SOBOTA

TVP 1
06:00 Klan - odc. 3581 -  (N); telenowela TVP
06:25 Sprawa dla reportera -  (N)
07:20 Rok w ogrodzie
07:45 Rok w ogrodzie Extra; magazyn
08:00 Pełnosprawni - odc. 334 -  (JM); magazyn dla niepełnosprawnych
08:25 wojsko - polskie.pl - odc. 82; reportaż
08:55 Studio Raban
09:20 Rodzinny ekspres - Trzech króli - święto rodziny. Czym jest rodzina?; magazyn
09:55 Muły siostry Sary (Two Mules for Sister Sara)  100'; western kraj prod.USA (1970)
11:40 Wokół mórz. Droga (Around the Sea. The road) -  (N); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2018);
12:40 Fascynujący świat - Góry i ich mieszkańcy (1/6) Himalaje (Mountains and Life (1/6) The Himalayas) -  (N); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017)
13:35 Z pamięci - Nowy Świat cz. 1; felieton
13:45 Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck ( studio) (PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck) kraj prod.Szwajcaria (2020)
14:00 Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck ( 1 seria ) (PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck) kraj prod.Szwajcaria (2020)
16:20 Z kamerą TVP Sport - Adam Małysz cz. II
17:00 Teleexpress -  (N)
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4232; teleturniej muzyczny
18:30 Młody Piłsudski - odc. 5 -  (N) (AD); serial historyczny TVP
19:25 Sport -  (N)
19:30 Wiadomości -  (N)
20:05 Pogoda -  (N)
20:10 ALARM!; magazyn
20:35 Komisarz Alex s.XII - odc. 144 (seria XII. odc. 1) - Intruz -  (N); serial kryminalny TVP
21:30 Hit na sobotę - Zakazane królestwo (Forbidden Kingdom)  99'; film akcji kraj prod.USA, Chiny (2008)
23:25 Ostatni pasażer (Last Passenger)  92'; thriller kraj prod.Wielka Brytania (2013)
01:05 Jaka to melodia? - odc. 4232; teleturniej muzyczny
01:55 Giganci ze stali (Real Steel) -  (N) kraj prod.USA (2011)
04:00 Z pamięci - Nowy Świat cz. 1; felieton
04:05 Zakończenie dnia

TVP 2
04:00 Koło fortuny - odc. 284 ed. 5; teleturniej
04:35 Małpa w hotelu (Dunston Checks In)  84' kraj prod.USA (1996)
06:10 Niespotykanie spokojny człowiek -  (N); film TVP
07:15 Pytanie na śniadanie
10:45 Pogoda
10:50 Pytanie na śniadanie Extra
11:20 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 27; magazyn kulinarny
11:50 Pasjonaci - Mieczysław -  (N) (AD); dokument fabularyzowany
12:20 Pasjonaci - Dorota -  (N) (AD); dokument fabularyzowany
12:55 Kabaretomaniacy - (1)
14:00 Familiada - odc. 2594; teleturniej
14:35 Koło fortuny - odc. 658 ed. 7; teleturniej
15:15 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 - odc. 2; widowisko muzyczne
16:25 Rodzinka.pl - odc. 269 "Mały toast" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
16:55 The Wall. Wygraj marzenia - /65/; teleturniej
17:45 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Poznajmy się czyli święconka w grudniu -  (JM)
18:00 Panorama -  (N)
18:25 Pogoda
18:30 Golec uOrkiestra - Symphoethnic; koncert
19:35 Lajk!
20:05 The Voice Kids - (3) Przesłuchania w ciemno
21:05 The Voice Kids - (4) Przesłuchania w ciemno
22:10 Uziemieni (Eyjafjallojökull)  87'; komedia kraj prod.Belgia, Francja (2013)
23:55 Niesłusznie oskarżona (The Trials of Cate McCall)  89'; dramat kraj prod.USA (2013)
01:35 Słoneczny patrol: ślub na Hawajach (Baywatch: Hawaiian Wedding)  85' kraj prod.USA (2003)
03:10 Zakończenie dnia

TVP 3
06:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM)
06:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Powstańczy depozyt -  (JM)
07:05 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy -  (N) (JM); magazyn
07:25 Pogoda - 04.01 - 1
07:35 Turystyczna Jazda - odc. 67 Tajlandia Bangkok
07:45 Pogoda na narty 2019/2020 - odc. 4; magazyn
08:00 Ślizg 2019/2020 - odc. 3; magazyn
08:10 Drewniane czary - mary
08:30 Podwodna Polska - Podziemna przygoda; reportaż
09:00 Dzikie Galapagos. W falach oceanu (Wild Galapagos. In the grip of the Ocean); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2017)
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
12:05 Odkrywcy zapomnianych historii
12:35 Szczęścia trzeba się nauczyć; reportaż
12:50 Powrót do przeszłości - odc. 2 - "Warszawa, Syrena i Mały Fiat, czyli PRL - owski świat"; reportaż
13:00 Jest koniem w stadzie; reportaż
13:15 Ukryte skarby (2/2018); cykl reportaży
13:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn
14:20 Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za darmo - odc. 7 (Kirstie's Fill Your House For Free, s02, ep. 3); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014)
15:15 Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy -  (N); film TVP
16:10 Świat według Łukasza; film dokumentalny
16:40 Pogoda - 04.01 - 2
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia
17:00 Kamień, nożyce, papier  - Portret dziewczyny; cykl reportaży
17:10 W krainie minionego czasu....; reportaż
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń
21:00 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM)
22:25 Regionalny Magazyn Sportowy - Sobota; magazyn sportowy
22:35 Pogoda - 04.01 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn
23:05 Lot 192 (FLIGHT 192); film fabularny kraj prod.USA (2016)
00:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Lubiń; reportaż
00:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn
01:20 W krainie minionego czasu....; reportaż
01:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Powstańczy depozyt
02:10 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy -  (N) (JM); magazyn
02:35 Pogoda na narty 2019/2020 - odc. 4; magazyn
02:50 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń
04:00 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM)
05:00 Plastik jest wszędzie (Plastic Everywhere); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2018)
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:30 Scooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora - film animowany
10:15 Ewa gotuje - program kulinarny
10:45 Daleko jeszcze? - film komediowy
12:45 Poszukiwany, poszukiwana - film komediowy
14:35 Cztery wesela - program rozrywkowy
15:45 Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami - Lidzbark Warmiński
17:45 Chłopaki do wzięcia - serial dokumentalny
18:20 Chłopaki do wzięcia - serial dokumentalny
18:50 Wydarzenia - program informacyjny
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według kiepskich - serial komediowy
20:00 85. plebiscyt na najlepszego sportowca Polski 2019 roku
22:45 X-Men: Pierwsza klasa - film fantastyczny
01:35 Po katastrofie - film thriller
03:20 Tajemnice Losu - program interaktywny
04:55 Disco gramy! - program muzyczny
05:40 Telezakupy - TV Okazje

TVN
04:50 Uwaga! - program interwencyjny
05:15 Mango - Telezakupy
07:30 Dzień Dobry TVN - pogram poranny
11:00 Na Wspólnej (omnibus) - serial obyczajowy
12:30 Top Model - reality show
14:00 Akademia Policyjna - film komediowy
16:00 Domowe rewolucje - program wnętrzarski
17:00 Starsza pani musi fiknąć - reality show
18:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
19:00 Fakty - program informacyjny
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:44 Raport smogowy
19:45 Uwaga! - program interwencyjny
20:00 Joe Black - melodramat
23:45 Sąsiedzi II - film komediowy
01:40 MasterChef - reality show
03:05 Uwaga! - program interwencyjny
03:25 NOC Magii - program interaktywny

TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP
06:40 Kolędowa Noc - Jasełka; widowisko
07:15 Pytanie na śniadanie
10:55 Polonia 24
11:10 Halo Polonia; magazyn
11:50 Okrasa łamie przepisy - Piernikowa kuchnia Kopernika -  (N); magazyn kulinarny
12:25 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019 (2.01); koncert
13:15 Na dobre i na złe - odc. 758 Czas decyzji -  (N); serial TVP
14:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 143 Zakopane -  (N); magazyn
14:45 Kolędowanie polsko - amerykańskie - Chwała na wysokości, a na ziemi pokój - Glory in the highest and peace on earth cz. 1; koncert
15:25 Kolędowanie polsko - amerykańskie - Chwała na wysokości, a na ziemi pokój - Glory in the highest and peace on earth cz. 2; koncert
16:00 Kulturalni PL - (489); magazyn
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 M jak miłość - odc. 1472 -  (N); serial TVP
18:45 Gintrowski - ... a jednak coś po nas zostanie; koncert
19:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 2 - Superpsina kontra Ultraprosię, odc. 18; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Wojenne dziewczyny - odc. 30* (seria III odc. 4) -  (N); serial TVP
21:40 U Pana Boga za piecem -  (N)  95'; komedia kraj prod.Polska (1998)
23:25 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019 (2.01); koncert
00:25 M jak miłość - odc. 1472 -  (N); serial TVP
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 2 - Superpsina kontra Ultraprosię, odc. 18; serial animowany
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 Wojenne dziewczyny - odc. 30* (seria III odc. 4) -  (N); serial TVP
03:30 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019 (2.01); koncert
04:25 Kolędowanie polsko - amerykańskie - Chwała na wysokości, a na ziemi pokój - Glory in the highest and peace on earth cz. 1; koncert
05:00 Kolędowanie polsko - amerykańskie - Chwała na wysokości, a na ziemi pokój - Glory in the highest and peace on earth cz. 2; koncert
05:35 Kulturalni PL - (489); magazyn
06:30 Zakończenie programu

TVP ABC
04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 45 Podróż do wyspy tańczących krabów -  (N) (AD); magazyn
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 93 Zimowanki
05:05 Domisie - Zapalenie gardła -  (JM); program dla dzieci
05:35 Rodzina Treflików - Kolekcjoner, odc. 43; serial animowany
05:50 Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce -  (N); film animowany
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 15 - Smocza Jama; serial animowany
06:15 Reksio - Reksio wybawca, odc. 35; serial animowany
06:30 Misiowanki - odc. 23 Wizyta u lekarza (Go to the doctor); serial animowany kraj prod.Kanada (2002)
07:00 Smerfy - Czarodziejski worek Św. Mikołaja, odc. 201 (The Magic Sack of Mr. Nicholas); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
07:30 Heidi - Zaręczyny ogłoszone, odc. 53 (A Mariage is announced); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)
07:55 Stacyjkowo - Bruno na planie, odc. 69 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010)
08:10 Rodzina Treflików - Kolekcjoner, odc. 43; serial animowany
08:25 Super Wings - Dogonić dynię, odc. 84 (The Pumkin Roll) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)
08:35 Masza i niedźwiedź - Dookoła świata w jeden dzień, odc. 77 (.); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)
08:50 Bella i Sebastian - Pchły, odc. 48 (Parasites); serial animowany kraj prod.Francja (2017)
09:05 Robot Trains - Ho - hoo! Leć, Brygado X!, odc. 73 (Woo - hooo! Fly, X Family, Fly!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017)
09:20 Buli - Ślub Bulego, odc. 70 (Le Mariage de Bouli); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
09:30 Domisie - Bądź odkrywcą przyrody -  (JM); program dla dzieci
10:00 Przygody Bolka i Lolka - Bocian, odc. 35; serial animowany
10:15 Studio ABC - Studio ABC 18; magazyn
10:30 Nasze zwierzaki - Kozy, odc. 16 (GOATS); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)
10:50 YooHoo na ratunek - Przyjęcie u altannika, odc. 35 (Bowerbird's Bower Party); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)
11:05 Agatka - Agatka i Mydło, odc. 2; serial animowany
11:15 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... samolot, odc. 6 (The Day Henry Met... an Aeroplane); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017)
11:20 Super Wings - Drużyna Tango, odc. 57 (Team Tango) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)
11:35 Miś Uszatek - Sobek, odc. 76; serial animowany
11:45 Masza i niedźwiedź - Sam w domu, odc. 21 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012)
11:55 Domisie - Zapalenie gardła -  (JM); program dla dzieci
12:30 Smerfy - Smerfia Odyseja, odc. 236 (Smurf Odyssey); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
13:00 ALCHEMIK - odc. 3 OGIEŃ -  (N) (AD); magazyn
13:15 Świnka Peppa, seria V - Sklep Pana Lisa, odc. 6 (Mr Fox shop, ep. 6); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
13:25 Księga Ksiąg - Próba! (The Test); serial animowany kraj prod.USA (2013)
13:55 Misiowanki - Mama będzie pracować, odc. 2 (Mama’s new job); serial animowany kraj prod.Kanada (2002)
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... gąsienicę, odc. 51 (The Day Henry Met... a Caterpillar); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017)
14:30 Zwierzaki Czytaki - odc. 83 - Drzewo genealogiczne; magazyn
14:55 To Timmy! - Wyścig Timmiego, odc. 20 (Go Kart Timmy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
15:10 Rescue Bots Academy - , odc. 41 (.); serial animowany kraj prod.USA (2019)
15:25 Dinotrux - Klejozaury, odc. 18 (Gluphosaurs); serial animowany kraj prod.USA (2015)
15:50 Inspektor Gadżet - Balonowy odlot, odc. 21 (MAD Carpet Ride); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015)
16:05 Królik Bugs - Kosmiczna przyjaźń, odc. 24 (Quiet the Undertaking); serial animowany kraj prod.USA (2015)
16:30 Inazuma Eleven - Walka o mistrzostwo. Mały Gigant, część druga, odc. 124 (THE FIGHT TO THE TOP, LITTLE GIGANTES, PART B.) kraj prod.Japonia (2008)
17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana - Sen Wendy, odc. 49 (Wendy Disperses Herself); film animowany kraj prod.Francja (2010)
17:25 Nasze zwierzaki - Pies pracujący, odc. 17 (WORKING DOG); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)
17:45 YooHoo na ratunek - Lisy dekorują dom, odc. 36 (Home Improvement with Red Fox); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)
18:05 My Little Pony, seria VII - Nie potrzeba słów, odc. 8 (Hard to Say Anything); serial animowany kraj prod.USA (2019)
18:30 Trolle: Impreza trwa! - Chummy Sparklestone/ Pychochichot, odc. 36 (Chummy Sparklestone/Giggleyum); serial animowany kraj prod.USA (2018)
19:00 Wieczorynka - Heidi - Pojednani, odc. 54 (Reunited); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Niewłaściwy trop, odc. 13 (The Wrong Smell); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012)
19:30 Wieczorynka - Rodzina Treflików - Kolekcjoner, odc. 43; serial animowany
19:40 Wieczorynka - Super Wings - Kłopot z dużym chrząszczem (część 2), odc. 117 (Big Bug Problem PART2); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019)
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Wielkie marzenie małej żaby; widowisko kameralne
20:00 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014)
20:10 Sąsiedzi - Betlejem, odc. 104 (Betelem); serial animowany kraj prod.Czechy (2018)
20:20 Metalions - Poszukiwanie przeszłości, odc. 26 (Digging Up The Past); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018)
20:40 Ronja, córka zbójnika - Tylko to lato, odc. 22 (Only This Summer); serial animowany kraj prod.Japonia (2015)
21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Srebrne poświęcenie, odc. 9 (Silver Sacrifice) kraj prod.USA (2019)
21:35 Siódme niebo, seria I - Walentynki, odc. 15 (Happy's Valentine); serial komediowy kraj prod.USA (1998)
22:25 Okrasa łamie przepisy - Pieczarki na trzy sposoby -  (N); magazyn kulinarny
22:55 Stawiam na Tolka Banana - odc. 4/7 Cegiełka -  (N); serial TVP
23:30 Janka - odc. 4 - Czysta gra (Czysta gra) -  (N); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989)
04:30 Zakończenie dnia

TVP HD
05:45 54. KFPP w Opolu - Wariatka tańczy - 50 lat na scenie. Jubileusz Maryli Rodowicz
06:55 Okrasa łamie przepisy - Warzywa ekologiczne -  (N); magazyn kulinarny
07:35 Okrasa łamie przepisy - Wieprzowina PQS -  (N); magazyn kulinarny
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 31 -  (N); serial TVP
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 32 -  (N); serial TVP
09:10 Rodzinka.pl s.XII - odc. 233 "Przeszłości nie zmienisz" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
09:40 Rodzinka.pl s.XII - odc. 234 "Słona zupa" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
10:15 Rodzinka.pl s.XII - odc. 235 "Małe przyjemności" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
10:45 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 195 (Ojciec Mateusz XV odc. 9) - Medium -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
11:45 Janosik - odc. 4/13 - Porwanie -  (N); serial TVP
12:40 Janosik - odc. 5/13 - Tańcowali zbójnicy -  (N); serial TVP
13:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 24
13:55 The Wall. Wygraj marzenia - /53/; teleturniej
14:55 M jak miłość - odc. 1480 -  (N); serial TVP
15:50 M jak miłość - odc. 1481 -  (N); serial TVP
16:50 Na sygnale - odc. 237 "Nic się nie stało" -  (N); serial fabularyzowany TVP
17:20 Na sygnale - odc. 238 "Serce na dłoni" -  (N); serial fabularyzowany TVP
17:50 The Voice Kids s. III - (1) Przesłuchania w ciemno
19:00 The Voice Kids s. III - (2) Przesłuchania w ciemno
20:05 Ranczo s.IX - odc. 113 (seria IX, odc. 9) - Konie trojańskie -  (N); serial obyczajowy TVP
21:05 Ranczo s.IX - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał -  (N); serial obyczajowy TVP
22:05 Nele w Berlinie (Nele in Berlin)  88'; film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2015)
23:45 Helen (Helen)  114'; dramat kraj prod.Niemcy, Kanada (2009)
01:55 Pogotowie remontowe: wielka przebudowa - odc. 1 (DIY SOS); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014)
03:10 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019; koncert
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:55 Był taki dzień - 4 stycznia; felieton
07:05 Wszystkie kolory świata - Baleary. Hiszpańskie piękności (Flavors); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008)
08:05 Poszukiwacze skarbów - Żyła złota. Odc. 2/16 (odc. 2/16 Lewis & Clark's Montana Bonanza); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2014)
08:35 Czarne chmury - odc. 1/10 - Szafot -  (N); serial TVP
09:40 Okrasa łamie przepisy - Schabowy z kamienia -  (N); magazyn kulinarny
10:20 Olbrzymy Oceanów - cz. 1/3 (Ocean Giants) -  (N); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
11:25 Plemienna sztuka przetrwania 2 - odc. 1/6. Morderczy Czarny Prąd (odc. 1); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2016)
12:20 Krajobrazy Dzikiego Zachodu - odc. 2/3. Wielkie Równiny (odc. 2/3); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014)
13:10 Obraz
13:45 Polskie 100 lat - Gospodarka II Rzeczpospolitej; cykl dokumentalny
14:20 Podróże z historią s.IV - odc. 35 Wiosenne obrządki -  (N) (AD); cykl dokumentalny
14:55 Bizancjum: opowieść o trzech miastach - odc. 1/3 (Byzantium: A Tale of Three Cities); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013)
16:00 Spór o historię - Władcy polscy: Przemysł II Wacław II; debata
16:40 Dzikie konie kanadyjskich Gór Skalistych (Wild horses of the Canadian rockies); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008)
17:30 Marzyciele - Druhna Oleńka; program publicystyczny
18:00 Zmiennicy - odc. 1/15 - Ceny umowne -  (N); serial TVP
19:05 Przeczytaj mi tę historię - odc. 25; felieton
19:10 Zima stulecia; film dokumentalny
19:40 Marian na wojnie. Animowana historia Mariana Walentynowicza; film animowany
20:00 Tajne akta III Rzeszy - odc. 5/6 Nazistowski dżihad (odc. 5/6) kraj prod.Wielka Brytania (2015)
21:00 Polskie drogi - odc. 1/11 - Misja specjalna -  (N); serial TVP
22:40 Historia w postaciach zapisana - Eugenia, cesarzowa Francuzów (Empress Eugenie); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013)
00:30 Być kobietą w Himalajach -  (N); film dokumentalny
01:25 Urodziłam się pierwszego września  46'; film dokumentalny
02:25 Przez łzy do szczęścia  88'; dramat kraj prod.Polska (1939)
04:10 Zima stulecia; film dokumentalny
04:40 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Powitanie - Poranek
05:59 Serwis Info Poranek
06:21 Pogoda Info
06:29 Serwis Info Poranek
06:52 Pogoda Info
06:59 Serwis Info Poranek
07:21 Pogoda Info
07:29 Serwis Info Poranek
07:52 Pogoda Info
07:59 Serwis Info Poranek
08:22 Pogoda Info
08:29 Serwis Info Poranek
08:52 Pogoda Info
08:59 Serwis Info Poranek
09:03 Pogoda Info
09:15 Salon dziennikarski; program publicystyczny
09:59 Serwis Info Dzień weekend
10:23 Pogoda Info
10:29 Serwis Info Dzień weekend
10:53 Pogoda Info
10:59 Serwis Info Dzień weekend
11:29 Serwis Info Dzień weekend
11:52 Pogoda Info
11:59 Serwis Info Dzień weekend
12:23 Pogoda Info
12:29 Serwis Info Dzień weekend
12:59 Serwis Info Dzień weekend
13:23 Pogoda Info
13:29 Serwis Info Dzień weekend
13:59 Serwis Info Dzień weekend
14:22 Pogoda Info
14:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  (JM)
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny
15:29 Info Dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info Dzień
17:00 Teleexpress -  (N)
17:15 Teleexpress Extra -  (N)
17:32 Studio Wschód -  (N); magazyn
18:00 Panorama -  (N)
18:18 Serwis Info Wieczór weekend
18:30 Kobiecym okiem -  (N); magazyn
18:52 Serwis Info Wieczór weekend
19:30 Wiadomości -  (N)
19:58 Gość Wiadomości -  (N)
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny
21:00 Nie da się ukryć; magazyn
21:28 Flesz Info Wieczór
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Studio Polska; magazyn
23:30 INFO Wieczór
24:00 Wiadomości -  (N)
00:28 Gość Wiadomości -  (N)
00:56 Salon dziennikarski; program publicystyczny
01:50 Minęła 20ta; program publicystyczny
02:43 Pogoda Info
02:52 Nie da się ukryć; magazyn
03:20 Flesz Info Wieczór
03:37 Pogoda Info
03:45 Kobiecym okiem -  (N); magazyn
04:20 Atlas Niepodległości; film dokumentalny
05:30 Głębia ostrości - Niebo pod sufitem -  (N); reportaż
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
06:55 Teledyski
07:30 Powróćmy jak za dawnych lat - Wieczór 1; program rozrywkowy
08:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny
08:40 Serialowa nostalgia - Zmiennicy - odc. 10/15 - Krzyk ciszy -  (N); serial TVP
09:50 Animama - 14 bajek z królestwa Lailonii - O zabawkach dla dzieci; serial animowany
10:05 Animama - Lokomotywa; film animowany
10:10 Animama - W samolocie; film animowany
10:30 Scena klasyczna - Gidaszewska/Łaguniak Duo; koncert
11:25 Dokument tygodnia - Zapomniane rzeźbiarki (WOMEN SCULPTORS / Sculptrices, ni muses ni modeles); film dokumentalny kraj prod.Francja (2018)
12:30 Stań przy mnie (Stand by me)  84'; film fabularny kraj prod.USA (1986)
14:05 Szlakiem Kolberga - Gaba Kulka; reportaż
14:35 Sto lat Witolda Sadowego; reportaż
15:00 Hubal -  (N)  127'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1973)
17:15 Nauka; film dokumentalny
17:45 Laura (Laura)  84'; dramat kraj prod.USA (1944)
19:25 All you need is Klaus (All you need is Klaus); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2017)
20:30 Bilet do kina - Sierpień w hrabstwie Osage (August: Osage County)  115'; film obyczajowy kraj prod.USA (2013)
22:35 Moody Blues na festiwalu w Montreux (Moody Blues live at Montreux); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1991)
23:45 Mocne Kino - Szał (Frenzy)  111'; film kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (1972)
01:50 Performance "Konteksty 2019" - odc. 2
02:45 Kino Mistrzów - Lobster (The Lobster)  113'; film science fiction kraj prod.Irlandia, Wielka Brytania, Grecja, Francja, Holandia (2015)
04:50 Brian Johnson: Życie w trasie - Sting (Brian Johnson's A Life on The Road); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017)
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:40 Rozrywka Retro - Sceniczny Parawan Artura I - Obrazy dla Evory
06:45 Zakochaj się w Polsce - odc. 121 Mrągowo -  (N); magazyn
07:20 Big Music Quiz - (21); teleturniej muzyczny
08:20 Koło fortuny - odc 628 ed. 7; teleturniej
08:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Michał Bajor; reportaż
09:35 Przegląd Kabaretów PAKA - Czterech Jeźdźców Kabaretu (1); program rozrywkowy
10:40 Życie to Kabaret - Kabaret Neo - Nówka - Co by było gdyby?; program rozrywkowy
11:40 Pułapki umysłu s.II - (odc. 5) (Pułapki umysłu) kraj prod.USA (2013)
12:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 36; magazyn kulinarny
12:40 Podróże z historią s.V - odc. 51 Z życia wyższych sfer -  (N) (AD); cykl dokumentalny
13:15 Prywatne życie zwierząt - sezon 3 - (odc. 7) - W służbie człowieka -  (N); reportaż
13:40 Postaw na milion - odc. 205; teleturniej
14:40 Śpiewające fortepiany - (32) WYDANIE ŚWIĄTECZNE
15:50 Kabaretomaniacy - (5)
16:50 Wszystkie stworzenia duże i małe - Nowy rozdział odc. 6 sezon V (Wszystkie stworzenia duże i małe - A New Chapter odc. 6 sezon V); serial kraj prod.Wielka Brytania (1988)
17:55 Kocham Cię, Polsko! - odc. 2; zabawa quizowa
19:35 Kabaret za kulisami - 16 - Kultowość - Jak się przechodzi do historii; program rozrywkowy
20:45 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019; koncert
22:05 Dzięki Bogu już weekend s.I - (5); program rozrywkowy
23:10 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska (1); program rozrywkowy
00:15 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska (2); program rozrywkowy
01:10 Mariolka Prawdę ci powie; widowisko rozrywkowe
01:35 Koło fortuny - odc 627 ed. 7; teleturniej
02:20 Życie to Kabaret - Kabaret Neo - Nówka - Co by było gdyby?; program rozrywkowy
03:15 Przegląd Kabaretów PAKA - Czterech Jeźdźców Kabaretu (1); program rozrywkowy
04:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:25 U Pana Boga w ogródku - odc. 9/12 -  (N); serial komediowy TVP
07:20 U Pana Boga w ogródku - odc. 10/12 -  (N); serial komediowy TVP
08:15 U Pana Boga w ogródku - odc. 11/12 -  (N); serial komediowy TVP
09:05 Komisarz Alex s.XIII - odc. 164 - (seria XIII. odc. 13) - Noc Peruna -  (N); serial kryminalny TVP
09:55 Ranczo s.VIII - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  (N); serial obyczajowy TVP
10:55 Ranczo s.VIII - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  (N); serial obyczajowy TVP
11:50 Rodzinka.pl - odc. 249 "Nasza klasa" sezon 13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
12:25 Rodzinka.pl - odc. 250 "Ping - Pong"sezon 13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
12:55 Rodzinka.pl - odc. 251 "Estetycznie i higienicznie" sezon 13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
13:35 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 89 (seria VII, odc. 7) - Śpiewak -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
14:30 Ranczo s.VIII - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  (N); serial obyczajowy TVP
15:25 Ranczo s.VIII - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta -  (N); serial obyczajowy TVP
16:25 Ranczo s.VIII - odc. 96 (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  (N); serial obyczajowy TVP
17:25 U Pana Boga w ogródku - odc. 12 ost. -  (N); serial komediowy TVP
18:20 Komisarz Alex s.XIII - odc. 164 - (seria XIII. odc. 13) - Noc Peruna -  (N); serial kryminalny TVP
19:20 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 290 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 13) - Stalkerka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
20:20 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 90 (seria VII, odc. 8) - Zabawa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
21:10 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 91 (seria VII, odc. 9) - Tango -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
21:55 Ranczo s.VIII - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  (N); serial obyczajowy TVP
22:55 Ranczo s.VIII - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  (N); serial obyczajowy TVP
23:55 Młody Piłsudski - odc. 5 -  (N) (AD); serial historyczny TVP
00:50 Echo serca. Noc sylwestrowa -  (N); film TVP
02:20 Nowa - odc. 1 -  (N); serial TVP
03:15 Strażacy s.II - odc. 17 (seria II, odc. 7) - Adrenalina -  (N); serial TVP
04:05 Rodzinka.pl - odc. 265 "Mamy dziewczynkę" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
04:40 Rodzinka.pl - odc. 266 "Szalona babcia" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
05:10 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:30 Sportowy Wieczór -  (JM)
06:10 RETRO TVP SPORT - Polska - Holandia (piłka nożna 1975) -  (N); magazyn
07:15 RETRO TVP SPORT - Polska - Holandia (piłka nożna 1975) -  (N); magazyn
08:15 Z kamerą TVP Sport - Adam Małysz cz. I -  (N)
08:50 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Rosja - Polska
09:35 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Rosja - Polska
10:30 Stan futbolu; magazyn
11:20 Biegi narciarskie - Tour de Ski (6), Val di Fiemme - Sprint kobiet i mężczyzn (Tour de Ski (6), Val di Fiemme - Sprint kobiet i mężczyzn) kraj prod.Szwajcaria (2020)
13:20 Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck ( studio) (PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck) kraj prod.Szwajcaria (2020)
14:00 Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck (PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck) kraj prod.Szwajcaria (2020)
16:50 Strongman - Liga Mistrzów - Curacao (Curacao); relacja kraj prod.Wielka Brytania (2019)
17:55 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Hiszpania - Polska
18:50 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Hiszpania - Polska
19:45 Biegi narciarskie - Tour de Ski (6), Val di Fiemme - Sprint kobiet i mężczyzn (Tour de Ski (6), Val di Fiemme - Sprint kobiet i mężczyzn) kraj prod.Szwajcaria (2020)
21:25 Sportowy Wieczór -  (JM)
22:05 Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (37): Vegas Golden Knights - St. Louis Blues
01:00 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Hiszpania - Polska
01:45 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Hiszpania - Polska
02:40 Sporty walki - Gala MMA - ACA St. Petersburg
04:50 Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
05:15 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP
06:40 Kolędowa Noc - Jasełka; widowisko
07:15 Pytanie na śniadanie
10:55 Polonia 24
11:10 Halo Polonia; magazyn
11:50 Okrasa łamie przepisy - Piernikowa kuchnia Kopernika -  (N); magazyn kulinarny
12:25 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019 (2.01); koncert
13:15 Na dobre i na złe - odc. 758 Czas decyzji -  (N); serial TVP
14:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 143 Zakopane -  (N); magazyn
14:45 Kolędowanie polsko - amerykańskie - Chwała na wysokości, a na ziemi pokój - Glory in the highest and peace on earth cz. 1; koncert
15:25 Kolędowanie polsko - amerykańskie - Chwała na wysokości, a na ziemi pokój - Glory in the highest and peace on earth cz. 2; koncert
16:00 Kulturalni PL - (489); magazyn
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
17:30 Klub u redaktorów - odc. 9 (odc. 9) kraj prod.Litwa (2019)
18:10 Przedwiośnie - odc. 6/6 - W stronę Belwederu; serial TVP
19:00 Czy wiesz, że... - /1/; program edukacyjny
19:05 Wielkie kolędowanie z Ostrej Bramy cz. 1; koncert
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Wojenne dziewczyny - odc. 30* (seria III odc. 4) -  (N); serial TVP
21:40 U Pana Boga za piecem -  (N)  95'; komedia kraj prod.Polska (1998)
23:25 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019 (2.01); koncert
00:25 M jak miłość - odc. 1472 -  (N); serial TVP
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 2 - Superpsina kontra Ultraprosię, odc. 18; serial animowany
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 Wojenne dziewczyny - odc. 30* (seria III odc. 4) -  (N); serial TVP
03:30 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019 (2.01); koncert
04:25 Kolędowanie polsko - amerykańskie - Chwała na wysokości, a na ziemi pokój - Glory in the highest and peace on earth cz. 1; koncert
05:00 Kolędowanie polsko - amerykańskie - Chwała na wysokości, a na ziemi pokój - Glory in the highest and peace on earth cz. 2; koncert
05:35 Kulturalni PL - (489); magazyn
06:30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.