Odcinek: 1
10:00 Saga prastarej puszczy Odcinek: 10
11:00 Era przetrwania Odcinek: 1
12:00 Zbuduj sobie chatę Odcinek: 4
12:55 Churchill - jego tajna broń
13:55 Wierzyć czy nie wierzyć? Odcinek: 1 Sezon: 3
15:00 Niezwykła broń Odcinek: 1
16:00 Fabryka jedzenia Odcinek: 4 Sezon: 2
16:30 Wielkie konstrukcje Odcinek: 1
17:00 50 sposobów na zabicie swojej mamy Odcinek: 1
18:00 Truckersi przez Australię Odcinek: 1
19:00 Mistrzowie drewna Odcinek: 7
20:00 Gladiatorzy: powrót z zaświatów
21:00 Czerwona mafia Odcinek: 1
22:05 Sonderkommando - śmierć w Auschwitz
23:10 Edukacja seksualna Odcinek: 2
0:10 Historie o duchach Odcinek: 9 Sezon: 7
1:05 Polisy i przekręty Odcinek: 3 Sezon: 5
1:40 S jak szpieg Odcinek: 1
2:10 Jak to się robi? Odcinek: 7
2:35 Jak to się robi? Odcinek: 8
3:00 Tajemnice historii Odcinek: 11
3:20 Tajemnice historii Odcinek: 12
3:45 Copernicus Odcinek: 15
4:05 Lista Fokusa Odcinek: 45
4:30 Lista Fokusa Odcinek: 46
4:50 Życie Bałtyku Odcinek: 9
5:10 S jak szpieg Odcinek: 4
5:35 Misja natura Odcinek: 4

TVP Info.png


05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:57 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:56 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Echa stadionów; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:42 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:07 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:11 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

TVP Polonia.png


06:15 Rozrywka Retro - S jak Smoleń; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Regiony z Historią - Ząbki - początki miasta; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Przygody Smoka Pola - (1) Jestem Pol; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc. 4/19 Dzieci i ryby głosu nie mają -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Polonia w Komie - (901) Indie - Basia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Nie ma jak Polska - odc. 62 Kujawskopomorskie szlakiem historii, szlakiem kultury, cz. 2 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Polska z Miodkiem - (26) Szczecin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1313 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Teatr Telewizji - Ich czworo -  txt. str. 777  91'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2015); reż.:Marcin Wrona; wyk.:Małgorzata Kożuchowska, Artur  Żmijewski, Agata Buzek, Mariusz  Ostrowski, Maja Ostaszewska, Aniela Łoniewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Great Loop Polonia 2014 - 2015. Część 1 Chicago - Nowy Orlean (Great Loop Polonia 2014 - 2015. Część 1 Chicago - Nowy Orlean); film dokumentalny kraj prod.USA (2015); reż.:Piotr Rudziński; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 7; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (901) Indie - Basia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Kulturalni PL - (278); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1313 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Regiony z Historią - Ząbki - początki miasta; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Lis Leon - Największe marzenie, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia w Komie; STEREO, 16:9
22:05 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 7; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Sześć milionów sekund - odc. 4/19 Dzieci i ryby głosu nie mają; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Największe marzenie, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 12/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia w Komie; STEREO, 16:9
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1313; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Sztuka życia - odc. 104, Mariusz Czerkawski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC.jpeg


05:25 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Intruz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Babcia Róża i Gryzelka - Koko; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Babcia Róża i Gryzelka - Zęby; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Noksu - Noksu złota rączka, odc. 26 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Nie ma jak Rosie - Ostatnia Śnieżka, odc. 23 (The Last Snowball); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Janosik - Janosik i duch, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Petersburski Music Show - odc. 12; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Listonosz Pat i tuba (Postman Pat and the tuba); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Misiowanki - Jubilat, odc. 10 (The birthday boy); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Domisiowe grosiki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Słoń Beniamin - Beniamin kowbojem, odc. 26 (Benjamin Blümchen als Cowboy); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Stacyjkowo - Bruno rusza na ratunek, odc. 40 (Brewster to the Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Littlest Pet Shop - Zamiana miejsc, odc. 15 (Trading Places); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Noksu - Senna przejażdżka, odc. 41 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Noksu - Noksu złota rączka, odc. 26 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Masza i niedźwiedź - Sam w domu, odc. 21 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Nie ma jak Rosie - Ostatnia Śnieżka, odc. 23 (The Last Snowball); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Janosik - Janosik i duch, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Petersburski Music Show - odc. 12; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Listonosz Pat i tuba (Postman Pat and the tuba); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - Przygoda z sowami; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Jeden z gangu (One of the guys)  75'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1998); reż.:Andrzej Bogusz; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Stacyjkowo - Bruno rusza na ratunek, odc. 40 (Brewster to the Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Noksu - Choroba Bustera, odc. 43 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Noksu - Senna przejażdżka, odc. 41 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Noksu - Rakieta na motyla, odc. 28 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Jedyneczka - /Zimowy ogródek odc.221/; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Intruz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Masz wiadomość! - odc. 45 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 43; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tu mówią zwierzęta odc. 4 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Noksu - W domu na plaży, odc. 44 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 49 -  JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Nie ma jak Rosie - Głos natury, odc. 15 (The Call of the Wild); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Reksio - Reksio łyżwiarz, odc. 46; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Listonosz Pat i barometr (Postman Pat and the Barometr) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1994); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Wiewióreczka, odc. 11 (The baby chipmunk); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Mały Miś s. III - Rodzinna kąpiel, odc. 42 (Family bath time); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Wilson i wagon do malowania, odc. 41 (Wilson & the Paint Wagon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Littlest Pet Shop - Słodka przejażdżka, odc. 16 (Sweet (Truck) Ride); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli Cała Polska Czyta dzieciom - Tappi i wielki pożar; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:25 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 3/7 - Szafir; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Bajeczki Maszy - Ziarenko grochu, odc. 18 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Niejadki i inne przypadki - odc. 1; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Mieszkać w Europie - Malowane domy; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Dzika Polska - Piotr, przyroda i czary; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Jak to działa - Smak odc. 81 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Okrasa łamie przepisy - Ognista kuchnia -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Magiczne drzewo - odc. 5 - Bracia -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:40 Zakończenie dnia

TVP 3 logo od 2016.jpeg


06:00 Przechodzień codzienny - 4.01 - Zwierzęta /91/; STEREO, 16:9
06:05 Pogoda 1 -
06:15 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda 2 -
08:45 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Adopcje - Sen o mamie i tacie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Snowdonia 1890 - odc. 6/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Podróż do Państwa Środka - odc. 1 - Edukacja, Rodzina, Tradycja  22'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:00 Pogoda 2 -
11:10 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Diagnoza zdrowia - Inhibitory; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Jest takie miejsce; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Snowdonia 1890 - odc. 7/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Podróż do Państwa Środka - odc. 2 - Spotkania z Kulturą  24'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 101; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda 3 -
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:10 Pogoda 4 -
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Diagnoza zdrowia - Inhibitory; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda 3 -
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda 4 -
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Głos widza - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); reż.:Alex Sampayo, Carlom Sedes, Jose Juan Franco, Carlos Davilla, Chema Gagino; wyk.:Maria Bouzas, Xose Luis Bernal "Farruco", Pepo Suevos, Cesar Cambeiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 101; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

TVP HD - Logo.jpeg


07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (54) - Kava - a nie kawa -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 24 (92) Niemcy: Żyzna Badenia; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ojciec Mateusz - odc. 145 - Kurtka (Ojciec Mateusz XI odc. 11) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ranczo - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Polska Molskiej - odc. 6 Mazury; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 619 - Kłamca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (54) - Kava - a nie kawa -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 24 (92) Niemcy: Żyzna Badenia; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Blondynka - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Każdemu kiedyś zagra orkiestra -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Downton Abbey II - odc. 1/8 (Downton Abbey II ep. 1) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Girl Guide  89'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1995); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Strefa 3D - Zapach; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych

TVPH on screen 2014-present.gif


06:50 Wiadomości - 4.01.1990; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Cafe Historia - Koronacja Orła; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Ludzie rzeki - Le Colorado 1/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River)  50'; serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Morat Ait Habbouche; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Imperium miłości - odc 10 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Makłowicz w podróży - Podróż 18 (67) Słowacja "Za miedzą"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Spór o historię - Dlaczego króla Kazimierza nazywamy Wielkim?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 List biskupów -  txt. str. 777  49'; film dokumentalny; reż.:Mirosław  Bork; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Przesyłka  48'; film dokumentalny; reż.:Jacek Kubiak, Dorota Latour; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Rozjaśnić mrok  33'; film dokumentalny; reż.:Leszek  Staroń, Jerzy Oleszkowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Cafe Historia - Koronacja Orła; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Piasek jest drapieżnikiem-Słowiński Park Narodowy  45'; film dokumentalny; reż.:Krystian Matysek, Dorota Adamkiewicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Sensacje XX wieku - Rok 1941, odc. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Sensacje XX wieku - Nieznana wojna; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Historia żywa - Czasy Husarii czasy potęgi; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:40 Flesz historii - odc. 267; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 238 (s. 4, odc. 19) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 238 (s. 4, ep. 19)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Były sobie odkrycia - Konrad Lorenz i jego gęsi (Etait Une Fois... Les Dcouvreurs); serial animowany kraj prod.Francja (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Historia faszyzmu - odc. 1 (La storia del fascismo/ History of Fascism)  43'; serial dokumentalny kraj prod.Włochy (2006); reż.:Folco Quilici; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska i świat z historią w tle - Za wiarę i niepodległość; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skarb; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:40 "Sensacje XX wieku" - Krew, miłość, zdrada (Krew, miłość, zdrada) -  txt. str. 777; widowisko kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Historia żywa - Na polu chwały 1920; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Portrety Wojenne - Bronisław Hellwig -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Codzienny PRL - Dyskotekowa moda; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Antygona w stodole  17'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:20 Codzienny PRL - Inny; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Koło historii - Moja dusza należy do Polski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Flesz historii - odc. 267; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Gorycz i chwała  37'; film dokumentalny; reż.:Ewa  Świecińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:30 Blisko, coraz bliżej - odc. 4 Czcij ojca swego. Rok 1888; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Tajemnice, zamki i podziemia - Sekret Herberta Klose; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2015 logo.png


07:35 Afisz kulturalny - do 06.01.16; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Niedziela z... Agnieszką Holland; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Chopin. Pragnienie miłości -  txt. str. 777  116'; film fabularny kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Jacaszek - "N. M. P."; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Droga - odc. 4/6 - Pasażer z nożem w kieszeni -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Dzień ostatni - dzień pierwszy - Wózek; film TVP; reż.:Czesław Petelski, Ewa Petelska; wyk.:Wiesław Gołas, Bronisław Pawlik; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Koncert życzeń - Powrót Eurydyki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Koncert życzeń - Wyspy szczęśliwe. Śpiewa Anna German; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 3 x Zanussi - Cwał -  txt. str. 777  103'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Drwal  14'; film animowany; reż.:Paweł Dębski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Chopin. Pragnienie miłości -  txt. str. 777  116'; film fabularny kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Portrety - Ken Burn’s Jazz - Historia jazzu (10) "Porywające brzmienie" (Ken Burn’s Jazz (10) "Irresistible")  59'; film dokumentalny kraj prod.USA (2000); reż.:Ken Burns; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Panorama kina polskiego - Przesłuchanie -  txt. str. 777  112'; dramat kraj prod.Polska (1982); reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Krystyna Janda, Adam Ferency, Janusz Gajos, Agnieszka Holland, Anna Romantowska, Bożena Dykiel, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Gosztyła; Dla małoletnich od lat 16
22:20 Młoda Polska - Kojot  29'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2012); reż.:Jędrzej Bączyk; wyk.:Michał Kopczyński, Marcin Cichończyk, Piotr Zwierzchowski, Marek Kajdanek, Zofia Spandowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Libera - Przewodnik po sztuce - (s. IV, odc. 1) HENRYK WICIŃSKI; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Videofan - Portrety: Anna Baumgart; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Videogalerie - Ciemna materia sztuki; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kino nocne - Remake (Remake)  107'; dramat kraj prod.Bośnia-Herceg., Francja (2003); reż.:Dino Mustafic; wyk.:Ermin Bravo, Aleksandar Seksan, Ermin Sijamija, Dejan Acimovic, Lucija Serbedzija; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:35 Panorama kina polskiego - Przesłuchanie  112'; dramat kraj prod.Polska (1982); reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Krystyna Janda, Adam Ferency, Janusz Gajos, Agnieszka Holland, Anna Romantowska, Bożena Dykiel, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Gosztyła; Dla małoletnich od lat 16
04:35 Pasmo kontemplacyjne - 9; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka.png


06:50 Tygodnik Moralnego Niepokoju - 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "W stronę Alentejo" (33); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 5. Hacjenda -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Okrasa łamie przepisy - Twaróg z Hajnówki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dzieciaki górą - odc. 62; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Śpiewające fortepiany - (76); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /56/ - "Cicha woda" - Zbigniew Kurtycz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Kabaretowy Klub Dwójki - Zrób kabaret czyli PAKA w Klubie (21); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Hity kabaretu - (8) Suszymy i inne hity Kabaretu Młodych Panów (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Koncert życzeń Kabaretu OT. TO - Lambaluna - Reaktywacja; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Familiada - odc. 2126; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /2/ - "Kryzysowa narzeczona" - Lady Pank; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Tylko jeden skecz - "Dotacje unijne" - Paranienormalni; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 6. Pueblo -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Za Tagiem" (34); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Biesiada z Bractwem Kurkowym -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Tygodnik Moralnego Niepokoju - 4; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (79); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /40/ - "Wiedziałem, że tak będzie" - Molesta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (20) - Akademie, jubileusze; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Latający Klub 2 na Nowy Rok; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (4); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 A la show - (32) - Adam Nowak; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Niezapomniane Koncerty - "1 2 3... 25" (cz. 1) jubileuszowy koncert zespołu RAZ DWA TRZY; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Niezapomniane Koncerty - "To co dał mi los" - koncert Krzysztofa Krawczyka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Życie to Kabaret - Sylwester z kabaretem; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Rozrywka Retro - Kabaret "Szpak". Wieczór 2, jesienny; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

SK TVPSER.png


05:45 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 07 zgłoś się - odc. 1/21 - Major opóźnia akcję; serial TVP; reż.:Krzysztof Szmagier; wyk.:Bronisław Cieślak, Edmund Fetting, Barbara Bargiełowska, Zdzisław Słowiński, Henryk Bista, Witold Dębicki, Adam Ferency, Stanisław Igar, Grażyna Wnuk, Tomasz Grochoczyński; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 128 (s. III, odc. 1) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 128); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 M jak miłość - odc. 205; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 5/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 1 - Obcy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 2 - Eksperyment -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 147 - Grzybowy przysmak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 96 (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 55 "Wirtualni przyjaciele" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 3 - Dług -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 129 (s. III, odc. 2) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 129); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Prokurator - odc. 2/10 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Prokurator - odc. 3/10; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 07 zgłoś się - odc. 1/21 - Major opóźnia akcję; serial TVP; reż.:Krzysztof Szmagier; wyk.:Bronisław Cieślak, Edmund Fetting, Barbara Bargiełowska, Zdzisław Słowiński, Henryk Bista, Witold Dębicki, Adam Ferency, Stanisław Igar, Grażyna Wnuk, Tomasz Grochoczyński; Dla małoletnich od lat 12
03:50 M jak miłość - odc. 205; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport HD.jpeg


07:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
08:25 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ; STEREO, 16:9
10:05 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - 1 runda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Agnieszka Radwańska - moje marzenia...; felieton; STEREO, 16:9
12:50 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Holandia - Niemcy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Polska - Rosja ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Polska - Rosja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:45 Zwarcie - Witold Bańka; magazyn; STEREO, 16:9
18:20 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Chorwacja - Turcja; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - 1 runda; STEREO, 16:9
22:25 Kierunek Rio - odc. 19 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9
23:00 Echa stadionów; STEREO, 16:9
23:25 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Polska - Rosja; STEREO, 16:9
01:10 Zakończenie dnia; STEREO, 16:9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.