FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Plemię; odc.36; serial prod.angielskiej
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 Wirtul@ndia; program dla młodych widzów
09:35 Walt Disney przedstawia; Timon i Pumba; odc.pt."Gra warta niefarta"
10:00 Walt Disney przedstawia; Błysk; cz.2
10:50 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:20 To niesamowite!; odc.56; serial prod.USA
11:45 Moda jak pogoda; Poznański Tydzień Mody - Oskary Mody; magazyn
12:05 Podróżnik; Opowiedz mi o Luo; magazyn turystyczny
12:30 Miliard w rozumie; teleturniej
13:00 Wiadomości
13:10 Zwierzęta świata; Mzima - źródło hipopotamów; cz.2-ost.; film dok.prod.angielskiej [stereo]
13:45 Rasowy stypendysta; Soul Man; 1986 komedia prod.USA; reż: Steve Miner; wyk: C.Thomas Howell,Arye Gross,Rae Dawn Chong
15:30 Sekrety zdrowia; Rozwesel swoją wątrobę; magazyn
15:50 Między nami; talk show Agnieszki Rosłoniak [audiotele: 0-700-45-601 opcja 1, 0-700-45-602 opcja 2]
16:30 Moda na sukces; odc.1882; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.291; serial TVP [stereo]
18:05 Lokatorzy; Jubileusz [cz.2]; serial TVP[stereo]
18:35 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:05 Wieczorynka; Król Maciuś Pierwszy; Przygody rozbójnika Rumcajsa; serial animowany
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:59 Pogoda
20:10 Osaczeni; Entrapment; 1999 film fab.prod.USA [stereo]; reż: Jon Amiel; wyk: Sean Connery, Catherine Zeta-Jones
22:05 Wojna Irak 2003
22:15 Kabaret Olgi Lipińskiej; Chwileczka prawdy
23:00 Krzyk; Scream; 1996 film fab. prod. USA [tylko dla dorosłych][stereo]; reż: Wes Craven; wyk: Neve Campbell, Courtney Cox, David Arquette
00:50 Twarz Fu Manchu; (The Face of Fu Manchu); 1965 film sensacyjny prod. angielskiej (93') [za zgodą rodziców]; reż: Don Sharp; wyk: Christopher Lee, Nigel Green, Tsai Chin
02:20 Sprawiedliwość na 18 kołach; odc.7- Na południe; serial prod.USA [za zgodą rodziców][stereo]
03:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Studio urody
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc.132; serial TVP
08:50 Niewiarygodna podróż w głąb ludzkiego ciała-od narodzin do śmierci; odc.6/8 - Z biegiem lat...; serial dok.prod.angielskiej
09:40 Ojczyzna-polszczyzna; Wyżyń buhaje!; program prof. Jana Miodka
10:00 Kręcioła; [stereo]
10:20 Rodzinne sekrety; odc.4/6 - Foki zjeziora Bajkał; serial dok.prod.angielskiej
10:45 Animals; magazyn
11:10 Kino bez rodziców; Jetsonowie; Miliony Jetsona; serial anim. prod. USA
11:40 Kruszynka i Antoś; Punktchen und Anton; 1999  film fab.prod.niemieckiej; reż: Caroline Link; wyk: Elea Geissler,Max Felder,Juliane Kohler
13:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.502 - Hau, Hau; telenowela TVP
15:00 Wielka gra; teleturniej
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
17:00 Europa da się lubić...; cz.1; talk show
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Świat obok nas; Czy grozi nam dzień zagłady; film dok.prod.USA [za zgodą rodziców]
20:05 Europa da się lubić...; cz.2; talk show
21:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 Trzy bilety do kina; Żar ciała; BODY HEAT; 1981  thriller prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Lawrence Kasdan; wyk: William Hurt,Kathleen Turner,Richard Crenna
00:25 Trzy bilety do kina; Habitat; Habitat; 1997  film s-f prod.USA[za zgodą rodziców]; reż: Rene Daalder; wyk: Bathazar Getty,Tcheky Karyo,Alice Krige
02:05 Trzy bilety do kina; Zagadka Proroka; Prophet's Game; 1999  film sensacyjny prod. USA  [za zgodą rodziców]; reż: David Worth; wyk: Dennis Hopper, Stephanie Zimbalist, Joe Penny, Robert Yocum i inni
03:50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Muzykogranie 
7.00 Twój lekarz oraz Wystarczy chcieć 
7.30 Magazyn redakcji programów religijnych 
8.00 Atomówki oraz Straznicy Czasu [18] 
8.25 Smocze opowiesci [1] 
8.50 Hugo 
9.25 Power Rangers [208] 
9.50 Hitmania 
10.40 Sięgnij po bron - western USA 
12.30 Cartouche - zabójca - film Francja-Wlochy 1970 
14.35 Promenada sukcesu 
15.15 4x4 
15.45 Informacje 
15.55 Prognoza pogody 
16.00 Najzabawniejsze zwierzęta swiata [68] 
16.30 Domowa kawiarenka - program kulinarny 
17.00 Roswell: w kręgu tajemnic [47] 
17.50 Szkola przetrwania (10) 
18.45 Informacje i sport 
19.10 Prognoza pogody 
19.15 Stan wyjątkowy 2 [40] 
20.10 Świat wedlug Kiepskich (144) 
20.50 Miodowe lata 8 (102) 
21.30 Studio LOTTO 
21.40 Chlód serca - film USA 1997 
23.35 Rodem z policji [3] - dramat Kanada - USA 1999 
1.20 Cartouche - zabójca - film Francja-Wlochy (1970) 
3.15 Muzyka na BIS 

TVN
6.10 Telesklep 
7.50 Animaniacy [56/65] - serial anim.dla dzieci 
8.15 Animaniacy [57/65] - serial anim. dla dzieci 
8.30 Automaniak - mag. motoryzacyjny 
9.00 Zdrowie - magazyn 
9.30 Telegra - teleturniej interaktywny na zywo 
10.30 VIVA Polska! - prog. muz. 
12.30 Jestem, jaki jestem - prog. rozrywk. 
13.15 Usterka - serial fab.-dok. 
13.45 Na Wspólnej [47 - 51] - serial obyczajowy, Polska 
16.00 Maraton usmiechu - prog. rozrywk. 
16.30 Jak łyse konie - program rozrywkowy 
17.45 13 Posterunek 2 [34/42] - serial komediowy, Polska 
18.30 Ale plama - prog. rozrywk. 
19.00 TVN Fakty 
19.40 Uwaga! - magazyn 
20.00 Kasia i Tomek [42] - serial komediowy, Polska 
20.30 We dwoje - prog. rozrywk. 
21.45 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy 
22.30 Ace Ventura, psi detektyw - komedia, USA 
0.15 Sextet - program rozrywkowy 
0.45 Nic straconego 

TVP 3 Katowice
6.30 Czerwony pies Clifford − film USA
7.00 Angela Anakonda − film kanad.
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + Pogoda
8.00 Z życia kościoła − program chrześcijański
8.25 Pogoda dla działkowiczów
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Palce lizać − poradnik kulinarny
9.00 Świat − magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przeprowadzki − film pol.
10.45 Polska Agencja Satyryczna
11.15 Książka dla dzieci
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Od arii do piosenki
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Etniczne klimaty
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Polska Liga Koszykówki
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Magazyn kulturalny
16.15 Aktualności + Pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Młodzież kontra
17.30 Kurier
17.35 Świat − magazyn międzynarodowy
18.00 Aktualności + Pogoda
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier, prognoza pogody
18.40 Czterej pancerni i pies − film pol.
19.40 Sport
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.55 Przegląd gospodarczy
21.20 ZUS radzi
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Aktualności + Pogoda
22.00 Sobotni magazyn sportowy
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 W sidłach natręctwa − film USA (95 min.)
1.05 Zakończenie programu

TVP 3 Kraków
6:30 Czerwony pies Clifford − serial animowany
7:00 Angela Anakonda − serial animowany
7:30 Kurier
7:40 Prognoza pogody
7:45 Kronika
8:00 Wiara i życie
8:25 Warto wiedzieć
8:30 Kurier
8:45 Rekomendacje kulturalny
9:00 Świat - magazyn
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Przeprowadzki - serial obyczajowy
10:45 Polska Agencja Satyryczna
11:15 Książka dla dzieci
11:30 Kurier
11:45 Od arii do piosenki
12:30 Kurier
12:45 Etniczne klimaty
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Polska Liga Koszykówki - mecz: Idea śląsk Wrocław - Gipsar Stal Ostrów
15:30 Kurier, Prognoza pogody
15:45 Krakowskie legendy
15:55 Warto wiedzieć
16:00 Podpowiedzi w plenerze
16:20 Kronika sportowa
16:30 Kurier
16:45 Młodzież kontra...
17:30 Kurier
17:35 Świat - magazyn
18:00 Kronika
18:20 Tematy dnia
18:30 Kurier
18:40 Czterej pancerni i pies - serial wojenny
19:40 Sport
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kronika
21:55 Prognoza pogody
22:00 Kronika sportowa
22:10 Małopolska i Europa
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio Pogoda
23:00 W sidłach natręta - film kryminalny USA (1992), reż. Kevin Mayer
1:05 Zakończenie programu

TVP 3 Poznań
6:30 Czerwony pies Clifford − serial animowany
7:00 Angela Anakonda − serial animowany
7:30 Kurier
7:40 Prognoza pogody
7:45 Teleskop
8:00 Źródło - magazyn katolicki
8:30 Kurier
8:45 Rynek, czyli kto kogo? - magazyn konsumentów
9:00 Świat - magazyn
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Przeprowadzki - serial obyczajowy
10:45 Polska Agencja Satyryczna
11:15 Książka dla dzieci
11:30 Kurier
11:45 Od arii do piosenki
12:30 Kurier
12:45 Etniczne klimaty
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Polska Liga Koszykówki - mecz: Idea śląsk Wrocław - Gipsar Stal Ostrów
15:30 Kurier, Prognoza pogody
15:45 Paragraf - magazyn policyjny
16:15 Teleskop
16:30 Kurier
16:45 Młodzież kontra...
17:30 Kurier
17:35 Świat - magazyn
18:00 Teleskop
18:20 Wiadomości sportowe
18:30 Kurier
18:30 Kurier
18:40 Czterej pancerni i pies - serial wojenny
19:40 Sport
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop
22:00 Wiadomości sportowe
22:10 Afisz - magazyn kulturalny
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio Pogoda
23:00 W sidłach natręta - film kryminalny USA (1992), reż. Kevin Mayer
1:05 Zakończenie programu

TVP 3 Rzeszów
6:30 Czerwony pies Clifford − serial animowany
7:00 Angela Anakonda − serial animowany
7:30 Kurier
7:40 Prognoza pogody
7:45 Aktualności poranne
7:55 Wielki Koncert z okazji 2000-lecia Chrześcijaństwa, cz. II - Parafia Chrystusa Króla w Jarosławiu
8:30 Kurier
8:45 Konkurs młodych talentów
9:00 świat - magazyn
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Przeprowadzki - serial obyczajowy
10:45 Polska Agencja Satyryczna
11:15 Książka dla dzieci
11:30 Kurier
11:45 Od arii do piosenki
12:30 Kurier
12:45 Etniczne klimaty
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Polska Liga Koszykówki - mecz: Idea śląsk Wrocław - Gipsar Stal Ostrów
15:30 Kurier, Prognoza pogody
15:45 Parnas
16:00 Koncert
16:20 Aktualności
16:30 Kurier
16:45 Młodzież kontra...
17:30 Kurier
17:35 świat - magazyn
18:00 Aktualności
18:15 Koncert życzeń
18:30 Kurier
18:40 Czterej pancerni i pies - serial wojenny
19:40 Sport
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności i serwis sportowy
22:00 Felieton
22:15 Magazyn komputerowy
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio Pogoda
23:00 W sidłach natręta - film kryminalny USA (1992), reż. Kevin Mayer
1:05 Zakończenie programu

TVP 3 Szczecin
6:30 Czerwony pies Clifford − serial animowany
7:00 Angela Anakonda − serial animowany
7:30 Kurier
7:40 Prognoza pogody
7:45 Kronika regionalna
7:50 Ekoregion
8:10 Portrety - felieton
8:20 Telenotatnik
8:30 Kurier
8:45 Zielonym do góry
9:00 Świat - magazyn
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Przeprowadzki - serial obyczajowy
10:45 Polska Agencja Satyryczna
11:15 Książka dla dzieci
11:30 Kurier
11:45 Od arii do piosenki
12:30 Kurier
12:45 Etniczne klimaty
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Polska Liga Koszykówki - mecz: Idea śląsk Wrocław - Gipsar Stal Ostrów
15:30 Kurier, Prognoza pogody
15:45 Magazyn morski
15:55 Na afiszu, To warto zobaczyć
16:00 Kronika regionalna
16:05 Śmiechu warte
16:25 Na afiszu
16:30 Kurier
16:45 Młodzież kontra ...
17:30 Kurier
17:35 Świat - magazyn
18:00 Kronika
18:30 Kurier
18:40 Czterej pancerni i pies - serial wojenny
19:40 Sport
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kronika regionalna
22:00 Sport
22:15 Antrakt
22:25 Na afiszu
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio Pogoda
23:00 W sidłach natręta - film kryminalny USA (1992), reż. Kevin Mayer
1:05 Zakończenie programu

TVP 3 Wrocław
6:30 Czerwony pies Clifford − serial animowany
7:00 Angela Anakonda − serial animowany
7:30 Kurier
7:40 Prognoza pogody
7:45 Fakty - flesz
7:50 Weekend, weekend
8:30 Kurier
8:45 Agro-Fakty - magazyn
9:00 Świat - magazyn
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Przeprowadzki - serial obyczajowy
10:45 Polska Agencja Satyryczna
11:15 Książka dla dzieci
11:30 Kurier
11:45 Od arii do piosenki
12:30 Kurier
12:45 Etniczne klimaty
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
15:30 Kurier, Prognoza pogody
15:45 Półżartem
16:00 Niezła kiecka - magazyn kulturalny
16:15 Fakty gospodarcze
16:30 Kurier
16:45 Młodzież kontra...
17:30 Kurier
17:35 Świat - magazyn
18:00 Fakty
18:20 Trzymaj z Trójką
18:30 Kurier
18:40 Czterej pancerni i pies - serial wojenny
19:40 Sport
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Fakty
21:55 Prognoza pogody
22:00 Studio Sport
22:10 Stan zagrożenia
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio Pogoda
23:00 W sidłach natręta - film kryminalny USA (1992), reż. Kevin Mayer
1:05 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Świniakowie z sąsiedztwa
6.30 Alicja w krainie czarów - serial anim.
7.00 V Max
7.30 Kaskaderzy z Hollywood - serial dok.
8.30 Smok Castillo
9.00 Alicja w krainie czarów - serial anim.
9.30 Ania z Zielonego Wzgórza
10.00 Biały Kieł - serial przygod.
10.30 Zakręcony (14) - serial kom. USA
11.00 Dorośnij - serial kom. USA
11.30 Jak może, panie doktorze? - serial kom. USA
12.00 Kaskaderzy z Hollywood (2) - serial
13.00 Tilt TV
13.30 V Max
14.00 Polska Liga Siatkówki
16.00 MacGyver (26) - serial sens. USA (powt.)
16.50 Z życia wzięte - serial dok.
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe, Prognoza pogody
18.05 Traperzy z Los Angeles - film przygod.
20.00 Napad prawie doskonały - kom. krym. USA (90 min)
22.00 Crime Story (1) - serial krym. USA
22.50 Opowieści z krypty - serial USA (powt.)
23.20 Drogówka - magazyn
23.50 Saperzy - film sens. 1999 (93 min)
1.40 Polska Liga Siatkówki (powt.)
3.30 Muzyczny VIP
3.55 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Telesklep
7.45 Sylwan
8.10 Delfy
8.35 Johnny Belinda − film USA
10.30 Łamisłówka − interaktywny teleturniej na żywo
11.35 Trudne czasy dla zapylających owadów
12.25 Legendy Kung Fu − serial USA
13.20 Czy boisz się ciemności − serial kanad.
14.20 Zoe i przyjaciele − serial USA
14.50 Drew Carey Show − serial USA
15.20 Nowe przygody Robin Hooda − serial USA
16.15 Trele morele - teleturniej
17.15 Komisarz Szympański − Weselny diament − pilot serialu niem.
19.05 Kochane kłopoty − serial USA
20.00 Galimatias czyli kogel − mogel II − komedia pol.
21.55 Poznaj tatusia − film USA
23.45 Jestem jaki jestem − Extra − program rozrywkowy
0.30 Zwierzęcy instynkt − film USA (95 min.)
2.05 Zakończenie programu

TV Polonia
6.00 Na dobre i na złe − serial TVP
6.50 Laureaci Nowej Tradycji: Tołhaje − reportaż
7.05 Echa tygodnia (program w języku migowym)
7.40 Wieści polonijne
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Zaproszenie − program krajoznawczy
8.40 Ziarno
9.05 Wirtul@ndia − program dla młodych widzów
9.30 Szarcio i Teodorsz − serial franc.
10.00 Mówi się... − program poradnikowy
10.20 Pamiętaj o mnie... − koncert życzeń
10.45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Bieszczadzki smak
11.10 Książki z górnej półki: Książka tygodnia − magazyn
11.20 Klan − telenowela TVP
12.30 Złota Płyta Ryszarda Rynkowskiego − fragmenty koncertu
13.00 Wiadomości
13.10 Dom − serial TVP
14.40 Tam gdzie jesteśmy
15.10 Święta wojna − serial TVP
15.35 Śniadanie na podwieczorek
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Takie kino
17.30 Na dobre i na złe − serial TVP
18.20 Czterdziestolatek − 20 lat później − serial TVP
19.15 Dobranocka: Dinusie − serial USA
19.30 Wiadomości
19.51 Sport
19.57 Pogoda
20.05 Dom − serial TVP
21.35 Polonica: Drobne, kobiece pismo − film austr.
23.35 Panorama
23.55 Sport − telegram
23.58 Pogoda
0.10 Na dobre i na złe − serial TVP
1.00 Takie kino!
1.15 Dinusie − serial USA
1.30 Wiadomości
1.49 Sport
1.54 Pogoda
2.00 Zaginiona − serial TVP
2.50 Dom − serial TVP
4.20 Czterdziestolatek − 20 lat później − serial TVP
5.20 Wirus
6.50 Święta wojna − serial TVP
7.15 Takie kino (30 min.)
7.45 Zakończenie programu

Canal +
7:25 Diabelski Młyn
8:00 Teletubbies 2
8:25 Hrabina z Hongkongu - angielska komedia romantyczna
10:15 Deser: Pomoc hu- manitarna
10:35 Stanisław i Anna - melodramat polski
11:35 Świat lodu
12:30 Rozkodowany Bugs Bunny
13:30 Aktualności filmowe
14:00 Łapu Capu
14:10 Sabrina - komedia USA
16:00 Marilyn Monroe - ostatnie dni
18:10 Syzyfowe prace - film obyczajowy
20:00 Pracująca dziewczyna - komedia USA (1988)
22:00 Szybcy i wściekli - film sensacyjny USA (2001)
0:00 Skok na kasyno - film sensacyjny USA (2001)
1:40 W sieci pająka - thriller niemiecko-amerykański (2001), reż. Lee Tamahori
3:20 Deser: Drzwi - film krótkometrażowy

HBO
6:30 Niezniszczalny - thriller USA
8:15 Gwiezdne wrota: Samobójcza misja - serial s.f.
9:00 Gwiezdne wrota: Dawna miłość - serial
9:45 Pearl Harbor - film wojenny USA (2001)
12:35 David Bowie: Live by Request - koncert
13:50 Wieczny blask gwiazd - komedia USA
15:15 Premiera: Na planie filmu Schmidt
15:30 Witaj święty Mikołaju -  komedia USA
17:05 Wyścig - film sensacyjny USA
19:00 Niezniszczalny - thriller USA
20:45 Na planie filmu: Godziny - magazyn
21:00 Premiera: Sześć stóp pod ziemią II - serial
22:00 Premiera: Ostateczne rozwiązanie - angielski dramat wojenny
23:35 O - film obyczajowy USA (2001), reż. Tim Blake Nelson
1:10 Ghost World - angielsko-amerykańsko-niemiecka komedia obyczajowa (2001)
3:00 Szybka obsługa - komedia amerykańsko-francusko-włoska

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Cyrk - Program rozrywkowy , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 610 min.
18:10 Niezawodne przepisy kuchni chińskiej - Magazyn , 20 min.
18:30 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 15 min.
18:45 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 15 min.
19:00 Akta prosiaczka - Miniserial , Robin Carr , Nicholas Lyndhurst,Clive Francis,John Ringham , 30 min.
19:30 Nowojorscy policjanci - Serial kryminalny , Reza Badiyi , Jack Warden,Robert Hooks,Franc Conversee , USA 1968 , 30 min.
20:00 Inspektor kryminalny - Serial sensacyjny , Paolo Fondato , Massimo Venturiello,Maurizio Donadoni,Isabell Russinowa,Elide Melli , Włochy 1989 , 110 min.
21:50 City Life - Serial , Chris Martin-Jones , Claudia Black,Jack Campbell,Lisa Chappell,Katrina Browne , Nowa Zelandia 1996 , 55 min.
22:45 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 15 min.
23:00 Seks show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
00:35 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 20 min.
00:55 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:10 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:40 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:10 Dziewczyny z X-chata - Program erotyczny , 15 min.
02:25 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:40 Night Shop - Program erotyczny , 25 min.

TMT
07:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
08:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
08:30 Nasze życie, nasze zdrowie - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
09:00 Wirtualny uniwersytet - Program edukacyjny , Polska 2003 , 30 min.
09:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
10:00 Szalony Jack - Film animowany , Flemming Möller , Dania 1996 , 90 min.
11:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
12:00 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
12:30 Pory roku - Magazyn poradnikowy , Polska 2003 , 60 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Twój dentysta radzi - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
14:30 Dzikie ptaki Tajwanu - Film dokumentalny , Tajwan 2002 , 30 min.
15:00 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
16:00 Przyjazne góry - Film dokumentalny , Polska 2002 , 30 min.
16:30 Na czasie - Magazyn muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
17:00 Z notatnika podróżnika - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
17:30 TV Yacht Klub - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
18:00 V6 - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
18:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
19:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
20:00 Ludzie sukcesu - Reportaż , Polska , 30 min.
20:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
21:00 Babski świat - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
21:30 Muzyczny salon - Program muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
22:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
22:30 Na wolności - Film kryminalny , Peter Pistor , Billy Wirth,Erica Gimpel,Suli McCullough,Lorenzo Clemons,Marc Alaimo,Paul Benjamin,Mark Lane , USA 1993 , 105 min.
00:15 Noc z TMT - Program rozrywkowy , Polska , 45 min.

Eurosport
06:15 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 45 min.
07:00 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 75 min.
08:15 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 45 min.
09:00 Droga do Euro 2004 - Program sportowy , 90 min.
10:30 LG Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
11:30 LG Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
12:30 Mistrzostwa Europy _ Włochy - Program sportowy , 30 min.
13:00 Mistrzostwa Europy _ Włochy - Program sportowy , 120 min.
14:30 Mistrzostwa Europy _ Włochy - Program sportowy , 30 min.
15:00 Puchar Europy _ Sztokholm (Szwecja) - Program sportowy , 120 min.
17:00 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
17:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
17:30 Mistrzostwa Europy _ Włochy - Program sportowy , 30 min.
18:00 Mistrzostwa Europy _ Włochy - Program sportowy , 30 min.
18:30 LG Super Racing Weekend - Program sportowy , 30 min.
19:00 Mistrzostwa Europy _ Włochy - Program sportowy , 90 min.
20:30 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
21:00 Boarding Pass - Program sportowy , 30 min.
21:30 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
22:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 90 min.
23:30 Walki wagi ciężkiej _ Kanada - Program sportowy , 60 min.
00:00 Mistrzostwa Europy _ Riesa (Niemcy) - Program sportowy , 60 min.
00:30 Puchar Świata _ Tunezja - Program sportowy , 15 min.
00:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
01:00 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 30 min.
01:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
01:45 Grand Prix - Program sportowy , 60 min.
02:45 Grand Prix - Program sportowy , 15 min.
03:00 Grand Prix - Program sportowy , 60 min.
04:00 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 15 min.
04:15 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 60 min.
05:15 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 75 min.

Canal + Niebieski
06:45 Archiwum lig europejskich - Program sportowy , 110 min.
08:35 Archiwum ligi polskiej - Program sportowy , 110 min.
10:25 Archiwum lig europejskich - Program sportowy , 110 min.
12:15 Za ciosem - Magazyn sportowy , 60 min.
13:15 Liga angielska: mecz Manchester United _ FC Liverpool - Program sportowy , 145 min.
15:40 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
16:00 Liga polska: mecz Groclin Grodzisk _ Wisła Kraków - Program sportowy , 120 min.
18:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
18:15 Liga polska: mecz Legia Warszawa _ Górnik Zabrze - Program sportowy , 130 min.
20:25 Liga włoska - Program sportowy , 125 min.
22:30 Liga + - Program sportowy , 75 min.
23:45 Liga hiszpańska - Program sportowy , 120 min.
01:45 Liga + - Program sportowy , 75 min.
03:00 Liga angielska: mecz Manchester United _ FC Liverpool - Program sportowy , 130 min.
05:10 Liga włoska - Program sportowy , 115 min.

Canal + Żółty
06:00 Dotknięci - Film obyczajowy , Wiesław Saniewski , Piotr Fronczewski,Ewa Wiśniewska,Ewa Błaszczyk,Joanna Trzepiecińska,Zbigniew Zamachowski,Aleksander Bardini,Olgierd Łukaszewicz , Polska 1988 , 120 min.
08:00 Kuchnia filmowa: Detektyw Monk - Film dokumentalny , 15 min.
08:15 Świat lodu - Film dokumentalny , 50 min.
09:05 Spin City 5 - Serial komediowy , Charlie Sheen,Heather Locklear,Barry Bostwick,Richard Kind,Alan Ruck,Michael Boatman , USA 2000 , 25 min.
09:30 Łapu capu - Magazyn , 10 min.
09:40 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
10:15 Detektyw Monk - Serial sensacyjny , Dean Parisot , Tony Shalhoub,Bitty Schram,Ted Levine,Stanley Kamel,Jason Gray-Stanford , USA 2002 , 45 min.
11:00 Rzeka bez powrotu - Western , Otto Preminger , Robert Mitchum,Marilyn Monroe,Rory Calhoun,Tommy Rettig,Murvyn Vye,Douglas Spencer,Ed Hinton , USA 1954 , 90 min.
12:30 Gusta i guściki - Komedia , Agnes Jaoui , Anne Alvaro,Jean-Pierre Bacri,Alain Chabat,Agnes Jaoui,Gérard Lanvin,Christiane Millet,Wladimir Yordanoff , Francja 2000 , 110 min.
14:20 Poranek kojota - Komedia , Olaf Lubaszenko , Tadeusz Huk,Maciej Stuhr,Michał Milowicz,Karolina Rosińska,Tomasz Dedek,Andrzej Nejman,Janusz Józefowicz , Polska 2001 , 95 min.
15:55 Kapitan Corelli - Melodramat , John Madden , Penelope Cruz,Nicholas Cage,John Hurt,Christian Bale,Irene Papas , Wielka Brytania 2001 , 125 min.
18:00 Napoleon Bonaparte - Film obyczajowy , Yves Simoneau , Christian Clavier,Isabella Rossellini,Gérard Depardieu,John Malkovich,Anouk Aimée,Heino Ferch,Sebastian Koch , USA/Włochy/Francja/Kanada 2002 , 95 min.
19:35 Teletubbies - Serial dla dzieci , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
20:00 Lekcja przetrwania - Thriller , Lee Tamahori , Anthony Hopkins,Alec Baldwin,Elle Macpherson,Harold Perrineau jr.,L.Q. Jones,Kathleen Wilhoite,David Lindstedt , USA 1997 , 115 min.
21:55 Uwierz w ducha - Melodramat , Jerry Zucker , Patrick Swayze,Demi Moore,Whoopi Goldberg,Tony Goldwin , USA 1990 , 125 min.
00:00 Pracująca dziewczyna - Komedia , Mike Nichols , Harrison Ford,Sigourney Weaver,Melanie Griffith,Alec Baldwin,Joan Cusack,Philip Bosco,Nora Dunn , USA 1988 , 110 min.
01:50 Ścieżka strachu - Film kryminalny , Joel Coen, Ethan Coen , Gabriel Byrne,Albert Finney,Jon Polito,Marcia Gay Harden,John Turturro,J.E. Freeman,Steve Buscemi , USA 1990 , 115 min.
03:45 Porwanie - Film sensacyjny , Dan Curtis , USA 1993 , 95 min.
05:20 Prywatne życie kuny Stelli - Film dokumentalny , Francja 2001 , 55 min.

Ale Kino!
08:00 Kocham Cię i filmuję - Film dokumentalny , 60 min.
09:00 Elmer Gantry - Film obyczajowy , Richard Brooks , Burt Lancaster,Jean Simmons,Dean Jagger,Arthur Kennedy,Shirley Jones,Patti Page,Edward Andrews , USA 1960 , 145 min.
11:25 Gruby i chudy - Film krótkometrażowy , 15 min.
11:40 Do zobaczenia chłopcy - Film obyczajowy , Louis Malle , Gaspard Manesse,Raphael Fejtö,Francine Racette,Stanislas Carré de Malberg,Philippe Morier-Genoud,François Berléand,François Négret , Francja/RFN 1987 , 105 min.
13:25 Napady i rabunki - Film dokumentalny , 55 min.
14:20 Baseballista - Film obyczajowy , Barry Levinson , Robert Redford,Robert Duvall,Glenn Close,Kim Basinger,Wilford Brimley,Barbara Hershey,Robert Prosky , USA 1984 , 140 min.
16:40 Małe marzenia, wielkie marzenia - Komedia , Yves Simoneau , Robbie Coltrane,Michael Riley,Deborah Duchene,Kenneth Welsh,Patricia Gage,Jack Nicholsen , Kanada 1991 , 105 min.
18:25 Tylko umarły odpowie - Film kryminalny , Sylwester Chęciński , Ryszard Filipski,Ewa Wiśniewska,Janusz Kłosiński,Bogusław Sochnacki,Witold Pyrkosz,Tadeusz Schmidt , Polska 1969 , 95 min.
20:00 Podwójny chwyt - Thriller , Heywood Gould , William Baldwin,Elizabeth Mitchell,Jon Seda,Richard Portnow,Christian Camargo,Kevin Sizemore , USA 2001 , 105 min.
21:45 Bad Boys - Film sensacyjny , Michael Bay , Martin Lawrence,Will Smith,Téa Leoni,Tchéky Karyo,Joe Pantoliano,Theresa Randle,Marg Helgenberger , USA 1995 , 120 min.
23:45 Uciec, ale dokąd? - Film sensacyjny , Robert Harmon , Jean-Claude Van Damme,Rosanna Arquette,Kieran Culkin,Ted Levine,Tiffany Taubman,Edward Blatchford,Joss Ackland , USA 1993 , 95 min.
01:20 Sweetie - Film obyczajowy , Jane Campion , Genevieve Lemon,Karen Colston,Tom Lycos,Jon Darling,Dorothy Barry,Michael Lake,Andre Pataczek , Australia 1989 , 100 min.

Hallmark
06:00 P.T. Barnum - Film biograficzny , Simon Vincer , Beau Bridges,Henry Czerny,Cynthia Dale,Jordan Bridges,George Hamilton , Kanada/USA 1999 , 105 min.
07:45 Uwierz w siebie - Film obyczajowy , Gregory Hines , Dempsey Pappion,Venessa Bell-Calloway,Vincent D'Onofrio,Ruben Santiago-Hudson,Gregory Hines,Jordan Walker,Makyla Smith , USA 2001 , 105 min.
09:30 Opowieść wigilijna - Film obyczajowy , David Jones , Patrick Stewart,Richard E. Grant,Joel Grey,Ian McNeice,Saskia Reeves,Bernard Lloyd,Dominic West , USA 1999 , 105 min.
11:15 Baśnie z tysiąca i jednej nocy - Film SF , Steve Barron , Hari Dhillon,Mili Avital,James Frain,Tchéky Karyo,Jason Scott Lee,Dougray Scott,Rufus Sewell , USA 1999 , 105 min.
13:00 P.T. Barnum - Film biograficzny , Simon Vincer , Beau Bridges,Henry Czerny,Cynthia Dale,Jordan Bridges,George Hamilton , Kanada/USA 1999 , 105 min.
14:45 Opowieść wigilijna - Film obyczajowy , David Jones , Patrick Stewart,Richard E. Grant,Joel Grey,Ian McNeice,Saskia Reeves,Bernard Lloyd,Dominic West , USA 1999 , 105 min.
16:30 Baśnie z tysiąca i jednej nocy - Film SF , Steve Barron , Hari Dhillon,Mili Avital,James Frain,Tchéky Karyo,Jason Scott Lee,Dougray Scott,Rufus Sewell , USA 1999 , 90 min.
18:00 Ze spuścizny Agaty Christie: A.B.C. - Film kryminalny , Edward Bennett , David Suchet,Hugh Fraser,Philip Jackson,David McAllister,Allan Mitchell , Wielka Brytania 1992 , 120 min.
20:00 Morderstwa w Midsomer: Morderstwo w dniu św. Malley'a - Film sensacyjny , Peter Smith , Daniel Casey,John Nettles , USA 2002 , 120 min.
22:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar - Serial sensacyjny , James Hayman , Chris Noth,Michael Moriarty,Paul Sorvino , USA 1992 , 45 min.
22:45 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar - Serial sensacyjny , James Hayman , Chris Noth,Michael Moriarty,Paul Sorvino , USA 1992 , 60 min.
23:45 Ze spuścizny Agaty Christie: A.B.C. - Film kryminalny , Edward Bennett , David Suchet,Hugh Fraser,Philip Jackson,David McAllister,Allan Mitchell , Wielka Brytania 1992 , 120 min.
01:45 Morderstwa w Midsomer: Morderstwo w dniu św. Malley'a - Film sensacyjny , Peter Smith , Daniel Casey,John Nettles , USA 2002 , 120 min.
03:45 Taggart: Fatalne dziedzictwo - Film kryminalny , Alan Macmillan , Mark McManus,Hannah Gordon,Francis Matthews,Caroline Hunnisett,Scott Cleverdon,Blythe Duff , Wielka Brytania 1993 , 80 min.

Le Cinema
14:00 Tam, gdzie rosną poziomki - Film obyczajowy , Ingmar Bergman , Victor Sjöström,Gunnar Björnstrand,Ingrid Thulin,Bibi Andersson,Julian Kindahl,Folke Sundquist,Björn Bjelvenstam , Szwecja 1957 , 90 min.
15:30 Cudowni mężczyźni z korbką - Komedia , Jir~ Menzel , Hana Buresová,Vlasta Fabiánová,Blazena Holisová,Rudolf Hrus~nský,Vladim~r Mens~k,Jir~ Menzel,Jarom~ra M~lová , Czechosłowacja 1978 , 90 min.
17:00 Biały Bim Czarne Ucho - Film obyczajowy , Stanislav Rostotsky , Vyacheslav Tikhonov,Valentina Vladimirova,Mikhail Dadyko,Ivan Ryzhov,Irina Shevchuk,Mikhail Zimin,Gennadi Kochkozharov , Rosja 1970 , 180 min.
20:00 Oscarowe nominacje 2003: Frida - Film dokumentalny 2003 , 30 min.
20:30 Brzemię snu - Film dokumentalny , Niemcy 1999 , 100 min.
22:10 Terytorium Komanczów - Film sensacyjny , Gerardo Herrero , Imano Arias,Carmelo Gomez,Cecylia Dopazo,Mirta Zecevic,Bruno Todeschini,Natasa Lusetic,Bruno Todeschini , Francja/Hiszpania/Niemcy 1997 , 95 min.
23:45 Tajemnica Klika: Rozwiązanie tajemnicy - Film erotyczny , K. Souza , John Lazar,Harvey Shain,William Knight,De'Anne Power , Wielka Brytania 1997 , 85 min.
01:10 Wielki człowiek - Film obyczajowy , David Leland , Kenny Ireland,Liam Neeson,Joanne Whalley,Billy Connolly,John Beattie,Amanda Walker,George Rossi , Wielka Brytania 1990 , 115 min.

Tele 5
07:45 Prosto z mostu
08:00 Telezakupy
09:30 Szeherezada (Princesse Sheherazade) - serial animowany dla dzieci, Francja 1996
10:00 Słoneczny konwój Tele5
11:05 Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Etiopia - serial podróżniczy, Kanada 2000
12:05 Biały delfin - film familijny, 95 min, Włochy 1995, Reżyseria: Maurizio Nichetti, Występują: Paolo Villaggio, Fabiano Vignarelli, Monica Bellucci, Leo Gullotta, Alessandro Haber, Anna Falchi
13:35 Nasze zwierzaki - program dla miłośników zwierząt
14:00 Taaaka ryba - magazyn wędkarski
14:30 Sporty ekstremalne (Extreme Sports) - serial dokumentalny, Australia 2000
15:00 Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
15:25 Tajemnice ludzkiego genomu (Human Genome) - serial dokumentalny, Japonia/USA 2000
16:20 Studenci (Stiamo bene insieme) - serial dla młodzieży, Włochy 2001, reż. Elisabetta Lodoli, wyk. Linda Celani, Eleonora D'Urso, Monica Comegna, Denis Fasolo
17:15 Prognoza pogody
17:20 Mały Gigi - film familijny, 90 min, Włochy 1997, Reżyseria: Luca i Marco Mazzieri, Występują: Andrea Roncato, Stefania Rocca, Massimo Wertmuller, Felice Andreasi i inni.
19:05 Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Tanzania - serial podróżniczy, Kanada 2000
19:55 Prognoza pogody
20:00 Piłkarski romans - komedia obyczajowa, Wielka Brytania 1998, reż. Simon Curtis, wyk. Neil Morrissey, Rachel Weisz, John Gordon-Sinclair, Arabella Weir
21:35 Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad) - serial kryminalny, Kanada 1999, reż. Anthony Atkins, wyk. Julie Stewart, Stephen McHattie, za zgodą rodziców
22:20 Prognoza pogody
22:25 Zwariowani Brytyjczycy - program rozrywkowy, tylko dla dorosłych
22:50 83 godziny do świtu - Triller, 90 min, USA 1990, Reżyseria: Donald Wrye, Występują: Peter Strauss, Robert Ulrich, Paul Winfield, Elizabeth Gracen, Kevin Kilner
00:35 Werdykt - program sądowy
01:00 Słoneczny konwój Tele5
02:00 Zakończenie programu

TCM
21:00 NOCNY SEANS FILMOWY TCM: Operacja Kusza - film sensacyjny
23:05 Operacja Birma - film wojenny USA
1:25 Konflikt za granicą - film sensacyjny USA

Discovery Channel
09:00 Przygody w dżungli, Poranne wędkowanie
09:25 Discovery dla dzieci, Dziwni Sąsiedzi
09:55 Łowcy tajemnic, Lodowa mumia / Krionika
10:20 Dinozaury z głębin - Film dokumentalny , 55 min.
11:15 Sztuka przetrwania, Ciśnienie
12:10 Wielka rzecz - Film dokumentalny , 55 min.
13:05 Wysypisko, Samoloty Przyszłości
14:00 Łowcy talentów z Hollywood - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Tajemnica śmierci Tutenchamona - Film dokumenatalny , 60 min.
16:00 Tajemnica śmierci Tutenchamona - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Samochody i motocykle, Niebezpieczny skok
18:00 Ocaleni spod Stalingradu - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Ludzie Hitlera, Eichmann
20:00 Diagnoza nieznana, Wyspiarska gorączka
21:00 Detektywi sądowi, Celuidowe dowody
22:00 Medycyna sądowa, Poza podejrzeniem
23:00 Z akt FBI, Tragiczna seria
00:00 Śladem mordercy, Leśny morderca
01:00 Urazówka: życie i śmierć w izbie przyjęć, W hawajskim duchu
02:00 Jadowite stwory - Film dokumentalny , 60 min.

National Geographic
08:00 Łowcy mórz - Film dokumenatalny , 60 min.
09:00 Najmądrzejsza małpa - Film dokumentalny , 60 min.
10:00 Taksówką za sto dolarów - Film dokumenatalny , 30 min.
10:30 W pogoni za czasem - Reportaż , 30 min.
11:00 Łowcy mórz - Film dokumenatalny , 60 min.
12:00 Władcy Everglades - Film dokumentalny , 60 min.
13:00 Cenny ładunek - Film dokumentalny , 60 min.
14:00 Najmądrzejsza małpa - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Taksówką za sto dolarów - Film dokumenatalny , 30 min.
15:30 W pogoni za czasem - Reportaż , 30 min.
16:00 Łowcy mórz - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Władcy Everglades - Film dokumentalny , 60 min.
18:00 Cenny ładunek - Film dokumentalny , 60 min.
19:00 Piekielne komary - Film dokumentalny , 60 min.
20:00 Hiena _ pani życia i śmierci - Program edukacyjny , 60 min.
21:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
22:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
22:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
23:00 Narzeczona niedźwiedzia - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
00:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
01:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
01:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Archiwum krokodyli - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Archiwum krokodyli - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Weterynarze z Abu Dhabi - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Weterynarz - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Przygody na błękitnej rafie^II - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Młode i dzikie - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 To moje dziecko - Program edukacyjny , 30 min.
11:30 To moje dziecko - Program edukacyjny , 30 min.
12:00 Łowca krokodyli - Program edukacyjny , 60 min.
13:00 Na szlaku z Jeffem Corwinem - Program podróżniczy , 60 min.
14:00 Ptasia telewizja - Program edukacyjny , 30 min.
14:30 Ptasia telewizja - Program edukacyjny , 30 min.
15:00 Zwierzęta Aspinalla - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Zwierzęta Aspinalla - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Wielka piątka, mała piątka - Program edukacyjny , 60 min.
17:00 Urodziny w zoo - Program edukacyjny , 30 min.
17:30 Urodziny w zoo - Program edukacyjny , 30 min.
18:00 Łowca krokodyli - Program edukacyjny , 60 min.
19:00 Na szlaku z Jeffem Corwinem - Program podróżniczy , 60 min.
20:00 Podróże z gwiazdami - Film dokumenatalny , 60 min.
21:00 Łowcy - Program edukacyjny , 60 min.
22:00 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Weterynaria przyszłości - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Schwytani - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.

Planete
06:50 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
07:20 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
07:55 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
08:25 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
08:55 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
09:25 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
09:50 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
10:15 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
10:40 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
11:05 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
11:30 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
12:25 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 50 min.
13:15 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
14:10 Legenda napoleońska - Film dokumentalny , Francja 1999 , 55 min.
15:05 Legenda napoleońska - Film dokumentalny , Francja 1999 , 50 min.
15:55 Figura za cenę życia - Film dokumentalny , USA 2000 , 55 min.
16:50 W kilku słowach: Otyłość i niebezpieczne diety - Program publicystyczny , Francja 2003 , 40 min.
17:30 Dieta albo śmierć - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 65 min.
18:35 Wojna XXI wieku - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 50 min.
19:25 W kilku słowach: Wojna XXI wieku - Program publicystyczny , Francja 2003 , 30 min.
20:15 Dzień wilka - Film dokumentalny , Francja 1996 , 30 min.
20:45 Zabójstwa polityczne: Sprawa Aldo Moro - Film dokumenatalny , Francja 2000 , 55 min.
21:40 Zabójstwa polityczne: Roberto Calvi i Watykan - Film dokumenatalny , Francja 2000 , 45 min.
22:25 Ostatnie dni Pompei - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2001 , 55 min.
23:20 Śmiertelny cień Wezuwiusza - Film dokumentalny , USA 1998 , 55 min.
00:15 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
00:40 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
01:10 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
01:35 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
02:05 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.

Travel
08:00 Podróże z przewodnikiem - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Odkryj Australię - Program podróżniczy , 60 min.
10:00 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Wielka Brytania z powietrza - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Przemierzając świat - Program podróżniczy , 30 min.
11:30 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
12:00 Śpiewająca rzeka Missisipi - Program podróżniczy , 60 min.
13:00 Afryka na ostro - Program podróżniczy , 60 min.
14:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
14:30 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Bazar - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Podróże z przewodnikiem - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Wokół ciekawostek - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Nick Sanders _ krańce pustyni - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Wielka Brytania z powietrza - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Gotowi do drogi - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Francuskie szlaki wodne - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Na horyzoncie - Program podróżniczy , 30 min.
20:30 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
21:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Przygody w zdumiewającym świecie - Program podróżniczy , 30 min.
22:00 Bogowie Aborygenów - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Na nartach w Ameryce - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Gotowi do drogi - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Śpiewająca rzeka Missisipi - Program podróżniczy , 60 min.
01:00 Francuskie szlaki wodne - Program podróżniczy , 30 min.
01:30 Turysta - Program podróżniczy , 30 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Robert Hanssen - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
12:15 Sekrety starożytności - Film dokumenatalny , 55 min.
13:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
13:35 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
14:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Robert Hanssen - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
18:15 Sekrety starożytności - Film dokumenatalny , 55 min.
19:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
19:35 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
20:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Robert Hanssen - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
00:15 Sekrety starożytności - Film dokumenatalny , 55 min.
01:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
01:35 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
02:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Science
06:40 Czy niemożliwe jest możliwe - Magazyn , 55 min.
07:35 Wielkie trzęsienia ziemi - Film dokumenatalny , 55 min.
08:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
09:00 Czy niemożliwe jest możliwe - Magazyn , 55 min.
09:55 Człowiek i jego rakieta - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt - Film dokumentalny , 55 min.
11:45 Wielka rzecz - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Czy niemożliwe jest możliwe - Magazyn , 55 min.
13:35 Wielkie trzęsienia ziemi - Film dokumenatalny , 55 min.
14:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
15:00 Czy niemożliwe jest możliwe - Magazyn , 55 min.
15:55 Człowiek i jego rakieta - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt - Film dokumentalny , 55 min.
17:45 Wielka rzecz - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Czy niemożliwe jest możliwe - Magazyn , 55 min.
19:35 Wielkie trzęsienia ziemi - Film dokumenatalny , 55 min.
20:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
21:00 Czy niemożliwe jest możliwe - Magazyn , 55 min.
21:55 Człowiek i jego rakieta - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt - Film dokumentalny , 55 min.
23:45 Wielka rzecz - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Czy niemożliwe jest możliwe - Magazyn , 55 min.
01:35 Wielkie trzęsienia ziemi - Film dokumenatalny , 55 min.
02:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
03:00 Czy niemożliwe jest możliwe - Magazyn , 55 min.
03:55 Człowiek i jego rakieta - Film dokumentalny , 55 min.
04:50 Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt - Film dokumentalny , 55 min.
05:45 Wielka rzecz - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
10:50 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
16:50 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
22:50 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.

Club
06:00 Medycyna alternatywna - Magazyn , 25 min.
06:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 25 min.
06:50 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
07:20 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 30 min.
07:50 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
08:20 Czego pragną mężczyźni - Talk show , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
08:50 Moda i styl - Magazyn , 30 min.
09:20 Kreatorzy mody - Magazyn , USA 2001 , 30 min.
09:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
10:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
11:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 2000 , 25 min.
12:00 Medycyna alternatywna - Magazyn , 25 min.
12:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 25 min.
12:50 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
13:20 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 30 min.
13:50 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
14:20 Czego pragną mężczyźni - Talk show , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
14:50 Moda i styl - Magazyn , 30 min.
15:20 Kreatorzy mody - Magazyn , USA 2001 , 30 min.
15:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
16:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
17:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 2000 , 25 min.
18:00 Medycyna alternatywna - Magazyn , 25 min.
18:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 25 min.
18:50 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
19:20 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 30 min.
19:50 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
20:20 Czego pragną mężczyźni - Talk show , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
20:50 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 30 min.
21:20 Kreatorzy mody - Magazyn , USA 2001 , 30 min.
21:50 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , 55 min.
22:45 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
23:20 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
23:50 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
00:15 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
00:50 Trzecia randka - Reality show , USA , 25 min.
01:15 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
01:45 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
02:10 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 30 min.
02:40 Trzech kucharzy w Afryce - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
03:05 Podróże Loyda - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:30 Kulinarne podróże - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:55 Kurorty świata - Program medyczny , 25 min.
04:20 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
04:45 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 25 min.
05:10 Kuchnia marokańska - Magazyn , Wielka Brytania 1998 , 25 min.
05:35 Cztery pory roku - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 25 min.

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Cividini - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Joe Casely-Hayford - Magazyn , 60 min.
23:00 Gorąca północ - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

Cartoon Network
06:20 Musze opowieści - Serial dla dzieci , Norma J. LeBlanc, Charlie Sansonetti , Kanada 1999 , 25 min.
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - Serial dla dzieci , USA 1990-1993 , 25 min.
07:10 Szczeniak zwany Scooby Doo - Serial dla dzieci , Arthur Davis, Oscar Dufau , USA 1998 , 25 min.
07:35 Mike, Lu i Og - Serial dla dzieci , USA 1999-2000 , 25 min.
08:00 Chojracka 60 - Serial dla dzieci , 65 min.
09:05 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 25 min.
09:30 Strażnicy czasu - Serial dla dzieci , David Wasson , USA 2001 , 30 min.
10:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
10:30 Kosmiczna rodzinka - Serial dla dzieci , 25 min.
10:55 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
11:20 Mroczni i źli - Serial dla dzieci , Maxwell Atoms , USA 2001 , 25 min.
11:45 Dwa głupie psy - Serial dla dzieci , Donovan Cook, Larry Huber , USA 1993 , 25 min.
12:10 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 20 min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 30 min.
13:00 Toonami - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
14:00 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:25 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
14:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 25 min.
15:10 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 20 min.
15:30 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 30 min.
16:00 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 30 min.
16:30 Cubix - Serial dla dzieci , USA 2001 , 30 min.
17:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
17:30 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
18:00 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 30 min.
18:30 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 30 min.
19:00 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
19:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
20:00 Godzina z Flintstonami - Serial dla dzieci , 60 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Walter Melon - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:30 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
07:55 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:40 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
09:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 25 min.
09:25 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
09:45 Szalony Jack, pirat - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
10:05 Masked Rider - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Tajne akta Psiej Agencji - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
10:50 Jak dwie krople wody - Serial dla dzieci , 25 min.
11:15 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:35 Świat według Ludwiczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:00 Inspektor Gadżet - Serial sensacyjny , 20 min.
12:20 Power Rangers Time Force - Serial dla dzieci , 25 min.
12:45 Power Rangers Time Force - Serial dla dzieci , 20 min.
13:05 Jak dwie krople wody - Serial dla dzieci , 25 min.
13:30 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:50 Świat według Ludwiczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
14:10 Inspektor Gadżet - Serial sensacyjny , 25 min.
14:35 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 25 min.
15:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
15:55 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Prosiaczkowo - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

Minimax
06:00 W jeżynowym grodzie - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
06:25 Mamemo - Serial animowany (dzieci) , Francja , 5 min.
06:30 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:40 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:50 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
07:00 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
07:25 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
07:50 Pitaszki - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 30 min.
08:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
08:25 Arnold - Serial animowany (dzieci) , USA , 25 min.
08:50 Moje miasto - Serial dla dzieci , Francja , 15 min.
09:05 Wyspa przygód - Serial dla dzieci , Niemcy , 25 min.
09:30 W jeżynowym grodzie - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:55 Mamemo - Serial animowany (dzieci) , Francja , 5 min.
10:00 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:10 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:20 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:30 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
10:55 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
11:20 Pitaszki - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 30 min.
11:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
11:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
12:20 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
12:35 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia 2000 , 25 min.
13:00 W jeżynowym grodzie - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
13:25 Mamemo - Serial animowany (dzieci) , Francja , 5 min.
13:30 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
13:40 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
13:50 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:00 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
14:25 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
14:50 Pitaszki - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 30 min.
15:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
15:25 Arnold - Serial animowany (dzieci) , USA , 25 min.
15:50 Moje miasto - Serial dla dzieci , Francja , 15 min.
16:05 Wyspa przygód - Serial dla dzieci , Niemcy , 25 min.
16:30 W jeżynowym grodzie - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:55 Mamemo - Serial animowany (dzieci) , Francja , 5 min.
17:00 Podwieczorek u Mini i Maxa - Program dla dzieci , 30 min.
17:30 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
17:55 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
18:20 Pitaszki - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 30 min.
18:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
18:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
19:20 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
19:35 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia 2000 , 25 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Weekend rockowy - Program muzyczny , 300 min.
17:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Lista wszech czasów - Magazyn muzyczny , 120 min.
22:00 Classic Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Classic Ballads - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
01:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 480 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 VIVA Hits Polska - Program muzyczny , 60 min.
14:00 Chartsurfer - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Chartsurfer - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Nowe na VIVIE - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Club Rotation - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Planet VIVA Club - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Planet VIVA Club - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 NiteClub - Program muzyczny , 360 min.

ONYX
07:00 Power Hour - Program muzyczny , 60 min.
08:00 onyx@morning - Program muzyczny , 60 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Onyx D.C. - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Top - Program muzyczny , 60 min.
17:00 Power Hour - Program muzyczny , 60 min.
18:00 TV.radio - Program muzyczny , 60 min.
19:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 120 min.
21:00 Club Inferno - Program rozrywkowy , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Onyx D.C. - Program muzyczny , 60 min.
03:00 onyx@night - Program muzyczny , 240 min.

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
07.15 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.50 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.30 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
09.20 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
09.45 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
10.10 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
10.40 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
11.05 Alpejskie pogotowie ratunkowe (Alpine Rescue) (25 min.).
11.30 Alpejskie pogotowie ratunkowe (Alpine Rescue) (25 min.).
11.55 Alpejskie pogotowie ratunkowe (Alpine Rescue) (25 min.).
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.30 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.55 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
14.20 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
14.45 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.10 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.35 Zawodowcy (Professionals) (50 min).
16.25 Zawodowcy (Professionals) (50 min).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.25 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.55 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
19.20 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
19.50 Syjamskie bliźnięta (Siamese Twins) (55 min.).
20.45 Największe trzęsienia ziemi (World's Deadliest Earthquakes). (50 min.).
21.35 W Walce o życie (Critical Incident) (55 min.).
22.30 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
23.05 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
23.25 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
23.50 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
00.40 Nieujarzmieni więźniowie (Prisoners Out Of Control) (50 min.).
01.30 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
01.55 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
02.20 Zawodowcy (Professionals) (50 min).
03.10 Zawodowcy (Professionals) (50 min).
03.30 Zawodowcy (Professionals) (50 min).
04.00 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
04.25 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
04.50 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
05.15 Wezwania (Emergency 000) (25 min.).

Avante
06:00 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
06:30 Z dziennika automobilisty - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 50 min.
07:20 W poszukiwaniu przygód - Magazyn , USA , 50 min.
08:10 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
09:05 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny , 25 min.
09:30 Lordowie mafii - Film dokumenatalny , USA , 50 min.
10:20 Wyścig - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2001 , 50 min.
11:10 Airwolf - Film dokumentalny , USA 1984 , 50 min.
12:00 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
12:30 Z dziennika automobilisty - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 50 min.
13:20 W poszukiwaniu przygód - Magazyn , USA , 50 min.
14:10 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
15:05 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny , 25 min.
15:30 Lordowie mafii - Film dokumenatalny , USA , 50 min.
16:20 Wyścig - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2001 , 50 min.
17:10 Airwolf - Film dokumentalny , USA 1984 , 50 min.
18:00 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
18:30 Horyzonty - Magazyn , USA 2001 , 25 min.
18:55 Krytyczne sytuacje - Film dokumenatalny , 25 min.
19:20 Supermotocykle Ducati - Magazyn , Wielka Brytania , 70 min.
20:30 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
21:00 Przyjaciele w przestworzach - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2000 , 30 min.
21:30 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
21:55 Airwolf - Film dokumentalny , USA 1984 , 50 min.
22:45 Lepszy seks - Program erotyczny , Wielka Brytania 2001 , 50 min.
23:35 Najemnicy - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 25 min.
00:00 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
00:30 Z dziennika automobilisty - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 50 min.
01:20 W poszukiwaniu przygód - Magazyn , USA , 50 min.
02:10 W podróży - Program podróżniczy , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
02:35 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny 2000 , 25 min.
03:00 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny , 25 min.
03:25 Lordowie mafii - Film dokumenatalny , USA , 50 min.
04:15 Wyścig - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2001 , 50 min.
05:05 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.

TVN 24
06:00 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
06:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
07:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
07:30 Styl - Magazyn , 30 min.
08:00 Multikino - Magazyn , 30 min.
08:30 Zdrowie - Program medyczny , 60 min.
09:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
10:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
10:30 Styl - Magazyn , 30 min.
11:00 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.
11:30 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.
12:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
12:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
13:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:30 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
14:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
14:30 Styl - Magazyn , 60 min.
15:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
16:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
16:30 Europa św. Patryka - Reportaż , 30 min.
17:00 Serwis sportowy/reportaż - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
17:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 60 min.
18:30 Zdrowie - Program medyczny , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
20:00 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.
20:30 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.
21:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
21:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
22:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
22:30 Multikino - Magazyn , 30 min.
23:00 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
23:30 Europa św. Patryka - Reportaż , 30 min.
00:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
00:30 Cały ten świat - Magazyn , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
03:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
03:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
04:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
04:30 Styl - Magazyn , 30 min.
05:00 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.

BBC Prime
06:00 Learning for School _ Number Time - Program edukacyjny , 20 min.
06:20 Learning History _ Zig Zag - Program edukacyjny , 20 min.
06:40 Learning for School _ Science in Action - Program edukacyjny , 20 min.
07:00 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
07:15 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
07:25 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:30 Salut Serge - Program dla dzieci , 15 min.
07:45 Big Knights - Serial dla dzieci , 10 min.
07:55 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
08:10 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
08:20 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
08:25 Dinosaur Detectives - Film dokumentalny , 25 min.
08:50 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
09:15 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
09:40 The Demon Headmaster - Serial dla dzieci , Roger Singleton-Turner , Terrence Hardiman,Tessa Peake-Jones,Danny John-Jules,Frances Amey,Gunnar Cauthery,Thomas Szekeres , GB 1996 , 25 min.
10:05 The Demon Headmaster - Serial dla dzieci , Roger Singleton-Turner , Terrence Hardiman,Tessa Peake-Jones,Danny John-Jules,Frances Amey,Gunnar Cauthery,Thomas Szekeres , GB 1996 , 25 min.
10:30 Holiday Snaps - Program podróżniczy , 25 min.
10:55 Battersea Dogs Home - Program edukacyjny , 5 min.
11:00 Battersea Dogs Home - Program edukacyjny , 15 min.
11:15 Big Cat Diary - Program edukacyjny , 30 min.
11:45 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
12:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
13:00 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
13:30 Last of the Summer Wine - Serial komediowy , Bill Owen,Peter Sallis,Brian Wilde,Jane Freeman,Kathy Staff , 30 min.
14:00 Doctors - Serial , 30 min.
14:30 Doctors - Serial , 30 min.
15:00 Doctors - Serial , 30 min.
15:30 Doctors - Serial , 30 min.
16:00 Classic Eastenders Omnibus - Dramat , Wendy Richard,Bill Treacher,Leslie Grantham,Anita Dobson , 30 min.
16:30 Classic Eastenders Omnibus - Dramat , Wendy Richard,Bill Treacher,Leslie Grantham,Anita Dobson , 30 min.
17:00 Top of the Pops - Program muzyczny , 30 min.
17:30 Holiday Swaps - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Fame Academy - Program muzyczny , 30 min.
18:30 Fame Academy - Program muzyczny , 25 min.
18:55 Dog Eat Dog - Program rozrywkowy , 35 min.
19:30 Ultimate Killers - Program edukacyjny , 30 min.
20:00 Au Pairs - Magazyn , 50 min.
20:50 Guns and Roses - Magazyn , 60 min.
21:50 Louis Theroux's Weird Weekends - Program rozrywkowy , 50 min.
22:40 Top of the Pops - Program muzyczny , 30 min.
23:10 Top of the Pops 2 - Program muzyczny , 25 min.
23:35 Top of the Pops 2 - Program muzyczny , 25 min.
00:00 Fame Academy - Program muzyczny , 60 min.
01:00 Ancient Apocalypse - Film dokumentalny , 60 min.
02:00 Nazis: A Warning from History - Program edukacyjny , 60 min.
03:00 Learning History _ Great Writers of the 20th Century - Program edukacyjny , 60 min.
04:00 Learning Languages _ Deutsch Plus - Program edukacyjny , 15 min.
04:15 Learning Languages _ Deutsch Plus - Program edukacyjny , 15 min.
04:30 Learning English _ Kids English Zone - Program edukacyjny , 30 min.
05:00 The Money Programme - Magazyn , 60 min.

RAI 1
05:45 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 15 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 45 min.
06:45 Unomattina sabato - 220 min.
10:25 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
10:30 Settegiorni Parlamento - Magazyn , 30 min.
11:00 Linea verde - Magazyn , 60 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Easy driver - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Italia che vai - Program podróżniczy , 90 min.
16:00 Passaggio a Nord Ovest - Film dokumentalny , 60 min.
17:00 TG 1 - Program informacyjny , 10 min.
17:10 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
17:15 A Sua immagine - Magazyn , 30 min.
17:45 L'ispettore Derrick - Serie poliziesca , Horst Tappert,Fritz Wepper , 60 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Sport notizie - Program sportowy , 5 min.
20:40 Film da definire - Film obyczajowy , 150 min.
20:55 Sognando Las Vegas - 150 min.
23:10 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:15 Quark Atlante - Film dokumentalny , 105 min.
23:25 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:30 Sanremo Rock Festival and Trend - 60 min.
00:30 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 10 min.
00:40 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
00:45 Estrazioni del lotto - Program informacyjny , 5 min.
00:50 La carrozza d'oro - Komedia , Jean Renoir , Anna Magnani,Duncan Lamont,George Higgins,Odoardo Spadaro,Paul Campbell,Riccardo Rioli,Jean Debucourt , I/F 1952 , 90 min.
01:00 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 15 min.
01:15 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
01:20 Estrazioni del lotto - Program informacyjny , 5 min.
01:25 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
01:30 Film da definire - Film obyczajowy , 95 min.
02:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
02:25 Linda e il brigadiere - Serial sensacyjny , Nino Manfredi,Michael Reale,Gianluca Guidi,Pierluigi Cuomo,Pierfrancesco Loche , 95 min.
03:05 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 175 min.
04:00 Il corvo - Serial sensacyjny , 40 min.
04:40 Aeroporto internazionale - Serial sensacyjny , Dalila Di Lazzaro,Adolfo Celi,Orazio Orlando,Donatella Rettore,Tullio Solenghi,Gianni Garko,Paolo De Vita , 60 min.

RAI 2
05:00 Abitare il 2000 - 45 min.
05:45 Animalibri - Magazyn , 10 min.
05:55 Cercando cercando - Program informacyjny , 10 min.
06:05 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 25 min.
06:30 L'avvocato risponde - 5 min.
06:35 Anima - Magazyn , 10 min.
06:45 Mattina in famiglia - 220 min.
10:25 Sulla via di Damasco - Magazyn , 25 min.
10:50 Speciale Europa - 15 min.
10:55 Speciale Europa - 10 min.
11:05 Regioniamo - Program informacyjny , 25 min.
11:30 Mezzogiorno in famiglia - 90 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 25 min.
13:25 Dribbling - Program sportowy , 35 min.
14:00 Top of the Pops - Program muzyczny , 55 min.
14:55 TG 2 _ Net - Program informacyjny , 20 min.
15:05 TG 2 _ Net Young - Program dla dzieci , 30 min.
15:15 Felicity - Serial dla m?odzie?y , Keri Russell,Scott Speedman,Amy Jo Johnson,Scott Foley,Tangi Miller,Amanda Foreman,Greg Grunberg , 50 min.
15:35 Felicity - Serial dla m?odzie?y , Keri Russell,Scott Speedman,Amy Jo Johnson,Scott Foley,Tangi Miller,Amanda Foreman,Greg Grunberg , 40 min.
16:05 Due per voi - Program informacyjny , 10 min.
16:15 Aspettando Disney Club - Program dla dzieci , 90 min.
17:45 Art Attack - Program dla dzieci , 30 min.
18:10 Sereno variabile - Program podró?niczy , 30 min.
18:15 Sereno variabile - Program podró?niczy , 45 min.
18:40 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
18:45 Gran Premio del Brasile - Program sportowy , 95 min.
19:00 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
19:05 Largo Winch - Serie poliziesca , Paolo Seganti,Diego Wallraff,Sydney Penny,Serge Houde,Geordie Johnson , 45 min.
19:50 Zorro - Serial sensacyjny , 30 min.
20:20 Il lotto alle otto - 10 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Film da definire - Film obyczajowy , 115 min.
22:40 Sport 2 sera - Program sportowy , 50 min.
22:50 Sport 2 sera - Program sportowy , 40 min.
23:30 TG 2 _ Dossier - Program informacyjny , 45 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:35 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
00:40 Film da definire - Film obyczajowy , 90 min.
01:55 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
02:00 Paracelso - Magazyn , 30 min.
02:10 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
02:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
02:30 Il caff? - 30 min.
02:35 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 250 min.
03:00 Fermate il colpevole - Serial sensacyjny , Giancarlo Zanetti,Lorenza Guerrieri , 40 min.
03:40 Cercando cercando - Program informacyjny , 30 min.
04:10 Anima e Immagine - Magazyn , 5 min.
04:15 Chimica e vulcanologia - Magazyn , 45 min.

TVE
05:00 Cultura con "?" - Magazyn , 30 min.
05:30 Crónicas urbanas - Magazyn , 60 min.
06:30 Gente - Magazyn , 30 min.
07:00 U.N.E.D. - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 ltimas preguntas - 30 min.
08:00 Pueblo de Dios - 30 min.
08:30 En otras palabras - Program informacyjny , 30 min.
09:00 Parlamento - Program informacyjny , 60 min.
10:00 TPH Club - 30 min.
10:30 Pelopanocha - 30 min.
11:00 Ruta Quetzal - Program podróżniczy , 30 min.
11:30 Redes - Magazyn , 60 min.
12:30 Asturias, para~so natural - Film dokumentalny , 30 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Escala Catalunya - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 Bricoman~a - Magazyn , 30 min.
14:30 Corazón, corazón - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 Escuela del deporte - Program dokumentalny , 60 min.
16:50 El sue?o ol~mpico - Program dokumentalny , 40 min.
17:30 Perfiles - Magazyn , 30 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Cine de barrio - Magazyn , 150 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 40 min.
21:40 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
21:45 Informe semanal - Program informacyjny , 75 min.
23:00 Noche de fiesta - Program rozrywkowy , 240 min.
03:00 Cuando seas m~a - Telenowela , 90 min.
04:30 Cartelera - Magazyn , 30 min.

France 2
06:15 Chut! Déconseillé aux adultes (CD2A) - Film animowany (dzieci) , 45 min.
07:00 Thé ou café - Program informacyjny , 50 min.
07:50 Terriblement déconseillé aux adultes (TD2A) - Film animowany (dzieci) , 70 min.
09:00 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Carrément déconseillé aux adultes (KD2A) - Film animowany (dzieci) , 145 min.
11:30 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 10 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 35 min.
12:15 Audience privée - Program publicystyczny , 35 min.
12:50 Point route - Magazyn , F , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 20 min.
13:20 L'hebdo du médiateur - Program informacyjny , 20 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Consomag - Magazyn , 5 min.
13:50 Savoir plus santé - Magazyn , 60 min.
14:50 Coupe Davis - Program sportowy , 160 min.
17:30 Championnats d'Europe - Program sportowy , 25 min.
17:55 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
18:00 Top of The Pops - Program muzyczny , 30 min.
18:30 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 20 min.
18:50 Histoires formidables - Program rozrywkowy , 5 min.
18:55 Douce France - Program informacyjny , 55 min.
19:50 Destination week-end - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Rayon X - Magazyn , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:40 Tirage du loto - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
20:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:55 On aura tout vu! - Program rozrywkowy , 140 min.
23:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
23:20 Trafic.musique - Program muzyczny , 125 min.
01:25 Journal de la nuit - Program informacyjny , 15 min.
01:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:45 Téléthon - Magazyn , 225 min.

France 3
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 85 min.
08:25 La bande ? Dexter - Program dla dzieci , 55 min.
09:20 Animax - Film animowany (dzieci) , 50 min.
10:10 C'est pas sorcier - Program edukacyjny , F , 25 min.
10:35 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
10:40 La ruée vers l'air - Program informacyjny , 30 min.
11:10 12/14 - Program informacyjny , 5 min.
11:15 Journal régional - Program informacyjny , 70 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
12:50 Journal régional - Program informacyjny , 35 min.
13:25 C'est mon choix pour le week-end - Talk show , 85 min.
14:50 Cčté jardins - Program edukacyjny , 25 min.
15:15 Keno - Teleturniej , 5 min.
15:20 Cčté maison - Magazyn , 35 min.
15:55 La vie d'ici - Program podróżniczy , 135 min.
18:10 Expression directe - Magazyn , 5 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 Gestes d'intérieur - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Génération Europe - Magazyn , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:10 Tout le sport - Program sportowy , 10 min.
20:20 Euro millionnaire - Teleturniej , 30 min.
20:50 Faux fr?res, vrais jumeaux - Film obyczajowy , Daniel Losset , Pierre Cassignard,Sophie de la Rochefoucauld,Elise Thielrooy,Jean-Claude Leguay,Florence Hautier,Henry Moati , F 2002 , 105 min.
22:35 Faut pas r?ver - Film dokumentalny , 70 min.
23:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
23:50 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
00:15 Les feux de la rampe - Magazyn , 80 min.
01:35 Ombre et lumi?re - Program publicystyczny , 10 min.
01:45 Sorties de nuit - Program muzyczny , 105 min.
03:30 On ne peut pas plaire ? tout le monde - Program informacyjny , 135 min.

TF 1
05:50 Contre vents et marées - Serial komediowy , Ralf Bauer,Hardy Krüger Junior,Henry Van Lyck,Janette Rauch,Antonio Putignano,Sandra Leonhart , 55 min.
06:45 TF 1 infos - Program informacyjny , 10 min.
06:55 Shopping Avenue matin - Magazyn , 45 min.
07:40 Télévitrine - Magazyn , 25 min.
08:05 Téléshopping - Magazyn , 50 min.
08:55 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 130 min.
11:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
11:10 30 millions d'amis - Program edukacyjny , 45 min.
11:55 Météo - Program informacyjny , 10 min.
12:05 Attention ? la marche! - Teleturniej , 40 min.
12:45 A vrai dire - Program informacyjny , 5 min.
12:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
12:55 Trafic infos - Magazyn , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
13:35 Reportages - Program informacyjny , 35 min.
14:10 Monk - Stephen Cragg , Tony Shalhoub,Bitty Schram,Ted Levine,Jason Gray-Stanford,Stanley Kamel,Jessica Steen , 50 min.
15:00 FBI Family - Serial sensacyjny , Michael Nankin , Peter Dobson,Melora Hardin,Michael Angarano,Melora Hardin,Antoinette Picatto,Cameron Richardson , USA , 65 min.
16:05 Traques sur Internet - Serial sensacyjny , Peter DeLuise , Brooke Langton,Joseph Bottoms,Eric Szmanda,Richard Cox , USA , 55 min.
17:00 7 ? la maison - Serial komediowy , Joel J. Feigenbaum , Stephen Collins,Catherine Hicks,David Gallagher,Beverley Mitchell,Mackenzie Rosman,Adam LaVorgna , 50 min.
17:50 Sous le soleil - Serial komediowy , Sylvie Aymé , Julie Boulanger,David Brécourt,Erick Chabot,Tonya Kinzinger,Mélanie Maudran,Alexandre de la Madeleine , 65 min.
18:55 Le maillon faible - Teleturniej , 50 min.
19:45 Suivez son regard - Program informacyjny , 5 min.
19:50 L'$oeil du photographe - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Du cčté de chez vous - Program informacyjny , 5 min.
20:40 C.L.A.C. - Magazyn , 3 min.
20:43 Résultat des courses - Program sportowy , 2 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:50 Champion de la télé - Program rozrywkowy , 140 min.
23:10 Les experts - William L. Petersen,Marg Helgenberger,Gary Dourdan,George Eads , 45 min.
23:55 Les experts - William Petersen,Marg Helgenberger,Gary Dourdan,George Eads,Jorja Fox,Paul Guilfoyle , USA , 55 min.
00:50 Hits - Program muzyczny , 50 min.
01:40 C.L.A.C. - Magazyn , 2 min.
01:42 Suivez son regard - Program informacyjny , 3 min.
01:45 Rallye de Tunisie - Program sportowy , 10 min.
01:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
02:00 Les coups d'humour - Program rozrywkowy , 35 min.
02:35 Reportages - Magazyn , 25 min.
03:00 Mode in France - Magazyn , 60 min.
04:00 Histoires naturelles - Film dokumentalny , 30 min.
04:30 Musique - Program muzyczny , 10 min.
04:40 Aimer vivre en France - Magazyn , 60 min.

TV 5 Europe
05:20 Contacts - Magazyn , 10 min.
05:30 "D" Design - Magazyn , 30 min.
06:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
06:15 Ici Bla-Bla - Program dla dzieci , 15 min.
06:30 Les Zap - Program dla dzieci , 90 min.
08:00 Journal Radio Canada - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Cornemuse - Program dla dzieci , 30 min.
09:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Archim?de - Magazyn , 40 min.
09:45 Mission 414 - Program dla dzieci , 15 min.
10:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
10:15 Paroles de clips - Program muzyczny , 15 min.
10:30 Re-7 - Magazyn , 30 min.
11:00 Génies en herbe - Teleturniej , 45 min.
11:45 Le dessous des cartes - Magazyn , 15 min.
12:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
12:05 Reflets Sud - Program podróżniczy , 55 min.
13:00 Journal belge - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Acoustic - Program muzyczny , 30 min.
14:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Marie Temp?te - Film obyczajowy , Denis Malleval , Anne Jacquemin,Jérčme Anger,Emma Colberti,Luc Thuillier,Stanislas Crevillén,Julia Maraval , F 2000 , 90 min.
16:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
16:15 TV 5, l'invité musique - Program publicystyczny , 15 min.
16:30 Les plus beaux jardins - Film dokumentalny , 30 min.
17:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Seul contre tous - Teleturniej , 25 min.
17:30 Questions pour un champion - Teleturniej , 30 min.
18:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Envoyé spécial - Program informacyjny , 105 min.
20:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
20:05 "D" Design - Magazyn , 25 min.
20:30 Journal France 2 - Program informacyjny , 30 min.
21:00 Un si?cle d'écrivain - Magazyn , 60 min.
22:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Maigret - Andrzej Kostenko , Bruno Cremer,Agn?s Soral,Eric Prat,Vincent Martin,Fernand Berset,Eric Deshors , F 1993 , 90 min.
00:00 Journal suisse - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 15 min.
00:45 Soluble dans l'air (SODA) - Program informacyjny , 15 min.
01:00 Tout le monde en parle - Talk show , F , 180 min.
04:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Documentaire - Program informacyjny , 65 min.

ARD
05:15 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
05:20 Die schönsten Bahnstrecken Europas - Program rozrywkowy , 10 min.
05:30 Flitz, das Bienenkind - Serial animowany (dzieci) , J 1994 , 25 min.
05:55 Der Wunschpunsch - Serial animowany (dzieci) , D/F 1999/2000 , 25 min.
06:20 Blinky Bill - Serial animowany (dzieci) , AUS 1995 , 20 min.
06:40 Popeye und seine Freunde - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
07:10 Nick und Perry - Serial animowany (dzieci) , CDN 1999 , 25 min.
07:35 Blaubär und Blöd - Serial komediowy , D 2002 , 25 min.
08:00 Wissen macht Ah! - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 Die Pfefferkörner - Serial dla dzieci , 30 min.
09:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
09:05 fabrixx - Serial dla młodzieży , Dirk Fritsch , Tobias Wolf,Benjamin Kuch,Horst Penkert,Anne Reuter,Paula Kohlmann,Christof Arnold,Mirjam Hamm , D 2002 , 30 min.
09:35 Die Spur der roten Fässer - Film dla młodzieży , Kai Wessel , Florian Bamberg,Meike Fellinger,Evren Sahin,Florian Schön,Peter Sodann,Teresa Harder,Horst Krause , D 1995 , 85 min.
11:00 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
11:10 Null-Acht-13 - Program dla dzieci , 25 min.
11:35 Titeuf - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 10 min.
11:40 Der rosarote Panter - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
11:45 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Klaus Kemmler , Kristin Bohm,Natasha Born,Paula Schramm,Max Fritzsching,Dennis Habedank,Adrien Löffler,Marie-Luisa Kunst , D 1998/2001 , 25 min.
12:10 fabrixx - Serial dla młodzieży , Dirk Fritsch , Tobias Wolf,Benjamin Kuch,Horst Penkert,Anne Reuter,Paula Kohlmann,Christof Arnold,Mirjam Hamm , D 2002 , 25 min.
12:35 Tigerenten-Club - Program dla dzieci , 85 min.
14:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
14:05 Die Kinder vom Alstertal - Serial dla dzieci , Monika Zinnenberg , Marco Soumikh,Tim Küchler,Katharina Wäschenbach,Marleen Lohse,Thuy-Anh Cao,Simone Ritscher,Kerstin Draeger , D 1998 , 25 min.
14:30 Kinderquatsch mit Michael - Program dla dzieci , 30 min.
15:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
15:05 Kleiner Mann _ ganz groß - Film obyczajowy , Hans Grimm , Oliver Grimm,Karin Dor,Joachim Fuchsberger,Friedrich Domin,Paul Westermeier,Margarethe Haagen,Hans Leibelt , D 1956 , 95 min.
16:40 Europamagazin - Magazyn , 20 min.
17:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
17:05 ARD-Ratgeber: Bauen und Wohnen - Magazyn , 25 min.
17:30 Sportschau - Program sportowy , 30 min.
18:00 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
18:15 Brisant - Program informacyjny , 30 min.
18:45 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Alexander Wiedl , Rainer Hunold,Alina Merkau,Christoph-Emanuel Oehme,Gudrun Okras,Michele Oliveri,Nana Spier,Suzan Demircan , D 2002 , 59 min.
19:10 buten un binnen - Program informacyjny , 28 min.
19:38 Bremens Tierladen - Program edukacyjny , 7 min.
19:44 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 6 min.
19:45 Bremens Tierladen - Program edukacyjny , 5 min.
19:50 Ziehung der Lottozahlen - Program informacyjny , 8 min.
19:58 Heute Abend im Ersten - Program informacyjny , 2 min.
20:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Einer wie du - Program rozrywkowy , 105 min.
22:00 Tagesthemen - Program informacyjny , 18 min.
22:18 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 7 min.
22:25 Das Wort zum Sonntag - Magazyn , 5 min.
22:30 Weltmeisterschaft im Supermittelgewicht - Program sportowy , 120 min.
00:30 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
00:40 Die unschuldige Mörderin - Thriller , Chuck Bowman , Rosanna Arquette,Steve Eckholdt,Lochlyn Munro,Teryl Rothery,Gary Chalk,Fulvio Cecere,Lawrence Monoson , USA 1997 , 85 min.
02:05 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
02:10 Ich _ Die Nummer eins - Film sensacyjny , Claude Pinoteau , Lino Ventura,Leo Genn,Robert Hardy,Lea Massari,Suzanne Flon,Pierre M. Le Conte,Bernard Dhéran , F/I 1972 , 110 min.
04:00 Europamagazin - Magazyn , 20 min.
04:20 Die schönsten Bahnstrecken Europas - Program rozrywkowy , 35 min.
04:55 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.

ZDF
05:00 hallo Deutschland - Program informacyjny , 30 min.
05:30 aspekte - Magazyn , 30 min.
06:00 Spellbinder - Serial dla młodzieży , Noel Price , Zbych Trofimiuk,Gosia Piotrowska,Brian Rooney,Michaela Noonan,Heather Mitchell , AUS 1994 , 25 min.
06:25 Alfred J. Kwak - Serial animowany (dzieci) , Herman van Veen , NL/D 1989 , 25 min.
06:50 Pablo, der kleine rote Fuchs - Serial animowany (dzieci) , Albert Pereira Lazaro , D/GB/F 2000 , 5 min.
06:55 Die Bambus-Bären-Bande - Serial animowany (dzieci) , D/A/CH 1996 , 25 min.
07:20 Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Richard Bradley , GB , 25 min.
07:45 Jetzt schlägts Theo - Program dla dzieci , 10 min.
07:55 Pingu - Serial animowany (dzieci) , Marianne Noser, Otmar Gutmann , CH 1995 , 5 min.
08:00 Am Zoo 64 - Serial animowany (dzieci) , D/F 1999/2000 , 10 min.
08:10 Tabaluga - Serial animowany (dzieci) , D 1996 , 25 min.
08:35 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , 25 min.
09:00 Heidi - Serial animowany (dzieci) , J 1972 , 25 min.
09:25 Nelly Net(t) - Program dla dzieci , 15 min.
09:40 Tabaluga tivi - Program dla dzieci , 90 min.
11:10 Löwenzahn - Program dla dzieci , D 2002 , 25 min.
11:35 PUR - Program dla młodzieży , 25 min.
12:00 Die Jagd nach dem Kju Wang - Serial animowany (dzieci) , Enzo D'Al? , I/F/D/GB 1999 , 25 min.
12:25 Akte Zack - Serial SF , John Bell , Robert Clark,Michael Seater,Jake Epstein,Katie Boland,Noah Giffin,Jeff Clarke , CDN 2000/2002 , 20 min.
12:45 Mona, der Vampir - Serial animowany (dzieci) , Louis Piché , F/CDN 2000 , 15 min.
13:00 heute - Program informacyjny , 5 min.
13:05 TOP 7 _ Das Wochenendmagazin - Program informacyjny , 60 min.
14:05 Der Dicke in Mexiko - Film przygodowy , Maurizio Lucidi , Bud Spencer,Jack Palance,Renato Cestié,Francisco Rabal,Dany Saval , I/E/F 1971 , 85 min.
15:30 Bravo-TV - Program dla młodzieży , 60 min.
16:30 Versteckte Kamera - Program rozrywkowy , 30 min.
17:00 heute - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Länderspiegel - Program informacyjny , 40 min.
17:45 Menschen _ Das Magazin - Magazyn , 15 min.
18:00 hallo Deutschland - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Leute heute - Program rozrywkowy , 30 min.
19:00 heute - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Wetter - Program informacyjny , 5 min.
19:25 Hallo Robbie! - Serial komediowy , Christoph Klünker , Karsten Speck,Laura Lehnhardt,Inka Viktoria Barel,Karina Kraushaar,Till Demtröder,Marion Kracht,Tim Braeutigam , 50 min.
20:15 Sperling und der Mann im Abseits - Film kryminalny , Marcus O. Rosenmüller , Dieter Pfaff,Gesche Tebbenhoff,Philipp Moog,Achim Grubel,Anna Böttcher,Rainer Strecker,Michael Lott , D 2002 , 85 min.
21:40 heute-journal - Program informacyjny , 13 min.
21:53 Wetter - Program informacyjny , 2 min.
21:55 ZDF SPORTstudio - Program sportowy , 75 min.
23:10 Die Schöneberger-Show - Program rozrywkowy , 45 min.
23:55 Die WIB-Schaukel - Program publicystyczny , 30 min.
00:25 heute - Program informacyjny , 5 min.
00:30 Abrechnung in San Francisco - Film kryminalny , Maurizio Lucidi , Roger Moore,Stacy Keach,Ivo Garrani,Fausto Tozzi,Ennio Balbo,Ettore Manni , I 1975 , 95 min.
02:05 heute - Program informacyjny , 5 min.
02:10 Stadt der Verdammten - Film przygodowy , Allan Dwan , John Payne,Lizabeth Scott,Dan Duryea,Dolores Moran,Emile Meyer,Robert Warwick,John Hudson , USA 1954 , 75 min.
03:25 heute - Program informacyjny , 5 min.
03:30 Länderspiegel - Program informacyjny , 40 min.
04:10 webcamnights.tv - Magazyn , 25 min.
04:35 hallo Deutschland - Program informacyjny , 25 min.

3sat (polski)
05:35 Dzieła sztuki i graty - Magazyn , 25 min.
06:00 Wiadomości ze świata - Program informacyjny , 70 min.
07:10 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:15 Akademia telewizyjna - Program edukacyjny , 45 min.
08:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 60 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
09:45 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
10:15 Godzina gwiazd _ filozofia - Program publicystyczny , 60 min.
11:15 Migawki z Austrii - Program podróżniczy , 25 min.
11:40 Zdrowa i smaczna kuchnia - Magazyn , 5 min.
11:45 Polylux - Program informacyjny , 30 min.
12:15 Przegląd tygodnia - Program informacyjny , 45 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 10 min.
13:10 Wiadomości z zagranicy - Program informacyjny , 5 min.
13:15 Festiwal muzyki pop - Program muzyczny , 45 min.
14:00 2000 lat chrześcijaństwa - Magazyn 2000 , 45 min.
14:45 Współcześni - Magazyn , 30 min.
15:15 Magazyn dla kobiet - Magazyn , 30 min.
15:45 Z historii kolei - Magazyn , 15 min.
16:00 Moja pierwsza miłość - Komedia , Gilbert Cates , Beatrice Arthur,Richard Kiley,Joan van Ark,Barbara Barrie,Anne Francis,Edith Fields,Kate Charleson , USA 1988 , 90 min.
17:30 Porady i trendy: na sportowo - Magazyn , 30 min.
18:00 Złowić dużą rybę - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Z pamiętnika słonicy Cross - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Miasto sztuki _ Mannheim - Magazyn , 30 min.
19:50 Ze świata - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Mariana Pineda - Teatr i opera , Julia Wieninger,Patricia Harrison,Barbara Teuber,Louisa Stroux,Andrea Brunetti,Sebastian Münster,Marvin Goddon , 115 min.
22:10 Wiedeńskie Centrum Wystawowe Albertina - Magazyn , 45 min.
22:55 Alim Qasimov i Ensemble - Program muzyczny , 35 min.
23:30 Boulevard Bio. Rozmowy Alfreda Biolka - Talk show , 60 min.
00:30 Spojrzenie z boku _ retrospekcja - Program rozrywkowy , 25 min.
00:55 ZDF SPORTstudio _ piłka nożna - Magazyn sportowy , 75 min.
02:10 Festiwal jazzowy _ Viersen 2001 - Program muzyczny , 60 min.
03:10 Miasto sztuki _ Mannheim - Magazyn , 30 min.
03:40 Ze świata - Program informacyjny , 5 min.
03:45 Godzina gwiazd _ filozofia - Program publicystyczny , 60 min.
04:45 Migawki z Austrii - Program podróżniczy , 25 min.

RTL
05:30 Zeichentrickserie - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
05:35 Die Biber-Brüder - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 30 min.
06:05 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 30 min.
06:35 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 25 min.
07:00 RTL Shop - Program informacyjny , 60 min.
08:00 Der Prinz von Bel-Air - Serial komediowy , Ellen Falcon , Will Smith,James Avery,Janet Hubert-Whitten,Alfonso Ribeiro,Karyn Parsons,Tatyana M. Ali,Joseph Marcell , USA 1990/1996 , 30 min.
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Marc Tiedke , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 30 min.
09:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Marc Tiedke , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 30 min.
09:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Marc Tiedke , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 30 min.
10:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Marc Tiedke , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 30 min.
10:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Marc Tiedke , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
11:05 Popular - Serial komediowy , Elodie Keene , Leslie Bibb,Carly Pope,Christopher Gorham,Bryce Johnson,Sara Rue,Tamara Mello,Tammy Lynn Michaels , USA 1999 , 55 min.
12:00 Beverly Hills, 90210 - Serial dla młodzieży , Chip Chalmers , Jennie Garth,Daniel Cosgrove,Vanessa Marcil,Luke Perry,Lindsay Price,Ian Ziering,Vincent Young , USA 1999/2000 , 55 min.
12:55 Eine starke Familie - Serial komediowy , Judy Askins , Patrick Duffy,Suzanne Somers,Brandon Call,Christine Lakin,Josh Byrne,Staci Keanan,Angela Watson , USA 1991/1998 , 30 min.
13:25 Der Prinz von Bel-Air - Serial komediowy , Ellen Falcon , Will Smith,James Avery,Janet Hubert-Whitten,Alfonso Ribeiro,Karyn Parsons,Tatyana M. Ali,Joseph Marcell , USA 1990/1996 , 30 min.
13:55 Hinterm Mond gleich links - Serial komediowy , Terry Hughes , John Lithgow,Jane Curtin,Joseph Gordon-Levitt,Simbi Khali,Wayne Knight,French Stewart,Kristen Johnson , USA 1999 , 25 min.
14:20 Susan - Serial komediowy , Rod Daniel, Rod Daniel , Brooke Shields,Nestor Carbonell,Judd Nelson,Kathy Griffin,David Strickland,Denise Gentile,Marjean Holden , USA 1996/1997 , 30 min.
14:50 Popular - Serial komediowy , Elodie Keene , Leslie Bibb,Carly Pope,Christopher Gorham,Bryce Johnson,Sara Rue,Tamara Mello,Tammy Lynn Michaels , USA 1999 , 60 min.
15:50 Top of the Pops - Program muzyczny , 60 min.
16:50 Smallville - Serial sensacyjny , Michael Katleman , Tom Welling,Kristin Kreuk,Michael Rosenbaum,John Schneider,Annette O'Toole,Sam Jones III,Allison Mack , USA 2001 , 55 min.
17:45 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 30 min.
18:15 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 30 min.
18:45 RTL aktuell Weekend - Program informacyjny , 10 min.
18:55 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 80 min.
20:15 Wer wird Millionär? - Teleturniej , 60 min.
21:15 Die 70er-Show - Program rozrywkowy , D 2003 , 60 min.
22:15 Krüger sieht alles - Program rozrywkowy , 30 min.
22:45 Bibi und Rolli - Doku-Soap , 60 min.
23:45 Total verrückt! - Program rozrywkowy , 60 min.
00:45 South Park - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 25 min.
01:10 7 Tage _ 7 Köpfe - Program rozrywkowy , 50 min.
02:00 Freitag-Nacht-News - Program rozrywkowy , 35 min.
02:35 Top of the Pops - Program muzyczny , 50 min.
03:25 Hinterm Mond gleich links - Serial komediowy , Terry Hughes , John Lithgow,Jane Curtin,Joseph Gordon-Levitt,Simbi Khali,Wayne Knight,French Stewart,Kristen Johnson , USA 1999 , 20 min.
03:45 Eine starke Familie - Serial komediowy , Judy Askins , Patrick Duffy,Suzanne Somers,Brandon Call,Christine Lakin,Josh Byrne,Staci Keanan,Angela Watson , USA 1991/1998 , 25 min.
04:10 Beverly Hills, 90210 - Serial dla młodzieży , Chip Chalmers , Jennie Garth,Daniel Cosgrove,Vanessa Marcil,Luke Perry,Lindsay Price,Ian Ziering,Vincent Young , USA 1999/2000 , 65 min.
04:50 Krüger sieht alles - Program rozrywkowy , 25 min.

RTL 2 (polski)
05:40 Szczury nabrzeża - Serial kryminalny , Mark Piper , Colin Friels,Catherine McClements,Jay Laga´aia,Brett Partridge,Raelee Hill,Aaron Jeffrey,Scott Burgess , Australia 1995 , 85 min.
07:05 MovieMovie - Magazyn , 25 min.
07:30 Szansa na milion - Program rozrywkowy , 30 min.
08:00 Big Brother _ bitwa - Reality show , 45 min.
08:45 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 105 min.
10:30 Najlepsze reklamy swiata - Program informacyjny , 65 min.
11:35 The Naked Chef - Magazyn , 40 min.
12:15 Mosura 3 - Film SF , Okihiro Yoneda , Megumi Kobayashi,Sayaka Yamaguchi,Aki Hano,Misato Tate,Atsushii Onita,Tsutomu Kitagawa,Miyuki Matsuda , Japonia 1998 , 120 min.
14:15 Gojira vs. Destoroia - Film SF , Takao Okawara , Tatsumi Takuro,Yoko Ishino,Megumi Odaka,Momoko Kochi,Akira Nakao,Masahiro Takashima,Sayaka Osawa , Japonia 1995 , 115 min.
16:10 Strażnik Teksasu - Serial kryminalny , Michael Preece , Chuck Norris,Noble Willingham,Sheree J. Wilson,Clarence Gilyard,Cherami Leigh Kuehn,Paul English,William Sanderson , USA 1994/1999 , 115 min.
18:05 Sons of Thunder - Serial sensacyjny , Jimmy Wlcek,Marco Sanchez,Chuck Norris,Clarence Gilyard,Sheree J. Wilson,Dawn Maxey,Alan Autry , USA 1999 , 55 min.
19:00 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
19:50 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Pęd ku zagładzie - Film sensacyjny , Worth Keeter , Jeff Fahey,Robert Miano,Beth Toussaint,Ernie Hudson,Larry Manetti,Tom Poster,Brent Huff , USA 1999 , 105 min.
22:05 Strach nadciaga z glebiny - Film sensacyjny , Jeff Yonis , Emma Samms,Robert Carradine,Juston Walker,Mark Rolston,Danielle Weeks,Clint Howard,Kaz Garas , USA 1996 , 100 min.
23:45 Ucieczka gangstera - Film sensacyjny , Roger Donaldson , Alec Baldwin,Kim Basinger,Michael Madsen,James Woods,Jennifer Tilly,David Morse,James Stephens , USA 1993 , 135 min.
00:15 Pęd ku zagładzie - Film sensacyjny , Worth Keeter , Jeff Fahey,Robert Miano,Beth Toussaint,Ernie Hudson,Larry Manetti,Tom Poster,Brent Huff , USA 1999 , 100 min.
02:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
02:15 Possessed By The Night - Film SF , Fred Olen Ray , Shannon Tweed,Ted Prior,Sandahl Bergman,Chad McQueen,Frank Sivero,Henry Silva,Turhan Bey , USA 1993 , 95 min.
03:50 Young Again - Komedia , Steven Hilliard Stern , Lindsay Wagner,Robert Urich,Jack Gilford,Keanu Reeves,Jessica Steen , USA 1985 , 90 min.

Sat 1 (polski)
05:40 Magazyn aktualności - Program informacyjny , 35 min.
06:15 Cocco Bill - Serial animowany (dzieci) , Niemcy/Włochy 2002 , 30 min.
06:45 Garfield i przyjaciele - Serial animowany (dzieci) , USA 1988 , 30 min.
07:15 Dragon Tales - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 30 min.
07:45 Graf Duckula _ pasjonujące historie - Serial animowany (dzieci) , Chris Randall , Wielka Brytania 1988 , 30 min.
08:15 Scooby-Doo i Scrappy-Doo - Serial animowany (dzieci) , USA 1983 , 30 min.
08:45 Rodzina Addamsów - Serial animowany (dzieci) , Charles A. Nichols , USA 1973 , 30 min.
09:15 Smerfy - Serial animowany (dzieci) , Don Lusk, Jay Sarbry, Carl Urbano, Rudy Zamora , USA 1992 , 15 min.
09:30 Smerfy - Serial animowany (dzieci) , Don Lusk, Jay Sarbry, Carl Urbano, Rudy Zamora , USA 1992 , 15 min.
09:45 Smerfy - Serial animowany (dzieci) , Don Lusk, Jay Sarbry, Carl Urbano, Rudy Zamora , USA 1981 , 30 min.
10:15 Przygoda Tiny Toon - Serial animowany (dzieci) , Ken Boyer , USA 1990 , 25 min.
10:40 Między nami jaskiniowcami - Serial animowany (dzieci) , William Hanna, Joseph Barbera , USA 1966 , 30 min.
11:10 Królik Bugs - Serial animowany (dzieci) , USA 1951 , 30 min.
11:40 Fistaszki - Serial animowany (dzieci) , Bill Melendez , USA 1985 , 25 min.
12:05 Pogromcy duchów - Serial animowany (dzieci) , Will Meugniot , USA 1986 , 30 min.
12:35 Maska - Serial animowany (dzieci) , Laura Armstrong, Patrick Moran , USA 1995 , 25 min.
13:00 Air America - Serial sensacyjny , Dimitri Logothetis , Lorenzo Lamas,Nicole Nagel,Eddie Velez , USA 1998 , 60 min.
14:00 Zycie do poprawki - Serial SF , Holly Dale , Gordie Brown,Al Waxman,Julia Duffy,Max Morrow,David Nerman , Kanada 1999 , 60 min.
15:00 Zdarzyło się jutro - Serial SF , Gary Nelson , Kyle Chandler,Shanesia Davis,Ron Dean,Laura Leighton,Josh Daugherty , USA 1999 , 60 min.
16:00 Star Trek: Deep Space Nine - Serial SF , Winrich Kolbe , Avery Brooks,René Auberjonois,Michael Dorn,Siddig El Fadil,Terry Farrell,Colm Meaney , USA 1993 , 60 min.
17:00 Portrety sportowców - Reportaż , 30 min.
17:30 Odkrywamy tajniki medycyny - Program medyczny , 30 min.
17:55 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
18:00 ran _ SAT.1-Bundesliga - Program sportowy , 120 min.
20:00 ran _ SAT.1-Bundesliga - Program sportowy , 15 min.
20:15 Otto _ Der Film - Komedia , Xaver Schwarzenberger, Otto Waalkes , Otto Waalkes,Jessika Cardinahl,Elisabeth Wiedemann,Sky Dumont,Peter Kuiper,Karl Lieffen , Niemcy 1985 , 110 min.
22:05 Znasz odpowiedź? _ show - Program rozrywkowy , 45 min.
22:50 Markus, człowieku! - Program rozrywkowy , 30 min.
23:20 Downdraft - Film sensacyjny , Michael Mazo , Vincent Spano,Kate Vernon,Paul Koslo,John Novak,William S. Taylor,Sandra P. Grant , Kanada 1996 , 100 min.
01:00 Otto _ Der Film - Komedia , Xaver Schwarzenberger, Otto Waalkes , Otto Waalkes,Jessika Cardinahl,Elisabeth Wiedemann,Sky Dumont,Peter Kuiper,Karl Lieffen , Niemcy 1985 , 85 min.
02:25 Zdarzyło się jutro - Serial SF , Gary Nelson , Kyle Chandler,Shanesia Davis,Ron Dean,Laura Leighton,Josh Daugherty , USA 1999 , 50 min.
03:15 Zycie do poprawki - Serial SF , Holly Dale , Gordie Brown,Al Waxman,Julia Duffy,Max Morrow,David Nerman , Kanada 1999 , 50 min.
04:05 ran _ SAT.1-Bundesliga - Program sportowy , 100 min.

Pro 7 (polski)
06:30 Dennis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , Doug Rogers , USA 1996 , 25 min.
06:55 Pinky, Elmyra i Brain - Serial animowany (dzieci) , Kirk Tingblad , USA 1996 , 25 min.
07:20 Fantom 2040 - Serial animowany (dzieci) , Vincent Bassol, Michel Lyman, Mike Kaweski, Bertrand Tager Kagan, Jim Simon, Yves Fleury Collet , USA 1994 , 25 min.
07:45 Przygody Sindbada Żeglarza - Serial animowany (dzieci) , Robert Hughes, Gary Blatchford, Tony Love , USA 1996 , 30 min.
08:15 Książę Atlantydy - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania 1996 , 30 min.
08:45 Sylvester i Tweety - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
09:10 Mega Babies - Serial animowany (dzieci) , Kanada 1999 , 30 min.
09:40 Faceci w czerni - Serial animowany (dzieci) , Michael Goguen , USA 1997 , 25 min.
10:05 Totally Spies - Serial animowany (dzieci) , Stéphane Berry , Francja 2000 , 25 min.
10:30 Trzy świnki - Serial animowany (dzieci) , Andy Knight , Kanada 2001 , 30 min.
11:00 Straight Shooters - Film animowany (dzieci) , Jack Hannah , USA 1950 , 5 min.
11:05 Buzz Lightyear Of Star Command - Serial animowany (dzieci) , Victor Cook, Steve Loter, Donald Mackinnon , USA 2000 , 30 min.
11:35 Legenda Tarzana - Serial animowany (dzieci) , Steve Loter, Victor Cook, Kevin Lima, Troy Adomitis, Donald Mackinnon, Chris Buck, Nick Filippi , USA 2001 , 25 min.
12:00 Jackie Chan Adventures - Serial animowany (dzieci) , Chap Yaep , USA 2001 , 25 min.
12:25 Bliźniak rzadko nadchodzi sam - Serial komediowy , Joel Zwick , Ashley Olsen,Mary-Kate Olsen,Christopher Sieber,Sally Wheeler,Brandon Zamel , USA 1999 , 25 min.
12:50 Clueless - Serial komediowy , Amy Heckerling, Linda Day , Rachel Blanchard,Stacey Dash,Elisa Donovan,Donald Faison,Sean Holland,Doug Sheehan,Linda Carlson , USA 1999 , 30 min.
13:20 Spin City - Serial komediowy , Lee Shallat Chemel , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Alexander Gaberman,Connie Britton,Michael Boatman , USA 1996/1997 , 30 min.
13:50 Dharma i Greg - Serial komediowy , J.D. Lobue , Jenna Elfman,Thomas Gibson,Shae D'Lyn,Susan Sullivan,Alan Rachins,Joel Murray,Mitch Ryan , USA 2001 , 25 min.
14:15 Przyjaciele - Serial komediowy , Shelley Jensen , Lisa Kudrow,Courteney Cox,Dan Gauthier,David Schwimmer,Matthew LeBlanc,Matthew Perry,Jennifer Aniston , USA 1997 , 30 min.
14:45 Will i Grace - Serial komediowy , James Burrows , Eric McCormack,Debra Messing,Sean Hayes,Megan Mullally,Shelley Morrison,Kirk Baltz,Cheryl Bricker , USA 2001 , 30 min.
15:15 Jezioro marzeń - Serial dla młodzieży , David Petrarca , James Van Der Beek,Katie Holmes,Joshua Jackson,Michelle Williams,Mary Margaret Humes,Mary Beth Peil,John Wesley Shipp , USA 2001 , 50 min.
16:05 Charmed _ Urocze czarownice - Serial SF , David Straiton , Shannen Doherty,Holly Marie Combs,Alyssa Milano,Dorian Gregory,Brian Krause,Finola Hughes,Jennifer Rhodes , USA 2000 , 60 min.
17:05 Zwariowany świat Malcolma - Serial komediowy , Jeffrey Melman , Frankie Muniz,Jane Kaczmarek,Bryan Cranston,Erik Per Sullivan,Christopher Masterson,Justin Berfield,Catherine Lloyd Burns , USA 2001 , 25 min.
17:30 Simpsonowie - Serial animowany (dzieci) , Nancy Kruse , USA 2001 , 30 min.
18:00 Family Guy - Serial animowany (dzieci) , Peter Shin, Bert Ring , USA 2000 , 30 min.
18:30 Parodie telewizyjne - Program rozrywkowy , 30 min.
19:00 Talk, talk, talk - Talk show , 60 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , Niemcy 2003 , 15 min.
20:15 Ukochany ślub - Komedia , Frank Coraci , Adam Sandler,Drew Barrymore,Christine Taylor,Allen Covert,Matthew Glave , USA 1998 , 120 min.
22:15 Prawdziwe kłamstwa - Film sensacyjny , James Cameron , Arnold Schwarzenegger,Tom Arnold,Jamie Lee Curtis,Bill Paxton,Tia Carrere,Eliza Dushku,Art Malik , USA 1994 , 160 min.
00:35 On The Border - Thriller , Bob Misiorowski , Casper Van Dien,Bryan Brown,Daniel Baldwin,Camilla Overbye Roos,Rochelle Swanson,John Bishop,Bentley Mitchum , USA 1997 , 105 min.
00:55 The Replacement - Thriller , Sam Firstenberg , Eric Roberts,Bryan Genesse,Ice-T,John Beck,Robert Madrid,Brooke Theiss , USA 1999 , 95 min.
02:20 The Peacemaker - Film sensacyjny , Mimi Leder , George Clooney,Nicole Kidman,Armin Müller-Stahl,Marcel Iures,Alexander Baluev,Rene Medvesek,Randall Batinkoff , USA 1997 , 115 min.
02:30 Duch rozkoszy _ Mister Big - Film erotyczny , Cotte , Scott Coppola,Libby George,Kyle Hunter,Augusto Polo,Julia Kruis,Vince Cole,Gabriella Hall , Francja 1996 , 85 min.
03:50 The Replacement - Thriller , Sam Firstenberg , Eric Roberts,Bryan Genesse,Ice-T,John Beck,Robert Madrid,Brooke Theiss , USA 1999 , 110 min.
04:15 On The Border - Thriller , Bob Misiorowski , Casper Van Dien,Bryan Brown,Daniel Baldwin,Camilla Overbye Roos,Rochelle Swanson,John Bishop,Bentley Mitchum , USA 1997 , 130 min.

VOX
05:30 Rave around the World - Program muzyczny , 55 min.
06:25 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 30 min.
06:55 Wolkenlos - Program podróżniczy , 45 min.
07:40 VOX-Reiseshop - Program informacyjny , 35 min.
08:15 DCTP Reportage - Program informacyjny , 60 min.
09:15 BBC exklusiv - Magazyn , GB 1998 , 115 min.
11:10 VOX-Reiseshop - Program informacyjny , 35 min.
11:45 Schief gewickelt - Serial komediowy , Jon Patrick Walker,Jennifer Westfeldt,Eddie McClintock,Sherri Shepherd,Ron Leibman,Brendan , USA 1998 , 25 min.
12:10 Männer ohne Nerven 1 - Serial komediowy , Neil Patrick Harris,Tony Shalhoub,Eddie McClintock,Heather Page Kent,Dorie Barton,Dina Spybey , USA 1999/2000 , 30 min.
12:40 Portrait of a Lady - Film obyczajowy , Jane Campion , Nicole Kidman,John Malkovich,Barbara Hershey,Mary-Louise Parker,Martin Donovan,Shelley Winters,Richard E. Grant , GB/USA 1996 , 155 min.
15:15 Kollision am Himmel - Film sensacyjny , Jeff Bleckner , Eric Stoltz,Charles Martin Smith,Leslie Hope,Lorraine Toussaint , USA 1997 , 105 min.
17:00 Wolkenlos - Program podróżniczy , 55 min.
17:55 Tierzeit - Program edukacyjny , D 2000 , 35 min.
18:30 hundkatzemaus - Program edukacyjny , 40 min.
19:10 Die Waffen der Tiere - Program edukacyjny , AUS 1998 , 65 min.
20:15 Interview mit einem Killer - Thriller , Gilbert Shilton , Isabella Hofmann,James Wilder,Louise Fletcher,Brent Stat,Donnelly Rhodes,Erin Gray,Gary Chalk , USA 1999 , 110 min.
22:05 "Spiegel"-TV _ spezial - Magazyn , 125 min.
00:10 Golden Girl - Film erotyczny , Gaston Layous , Emma,Lisa,Philippe Visconti,Felina,Stéphanie Bibard,Pierre Wallace,Stéphane Jacqot , F 1999 , 105 min.
01:55 The Making of ... - Magazyn , 30 min.
02:25 Codename: Elite - Film sensacyjny , Terry Cunningham , Jürgen Prochnow,Maxine Bahns,Robin Givens,Jason Lewis,Joel West,Keith Brewer,Derek Brewer , USA 2000 , 100 min.
04:05 RTL-Shop - Program informacyjny , 95 min.

Arte
14:00 Europa - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Als wären sie nicht von dieser Welt - Film dokumentalny , D 2002 , 45 min.
15:15 Nostradamus - Film dokumentalny , D 1999 , 50 min.
16:05 360° _ Die GEO-Reportage - Program edukacyjny , D 2001 , 30 min.
16:35 Was ihr wollt! - Magazyn , D 2003 , 45 min.
17:20 Anthroposophie - Magazyn , D 2003 , 45 min.
18:05 Auf Leben und Tod - Program sportowy , F 1999 , 55 min.
19:00 Das Forum der Europäer - Magazyn , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 15 min.
20:00 Mit offenen Karten - Program informacyjny , F 2003 , 15 min.
20:15 Brücken dieser Erde - Program podróżniczy , D 2002 , 25 min.
20:40 Söhne der Wüste - Film dokumentalny , D/A 2002 , 55 min.
21:35 Metropolis - Magazyn , D 2003 , 55 min.
22:30 Im Niemandsland - Film obyczajowy , Tayfun Pirselimoglu , Zuhal Olcay,Michael Mendl,Parkan Özturan,Meral Okay,Ruhi Sari,Devin Özgür Çinar , TR 2002 , 90 min.
00:00 Der Tag, der in der Handtasche verschwand - Magazyn , D 1999 , 35 min.
00:35 Ich spreche zu Tieren - Program edukacyjny , USA 1991 , 55 min.
01:30 Am Rande des Kraters - Film dokumentalny , D 2001 , 55 min.
02:25 Touch - Florian Iwersen , Tillbert Strahl-Schäfer,Bert Bölitz,Armin Schlagwein,Petra Hofmann , D 2001 , 25 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

Kinderkanal
06:00 Die tierisch verrückte Monsterfarm - Serial animowany (dzieci) 1999 , 10 min.
06:10 Vampire, Piraten, Aliens - Serial animowany (dzieci) , Rémy Husson , F 1999 , 25 min.
06:35 Castillo _ Ein Drache mischt das Mittelalter auf - Serial animowany (dzieci) , D 1996/2000 , 25 min.
07:00 Pumuckl-TV - Program dla dzieci , 55 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 Peter Hase und seine Freunde - Serial animowany (dzieci) , GB 1996 , 25 min.
08:55 Der klitzekleine Martin - Serial animowany (dzieci) , GB 1996/1997 , 5 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Geschichten vom alten Bären - Serial animowany (dzieci) , GB 1993/1998 , 10 min.
09:35 Waldo - Serial animowany (dzieci) , Jean Pierre Jacquet , GB/D 1997/1999 , 25 min.
10:00 Wenn die Tiere reden könnten - Program edukacyjny , D 1998 , 25 min.
10:25 Trampolin - Serial SF , Katharina Grothe , Micha Paderin,Marie Schmidt,Peter Kock,Thorsten Neelmeyer,Klaus Mikoleit , D 1999 , 25 min.
10:50 Trick-Boxx - Program dla dzieci , 15 min.
11:05 100 gute Hundetaten - Serial SF , Gilbert M. Shilton , Brandon Gilberstadt,Seth Green,Morgan Kibby,William Francis McGuire,Catherine MacNeal,Brenda Song,Diane Delano , USA/CDN 1996/1999 , 25 min.
11:30 Chili-TV - Program dla dzieci , USA , 60 min.
12:30 Albert auf Entdeckungstour - Serial animowany (dzieci) , Dietmar Kremer , D 2001 , 15 min.
12:45 UBOS _ Das Unermessliche Buch der Orakel und Sprüche - Serial animowany (dzieci) , Chuck Patton , USA 2001 , 25 min.
13:10 Das Geheimnis von Black Rose Castle - Serial sensacyjny , Katalin Petényi, Barna Kabay , Travis Kisgen,James Schanzer,Djoko Rosic,Megan Casey,Daniel Alexander,Sepp Schauer,Robin Dalglish-Scottish (Serie läuft Sa) , D/H 2001 , 25 min.
13:35 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , Peter Kirchberger , USA 1999 , 25 min.
14:00 Oli's Wilde Welt - Program dla dzieci , 60 min.
15:00 Eva und Adam - Serial dla dzieci , Catti Edfeldt , Ellen Fjästad,Carl-Robert Holmer-K?rell,Ulrika Bergman,Pablo Martinez,Wallis Grahn,Anki Larsson,Erik Johansson , S 1999/2000 , 30 min.
15:30 Tigerenten-Club - Program dla dzieci , 85 min.
16:55 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , 25 min.
17:20 Gloria und ihre Familie - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:45 ReläXX - Program informacyjny , 15 min.
18:00 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Klaus Klemmer , Kristin Bohm,Natasha Born,Paula Schramm,Max Fritzsching,Dennis Habedank,Adrien Löffler,Josefine Preuß , D 1998/2002 , 30 min.
18:30 Quasimodo - Serial animowany (dzieci) , Bahram Rohani , USA/CDN/F 1995 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Einfach Super! - Teleturniej , 40 min.
19:40 Mama ist unmöglich - Serial komediowy , Renata Kaye , Franziska Troegner,Wolfgang Greese,Anne-Sophie Briest,Marie-Luise Schramm,Karin Gregorek,Eberhard Esche,Jaecki Schwarz , D 1997/1999 , 75 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

MDR
06:45 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
07:15 Staun-TV - Magazyn , 25 min.
07:40 Tom und die Biberbande - Serial dla młodzieży , Klaus Hundsbichler , Thorsten Nindel,Laurence Rupp,Gabriel Schett,Michaela Illetschko,Herbert Czvrcsek,Georges Kern , 25 min.
08:05 Als Unku Edes Freundin war - Film dla dzieci , Helmut Dziuba , Axel Lindner,Jacqueline Ody,Michael Felkenhagen,Nina Staritz,Martin Trettau,Heinz Klevenow,Lotte Loebinger , DDR 1980 , 75 min.
09:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Wolf Vogel , Laura Laß,Juliane Brummund,Dominique Chiout,Geertje Boeden,Wilfried Loll,Gert Schaefer,Ludwig Hollburg , D 1998 , 25 min.
09:45 Zahn um Zahn - Serial komediowy , Peter Hill , Alfred Struwe,Helga Piur,Victor Deiß,Günter Grabbert , DDR 1985/1987 , 60 min.
10:45 Sehen statt hören - Program informacyjny , 30 min.
11:15 Schau ins Land - Program podróżniczy , 90 min.
12:45 Lindenstraße - Serial komediowy , Wolfgang Frank , Franz Rampelmann,Birgitta Weizenegger,Reinhold Lampe,Liz Baffoe,Andrea Spatzek,Jacqueline Svilarov,Cosima Viola , D 2003 , 30 min.
13:15 Blasmusik - Program muzyczny , 45 min.
14:00 Unter uns - Talk show , 90 min.
15:30 Gute-Reise-TV - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Sport im Osten - Reportaż , 90 min.
17:30 Tele-Bingo - Teleturniej , 30 min.
18:00 Bei uns entdeckt - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Unterwegs in Sachsen-Anhalt - Program informacyjny , 30 min.
18:45 Glaubwürdig - Magazyn , 5 min.
18:50 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 6 min.
18:56 MDR aktuell - Program informacyjny , 4 min.
19:00 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
19:30 MDR aktuell - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Drei im Dritten - Program rozrywkowy , 25 min.
20:15 Langer Samstag - Program rozrywkowy , 90 min.
21:45 MDR aktuell - Program informacyjny , 15 min.
22:00 Langer Samstag - Program rozrywkowy , 100 min.
23:40 Brisant - Program informacyjny , 30 min.
00:10 Die Wacht am Rhein - Film obyczajowy , Herman Shumlin , Bette Davis,Paul Lukas,Geraldine Fitzgerald,Lucile Watson,Beulah Bondi,George Coulouris,Donald Woods , USA 1943 , 110 min.
02:00 Das Geheimnis von Malampur - Melodramat , William Wyler , Bette Davis,Herbert Marshall,James Stephenson,Frieda Inescort,Bruce Lester,Gale Sondergaard,Elizabeth Earl , USA 1940 , 90 min.
03:30 Tagesthemen - Program informacyjny , 20 min.
03:50 SachsenSpiegel - Program informacyjny , 30 min.
04:20 Sachsen-Anhalt heute - Program informacyjny , 30 min.
04:50 Thüringen-Journal - Program informacyjny , 30 min.

SF 2
05:00 Tatsachen und Meinungen - Program informacyjny , CH 1982 , 60 min.
06:00 Lapitch, der kleine Schuhmacher - Serial animowany (dzieci) , D 2000 , 20 min.
06:20 Die Jagd nach dem Kju Wang - Serial animowany (dzieci) , I/F 2001 , 25 min.
06:45 Woody Woodpecker - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 20 min.
07:05 Pingu - Serial animowany (dzieci) , CH 1989 , 10 min.
07:15 Marsupilami - Serial animowany (dzieci) , F 1999 , 25 min.
07:40 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , CDN 2001 , 20 min.
08:00 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , J 2001 , 25 min.
08:25 Digimon - Serial animowany (dzieci) , J 1999 , 20 min.
08:45 Twipsy - Serial animowany (dzieci) , D 1999 , 15 min.
09:00 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , CH/D/A 2002 , 25 min.
09:25 Pippi Langstrumpf - Serial dla dzieci , Inger Nilsson , S 1968 , 35 min.
10:00 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
10:25 Kassensturz - Magazyn , 55 min.
11:20 ch:filmszene - Magazyn , 55 min.
12:15 al dente - Teleturniej , 55 min.
13:10 Cash-TV - Magazyn , 25 min.
13:35 Zischtigsclub - Program publicystyczny , 85 min.
15:00 Daviscup - Program sportowy , 150 min.
17:30 Fenster zum Sonntag - Magazyn 2003 , 30 min.
18:00 Gesundheit Sprechstunde - Talk show , 55 min.
18:55 Formel 1 - Program sportowy , 65 min.
20:00 Schweizer Meisterschaft Playoff - Program sportowy , 140 min.
22:20 NZZ-Standpunkte - Program publicystyczny 2003 , 55 min.
23:15 Open Air St. Gallen 2002 - Program muzyczny , 50 min.
00:05 News aus der Musikszene - Program muzyczny , 25 min.
00:30 Matchbox Twenty - Program muzyczny , 60 min.
01:30 Dixie Chicks _ On the Fly - Program muzyczny , 45 min.
02:15 Jazzfestival Bern 2002 - Program muzyczny , 65 min.
03:20 Zwei Supertypen in Miami: Der Herr der Sonne - Film sensacyjny , Alessandro Capone , Bud Spencer,Michael Winslow,Lou Bedford,Susan Byun,Bob Lem,Chao Li Chi,Vivian Ruiz , USA/D/I 1993 , 80 min.
04:40 News aus der Musikszene - Program muzyczny , 25 min.

ORF 1
05:55 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
06:20 Calimero - Serial animowany (dzieci) , I 1975/1991 , 25 min.
06:45 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D 2001 , 20 min.
07:05 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
07:30 Kasperl - Teatr dla dzieci , 25 min.
07:55 Helmi - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
08:10 Die Babaloos - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
08:15 Briefe von Felix - Serial animowany (dzieci) , Alan Simpson, Arpad Szabó , D , 10 min.
08:25 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , 25 min.
08:50 Talis und die tausend Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
09:00 Tom Turbo - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Confetti News - Program dla dzieci , 10 min.
09:35 Die Jagd nach dem Kju Wang - Serial animowany (dzieci) , I/D/F/GB 1999 , 25 min.
10:00 Best of "Confetti TiVi" - Program dla dzieci , 20 min.
10:20 Buddy-Buddy _ Zwei Hundeleben - Serial animowany (dzieci) , F 1996/1997 , 25 min.
10:45 The Woody Woodpecker Show - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:05 Tom und Jerry - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:15 Disney-Festival - Trickfilmmagazin , 55 min.
12:10 Ein Witzbold namens Carey - Serial komediowy , Gerry Cohen , Drew Carey,Bruce A. Young,Christa Miller , USA 2000 , 25 min.
12:35 Felicity - Serial dla młodzieży , Harry Winer , Keri Russell,Scott Speedman,Scott Foley,Greg Grunberg,Tangi Miller , 45 min.
13:20 Die neue Addams-Familie - Serial komediowy , Glenn Taranto,Ellie Harvie,Nicole Marie Fugere,Brody Smith,Michael Roberds , USA 1998 , 20 min.
13:40 So Little Time - Serial dla młodzieży , Mary-Kate Olsen,Ashley Olsen,Eric Lutes,Claire Carey,Taylor Negron , USA 2001 , 25 min.
14:05 Clueless _ Die wichtigen Dinge des Lebens - Serial dla młodzieży , Linda Day , Rachel Blanchard,Robert Hillis , USA 1998 , 25 min.
14:30 Arena - Program rozrywkowy , 50 min.
15:20 Popular - Serial komediowy , David Petrarca , Leslie Bibb,Chris Gorham,Bryce Johnson,Tamara Mello,Carly Pope,Sara Rue,Ron Lester , USA 1999 , 45 min.
16:05 Smallville - Serial sensacyjny , Robert Singer , Tom Welling,Kristin Kreuk,Michael Rosenbaum,John Schneider,Annette O'Toole,Sam Jones III,Allison Mack , USA 2001 , 45 min.
16:50 Ally McBeal - Serial komediowy , Calista Flockhart,Greg Germann,Jane Krakowski,Peter MacNicol,Portia de Rossi,Lucy Liu,John Michael Higgins , USA 1997/2002 , 45 min.
17:20 Daviscup - Program sportowy , 40 min.
17:20 Daviscup - Program sportowy , 40 min.
17:35 Streetlive - Program rozrywkowy , 25 min.
18:00 Bundesliga - Program sportowy , 45 min.
18:45 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 90 min.
20:15 Die neun Pforten - Film SF , Roman Polanski , Johnny Depp,Lena Olin,Frank Langella,Emmanuelle Seigner,Jack Taylor,Barbara Jefford,James Russo , E/F/USA 1999 , 130 min.
22:25 Resurrection _ Die Auferstehung - Horror , Russell Mulcahy , Christopher Lambert,Robert Joy,Rick Fox,David Cronenberg , USA 1998 , 105 min.
00:10 Todfreunde _ Bad Influence - Film obyczajowy , Curtis Hanson , Rob Lowe,James Spader,Lisa Zane,Christian Clemenson,Tony Maggio,Marcia Cross , USA 1990 , 95 min.
01:45 Die neun Pforten - Film SF , Roman Polanski , Johnny Depp,Lena Olin,Frank Langella,Emmanuelle Seigner,Jack Taylor,Barbara Jefford,James Russo , E/F/USA 1999 , 125 min.
03:50 Arena - Program rozrywkowy , 50 min.
04:40 Smallville - Serial sensacyjny , Robert Singer , Tom Welling,Kristin Kreuk,Michael Rosenbaum,John Schneider,Annette O'Toole,Sam Jones III,Allison Mack , USA 2001 , 45 min.
05:00 Auf schlimmer und ewig - Serial komediowy , Linda Day , Geoff Pierson,Stephanie Hodge,Kevin Connolly,Nikki Cox,Justin Berfield,Lisa Malkiewicz,Samatha Leavitt , USA 1995/1999 , 25 min.
05:00 Auf schlimmer und ewig - Serial komediowy , Linda Day , Geoff Pierson,Stephanie Hodge,Kevin Connolly,Nikki Cox,Justin Berfield,Lisa Malkiewicz,Samatha Leavitt , USA 1995/1999 , 25 min.
05:10 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu 6 - Serial sensacyjny , Douglas Schwartz , David Hasselhoff,Pamela Anderson,Alexandra Paul,Jeremy Jackson,Yasmine Bleeth,Jaason Simmons,David Charvet , USA 1995 , 45 min.
05:25 Echt fett - Program rozrywkowy , 30 min.

ORF 2
05:35 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 25 min.
06:00 Text-aktuell - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 20 min.
09:20 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
09:30 Trennungsfieber - Komedia , Manfred Stelzer , Senta Berger,Günther-Maria Halmer,Karl Kranzkowski,Nele Mueller-Stöfen,Miranda Toma,Martin Glade , D 2000 , 90 min.
09:45 So endete eine Liebe - Melodramat , Karl Hartl , Paula Wessely,Willi Forst,Gustaf Gründgens,Franz Herterich,Rose Stradner,Erna Morena,Maria Koppenhöfer , D 1934 , 70 min.
10:55 Meisterschaft im Seitensprung - Komedia , Charles Walters , Doris Day,David Niven,Janis Paige,Spring Byington,Richard Haydn,Patsy Kelly,Jack Weston , USA 1959 , 110 min.
11:00 Rosamunde Pilcher: Ruf der Vergangenheit - Film obyczajowy , Rolf von Sydow , Tanja Wedhorn,Daniel Morgenroth,André Dietrich,Günther Schramm,Karin Dor,Robert Jarczyk,Jutta Hahn , D 2000 , 90 min.
12:30 Schlemmerreise: Frankreich - Magazyn , 30 min.
12:45 Schätze der Welt _ Erbe der Menschheit - Film dokumentalny , 15 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 10 min.
13:10 Die Sünderin - Melodramat , Willi Forst , Hildegard Knef,Gustav Fröhlich,Robert Meyn,Jochen-Wolfgang Meyn,Theo Tecklenburg , D 1950 , 85 min.
14:35 Wiener Mädeln - Film muzyczny , Willi Forst , Willi Forst,Anton Edthofer,Judith Holzmeister,Vera Schmid,Hilde Föda,Hans Moser,Dora Komar , D 1945 , 100 min.
16:15 Bilderbuch Österreich - Program podróżniczy , 10 min.
16:25 Alpen _ Donau _ Adria - Program podróżniczy , 30 min.
16:55 Religionen der Welt - Magazyn , 5 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Erlebnis Österreich - Program podróżniczy , 40 min.
17:45 Volksanwalt - Magazyn , 35 min.
18:20 Bingo - Teleturniej , 40 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 23 min.
19:23 Toi Toi Toi - Teleturniej , 7 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Die Millionen-Show - Teleturniej , 55 min.
21:10 Romy 2003 - Magazyn , 120 min.
23:10 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
23:15 Programm nach Ansage - Program informacyjny , 90 min.
00:45 Buddy, Buddy - Komedia , Billy Wilder , Jack Lemmon,Walter Matthau,Paula Prentiss,Klaus Kinski,Dana Elcar,Miles Chapin,Michael Ensign , USA 1981 , 90 min.
02:15 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
02:20 Alpen _ Donau _ Adria - Program podróżniczy , 30 min.
02:50 Volksanwalt - Magazyn , 35 min.
03:25 Erlebnis Österreich - Program podróżniczy , 35 min.
04:00 Wiener Mädeln - Film muzyczny , Willi Forst , Willi Forst,Anton Edthofer,Judith Holzmeister,Vera Schmid,Hilde Föda,Hans Moser,Dora Komar , D 1945 , 100 min.
05:00 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.
05:20 Schlemmerreise _ Köstliches Deutschland - Magazyn , 40 min.
05:20 Schlemmerreise _ Köstliches Deutschland - Magazyn , 40 min.

CNN
06:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
07:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 World Business This Week - Magazyn , 30 min.
08:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Diplomatic License - Program informacyjny , 30 min.
09:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 People In The News - Magazyn , 30 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
11:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
12:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
13:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
14:00 Larry King - Talk show , 60 min.
15:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Diplomatic License - Program informacyjny , 30 min.
16:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
17:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Design 360 - Magazyn , 30 min.
18:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Inside Africa - Program informacyjny , 30 min.
19:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 World Business This Week - Magazyn , 30 min.
20:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
21:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 People In The News - Magazyn , 30 min.
22:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
23:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
00:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 The Daily Show with Jon Stewart - Program informacyjny , 30 min.
01:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 People In The News - Magazyn , 30 min.
02:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
03:00 Larry King Weekend - Talk show , 60 min.
04:00 The Music Room - Music magazine , 30 min.
04:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
05:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Moneyline - Magazyn , 30 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
10:10 Les Miserables In China - Magazyn , 50 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
11:10 The Situation Room - Film sensacyjny , 50 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Tomorrow's World - Magazyn , 30 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
14:10 The Situation Room - Film sensacyjny , 50 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
16:10 Les Miserables In China - Magazyn , 50 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
17:10 The Situation Room - Film sensacyjny , 50 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
21:10 The Situation Room - Film sensacyjny , 50 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
23:10 Les Miserables In China - Magazyn , 50 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
02:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Developing World - Magazyn , 30 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
05:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.

NBC
05:00 US Business Center - Magazyn , 90 min.
06:30 Asia Market Week - Program informacyjny , 30 min.
07:00 Middle East This Week - Program informacyjny , 30 min.
07:30 European Market Week - Program informacyjny , 30 min.
08:00 Louis Rukeyser's Wall Street - Magazyn , 30 min.
08:30 Wall Street Journal - Magazyn , 30 min.
09:00 Cottonwood Christian Centre - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Mc Laughlin Group - Magazyn , 30 min.
10:00 Giga Party - Magazyn , 90 min.
11:30 Europa Journal - Program informacyjny , 30 min.
12:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
15:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
16:00 TV-Predigt mit Pastor Wegert - Magazyn , 30 min.
16:30 Bibel-TV - Magazyn , 30 min.
17:00 Hof mit Himmel - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Green - Program sportowy , 150 min.
20:00 Giga Party - Magazyn , 120 min.
22:00 T-Games _ Die Show - Magazyn , 30 min.
22:30 Best of T-online - Magazyn , 30 min.
23:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
01:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
02:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
04:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.

Euronews
06:00 Frühstücksfernsehen - Program informacyjny , 300 min.
11:00 News - Program informacyjny , 120 min.
13:00 Mittagsnachrichten - Program informacyjny , 120 min.
15:00 News - Program informacyjny , 240 min.
19:00 News - Program informacyjny , 15 min.
19:15 Europeans - Program informacyjny , 8 min.
19:23 News - Program informacyjny , 112 min.
21:15 Perspectives - Program informacyjny , 20 min.
21:35 News - Program informacyjny , 145 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 360 min.

TNT
05:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
05:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:00 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:20 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
07:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:25 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:15 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
08:30 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:20 Courage the cowardly Dog - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:10 The Powepuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:35 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 45 min.
11:45 Looney Tunes - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Tous aux Avery - Serial animowany (dzieci) , 50 min.
13:00 Superman - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:20 Batman of the Future - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:45 The Justice Friends - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
14:00 Dial M for Monkey - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:10 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:35 Dumb - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
15:10 Fat Dog Mendoza - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:35 The Adam's Family - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:00 Pinky and the Brain - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:25 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:15 Courage, the cowardly dog - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
17:30 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
18:10 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:35 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:00 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:25 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:50 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
19:55 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:20 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:45 Memphis - Thriller , Yves Simoneau , Cybill Shepherd,John Laughlin,J.E. Freeman,Richard Brooks , USA 1991 , 90 min.
22:15 TCM Loves DVD - Magazyn , 15 min.
22:30 Alice Doesn't Live Here Anymore - Film obyczajowy , Martin Scorsese , Ellen Burstyn,Kris Kristofferson,Billy 'Green' Bush,Diane Ladd,Lane Bradbury,Harvey Keitel,Jodie Foster , USA 1974 , 110 min.
00:20 Who's Afraid of Virginia Woolf? - Film obyczajowy , Mike Nichols , Elizabeth Taylor,Richard Burton,Sandy Dennis,George Segal , USA 1965 , 125 min.
02:25 Bluebeards ten Honeymoons - Komedia , Billy Wilder , George Sanders,Corinne Calvet,Jean Kent,Patricia Roc,Maxine Audley,Harold Berens,George Coulouris , GB 1959 , 85 min.
03:50 Frantic - Thriller , Roman Polanski , Harrison Ford,Betty Buckley,Emmanuelle Seigner,John Mahoney,Jimmy Ray Weeks,Gérard Klein,David Huddleston , F 1987 , 85 min.

Eurosport Niemieckisch
06:15 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 45 min.
07:00 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 75 min.
08:15 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 45 min.
09:00 EM-Qualifikation - Program sportowy , 90 min.
10:30 Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
11:30 Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
12:30 Europameisterschaften - Program sportowy , 30 min.
13:00 Europameisterschaften - Program sportowy , 120 min.
14:30 Europameisterschaften - Program sportowy , 30 min.
15:00 Wasserspringen - Program sportowy , 120 min.
17:00 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
17:15 Europameisterschaften - Program sportowy , 75 min.
17:30 Europameisterschaften - Program sportowy , 30 min.
18:30 Super Racing Weekend - Program sportowy , 30 min.
19:00 Europameisterschaften - Program sportowy , 90 min.
20:30 WATTS - Program sportowy , 30 min.
21:00 Boarding Pass - Program sportowy , 30 min.
21:30 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
22:00 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 90 min.
23:30 Heavyweight Explosion - Program sportowy , 60 min.
00:00 Europameisterschaften - Program sportowy , 60 min.
00:30 FIA-Cross-Country-Weltcup - Program sportowy , 15 min.
00:45 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:00 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 30 min.
01:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:45 Straßen-WM - Program sportowy , 60 min.
02:45 Straßen-WM - Program sportowy , 60 min.
03:45 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 15 min.
04:00 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 75 min.

AB 1
07:00 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:20 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
07:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
08:20 Hél?ne et les garçons - Serial komediowy , France , 20 min.
08:40 Le miel et les abeilles - Serial komediowy , Gérard Pinteau,Mallaury Nataf,Annie Savarin,Brigitte Lazaroo,Philippe Brizzard,Olivier Vaillant , France , 30 min.
09:10 La philo selon Philippe - Serial sensacyjny , Yannick Debain,Karine Lazard,Patrick Palmero,Olivier Galfione,Alain Delanis,Alexandra Mancey , 20 min.
09:30 Les années fac - Serial komediowy , Camille Raymond,Magali Madison,Fabien Remblier,Stéphanie Ever,Christine Ever,Christophe Rippert , 80 min.
10:50 Tout pour la musique - Serial komediowy , 20 min.
11:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Marie Chevalier,Christiane Jean,Gérard Vives,Patricia Elig,Karen Cheryl,Laure Sabardin , France , 30 min.
11:40 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:00 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
12:30 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
13:00 Catwalk - Serial komediowy , Etats-Unis 1992 , 40 min.
13:40 Ultime trahison - Donald Wrye , Marlo Thomas,Mel Harris,Ally Sheedy,Eileen Heckart,Kathryn Dowling,Henry Czerny , Etats-Unis 1993 , 100 min.
15:20 Bioman 2 Maskman - Serial SF , Japon , 10 min.
15:30 Salut les musclés - Serial komediowy , 30 min.
16:00 Le miracle de l'amour - Serial komediowy , France 1995 , 20 min.
16:20 San Ku Ka? - Serial SF , Japon , 30 min.
16:50 Nikita - Serial sensacyjny , Joe Scanlan , Peta Wilson,Roy Dupuis,Alberta Watson,Don Francks , Etats-Unis , 20 min.
17:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Marie Chevalier,Christiane Jean,Gérard Vives,Patricia Elig,Karen Cheryl,Laure Sabardin , France , 30 min.
17:40 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:10 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:40 Beastmaster, le dernier des survivants - Serial sensacyjny , Don A Coscarelli , Canada 1999 , 50 min.
19:30 Normal Ohio - Serial komediowy , Orson Bean,Joely Fisher,Mo Gaffney,Anita Gillette,John Goodman,Cody Kasch , Etats-Unis , 30 min.
20:00 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
20:40 Friends - Serial komediowy , Alan Myerson, Peter Bonerz , Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , Etats-Unis , 30 min.
21:10 Friends - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Courteney Cox Arquette,Jennifer Aniston,Lisa Kudrow,Matthew Perry,Matt Le Blanc,David Schwimmer , Etats-Unis 2000 , 20 min.
21:30 Friends - Serial komediowy , Courteney Cox,Jennifer Aniston,David Schwimmer,Matthew Perry,Matt Leblanc,Lisa Kudrow , USA , 30 min.
22:00 Friends - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Courteney Cox Arquette,Jennifer Aniston,Lisa Kudrow,Matthew Perry,Matt Le Blanc,David Schwimmer , Etats-Unis 2000 , 20 min.
22:20 Friends - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Courteney Cox Arquette,Jennifer Aniston,Lisa Kudrow,Matthew Perry,Matt Le Blanc,David Schwimmer , Etats-Unis 2000 , 30 min.
22:50 Une vie de DJ - Program sportowy , 20 min.
23:10 Celebrity - Magazyn , Etats-Unis 1998 , 35 min.
23:45 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
00:10 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
00:35 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , Camille Raymond,Rebecca Dreyfus,Stéphanie Ever,Christine Ever,Fabien Remblier,Magali Madison , 25 min.
01:00 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , France , 25 min.
01:25 Programmes de nuit - Program sportowy , 290 min.

Canal + France
07:00 Ça cartoon - Program dla dzieci , 45 min.
07:45 Kirikou et la sorci?re - Film animowany (dzieci) , Michel Ocelot , F/BG/Luxembourg 1998 , 75 min.
09:00 Le journal du cinéma - Magazyn , F 2000 , 15 min.
09:15 Vengeance secr?te - Film obyczajowy , John Irvin , Jeremy Irons,Forest Whitaker,Charlotte Rampling,Jason Priestley,Briony Glassco,Joel Pitts , Angleterre 2001 , 95 min.
10:50 Crocodile Dundee 3 - Film SF , Simon Wincer , Paul Hogan,Linda Kozlowski,Jere Burns,Jonathan Banks,Serge Cockburn,Paul Rodriguez , Etats-Unis 2001 , 90 min.
12:20 Samedi sport - Program sportowy , 10 min.
12:30 Journal - Program informacyjny , 10 min.
12:40 + Clair - Program informacyjny , 50 min.
13:30 La semaine du cinéma - Magazyn , 30 min.
14:00 22 minutes chrono - Program rozrywkowy , 30 min.
14:30 La grande course - Program sportowy , 20 min.
14:50 Stade Français / Agen - Program sportowy , 110 min.
16:40 Hippisme - Program sportowy , 25 min.
17:05 Football - Program sportowy 2003 , 10 min.
17:15 Football - Program sportowy 2003 , 124 min.
19:19 Résultats et rapports - Program informacyjny , 1 min.
19:20 Journal - Program informacyjny , 10 min.
19:30 En aparté - Program informacyjny , 60 min.
20:30 7 jours au Groland - Program rozrywkowy , 25 min.
20:55 Le zapping - Program rozrywkowy , 5 min.
21:00 Six Feet Under - Alan Ball , Peter Krause,Michael C. Hall,Frances Conroy,Lauren Ambrose,Freddy Rodriguez,Mathew St. Patrick,Rachel Griffiths , USA 2001 , 45 min.
21:45 Six Feet Under - Alan Ball , Peter Krause,Michael C. Hall,Frances Conroy,Lauren Ambrose,Freddy Rodriguez,Mathew St Patrick,Rachel Griffiths , USA 2001 , 60 min.
22:45 Jour de foot - Program sportowy , 75 min.
00:00 Le journal du hard - Program erotyczny , 15 min.
00:15 Xpériment - Film erotyczny , John B Root , Adriana,Ally Mac Tyana , France 2002 , 90 min.
01:45 Lundi investigation - Magazyn , 1 min.
01:46 Génération FLNC - Magazyn , 74 min.
03:00 Fred - Film kryminalny , Pierre Jolivet , Vincent Lindon,Clotilde Courau,François Berléand,Stéphane Jobert,Albert Dray,Roschdy Zem,Catherine Hiegel , F 1997 , 80 min.
04:20 Surprises - Program rozrywkowy , 15 min.
04:35 Traffic - Film obyczajowy , Steven Soderbergh , Michael Douglas,Benicio Del Toro,Catherine Zeta-Jones,Jacob Vargas,Don Cheadle , Etats-Unis/Allemagne 2000 , 144 min.

Planete France
06:50 Les félins de la jungle - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
07:20 Le Royaume des casoars - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 35 min.
07:55 La guerre des écureuils - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
08:25 Au rythme du soleil - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
08:55 L'Arche du Lac Victoria - Program edukacyjny , 30 min.
09:25 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
09:50 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
10:15 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
10:40 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
11:05 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
11:30 La machine Hollywood - Magazyn , Géorgie 2002 , 55 min.
12:25 La machine Hollywood - Magazyn , Géorgie 2002 , 50 min.
13:15 La machine Hollywood - Magazyn , Géorgie 2002 , 55 min.
14:10 La légende Napoléonienne - Film dokumentalny 1999 , 55 min.
15:05 La légende Napoléonienne - Film dokumentalny , France 1999 , 50 min.
15:55 L'Obsession de la minceur - Magazyn , Etats-Unis 2000 , 55 min.
16:50 En quelques mots... - Magazyn , France 2002 , 40 min.
17:30 Manger ? en mourir - Magazyn , Grande-Bretagne 2002 , 65 min.
18:35 La Guerre du 21?me si?cle - Film dokumentalny 2002 , 50 min.
19:25 En quelques mots... - Magazyn , France 2002 , 30 min.
19:55 La Guerre du 21?me si?cle - Film dokumentalny 2002 , 50 min.
20:45 Assassinats politiques - Film dokumentalny , France 2000 , 55 min.
21:40 Assassinats politiques - Film dokumentalny , France 2000 , 45 min.
22:25 Pompéi au quotidien - Film dokumentalny , Grande-Bretagne 2001 , 55 min.
23:20 Le Vésuve - Film dokumentalny , Etats-Unis 1998 , 55 min.
00:15 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
00:40 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 30 min.
01:10 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
01:35 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 30 min.
02:05 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 30 min.
02:35 Interm?de - 285 min.

ARTE France
19:00 Flash info - Program informacyjny , 5 min.
19:05 Le forum des Européens - Program informacyjny , France 2003 , 40 min.
19:45 Arte Info - Program informacyjny 2003 , 15 min.
20:00 Le dessous des cartes - Film dokumentalny 2003 , 10 min.
20:10 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:15 D'une rive ? l'autre - Film dokumentalny , Allemagne 2002 , 30 min.
20:45 L'Atlantide révélée - Magazyn , Angleterre 1999 , 50 min.
21:35 Métropolis - Magazyn , Allemagne 2003 , 55 min.
22:30 O? sont nos disparus ? - Magazyn , Turquie 2002 , 90 min.
00:00 Une journée disparue dans le sac ? main - Film dokumentalny , Allemagne 2000 , 35 min.
00:35 Je parle aux animaux - Program edukacyjny 1991 , 55 min.
01:30 Vivre au bord du crat?re - Film dokumentalny , Allemagne 2001 , 55 min.
02:25 Touch - Film obyczajowy , Jeremy Podeswa , Brendon Fletcher,Randy Hughson,Linda Griffiths,Milo Puerta,Daniel Macivor , CDN 2001 , 30 min.
02:55 Why are you creative ? - Magazyn , 5 min.
03:00 Interm?de - 960 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.