Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień CZWARTEK 05.04.2007 następny dzień

TVP 1
05:10 Wisła - odc. 1 Narodziny rzeki  27'; serial dokumentalny; reż.:Rafał Mierzejewski; Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Europa bez miedzy; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Kopciuszek - Kradzione winogrona odc. 6 (Shinderera monogatari - The mystery of the Vinyard); serial animowany kraj prod.Japonia (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Domowe przedszkole - Świąteczne zwyczaje - Wielkanoc; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Teletubisie - odc. 150/156 (Teletubbies, season X Song of Sixpence); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Doctor Who II - Zjazd absolwentów, odc. 17 (3) (Doctor Who II, ep. 3, School Reunion); serial science ficton kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Migracje - Czasami wracają... (People On the Move. Sometimes They Return); cykl dokumentalny kraj prod.Włochy (2005); Dla małoletnich od lat 12
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3275 (The Bold and the Beautiful ep. 3490); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3276 (The Bold and the Beautiful ep. 3491); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1244; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 853; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1418; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Przyjaciele; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Ora et Labora - Uroczysty koncert z okazji 60 - lecia istnienia stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3277 (The Bold and the Beautiful ep. 3492); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3278 (The Bold and the Beautiful ep. 3493); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str.777
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1248 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1419; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 857; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Babcia Róża i Gryzelka - Zielone; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Miś Uszatek - Łakomczuch; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 7/14 - txt str.777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 8/14 - txt str.777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Kod trzeciej tajemnicy fatimskiej  51'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Z refleksem; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Henryk Milczący  31'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Czarowny kwiecień (Enchanted April)  88'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1991); reż.:Mike Newell; wyk.:Josie Lawrence, Miranda Richardson, Alfred Molina, Joan Plowright; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Statek miłości - odc. 230/249; telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Muzyka w raju  44'; film dokumentalny; reż.:Monika Górska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Ojczyzna polszczyzna - Łodzi i Rudelu / Rudlu; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 34/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 197 Niepokojące objawy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:45, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:10,10:40; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Niebezpieczni goście (Backyard killers)  49'; film dokumentalny kraj prod.Australia (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Ferie z Dwójką - Mateuszek (Manolito Gafotas)  85'; komedia kraj prod.Hiszpania (1999); reż.:Luis Miguel Albaladejo; wyk.:David Sanches de la Rey, Fedra Lorente, Roberto Alvaraez, Antonio Gameras; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Co ci dolega? - Dom Małych Krzykaczy - odc. 6 (House Of Thiny Tearaways); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); Bez ograniczeń wiekowych
14:10 A czego tu się bać?  38'; film dokumentalny; reż.:Małgorzata Szumowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Dzieje Apostolskie - cz 2/4 (The Visual Bible: Acts)  43'; serial kraj prod.USA, Republika Południowej Afryki (1994); reż.:Reghardt van den Bergh; wyk.:Dean Jones, Henry Arnold, Jennifer O'Neill, Francesco Quinn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 Powrót dinozaurów - Potwory na fali odc. 1 (Walking with dinosaurs special. Sea monsters)  29'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Jasper James; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Nowe przygody Pinokia (The new adventures of Pinocchio)  84'; baśń filmowa kraj prod.USA, Wielka Brytania, Luksemburg (1999); reż.:Michael Anderson; wyk.:Gabriel Thomas, Sarah Alexander, Udo Kier, Martin Landau; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Więcej niż widzieć (More Than Meets The Eye)  86'; film fabularny kraj prod.Kanada (2003); reż.:Mike Robe; wyk.:Carey Lowell, Dylan Walsh; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Puchar UEFA - FC Sevilla - Tottenham Hotspur
22:45 Panorama
23:00 Biznes
23:05 Sport Telegram
23:10 Puchar UEFA - skróty
23:20 Pogoda
23:25 Domek z kart (House of Cards)  109'; film fabularny kraj prod.USA (1993); reż.:Michael Lessac; wyk.:Kathleen Turner, Tommy Lee Jones, Park Overall, Shiloh Strong; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kto zabił Stalina? (Who killed Stalin?)  46'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Małopole, czyli świat - odcinek 3/3; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Abby - odc 4/9 (Abby); serial komediowy kraj prod.USA (2003); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Abby - odc 5/9 (Abby); serial komediowy kraj prod.USA (2003); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny 
06.50 Sidła miłości (68) - telenowela 
07.45 TV Market - magazyn reklamowy 
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej 
08.55 Roseanne (57) - serial komediowy 
09.25 Rodzina zastępcza (67) - serial komediowy 
10.00 Sekret Laury (46) - telenowela 
11.00 Metamorfozy - reality show 
11.30 Samo życie (871) - serial obyczajowy 
12.00 Dom nie do poznania - reality show 
13.00 Jesteś moim życiem (68) - telenowela 
14.00 Pierwsza miłość (480) - serial obyczajowy 
14.45 Świat według Bundych (208) - serial komediowy 
15.15 Rodzina zastępcza (68) - serial komediowy 
15.50 Wydarzenia 
16.10 Prognoza pogody 
16.25 Interwencja - magazyn 
17.00 Gra w ciemno - teleturniej 
18.00 Pierwsza miłość (481) - serial obyczajowy 
18.50 Wydarzenia 
19.20 Sport 
19.25 Prognoza pogody 
19.30 Samo życie (872) - serial obyczajowy 
20.00 I kto tu rządzi (1, 2) - serial obyczajowy 
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (1) - serial sensacyjny 
21.55 Studio LOTTO 
22.00 Mamuśki (6): Próba generalna - serial obyczajowy 
22.30 Co z tą Polską? - program Tomasza Lisa 
23.30 Prawo miasta (5) - serial sensacyjny 
00.30 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy 
02.30 Nocne randki 
04.55 Music spot 
05.55 Zakończenie programu  

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn 
05.55 Telesklep 
06.45 Weronika Mars (21) - serial kryminalny 
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy 
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
11.40 Rozmowy w toku - talk show 
12.50 Na Wspólnej (789) - serial obyczajowy 
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
14.00 Weronika Mars (22-ost.)- serial kryminalny 
15.00 Prawo pożądania (40) - telenowela 
16.00 Fakty popołudniowe 
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
17.15 Rozmowy w toku - talk show 
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
19.00 Fakty 
19.30 Sport 
19.40 Pogoda 
19.50 Uwaga! - magazyn 
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
20.55 Na Wspólnej (790) - serial obyczajowy 
21.30 Człowiek cel - film sensacyjny, USA 1994, reż. Robert Ellis Miller, wyk. Jack Scalia, Roxann Dawson, Bruce A. Young, Robert Knepper 
23.30 Kryminalni 6 (69): Wolontariuszka - serial kryminalny 
00.30 Automaniak max - program motoryzacyjny 
01.00 Uwaga! - magazyn 
01.20 Nic straconego - programy powtórkowe  

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Pokemon (280) - serial animowany
09.00 Pensjonat Pod Różą (112): Narodziny - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (154) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (23) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 V-max - mag. motoryzacyjny
13.40 Express do fortuny- program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (26) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (24) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (1) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (155) - telenowela
20.00 Włatcy móch: Karnawau - serial anim. dla dorosłych
20.30 Odkrywanie Ameryki - program Mariusza Maksa Kolonko
21.00 Chłopaki mojego życia - komediodramat, USA 2001
23.50 Panna Julia - dramat obyaajowy, USA/Wielka Brytania 1999
01.55 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.30 Muzyczne listy - program muzyczny
03.20 Kinomaniak - magazyn filmowy
03.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Nie ma sprawy (17) - serial komediowy
09.05 Grzesznica (48) - telenowela
09.55 Tajemnice Smallville (8) - serial
10.55 Nash Bridges (94) - serial kryminalny
11.55 Strażnik kasy - pr. rozrywkowy
12.55 Telesklep
14.15 Grzesznica (49) - telenowela
15.10 Pogoda na miłość (7) - serial obyczajowy
16.05 Alf (47) - serial komediowy
16.35 Joey (10) - serial komediowy
17.05 Tajemnice Smallville (9) - serial
18.05 Nash Bridges (95) - serial krym.
19.05 Alf (48) - serial komediowy
19.40 Joey (11) - serial komediowy
20.10 Väterland - tajemnica III Rzeszy - thriller, USA 1994, reż. Christopher Menaul, wyk. Rutger Hauer, Miranda Richardson
22.30 Kobra: Oddział specjalny (7) - serial sensacyjny
23.35 Pitch Black - film SF Australia/USA 2000, reż. David Twohy, wyk. Vin Diesel, Radha Mitchell
01.35 Zakończenie programu

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Największa miłość i największy smutek (Franz Peter Schubert - The Greatest Love and the Greatest Sorrow)  80'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Christopher Nupen; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Muzyka źródeł - Chudoba; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Klasyka filmowego dokumentu - I zdrada cz.1  80'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1991); reż.:Marek Drążewski; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Strefa sztuki - Postawy - Twarze Stanisława Baja; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Strefa sztuki - Barbarzyńca z paletą - Józef Chełmoński; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Mats Ek (A Portrait of Choreographer Mats Ek)  58'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); reż.:Regina Heidecke; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Żegnaj stały lądzie (Adieu, plancher des vaches)  112'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Szwajcaria, Włochy (1999); reż.:Otar Iosseliani; wyk.:Nico Tarielashvili, Lily Lavina, Philipe Bas, Stephanie Hainque, Mirabelle Kirkland; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Legendy gitary - Rock (The Guitar Legends Concerts - The Rock Concert); cykl dokumentalny kraj prod.USA (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Tańcząc za dolary - Balet Kirova w Petersburgu (Dancing for dollars - The Kirov in Petersburg)  50'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); reż.:Angus McQueen; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Akwanauci (Aquanauts)  52'; film dokumentalny kraj prod.Kanada (2004); reż.:Jarome Scemla; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Kedma (Kedma)  94'; dramat kraj prod.Francja, Włochy, Izrael (2002); reż.:Amos Gitai; wyk.:Yussuf Abu-Warda, Andrei Kashkar, Helena Yaralova, Moni Moshonov, Juliano Mer; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Kino krótkich filmów - Urząd; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Następny seans filmowy - odc. 14; magazyn filmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 20. Rawa Blues Festival - Tadeusz Nalepa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Strefa - Trylogia Terence'a Daviesa - Dzieci cz. 1 (Terence Davies - Children)  42'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); reż.:Terence Davies; wyk.:Terry O'Sullivan, Wilfrid Brambell, Sheila Raynor, Jeanne Doree, Robin Hooper, Val Lilley, Phillip Mawdsley; Dla małoletnich od lat 16
23:55 Strefa - Trylogia Terence'a Daviesa - Madonna z dzieciątkiem cz. 2 (Terence Davies - Madonna and child); dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); Dla małoletnich od lat 16
00:20 Strefa - Trylogia Terence'a Daviesa - Śmierć i przemienienie cz. 3 (Terence Davies - Death and transfiguration); dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); Dla małoletnich od lat 16
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Rondo (La ronde)  88'; dramat kraj prod.Francja (1950); reż.:Max Ophuls; wyk.:Anton Walbrook, Simone Signoret, Serge Reggiani, Daniel Gelin, Danielle Darrieux; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Strange fish (Strange fish); film baletowy kraj prod.Wielka Brytania (1992); STEREO, Dozwolone od lat 18
03:50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Szybko, wolno; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ostoja ; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zacisze gwiazd - (4) Ewa Szykulska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Byle dobrze bylo nam - koncert Anny Treter cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 657; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Wielki Tydzień - Kapłaństwo; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Złotopolscy - odc. 820* - Podzieleni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne
13:05 Egzamin z życia - odc. 70; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Polska z bocznej drogi - Wszystkie stworzenia duże i małe
14:00 Zakręcony tydzień - odc. 8; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Od przedszkola do Opola - ulubione piosenki i pieśni Jana Pawła II; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Budzik - Szybko, wolno; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Wielki Tydzień - Kapłaństwo; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 SF-Symulator faktu - Leki odc.45; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ostoja; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - Wszystkie stworzenia duże i małe
18:50 Plebania - odc. 657; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Remont; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:15 Złotopolscy - odc. 820* - Podzieleni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Teatr TV - Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim  95'; spektakl teatralny; reż.:Piotr Cieplak; wyk.:Wiesław Cichy, Grzegorz Gerszt Mostowicz, Zdzisław Górski, Kazimierz Krzyczkowski, Wojciech Czarnota, Maciej Kowalewski, Jacek Raciński, Cezary Żak, Rafał Kowal, Katarzyna Chrzanecka; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Motywy pasyjne w muzyce; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:45 Biznes
23:48 Sport Telegram
23:50 Pogoda
24:00 SF-Symulator faktu - Leki odc.45; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 657; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Remont; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 820* - Podzieleni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Wielki Tydzień - Kapłaństwo; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Teatr TV - Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim  95'; spektakl teatralny; reż.:Piotr Cieplak; wyk.:Wiesław Cichy, Grzegorz Gerszt Mostowicz, Zdzisław Górski, Kazimierz Krzyczkowski, Wojciech Czarnota, Maciej Kowalewski, Jacek Raciński, Cezary Żak, Rafał Kowal, Katarzyna Chrzanecka; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Motywy pasyjne w muzyce; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Polska z bocznej drogi - Wszystkie stworzenia duże i małe
05:30 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TV Puls
6:30 Program religijny
7:00 Żebro Adama
8:00 Wieczny płomień miłości - telenowela
8:50 Kobieta w lustrze - telenowela
9:40 Bianka - droga do szczęścia
10:20 Telezakupy
11:40 Taaaka ryba
12:10 Rekolekcje wielkopostne
12:40 Zamki i warownie - serial dok.
13:05 Pokój z widokiem na morze - film psychologiczny produkcji polskiej (1977)
15:30 Amatorzy przygód - serial przygodowy
16:30 Wieczny płomień miłości - telenowela
17:20 Wielki czwartek - transmisja mszy z bazyliki św. Jana na Lateranie
19:25 Rekolekcje wielkopostne
20:00 Puls wieczoru
20:45 Szkice węglem - dramat obyczajowy produkcji polskiej (1956)
22:40 Amatorzy przygód - serial przygodowy
23:30 Taaaka ryba - magazyn
0:00 Rekolekcje wielkopostne
0:30 Puls wieczoru
1:05 Zamki i warownie - serial dok.
1:35 Prace na wysokościach
2:20 Pod prąd
3:00 Rekolekcje Wielkopostne
3:30 Puls wieczoru

Eurosport 08:30 YOZ 09:00 SIATKÓWKA: Liga Mistrzów mężczyzn Final Four 10:00 Magazyn "Gooooal !" 10:15 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału mecze rewanżowe: Szachtar Donieck (Ukraina) - Sevilla (Hiszpania) 11:00 CURLING: Mistrzostwa świata mężczyzn Edmonton Kanada Mecze grupowe: Francja - Szwecja 13:15 Watts 13:45 STRONGMAN: Puchar Świata Moskwa Rosja 14:15 STRONGMAN: Puchar Świata Wiedeń Austria 14:45 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału mecze rewanżowe: Szachtar Donieck (Ukraina) - Sevilla (Hiszpania) 15:30 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału mecze rewanżowe: Bayer Leverkusen (Niemcy) - Lens (Francja) 16:30 CURLING: Mistrzostwa świata mężczyzn Edmonton Kanada Mecze grupowe 19:30 BOKS: Walka o wakujący tytuł mistrza świata wersji IBF Las Vegas Stany Zjednoczone Walka w wadze półśredniej (do 67kg): R. Hatto 21:00 CURLING: Mistrzostwa świata mężczyzn Edmonton Kanada Mecze grupowe 00:00 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów Pierwsze mecze ćwierćfinałowe

Eurosport 2 03:00 Wiadomości 07:30 Wiadomości poranne 10:00 FOOTBALL ARENA: Arena Football League Stany Zjednoczone Sezon zasadniczy: Chicago Rush (Stany Zjednoczone) - Los Angeles Avenge 10:45 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału mecze rewanżowe: Szachtar Donieck (Ukraina) - Sevilla (Hiszpania) 11:30 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału mecze rewanżowe: Bayer Leverkusen (Niemcy) - Lens (Francja) 12:00 Wiadomości 14:00 POOL: Euro Tour Liberec Czechy 15:00 TRIAL: Halowe mistrzostwa świata, Madryt Hiszpania 16:00 FOOTBALL ARENA: Arena Football League Stany Zjednoczone Sezon zasadniczy: Chicago Rush (Stany Zjednoczone) - Los Angeles Avenge 17:15 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału mecze rewanżowe 18:00 Wiadomości 18:30 RAJDY SAMOCHODOWE: Mistrzostwa Świata Vilamoura Portugalia Podsumowanie 19:30 Wiadomości wieczorne 20:00 SIATKÓWKA: Liga Mistrzów mężczyzn Final Four 21:00 FREESTYLE MOTOCROSS: Night of the Jumps Berlin Niemcy 22:00 BOKS: Turniej międzynarodowy Nowy Jork Stany Zjednoczone Walka w wadze ciężkiej (do 91kg): S. Ibragimov (Rosja) - J. Mora (Meksy 23:00 Wiadomości wieczorne 23:15 RUGBY: Mistrzostwa świata do lat 19 Belfast Irlandia Faza grupowa: Nowa Zelandia - Walia 00:30 RUGBY: Mistrzostwa świata do lat 19 Belfast Irlandia Faza grupowa: Australia - Irlandia 01:45 Wiadomości

Polsat Sport 07:00 Magazyny:Total Rugby Total Rugby 07:40 Rugby Puchar Heinekena w rugby: Wasps - Leinster 09:50 Piłka ręczna „Polscy gladiatorzy z SC Magdeburg“ - reportaż 10:25 Puncher - magazyn boksu zawodowego /odc. 8 / 11:10 Sporty Walki:Armpower Armpower – magazyn siłowania na rękę 11:35 Piłka Nożna:Liga Portugalska Boavista – Pacos de Ferreira 12:45 Piłka Nożna:Liga Włoska Torino - Palermo 14:55 Puncher - magazyn boksu zawodowego /odc. 8 / 16:00 Magazyny:4 x 10 - magazyn koszykówki 4 x 10 - magazyn koszykarski 16:35 Magazyny:Gillette World Sport Gillette World Sport 17:10 Magazyny:CLIP - magazyn sportowowego humoru CLIP - magazyn sportowowego humoru 17:30 Koszykówka:PLK DBE: Anwil Włocławek – Prokom Trefl Sopot 19:55 Siatkówka:Polska Liga Siatkówki Play off: Asseco Resovia - Wkręt-Met Częstochowa 22:00 Piłka ręczna Wicemistrzowie świata przed Turniejem w Paryżu – magazyn 22:40 Sporty Walki:Boks, Gale bokserskie Gala Boksu Zawodowego Hammer Knockout Promotion w Wołowie

Polsat Sport Extra 07:00 Piłka Nożna:Coca Cola Championship Leeds Utd. - Preston South End 09:00 Sporty Walki:Boks, Gale bokserskie Gala Boksu Zawodowego - walka o mistrzostwo świata WBC Marco Antonio Barrera vs. Juan Manuel Marquez 11:30 Magazyny:Total Rugby Total Rugby 12:00 Piłka Nożna:Liga Angielska Manchester Utd – Blackburn 14:00 Piłka Nożna:Liga Portugalska Sporting Lizbona – Beira-Mar 16:00 Piłka Nożna:Liga Włoska Serie B: Pescara Calcio – Juventus Turyn 18:00 Siatkówka:Polska Liga Siatkówki Play off: J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska - BOT Skra Bełchatów 20:20 Puchar Świata FIS - Snowboard 21:00 Piłka Ręczna:Mistrzostwa Świata Mężczyzn Najlepsze akcje Mistrzostw Świata w piłce ręcznej 22:00 Piłka Nożna:Liga Angielska Watford – Chelsea 00:00 Piłka Nożna:Liga Włoska Torino - Palermo

Canal + Sport 07.00 Piłka nożna Ligue 1 (powt.) magazyn ligi francuskiej 07.30 Piłka nożna Premiership (powt.) magazyn ligi angielskiej 08.00 Piłka nożna Klub kibica Mecz Kolporter Korona Kielce - Wisła Kraków 10.40 Piłka nożna Klub kibica Mecz Legia Warszawa - ŁKS Łódź 13.15 Piłka nożna Ligue 1 (powt.) magazyn ligi francuskiej 13.45 Piłka nożna Premiership (powt.) magazyn ligi angielskiej 14.15 Piłka nożna Liga+Extra magazyn ligi polskiej 16.00 Koszykówka Euroliga TAU Ceramica - Olympiakos Pireus (powt.) 18.00 Piłka nożna Serie A magazyn ligi włoskiej 18.30 Piłka nożna Primera Division magazyn ligi hiszpańskiej 19.00 Koszykówka mężczyzn NBA Action magazyn sportowy 19.30 Piłka nożna Wstęp do meczu 20.00 Piłka nożna Orange Ekstraklasa BOT GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 22.20 Koszykówka Euroliga Dynamo Moskwa - Panathinaikos Ateny (powt.) 00.15 Koszykówka Euroliga Winterthur Barcelona - Unicaja Malaga (powt.) 02.10 Piłka nożna Ligue 1 (powt.) magazyn ligi francuskiej 02.40 Piłka nożna Premiership (powt.) magazyn ligi angielskiej 03.10 Siostry komedia 05.20 Wiosła w dłoń komedia przygodowa

Canal + Sport 2 17.25 Koszykówka Euroliga Dynamo Moskwa - Panathinaikos Ateny 20.40 Koszykówka Euroliga Winterthur Barcelona - Unicaja Malaga 22.40 Piłka nożna Wstęp do meczu (powt.) 23.10 Piłka nożna Orange Ekstraklasa BOT GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (powt.)

TVP Sport 09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 09:10 Karate tradycyjne; transmisja 10:00 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych 10:50 Z archiwum TVP - Meksyk' 68; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 11:00 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Słowenia - Holandia ( I połowa ) (Słowenia - Holandia) kraj prod.Słowenia (2007) 11:55 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Słowenia - Holandia ( II połowa ) (Słowenia - Holandia) kraj prod.Słowenia (2007) 12:50 Zwarcie - odc. 11; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 13:20 Gwiazdy wielkiego sportu - Klempel x 236; Bez ograniczeń wiekowych 13:45 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Czechy - Niemcy ( I połowa ) (Czechy - Niemcy) kraj prod.Niemcy (2007) 14:40 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Czechy - Niemcy ( II połowa ) (Czechy - Niemcy) kraj prod.Niemcy (2007) 15:30 Jeden na jeden - Wojciech Fibak; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych 16:00 Magazyn Everton TV (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007) 17:30 Magazyn Everton TV (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007) 18:45 M¦ w rajdach terenowych - Tunezja; felieton 18:55 Copa Libertadores - Cienciano - Boca Juniors ( I połowa ) (Cienciano - Boca Juniors) kraj prod.Włochy (2007) 19:45 Copa Libertadores - Cienciano - Boca Juniors ( II połowa ) (Cienciano - Boca Juniors) kraj prod.Włochy (2007) 20:40 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych 21:30 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych 22:00 ¦lady na ¶niegu 29'; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych 22:30 Hat trick (Hat trick); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2007); Bez ograniczeń wiekowych 22:55 M¦ w rajdach terenowych - Tunezja; felieton 23:00 Sportowy Wieczór 23:30 M¦ w łyżwiarstwie figurowym - Tokio ( solistki ) 01:05 Zakończenie dnia

Hallmark
06:00 David Copperfield (1/2) - dramat obyczajowy, USA 2000
08:00 O Osmondach inaczej - film biograficzny, USA 2001
10:00 Ed (10) - serial komediowy, USA 2000-2004
11:00 Ed (11) - serial komediowy, USA 2000-2004
12:00 Potyczki Amy (19) - serial obyczajowy, USA 1999
13:00 Najdłuższy lot - film sensacyjny, USA 2000
15:00 O Osmondach inaczej - film biograficzny, USA 2001
17:00 Ed (10) - serial komediowy, USA 2000-2004
18:00 Ed (11) - serial komediowy, USA 2000-2004
19:00 Potyczki Amy (19) - serial obyczajowy, USA 1999
20:00 Taniec w świetle księżyca - film obyczajowy, Wielka Brytania 1994
22:00 Oddział duchów (4) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2005
23:00 Wirtualna obsesja - thriller, USA 1998
01:15 Taniec w świetle księżyca - film obyczajowy, Wielka Brytania 1994
03:00 Oddział duchów (4) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2005
04:00 David Copperfield (1/2) - dramat obyczajowy, USA 2000

Canal +
07:05 Minisport+ - magazyn sportowy
07:15 Łapu capu
07:20 Nie przegap
07:30 Simpsonowie 2 (10) - serial animowany
08:00 Cena sławy (2/3) - serial dokumentalny
09:00 Titanic - film katastroficzny, USA 1997
12:15 Brylanty pani Zuzy - film kryminalny, Polska 1971
13:40 Pat Metheny na Festiwalu Jazzowym w Montrealu w 2005 - koncert
14:50 Kampania Arnolda - komedia, USA 2005
16:25 Ujarzmić piekło - film sensacyjny, USA 1968
18:30 Wallace i Gromit Klątwa królika - film animowany, Wielka Brytania 2005
20:00 Łapu capu
20:10 Simpsonowie 2 (11) - serial animowany
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport+ - magazyn sportowy
21:00 U nas w Filadelfii 2 (3) - serial komediowy, USA 2006
21:30 Premiera: Przez 24 godziny 4 (20/24) - serial sensacyjny, USA 2005
22:20 Niebiańska plaża - thriller, USA 2000
00:25 Ziemia żywych trupów - horror, Kanada/Francja/USA 2005
02:05 Prowokacja - film sensacyjny, USA 2005
03:40 Aktorzy prowincjonalni - film psychologiczny, Polska 1978

Canal + Film
08:30 I uderzył grom - film sensacyjny, USA/Niemcy/Czechy 2005
10:10 Deser: Cyd - film krótkometrażowy
10:40 Dar Emmanuela - film dokumentalny
12:00 Simpsonowie 2 (10) - serial animowany
12:35 Minisport+ - magazyn sportowy
12:45 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Zdrady, kłamstwa i coś więcej - komedia romantyczna, Francja 2004
14:30 Operacja "Koza" - komedia, Polska 1999
16:10 Czarna Carmen - film muzyczny, Południowa Afryka 2005
18:15 Ciało za milion - komedia kryminalna, Niemcy/Kanada/Nowa Zelandia 2005
20:00 Mężczyzna idealny - komedia romantyczna, Czechy 2005
21:40 Czas surferów - komedia sensacyjna, Polska 2005
23:05 U nas w Filadelfii 2 (3) - serial komediowy, USA 2006
23:30 Przez 24 godziny 4 (20/24) - serial sensacyjny, USA 2005
00:15 Tajemniczy samuraj (17) - serial animowany, Japonia 2004
00:40 Deser: Romans - film krótkometrażowy
01:15 Factotum - dramat obyczajowy, USA/Norwegia 2005
02:50 Kandydat - thriller, USA 2004

HBO
06:30 Gra w różowe - komedia, Kanada 2004
08:05 Donald Trump historia nieautoryzowana - film biograficzny, USA 2005
09:35 Zobacz w HBO - magazyn filmowy
10:10 Hotelik w Prowansji - komedia, Francja/Wielka Brytania 2003
11:55 Przygody Ociee Nash - film dla dzieci, USA 2002
13:35 Powrót na Zieloną Wyspę - film obyczajowy, Irlandia/Wielka Brytania 2005
15:00 W cieniu matki - film obyczajowy, Wielka Brytania 2005
16:45 Bitwa o wyspę skarbów - film przygodowy, Nowa Zelandia 2004
18:25 Annapolis - dramat obyczajowy, USA 2006
20:10 Premiera: Sekrety i marzenia - komedia, Irlandia 2005
21:55 Venom - horror, USA 2005
23:20 Huff 2 (1) - serial obyczajowy, USA 2005
00:15 Żona na zamówienie - komedia, USA 2004
01:45 Last Days - dramat obyczajowy, USA 2005
03:20 Nagi świat - film dokumentalny
04:40 Bitwa o wyspę skarbów - film przygodowy, Nowa Zelandia 2004

HBO 2
06:30 Wallis i Edward - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2005
08:05 Oskar i Josefine - film dla młodzieży, Dania 2005
09:30 Odkurzacze - komedia, USA 2002
11:00 Empire Falls (1) - serial obyczajowy, USA 2005
12:50 Cztery siostry - komedia, USA 2002
14:20 Sezon rezerwowych - komedia, USA 2000
16:15 Prawda - thriller, Kanada 2005
17:45 Czarna książeczka - komedia romantyczna, USA 2004
19:30 Piżama party - komedia, USA 2004
21:00 Deuce Bigalow: boski żigolo w Europie - komedia, USA 2005
22:25 HBO na stojaka! (146) - kabaret i satyra
23:25 Suspect Zero - thriller, USA 2004
01:05 Empire Falls (2) - serial obyczajowy, USA 2005
02:30 Narodziny - dramat psychologiczny, USA 2004
04:10 Na planie - magazyn filmowy
04:45 Piżama party - komedia, USA 2004

HBO Comedy 10:00 Miesiąc miodowy z mamusią 11:30 Po prostu zaufaj 13:15 Wykończyć zięcia 14:45 Miesiąc miodowy z mamusią 16:15 Po prostu zaufaj 18:00 Wykończyć zięcia 19:30 Pod jednym dachem, odc. 6 20:30 Trawka II, odc. 3 21:00 Dziedzic Maski 22:35 Odkrycie profesora Krippendorfa 00:10 Agenci bardzo specjalni 01:55 Salon piękności

Cartoon Network
06:00 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
06:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
07:25 Robotboy - serial dla dzieci
07:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
08:15 Ufolągi - serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
09:05 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
10:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci
10:30 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
10:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
11:20 Scooby Doo - serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
13:00 Chojrak tchórzliwy pies - serial dla dzieci, USA 1997-2002
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
15:05 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
15:55 Bernard - serial dla dzieci
16:00 Ufolągi - serial dla dzieci
16:25 Johnny Test - serial dla dzieci
16:50 Robotboy - serial dla dzieci
17:10 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial dla dzieci
17:30 Baranek Shaun - serial dla dzieci
17:40 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
18:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial dla dzieci
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów - serial dla dzieci
18:55 Bernard - serial dla dzieci
19:00 Ben 10 - serial dla dzieci
19:25 Młodzi tytani - serial dla dzieci
19:50 Liga sprawiedliwych - serial dla dzieci
20:10 Transformers Energon - serial dla dzieci
20:40 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:05 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:30 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
21:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
22:20 Tom i Jerry - serial dla dzieci
23:10 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
00:00 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
00:50 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
01:40 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
02:30 Jam łasica - serial dla dzieci, USA 1999
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
03:25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial dla dzieci
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999

ZigZap
06:00 Histeria (23) - serial animowany, USA 1998
06:25 Pinky i Mózg (38) - serial animowany, USA 1995-1998
06:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
07:00 Szał na Amandę (20) - serial młodzieżowy, USA
07:25 Przymierzalnia: Friday Wear (35) - serial animowany, Francja
07:28 Przymierzalnia - program dla młodzieży
07:30 Przymierzalnia: Ruby Gloom (4) - serial animowany, USA
08:00 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:15 Przymierzalnia: Zoey 101 (4) - serial młodzieżowy, USA 2005
08:45 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:50 Przymierzalnia: Świat Raven (1) - serial młodzieżowy, USA
09:10 Przymierzalnia - program dla młodzieży
09:15 Przymierzalnia: Friday Wear (36) - serial animowany, Francja
09:20 Martin Tajemniczy 2 (26) - serial animowany, USA
09:45 Wybraniec smoka 2 (8) - serial animowany, USA
10:10 Kod Lyoko (37) - serial animowany, Francja
10:35 Karol do kwadratu (18) - serial animowany, Kanada 2005
11:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
11:10 Histeria (24) - serial animowany, USA 1998
11:40 Pinky i Mózg (40) - serial animowany, USA 1995-1998
12:10 Ekstremalne kaczory (30) - serial animowany, Francja
12:20 Wielka płyta - program dla młodzieży
12:50 Ekstremalne kaczory (24) - serial animowany, Francja
13:00 6 w pracy 4 (6) - serial animowany, Kanada
13:30 Lizzie McGuire 3 (2) - serial młodzieżowy, USA
14:00 Klinika pod kangurem (6/25) - serial obyczajowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
14:30 Degrassi nowe pokolenie (55) - serial młodzieżowy, Kanada
15:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
15:10 Bratz (1) - serial animowany, USA
15:35 Płaskmania (6) - serial animowany, Francja 2004
16:00 Płaskmania (7) - serial animowany, Francja 2004
16:25 Trollz (14) - serial animowany, USA
16:55 Zakręceni Gliniarze (1) - serial animowany, Francja
17:20 Wybraniec smoka 2 (9) - serial animowany, USA
17:45 Kod Lyoko (38) - serial animowany, Francja
18:10 Karol do kwadratu (19) - serial animowany, Kanada 2005
18:35 Ekstremalne kaczory (25) - serial animowany, Francja
18:45 6 w pracy 4 (7) - serial animowany, Kanada
19:10 Lizzie McGuire 3 (3) - serial młodzieżowy, USA
19:35 Klinika pod kangurem (7/25) - serial obyczajowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
20:00 Degrassi nowe pokolenie (56) - serial młodzieżowy, Kanada
20:25 Szał na Amandę (21) - serial młodzieżowy, USA
20:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:10 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:50 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:35 A.T.O.M. - serial dla dzieci
08:00 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:50 Shuriken School - serial dla dzieci
09:10 Pucca/ Planet Sketch - serial dla dzieci
09:35 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 Jerry i paczka - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 Tutenstein - serial animowany
11:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
13:15 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
13:25 Kinomania - program dla dzieci
13:35 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:00 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:40 Pucca/ Planet Sketch - serial dla dzieci
14:45 Shuriken School - serial dla dzieci
15:05 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
15:30 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:55 Galactik Football - serial dla dzieci
16:20 W.I.T.C.H. - serial animowany
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
17:35 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
18:50 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
19:15 Kinomania - program dla dzieci
19:25 Naruto - serial dla dzieci
19:50 Król Szamanów - serial animowany
20:15 Dark Oracle - serial dla dzieci
20:40 Galactik Football - serial dla dzieci
21:05 Naruto - serial dla dzieci
21:30 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
21:55 Dark Oracle - serial dla dzieci
22:20 A.T.O.M. - serial dla dzieci
22:45 Król Szamanów - serial animowany
23:10 Król Szamanów - serial animowany
23:35 X-Men - serial animowany

TVN Turbo 06:00 Szybcy i Stylowi 06:30 Prawdziwe Maszyny 07:00 Auto Mundial 07:30 Vitadierct 08:00 Sporrrt 08:30 28 sekund 09:00 Wędkarstwo - Męskie hobby 09:30 Toolbox 10:00 Dakar 2007 10:30 Uwaga! Pirat 11:00 Gadżet 2 - Laboratorium 11:30 Automaniak Max 12:30 Grand Prix na torze 13:00 Zakup Kontrolowany 3 14:00 Monster House 2 15:00 Rentgen 2.0 15:30 Dakar 2007 15:55 Sporrrt 16:20 Szkoła Auto 2 16:35 Kaskaderzy i amatorzy 17:00 Operacja Tuning 17:30 Raport Turbo 17:45 Uwaga! Pirat 18:15 Auto Mundial 18:45 Prawdziwe Maszyny 19:15 28 sekund 19:45 Raport Turbo 20:00 Operacja Tuning 20:30 Szybcy i Stylowi 21:00 Raport Turbo 21:15 Rentgen 2.0 21:45 Policyjne taśmy 22:15 Kaskaderzy i amatorzy 22:45 Raport Turbo 23:00 Sporrrt 23:30 Turbo Erotyk 00:00 Turbo Erotyk 00:30 Turbo granie 02:30 Turbo Erotyk 03:00 Nocny Gracz 04:00 Gadżet 2 - Laboratorium 04:30 Szybcy i Stylowi

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:04 Kamera Kuriera; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:03 Kamera Kuriera; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:03 Kamera Kuriera; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Piekło w Bagdadzie (Hell in Baghdad)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Paul Comiti; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Piekło w Bagdadzie (Hell in Baghdad)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Paul Comiti; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Zakończenie dnia

Discovery Channel 06:00 Największe z największych, Poszukiwacze diamentów 07:00 Wojny na złomowisku 08:00 Brainiac: Wehikuł czasu 09:00 Amerykański hot-rod, Mustang '65, część 2 10:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów, Spadochron awaryjny 11:00 Fani czterech kółek, Lexus LS400, część 1 11:30 Fani czterech kółek, Lexus LS400, część 2 12:00 Największe z największych, Poszukiwacze diamentów 13:00 Wojny na złomowisku 14:00 Brainiac: Wehikuł czasu 15:00 Jak to jest zrobione? 15:30 Jak to jest zrobione? 16:00 Superjazda 17:00 Fani czterech kółek, Corvette C4, część 1 17:30 Fani czterech kółek, Corvette C4, część 2 18:00 Amerykański chopper, Motocykl dla chorych dzieci 19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów, Kolejny sąd nad mitami 20:00 Jak to jest zrobione? 20:30 Jak to jest zrobione? 21:00 Godzina zero, Porwanie samolotu do Marsylii 21:00 Godzina zero, Porwanie samolotu do Marsylii 22:00 Z akt FBI, Rozbicie szajki 23:00 Auto dla każdego, Wyścig mustangów 00:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki 01:00 Mistrzowie inżynierii, Most Woodrowa Wilsona w Waszyngtonie 02:00 Superjazda, Samochody gwiazd 03:00 Amerykański hot-rod, Mustang '65, część 3 04:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów, Kolejny sąd nad mitami 05:00 Fani czterech kółek, Porsche, część 1 05:30 Fani czterech kółek, Porsche, część 2

Planete 06:45 Przemilczane historie lotnicze Współczesny Ikar, odc. 8/9 07:40 Przyjaciele zwierząt, odc. 5/26 08:10 Przemilczane historie lotnicze Pionowzlot Pogostick, odc. 1/9 09:05 Opiekunowie niezwykłych gatunków Tony i pingwiny, odc. 37/39 09:35 Opiekunowie niezwykłych gatunków Ulf i szopy pracze, odc. 38/39 10:05 Opiekunowie niezwykłych gatunków Vic i rekiny, odc. 39-ost. 10:35 Przyroda polska - rzeka powrotów 11:15 Przyjaciele zwierząt, odc. 1/26 11:45 Znakomitości Królowa Sylwia, odc. 14/19 12:35 Opiekunowie niezwykłych gatunków Paul i koale, odc. 35/39 13:05 2000 lat chrześcijaństwa Brama piekła, odc. 12/13 13:55 Czy ktoś pytał o Béjarta? 15:30 Znakomitości Paulo Coelho, odc. 10/19 16:15 Mój świat tańca Djalil z Maroka, Julia z Meksyku, odc. 10/13 16:45 One i muzyka Véronique Gens i Vivica Genaux, odc. 7/13 17:15 Opiekunowie niezwykłych gatunków Geoff i dziobak, odc. 30/39 17:50 2000 lat chrześcijaństwa Po tej stronie nieba, odc. 6/13 18:40 Kobiety strzegą Kaddafiego 19:45 Współczesny świat. Premiera Hiszpańskie winnice Almería, odc. 2/8 20:15 Przyroda i podróże. Premiera Przyjaciele zwierząt, odc. 20/26 20:45 Historia. Premiera Wielka wojna Dowódcy, odc. 3/7 21:45 Historia. Premiera Wielka wojna Przebudzenie Ameryki, odc. 4/7 22:35 Smak ziemi 00:05 Zabić de Gaulle'a 01:45 One i muzyka Zespół Bond, odc. 2/13 02:15 Piłka w grze Włoskie sukcesy, odc. 4/6 02:45 Opiekunowie niezwykłych gatunków Craig i lwy, odc. 25/39

MTV Polska 06:00 – Starter – teledyski na dobry początek dnia 07:00 – Penetratorzy – sekrety alkowy 07:30 – Laguna Beach – reality soap opera 08:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 08:30 – Dismissed – randki w ciemno 09:00 – Odliczanka – najlepsze teledyski ostatnich tygodni 10:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 13:30 – Popcorn – magazyn filmowy 14:00 – Co ty na to, tato?– przemówić dziecku do rozsądku 14:30 – MTV Maxxx Hits – notowanie 15:30 – Klasa MTV – klasa w terenie 16:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 16:30 – Penetratorzy – sekrety alkowy 17:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 17:30 – Real World– reality show 18:30 – MTV Za Kulisami teledysku „Keep Your Hands Off My Girl” Good Charlotte - reportaż z planu 19:00 – Super słodkie urodziny - balangowanie nastolatek 20:00 – Odliczanka – najlepsze teledyski ostatnich tygodni 21:00 – Pojedynek gwiazd – gwiazdy walczą na ringu 21:30 – Bam's Unholy Union – reality show 22:00 – South Park – kultowa kreskówka 22:30 – Happy Tree Friends – dobranocka dla dorosłych 23:00 – Przerysowani – serial animowany 23:30 – MTV Player – program interaktywny 00:00 – Wildboyz – z kamerą wśród zwierząt 00:30 – Chcę mieć znaną twarz – o operacjach plastycznych 01:00 – Bezsenność z MTV – miks teledysków dla nocnych Marków

VH1 Polska 06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Pop Lista - notowanie 10:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 11:00 – Barkerowie – reality show 11:30 – All Access „Wiecznie młodzi” - o gwiazdach z humorem 12:00 – Aerobic –energetyczna muzyka 13:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 15:00 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat 16:00 – Pop Lista - notowanie 17:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u 18:00 – Best of charts – hity z pierwszych miejsc list przebojów 19:00 – Music For The Masses- program o Depeche Mode 20:00 – Nierandkowi - aaaby skutecznie się umówić 20:30 – Za Kulisami teledysku Natashy Bedingfield –na planie 21:00 – MTV w domu – z wizytą u gwiazd rocka 21:30 – VH1 Legends – największe przeboje ostatnich lat 22:30 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 23:30 – VH1 Oldschool – największe przeboje ostatnich lat 00:30 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

4fun.TV 06:00 4fun.hits 07:00 Teraz.pl 08:00 Parszywe Pozycje 09:00 4fun.hits.new 10:00 4fun.hits 11:00 4fun'rocks 12:00 Teraz.pl 13:00 4fun.hits 14:00 Parszywe Pozycje 15:00 Kartony 16:00 4fun'rocks 17:00 4fun.hits 18:00 Parszywa 13 20:00 Kartony 21:00 4fun.hiphop 22:00 4fun'rocks 23:00 Kartony 00:00 4fun'ocka 03:00 4fun.chill