TVP 1 HD
05:40 Bulionerzy - odc. 3/75 - Zebranie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Bulionerzy - odc. 4/75 - Wizyta; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (310); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Polskie orlęta na pakistańskim niebie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Tydzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Fundusze europejskie - jak to działa? - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Ziarno - Anioł ubogich; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gwiezdne Wojny (Lego) - Padawańskie widmo (The Padawan Manace); serial animowany kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 Gwiezdne Wojny (Lego) - Imperium kontratakuje (The Empire Strikes Out); serial animowany kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Gwiezdne Wojny (Lego) - Kroniki Yody I, cz. I (The Yoda Chronicles I, part I); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Transmisja Mszy św. kanonizacyjnej Matki Teresy z Kalkuty; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 BBC w Jedynce -  Łowcy. Największe wyzwanie (Łowcy. Największe wyzwanie); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Komisarz Alex - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Policjantów się nie całuje -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Listy Matki Teresy (Letters from Mother Teresa) -  txt. str. 777  113'; dramat kraj prod.USA (2014); reż.:William Riead; wyk.:Juliet Stevenson, Rutger Hauer, Max von Sydow; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 200 - Idol (Ojciec Mateusz XVI odc. 1) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Jaka to melodia? - odc. 3359; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Ranczo - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Rolnik szuka żony seria III - odc. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Zakochana Jedynka - Masz talent (One chance)  99'; film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, USA (2013); reż.:David Frankel; wyk.:James Corden, Alexandra Roach, Julie Walters; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:30 Jaka to melodia? - odc. 3359; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz -  txt. str. 777  100'; komedia kraj prod.Polska (1978); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Stanisław Tym, Ewa Wiśniewska, Ewa Ziętek, Andrzej Fedorowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową -  txt. str. 777; dramat obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:40 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Tropem nieznanego - Fatalne zauroczenie: ptaki i turbiny (Fatal attraction: Birds and wind turbines); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Gepard - walka o przetrwanie (Cheetah Race to Rule); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 M jak miłość - odc. 1233 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Barwy szczęścia - odc. 1481 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Barwy szczęścia - odc. 1482 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Barwy szczęścia - odc. 1483 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Barwy szczęścia - odc. 1484 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Barwy szczęścia - odc. 1485 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Wiersz codzienny - Julian Tuwim "Kartofle" (wyk. Jan Frycz); program poetycki
10:55 Ukryte skarby - Pole, które rodzi garnki...; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Podróże z historią - odc. 24 W świecie Łemków; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Makłowicz w podróży. Bośnia i Hercegowina - Mostar; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2298; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Sonda 2; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Na dobre i na złe - odc. 641 - Czerwone wesele -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (1) Mazowsze; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (2) Dolny Śląsk; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Rodzinka.pl - odc. 183 "Życiowy błąd" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową (1); magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Igrzyska śmierci (Hunger Games, The) -  txt. str. 777  136'; film akcji kraj prod.USA (2012); reż.:Gary Ross; wyk.:Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016 - Moda na swetry - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Niewierna (Unfaithful)  118' kraj prod.USA, Niemcy (2002); reż.:Adrian Lyne; wyk.:Richard Gere, Diane Lane; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dozwolone od lat 18
01:50 Sala samobójców -  txt. str. 777  111'; dramat kraj prod.Polska (2011); reż.:Jan Komasa; wyk.:Jakub Gierszał, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Agata Kulesza, Krzysztof Pieczyński; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Odlot (Twelve); film fabularny kraj prod.USA, Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:25 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 Zbrodnicze sokoły dywersji; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pogoda - 4.09 - 1; STEREO, 16:9
07:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Latający panteon bohaterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 WIN Wolność i Niezawisłość. Ostatnia nadzieja; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Król Edward; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Zapiski Łazęgi - Biskupie miasto; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Pogoda - 4.09 - 1; STEREO, 16:9
09:40 Nożem i widelcem - odc. 92) Schab z sosem cebulowym, pudding ryżowy z owocami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 136; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Rybak z pasją; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Pogoda - 4.09 - 2; STEREO, 16:9
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:00 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Odrobina Krakowa w Szczecinie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Żużel - Nice Polska Liga: Stal Betad Leasing Rzeszów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Pogoda - 4.09 - 2; STEREO, 16:9
16:00 1200 Muzeów odc. 14 - Muzeum Lotnictwa Polskiego; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:05 Lato z Radiem cz. 1 Otwock; Dla małoletnich od lat 12
20:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Lato z Radiem cz. 2 Otwock; Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 4.09 - 3; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Latający panteon bohaterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:20 Spodek pełen cudów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 WIN Wolność i Niezawisłość. Ostatnia nadzieja; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Nie - Real - ny mecz; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Klasyki kolarskie 2016; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 1200 Muzeów odc. 14 - Muzeum Lotnictwa Polskiego; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Rybak z pasją; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:30 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Nożem i widelcem - odc. 92) Schab z sosem cebulowym, pudding ryżowy z owocami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Spodek pełen cudów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Disco Gramy
6.00 Nowy dzień z Polsat News
7.45 Dragons: Defenders of Berk
8.15 Turbo Fast
8.45 Jeźdźcy smoków na końcu świata
9.15 Przygody Kota w butach
9.40 Mrówka Z - film anim.
11.30 Fałszywa dwunastka - komedia familijna, USA, 2003
13.30 Kevin sam w domu - komedia familijna, USA,1990
15.40 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
17.40 Kwalifikacje mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 - studio
17.50 Kwalifikacje mistrzostw świata w piłce nożnej 2018: Kazachstan - Polska
20.00 Kwalifikacje mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 - studio
20.15 Kabaret na żywo - Przychodzi baba do lekarza
22.15 CSI: Cyber
0.15 Magazyn sportowy
2.30 Tajemnice losu

TVN
5:25 Uwaga! - magazyn reporterów
5:45 Mango - telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie (36) - magazyn ogrodniczy
8:25 Akademia ogrodnika (36) - magazyn ogrodniczy
8:30 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 "Na noże" - kulisy produkcji - reportaż
11:35 Co za tydzień - magazyn informacyjny
12:05 Ochroniarz amator - komedia, USA 2008
14:10 Mam talent (1/13) - program rozrywkowy
15:50 Odlot - film animowany, USA 2009
17:50 Dom marzeń (11-ost.) - reality show
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 MasterChef (1/14) - program rozrywkowy
21:30 Na noże (1/13) - serial obyczajowy
22:30 Oszukać przeznaczenie - horror, USA 2000
0:30 Niezwykłe przypadki medyczne (7) - reality show
1:05 Niezwykłe przypadki medyczne (8) - reality show
1:35 Kamuflaż 3 (16) - serial sensacyjny
2:30 Uwaga! - magazyn reporterów
2:50 Klub Magii (240)

TV 4
6:00 Simba (27) - serial animowany
6:35 Scooby Doo: Gdzie jesteś? (2) - serial animowany
7:05 Looney Tunes Show (12) - serial animowany
7:35 Scooby Doo: Gdzie jesteś? (5) - serial animowany
8:05 Looney Tunes Show 2 (2) - serial animowany
8:35 Co tygryski lubią najbardziej - film familijny, USA 2014
10:10 Galileo (560) - program popularnonaukowy
11:10 Galileo (566) - program popularnonaukowy
12:10 Fałszywy senator - komedia, USA 1992
14:40 Goście - komedia, Francja 1993
16:50 Jaś Fasola (1) - serial komediowy
17:25 Jaś Fasola (2) - serial komediowy
18:00 9. miesiąc (11) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Galileo (567) - program popularnonaukowy
20:00 Falcon Rising - film sensacyjny, USA 2014
22:05 Kobieta w czerni - horror, Kanada/Wielka Brytania 2012
0:10 Wezwani - horror, Hiszpania 2009
2:15 Niesamowite rekordy 3 - program rozrywkowy
2:55 Disco Polo Life (401) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Puls
6:00 Taki jest świat 2 (12) - program informacyjny
7:00 Niania 9: Ślub Małgosi (131) - serial komediowy
7:30 Niania 9: Polowanie na kociaka (132) - serial komediowy
8:00 Niania 9: Wielki finał cz. 1 (133) - serial komediowy
8:30 Niania 9: Wielki finał cz. 2 (134) - serial komediowy
9:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Stara Jerozolima (1/8) - serial dokumentalny
9:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Arabski kupiec (2/8) - serial dokumentalny
10:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Początek (3/8) - serial dokumentalny
10:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Drugi odcinek (4/8) - serial dokumentalny
11:20 Powrót do przyszłości - komedia SF, USA 1985
13:40 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Bajka o tym, co wyruszył, by nauczyć się bać - baśń filmowa, Niemcy 2014
14:50 Flintstonowie - komedia, USA 1994
16:50 Ratatuj - film animowany, USA 2007
19:00 Niech żyje Król Julian: Gigagekon Blaga (9) - serial animowany
19:30 Niech żyje Król Julian: Kawy filiżanka (10) - serial animowany
20:00 Niedziela z gwiazdami: Za szybcy, za wściekli - film sensacyjny, Niemcy/USA 2003
22:10 Doom - horror SF, Czechy/Niemcy/Wielka Brytania/USA 2005
0:20 Wikingowie 2 (7/10) - serial historyczny
1:35 Zobacz to!: Taki jest świat 2 (12) - program informacyjny
2:30 Menu na miarę (9) - program kulinarny
3:00 Na jedwabnym szlaku: Mądrość narodu (8/10) - serial dokumentalny
3:25 Na jedwabnym szlaku: Smacznego... (9/10) - serial dokumentalny
3:50 Na jedwabnym szlaku: Park z niespodziankami (10-ost.) - serial dokumentalny
4:20 Menu na miarę (10) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (1/13) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (11-ost.) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny

TVN 7
4:55 We dwoje (7/16) - program rozrywkowy
6:20 Mango - telezakupy
8:25 Kryminalni: Wspólnicy (2/13) - serial kryminalny
9:30 Tajemnice Laury 2 (8/16) - serial kryminalny
10:30 Królowie lombardu 2 (14/16) - serial dokumentalny
11:05 Królowie lombardu 2 (15/16) - serial dokumentalny
11:35 Blef (10-ost.) - serial sensacyjny
12:30 Brzydula (162) - serial komediowy
13:05 Brzydula (163) - serial komediowy
13:40 Brzydula (164) - serial komediowy
14:10 Brzydula (165) - serial komediowy
14:40 Brzydula (166) - serial komediowy
15:15 Siedmiu wspaniałych - western, USA 1960
17:50 Podróż przedślubna - komedia romantyczna, USA 1999
20:00 Superseans: Szeregowiec Ryan - dramat wojenny, USA 1998
23:35 Skazany na śmierć (13/22) - serial sensacyjny
0:35 Striptiz - dramat sensacyjny, USA 1996
3:00 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
5:05 Zakończenie programu

Puls 2
6:00 Łowcy mitów 2: Miliony Krugera (9) - serial dokumentalny
7:05 Casper: Początek straszenia - komedia, USA 1997
9:05 Piotruś Pan - film animowany, USA 1953
10:45 Tom i Jerry, i Sherlock Holmes - film animowany, USA 2010
11:50 Księżniczka i żaba - film animowany, USA 2009
13:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Dzisiaj w Betlejem (8-ost.) - serial dokumentalny
14:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia: Buddyzm (1) - film dokumentalny, Polska 2009
15:00 Top Gear 9 (2) - magazyn motoryzacyjny
16:05 Piekielny hotel Gordona Ramsaya 2: Murphy's Hotel (6) - reality show
17:00 Łowcy okazji 4 (19) - serial dokumentalny
17:30 Łowcy okazji 4 (20) - serial dokumentalny
18:00 Gwiazdy lombardu 10 (189) - reality show
18:30 Gwiazdy lombardu 10 (190) - reality show
19:00 Gwiazdy lombardu 10 (191) - reality show
19:30 Gwiazdy lombardu 10 (192) - reality show
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 11 (5) - serial kryminalny
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 11 (6) - serial kryminalny
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 11 (7) - serial kryminalny
22:50 Zabójcza prędkość 2 - film sensacyjny, USA 2014
0:50 Mike i Molly: Urodziny Victorii (23) - serial komediowy
1:15 W blasku fleszy (7) - program rozrywkowy
2:00 Z archiwum policji (11) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (4) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (12) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (7) - program lifestylowy
3:50 No problem! (11-ost.) - program lifestylowy
4:15 W blasku fleszy (8) - program rozrywkowy
4:40 No problem! (1/11) - program lifestylowy
5:05 W blasku fleszy (9) - program rozrywkowy
5:30 W blasku fleszy (12-ost.) - program rozrywkowy

TV 6
6:00 Taaaka ryba: Jesienny szczupak (3) - magazyn wędkarski
6:30 Taaaka ryba: Norweskie seje (4) - magazyn wędkarski
7:00 Benny Hill (5) - program rozrywkowy
7:40 Benny Hill (7) - program rozrywkowy
8:15 Galileo (322) - program popularnonaukowy
9:20 Tom i Jerry (1) - serial animowany
9:50 Tom i Jerry (2) - serial animowany
10:30 Narodziny bohaterów - dramat sensacyjny, Niemcy/Austria 2013
13:00 Przygody Merlina (29) - serial fantasy
14:00 Znak Smoka - film SF, USA 1994
16:00 O, kurczę! - film familijny, USA 2009
18:00 Światowe rekordy Guinnessa (1) - program rozrywkowy
19:00 Koszmarne tatuaże (1) - reality show
19:30 Koszmarne tatuaże (2) - reality show
20:00 Galileo (323) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 5 (120) - serial kryminalny
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Miami 5 (121) - serial kryminalny
22:55 Księga rekordów Guinessa - 50 lat, 50 rekordów - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
1:00 Zabójcze kataklizmy (6) - serial popularnonaukowy
2:00 Włatcy móch: Ałtobus i suwenira (11) - serial animowany
2:30 Włatcy móch: Muzełum (12) - serial animowany
3:00 Benny Hill (11) - program rozrywkowy
3:30 Benny Hill (13) - program rozrywkowy
4:00 I Like It (29) - program muzyczny
5:00 Dekoratornia - magazyn
5:30 Dekoratornia - magazyn

Polsat Sport News
7:00 Wyścigi samochodowe: Seria GP2 - 1. wyścig w Monzy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesje kwalifikacyjne
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesje kwalifikacyjne
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:07 Reportaż z turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń
11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie Moto3
11:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie Moto2
12:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie MotoGP
12:07 Trans World Sport - magazyn sportowy
12:20 Sport Flash - program informacyjny
13:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie Moto3
15:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie Moto2
16:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie MotoGP
17:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Dania - Armenia
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Rumunia - Czarnogóra
22:50 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
23:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - skróty meczów
0:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: San Marino - Azerbejdżan
2:30 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
4:00 Pro Bull Riding - magazyn sportowy
5:00 Zakończenie programu

Eska TV
6:00 Polska lista
8:00 Dzień dobry
9:00 Hity na czasie
10:00 Weekend - najlepsze wakacyjne hity
12:00 Hity na czasie
13:00 Summer City
18:00 Hity na czasie
20:00 Eska Music Awards 2016
23:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy
23:30 Klipy "bez majtek"
0:00 Polska noc

TTV
5:40 10 zadań specjalnych Michela Morana (1/12) - program rozrywkowy
6:10 Express - program informacyjny
6:30 Świat bez fikcji 10 (1/8) - serial dokumentalny
7:00 Betlejewski. Prowokacje 2 (1/12) - serial dokumentalny
7:35 Remont w stylu Vegas 3 (3/23) - program rozrywkowy
8:30 Testerzy Extra (1/8) - magazyn poradnikowy
9:00 Gogglebox. Przed telewizorem 4 (13) - program rozrywkowy
9:45 Express - program informacyjny
9:57 Pogoda - program informacyjny
10:00 DeFacto 5 (1/12) - program popularnonaukowy
10:30 Wojny przewoźników 7 (10) - reality show
11:00 Wojny magazynowe 9 (1/30) - reality show
11:30 Wojny magazynowe 9 (2) - reality show
12:00 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (6) - reality show
12:30 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (7) - reality show
13:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda (11) - serial dokumentalny
13:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda (12) - serial dokumentalny
14:00 Niszczycielskie żywioły (4/8) - serial dokumentalny
15:00 Ostre cięcie 6 (8) - program rozrywkowy
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Damy i wieśniaczki. PL (2/12) - serial fabularno-dokumentalny
17:10 Megakuchnie (5) - serial dokumentalny
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 DeFacto 4 (1/33) - program popularnonaukowy
18:35 DeFacto Extra 2 (1/9) - program popularnonaukowy
19:10 Świat okiem Kala Penna (11) - serial dokumentalny
19:45 Express - program informacyjny
19:57 Pogoda - program informacyjny
20:00 Usterka 4 (1) - serial fabularno-dokumentalny
20:30 Pilna usterka (2) - serial fabularno-dokumentalny
20:45 Usterka 4 (2) - serial fabularno-dokumentalny
21:15 Kossakowski. Być jak... (1/9) - program rozrywkowy
22:00 Betlejewski. Prowokacje 4 (1/6) - serial dokumentalny
22:30 Komornicy (6) - serial dokumentalny
23:00 Przepustka (8/9) - serial dokumentalny
23:30 Świat bez fikcji 10 (1/8) - serial dokumentalny
0:00 Ice Road Truckers. Drogi śmierci 6 (10) - reality show
1:00 Nie do wiary (7/16) - program popularnonaukowy
1:30 Nie do wiary (8/16) - program popularnonaukowy
2:00 Michniewicz: Inny świat (7/9) - program krajoznawczy
2:25 Michniewicz: Inny świat (8/9) - program krajoznawczy
2:50 DeFacto 2 (20) - program popularnonaukowy
3:15 DeFacto 2 (21) - program popularnonaukowy
3:45 DeFacto 2 (22) - program popularnonaukowy
4:15 Ukryta prawda (420) - serial paradokumentalny
5:05 Zakończenie programu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Hit dnia
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Hit dnia
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Dance w Polo tv
16:05 Weekend z...
16:21 Dance w Polo tv
16:30 Disco Star
18:00 Miłość w rytmie disco
19:05 Vipo Disco Polo Hity
20:05 Koncert w Polo TV
21:31 Videomix
22:26 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Małolaty: Idol nastolatek (2) - serial paradokumentalny
8:00 Daleko od noszy 2: Kidler w ciąży (17) - serial komediowy
8:30 Nieprawdopodobne, a jednak: Improwizacja (13) - serial paradokumentalny
9:00 Pierwsza miłość (2313) - serial obyczajowy
9:40 Pierwsza miłość (2314) - serial obyczajowy
10:20 Pierwsza miłość (2315) - serial obyczajowy
11:00 Pierwsza miłość (2316) - serial obyczajowy
11:40 Pierwsza miłość (2317) - serial obyczajowy
12:20 Na rybę (16) - magazyn wędkarski
12:50 Ewa gotuje (213) - magazyn kulinarny
13:20 Ewa gotuje (214) - magazyn kulinarny
13:50 Alf 3 (1) - serial komediowy
14:20 Alf 3 (2) - serial komediowy
14:50 Alf 3 (3) - serial komediowy
15:20 Alf 3 (4) - serial komediowy
15:55 Świat według Kiepskich: Warszawa (424) - serial komediowy
16:25 Świat według Kiepskich: Piętnaście minut (426) - serial komediowy
16:55 Świat według Kiepskich: Dzień Szakala (428) - serial komediowy
17:25 Świat według Kiepskich: Con amore (430) - serial komediowy
17:55 Dziki 2. Pojedynek: Operacja "Tygrys" (14) - serial sensacyjno-komediowy
18:45 Cienka niebieska linia (7) - serial komediowy
19:15 Cienka niebieska linia (1) - serial komediowy
19:55 Wysmakowani (24) - magazyn kulinarny
20:10 To nie koniec świata! (11) - serial obyczajowy
21:10 To nie koniec świata! (12) - serial obyczajowy
22:05 Świat według Kiepskich: La la la (485) - serial komediowy
22:35 Świat według Kiepskich: Maratończyk (486) - serial komediowy
23:05 Impreza z trupem w szafie - komediodramat, USA 2008
0:50 Podróż życia: Oslo - teleturniej
1:25 Na rybę (17) - magazyn wędkarski
1:55 Gra w ciemno (53) - teleturniej
2:55 Dobranoc ATM (3) - program rozrywkowy
3:20 Czas na kulturę (6) - program kulturalny
3:55 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
4:55 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny

TV Trwam
6:00 Przeszedł czyściec na ziemi... Historia księdza biskupa Czesława Kaczmarka - film dokumentalny, Polska 2015
7:00 Grunwald 1410 - rys historyczny i znaczenie bitwy pod Grunwaldem - film dokumentalny, Polska 2010
7:45 Dobra wiara, dobre tricki - film dokumentalny, Polska 2011
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny
8:05 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:30 Ocalić od zapomnienia: Ks. prof. Paweł Rytel-Andrianik - felieton, Polska 2016
8:40 Święty na każdy dzień: Wspomnienie bł. męczennic z Nowogródka - s. Marii Stella i Towarzyszek
8:45 Po cóż są nam święci?: Bł. Matka Teresa - film dokumentalny, Włochy 2009
9:00 Wielcy duchem: Matka Teresa z Kalkuty - film dokumentalny, USA 2010
10:00 W Solankowej Dolinie - film dokumentalny, Polska 2015
10:20 Adoracja w Kalkucie
10:30 Msza święta kanonizacyjna Matki Teresy z Kalkuty - transmisja
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem - transmisja
12:15 Uroczystości 250. rocznicy poświęcenia kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie - transmisja
14:00 Wieś - to też Polska - program rolniczy
15:00 Antoni Kępiński - lekarz i samarytanin - film dokumentalny, Polska 2007
15:20 Budowa świątyni w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej w miejscowości Subukia w Kenii - reportaż
15:35 Święty na każdy dzień: Wspomnienie bł. męczennic z Nowogródka - s. Marii Stella i Towarzyszek
15:40 Pocztówka z Indii - Dom Matki Teresy z Kalkuty - film dokumentalny, Polska 2014
15:50 Krwawy poniedziałek - film dokumentalny, Polska 2010
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Koncert życzeń - program rozrywkowy
17:00 Tam, gdzie Bóg płacze - film dokumentalny, Polska 2016
17:30 Okiem kamery - reportaż
17:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie: 4 września 1944 - program edukacyjny
18:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
19:25 Retrospekcja - program publicystyczny
19:30 Życie Matki Teresy z Kalkuty - film animowany, Hiszpania 2003
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec - audycja modlitewna
20:50 Refleksje nad Psalmem 23 (10) - program edukacyjny
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Cuda Jezusa: Córka Jaira (10) - serial fabularny
22:30 Vatican Magazine - magazyn informacyjny
23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej - program publicystyczny
23:30 Idźcie! i nauczajcie... - film dokumentalny, Polska 2015
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Okiem kamery - reportaż
1:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem - retransmisja
1:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
2:25 Retrospekcja - program publicystyczny
2:30 Życie Matki Teresy z Kalkuty - film animowany, Hiszpania 2003
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec - audycja modlitewna
3:50 Refleksje nad Psalmem 23 (3) - program edukacyjny
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Cuda Jezusa: Córka Jaira (10) - serial fabularny
5:20 Grunwald 1410 - rys historyczny i znaczenie bitwy pod Grunwaldem - film dokumentalny, Polska 2010

Stopklatka TV
6:00 Muszkieterowie: Rycerz i królowa (9) - serial przygodowy
7:10 Muszkieterowie: Niezniszczalni (10-ost.) - serial przygodowy
8:20 Poirot: Zabójstwo Rogera Ackroyda - film kryminalny, Wielka Brytania 2000
10:35 Katastrofy w przestworzach: Błyskawiczna tragedia (49) - serial dokumentalny
11:40 Katastrofy w przestworzach: Lockerbie (50) - serial dokumentalny
12:50 Kula - thriller SF, USA 1998
15:40 Czułe słówka - dramat obyczajowy, USA 1983
18:25 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (33) - program rozrywkowy
18:55 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (34) - program rozrywkowy
19:20 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (6) - program rozrywkowy
19:50 100 kultowych filmów: "Oto Spinal Tap" - magazyn filmowy
20:00 Firma - dramat sensacyjny, USA 1993
23:20 Turistas - thriller, USA 2006
1:05 Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów - film fantasy, Rosja 2007
3:55 Krzyżacy (1/2) - film historyczny, Polska 1960
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Pollack na Hitrze (2) - serial dokumentalny
6:30 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:35 Wędkarz na tropie: Szczupak (12) - magazyn wędkarski
7:10 77 słoni - Indie: Kochin (10) - serial dokumentalny
7:40 Sąsiedzi: Huśtawka (3) - serial animowany
7:50 Sąsiedzi: Kłopoty z podłogą (4) - serial animowany
8:00 Sąsiedzi: Meble na kółkach (5) - serial animowany
8:10 Sąsiedzi: Psia buda (6) - serial animowany
8:20 Sąsiedzi: Puzzle (7) - serial animowany
8:30 Sąsiedzi: Szklarnia (8) - serial animowany
8:40 Sąsiedzi: Wspólna fotografia (9) - serial animowany
8:50 Sąsiedzi: Fachowcy (10) - serial animowany
9:00 Dzikie sieroty (1) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
10:00 Klan surykatek - film przyrodniczy, Wielka Brytania 2010
11:00 Premiera: Najbardziej niebezpieczne drogi do szkoły (2) - serial dokumentalny
12:00 Premiera: Megalotnisko w Dubaju (2) - serial dokumentalny
13:00 Kowboje oceanów (4) - serial dokumentalny
14:00 Wojny magazynowe (30) - reality show
14:30 Wojny magazynowe (31) - reality show
15:00 Kryptonim szef (5) - serial dokumentalny
16:00 Na lodowym szlaku (9) - reality show
17:00 Truckersi przez Australię (10) - serial dokumentalny
18:00 Dywersanci (4) - dokument fabularyzowany, Rosja 2012
19:00 Tajniki produkcji (3) - serial dokumentalny
19:30 Tajniki produkcji (4) - serial dokumentalny
20:00 Tuż przed tragedią: Zbiorowe samobójstwo w Jonestown (1) - serial dokumentalny
21:00 Premiera: Zakazana biografia dyktatora - Kim Dzong Il - film dokumentalny, Francja 2010
22:05 Premiera: 1920. Wojna i miłość: Pierwsze uderzenie (3/13) - serial historyczny
23:00 Sala operacyjna: Prognatyzm (6) - serial dokumentalny
23:30 Niesamowite zagadki medyczne (5) - serial dokumentalny
0:30 Łowczynie duchów: Oakville (9) - serial dokumentalny
1:00 Tajemnice historii: Zagadka Szczerbca (5) - serial dokumentalny
1:30 Tajemnice historii: Z szablą na czołgi? (6) - serial dokumentalny
2:00 Pod lupą: Perfumy, leki przeciwbólowe, szyby (9) - magazyn popularnonaukowy
2:30 Pod lupą: Internet, kamizelki kuloodporne, sztuczna trawa (10) - magazyn popularnonaukowy
3:00 Prepersi - gotowi na wszystko: Ucieczka z miasta (6) - serial dokumentalny
3:30 Prepersi - gotowi na wszystko: Arka Bruce'a Beacha (7) - serial dokumentalny
4:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Boczny trok (43) - serial dokumentalny
4:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Jesienne drapieżniki (44) - serial dokumentalny
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Bałtycki trolling (45) - serial dokumentalny
5:30 Kołowrotek: Pstrąg (11) - magazyn wędkarski

TVP ABC
05:25 Opowieści Biblijne - Stary Testament - Prorok Eliasz, odc. 4 (Elijah); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Problem z bałaganem w pokoju, odc. 3 (The Messy Room Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Pan Toti - Pan Toti i słodkie źródełko, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Hip - Hip i Hurra - Kto skopał ogród?, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bali - Nowa fryzura, odc. 3 (I need a haircut); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tree Fu Tom - Zigzoo zero, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Plastusiowy pamiętnik - odc. 1 Nasz dom; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mój przyjaciel królik - Niespodzianka Gryzeldy, odc. 4 (Hazel's Big Surprise); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smerfy - Powrót Błękitnookiego, odc. 107 (Blue Eye Returns); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Parauszek i przyjaciele - Biwak, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Parauszek i przyjaciele - Królewski piknik, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Tupcio Chrupcio - Nie chcę się kąpać!, odc. 3 (I Don’t Want to Take a Bath!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 26; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Bolek i Lolek - Dzielni kowboje, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Teleranek - odc. 15 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 99; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Ziarno - Anioł ubogich; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 51; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Peg + kot - Problem z bałaganem w pokoju, odc. 3 (The Messy Room Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Pan Toti - Pan Toti i słodkie źródełko, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Hip - Hip i Hurra - Kto skopał ogród?, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bali - Nowa fryzura, odc. 3 (I need a haircut); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Zigzoo zero, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria I - Biletomistrzyni, odc. 3 (The Ticket Master); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 42; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Smerf Kominiarz, odc. 173 (Sweepy Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Parauszek i przyjaciele - Biwak, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Parauszek i przyjaciele - Królewski piknik, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tupcio Chrupcio - Nie chcę się kąpać!, odc. 3 (I Don’t Want to Take a Bath!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs rozprawił się z generałem, odc. 7 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs został nauczycielem tańca, odc. 9 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - The Train, odc. 4; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Nela Mała Reporterka - odc. 12 Zielona Etiopia -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 99; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Teleranek - odc. 15 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Petersburski Music Show - odc. 33; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - odc. 313 Czysta energia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Kangurek Hip-Hop - odc. 1 Świstak; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Supa Strikas - Pojednanie w drużynie, odc. 10 (No El' in Team); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 99; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem ze złotą piramidą, odc. 4 (The Golden Pyramid Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Pan Toti - Pan Toti i sprawa foteli, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Hip - Hip i Hurra - Tajemnicze zniknięcie gąsienicy, odc. 4; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Noksu - Czego chce jajeczko, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bali - Niania pilotem!, odc. 4 (Nanou - pilot!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Żegnajcie żótodzioby, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria I - Sezon na jabłka, odc. 4 (Applebuck Season); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Czar kuli, odc. 174 (Lure of the Orb); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Parauszek i przyjaciele - Nocny Bohater, odc. 7; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Parauszek i przyjaciele - Poszukiwacze Skarbu, odc. 8; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - Chcę iść z wami, odc. 4 (I Want to Go with You!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Skarpetka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Sabotaż, odc. 11 (Wolf In Coach's Clothing); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Listonosz Pat i piraci (Postman Pat and the Pirates) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs walczył ze smokiem, odc. 10 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs szukał korka od stawu, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Bolek i Lolek - Skrzyżowane szpady, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Baśnie i bajki polskie - odc. 21 - Bursztynowa korona; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Podróże z historią - odc. 13 Piękno wykute w stali -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 10 Ekran telewizora -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Teledyski; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:50 Którędy po sztukę - Tomasz Bajer; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Maria Biegoszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Chopin i jego Europa - wstęp do koncertu Jonathana Plowrighta i Yulianny Avdeevy; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Chopin i jego Europa 2016 - Koncert - Jonathan Plowright i Yulianna Avdeeva; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Hanna Janczak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Dotykając dźwięku: niezwykła podróż Nobuyukiego Tsuji (Touching the sound: The improbable journey of Nobuyuki Tsuji)  68'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); reż.:Peter Rosen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:20 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Maria Biegoszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Opowieści weekendowe: Ostatni krąg -  txt. str. 777  55'; film TVP; reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Daniel Olbrychski, Olga Sawicka, Romuald Szejd, Krzysztof Kolberger, Ewa Telega; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ki -  txt. str. 777  93'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2011); reż.:Leszek Dawid; wyk.:Roma Gąsiorowska, Adam Woronowicz, Agata Kulesza, Kamil Malecki, Krzysztof Ogłoza, Sylwia Juszczak, Krzysztof Globisz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Nienasyceni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 William Turner (J. M. W. Turner); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Alain Jaubert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Tori Amos - Baloise Session (Tori Amos plays Baloise Session); koncert kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Pomniki historii - Kanał Elbląski; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Hanna Janczak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Niedziela z.... Dorotą Stalińską; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Niedziela z... Dorotą Stalińską - Niedzielne dzieci -  txt. str. 777  73'; film TVP kraj prod.Polska (1976); reż.:Agnieszka Holland; wyk.:Zofia Graziewicz, Ryszard Kotys, Krystyna Wachelko-Zalewska, Dorota Stalińska, Maria Głowacka, Krzysztof Zaleski, Teresa Wójcik, Bohdana Majda, Maria Chwalibóg, Adam Ferency; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Niedziela z... Dorotą Stalińską - Recital Doroty Stalińskiej 1; recital; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Niedziela z... Dorotą Stalińską - Recital Doroty Stalińskiej 2; recital; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Krzyż żelazny (Cross of Iron); dramat wojenny kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy (1977); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:15 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Alisa w krainie wojny -  txt. str. 777; film dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Jazz noc - Dominik Wania Trio - Ravel; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Młoda Polska - Konstelacje  29'; film krótkometrażowy; reż.:Aniela Gabryel; wyk.:Anna Krotoska, Anna Zubrzycki, Jerzy Senator, Andrzej Kłak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Teraz animacje! - Lato 2014; film animowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Kino nocne - Bez wstydu -  txt. str. 777  80'; dramat kraj prod.Polska (2012); reż.:Filip Marczewski; wyk.:Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Grochowska, Anna Próchniak, Maciej Marczewski, Paweł Królikowski, Dariusz Majchrzak; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Francuska piosenka (The French Chanson); film dokumentalny kraj prod.Francja, Niemcy (2014); Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:25 Komunikaty Wojenne - odc. 11; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Ginące cywilizacje - Arka praojca - Dogoni z Mali odc. 12 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1997); Dla małoletnich od lat 12
07:30 Bez komentarza - II wojna światowa - 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Papież Franciszek (Francis The People's Pope); film dokumentalny kraj prod.Włochy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przyłbice i kaptury - odc. 1/9 - Porwanie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia Borów Tucholskich -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Szlakiem smaków - odc. 5 (Food Odyssey) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Islam i Zachód. Odc. 1. Prorok zmienia świat (Islam and the West) kraj prod.Niemcy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Dzikie Chiny - odc. 1 Serce smoka (Wild China); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Szerokie tory - Jeden dzień z życia wychowawcy z więzienia w Białej Cerkwi pod Kijowem; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Polskie Termopile; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Bodo - odc. 12 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 12 Państwo w państwie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Z innej strony - Francja; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Ex Libris - odc. 265; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Szpiedzy w Warszawie - odc. 4/4 (Spies in Warsaw, ep. 4/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Szalona miłość. Rosjanie i Putin -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Świat Kondratiuków - Hydrozagadka -  txt. str. 777  70'; film TVP kraj prod.Polska (1970); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Roman Kłosowski, Zdzisław Maklakiewicz, Wiesław Michnikowski, Józef Nowak, Wiesław Gołas, Jerzy Duszyński, Franciszek Pieczka, Jerzy Turek, Iga Cembrzyńska, Ewa Szykulska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Bez komentarza - Kartki z PRL - u. Lato, lato; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 Druga Wojna Światowa cz. 2. Pierwsza ofiara (Druga Wojna Światowa cz. 2. Pierwsza ofiara) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Nowe Ateny - odc. 17 Czy 1 września 1939 roku mogliśmy się obronić?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:55 Szpital przemienienia -  txt. str. 777  90'; dramat kraj prod.Polska (1978); reż.:Edward Żebrowski; wyk.:Piotr Dejmek, Jerzy Bińczycki, Henryk Bista, Ewa Dałkowska, Gustaw Holoubek; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Reportaż z regionu - Ostatni żołnierze Ponurego; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Klamra; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Szpiedzy w Warszawie - odc. 4/4 (Spies in Warsaw, ep. 4/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Komunikaty Wojenne - odc. 11; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:05 Humor w odcinkach - Święta wojna - (294) Konkurs tańca; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Rozrywka Retro - Kabaret TEY - Najlepiej nam było przed wojną /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Domy przyszłości - 1 -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Śpiewające fortepiany - (34); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Mireille Mathieu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Życie to Kabaret - Historia Literatury wg Kabaretu Moralnego Niepokoju - Kochajmy się! (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Hity kabaretu - (18) - Mowa nienawiści i inne hity Kabaretu Czesuaf; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Z Andrusem po Galicji - Przemyśl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Mireille Mathieu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Okrasa łamie przepisy - Lekko i dietetycznie z królikiem -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Podróże z historią - odc. 7 Winne tajemnice -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Peru. Amazonia, 1973 cz 2 (50) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 38. Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2014 odc. 1 (38. International Circus Festival of Monte Carlo 2014) kraj prod.Monako (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /67/ - "Tin Pan Alley" - Halina Frąckowiak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 A la show - (36) - Kayah; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Mireille Mathieu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Olga Lipińska zaprasza - (14); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Mireille Mathieu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Sonda 2 - (17) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 A la show - (26) - Marek Niedźwiecki; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Dr Jekyll i Mr Hyde wg Wytwórni A'YoY; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Kabaret "Potem". Robin Hood - czwarta strzała; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 KabareTOP Story /11/ - "Awas"; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Kierunek Kabaret - Kierunek kabaret - czy rozmiar ma znaczenie?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dubidu - odc. 18; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 The Best of Latający Klub 2 (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Kabaretowa Mapa Polski - XVIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2012. "SPA KOSZALIN" Terapia śmiechem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Kabaretowa Mapa Polski - XVIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2012. "SPA KOSZALIN" Rytuał humoru; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Kabaretowa Mapa Polski - XVIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2012. "SPA KOSZALIN". Kabaretowa euforia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Akcja wakacje - /9/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Rozrywka Retro - Kabaret TEY - Najlepiej nam było przed wojną /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:39 Info Poranek
07:45 Flesz Info - Poranek
07:46 Info Poranek - Gość
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek
08:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek
09:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA ZA PLONY
13:30 Istota; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Prawdę mówiąc - - odc. 161; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Magazyn.
18:50 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:51 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:45 Magazyn.
00:05 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
00:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
02:05 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
03:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:45 Powrót dzieci Biesłanu; reportaż
04:05 Istota; magazyn; STEREO, 16:9
04:38 Prawdę mówiąc - - odc. 161; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:30 Kamienica na Nalewkach czyli szlagiery żydowskiej ulicy cz. 1; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Salonowiec - Środki transportu - samochód; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Saga rodów - Ród Cieplińskich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:10 XX Międzynarodowy Festiwal Kultury i Muzyki Romów - Ciechocinek 2016 - (1); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Wolny Ekran - (16); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Polska z Miodkiem - (112) Łomża; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Smoka Pola - (14) Szkoła; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Ziarno - Anioł ubogich; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Transmisja Mszy św. kanonizacyjnej Matki Teresy z Kalkuty; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:55 Szatan z siódmej klasy - odc. 1 - Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Okrasa łamie przepisy - Francuskie inspiracje -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Na ratunek zagrożonym gatunkom; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Nie pogrywaj, graj po polsku /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Rodzinka.pl - odc. 49 "Jesienny blues" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dziewczyna z walizką; reportaż; 16:9
17:25 Polska z Miodkiem - (112) Łomża; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1223 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (14) Witold Waszczykowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Przygody Smoka Pola - (14) Szkoła; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 19 - Żegnaj Togo - Pogo (ep. 19 - Adieu Togo - Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Przystań - odc. 12/13 - Plecaczek -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777  142'; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Dziewczyna z walizką  27'; reportaż kraj prod.Polska (2016); reż.:Paweł Zbierski; 16:9
00:35 Polska z Miodkiem - (112) Łomża; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 M jak miłość - odc. 1223 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przygody Smoka Pola - (14) Szkoła; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 19 - Żegnaj Togo - Pogo (ep. 19 - Adieu Togo - Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Przystań - odc. 12/13 - Plecaczek -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Oczy w oczy - (14) Witold Waszczykowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777  142'; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 32 Rumunia (121) "Wokół Braszowa"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ja to mam szczęście! - odc. 35 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:35 Ja to mam szczęście! - odc. 36 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2013 - ulubione skecze (12); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Rodzinka.pl - odc. 45 "Magda" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Rodzinka.pl - odc. 46 "Nie ma czasu do stracenia" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 47 "Halloween" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ojciec Mateusz - odc. 195 - Medium (Ojciec Mateusz XV odc. 9) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Ranczo - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ranczo - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Okrasa łamie przepisy - Pełna misa w pełnej chacie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Makłowicz w podróży - Podróż 32 Rumunia (122) "Bajkowa Transylwania"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Akcja wakacje - /10/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Fuks -  txt. str. 777; komedia sensacyjna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (3); STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Paranienormalni Tonight  - odc. 16; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Ojciec Mateusz - odc. 196 - O mały włos (Ojciec Mateusz XV odc. 10) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Bodo - odc. 12 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Bodo - odc. 13 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Niebo nad Meksykiem (Lichtblau - Wie der Himmel über Mexiko)  91'; komedia kraj prod.Niemcy (2010); reż.:Uwe Janson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Kawalerskie życie na obczyźnie -  txt. str. 777  100'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1992); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Marek Bukowski, Bożena Dykiel, Magdalena Wójcik, Artur Barciś, Jan Frycz, Marek Walczewski, Ewa Buczko, Cynthia Kaszyńska; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:45 XVI Mazurska Noc Kabaretowa 2014 - Mrągowo cz. 1; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Makłowicz w podróży - Podróż 32 Rumunia (122) "Bajkowa Transylwania"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Podróże z historią - odc. 12 Prezydenckie siedziby -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Strefa 3D - Zapach; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2013 - ulubione skecze (12); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie programu

TVP Seriale
06:00 Na sygnale - odc. 102 "Nadzieja" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Na sygnale - odc. 103 "Kotlet po kijowsku" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Na sygnale - odc. 104 "Przeznaczenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Bulionerzy - odc. 5/75 - Finansista; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Bulionerzy - odc. 6/75 - Parapet Party; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Ranczo - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Ranczo - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Rodzinka.pl - odc. 43 "Narada rodzinna" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Bodo - tak powstawał serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 173 - Ostatnie dni (Ojciec Mateusz XIII odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ranczo - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Ranczo - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ranczo - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Czterdziestolatek - odc. 1/21 - Toast, czyli bliżej niż dalej -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
18:10 Czterdziestolatek - recepta na sukces; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 O mnie się nie martw - s. IV odc. 13/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 13 "Kropla przepełnia czarę" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz - odc. 174 - Panaceum (Ojciec Mateusz XIV odc. 1) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ojciec Mateusz - odc. 175 - Drift (Ojciec Mateusz XIV odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Miedź brzęcząca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ranczo - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Zrozumieć kobietę -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Komisja morderstw - odc. 1/12 - Niedoręczona przesyłka -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Czas honoru - odc. 49 "Wyprawa do Rzeszy" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Krew z krwi - odc. 8/8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Na sygnale - odc. 7 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 8 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Rodzinka.pl - odc. 44 "Pogrzeb" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Rodzinka.pl - odc. 45 "Magda" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Słowenia - Dania; STEREO, 16:9
10:05 IO Rio 2016 - Lekkaatletyka - wydarzenia; relacja; STEREO, 16:9
11:55 Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Dania; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Kolarstwo - Tour de Fjords - 5 etap (Tour de Fjords - 5 etap) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Białoruś - Słowenia; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 IO Rio 2016 - Wioślarstwo - Finały; relacja; STEREO, 16:9
19:20 Magazyn Piłkarski FIFA - Rosja 2018 (Rosja 2018); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
19:50 4-4-2 - wydanie specjalne - Kazachstan - Polska; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Żużel - Nice Polska Liga: Stal Betad Leasing Rzeszów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk; STEREO, 16:9
21:55 Żużel - Nice Polska Liga: Stal Betad Leasing Rzeszów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk; STEREO, 16:9
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:30 Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Dania; STEREO, 16:9
00:10 Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Dania; STEREO, 16:9
00:50 Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Polska - Dania; STEREO, 16:9
01:30 Halo, tu Rio - .; felieton; STEREO, 16:9
01:55 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.