FANDOM


m (Anulowanie wersji nr 118108 utworzonej przez 31.0.122.232 (dyskusja))
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)

Aktualna wersja na dzień 08:50, cze 28, 2019

TVP 1
05:15 Czirliderki - odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2001); reż.:Krzysztof Magowski; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Tak jak w Unii; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Czerwony traktorek - Przyjęcie  kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Sąsiedzi - Budka  ; serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1983); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Sali Mali II - Grzyby  ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Domowe przedszkole - Krawiec Niteczka. Skąd się biorą ubrania?; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tom - Tom w Japonii odc. 19; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 67; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Mieszkać w Europie - Przeprowadzki; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Broń palna, zarazki i stal - odc. 2 Podbój cz. 2; film dokumentalny kraj prod.USA (2004); reż.:Tim Lambert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes; STEREO
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3350; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3351; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1278; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 889; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Faceci do wzięcia - Siła reklamy; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Człowiek dialogu - kardynał Jean - Marie Lustiger; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Moda na sukces - odc. 3352; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3353; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str. 777
17:20 Na celowniku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1282 - txt str. 777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 893; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - odc. 1 Sweter na konkurs ; serial animowany kraj prod.Kanada (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Wulkan w Nowym Jorku (Disaster Zone: Volcano in New York) - txt str. 777; film akcji kraj prod.USA (2006); reż.:Robert Lee; wyk.:Costas Mandylor, Michael Ironside, Alexandra Paul; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Sprawa dla reportera - txt str. 777; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Z refleksem; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Misja specjalna; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Przekręt - seria II, odc. 5 (11) (Hustle II, ep. 5); serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Krótki film o zabijaniu; dramat kraj prod.Polska (1988); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Mirosław Baka, Krzysztof Globisz, Jan Tesarz, Zbigniew Zapasiewicz, Barbara Dziekan Vajda, Aleksander Bednarz, Jerzy Zass, Zdzisław Tobiasz, Artur Barciś, Krystyna Janda; Dla małoletnich od lat 16
01:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Ocean Avenue - odc. 57/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Ocean Avenue - odc. 58/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Bielsk królowej Heleny; reportaż
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg - odc 21/26 Zakaz czarowania; serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 237 Wesele w Leśnej Górze; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40
10:40 Święta wojna - Koniec świata (257); Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi - odc. 80 (306) Mężczyzna bez alibi; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Magnum - odc. 90/162 Fragmenty; serial kraj prod.USA (1984); Dla małoletnich od lat 12
12:30 Przygody Tarzana - odc 42/75 Śpiewający ptak; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
12:55 Liguria- Życie między niebem a morzem (Liguria - Life between Heaven and Sea); film dokumentalny kraj prod.Austria (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Europa da się lubić - Kabaretowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Dr Quinn - seria V, odc. 14/26; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 502; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Gliniarz i prokurator - odc. 22/23 Chyba będę musiał zmienić plan; serial sensacyjny kraj prod.USA (1988); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zorro odc. 53/78 - txt str. 777
; serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny; STEREO
18:30 Sport Telegram; STEREO
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Jeden z dziesięciu  - txt str. 777; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:40  47 Krakowski Festiwal Filmowy; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 M jak miłość - odc. 503; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 261; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Już w środę mecz - Armenia-Polska; STEREO
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram; STEREO
22:30 Biznes; STEREO
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Słodkie jutro); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:45 Wieczór filmowy Kocham Kino - Słodkie jutro (Sweet Hereafter); dramat kraj prod.Kanada (1997); reż.:Atom Egoyan; wyk.:Ian Holm, Sarah Polley, Bruce Greenwood; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Niech się święci 1 maja; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Późne macierzyństwo (Late babies); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Zakończenie programu

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (108) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (15) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (107) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (84) - telenowela
11.00 Metamorfozy - reality show
11.30 Samo życie (913) - serial obyczajowy
12.00 Piękna i geniusz - reality show
13.00 Jesteś moim życiem (108) - telenowela
14.00 Pierwsza miłość (522) - serial obyaajowy
14.45 Świat według Bundych (254) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (108) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Strażnik Teksasu (11) - serial sensacyjny
18.00 Pierwsza miłość (523) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (914) - serial obyczajowy
20.00 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21.00 Wielbicielka - thriller, USA 2002
21.55 Studio LOTTO
22.50 Chirurdzy (21): Boże Narodzenie - serial obyczajowy
23.50 Nasze dzieci - talk show
00.50 Magazyn sportowy
02.50 Dziewczyny w bikini
03.50 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn
05.50 Telesklep
06.40 Na celowniku (2) - serial sensacyjny
07.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - pr. rozrywkowy
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej (822) - serial obyczajowy
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabulamo-dokumentalny
14.00 Na celowniku (3) - serial sensacyjny
15.00 Prawo pożądania (80) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (823) - serial obyczajowy
21.30 Magda M. 4 (55) - serial obyczajowy
22.30 Teraz my! - magazyn
23.15 Jacek Hugo-Bader, Korespondent z Polszy (2-ost.): Uniwersytet Donbasu - film dok., Polska 2007
00.15 Bez skazy (14) - serial obyczajowy
01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.35 Uwaga! - magazyn
02.55 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07.45 Aktualności Flesz + Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Schlesien Journal – magazyn mniejszości niemieckiej
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:03 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:26 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:50 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:03 Kamera Kuriera; STEREO
13:07 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:26 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:02 Kamera Kuriera; STEREO
14:07 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:27 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:03 Kamera Kuriera; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Relacje – informator gospodarczy
17.00 Raport z akcji – program o tematyce policyjnej i strażackiej 
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:49 Pogoda; STEREO
17:51 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Domowy zwierzyniec
18.45 Trójka tam była
19.00 Tropiciele – reportaż
19.15 Bliżej natury – magazyn ekologiczny
19.40 Raport z akcji – magazyn o tematyce policyjnej
19.50 Rynek pracy – równe szanse
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe + Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Dawcy; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:58 Zabójstwa polityczne - Pim Fortuyn - Trybun populista (Political Assassinations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:04 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:33 Kurier; STEREO
01:53 Pogoda; STEREO
01:56 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:08 Zabójstwa polityczne - Pim Fortuyn - Trybun populista (Political Assassinations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:01 Zakończenie programu

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Elmot
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (1) - serial anim.
09.00 Kochaj mnie, kochaj! (15) - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (196) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (63) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (31) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (64) - serial przygodowy
16.50 Psie serce: Bemol - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (197) - telenowela
20.00 Kameleon (1) - serial sensacyjny
21.00 Boston Public (1) - serial komediowy
22.05 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
02.55 Ja tylko pytam - talk show
03.40 Zakończenie programu

TVN 7
06.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.30 Telesklep
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Tajniacy (2) - serial sensacyjny
09.05 Grzesznica (88) - telenowela
09.55 Klinika Berlin Centrum (6) - serial obyczajowy
10.55 Zawód glina (15-ost.) - serial sensacyjny
11.50 Strażnik kasy - program rozrywkowy
12.50 Telesklep
14.10 Grzesznica (B9) - telenowela
15.05 Policjanci z Miami (99) - serial kryminalny
16.05 Alf (90) - serial komediowy
16.40 Jej cały świat (11) - serial komediowy
17.10 Klinika Berlin Centrum (7) - serial obyczajowy
18.10 Pieśń foki - film dokumentalny
19.05 Alf (91) - serial komediowy
19.40 Jej cały świat (12) - serial komediowy
20.10 Agenci NCIS (17) - serial kryminalny
21.10 Żona pilota - film obyczajowy, Kanada/USA 2002
23.10 Psychoza 2 - thriller, USA 1983
01.30 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Koncert żab; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Bielsk królowej Heleny; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Pesel, Ikea; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - Basia z Podlasia; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzina jak z nut - odc. 6; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Gala Festiwalu Dwa Teatry; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 699; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1224; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Powstanie Zamojskie - odc. 1 - Wielki plan; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Mirosław Gronowski; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Warto kochać - odc. 14; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szafa polska 1945 - 89; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Co tu jest grane ? - odc.26; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Domisie - Koncert żab; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Oparzenia; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Zwierzowiec - Budowa ciała odc. 70; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Bielsk królowej Heleny; reportaż
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Wzmacniacz - magazyn muzyczny ; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Dzika Polska - Wyjące z wilkami; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Poczet rektorów Uniwersytetu Jagiellońskiego" - odc. 4; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi -  Polska droga Ahmada; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 699; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 7 Łapmy lisa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1224; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń - odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Krakowscy artyści dla Krakowa; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sport i sztuka - o dwóch pasjach Wojtka Fibaka; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Józef Gębski; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Ibizy i Formentery ; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Poczet rektorów Uniwersytetu Jagiellońskiego" - odc. 4; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 699; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 7 Łapmy lisa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1224; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń - odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Krakowscy artyści dla Krakowa; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Polska z bocznej drogi -  Polska droga Ahmada; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Sport i sztuka - o dwóch pasjach Wojtka Fibaka; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Józef Gębski; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Wzmacniacz - magazyn muzyczny (5); program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska z bocznej drogi - Cud w Korczminie; Bez ograniczeń wiekowych


Discovery Science
06:00     Lotnicze szaleństwo - serial dokumentalny odc. 2     
06:25     Podniebne wy¶cigi: Fascynacja - serial dokumentalny     
06:50     Brainiac - serial dokumentalny odc. 4     
07:40     Czas przyszły: ¦rodki transportu - serial dokumentalny     
08:10     Oko huraganu - film dokumentalny     
09:00     Prawdziwe bohaterstwo: Ogień - serial dokumentalny     
09:30     Prawdziwe bohaterstwo: Dzikie odgłosy - serial dokumentalny     
10:00     Brainiac - serial dokumentalny odc. 4     
11:00     Krytycznym okiem: Medycyna alternatywna - serial dokumentalny     
12:00     Lotnicze szaleństwo - serial dokumentalny odc. 2     
12:30     Podniebne wy¶cigi: Fascynacja - serial dokumentalny     
13:00     Brainiac - serial dokumentalny odc. 4     
14:00     Oko huraganu - film dokumentalny     
15:00     Prawdziwe bohaterstwo: Ogień - serial dokumentalny     
15:30     Prawdziwe bohaterstwo: Dzikie odgłosy - serial dokumentalny     
16:00     Brainiac - serial dokumentalny odc. 4     
17:00     Krytycznym okiem: Medycyna alternatywna - serial dokumentalny     
18:00     Superstatki: The Cat - najszybszy prom ¶wiata - serial dokumentalny     
19:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 46     
19:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 47     
20:00     Wszystko o wulkanach - film dokumentalny     
21:00     Życie na Marsie - film dokumentalny     
22:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 46     
22:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 47     
23:00     Najlepsze samochody: Panard - serial dokumentalny     
23:30     Najlepsze samochody: Hispano Suiza - serial dokumentalny     
00:00     Superstatki: The Cat - najszybszy prom ¶wiata - serial dokumentalny     
00:50     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 46     
01:15     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 47     
01:40     Czas przyszły: Zdrowa żywno¶ć - serial dokumentalny     
02:10     Wszystko o wulkanach - film dokumentalny     
03:00     Życie na Marsie - film dokumentalny     
03:50     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 46     
04:15     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 47     
04:40     Czas przyszły: Zdrowa żywno¶ć - serial dokumentalny     
05:10     Najlepsze samochody: Panard - serial dokumentalny     
05:35     Najlepsze samochody: Hispano Suiza - serial dokumentalny 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.