FANDOM


Tvp1 logo

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Kamienna tajemnica; odc.12/13; serial prod.polsko-szwedzkiej
09:10 Jedyneczka
09:35 Bajeczki Jedyneczki
09:45 Słodkie zmartwienia; odc.20; serial prod.USA
10:15 Bezpieczne lądowanie; odc.1/6 - Skradzione dzieciństwo; Decollage immediat; 1999  serial prod.francuskiej [stereo]; reż: Aline Issermann; wyk: Christian Brendel,Laure Marsac,Sabine Haudepin
11:10 Kiosk przy Wspólnej
11:20 Zdrowo i odlotowo; Ludzie, którym się chce
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Samo życie
12:45 Klan; odc.610; telenowela TVP; powt.
13:15 Łowcy zaginionych skarbów; odc.1/6 - Afrodyta Aleksandra Wielkiego, cz.1; serial dok.prod.niemieckiej
13:45 Telezakupy
14:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny; powt.
14:30 Mój ślad w Telewizji; Irena Kwiatkowska
14:40 Sztuka przekonywania; odc.1/10
15:00 Wiadomości
15:10 Harley Poland Division; reportaż
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1714; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.611; telenowela TVP
18:10 Zwyczajni-niezwyczajni
18:50 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Eckhart - mysz o wielkim sercu; serial anim.prod.kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Okruchy życia; Opętana; Obsessed; 1992  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Jonathan Sanger; wyk: Shannen Doherty,William Devane,Clare Carey
21:55 Kronika kryminalna Jedynki - poza prawem
22:15 Od "Robinsona warszawskiego" do "Pianisty"; reportaż
22:40 Oblicza mediów; magazyn
23:06 Monitor  Wiadomości
23:20 Profit
23:30 Szerokie tory; reportaż
23:55 50 lat TVP-Telekino na medal; Sędziowie; 1973  film fab. prod. polskiej; reż: Konrad Swinarski; wyk: Wiktor Sadecki, Bolesław Smela, Elżbieta Karkoszka, Jerzy Trela
01:00 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.2 - Niebezpieczne powiązania; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie; Reksio
08:00 Cena życia; odc.2/40 - Wszyscy jesteśmy ludźmi; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn
10:25 Praca dla każdego; odc.7; powt.
10:35 Magazyn Ekspresu Reporterów; powt.
11:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Natasza Rambova i Rudolf Valentino; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
12:00 VIII Festiwal Kultury Kresowej-2002; cz.2; [stereo]
13:00 Panorama
13:15 Doktor z alpejskiej wioski; odc.97-ost. - Ostatnia szansa cz.2; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
14:10 Radio Romans; odc.3/32 - Hiobowe wieści; serial TVP
14:40 Kielce 2002 - Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
15:05 Krzyżówka szczęścia
15:30 Przygody Chucka Finn'a; odc.23/26 - Nulla, Nulla; serial prod.australijskiej
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Stawiam na Tolka Banana; odc.1/7 - Klondike; 1973  serial TVP; reż: Stanisław Jędryka; wyk: Agata Siecińska, Henryk Gołębiewski, Andrzej Kowalewicz, Sergiusz Lach
17:05 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 "W starym dworku"; reportaż z Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach Zdroju-2002
20:00 M jak miłość; odc.68; serial TVP
20:55 Polska bez fikcji; Testament; film dok.Ewy Świecińskiej
21:25 Smaki ciemności; talk show
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Rozmowa z premierem Republiki Czeskiej
22:40 Kino Mocnych Wrażeń; Wybawienie; Deliverance; 1972  thriller prod. USA [tylko dla dorosłych]; reż: John Boorman; wyk: Jon Voight,Burt Reynolds,Ned Beatty
00:30 Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście; odc.1/18-Wracam do gry; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
00:50 Z Archiwum X; odc.10/22; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:40 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon - serial anim.
7.25 Kosmiczne wojny - serial anim.
7.50 Crime Story (21) - serial
8.45 Roswell: w kręgu tajemnic (1) - serial
9.40 Samo życie (89) - serial
10.10 Benny Hill
10.40 Rosyjska ruletka
11.30 Adam i Ewa (47) - serial
12.00 Serca na rozdrożu (104) - serial
12.45 Z głową w chmurach (118) - serial
13.45 Program rozrywkowy
14.45 Pokemon - serial anim.
15.15 Świat według Kiepskich (112) - serial
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (48) - serial
16.35 Serca na rozdrożu (105) - serial
17.20 Strażnik Teksasu - serial
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (91) - serial
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Życiowa szansa
20.05 Świat według Kiepskich (113) - serial
20.30 Samo życie (90) - serial
21.05 Rocky - dramat USA (1976), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
23.20 Informacje i sport
23.35 Prognoza pogody
23.40 Graffiti
23.50 Panie na włościach (2) - film obycz. USA (1997)
1.30 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie
Logo-19

5.35 Kropka nad "i"
5.50 Tajemnice pocałunku (72) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (155) - telenowela
7.50 Srebrny surfer - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Maraton uśmiechu
13.05 Kapitan Planeta - serial anim.
13.30 Scooby Doo - serial anim.
13.55 Przygody Animków - serial anim.
14.20 Beverly Hills 90210 (206) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula (156) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (73) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Oko za oko
21.00 Ananasy z mojej klasy
22.15 Klient (14) - serial
23.15 TVN Fakty
23.30 Kropka nad "i"
23.50 Agent II
1.00 Kryminalne gry - serial dok.
1.30 Extra wizjer - magazyn
2.10 Nic straconego - powtórki programów
Tvp3-poznan.svg

06:30 Kostek (15 i 16/48) - serial fabularny
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Teleskop - flesz
07:50 Wywiad Teleskopu
08:00 Afisz
08:15 Spojrzenia - reportaż
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gość dnia
09:00 Legendy dalekich mórz (12/13) - film dok.
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:40 Tajemnica Enigmy (3/8) - Zaproszenie do Warszawy - Polski serial fabularny
10:30 Kurier
10:40 Prognoza pogody
10:45 Telekurier
11:15 Gość dnia
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Rozrywka
12:15 Integracja
12:30 Kurier
12:35 Przeżyć wyścig - film dok.
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14:00 Teleplotki - Program publicystyczny
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:45 Eurotel - magazyn europejski
15:00 Lassie (10/12) - serial przygodowy prod. kanadyjskiej
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Teleskop
16:00 Mała czarna z Telewizją Poznań
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Rozmowa dnia
17:00 Watra
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Spojrzenia
18:05 Teleskop
18:30 Kurier
18:35 Prognoza pogody
18:35 Regiony kultury
18:45 Teleskop
19:00 Wywiad teleskopu
19:10 Rynek - czyli kto kogo?
19:30 Kurier sportowy
19:40 Prognoza pogody
19:45 Rozmowa dnia
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:50 Echa dnia
21:15 Eurotel - magazyn europejski
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop
22:05 Wiadomości sportowe
22:15 To jest temat - reportaż
22:30 Kurier
22:45 Sport
22:55 Prognoza pogody
23:00 Niemy krzyk - film fab. prod. USA
00:35 Doktor Finlay (9/12) - angielski serial obyczajowy
01:25 Wiadomości sportowe
01:30 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Muzyczny VIP - mag. muzyczny
6.30 KINOmaniaK
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7.50 Arthur - (powt.)
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim. (powt.)
8.35 Beetleborgs (47) - (powt.)
9.00 Fiorella (99) - (powt.)
9.55 Zbuntowany anioł (2) - (powt.)
10.50 Viper (1) - (powt.)
11.40 Dharma i Greg (1) - (powt.)
12.05 Rycerz nocy 2 (9) - (powt.)
13.00 Muzyczny VIP - mag. muzyczny
13.30 KINOmaniaK
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (48) - serial przygod. USA
15.00 Fiorella (100) - serial obycz. peruw.
16.00 Muzyczne listy - mag. muzyczny
17.00 Karolina w mieście (2) - serial kom. USA
17.30 HOT CHAT - program publ.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (3) - telenowela argent.
19.00 Zdążyć przed północą - na skróty - kom. sens. USA (powt.)
20.55 Baza Pensacola (21) - serial sens. USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22.15 Życiowa szansa - teleturniej
23.15 Klient - dramat sens. USA, 1994
1.35 X Laski - prog. erotyczny
2.05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.55 Strefa P - program muzyczny
3.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
4.00 To się w głowie nie mieści - magazyn
4.25 Zakończenie programu
TVN 7 '02 - '08

6.45 Dragon Ball GT - serial anim.
7.10 Dragon Ball - serial anim.
7.35 Dragon Ball - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (5) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (83) - telenowela
9.40 Melrose Place (175) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (52) - telenowela
12.40 Telesklep
13.55 Albert - serial anim.
14.20 Dragon Ball GT - serial anim.
14.45 Dragon Ball Z - serial anim.
15.10 Dragon Ball Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (85) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (48) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (3) - serial
17.05 Władca zwierząt (44) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (15) - serial
19.05 Melrose Place (176) - serial
20.00 Pola śmierci - film woj. ang. (1984)
22.45 Gliniarze (1) - serial
23.45 Big Brother I
0.30 Szkoła życia - film obycz. USA (1987)
2.10 Ręka sprawiedliwości - film sens. wł. (1994)
4.00 Koniec programu
Tvpoloniaekran

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Fitness Club; odc. 21; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:55 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 7 - Żyrafa; serial animowany dla dzieci
09:05 Budzik; program dla dzieci
09:30 Trzy misie; odc. 23/26 - Uciążliwy sąsiad; serial animowany dla dzieci
09:55 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
10:05 Przyrodnicy; Żyć całym życiem; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego
10:20 Miliard na środowisko
10:45 Raj; magazyn katolicki; powt.
11:10 Forum; program publicystyczny; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Męskie sprawy; 1988  dramat prod. polsko-czechosłowackiej (102'); reż: Jan Kidawa-Błoński; wyk: Karolina Czernicka, Jerzy Bińczycki, Maciej Robakiewicz, Dorota Stalińska
14:05 Guru; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Przyrodnicy; Żyć całym życiem; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego; powt.
15:40 Rozmowy na nowy wiek; Ze Stanisławem Radwanem o ciszy; powt.
16:05 39. KFPP OPOLE 2002; Future Folk cz. 1; (STEREO)
16:30 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny; pod redakcją Lucyny Smolińskiej
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 8 - Zabawa w rycerza; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 9 - Kłusownik; serial animowany dla dzieci
17:55 Budzik; program dla dzieci; powt.
18:25 Trzy misie; odc. 23/26 - Uciążliwy sąsiad; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 21; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Nils i dzikie gęsi; odc. 7 - Powrót; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Wieści polonijne
20:30 Męskie sprawy; 1988  dramat prod. polsko-czechosłowackiej (102'); reż: Jan Kidawa-Błoński; wyk: Karolina Czernicka, Jerzy Bińczycki, Maciej Robakiewicz, Dorota Stalińska; powt.
22:10 X Światowe Forum Mediów Polonijnych
22:35 Tylko rock; Wielka radość, a ty co? - Elektryczne Gitary; koncert
23:25 Ze sztuką na ty; Orfeusz w piekle XX wieku - Józef Wittlin; film dokumentalny Henryka Urbanka
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 39. KFPP OPOLE 2002; Future Folk cz. 1; (STEREO); powt.
00:45 Znak orła; odc. 14/14 - Najwyższa godność; 1977  serial historyczno-przygodowy prod. polskiej; reż: Hubert Drapella
01:20 Nils i dzikie gęsi; odc. 7 - Powrót; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Fitness Club; odc. 21; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:35 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; powt.
02:50 Medium; 1985  thriller psychologiczny prod. polskiej (90'); reż: Jacek Koprowicz; wyk: Władysław Kowalski, Michał Bajor, Jerzy Stuhr, Grażyna Szapołowska, Jerzy Zelnik
04:20 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
04:50 Wieści polonijne; powt.
05:05 Tylko rock; Wielka radość, a ty co? - Elektryczne Gitary; koncert; powt.
06:00 Zakończenie programu
Puls logo 1

7.00 Jak się robi...? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych (92) - telenowela
9.05 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.30 Był sobie człowiek - serial anim.
10.00 Dotyk anioła (94) - serial
11.00 Kobiety mojego życia (37) - serial
11.55 Ulica zakochanych (92) - telenowela
12.50 Telesklep
14.50 Moto max - magazyn
15.15 Cudowne lata (96) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia (38) - serial
18.00 Moto max - magazyn
18.30 Cudowne lata (97) - serial
19.00 Dotyk anioła (95) - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.25 Nietykalni (17) - serial
21.15 Pogotowie lotnicze (1) - serial
22.05 Retransmisja meczu żużlowego
22.50 Allo, allo (35) - serial
23.20 Podejrzenie - film sens. ang. (1992)
1.10 Nietykalni (17) - serial
2.00 Pogotowie lotnicze (1) - serial
2.50 Allo, allo (35) - serial
3.10 Zakończenie programu
200px-Canal+ logo.svg

7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Częstotliwość - film SF USA (2000)
10.00 Hombre - western USA (1967)
11.50 Deser
12.00 Bjork w operze londyńskiej - koncert
13.25 Szczęśliwy traf - komedia romant. USA (2000)
15.15 Świat dziecka - film dok.
16.00 Jordan w akcji - serial
16.45 Wspaniała Susan - komedia ang.-USA (2000)
18.20 Niebo może zaczekać - film fantast. USA (1978)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Brzdąc w opałach - komedia USA (1994)
22.40 Wirtualna Lain - serial anim.
23.05 2000 i wystarczy - komediodramat kanad. (1990)
0.40 Zaginiony syn - thriller franc.-USA-ang. (1999)
2.20 Mężczyzna niepotrzebny - film obycz. pol. (1981)
4.00 Komando - film akcji USA (1985)
(o) - odkodowany
My HBO

6.30 Na planie - magazyn
7.00 Wyspa Bailey's Mistake - film famil. USA
8.20 Świat na talerzu - film hist. austral.
10.00 10 największych szpiegów - film dok.
10.50 Aniołek - dramat USA
12.25 Wiosna panie sierżancie - film obycz. pol.
14.10 Biały konik - film famil. irland.
15.45 Beze mnie - film famil. island.
17.05 Cinema, cinema - magazyn
17.35 Wyspa Bailey's Mistake - film famil. USA
19.00 Witamy w Hollywood - komedia USA
20.25 Gwiazdy Hollywood. Gwyneth Paltrow - magazyn
21.00 Biały jak śnieg - dramat szwedz.
23.35 Czekolada - dramat ang.
1.35 HBO Na Stojaka! (51)
2.05 Łowczyni piosenek - dramat USA
3.50 Lordowie mafii (7) - film dok.
4.45 Aniołek - dramat USA


Eurosport
8.30 Piłka nożna - magazyn Eurogole 
9.30 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata 
11.00 Siatkówka plażowa - World Tar 
12.00 Siatkówka plażowa - World Tour
13.00 Jeździectwo - Puchar Narodów Samsunga 
14.00 Tenis - turniej US Open 
16.45 Tenis - nowojorskie ciekawostki - magazyn 
17.00 Tenis - turniej US Open 
23.00 Wiadomości Eurosportu
23.15 Golf - Turniej z cyklu US PGA Air Canada Championship 
0.15 Żeglarstwo - magazyn świat żeglarstwa 
0.45 Wyścigi superbików - Magazyn Mistrzostw świata 
1.15 Wiadomości Eurosportu 
1.30 Zakończenie programu

Discovery Channel
9.00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 
9.25 Klub wędkarski Buena Vista
9.55 Turbo 
10.20 Port lotniczy w Lagos 
10.50 Narodziny samochodu
11.15 Dzika Australia i Oceania 
12.10 Wysypisko 
13.05 Najgłębsza kopalnia złota na świecie
14.00 Jurassica 
15.00 Tajemnice Navy Seals
16.00 Czołgi - mistrzowie
17.00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 
17.30 Klub wędkarski Buena Vista 
18.00 Wyprawy w czasie 
19.00 Wszystko o... - wieloryby 
20.00 Port lotniczy w Lagos 
20.30 Narodziny samochodu
21.00 Wiek terroru 
22.00 Starożytne sekcje zwłok
23.00 Tajemnica stanu
24.00 Wielka wojna 1914-1918 
1.00 Wyprawy w czasie 
2.00 Pociągi poza kontrolą 
3.00 Zakończenie

Ale Kino!
8.00 Nie jesteśmy w Nowym Jorku - film krótkometr. 
8.15 Rewolwerowiec - western USA 
10.00 Saint-Exupery - film obycz. ang. 
11.25 Jedna kropelka - film krótkometr.
11.35 Kartka z podróży - dramat pol. 
12.55 Czerń i biel - film krótkometr. 
13.15 Serce na dłoni- film obycz. RPA
14.55 Ragtime - film obycz. USA 
17.30 Za drzwiami Actors Studio - film dok. 
18.25 Dwadzieścia dolców - komedia USA 
20.00 Piękny przedmiot pożądania - komediodramat USA-ang.
21.45 Cześć, mamo! - komedia USA 
23.10 Dolina krzemowa - film krótkometr.
23.20 Petulia - film obycz. ang. 
1.05 Zakończenie programu

TVP3 Bydgoszcz
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:20    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:00    Rozmowa dnia program publicystyczny
08:15    Historia nieodległa
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Legendy dalekich mórz" serial dokumentalny Francja 1998
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Próba dywersji" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    Integracja magazyn
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Przeżyć wyścig" film dokumentalny USA 1999
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Teleplotki magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
16:00    Muzyczny kram program muzyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Watra magazyn
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Letni salon Trójki
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Letni salon Trójki
19:10    W kadrze magazyn reporterów
19:20    Telefotoplastikon program M. Guzka i W. Kuzmana
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:00    Rozmowa dnia program publicystyczny
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Niemy krzyk" reż.James D.R. Hickox, wyk.Malcolm McDowell, Angie Everhart, Richard Grieco, Olivia Hussey thriller psychologiczny USA 1998
00:35    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:25    Zakończenie programu 

TVP 3 Gdańsk
6.30   Kostek – australijski serial fabularny dla młodych widzów
7.20   Selena 7 Coeurdor – serial
7.30   Kurier – program informacyjny
7.40   Prognoza pogody
7.45   Panorama, Pogoda (uwaga: w wym.godzinach Kurier trwa po 3'30")
8.00   Podać rękę /powt.
8.10   Gość "3"
8.30   Kurier – program informacyjny
8.40   Prognoza pogody
8.45   Gość dnia
9.00   Legendy dalekich mórz – francuski serial dokumentalny
9.30   Kurier – program informacyjny
9.35   Prognoza pogody
9.40   Tajemnica Enigmy – polski serial fabularny
10.30   Kurier – program informacyjny
10.40   Prognoza pogody
10.45   Telekurier  - magazyn reporterów
11.15   Gość dnia
11.30   Kurier – program informacyjny
11.40   Prognoza pogody
11.45   Program rozrywkowy
12.15   Integracja
12.30   Kurier – program informacyjny
12.35   Przeżyć wyścig - film dokumentalny
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Prognoza pogody
13.50   Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00   Teleplotki – magazyn
14.30   Kurier – program informacyjny
14.40   Prognoza pogody
14.45   Eurotel - magazyn
15.00   Lassie – kanadyjski serial fabularny
15.30   Kurier – program informacyjny
15.40   Prognoza pogody    
15.45   Panorama, Pogoda, Sport 
16.00   Zderzenia parlamentarne /powt.
16.30   Kurier – program informacyjny
16.40   Prognoza pogody
16.45   Rozmowa dnia
17.00   Watra – magazyn harcerski
17.30   Kurier – program informacyjny
17.45   Prognoza pogody
17.50   Kwiaty i ogrody
18.00   Panorama, Pogoda, Sport, Punkt – temat dnia
18.30   Kurier – program informacyjny
18.33   Prognoza pogody
18.35   Regiony kultury
18.45   Temat wiejski
19.05   Rodno zemia - magazyn kaszubski /powt.
19.30   Kurier sportowy
19.40   Prognoza pogody
19.45   Rozmowa dnia
20.00   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.45   Prognoza pogody
20.50   Echa dnia
21.15   Eurotel
21.30   Kurier gospodarczy
21.40   Prognoza pogody
21.45   Panorama, Pogoda (w  Olsztynie:  Panorama Warmii i Mazur)
22.00   Tygodnik gospodarczy
22.15   To jest temat - reportaż
22.30   Kurier – program informacyjny
22.45   Sport
22.55   Prognoza pogody
23.00   Niemy krzyk - film fabularny prod. USA, 1998. Reż. James D.R Hickox. Wykonawcy: Malcolm McDowell, Angie Everhart, Richard Grieco, Olivio Hussey, Kelly Nelson.
0.35   Doktor Finlay – angielski serial obyczajowy
1.30   Zakończenie programu

TVP3 Kraków
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:20    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Kronika program informacyjny
07:55    Prognoza pogody
08:00    Watra magazyn
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Legendy dalekich mórz" serial dokumentalny Francja 1998
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Próba dywersji" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    Integracja magazyn
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Przeżyć wyścig" film dokumentalny USA 1999
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Teleplotki magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Kronika program informacyjny
16:00    Prognoza pogody
16:05    U siebie program mniejszości narodowych
16:25    Warto wiedzieć program informacyjny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Watra magazyn
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Kronika świętokrzyska program informacyjny
18:00    Kronika program informacyjny
18:20    Tematy dnia program publicystyczny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Światowe Forum Mediów
19:20    Warto wiedzieć program informacyjny
19:25    Prognoza pogody
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Kronika program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:00    Tematy dnia program publicystyczny
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Niemy krzyk" reż.James D.R. Hickox, wyk.Malcolm McDowell, Angie Everhart, Richard Grieco, Olivia Hussey thriller psychologiczny USA 1998
00:35    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:25    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:20    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
07:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
08:00    Puls stolicy program publicystyczny
08:15    Nasz gość
08:25    Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Legendy dalekich mórz" serial dokumentalny Francja 1998
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Próba dywersji" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    Integracja magazyn
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Przeżyć wyścig" film dokumentalny USA 1999
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Teleplotki magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Wiadomości Kuriera program informacyjny
15:55    Nasz gość
16:00    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Watra magazyn
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
18:05    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Studio reportażu
19:00    Saga rodów program dokumentalny
19:15    Nasz gość
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Telewizyjny Kurier Warszawski i Pogoda dla Warszawy program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:00    Puls stolicy program publicystyczny
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Niemy krzyk" reż.James D.R. Hickox, wyk.Malcolm McDowell, Angie Everhart, Richard Grieco, Olivia Hussey thriller psychologiczny USA 1998
00:35    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:25    Zakończenie programu 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Colorado Charlie" reż.Robert Johnson, wyk.Jack Berthier, Barbara Hudson, Andrew Ray, Louis Chavarro western Włochy 1965
22:30    "Szwajcaria" "Wędrówki Guliwera" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:20    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:10    Klub 69 magazyn erotyczny
00:30    Podglądacz magazyn erotyczny
00:50    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:20    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
02:45    Crazy Cat magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
08:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:15    "Islam w Wielkiej Brytanii" film dokumentalny Wielka Brytania
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:15    Telesprzedaż
14:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Magia Tarota magazyn
16:30    Men magazyn dla mężczyzn
17:00    "Powstanie Ruchu Ludowego" film dokumentalny USA
17:30    Teraz Muzyczna Telewizja
18:00    W garnku poradnik kulinarny
18:30    V6 magazyn motoryzacyjny
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
21:00    Z notatnika podróżnika magazyn turystyczny
21:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
22:00    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
22:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
23:00    Teraz Muzyczna Telewizja
23:30    Telesprzedaż
00:00    Zakończenie programu 

DSF
06:00    Gillette World Sport Special
06:30    Sports Bakka magazyn
07:00    Come on Baby - fitness show
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    Come on Baby - fitness show
09:30    Sportswoman magazyn
10:00    Motorvision Classic magazyn motoryzacyjny
11:00    Teleshoping
11:15    Magazyn reklamowy
11:45    Teleshoping
12:00    Normalni magazyn ludzi niepełnosprawnych
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn
13:30    Fish & Clips magazyn
14:00    Xapatan show
14:30    Xapatan show
15:00    Sport Auto magazyn motoryzacyjny
15:30    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny
16:00    Motobike magazyn sportów motocyklowych
17:00    Stoke magazyn
17:30    Sports Bakka magazyn
18:00    DSF Newscenter aktualności
18:15    Motorvision magazyn motoryzacyjny
19:15    DSF Newscenter aktualności
19:30    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny
20:00    DSF Newscenter aktualności
20:15    Superpuchar Niemiec Piłka ręczna mecz THW Kiel - TBV Lemgo
22:15    DSF Newscenter aktualności
22:30    walka Vernon Forrest - Shane Mosley Knockout Fightnight magazyn bokserski
23:30    Stihl Timbersport Series Deutschland - finał magazyn
00:00    CastomBike - Daytona Custom Performance 2001
00:30    Fitness American Peagant magazyn
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Sexy Sport Clips
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Sexy Sport Clips 

Polsat Sport
09:00    Magazyn golfowy
09:30    Turnieje w Kadyksie i Osace Siatkówka plażowa
10:00    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Australia - Polska
11:50    Trójmecz Wielka Brytania - USA - Rosja w Glasgow Lekkoatletyka
14:50    V - max magazyn motoryzacyjny
15:20    Zawody w Łebie Kitesurfing
15:30    Raz, Dwa, Trzy magazyn sportowy
16:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg
17:50    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
18:05    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Australia - Polska
20:05    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
20:35    Turniej World Tour 2002 w Klagenfurcie Siatkówka plażowa
21:30    Budesliga magazyn piłkarski
22:15    Super Gol magazyn piłkarski
22:45    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
23:00    Ekstraliga Żużel mecz Polonia Piła - Apator Toruń 

Le Cinema
14:00    "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956
16:30    "Jesienna sonata" reż.Ingmar Bergman, wyk.Ingrid Bergman, Liv Ullmann, Lena Nyman, Erland Josephson dramat psychologiczny Niemcy/Francja 1978
18:00    "Helimadoe" reż.Jaromil Jires, wyk.Josef Somr, Jana Dolanska, Zuzanna Bydzovska, Jana Konecna komedia Czechy 1993
20:00    "Sylwetki gwiazd: Ennio Morricone" Dokument film dokumentalny
20:30    "Trójkąt" reż.Georges Lautner, wyk.Cecile Pallas, Patric Chesnais, Francois-Eric Gendron, Julien Courbey komedia kryminalna Francja 1991
22:30    "Oddech świata" reż.Luis Armando Roche, wyk.Christian Vadim, Roy Dupuis, Carlos Cruz, Dora Mazzone film przygodowy Francja/Kanada/Wenezuela 1997
00:30    "Z archiwum seksu: Niespokojne dusze" reż.Debra Black, wyk.Daniel Anderson, Eugene Buica, Jeff Davis, James Edwards film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
16:30    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
20:30    Doborowe towarzystwo. Świat biznesu magazyn edukacyjny USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
22:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:15    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996

National Geographic
08:00    Psie profesje
08:30    Latający weterynarze
09:00    Powrót na sawannę Afryka
10:00    Ostatni neandertalczyk
11:00    Golf Nauka i sport
12:00    Kierunek Księżyc
13:00    Psie profesje
13:30    Latający weterynarze
14:00    Powrót na sawannę Afryka
15:00    Ostatni neandertalczyk
16:00    Golf Nauka i sport
17:00    Kierunek Księżyc
18:00    Ostatni neandertalczyk
19:00    Moje ulubione makaki
20:00    Zagadkowa bestia
21:00    W poszukiwaniu I-52 Podwodni detektywi
22:00    Najemnicy legii cudzoziemskiej
23:00    Charles Lindbergh - samotny orzeł
00:00    W poszukiwaniu I-52 Podwodni detektywi
01:00    Najemnicy legii cudzoziemskiej
02:00    Zakończenie programu 

Planete
06:25    "Dusiciele ze wzgórz" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
06:55    "Roy Fontaine. Zabójca - kamerdyner" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
07:25    "Złoto. Obsesja Indii" "Skarby Ziemi"
07:50    "Lato jaszczurek"
08:20    "Donald Hume i sprawa Stanleya Setiego" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
08:50    "Buck Ruxton - zagadka poćwiartowanych zwłok" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
09:20    "Uczta w Jerozolimie"
10:15    "Tama w Malpasset"
11:15    "'Le Provencal' - gazeta socjalistów"
12:15    "Złoto. Obsesja Indii" "Skarby Ziemi"
12:40    "Lato jaszczurek"
13:10    "Dusiciele ze wzgórz" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
13:40    "Roy Fontaine. Zabójca - kamerdyner" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
14:10    "Sąsiedzi Diany"
15:00    "Alfonso de Portago. Kres niebezpiecznej pasji"
15:55    "Producenci diamentów"
16:45    "Kwestia sojuszy"
18:20    "Wizerunki Diany"
19:15    "Ptaki zawsze śpiewają o wolności" "Inna Algieria"
19:45    "Afrykańscy wirtuozi perkusji"
20:45    "Śmierć bez znaczenia"
21:40    "Kwestia sojuszy"
23:15    "Donald Hume i sprawa Stanleya Setiego" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
23:45    "Buck Ruxton - zagadka poćwiartowanych zwłok" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
00:10    "Lato jaszczurek"
00:40    "Ptaki zawsze śpiewają o wolności" "Inna Algieria"
01:05    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Wichrowe wzgórza Wielkie powieści
09:55    Subtropolis Niewidzialne miejsca
10:50    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
11:15    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
11:45    Szmaragdowy król Rio Minero Łowcy skarbów
12:15    Handel Na ruinach wieży Babel
13:10    Tajemnice zajazdu George Łowcy duchów
13:35    Wilkołaki Stworzenia fantastyczne
14:05    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
14:30    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
15:00    Wichrowe wzgórza Wielkie powieści
15:55    Subtropolis Niewidzialne miejsca
16:50    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
17:15    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
17:45    Szmaragdowy król Rio Minero Łowcy skarbów
18:15    Handel Na ruinach wieży Babel
19:10    Tajemnice zajazdu George Łowcy duchów
19:35    Wilkołaki Stworzenia fantastyczne
20:05    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
20:30    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
21:00    Wichrowe wzgórza Wielkie powieści
21:55    Subtropolis Niewidzialne miejsca
22:50    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
23:15    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
23:45    Szmaragdowy król Rio Minero Łowcy skarbów
00:15    Handel Na ruinach wieży Babel
01:10    Tajemnice zajazdu George Łowcy duchów
01:35    Wilkołaki Stworzenia fantastyczne
02:05    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
02:30    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Co czują zwierzęta? Ultranauka
05:45    Powietrzny patrol Lotnicze szlaki
06:40    Dziwne spotkania Azjatycka zagadka
07:35    Powódź Planeta żywiołów
08:30    Afrykańskie cmentarzysko Jurassica
09:00    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
09:55    Obcy sąsiedzi Słoneczne imperium
10:50    Łowcy meteorów Przełomowe odkrycia
11:15    Zamarznięta przyszłość Ultranauka
11:45    Symulatory lotów Lotnicze szlaki
12:40    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
13:35    Mordercza fala Planeta żywiołów
14:30    Afrykańskie cmentarzysko Jurassica
15:00    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
15:55    Obcy sąsiedzi Słoneczne imperium
16:50    Łowcy meteorów Przełomowe odkrycia
17:15    Zamarznięta przyszłość Ultranauka
17:45    Symulatory lotów Lotnicze szlaki
18:40    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
19:35    Mordercza fala Planeta żywiołów
20:30    Afrykańskie cmentarzysko Jurassica
21:00    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
21:55    Obcy sąsiedzi Słoneczne imperium
22:50    Łowcy meteorów Przełomowe odkrycia
23:15    Zamarznięta przyszłość Ultranauka
23:45    Symulatory lotów Lotnicze szlaki
00:40    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
01:35    Mordercza fala Planeta żywiołów
02:30    Afrykańskie cmentarzysko Jurassica
03:00    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
03:55    Obcy sąsiedzi Słoneczne imperium
04:50    Łowcy meteorów Przełomowe odkrycia

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Polowanie Afryka nieznana
10:20    USA Podróże na chybił trafił
10:50    Wyścig z czasem Justin Hall
11:15    Argentyna Świat według Anny Walker
11:45    Polowanie Afryka nieznana
12:15    Candamo wyprawa na dno piekła
13:10    Głębokie południe Obieżyświat
14:05    Peru Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Polowanie Afryka nieznana
16:20    USA Podróże na chybił trafił
16:50    Wyścig z czasem Justin Hall
17:15    Argentyna Świat według Anny Walker
17:45    Polowanie Afryka nieznana
18:15    Candamo wyprawa na dno piekła
19:10    Głębokie południe Obieżyświat
20:05    Peru Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Polowanie Afryka nieznana
22:20    USA Podróże na chybił trafił
22:50    Wyścig z czasem Justin Hall
23:15    Argentyna Świat według Anny Walker
23:45    Polowanie Afryka nieznana
00:15    Candamo wyprawa na dno piekła
01:10    Głębokie południe Obieżyświat
02:05    Peru Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Seasons
12:55    Witajcie w Seasons
13:00    Płótno i strzelba
13:25    Polowania na łosia w Jakucji Polowania na świecie
13:55    Łowienie ryb w Malezji
14:50    Gioacchino Rossini - "Wilhelm Tell" Łowieckie dźwięki
14:55    Górna Sabaudia Kulinarne podróże po krainach Francji
15:25    Lato nad strumieniem Odkrywanie tajemnic przyrody
15:45    Żuchwiaki i tarpony z Everglades Wędkarskie kroniki
16:10    Charentes - łowienie w morzu z Erikiem Ferdinandi Dary wiatrów i mórz
16:40    Joliot - "La chanson d'Aubigny" Łowieckie dźwięki
16:45    Doskonalimy strzelanie z broni śrutowej Poradnik myśliwego
17:00    Rezerwat Castelporzaino
17:50    Ryk jelenia
18:50    Popularyzatorzy dzikiej przyrody Zawody związane z przyrodą
19:40    Nad Wołgą
20:30    Łosoś Łowienie ryb w Europie
21:30    Sumik karłowaty z Ognon
22:05    Łowiska rzeczne Na ryby
22:35    Beagle Towarzysze polowań
23:00    Łowienie kleni na spinning
23:35    Pustynne oczko Odkrywanie tajemnic przyrody
23:45    Hiszpania - Andaluzja Kulinarne podróże po Europie
00:15    XIX i XX wiek Myślistwo w sztuce
00:40    U muflonów Spotkania tygodnia
00:50    Zakończenie programu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Śpioch w jaskini" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Pyza i licho" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
06:20    "Nauka pływania" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Gość Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i renifer" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Powrót do przyszłości" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Rodzinny piknik" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Kot, który nie potrafił miauczeć" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Smacznego" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Królowa ognia" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Sadanad z Indii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Orzeszki na zimę" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Jaworowi ludzie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
09:50    "Zimowe zuchy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Franklin i dzidziuś" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i bobry" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Wspinaczka na szczyt" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Weekend u cioci Bernice" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Przygoda lokomotywki" film animowany Wielka Brytania
11:50    "Potwór spod łóżka" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Burza na Nilu" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Djalil z Maroka" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Filemon i przyjaciele" film animowany Polska
14:00    "Światła, kamera, Newton" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Potrząśnij mózgiem" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Jak Billy stał się kotem" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Psychiatra" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Mała wróżka" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Frederico z Argentyny" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Krążek do bramki" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Na zbójeckich ścieżkach" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Sąsiad" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Prezent od Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i wiewiórka" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Urocze miejsce" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Traszka Normana" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Wszystko przez te frytki" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Na wsi" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Gniew Boga Amona Ra" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Liou z Tajlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Heroes of Might Fresh Air magazyn
21:15    Klipy program muzyczny
22:00    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
22:30    Klipy program muzyczny
23:00    "New seasons" "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Przygody Kuby Guzika"
06:45    "Tajne akta Psiej Agencji"
07:00    "Kot Ik!"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Trzy małe duszki"
07:30    "Walter Melon"
07:50    "Wunschpunsch"
08:10    "Odlotowe agentki"
08:35    "Pokemon"
09:00    "Świat według Ludwiczka"
09:20    "Kot Ik!"
09:45    "Denis rozrabiaka"
10:05    "Przygody Pytalskich"
10:30    "Bob Budowniczy"
10:40    "Świat Bobbiego"
11:00    "Pecola"
11:25    "Bob Budowniczy"
11:35    "Wunschpunsch"
12:00    "Digimon"
12:20    "Power Rangers"
12:45    "Dzieciaki z klasy 402"
13:05    "Farma pełna strachów"
13:30    "Inspektor Gadżet"
13:50    "Spiderman"
14:15    "Pokemon"
14:35    "Power Rangers"
15:00    "Odlotowe agentki"
15:25    "Kot Ik!"
15:50    "Denis rozrabiaka"
16:00    "Dzieciaki z klasy 402"
16:20    "Jerry i paczka"
16:45    "Świat według Ludwiczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Przygody Kuby Guzika"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Gęsia skórka"
19:50    "Kleszcz"
20:10    "Tajne akta Psiej Agencji"
20:30    "Inspektor Gadżet"
20:50    "Spiderman"
21:15    "Beetleborgs Metallix"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    Mózgranie - gwiazdy muzyki prezentują swoje ulubione teledyski
14:00    VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00    Planet VIVA - najnowsze hity
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00    Hip Hop Lista
18:00    Planet VIVA - najnowsze hity
21:00    Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
22:00    Comet 2002 Gwiazdy na VIVIE
23:00    Overdrive koncerty ze scen całego świata
00:00    VIVA Hits Polska nowości polskiej sceny muzycznej
01:00    Night Club 

MTV Polska
05:00    Non Stop Hits przeboje non stop
07:00    Budzik MTV
10:00    Bytesize
12:00    MTV Select
13:00    Total Request
14:00    Non Stop Hits przeboje non stop
15:00    Data Videos wszystko o przebojach
16:00    MTV Select
17:00    MTV European Top 20 europejska lista przebojów
19:00    Greatest Hits
20:00    Summer Version MTV Squad
21:00    Nowości MTV
22:00    Pieprz
23:00    "Beavis & Butthead" serial animowany USA
23:30    Non Stop Hits przeboje non stop
00:00    alt.mtv
02:00    Night Videos noc z teledyskami 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    Hot Music
10:45    MTV News Mag
11:00    Making the Video: Eminem: Without Me Access All Areas 2
11:30    Road Home: Papa Roach Access All Areas 1
12:00    US Top 40
14:00    Select MTV
15:30    MTV News
15:33    Select MTV
16:00    Videoclash
16:30    MTV News
16:33    Videoclash
17:00    J Lo Feat. Ja Rule: I'm Real Becoming
17:30    MTV News
17:33    King of the Hill
18:00    MTV Weltweit
18:30    MTV News
18:33    MTV Weltweit
19:00    MTV Unter Ulmen
19:45    MTV News Mag
20:00    Hitlist Germany
21:45    MTV News Mag
22:00    The Vision of Escaflowne
23:00    Fett MTV
00:00    neu brand
01:00    Dancefloor Charts
02:00    Night Videos 

ONYX
06:00    Get Up - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
08:45    Kino Hits magazyn muzyczny
09:00    Die Toten Hosen Startalk wywiady z gwiazdami
09:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
11:00    RTL Shop magazyn reklamowy
14:00    Who's That Girl? magazyn
15:00    Köln Upside Down - wideoklipy na dany temat Top
16:00    Startalk wywiady z gwiazdami
16:15    Just Call piosenki na życzenie
17:00    Push It - Nowości muzyczne magazyn
18:00    Remember The Time - hity lat 90-siątych
19:00    Forever Young - hity lat 80-siątych
19:45    Kino Hits magazyn muzyczny
20:00    Die Toten Hosen Startalk wywiady z gwiazdami
20:15    ONYX D.C. - muzyka taneczna
21:00    Club Inferno - Najnowsze hity klubowe magazyn
22:00    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
23:00    onyx@night magazyn
00:00    Sexy Spots - erotyczne wideoklipy
01:00    "Electric Blue" serial erotyczny Wielka Brytania 1979/89
02:00    All Night Long - muzyka nocą 

MCM
06:00    MCM Tubes teledyski
07:30    N'importe quoi magazyn muzyczny
07:35    MCM Tubes teledyski
11:45    Replay magazyn muzyczny
12:00    MCM Tubes teledyski
13:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
13:30    MCM Tubes teledyski
17:00    Replay magazyn muzyczny
17:15    Clipline
17:45    MCM Tubes teledyski
20:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
20:45    Cinemascope magazyn filmowy
21:15    Love TV magazyn
22:45    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
23:00    Total Metal program muzyczny
00:00    Total Metal program muzyczny
01:00    MCM Tubes teledyski
02:00    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
02:15    MCM Tubes teledyski 

Mezzo
05:00    Voice Masters, Monte Carlo 2002 koncert
07:00    "Horowitz joue Mozart" film dokumentalny
08:00    Koncert laureatów konkursu im Piotra Czajkowskiego
09:55    Kantata nr 2 Jan Sebastian Bach koncert
10:30    "Reve d'etoiles: Romeo et Juliette" film dokumentalny
12:00    "Othello" balet
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Apres la repetition wiadomości muzyczne
13:00    Castagneri koncert
14:15    Flaneries musicales d'ete, Reims koncert
15:10    Jacky Terrasson trio koncert
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Apres la repetition wiadomości muzyczne
17:00    Suita nr 1 i 2 Jan Sebastian Bach koncert
18:00    Vincent David i Dorothee Bocquet koncert
19:15    Jeunes solistes du conservatoire koncert
20:00    Viola Bruno Maderna koncert
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Apres la repetition wiadomości muzyczne
21:00    "Irene Aitoff, thegrande Mademoiselle" film dokumentalny
22:30    "Histoire de la musique a travers ses instruments: le piano" serial dokumentalny
23:00    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:10    Apres la repetition wiadomości muzyczne
23:30    Charlie Haden Jazz in Marciac 99 koncert
00:20    Elvin Jones Jazz in Marciac 99 koncert
01:30    Chico Hamilton koncert
02:25    Tom Jobim W hołdzie koncert
03:30    Guillaume Sutre i Kyung-Hee Kim koncert
04:30    Patricia Barber koncert 

Reality TV
05:30    Zakończenie programu
06:00    Sprawa Curtisa
07:15    Szpital dziecięcy
08:10    Na własne oczy...
08:35    Na służbie
09:25    Niezwykłe filmy z wakacji
09:50    Na ratunek
10:40    Cena ryzyka
11:05    Wyjątkowe dzieci
11:30    Zadziwiający ludzie
11:55    Kanadyjska Policja Konna
12:20    Sprawa Curtisa
13:35    Mówi Alex Paen
14:00    Królewski Szpital Księcia Alfreda
14:50    Niezwykłe filmy z wakacji
15:15    Gliniarze
15:45    Czerwony kosmos
16:35    Kanadyjska Policja Konna
17:00    Życie w Sylvania Waters
17:30    Na ratunek
18:20    Mówi Alex Paen
18:45    Królewski Szpital Księcia Alfreda
19:35    Niezwykłe filmy z wakacji
20:00    Gliniarze
20:30    Czerwony kosmos
21:20    W walce o życie
22:10    Urodzeni wojownicy
23:05    Poszukiwanie supermodelki
23:30    Australia w plecaku
23:55    Impacto TV
00:45    W walce o życie
01:35    Urodzeni wojownicy
02:30    Mówi Alex Paen
02:55    Królewski Szpital Księcia Alfreda
03:45    Niezwykłe filmy z wakacji
04:10    Gliniarze
04:40    Czerwony kosmos 

Avante
05:00    Stirling Moss powraca do Monaco
06:00    Viagra Horyzonty
06:30    Czciciele szybkości
07:00    Stalowe rekiny
08:00    Najemcy
08:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
09:00    F-14 Tomcat Słynne samoloty
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Lordowie mafii
11:00    Stirling Moss powraca do Monaco
12:00    Viagra Horyzonty
12:30    Czciciele szybkości
13:00    Stalowe rekiny
14:00    Najemcy
14:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
15:00    F-14 Tomcat Słynne samoloty
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Lordowie mafii
17:00    Stirling Moss powraca do Monaco
18:00    Artificial Blood Horyzonty
18:30    Peking to Paris
19:00    Wietnam Lotnictwa świata
20:00    Tajemnice, magia i cuda
20:30    The Story of Lufthuansa Srebrne skrzydła
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Najsłynniejsze bolidy Formuły 1
23:00    The New Grid 2000
00:00    Artificial Blood Horyzonty
00:30    Peking to Paris
01:00    Wietnam Lotnictwa świata
02:00    Tajemnice, magia i cuda
02:30    The Story of Lufthuansa Srebrne skrzydła
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Najsłynniejsze bolidy Formuły 1 

TVN 24
05:00    Studio 24 rozmowa
05:30    Bilans magazyn ekonomiczny
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport, Studio 24 Inforanek rozmowa
06:30    Przegląd prasy
07:00    Serwis sportowy
07:30    Przegląd prasy
08:00    Studio 24 rozmowa
08:30    Przegląd prasy
09:00    Studio 24 rozmowa
09:30    Bilans magazyn ekonomiczny
10:00    Styl magazyn mody
11:00    Studio 24 rozmowa
11:30    24 godziny magazyn informacyjny
12:00    Studio 24 rozmowa
12:30    Studio 24 rozmowa
13:00    Serwis sportowy
13:30    Serwis biznesowy
14:00    Serwis sportowy, Reportaż
14:30    Studio 24 rozmowa
15:00    Reportaż
15:30    Studio 24 rozmowa
16:00    Studio 24 rozmowa
16:30    Serwis biznesowy
17:00    Serwis sportowy
17:30    24 godziny magazyn informacyjny
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Studio 24 rozmowa
20:00    Bilans - magazyn ekonomiczny, Kropka nad i program publicystyczny
20:30    Studio 24 rozmowa
21:00    Serwis sportowy
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Bilans magazyn ekonomiczny
23:00    Studio Europa
23:30    Serwis sportowy
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Serwis biznesowy, Reportaż
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    Serwis sportowy
03:30    24 godziny magazyn informacyjny
04:30    Styl magazyn mody 

TV Dami Skarżysko-Kamienna
14:00    "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956
16:30    Muzyczna Dami
17:15    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
17:45    Muzyczna Dami
18:30    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
19:00    Muzyczna Dami
19:45    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
20:00    "Sylwetki gwiazd: Ennio Morricone" Dokument film dokumentalny
20:30    "Trójkąt" reż.Georges Lautner, wyk.Cecile Pallas, Patric Chesnais, Francois-Eric Gendron, Julien Courbey komedia kryminalna Francja 1991
22:30    "Oddech świata" reż.Luis Armando Roche, wyk.Christian Vadim, Roy Dupuis, Carlos Cruz, Dora Mazzone film przygodowy Francja/Kanada/Wenezuela 1997
00:30    "Z archiwum seksu: Niespokojne dusze" reż.Debra Black, wyk.Daniel Anderson, Eugene Buica, Jeff Davis, James Edwards film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    Zakończenie programu 

TKK
17:00    W trosce o nasze bezpieczeństwo
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    W trosce o nasze bezpieczeństwo
17:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:00    W trosce o nasze bezpieczeństwo
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    W trosce o nasze bezpieczeństwo
18:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:00    W trosce o nasze bezpieczeństwo
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    W trosce o nasze bezpieczeństwo
19:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
20:00    Zakończenie programu 

TVK Ostrowiec
14:00    "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956
16:30    "Jesienna sonata" reż.Ingmar Bergman, wyk.Ingrid Bergman, Liv Ullmann, Lena Nyman, Erland Josephson dramat psychologiczny Niemcy/Francja 1978
18:00    Muzyka w TVK Ostrowiec
18:35    Teledziennik TVK Ostrowiec
18:55    Muzyka w TVK Ostrowiec
19:40    Teledziennik TVK Ostrowiec
20:00    "Sylwetki gwiazd: Ennio Morricone" Dokument film dokumentalny
20:30    "Trójkąt" reż.Georges Lautner, wyk.Cecile Pallas, Patric Chesnais, Francois-Eric Gendron, Julien Courbey komedia kryminalna Francja 1991
22:30    "Oddech świata" reż.Luis Armando Roche, wyk.Christian Vadim, Roy Dupuis, Carlos Cruz, Dora Mazzone film przygodowy Francja/Kanada/Wenezuela 1997
00:30    "Z archiwum seksu: Niespokojne dusze" reż.Debra Black, wyk.Daniel Anderson, Eugene Buica, Jeff Davis, James Edwards film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    Zakończenie programu 

TVP3 Opole
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:20    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
08:00    Watra magazyn
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Legendy dalekich mórz" serial dokumentalny Francja 1998
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Próba dywersji" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    Integracja magazyn
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Przeżyć wyścig" film dokumentalny USA 1999
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Teleplotki magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Watra magazyn
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Niemy krzyk" reż.James D.R. Hickox, wyk.Malcolm McDowell, Angie Everhart, Richard Grieco, Olivia Hussey thriller psychologiczny USA 1998
00:35    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:20    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    "Antonella" telenowela Argentyna
13:00    Kolejorz magazyn piłkarski
13:15    Scena magazyn kulturalny
13:45    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
14:00    TeleKonin magazyn
14:30    Program lokalny
15:00    Ulica muzyczna program muzyczny
16:00    Kawa na ławę program publicystyczny
16:30    Program lokalny
17:00    Policjanci magazyn policyjny
17:20    Tort czy sport magazyn
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:00    "Poznańskie gawędy" film dokumentalny
18:15    Z planu filmowego magazyn filmowy
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:30    Na zdrowie magazyn medyczny
20:50    Będę mamą program poradnikowy
21:10    Koncert pod dyr. Andre Rieu
21:40    Berlin Zachodni Europejskie ogrody zoologiczne
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Na zdrowie magazyn medyczny
23:20    Będę mamą program poradnikowy
23:40    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Uwolnienie się algebry program edukacyjny
05:30    Walcząc o miejsce program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Muzzy In Gondoland kurs języka angielskiego
07:00    Bits i Bobs program dla dzieci
07:15    Bajkopisarze program dla dzieci
07:35    Anielska mysz program dla dzieci
07:40    Mądre stworzenia program dla dzieci
08:05    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:30    Do gotowania...start program kulinarny
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
10:45    "Wyśniony dom" serial dokumentalny
11:15    "Weterynaria na ratunek" serial dokumentalny
11:45    Parkinson wywiady
12:45    The Weakest Link quiz
13:30    "Paszport do słońca" serial dokumentalny
14:00    "EastEnders" telenowela
14:30    Domowi najeźdźcy magazyn
15:00    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
15:30    Bits i Bobs program dla dzieci
15:45    Bajkopisarze program dla dzieci
16:05    Anielska mysz program dla dzieci
16:10    Mądre stworzenia program dla dzieci
16:35    Niebieski Piotruś program dla dzieci
17:00    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
17:30    Do gotowania...start program kulinarny
18:15    The Weakest Link quiz
19:00    "Gary Rhodes" serial dokumentalny
19:30    Zmieniając pokoje magazyn stylistyczny
20:00    "Eastenders" telenowela
20:30    "Wypadek" serial obyczajowy
21:30    "Jonathan Creek" serial komediowy
22:30    "Drapieżnicy: Umiejętności przetrwania" serial dokumentalny
23:00    "Dziki i niebezpieczny: Morza rekinów" serial przyrodniczy
23:30    "Zbite szkło" film obyczajowy
01:10    "Renesans: Podróż Magnusa" film dokumentalny
02:10    "Tańcz, balerino, tańcz" film dokumentalny
02:55    "Wspaniały świat Louisa Armstronga" film dokumentalny
04:00    "Żyjący pokój" serial dokumentalny 

Channel 5
06:00    Sunrise
06:30    Dappledown Farm Under the Weather
06:50    TBA
06:55    Tickle, Patch and Friends
07:30    Make Way for Noddy Noddy's Lucky Day
07:45    Make Way for Noddy Noddy and the New Taxi
08:00    The Book of Pooh
08:30    Barney
09:00    Jay Jay the Jet Plane
09:30    Floyd around the Med Turkey
10:00    The Wright Stuff
11:00    Magnum PI Black On White
12:00    5 News at Noon
12:30    Home and Away
13:00    Family Affairs
13:30    BrainTeaser Alex Lovell presents the interactive game show in which four contestants test their wits in a variety of word puzzles.
14:30    Open House with Gloria Hunniford
15:40    All the Winters That Have Been Film
17:30    5 News
18:00    Home and Away
18:30    Family Affairs
19:00    Great Artists Rubens
19:30    5 News
20:00    Kelly's Heroes Film
22:45    Death Wish V: The Face of Death Film
00:35    Major League Baseball Live
04:00    Major League Baseball Replay San Francisco Giants @ 

Nova
05:00    Zaryzykuj teleturniej
05:25    Koło fortuny teleturniej
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
08:55    "Afryka od korzeni do nieba" serial przyrodniczy Wielka Brytania
09:25    "Spartacus" reż.Stanley Kubrick, wyk.Kirk Douglas, Laurence Olivier, Jean Simmons, Tony Curtis film historyczny USA 1967
11:05    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
11:55    "Luz Maria" wyk.A. Cepeda, M. Alcalá telenowela Peru 1998
12:45    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
13:15    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
14:05    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:55    "Jezioro marzeń" wyk.James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, Katie Holmes serial obyczajowy USA 1997-98
15:50    "Szczury nabrzeża 3" wyk.Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Brett Partridge serial sensacyjny Australia 1996-2001
16:35    "Sprawiedliwość na osiemnastu kołach" reż.Ron Garcia, wyk.Lucky Vanous, G. Gordon Liddy, Billy Dee Williams, Lisa Thornhill serial sensacyjny USA 2000
17:20    Teraz z regionów
17:30    Zaryzykuj teleturniej
18:00    "M.A.S.H." wyk.A. Alda, W. Rogers, L. Swit serial komediowy USA 1972-83
18:30    Prognoza pogody
18:35    "Kobra" serial kryminalny Niemcy 1996
19:30    Wiadomości
20:00    "Krytyczna decyzja" reż.Stuart Baird, wyk.Kurt Russell, Halle Berry, John Leguizamo, Steven Seagal film sensacyjny USA 1996
22:35    Obywatelskie judo magazyn
23:10    "Czarny Orzeł" reż.Eric Karson, wyk.Sho Kosugi, Jean-Claude Van Damme, Doran Clark, Bruce French film sensacyjny USA 1987
00:50    "Nowe wcielenie" reż.Jace Alexander/Glenn Gordon Caron/Susan Seidelman, wyk.Eric Close, Dennis Haysbert, Margaret Colin, Gerrit Graham serial sensacyjny USA 1999
01:35    Playboy na noc magazyn erotyczny
02:55    Obywatelskie judo magazyn
03:30    TELE TELE program rozrywkowy
04:20    Ačko talk show 

France 2
05:25    24 heures d'infos
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
13:00    Journal wiadomości
13:45    Prognoza pogody
14:00    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:00    "Fall für zwei, Ein" serial obyczajowy Niemcy 1981
16:10    "Komisarz Rex" serial sensacyjny Niemcy/Austria 1998
17:00    Des chiffres et des lettres magazyn
17:35    "Aix Melodie" serial obyczajowy Francja
18:25    "Przyjaciele" serial komediowy USA 2000
18:55    On a tout essaye magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal
20:40    Talents de vie
20:45    Prognoza pogody
20:50    Tirage du Loto
20:55    "Un paradis pour deux" reż.Pierre Sisser, wyk.Lorant Deutsch, Claire Nebout, Roger Pierre, Delphine Rollin film obyczajowy Francja 2002
22:35    Ca se discute program rozrywkowy
00:50    Journal de la nuit
01:05    Prognoza pogody
01:10    Vous n'allez pas le cloire program rozrywkowy
01:55    Emissions religieuses programy religijne
03:25    "Les animaux et leurs hommes" film dokumentalny
04:15    24 heures d'info
04:35    Prognoza pogody 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 program dla dzieci
10:50    "Water Rats" serial sensacyjny Australia 1996
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20    Keno magazyn
13:25    C'est mon choix magazyn
14:25    "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:15    "Koszmar Bitter Creek" reż.Tim Burstall, wyk.Lindsay Wagner, Tom Skerritt, Consatance McCashin, Joanna Cassidy film sensacyjny USA 1987
16:50    Cote vacances program rozrywkowy
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:45    La sante d'abord magazyn
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    Tout le sport magazyn sportowy
20:20    C'est mon choix ce soir program rozrywkowy
20:55    Des racines et des ailes magazyn podróżniczy
22:45    Prognoza pogody
22:50    Soir 3 wiadomości
23:10    Les dossiers de l'ete magazyn
00:50    "Mike Hammer" serial SF USA 1956
01:35    Les nuits de France 3 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00    Pi = 3,14 magazyn
07:30    "Sanctuaires sauvages" serial dokumentalny
08:00    "Capelito" serial animowany
08:10    "Petit Basile" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Cote Labo, cote cuisine" serial dokumentalny
09:30    Le journal de la sante magazyn
09:45    "France dici" film dokumentalny
10:20    Journal de la sante magazyn medyczny
10:40    "La 5eme dimension" serial dokumentalny
11:10    "Ls creatures du lagon noir" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10    Couples legendaires du XX siecle - cykl filmów dokumentalnych
14:30    "Charles Trenet" film dokumentalny
15:35    "Avalanche, la mort blanche" film dokumentalny
16:35    "Celebrations" serial dokumentalny
17:35    100% question teleturniej
18:00    "Les varans du Sri Lanka" film dokumentalny
03:00    C dans l'air magazyn 

M6
06:05    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    Butik M6 telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:40    Kidete filmy animowane
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:30    M6 Kid filmy animowane dla dzieci
17:00    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Gwiezdne wrota" wyk.Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping, Christopher Judge serial SF USA 1997
18:50    "Czarodziejki" reż.John T. Kretchmer, wyk.Shanen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Leigh Allyn Baker serial obyczajowy USA 1998
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:50    "Alias" serial sensacyjny USA
22:05    "Alias" serial sensacyjny USA
23:05    "Z archiwum X" serial SF USA
23:50    "Z archiwum X" serial SF USA
02:05    M6 music teledyski 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Dziennik
06:15    Dziennik
06:30    Telewizja śniadaniowa
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis magazyn dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Zig Zag Cafe magazyn
10:00    Dziennik
10:15    "Une femme en blanc" serial sf Francja
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Czas obecny magazyn
14:00    Dziennik
14:15    "Une femme en blanc" serial sf Francja
16:00    Dziennik
16:20    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Arte reportage reportaże
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Dziennik
18:15    "Une femme en blanc" serial sf Francja
20:00    Wiadomości tv szwajcarskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Pulsacje magazyn o zdrowiu
22:00    Dziennik
22:15    "L'avocate" serial obyczajowy Francja
00:00    Wiadomości tv belgijskiej
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:50    Le journal RDI
01:00    Wiadomości
01:05    "L'avocate" serial obyczajowy Francja
03:00    Wiadomości
03:05    Fax culture magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

Rai 1
05:00    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
05:30    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    Wiadomości
06:40    Prognoza pogody dla kierowców
06:45    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:00    Wiadomości
07:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:30    Wiadomości i prognoza pogody
07:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
08:00    Wiadomości i prognoza pogody
08:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:00    Wiadomości i prognoza pogody
09:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:30    Wiadomości
09:40    prognoza pogody Zielona linia
09:45    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
09:50    "Chrabąszcz jedzie do Monte Carlo" reż.Vincent McEveety, wyk.Dean Jones, Don Knotts, Julie Sommars, Jacques Marin komedia USA 1976
11:30    Wiadomości
11:35    Prognoza pogody
11:40    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Magazyn gospodarczy
14:05    "Gli eroi del doppio gioco" reż.Camillo Mastrocinque, wyk.Mario Carotenuto, Aroldo Tieri, Carlo Croccolo, Gino Bramieri komedia wojenna Włochy 1962
16:00    "Zauroczenie 5" serial obyczajowy Włochy 2002
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:00    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1984
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Super Varieta' magazyn rozrywkowy
20:55    SuperQuark
23:00    Wiadomości
23:05    Oczami Miss Italia
00:05    Festiwal Filmowy Wenecja 2002
00:25    Wiadomości
00:50    Przegląd prasy magazyn aktualności
00:55    Prognoza pogody
01:00    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:05    Off Hollywood Telewizja edukacyjna
01:35    Szeptem wywiady Gigiego Marzullo
02:10    "La vendetta di Ursus" reż.Luigi Capuano, wyk.Samson Burke, Livio Lorenzon, Wandisa Guida, Nadine Sanders film przygodowy Włochy 1961
03:35    "Zorro" serial przygodowy
04:00    "Prawnik z Manhattanu" serial obyczajowy USA 1997
04:40    "Aeroporto Internazionale" serial Włochy 

TV 4 (szwed.)
06:00    Program poranny
09:30    Köket
10:10    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
10:35    "Young & the Restless" serial obyczajowy USA 1997-99
11:25    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
11:50    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy Wielka Brytania 2000
12:15    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
12:45    Dagens rätt
13:00    Wiadomości
13:05    Wiadomości lokalne
13:10    "Heartbeat 10" serial Wielka Brytania 2000
14:05    "King of Queens II" serial komediowy USA 1999
14:30    Köket
15:00    Wiadomości i prognoza pogody
15:10    "LA Law I-VIII" serial obyczajowy USA 1986
16:00    Position X
16:30    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
17:00    "That 70's show" serial obyczajowy USA/Szwecja 2002
17:30    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
18:00    Keno
18:05    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Valpassagen
19:30    Position X
21:00    "Diana - life through a lens" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    V64 Vinnare
23:00    "Taxi drivers: a ride on the wild side" film dokumentalny USA 2000
23:55    Wiadomości i prognoza pogody
00:10    "Johnny Mnemonic" reż.Robert Longo, wyk.Keanu Reeves, Dolph Lundgren, Henry Rollins, Barbara Sukowa film SF USA 1995
01:50    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:45    Program na dobranoc
02:50    Zakończenie programu 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Dom w Toskanii" serial obyczajowy Niemcy 1996
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny
10:25    "Trzej lekarze z sercem" serial obyczajowy Niemcy 2002
11:15    Szopa muzykantów Melodie ludowe koncert kapel ludowych
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Łowcy gwiazd" serial komediowy Niemcy 2001
19:20    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Bloch: Czarny kurz" reż.Ed Herzog, wyk.Dieter Pfaff, Eva Kryll, Michael Mendl, Henriette Heinze dramat obyczajowy Niemcy 2001
21:45    "Schröder - kanclerz prowadzi kampanię" film dokumentalny
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    Friedman talk show
23:30    "48 godzin w Afganistanie" film dokumentalny
00:15    Magazyn nocny
00:35    "Witaj w domu lalek" reż.Todd Solondz, wyk.Heather Matarazzo, Brendan Sexton Jr., Matthew Faber, Daria Kalinina film obyczajowy USA 1995
01:55    "W gorączce nocy" serial kryminalny USA 1991
02:40    Wiadomości
02:45    Fliege, czyli mucha talk show
03:45    Najpiękniejsze trasy kolejowe świata
04:25    Friedman talk show
04:55    Wiadomości 

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Bob Budowniczy" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Timothy goes to school" serial animowany
09:15    "Kapitan Nobeard i piraci" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Donkey Kongs Country" serial animowany
10:10    "Dog City" serial animowany
10:35    "Sweat" serial familijny Australia/Wielka Brytania 1995
11:10    "Tajemniczy rycerze" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    "Darkwing Duck" serial animowany
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "PB & J Otter" serial animowany
13:40    "Nowe przygody Madeline" serial animowany
14:05    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:30    "Angela Anaconda" serial animowany
15:00    "Doug" serial animowany
15:35    "Rocko i jego superżycie" serial animowany
16:05    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Różowa Pantera" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "Angela Anaconda" serial animowany
19:45    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
20:15    "Krótkie spięcie" reż.John Badham, wyk.Ally Sheedy, Steve Guttenberg, Fisher Stevens, Austin Pendleton komedia sensacyjna USA 1986
22:10    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:05    T.V. Kaiser talk show
23:55    "Bobry" serial animowany
00:25    Infomercial magazyn reklamowy
02:55    Program nocny 

PRO 7
05:25    Galileo magazyn popularnonaukowy
05:45    S.A.M. magazyn informacyjny
06:35    TAFF magazyn aktualności
07:30    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:00    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:30    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:05    "Innamorato Pazzo" reż.Castellano & Pipolo, wyk.Adriano Celentano, Ornella Muti, Milla Sannoner, Adolfo Celi komedia Włochy 1981
11:00    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Sabrina, nastoletnia czarownica" serial animowany USA 2000
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Cukiereczek" reż.Darren Stein, wyk.Rose McGowan, Rebecca Gayheart, Judy Green, Julie Benz dramat obyczajowy USA 1999
22:00    TV total magazyn rozrywkowy
23:10    Reportaż ProSieben magazyn reporterów
00:00    "Carnal Desires" reż.Eric Gibson, wyk.Jeff Fahey, Lisa Barbuscia, Heather Medway, Anthony Palermo film erotyczny USA 1999
01:30    "Legowisko węża" reż.Jeffrey Reiner, wyk.Jeff Fahey, Lisa B., Patrick Bauchau, Kathleen Noone horror USA 1995
03:00    TV total magazyn rozrywkowy
03:55    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
04:15    Arabella talk show 

Arte
14:00    "Mienie: Kirgistan" serial dokumentalny Niemcy 2001/02
14:30    Emilia Romagna Voyages, Voyages magazyn turystyczny
15:15    "Monaco - neutralność się opłaca" film dokumentalny Francja 1999
16:15    Organy na miarę 360° - Reportaż GEO reportaż
16:45    Świat balonów Mega magazyn popularnonaukowy
17:20    "Strzał z ukrycia" "Pepe Carvalho" serial kryminalny Hiszpania 1998
19:00    "W sercu życia" film dokumentalny Szwecja
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Nosorożce pod młotek 360° - Reportaż GEO reportaż
20:45    "Obozy Wuja Sama" film dokumentalny USA 1999
21:45    "O różnorodności bytu - Spotkania z Danielem Barenboimem" film dokumentalny Niemcy 2002
22:45    "Aiquing Wansui" reż.Tsai Ming-liang, wyk.Yang Kuei-mei, Chen Chao-jung, Lee Kang-sheng film obyczajowy Tajwan 1994
00:45    "Gaspard et Robinson" reż.Tony Gatlif, wyk.Gerard Darmon, Vincent Lindon, Suzanne Flon, Benedicte Loyen film obyczajowy Francja 1990
02:20    "Sztalugi: Hokusai - Fala (około 1826-1833), Katsushita Hokusai, drzeworyt barwny" serial dokumentalny Francja 1998

CNN
05:00    World News
05:30    American Edition
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q&A;
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    Newsbiz Today
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - notowania
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Nowy rynek
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Nowy rynek
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Fundusze emerytalne - notowania
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Magazyn sportowy
19:20    Fundusze emerytalne - notowania
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Nowy rynek
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Fundusze emerytalne - notowania
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Fundusze emerytalne - notowania
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Fundusze emerytalne - notowania
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Fundusze emerytalne - notowania
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.