06:00 Mały rycerz El Cid - Dzwony z Pancorbo odc. 20 (las campagnas De Pancorbo); serial animowany kraj prod.Hiszpania (1980)
06:30 Smerfy - Czasem, podczas pełni, odc. 52 (One In a Blue Moon); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
08:00 Smaki polskie; magazyn kulinarny
08:10 Hallo, tu Hania! - Spóźnialski, odc. 27, (odc. 1, seria II) (Late for school); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007)
08:20 Nouky i przyjaciele - Potwór w Ogrodzie, odc. 24 (Un Monstre dans le jardin); serial animowany kraj prod.Luksemburg (2008)
08:30 Buli - Robot, odc. 63 (Le Robot); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
08:40 Walt Disney w Jedynce - Klub przyjaciół Myszki Miki - Miki jedzie na biwak, odc. 43 (.); serial kraj prod.USA (2008)
09:20 Disney! Cudowny Świat - Cheetah Girls: Jeden świat (Cheetah Girls: One World); komedia kraj prod.USA (2008)
10:55 Walt Disney w Jedynce - Czarodzieje z Waverly Place - Szkoła czarów, cz. II, odc. 12 (.); serial kraj prod.USA (2008)
11:20 Okazja - odc. 12/19 - Pranie mózgu; serial TVP
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
12:40 Wiadomości
12:55 Doręczyciel - odc. 6/14 - Reklama - txt.str.777; serial obyczajowy TVP;
13:50 Puchar Świata w skokach narciarskich - Lillehammer ( studio )
14:00 Puchar Świata w skokach narciarskich - Lillehammer ( I seria )
16:00 Na cienkim lodzie (On Thin Ice); film dokumentalny kraj prod.Norwegia (2007)
16:30 Opole 2010 na bis - Kombii w Opolu; koncert
16:40 Opole 2010 na bis - Kombii w Opolu; koncert
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Ojciec Mateusz - odc. Mag - txt.str.777; serial kryminalny TVP
18:25 Jaka to melodia? - odc. 2084; teleturniej muzyczny
19:00 Wieczorynka - Chip i Dale - Brygada RR rusza na ratunek cz. 5, odc. 45 (Rescue Rangers. To The Rescue Pt. 5); serial animowany kraj prod.USA (1988)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 13/13 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
21:15 Kabaretowe Hity - Laskowik & Goście; program rozrywkowy
21:55 Wieczór Wyborczy. Wybory Samorządowe 2010
22:50 Dzienniki motocyklowe (Diarios de motocicleta) 120'; film obyczajowy kraj prod.USA, Niemcy, Wielka Brytania, Argentyna, Chile, Peru, Francja (2004)
01:00 Kolekcja kinomana - Big Lebowski (Big Lebowski) 112'; komedia kraj prod.USA (1997)
03:05 Kino nocnych marków - Tam, gdzie rosną poziomki (Smultronstllet) 86'; film obyczajowy kraj prod.Szwecja (1957)
04:35 Kresy, Arkadia, Piekło; film dokumentalny
05:35 Zakończenie dnia
04:30 Córki McLeoda - odc. 163 Stare krzywdy (McLeod's Daughters, s. 6 ep. (Old Wrongs)); serial obyczajowy kraj prod.Australia (2006)
05:15 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
05:30 Nie tylko dla pań - W poszukiwaniu świętego Mikołaja (The legends of Santa); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008)
06:30 Co z tą Puszczą?; film dokumentalny
07:00 M jak miłość - odc. 789; serial TVP
07:55 Barwy szczęścia - odc. 499 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
08:30 Barwy szczęścia - odc. 500 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
09:05 Strefa gwiazd; magazyn
09:35 Rodzinne oglądanie - Ocaleni przez delfiny (Natura World: Saved by Dolphins); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008)
10:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Himba - życie bez wody - txt.str.777; cykl reportaży
11:15 Gwiazdy w południe - Tata duch (Ghost Dad) 80'; komedia kraj prod.USA (1990)
12:45 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Dusseldorf ( studio )
13:00 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Dusseldorf
14:30 Złotopolscy - odc. 1118 Niepokoje Zalewskiego; telenowela TVP
15:05 I Ty możesz zostać św. Mikołajem (1); widowisko
16:15 Na dobre i na złe - odc. 423 - Rodzinne porachunki; serial TVP
17:15 I Ty możesz zostać Św. Mikołajem (2); widowisko
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:55 Tak to leciało! - (86); teleturniej
20:05 Kabaretowy Klub Dwójki - ekstrasy; widowisko rozrywkowe
21:05 Czas honoru - odc. 38 "Przed sądem" - txt.str.777; serial TVP
22:05 Castle - odc. 8/34 (Castle ep. 8 Ghosts); serial kraj prod.USA (2009)
22:50 Magazyn Ekstraklasy - Szybka piłka
23:25 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej (Volker Schloendorff, Darren Aronfsky,Frederick Wiseman)
23:55 Tata zza żelaznej kurtyny; film dokumentalny
01:00 Strefa gwiazd; magazyn
01:25 Skrzywdzeni przez los (Fools of fortune); dramat kraj prod.Wielka Brytania (1990)
03:15 Święty związek (Holy matrimony); film fabularny kraj prod.USA (1994)
04:45 Zakończenie dnia
07:00 Za kulisami PRL (13)
07:30 Serwis info
07:39 Pogoda
07:45 Program lokalny
08:30 Serwis info
08:41 Pogoda
08:45 Program lokalny
09:00 Światowiec
09:30 Serwis info
09:45 Pogoda
09:55 Serwis sportowy
10:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
10:30 Serwis info
10:45 Pogoda
10:55 Serwis sportowy
11:00 Teleplotki
11:30 Serwis info
11:45 Pogoda
11:55 Serwis sportowy
12:00 Serwis info
12:15 Info jazda (12)
12:30 Serwis info
12:46 Pogoda
12:54 Serwis sportowy
13:00 Ekonomia z ludzką twarzą (13)
13:15 Medycyna niekonwencjonalna - fakty i mity (11)
13:30 Serwis info
13:45 Pogoda
13:55 Serwis sportowy
14:00 Wierzę, wątpię, szukam
14:30 Serwis info
14:49 Pogoda
14:54 Serwis sportowy
15:00 Elementarz mam (10)
15:30 Serwis info
15:50 Pogoda
16:00 Gdzie diabeł nie może...
16:30 Serwis info
16:57 Pogoda
17:00 Program lokalny
20:00 Reportaże z prawdziwego zdarzenia: Życie nie po to jest... 25 lat HIV w Polsce
20:30 Serwis info
20:56 Pogoda
21:00 Program lokalny
21:30 Serwis info
21:41 Pogoda
21:45 Wieczór wyborczy
21:55 Wieczór wyborczy - wybory samorządowe 2010
22:40 Wieczór wyborczy
22:45 Program lokalny
23:03 Wieczór wyborczy
00:37 Serwis info
00:58 Sportowa niedziela
01:21 Wieczór wyborczy
03:02 Ekonomia z ludzką twarzą (13)
03:14 Wieczór wyborczy
03:24 Wieczór wyborczy. Wybory Samorządowe 2010
04:09 Wieczór wyborczy
05:41 Zakończenie programu
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:15 Skrót informacji
07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:45 Skrót informacji
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:15 Skrót informacji
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Skrót informacji
10:55 Kawa na ławę
11:40 Loża prasowa
12:20 Ewa Ewart poleca: Chłopcy z Afganistanu - film dokumentalny
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:40 Kalejdoskop tygodnia
15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
15:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
16:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
16:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
17:00 Serwis informacyjny
17:10 Prosto z Polski
17:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
18:15 Publiczna.tv
19:00 Sukces pisany szminką
19:21 Fakty po Faktach
20:00 Polska i świat
20:30 Kawa na ławę
21:10 Loża prasowa
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:30 Inny punkt widzenia
00:10 Fakty po Faktach
00:40 Sukces pisany szminką
01:00 Loża prasowa
01:40 Polska i świat
02:05 Szkło kontaktowe
03:00 Drugie śniadanie mistrzów
03:45 Portfel
04:00 Loża prasowa
04:40 Dzień po dniu
05:05 Maja w ogrodzie
05:25 Supermeteo
05:30 Sukces pisany szminką
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy Dzień z Polsat News
07:10 Co nowego u Scooby'ego? (14)
07:40 Kaczor Donald przedstawia (60)
08:15 Scooby-Doo, gdzie jesteś? (7)
08:45 Gumisie (8)
09:15 Gumisie (1)
09:45 Kacze opowieści (43)
10:15 Kacze opowieści (44)
10:45 Zathura. Kosmiczna przygoda - film familijny (USA,2005)
12:55 Kim jest Harry Crumb? - komedia (USA,1989)
14:35 Do diabła z miłością - komedia romantyczna (USA,Niemcy,2003)
16:45 Rodzina zastępcza plus: W spirali pozwów (269)
17:45 Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek 2010 (2) - program rozrywkowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich: Jak ten czas leci (244)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 (123)
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 (124)
22:00 Kości (24)
23:00 Instynkt mordercy (1)
00:00 Gorzka prawda - thriller (USA,2001)
02:10 Magazyn sportowy
04:00 Tajemnice losu
04:40 TV Market
05:35 Uwaga!
05:55 Mango
08:00 Maja w ogrodzie
08:25 Akademia ogrodnika
08:30 Dzień dobry TVN
10:55 Kobieta na krańcu świata (10-ost.) - program krajoznawczy
11:30 Co za tydzień
11:55 Kuchenne rewolucje
12:55 Mam talent!
14:30 Polowanie na mysz - komedia (USA,1997)
16:30 Hela w opałach: Żegnaj, Roman (42)
17:00 Ugotowani
18:00 Milionerzy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Jeniec: Jak daleko nogi poniosą (1/2) - dramat przygodowy (Niemcy,2001)
21:40 Dr House 2 (1)
22:40 Naznaczony: Nieznajomy (1)
23:40 Mentalista (12)
00:35 Sześć stóp pod ziemią (7)
01:45 Arkana magii
02:40 Telesklep
03:05 Uwaga!
03:25 Kod Biblii (1/2) - film historyczny (Francja,Austria,Niemcy,2008)
05:05 Nic straconego
05:45 Odkrywanie Ameryki - program Mariusza Maksa Kolonko
06:10 V Max - magazyn motoryzacyjny
06:40 Dekoratornia
07:10 mała Czarna - talk show
08:10 Spadkobiercy - serial komediowy
09:00 Orzeszek - film familijny (USA,2005)
11:00 Galileo (192) - program popularnonaukowy
12:00 mała Czarna (261) - talk show
13:00 Dekoratornia
13:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (1)
14:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (2)
14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: VIVE Targi Kielce - Chambéry Savoie HB
16:55 Nieposkromiona Australia - serial przyrodniczy (Francja,1999)
17:30 VIP - program kulturalny
18:00 Ikony popkultury: Nicole Kidman (4)
19:00 Galileo (194) - program popularnonaukowy
20:00 Galileo EXTRA (14) - program popularnonaukowy
21:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
22:00 Kroniki Piotra Bałtroczyka z Warmii (2/4)
23:00 Odlotowy duet - komedia (USA,1998)
00:40 Ikony popkultury: Brad Pitt (3)
01:40 Ikony popkultury: Nicole Kidman (4)
02:35 Modelki Janice Dickinson (5)
03:25 mała Czarna - talk show
04:15 VIP - program kulturalny
04:40 TV Market
04:55 Zakończenie programu
07:00 Plebania - odc. 1574; telenowela TVP
07:20 Plebania - odc. 1575; telenowela TVP
07:40 Plebania - odc. 1576; telenowela TVP
08:05 Plebania - odc. 1577; telenowela TVP
08:25 Plebania - odc. 1578; telenowela TVP
08:55 Niedźwiedzie nic nie wiedzą odc.5 - Wycieczka do zoo (Medvedi); serial przygodowy kraj prod.CZECHY (1993)
09:25 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
09:55 Alternatywy 4 - odc. 5/9* - Dwudziesty stopień zasilania; serial komediowy TVP
11:00 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (10) gość: Małgorzata Braunek
11:30 Twoje Złote Przeboje - koncert życzeń; magazyn muzyczny
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
12:45 Jarek Indianin; reportaż
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Podwyższenia Krzyża w Warszawie
14:15 Kraj się śmieje - mowa ciała
15:20 Tacy byliśmy - Polska 1988; film dokumentalny
15:55 Złotopolscy - odc. 1105* - Potrzeby kobiet; telenowela TVP
16:25 Gra w miasta - teleturniej odc. 12; teleturniej
16:40 Alfabet uczuć czyli 10 lat z M jak miłość - odc. 5 - Małgorzata Kożuchowska i Steffen Moller
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość - odc. 775; serial TVP
18:10 Barwy szczęścia - odc. 278; serial obyczajowy TVP
18:40 Barwy szczęścia - odc. 279; serial obyczajowy TVP
19:10 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:10 Janosik - odc. 3/13 - W obcej skórze; serial TVP
21:00 Czy te oczy mogą kłamać - piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa zespół Raz Dwa Trzy
21:55 Wieczór Wyborczy. Wybory Samorządowe 2010
22:45 Królowa Bona - odc. 2; serial TVP
23:45 Zacisze gwiazd - Halina Łabonarska
00:15 M jak miłość - odc. 775; serial TVP
01:10 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Czas honoru - odc. 1* - Skok; serial TVP
02:55 Kino Mistrzów - Jezioro Bodeńskie 81'; dramat kraj prod.Polska (1985)
04:30 Kulturalni PL; magazyn
05:30 Kołysz mnie... cz. 2. Śpiewa Martyna Jakubowicz; koncert
06:15 Alfabet uczuć czyli 10 lat z M jak miłość - odc. 5 - Małgorzata Kożuchowska i Steffen Moller
06:30 Więzy krwi - odc. 26/26; serial TVP
07:00 Zakończenie dnia
05:50 Misja Martyna - extra
06:20 Pascal: po prostu gotuj
06:50 Mango
08:55 Tajemnice Smallville (6)
09:45 Frasier (14)
10:15 Frasier (15)
10:45 Wielka mała liga - komedia (USA,1994)
13:05 Chuck (11)
14:00 Kobra - oddział specjalny (11)
14:55 Agenci NCIS (11)
15:50 Grunt to rodzinka - komedia sensacyjna (Francja,2004)
17:35 Columbo (1)
19:05 Detektyw Monk 6 (8)
20:05 Superseans: Miss agent - komedia sensacyjna (USA,2000)
22:15 Krok od domu (9)
23:10 Dowody zbrodni (1)
00:05 Dowody zbrodni (2)
01:00 Arkana magii
03:05 Zakończenie programu
06:00 Wydarzenia
06:30 Oblicza Ameryki (514) - magazyn turystyczny
07:00 Ewa gotuje
07:30 Piłka ręczna kobiet - 1. mecz towarzyski: Polska - Turcja
09:30 Samo życie (1529)
10:00 Samo życie (1530)
10:30 Samo życie (1531)
11:00 Samo życie (1532)
11:30 Samo życie (1533)
12:00 Kabareton na Topie (3)
13:00 Mamuśki: Świadkowie (5)
13:30 Mamuśki: Próba generalna (6)
14:00 Daleko od noszy 2: Eliksir starości (24)
14:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Skarb! (25)
15:00 Dzień kangura: Edyta Górniak i Maciej Orłoś - program rozrywkowy
16:00 Hotel 52 (18)
17:00 Dlaczego ja? (61)
17:50 Dlaczego ja? (62)
18:55 Kabareton na Topie (3)
20:00 Wydarzenia
20:45 Przeznaczenie (5)
21:40 Hotel 52 (18)
22:35 Dzień kangura: Edyta Górniak i Maciej Orłoś - program rozrywkowy
23:30 Kabareton na Topie (3)
00:30 Piłka ręczna kobiet - 1. mecz towarzyski: Polska - Turcja
02:30 Wydarzenia
03:00 Hotel 52 (18)
03:45 Synowie, czyli po moim trupie!: Skarb! (25)
04:15 Zabić z miłości (8)
04:45 Oblicza Ameryki (514) - magazyn turystyczny
05:15 Przeznaczenie (5)
07:00 Czarny autobus - film dokumentalny (Izrael,2009)
08:00 Zielony raj 3: Afrykański brzask (1)
08:35 Przygoda z piosenką - komedia (Polska,1968)
10:20 Solista - dramat biograficzny (Wielka Brytania,USA,Francja,2009)
12:25 Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych - dramat kryminalny (Wielka Brytania,2010)
14:05 Dzień, który odmienił twoje życie - dramat obyczajowy (Francja,2008)
16:05 OSS 117 - Rio nie odpowiada - komedia (Francja,2009)
17:50 Rockefeller Plaza 30 4: Lee Marvin kontra Derek Jeter (17)
18:20 Magia kłamstwa 2: Pan sytuacji (3)
19:10 Łapu-capu
19:20 Aktualności filmowe
19:50 Nie przegap
20:00 Premiera: Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka - film animowany (USA,2009)
21:05 Kocham cię, Beth Cooper - komedia (Kanada,USA,2009)
22:55 W obliczu przeznaczenia - dramat obyczajowy (USA,Niemcy,2009)
00:50 Zginiesz w ciągu 3 dni - horror (Austria,2006)
02:25 Dolina Issy - dramat psychologiczny (Polska,1982)
04:10 South Park 14 (5)
04:35 Muzyka
05:00 Aktualności filmowe
05:30 Muzyka
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Muzyka
06:00 Romy i Michele na zjeździe absolwentów - komedia (USA,1997)
07:35 Załoga G - film familijny (USA,2009)
09:05 Ale czad! - komedia (USA,2009)
10:35 Na planie - magazyn filmowy (USA)
11:05 Świat na szóstkę - komedia (USA,2003)
12:40 Rzeźbiarz - komedia (Kanada,2010)
14:10 Wino na medal - komedia (USA,2008)
16:00 Mania czy Ania - film animowany (Niemcy,2007)
17:25 Wyznania zakupoholiczki - komedia romantyczna (USA,2009)
19:10 Premiera: Paul McCartney: Good Evening New York City - koncert (USA,2009)
20:10 Niedzielna megapremiera: Cztery Gwiazdki - komedia (USA,Niemcy,2008)
21:40 Kolej transsyberyjska - thriller (Wielka Brytania,2008)
23:30 Popiołki - dramat biograficzny (Wielka Brytania,Hiszpania,2008)
01:20 Dzielnica Lakeview - thriller (USA,2008)
03:10 Sceptyk - horror (USA,2009)
04:40 High Life - komedia kryminalna (Kanada,2009)
6:00 Popbudzik
9:00 Weekend specjalny
10:00 Jaki prezent kupić
10:30 Weekend specjalny
12:00 Lista życzeń
13:00 Kto się w tobie kocha?
13:30 Jaki prezent kupić
14:00 Parowanie
14:30 Jaki prezent kupić
15:00 Weekend specjalny
17:00 Polska Top lista
18:00 SuperVIP
19:00 40pak
23:00 Zakazane piosenki
0:00 Nocny hałas
1:00 Nocny 4fun
2:00 Taniec z laskami
3:00 Nocny 4fun
6:00 Morning Shot
10:00 All Time Killers
12:00 No More Plastic
15:00 All Time Killers
17:00 No More Plastic
18:00 Rockfiler, Turbo
19:00 Polish Power
20:00 All Time Killers
22:00 Agent Tomek
23:00 Heavy Load
0:00 Suck My Duck
5:00 Hot aerobic
5:10 Discostacja
6:00 Hot aerobic
6:05 WP.tv
6:15 Komedioteka
6:20 PitBulek
6:30 Discostacja
7:45 Czarno na białym
7:50 PitBulek
7:55 Telesprzedaż
9:15 PitBulek
9:25 Adrenaline
9:30 Komedioteka
9:40 Short Cut
10:00 Kliper Disco
10:10 PitBulek
10:20 Disco Polo Live
11:10 Kliper Disco
11:25 Adrenaline
11:35 Kliper Disco
11:50 Czarno na białym
12:00 Short Cut
12:15 VideoBlog
12:25 Kliper Disco
12:40 Top serial
13:00 Czarno na białym
13:05 PitBulek
13:15 Ale party!
13:30 TopHot
13:45 Dance Attack
14:00 Paula Flashing Lights
14:20 Czarno na białym
14:25 PitBulek
14:35 Top Hot
14:50 VideoBlog
15:00 Split
15:35 Top Hot
15:50 Komedioteka
15:55 PitBulek
16:00 Short Cut
16:20 PitBulek
16:25 Czarno na białym
16:35 Kliper Disco
16:50 Czarno na białym
17:00 Discostacja
18:05 PitBulek
18:15 Split
18:50 Makijaż gwiazd
18:55 Top Hot
19:10 Adrenaline
19:15 Komedioteka
19:25 Paula Flashing Lights
19:45 Decomarket.pl
20:00 Ezo TV
23:00 Pasmo nocne