FANDOM


m (Wycofano edycje użytkownika 188.146.235.222 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to MaciejOlek1.)
(Dodawanie kategorii)
Linia 46: Linia 46:
 
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Canal + Film z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Canal + Film z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MiniMini z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Ale kino! z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 24 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Tele 5 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polonia 1 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN z 2007 roku]]

Wersja z 13:02, maj 31, 2019

TVP 1
05:10 Wisła - odc. 1 Narodziny rzeki  27'; serial dokumentalny; reż.:Rafał Mierzejewski; Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Europa bez miedzy; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Kopciuszek - Kradzione winogrona odc. 6 (Shinderera monogatari - The mystery of the Vinyard); serial animowany kraj prod.Japonia (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Domowe przedszkole - Świąteczne zwyczaje - Wielkanoc; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Teletubisie - odc. 150/156 (Teletubbies, season X Song of Sixpence); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Doctor Who II - Zjazd absolwentów, odc. 17 (3) (Doctor Who II, ep. 3, School Reunion); serial science ficton kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Migracje - Czasami wracają... (People On the Move. Sometimes They Return); cykl dokumentalny kraj prod.Włochy (2005); Dla małoletnich od lat 12
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3275 (The Bold and the Beautiful ep. 3490); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3276 (The Bold and the Beautiful ep. 3491); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1244; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 853; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1418; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Przyjaciele; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Ora et Labora - Uroczysty koncert z okazji 60 - lecia istnienia stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3277 (The Bold and the Beautiful ep. 3492); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3278 (The Bold and the Beautiful ep. 3493); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str.777
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1248 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1419; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 857; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Babcia Róża i Gryzelka - Zielone; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Miś Uszatek - Łakomczuch; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 7/14 - txt str.777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 8/14 - txt str.777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Kod trzeciej tajemnicy fatimskiej  51'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Z refleksem; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Henryk Milczący  31'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Czarowny kwiecień (Enchanted April)  88'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1991); reż.:Mike Newell; wyk.:Josie Lawrence, Miranda Richardson, Alfred Molina, Joan Plowright; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Statek miłości - odc. 230/249; telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Muzyka w raju  44'; film dokumentalny; reż.:Monika Górska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Ojczyzna polszczyzna - Łodzi i Rudelu / Rudlu; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 34/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 197 Niepokojące objawy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:45, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:10,10:40; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Niebezpieczni goście (Backyard killers)  49'; film dokumentalny kraj prod.Australia (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Ferie z Dwójką - Mateuszek (Manolito Gafotas)  85'; komedia kraj prod.Hiszpania (1999); reż.:Luis Miguel Albaladejo; wyk.:David Sanches de la Rey, Fedra Lorente, Roberto Alvaraez, Antonio Gameras; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Co ci dolega? - Dom Małych Krzykaczy - odc. 6 (House Of Thiny Tearaways); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); Bez ograniczeń wiekowych
14:10 A czego tu się bać?  38'; film dokumentalny; reż.:Małgorzata Szumowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Dzieje Apostolskie - cz 2/4 (The Visual Bible: Acts)  43'; serial kraj prod.USA, Republika Południowej Afryki (1994); reż.:Reghardt van den Bergh; wyk.:Dean Jones, Henry Arnold, Jennifer O'Neill, Francesco Quinn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 Powrót dinozaurów - Potwory na fali odc. 1 (Walking with dinosaurs special. Sea monsters)  29'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Jasper James; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Nowe przygody Pinokia (The new adventures of Pinocchio)  84'; baśń filmowa kraj prod.USA, Wielka Brytania, Luksemburg (1999); reż.:Michael Anderson; wyk.:Gabriel Thomas, Sarah Alexander, Udo Kier, Martin Landau; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Więcej niż widzieć (More Than Meets The Eye)  86'; film fabularny kraj prod.Kanada (2003); reż.:Mike Robe; wyk.:Carey Lowell, Dylan Walsh; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Puchar UEFA - FC Sevilla - Tottenham Hotspur
22:45 Panorama
23:00 Biznes
23:05 Sport Telegram
23:10 Puchar UEFA - skróty
23:20 Pogoda
23:25 Domek z kart (House of Cards)  109'; film fabularny kraj prod.USA (1993); reż.:Michael Lessac; wyk.:Kathleen Turner, Tommy Lee Jones, Park Overall, Shiloh Strong; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kto zabił Stalina? (Who killed Stalin?)  46'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Małopole, czyli świat - odcinek 3/3; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Abby - odc 4/9 (Abby); serial komediowy kraj prod.USA (2003); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Abby - odc 5/9 (Abby); serial komediowy kraj prod.USA (2003); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny 
06.50 Sidła miłości (68) - telenowela 
07.45 TV Market - magazyn reklamowy 
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej 
08.55 Roseanne (57) - serial komediowy 
09.25 Rodzina zastępcza (67) - serial komediowy 
10.00 Sekret Laury (46) - telenowela 
11.00 Metamorfozy - reality show 
11.30 Samo życie (871) - serial obyczajowy 
12.00 Dom nie do poznania - reality show 
13.00 Jesteś moim życiem (68) - telenowela 
14.00 Pierwsza miłość (480) - serial obyczajowy 
14.45 Świat według Bundych (208) - serial komediowy 
15.15 Rodzina zastępcza (68) - serial komediowy 
15.50 Wydarzenia 
16.10 Prognoza pogody 
16.25 Interwencja - magazyn 
17.00 Gra w ciemno - teleturniej 
18.00 Pierwsza miłość (481) - serial obyczajowy 
18.50 Wydarzenia 
19.20 Sport 
19.25 Prognoza pogody 
19.30 Samo życie (872) - serial obyczajowy 
20.00 I kto tu rządzi (1, 2) - serial obyczajowy 
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (1) - serial sensacyjny 
21.55 Studio LOTTO 
22.00 Mamuśki (6): Próba generalna - serial obyczajowy 
22.30 Co z tą Polską? - program Tomasza Lisa 
23.30 Prawo miasta (5) - serial sensacyjny 
00.30 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy 
02.30 Nocne randki 
04.55 Music spot 
05.55 Zakończenie programu  

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn 
05.55 Telesklep 
06.45 Weronika Mars (21) - serial kryminalny 
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy 
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
11.40 Rozmowy w toku - talk show 
12.50 Na Wspólnej (789) - serial obyczajowy 
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
14.00 Weronika Mars (22-ost.)- serial kryminalny 
15.00 Prawo pożądania (40) - telenowela 
16.00 Fakty popołudniowe 
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
17.15 Rozmowy w toku - talk show 
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
19.00 Fakty 
19.30 Sport 
19.40 Pogoda 
19.50 Uwaga! - magazyn 
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
20.55 Na Wspólnej (790) - serial obyczajowy 
21.30 Człowiek cel - film sensacyjny, USA 1994, reż. Robert Ellis Miller, wyk. Jack Scalia, Roxann Dawson, Bruce A. Young, Robert Knepper 
23.30 Kryminalni 6 (69): Wolontariuszka - serial kryminalny 
00.30 Automaniak max - program motoryzacyjny 
01.00 Uwaga! - magazyn 
01.20 Nic straconego - programy powtórkowe  

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Pokemon (280) - serial animowany
09.00 Pensjonat Pod Różą (112): Narodziny - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (154) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (23) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 V-max - mag. motoryzacyjny
13.40 Express do fortuny- program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (26) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (24) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (1) - serial obyaajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (155) - telenowela
20.00 Włatcy móch: Karnawau - serial anim. dla dorosłych
20.30 Odkrywanie Ameryki - program Mariusza Maksa Kolonko
21.00 Chłopaki mojego życia - komediodramat, USA 2001
23.50 Panna Julia - dramat obyaajowy, USA/Wielka Brytania 1999
01.55 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.30 Muzyczne listy - program muzyczny
03.20 Kinomaniak - magazyn filmowy
03.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
04.05 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:04 Kamera Kuriera; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:03 Kamera Kuriera; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:03 Kamera Kuriera; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Piekło w Bagdadzie (Hell in Baghdad)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Paul Comiti; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Piekło w Bagdadzie (Hell in Baghdad)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Paul Comiti; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Szybko, wolno; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ostoja ; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zacisze gwiazd - (4) Ewa Szykulska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Byle dobrze bylo nam - koncert Anny Treter cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 657; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Wielki Tydzień - Kapłaństwo; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Złotopolscy - odc. 820* - Podzieleni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne
13:05 Egzamin z życia - odc. 70; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Polska z bocznej drogi - Wszystkie stworzenia duże i małe
14:00 Zakręcony tydzień - odc. 8; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Od przedszkola do Opola - ulubione piosenki i pieśni Jana Pawła II; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Budzik - Szybko, wolno; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Wielki Tydzień - Kapłaństwo; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 SF-Symulator faktu - Leki odc.45; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ostoja; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - Wszystkie stworzenia duże i małe
18:50 Plebania - odc. 657; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Remont; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:15 Złotopolscy - odc. 820* - Podzieleni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Teatr TV - Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim  95'; spektakl teatralny; reż.:Piotr Cieplak; wyk.:Wiesław Cichy, Grzegorz Gerszt Mostowicz, Zdzisław Górski, Kazimierz Krzyczkowski, Wojciech Czarnota, Maciej Kowalewski, Jacek Raciński, Cezary Żak, Rafał Kowal, Katarzyna Chrzanecka; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Motywy pasyjne w muzyce; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:45 Biznes
23:48 Sport Telegram
23:50 Pogoda
24:00 SF-Symulator faktu - Leki odc.45; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 657; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Remont; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 820* - Podzieleni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Wielki Tydzień - Kapłaństwo; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Teatr TV - Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim  95'; spektakl teatralny; reż.:Piotr Cieplak; wyk.:Wiesław Cichy, Grzegorz Gerszt Mostowicz, Zdzisław Górski, Kazimierz Krzyczkowski, Wojciech Czarnota, Maciej Kowalewski, Jacek Raciński, Cezary Żak, Rafał Kowal, Katarzyna Chrzanecka; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Motywy pasyjne w muzyce; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Polska z bocznej drogi - Wszystkie stworzenia duże i małe
05:30 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Największa miłość i największy smutek (Franz Peter Schubert - The Greatest Love and the Greatest Sorrow)  80'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Christopher Nupen; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Muzyka źródeł - Chudoba; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Klasyka filmowego dokumentu - I zdrada cz.1  80'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1991); reż.:Marek Drążewski; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Strefa sztuki - Postawy - Twarze Stanisława Baja; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Strefa sztuki - Barbarzyńca z paletą - Józef Chełmoński; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Mats Ek (A Portrait of Choreographer Mats Ek)  58'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); reż.:Regina Heidecke; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Żegnaj stały lądzie (Adieu, plancher des vaches)  112'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Szwajcaria, Włochy (1999); reż.:Otar Iosseliani; wyk.:Nico Tarielashvili, Lily Lavina, Philipe Bas, Stephanie Hainque, Mirabelle Kirkland; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Legendy gitary - Rock (The Guitar Legends Concerts - The Rock Concert); cykl dokumentalny kraj prod.USA (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Tańcząc za dolary - Balet Kirova w Petersburgu (Dancing for dollars - The Kirov in Petersburg)  50'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); reż.:Angus McQueen; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Akwanauci (Aquanauts)  52'; film dokumentalny kraj prod.Kanada (2004); reż.:Jarome Scemla; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Kedma (Kedma)  94'; dramat kraj prod.Francja, Włochy, Izrael (2002); reż.:Amos Gitai; wyk.:Yussuf Abu-Warda, Andrei Kashkar, Helena Yaralova, Moni Moshonov, Juliano Mer; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Kino krótkich filmów - Urząd; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Następny seans filmowy - odc. 14; magazyn filmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 20. Rawa Blues Festival - Tadeusz Nalepa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Strefa - Trylogia Terence'a Daviesa - Dzieci cz. 1 (Terence Davies - Children)  42'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); reż.:Terence Davies; wyk.:Terry O'Sullivan, Wilfrid Brambell, Sheila Raynor, Jeanne Doree, Robin Hooper, Val Lilley, Phillip Mawdsley; Dla małoletnich od lat 16
23:55 Strefa - Trylogia Terence'a Daviesa - Madonna z dzieciątkiem cz. 2 (Terence Davies - Madonna and child); dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); Dla małoletnich od lat 16
00:20 Strefa - Trylogia Terence'a Daviesa - Śmierć i przemienienie cz. 3 (Terence Davies - Death and transfiguration); dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); Dla małoletnich od lat 16
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Rondo (La ronde)  88'; dramat kraj prod.Francja (1950); reż.:Max Ophuls; wyk.:Anton Walbrook, Simone Signoret, Serge Reggiani, Daniel Gelin, Danielle Darrieux; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Strange fish (Strange fish); film baletowy kraj prod.Wielka Brytania (1992); STEREO, Dozwolone od lat 18
03:50 Zakończenie programu

Hallmark Channel
06:00 David Copperfield (1/2) - dramat obyczajowy, USA 2000
08:00 O Osmondach inaczej - film biograficzny, USA 2001
10:00 Ed (10) - serial komediowy, USA 2000-2004
11:00 Ed (11) - serial komediowy, USA 2000-2004
12:00 Potyczki Amy (19) - serial obyczajowy, USA 1999
13:00 Najdłuższy lot - film sensacyjny, USA 2000
15:00 O Osmondach inaczej - film biograficzny, USA 2001
17:00 Ed (10) - serial komediowy, USA 2000-2004
18:00 Ed (11) - serial komediowy, USA 2000-2004
19:00 Potyczki Amy (19) - serial obyczajowy, USA 1999
20:00 Taniec w świetle księżyca - film obyczajowy, Wielka Brytania 1994
22:00 Oddział duchów (4) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2005
23:00 Wirtualna obsesja - thriller, USA 1998
01:15 Taniec w świetle księżyca - film obyczajowy, Wielka Brytania 1994
03:00 Oddział duchów (4) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2005
04:00 David Copperfield (1/2) - dramat obyczajowy, USA 2000

Canal +
07:05 Minisport+ - magazyn sportowy
07:15 Łapu capu
07:20 Nie przegap
07:30 Simpsonowie 2 (10) - serial animowany
08:00 Cena sławy (2/3) - serial dokumentalny
09:00 Titanic - film katastroficzny, USA 1997
12:15 Brylanty pani Zuzy - film kryminalny, Polska 1971
13:40 Pat Metheny na Festiwalu Jazzowym w Montrealu w 2005 - koncert
14:50 Kampania Arnolda - komedia, USA 2005
16:25 Ujarzmić piekło - film sensacyjny, USA 1968
18:30 Wallace i Gromit Klątwa królika - film animowany, Wielka Brytania 2005
20:00 Łapu capu
20:10 Simpsonowie 2 (11) - serial animowany
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport+ - magazyn sportowy
21:00 U nas w Filadelfii 2 (3) - serial komediowy, USA 2006
21:30 Premiera: Przez 24 godziny 4 (20/24) - serial sensacyjny, USA 2005
22:20 Niebiańska plaża - thriller, USA 2000
00:25 Ziemia żywych trupów - horror, Kanada/Francja/USA 2005
02:05 Prowokacja - film sensacyjny, USA 2005
03:40 Aktorzy prowincjonalni - film psychologiczny, Polska 1978

Canal + Film
08:30 I uderzył grom - film sensacyjny, USA/Niemcy/Czechy 2005
10:10 Deser: Cyd - film krótkometrażowy
10:40 Dar Emmanuela - film dokumentalny
12:00 Simpsonowie 2 (10) - serial animowany
12:35 Minisport+ - magazyn sportowy
12:45 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Zdrady, kłamstwa i coś więcej - komedia romantyczna, Francja 2004
14:30 Operacja "Koza" - komedia, Polska 1999
16:10 Czarna Carmen - film muzyczny, Południowa Afryka 2005
18:15 Ciało za milion - komedia kryminalna, Niemcy/Kanada/Nowa Zelandia 2005
20:00 Mężczyzna idealny - komedia romantyczna, Czechy 2005
21:40 Czas surferów - komedia sensacyjna, Polska 2005
23:05 U nas w Filadelfii 2 (3) - serial komediowy, USA 2006
23:30 Przez 24 godziny 4 (20/24) - serial sensacyjny, USA 2005
00:15 Tajemniczy samuraj (17) - serial animowany, Japonia 2004
00:40 Deser: Romans - film krótkometrażowy
01:15 Factotum - dramat obyczajowy, USA/Norwegia 2005
02:50 Kandydat - thriller, USA 2004

HBO
06:30 Gra w różowe - komedia, Kanada 2004
08:05 Donald Trump historia nieautoryzowana - film biograficzny, USA 2005
09:35 Zobacz w HBO - magazyn filmowy
10:10 Hotelik w Prowansji - komedia, Francja/Wielka Brytania 2003
11:55 Przygody Ociee Nash - film dla dzieci, USA 2002
13:35 Powrót na Zieloną Wyspę - film obyczajowy, Irlandia/Wielka Brytania 2005
15:00 W cieniu matki - film obyczajowy, Wielka Brytania 2005
16:45 Bitwa o wyspę skarbów - film przygodowy, Nowa Zelandia 2004
18:25 Annapolis - dramat obyczajowy, USA 2006
20:10 Premiera: Sekrety i marzenia - komedia, Irlandia 2005
21:55 Venom - horror, USA 2005
23:20 Huff 2 (1) - serial obyczajowy, USA 2005
00:15 Żona na zamówienie - komedia, USA 2004
01:45 Last Days - dramat obyczajowy, USA 2005
03:20 Nagi świat - film dokumentalny
04:40 Bitwa o wyspę skarbów - film przygodowy, Nowa Zelandia 2004

HBO 2
06:30 Wallis i Edward - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2005
08:05 Oskar i Josefine - film dla młodzieży, Dania 2005
09:30 Odkurzacze - komedia, USA 2002
11:00 Empire Falls (1) - serial obyczajowy, USA 2005
12:50 Cztery siostry - komedia, USA 2002
14:20 Sezon rezerwowych - komedia, USA 2000
16:15 Prawda - thriller, Kanada 2005
17:45 Czarna książeczka - komedia romantyczna, USA 2004
19:30 Piżama party - komedia, USA 2004
21:00 Deuce Bigalow: boski żigolo w Europie - komedia, USA 2005
22:25 HBO na stojaka! (146) - kabaret i satyra
23:25 Suspect Zero - thriller, USA 2004
01:05 Empire Falls (2) - serial obyczajowy, USA 2005
02:30 Narodziny - dramat psychologiczny, USA 2004
04:10 Na planie - magazyn filmowy
04:45 Piżama party - komedia, USA 2004

Cartoon Network
06:00 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
06:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
07:25 Robotboy - serial dla dzieci
07:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
08:15 Ufolągi - serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
09:05 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
10:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci
10:30 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
10:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
11:20 Scooby Doo - serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
13:00 Chojrak tchórzliwy pies - serial dla dzieci, USA 1997-2002
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
15:05 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
15:55 Bernard - serial dla dzieci
16:00 Ufolągi - serial dla dzieci
16:25 Johnny Test - serial dla dzieci
16:50 Robotboy - serial dla dzieci
17:10 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial dla dzieci
17:30 Baranek Shaun - serial dla dzieci
17:40 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
18:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial dla dzieci
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów - serial dla dzieci
18:55 Bernard - serial dla dzieci
19:00 Ben 10 - serial dla dzieci
19:25 Młodzi tytani - serial dla dzieci
19:50 Liga sprawiedliwych - serial dla dzieci
20:10 Transformers Energon - serial dla dzieci
20:40 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:05 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:30 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
21:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
22:20 Tom i Jerry - serial dla dzieci
23:10 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
00:00 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
00:50 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
01:40 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
02:30 Jam łasica - serial dla dzieci, USA 1999
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
03:25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial dla dzieci
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999

Zig Zap
06:00 Histeria (23) - serial animowany, USA 1998
06:25 Pinky i Mózg (38) - serial animowany, USA 1995-1998
06:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
07:00 Szał na Amandę (20) - serial młodzieżowy, USA
07:25 Przymierzalnia: Friday Wear (35) - serial animowany, Francja
07:28 Przymierzalnia - program dla młodzieży
07:30 Przymierzalnia: Ruby Gloom (4) - serial animowany, USA
08:00 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:15 Przymierzalnia: Zoey 101 (4) - serial młodzieżowy, USA 2005
08:45 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:50 Przymierzalnia: Świat Raven (1) - serial młodzieżowy, USA
09:10 Przymierzalnia - program dla młodzieży
09:15 Przymierzalnia: Friday Wear (36) - serial animowany, Francja
09:20 Martin Tajemniczy 2 (26) - serial animowany, USA
09:45 Wybraniec smoka 2 (8) - serial animowany, USA
10:10 Kod Lyoko (37) - serial animowany, Francja
10:35 Karol do kwadratu (18) - serial animowany, Kanada 2005
11:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
11:10 Histeria (24) - serial animowany, USA 1998
11:40 Pinky i Mózg (40) - serial animowany, USA 1995-1998
12:10 Ekstremalne kaczory (30) - serial animowany, Francja
12:20 Wielka płyta - program dla młodzieży
12:50 Ekstremalne kaczory (24) - serial animowany, Francja
13:00 6 w pracy 4 (6) - serial animowany, Kanada
13:30 Lizzie McGuire 3 (2) - serial młodzieżowy, USA
14:00 Klinika pod kangurem (6/25) - serial obyczajowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
14:30 Degrassi nowe pokolenie (55) - serial młodzieżowy, Kanada
15:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
15:10 Bratz (1) - serial animowany, USA
15:35 Płaskmania (6) - serial animowany, Francja 2004
16:00 Płaskmania (7) - serial animowany, Francja 2004
16:25 Trollz (14) - serial animowany, USA
16:55 Zakręceni Gliniarze (1) - serial animowany, Francja
17:20 Wybraniec smoka 2 (9) - serial animowany, USA
17:45 Kod Lyoko (38) - serial animowany, Francja
18:10 Karol do kwadratu (19) - serial animowany, Kanada 2005
18:35 Ekstremalne kaczory (25) - serial animowany, Francja
18:45 6 w pracy 4 (7) - serial animowany, Kanada
19:10 Lizzie McGuire 3 (3) - serial młodzieżowy, USA
19:35 Klinika pod kangurem (7/25) - serial obyczajowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
20:00 Degrassi nowe pokolenie (56) - serial młodzieżowy, Kanada
20:25 Szał na Amandę (21) - serial młodzieżowy, USA
20:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:10 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:50 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:35 A.T.O.M. - serial dla dzieci
08:00 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:50 Shuriken School - serial dla dzieci
09:10 Pucca/ Planet Sketch - serial dla dzieci
09:35 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 Jerry i paczka - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 Tutenstein - serial animowany
11:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
13:15 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
13:25 Kinomania - program dla dzieci
13:35 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:00 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:40 Pucca/ Planet Sketch - serial dla dzieci
14:45 Shuriken School - serial dla dzieci
15:05 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
15:30 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:55 Galactik Football - serial dla dzieci
16:20 W.I.T.C.H. - serial animowany
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
17:35 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
18:50 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
19:15 Kinomania - program dla dzieci
19:25 Naruto - serial dla dzieci
19:50 Król Szamanów - serial animowany
20:15 Dark Oracle - serial dla dzieci
20:40 Galactik Football - serial dla dzieci
21:05 Naruto - serial dla dzieci
21:30 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
21:55 Dark Oracle - serial dla dzieci
22:20 A.T.O.M. - serial dla dzieci
22:45 Król Szamanów - serial animowany
23:10 Król Szamanów - serial animowany
23:35 X-Men - serial animowany

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.