FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie

05:15 Bali - Za dużo bajek!, odc. 24 (Too many stories!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Opowiedz nam coś Milu - Smok z jeziora, odc. 42 (Le dragon du lac) kraj prod.Francja (2004); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - Kawa czy herbata 6:02, 6:08, 6:32, 6:37, 7:02, 7:05, 7:32,7:37
Wiadomości 6:00, 6:30, 7:00, 7:30
Pogoda 6:05, 6:34, 7:03, 7:34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:09 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Domisie - Zagubieni w bajkach; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 TELEZAKUPY
09:40 Natura w Jedynce - Dziewiczy kontynent cz. 2. Pustynie (Untamed Americas. DESERTS odc. 2); film dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Plebania - odc. 1455; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Moda na sukces - odc. 5807 (The Bold and the Beautiful ep. 5807); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Nie ma rady na odpady? - Drugie życie śmieci; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Zwierzęta świata -  Najmłodsi w ZOO cz. 7 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Jaka to melodia? - odc. 2622; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Klan - odc. 2425 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Wszystko przed nami - odc. 89 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:25 Sprawa dla reportera; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Moda na sukces - odc. 5808 (The Bold and the Beautiful ep. 5808); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:20 Jaka to melodia? - odc. 2623; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 OPOLE! Kocham Cię!; felieton; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Ranczo - odc. 83 - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Wieczorynka - Miś Uszatek zaprasza - odc. 5 Nie mam czasu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Wieczorynka - Miś Uszatek - Przysługa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:30 Anna German - odc. 6 -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Gruby i chudszy (Nutty Professor, The) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1996); reż.:Tom Shadyac; wyk.:Eddie Murphy, James Coburn, Larry Miller; STEREO / DOLBY E, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Nie kłam, kochanie -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2008); reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 5/13 -  AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 OPOLE! Kocham Cię!; felieton; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Czerwony smok (Red Dragon); film fabularny kraj prod.USA (2002); reż.:Brett Ratner; wyk.:Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel, Mary Louise Parker; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:10 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:15 Zakończenie dnia
TVP2 HD

05:55 TELEZAKUPY
06:15 Złotopolscy - odc. 85 - Ucieczka; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Dwójka Dzieciom - Eliasz - odc. 25 Wielki sztorm (Elias ep. Den store stormen); serial animowany kraj prod.Norwegia (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 178; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:10
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Barwy szczęścia - odc. 914 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Na dobre i na złe - Męska decyzja, odc.23; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Makłowicz w podróży - Walia - "Celtowie, węgiel i morze"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 26; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Namibijskie bezdroża -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach - Szczecin 2012. Nad morzem (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Ja to mam szczęście! - odc. 41 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:10 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:05 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:15 Dr House - s. VIII, odc. 164 (House M. D. , s. 8, ep. Better Half); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Dr House - s. VIII, odc. 165 (House M. D. , s. 8, ep. Runaways); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 5/74; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Ja to mam szczęście! - odc. 41 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Barwy szczęścia - odc. 915 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Dzięki Bogu już weekend - (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:05 Tylko dla dorosłych - (5); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16, Na żywo
23:15 Piąty Stadion - odc 62, CV; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. X, odc. 15/23 (Crime Scene Investigation X, ep. 1015); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Paradoks - odc. 5 Miłość -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Pitbull - odc. 6; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Van Veeteren - Karambol (Van Veeteren - Carambole); serial kraj prod.Szwecja (2005); reż.:Daniel Lind Lagerlof; wyk.:Sven Wollter, Thomas Hanzon, Eva Rexed; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Zakończenie dnia
TVN HD

04:55 Uwaga!
05:15 Rozmowy w toku: Wstydzę się rozebrać przed własnym mężem!
06:10 Mango
07:15 Na Wspólnej (1739)
07:50 Doradca smaku (23) - magazyn kulinarny
08:00 Dzień dobry TVN
11:10 Ukryta prawda (164)
12:10 Kocham. Enter: Dla niej wszystko (38)
13:10 Szpital (38)
14:10 W-11 - Wydział Śledczy: Baranek (1018)
14:50 Kocham. Enter: Kibice (39)
15:50 Rozmowy w toku: Masz powiększyć piersi i już!
16:55 Szpital (39)
17:55 Ukryta prawda (165)
18:55 Doradca smaku (24) - magazyn kulinarny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Superkino: Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu - horror (Australia,USA,2009)
22:40 Turbulencja - dramat sensacyjny (USA,1997)
00:50 Kuba Wojewódzki (19) - talk show
01:50 Uwaga!
02:05 Arkana magii (882)
03:25 Rozmowy w toku: Masz powiększyć piersi i już!
04:20 Zakończenie programu

TVN 7 HD

04:50 Pascal: po prostu gotuj: Żabie udka (14/15)

05:25 We dwoje (13) - program rozrywkowy

06:45 Męski typ 2: Ryszard Kalisz (9-ost.)

07:15 Brzydula (217)

07:45 Brzydula (218)

08:20 Sąd rodzinny: Mali gangsterzy (3)

09:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Bolesna miłość (300)

10:20 Agenci NCIS 6 (20/25)

11:25 Mango

12:55 Sąd rodzinny: Rausz zakupów (4)

13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Okruchy małżeństwa (301)

14:55 Dr House 3 (13/24)

15:55 Ostry dyżur 3 (58)

16:55 Brzydula (219)

17:30 Brzydula (220)

18:05 Agenci NCIS 6 (21/25)

19:00 Dr House 3 (14/24)

20:00 Premiera: Kapitana Drake'a wyprawa po nieśmiertelność - film przygodowy (Bułgaria,USA,2009)

21:55 Kino oldskul: Operacja "Kusza" - dramat sensacyjny (Wielka Brytania,1965)

00:25 Premiera: Demon: Historia prawdziwa - horror (Kanada,Rumunia,Wielka Brytania,USA,2005)

02:05 Arkana magii

04:10 Druga strona medalu 4: Dariusz Krupa (1/8)

04:35 Druga strona medalu 4: Jan Podgórski (2/8)

05:00 Druga strona medalu 4: Tomasz Gollob (3/8)

05:25 Druga strona medalu 4: Caroline Woźniacki (4/8)

05:39 Zakończenie programu

TVN Style HD

05:25 Wiem, co jem: Czekolada (5)

05:55 Wiem, co jem: Chleb (4)

06:25 Po mojemu, Wojciech Cejrowski 4 (4/8) - program rozrywkowy

06:55 Po mojemu, Wojciech Cejrowski 4 (5/8) - program rozrywkowy

07:25 Psi trener 2 (3/13) - serial dokumentalny (Kanada)

07:55 Idealna modelka (5/8) - reality show

09:00 Afera przed odlotem (5/13) - reality show

09:30 Top Model dla psów (5/6) - program rozrywkowy

10:30 Ugotowani 3 (1/12)

11:30 Stylowy magazyn (5/13) - magazyn poradnikowy

12:15 Cherry i utrata dziewictwa - film dokumentalny (Wielka Brytania)

13:30 Śmiertelna otyłość (4/6) - serial dokumentalny

14:30 Polowanie na synową (5/9) - program rozrywkowy

15:30 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 2 (5/13) - magazyn poradnikowy

16:15 O Matko! (5) - magazyn poradnikowy

16:45 Kobieta na krańcu świata 4: Mama leniwców (5/8)

17:15 O tym się mówi (7/14) - magazyn kulturalny

17:30 Top Model dla psów (6) - program rozrywkowy

18:30 Smakuj świat z Pascalem 3 (5/8) - magazyn kulinarny

19:00 Najsztub słucha 2 (5/6) - talk show

19:30 Kuchenne rewolucje 5: Niebieski Parasol, Chojnów (9)

20:30 Wychowanie na seksie - film dokumentalny

21:30 O tym się mówi (7/14) - magazyn kulturalny

21:45 Magiel towarzyski 14 (5/13) - program rozrywkowy

22:30 Sekrety chirurgii (6/12) - reality show

23:30 Śmiertelna otyłość (4/6) - serial dokumentalny

00:30 Policjantki z Florydy (4/12) - serial dokumentalny

01:30 Klub niegrzecznych dziewczynek (15/16) - reality show

02:25 W roli głównej: Agnieszka Grochowska (4/8)

02:50 W roli głównej: Jan Englert (5/8)

03:15 W roli głównej: Szymon Majewski (6/8)

03:40 Wiem, co jem: Pomarańcze (15)

04:05 Wiem, co jem: Karp (16-ost.)

04:30 Wiem, co jem 2: Zupa (1)

04:55 Zakończenie programu

Tvt

05:55 Wypadek - przypadek 7 (12/13) - magazyn

06:30 Zakup kontrolowany 15 (4/12) - magazyn motoryzacyjny

07:35 Konwój (3/5)

08:20 Polak potrafi 11 (3/12) - program rozrywkowy

08:50 Szlakiem Moonflower - film dokumentalny

09:55 Parszywa dwudziestka (14/26) - serial dokumentalny

10:50 W sieci monitoringu (5/12) - program rozrywkowy

11:20 Odrobina Polski 4 (4/12) - program rozrywkowy

11:35 Strażacy (1/10) - serial dokumentalny

12:05 Uwaga! Pirat! 6 (9/16) - magazyn policyjny

12:50 Uwaga! Pirat! 10 (5/13) - magazyn

13:40 Usterka (14/18) - serial fabularno-dokumentalny

14:15 Usterka (15/18) - serial fabularno-dokumentalny

14:50 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (5/14) - magazyn motoryzacyjny

15:40 Konwój (3/5)

16:30 Królowie aukcji (5/20) - serial dokumentalny

17:00 Przedziwne rodzaje śmierci 2 (1/13) - serial dokumentalny

17:30 Wariaci na kółkach 2 (5/13) - program rozrywkowy

18:00 Raport Turbo

18:20 Pogoda dla kierowców

18:30 Ice Road Truckers: Drogi śmierci (6/10)

19:25 Raport Turbo

19:45 Pogoda dla kierowców

19:55 Uwaga! Pirat! 6 (10/16) - magazyn policyjny

20:40 Uwaga! Pirat! 10 (5/13) - magazyn

21:25 Sam tego nie rób (5/12) - program rozrywkowy

21:55 Niemożliwe, a prawdziwe (4-ost.) - serial dokumentalny

23:00 Akademik rozpusty (5/26) - program erotyczny

23:45 Expert Sex 3 (20/26) - program erotyczny

00:25 W sieci monitoringu (5/12) - program rozrywkowy

00:50 Stosunkowo udana noc - program erotyczny

02:00 Telezakupy erotyczne

02:35 Telezakupy erotyczne

02:55 Moto-On 10 (3/10) - magazyn motoryzacyjny

03:25 Legendy PRL 12 (4/13) - magazyn motoryzacyjny

03:55 Zakup kontrolowany 11 (8/15) - magazyn motoryzacyjny

05:00 Wypadek - przypadek 8 (5/15) - magazyn

05:30 Jak to się ruszyć? 5 (1/10) - magazyn motoryzacyjny

05:59 Zakończenie programu

TTV

06:00 Czarno na białym - magazyn

06:35 Blisko ludzi

07:05 Uwaga! po Uwadze

07:55 Rozmowy w toku: Chcesz mnie zabić? Daj mi orzeszka

08:50 Awantura o wesele (5/13) - program rozrywkowy (Kanada,2012)

09:50 Na noże (6/12) - program rozrywkowy (Ukraina)

10:50 Blisko ludzi

11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:20 Rozmowy w toku: Jak wydusić kasę od skąpego męża

13:15 W ostatniej chwili (1) - serial dokumentalny

13:50 Psie adopcje i nie tylko 2 (5/9) - serial dokumentalny

14:20 Ola w trasie (1/9) - program krajoznawczy (Polska,2013)

14:50 Uwaga! po Uwadze

15:40 Czarno na białym - magazyn

16:15 Cała prawda o jedzeniu (1/8) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

16:45 Zakręceni (1/13) - program rozrywkowy (Polska,2013)

17:15 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Na noże (12-ost.) - program rozrywkowy (Ukraina)

19:00 Ostra pobudka z Kim 2 (13-ost.) - reality show (Kanada,2009)

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Ostre cięcie: Bochnia (1) - program rozrywkowy

20:35 Mamy was! (1/12) - program rozrywkowy (Rosja,2013)

21:10 Co robiłem zeszłej nocy? (1/6) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2013)

21:45 Express

22:00 Pogoda

22:05 7 grzechów (1/9) - magazyn kryminalny (Polska,2013)

22:35 3000 mil ostrej imprezy (1/16) - program rozrywkowy (Dania,2013)

23:05 Kulisy pornobiznesu 2 (5/7) - serial dokumentalny (USA)

23:35 Kulisy pornobiznesu (5/7) - serial dokumentalny (USA)

00:05 Żigolacy - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

01:05 Miłosny biznes (17/20) - serial dokumentalny (Austria,2011)

02:00 Ola w trasie (1/9) - program krajoznawczy (Polska,2013)

02:30 W ostatniej chwili (1) - serial dokumentalny

02:55 Na noże (12-ost.) - program rozrywkowy (Ukraina)

03:50 Rozmowy w toku: Odkryłam swoją kobiecość po sześćdziesiątce...

04:40 Kulisy sławy extra 3: Moi mądrzy rodzice (13-ost.)

05:10 Zakończenie programu

TVN24HD

05:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24

07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:15 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:45 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

15:00 15 na żywo

16:00 Fakty po południu

17:30 Teleserwis, Prognoza pogody

18:00 Tak jest

19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:26 Fakty po Faktach

20:00 Piaskiem po oczach

20:30 Czarno na białym

21:00 Teleserwis, Prognoza pogody

21:30 Polska i świat

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

00:00 Fakty po Faktach

00:40 Piaskiem po oczach

01:05 Czarno na białym

01:30 Szkło kontaktowe

02:20 Maja w ogrodzie

02:45 Ciąg dalszy nastąpił

03:35 Inny punkt widzenia

04:15 Polska i świat

04:35 Maja w ogrodzie

05:00 Fakty po Faktach

05:35 Piaskiem po oczach

Polsat HD

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy Dzień z Polsat News
08:00 Rodzina zastępcza plus: Długość smyczy (293)
09:00 I kto tu rządzi?: Kobieta spełniona (44)
09:30 Świat według Kiepskich: Redaktor naczelny (196)
10:00 Trudne sprawy (24)
11:00 Dlaczego ja? (198)
12:00 Wzór 5 (97)
13:00 Przyjaciółki 2 (19)
14:00 Pierwsza miłość (1680)
14:45 Trudne sprawy (295)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (523)
17:00 Dlaczego ja? (401)
18:00 Pierwsza miłość (1681)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich: Trzeba zabić tę miłość (384)
20:00 Tylko taniec. Got to dance 3 (5) - program rozrywkowy
21:35 Ghost Rider - thriller (Australia,USA,2007)
23:55 Kill Bill 2 - film sensacyjny (USA,2004)
02:50 Tajemnice losu

TV4

05:10 I Like It - program muzyczny

05:30 Triumf miłości (105)

06:25 4music - magazyn muzyczny

07:30 Gliniarz i prokurator (54)

08:30 Komisarz Rex (8)

09:30 Otchłań namiętności (81)

10:30 Otchłań namiętności (82)

11:30 I Like It - magazyn muzyczny

12:30 Dekoratornia

13:00 Telesprzedaż

13:20 Dziewczyny z fortuną

15:00 Komisarz Rex (9)

16:00 Gliniarz i prokurator (55)

17:00 Otchłań namiętności (83)

18:00 Otchłań namiętności (84)

19:00 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (5)

20:00 Lodowa groza - thriller SF (USA,2011)

21:55 Spadkobiercy - program rozrywkowy

23:00 Miłosna karuzela - film erotyczny (USA,2009)

01:25 Małpi matecznik - film przyrodniczy (Wielka Brytania,2010)

02:10 4music - magazyn muzyczny

03:00 Zakończenie programu

Kuchniaplushd 2011

06:00 Para w kuchni 2: Wino i grzyby - Tomasz Prange-Barczyński (8)

06:30 Koszer macher (2) - serial dokumentalny

07:00 Adam po pracy 3 (2) - magazyn kulinarny

07:30 Teraz Brygida! (5) - magazyn poradnikowy

08:00 Dziki obiad Łukasza Łuczaja (4) - magazyn kulinarny

08:15 Telesprzedaż

09:20 Otwieracz 2: El Barrio (2) - serial dokumentalny

10:10 Telesprzedaż

10:40 Żołądek czy rozsądek? 3 (18) - serial dokumentalny (Australia,2010)

11:05 Martha piecze: Ciasto piaskowe (4) - magazyn poradnikowy

11:30 Telesprzedaż

12:00 Domowy kucharz za granicą: Tuńczyk błękitnopłetwy, z Kanady do Japonii (1) - serial dokumentalny

12:30 Przez dziurkę od sera (2) - magazyn poradnikowy

12:45 Telesprzedaż

13:15 Na słodko 2: Czerwone pomarańcze (2) - magazyn kulinarny

13:40 Restauracja 2 (9) - reality show (Wielka Brytania,2008)

14:45 Restauracja 2 (10) - reality show (Wielka Brytania,2008)

15:45 Donna Hay - szybkie, świeże, proste (4) - serial dokumentalny

16:10 Hit: 15 minut Jamiego (14) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

16:35 Żołądek czy rozsądek? 3 (19) - serial dokumentalny (Australia,2010)

17:00 Martha piecze: Ciasto piaskowe (5) - magazyn poradnikowy

17:30 Świat na talerzu: Wybrzeże Amalfi (8) - serial dokumentalny

18:00 Domowy kucharz za granicą: Kantyna w Google - Kalifornia (2) - serial dokumentalny

18:30 W interesie mięsożercy (13) - magazyn poradnikowy (Australia,2009)

19:00 Kuchnia z Okrasą: Tłusty, zdrowy halibut (85)

19:30 Na słodko 2: Orzechy laskowe (3) - magazyn kulinarny

20:00 Kuchnia jak życie 2: Azory (19)

20:30 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji 6: Maine (9) - serial dokumentalny

21:30 Premiera: 15 minut Jamiego (15) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

22:00 Operacja: kolacja: Weekend Gwiazd NBA (2) - serial dokumentalny

23:00 Wrzenie: Wesele w gorzelni (11) - serial dokumentalny

23:30 Wrzenie: Opera (12) - serial dokumentalny

00:00 Jakubiak w sezonie (3) - magazyn kulinarny

00:30 Kuchnia z Okrasą: Gąski dwie (84)

01:00 Świat na talerzu: Dijon (7) - serial dokumentalny

01:30 Kuchnia jak życie 2: Serbia (18)

02:00 Jak Piotr przykazał (7) - serial dokumentalny

02:30 Dietosfera (5) - magazyn poradnikowy

03:00 ATELIER SMAKU (8) - magazyn poradnikowy

03:30 Kuroniowie rozgryzają (2) - magazyn poradnikowy

04:00 Adam po pracy (4) - magazyn kulinarny

04:30 Słodki drań: Karnawał (6) - magazyn kulinarny

05:00 Mammaryla (8) - magazyn poradnikowy

05:30 Szefowie kuchni (4) - magazyn kulinarny

Logo Polsat 2

05:55 Nowy Dzień z Polsat News

07:40 Awantura o kasę - teleturniej

08:35 Gra w ciemno - teleturniej

09:30 Rodzina zastępcza plus: Polityczne kariery (229)

10:30 Daleko od noszy 2: 9 milionów (3)

11:00 Rodzina zastępcza: Miss szkoły (24)

11:30 Mamuśki: Podróż poślubna (9)

12:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Polonez (71)

12:30 Rodzina zastępcza: Wielka zmiana (25)

13:00 Daleko od noszy 2: Szpital marzeń (4)

13:30 Świat według Kiepskich: Chłopaki okej (22)

14:00 Rodzina zastępcza plus: Koło historii (230)

15:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Kradzież (62)

15:30 Rodzina zastępcza: Trujące żądło zazdrości (48)

16:00 Daleko od noszy 2: Komando groch (9)

16:30 Mamuśki (19)

17:00 Rodzina zastępcza plus: Fikcja literacka (191)

18:00 Malanowski i partnerzy: Zabójcza korespondencja (409)

18:30 Malanowski i partnerzy (410)

19:00 Dlaczego ja?: Kobieta traci chłopaka, dziecko i wolność (175)

20:00 Wydarzenia

20:35 Interwencja

21:00 Trudne sprawy (174)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Koło historii (230)

23:00 Świat według Kiepskich: Lista Mariana (238)

23:30 Rodzina zastępcza: Kuzynka spod Włodawy (82)

00:00 Szpital na perypetiach: Złoty człowiek (18)

00:30 Dlaczego ja?: Kobieta traci chłopaka, dziecko i wolność (175)

01:30 Trudne sprawy (174)

02:30 Wydarzenia

03:10 Interwencja

03:25 Pierwsza miłość (1681)

04:00 Świat według Kiepskich: Chłopaki okej (22)

04:30 Cafeteria (11) - talk show

05:30 Taaaka ryba - magazyn wędkarski

TVP HD - Logo

07:15 Barwy szczęścia (906)

07:50 Rodzinka.pl: Kwestia zaufania (25)

08:20 Rodzinka.pl: Wielka wyprzedaż (26)

08:55 Makłowicz w podróży: Podróż 7. Izrael - Śladami Biblii

09:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Walki kogutów

09:55 Ja to mam szczęście! (8)

10:30 Galeria (56)

11:00 Złote runo - komedia (Polska,1996)

12:45 Ranczo 5: Wielki powrót (55)

13:45 Wszystko przed nami (9)

14:15 Wszystko przed nami (10)

14:40 Pasja ekstremalna (8) - magazyn

15:10 Teo-ria smaku Teo Vafidisa - magazyn kulinarny

15:40 Ja to mam szczęście! (8)

16:20 Ojciec Mateusz 7: Rocznica (84)

17:10 Ojciec Mateusz 7: Nadciągacze (85)

18:00 Wszystko przed nami (9)

18:30 Wszystko przed nami (10)

19:00 Ranczo 5: Wielki powrót (55)

19:55 Rodzinka.pl: Powrót do szkoły (27)

20:25 Okrasa łamie przepisy: Wieprzowina PQS - magazyn kulinarny

20:55 Piąty stadion: CV (62)

21:00 Na dobre i na złe: Chory z miłości (516)

21:55 Na dobre i na złe: Zakazana miłość (517)

23:00 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno. Dolny Śląsk (9) - widowisko muzyczne

23:55 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno. Warszawa (10) - widowisko muzyczne

00:50 Ranczo Wilkowyje - komedia (Polska,2007)

02:30 Zakończenie programu

SK TVPSER

06:45 Sąsiedzi: Tulipany na pokaz (123)

07:15 Sąsiedzi: Tajemnicza historia (124)

07:45 Sąsiedzi: Na wariackich papierach (125)

08:10 Telezakupy

08:35 Czarne chmury: Czarna sakwa (5/10)

09:35 Na dobre i na złe: Kawalerski wyskok (129)

10:35 Savannah (31)

11:25 Telezakupy

11:45 Ranczo: Porwanie (10)

12:45 Ranczo: Wspólny wróg (11)

13:50 M jak miłość (603)

14:50 Czarne chmury: Intryga (6/10)

15:50 Sąsiedzi: W rękach fachowca (126)

16:20 Sąsiedzi: Niewiniątka (127)

16:50 Ranczo: Honor gminy (12)

17:50 Ranczo: Wielkie wybory (13)

18:55 Na dobre i na złe: Rozwiane nadzieje (130)

19:55 Czarne chmury: Pantonima (7/10)

21:00 Ranczo 2: Sztuka i władza (14)

22:05 Ranczo 2: Gmina to ja (15)

23:05 Rodzinka.pl: Hazard (15)

23:35 Komisarz Alex 3: Mord a la carte (31)

00:30 Komisarz Alex: Cel: Alex (13)

01:20 Mrok: Interes życia (1/8)

02:15 Savannah (31)

03:00 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo

06:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:12 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:05 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Forum; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:45 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:06 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:17 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:32 Ręka fryzjera; film dokumentalny; reż.:Tadeusz Król; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Forum; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:20 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
01:29 60 lat razem - odc. 12 - Ewa Chotomska, Wanda Chotomska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
02:05 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:43 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:48 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:24 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Światowiec - Semana Santa; magazyn turystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
04:00 Ręka fryzjera; film dokumentalny; reż.:Tadeusz Król; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:02 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
05:10 Listy gończe - Śmierć tłumaczki - odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12

TVP KULTURA-logo-165549B8BD

08:15 Korespondent Bryan - film dokumentalny (USA,Polska,2010)

09:20 Wojna światów - następne stulecie - film SF (Polska,1981)

11:15 Na wyrywki z rozrywki. Czy pani gra w yo-yo? - koncert

11:55 Na wyrywki z rozrywki: Gustaw Holoubek - nie tylko o teatrze (2) - magazyn kulturalny

12:10 Na wyrywki z rozrywki: Szajba 2 - recital

13:05 Engagement - film obyczajowy (Polska,1984)

14:10 Wojna światów - następne stulecie - film SF (Polska,1981)

15:50 Libera - Przewodnik po sztuce: Alina Szapocznikow (11) - magazyn kulturalny

16:05 Beethoven pod batutą Jurowskiego - koncert

17:50 Porządna kobieta - komedia obyczajowa (Hiszpania,Luksemburg,Wielka Brytania,USA,Włochy,2004)

19:30 Widzi Misie: Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci - magazyn kulturalny

19:35 Widzi Misie: Miś Uszatek: Jeden taki, drugi taki 

20:00 Informacje kulturalne 

20:20 Panorama kina światowego: Złoty wiek - komediodramat (Francja,1930) 

21:40 Tygodnik kulturalny 

22:35 Mad Men 3 (1/13) 

23:40 Młoda Kultura: Trupa Trupa - koncert 

00:35 Informacje kulturalne 

00:55 Panorama kina światowego: Złoty wiek - komediodramat (Francja,1930) 

02:00 Zakończenie programu 

TVP Polonia

06:10 Warto kochać - odc. 55; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

07:00 Hospicjum w Nowej Woli; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Między nami bocianami - odc. 2 - Nas jest więcej; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:10
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Polonia w Komie - Indie - Marysia (206); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Wszystko przed nami - odc. 51 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 791 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 965; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Kabaretowe kawałki - (7); Dla małoletnich od lat 12
14:25 Pień Katyński; film dokumentalny; reż.:Maria Wiśnicka, Andrzej Wyrozębski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Złotopolscy - odc. 660* Rodzinne remanenty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów - Jak żyć ? (odc. 27); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wszystko przed nami - odc. 51 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Berlin - Ada (207); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 14. Przystanek Woodstock 2008 - Męska Muzyka Wojciech Waglewski, Fisz, Emade; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ex Libris - 123; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:15 Barwy szczęścia - odc. 791 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Noddy w krainie zabawek - Jeszcze jeden mistrz galaretki, odc. 47 (The Other jelly genius); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:55 Na dobre i na złe - odc. 515 - To nawet nie jest początek; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny -  txt. str. 777; film historyczny kraj prod.Polska (1983); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Anna Dymna, Jerzy Zelnik, Aleksandra Śląska, Krzysztof Kolberger, Zdzisław Kozień; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Opole 2009 na bis /24/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wszystko przed nami - odc. 51 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Między nami bocianami - odc. 2 - Nas jest więcej; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Noddy w krainie zabawek - Jeszcze jeden mistrz galaretki, odc. 47 (The Other jelly genius); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:50 Na dobre i na złe - odc. 515 - To nawet nie jest początek; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Polonia w Komie - Berlin - Ada (207); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Barwy szczęścia - odc. 791; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny; film historyczny kraj prod.Polska (1983); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Anna Dymna, Jerzy Zelnik, Aleksandra Śląska, Krzysztof Kolberger, Zdzisław Kozień; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

SK TVPHIST

07:25 Był taki dzień: 5 kwietnia

07:30 Dziennik Telewizyjny - 05.04.1989

08:15 Makłowicz w podróży: Podróż 7. Izrael - Magia Lewantu

08:45 Ex Libris: 126 (143)

09:00 Czas honoru 5: Major Zwonariew (61)

10:00 Zacisze gwiazd: Paweł Golec

10:30 Polska i świat z historią w tle: Fotografie z powstania styczniowego

10:50 Zaproszenie: Przemysł w Śląsk wpisany

11:15 Podróżnik: Chichicastenango

11:40 Polska i świat z historią w tle: Skarby z Czermna

12:00 Historia faszyzmu: Po klęsce (5-ost.)

12:45 Ex libris

13:00 Spór o historię: Konflikt o Wileńszczyznę - debata

13:50 Errata do biografii: Andrzej Panufnik

14:20 Szerokie tory: Jeden dzień z życia lekarza onkologa w Doniecku

15:00 Hitler i wiedza tajemna - film dokumentalny (Wielka Brytania,1999)

16:00 Bocznymi drogami - reportaż

16:25 Żołnierze generała Kleeberga - program artystyczny

17:00 Czas honoru 5: Wróg czy sojusznik (62)

18:00 Cafe Historia: Białe kruki na aukcji

18:25 Kalendarium historyczne: Charkowska ekshumacja - reportaż

19:00 Dziennik Telewizyjny - 05.04.1989

19:45 Bitwy wojny secesyjnej (4) - serial dokumentalny

21:00 Szerokie tory: Katyń

21:30 Flesz historii (124)

22:00 Sensacje XX wieku: Operacja "Odessa"

23:00 Listy gończe: Ostatni strzał (36)

23:35 Pamiętnik rodzinny: Pierwszy krzyk (4)

00:10 Boża podszewka: Juryszki Wileńskie, rok 1945 (15-ost.)

01:10 Defilada zwycięzców - film dokumentalny (Polska,2007)

02:05 Ostatni Cygan w Oświęcimiu - film dokumentalny (Polska,1994)

03:15 Zakończenie programu

TV Puls (obecne logo)

06:00 Dyżur (7) - serial dokumentalny

06:30 No problem! (11) - program lifestylowy

07:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (9)

07:30 Timon i Pumba (26)

08:00 Taki jest świat - program informacyjny

09:00 Xena: wojownicza księżniczka (8)

10:00 Codzienna 2 m. 3 (49)

10:25 Codzienna 2 m. 3 (50)

11:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (2)

12:00 Nash Bridges (5)

13:00 Kręcimy z gwiazdami: Bracia Cugowscy (5)

14:00 Austin Stevens: Pogromca węży (12) - serial przyrodniczy

15:00 Szpital - nagłe przypadki (4) - serial dokumentalny

16:00 Xena: wojownicza księżniczka (9)

16:50 Nash Bridges (6)

18:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (3)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (11)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (12)

20:00 Zakładnicy - film kryminalny (USA,2003)

21:55 Powrót zła - horror (USA,2010)

00:10 [Rec] 2 - horror (Hiszpania,2009)

02:00 Zobacz to!

Superstacja

05:55 Codzienna radość życia - serial dokumentalny

06:40 Telesprzedaż

07:15 Informacje dnia, Pogoda

07:40 Telesprzedaż

08:15 Informacje dnia, Pogoda

08:40 Telesprzedaż

09:15 Informacje Dnia, Meteo Raport

09:40 Telesprzedaż

10:15 Informacje dnia, Pogoda

10:40 Telesprzedaż

11:15 Informacje dnia, Pogoda

11:40 Telesprzedaż

12:15 Informacje dnia, Pogoda

12:40 Telesprzedaż

13:15 Informacje dnia, Pogoda

13:40 Telesprzedaż

14:15 Informacje dnia, Pogoda

14:40 Raport - analizy i komentarze

14:55 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

15:15 Informacje dnia, Pogoda

15:40 Raport - analizy i komentarze

15:55 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

16:15 Informacje dnia, Pogoda

16:40 Raport - analizy i komentarze

16:55 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

17:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

17:40 Raport - analizy i komentarze

18:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

18:40 Raport - analizy i komentarze

18:55 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

19:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

19:45 Raport kryminalny - magazyn informacyjny

19:55 Obiektywnie - reportaże, interwencje

20:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

20:45 Krzywe zwierciadło - talk show rozrywkowy Kuby Wątłego

21:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

21:45 Gilotyna - talk show rozrywkowy

22:15 Finał dnia - codzienny magazyn informacyjny

22:45 Ja Panu nie przerywałem - program publicystyczny Piotra Gursztyna i Piotra Szumlewicza

23:17 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

00:35 Krzywe zwierciadło - talk show rozrywkowy Kuby Wątłego

01:00 Nocne pasmo powtórkowe

TVN CNBC

06:00 Blajer mówi: Biznes

07:00 Pieniądze od rana

08:00 Dzień na rynkach

11:00 Wartość!

12:00 TVN CNBC CR (w czasie rzeczywistym)

14:00 Godzina dla pieniędzy

15:00 Rynki dnia

18:00 Blajer mówi: Biznes

19:00 Godzina dla pieniędzy

19:30 Górna półka - magazyn kulturalny

20:00 Blajer mówi: Biznes

21:00 Bilans

22:30 90 minut

00:00 Bilans

01:30 90 minut

03:00 Notowania giełdowe i kursy walut

TVN Meteo (10.05.2003-16.04.2015)

06:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

06:08 Prognoza pogody dla Europy

06:15 Prognoza pogody dla Polski

06:25 Prognoza pogody dla Europy

06:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

06:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

06:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

06:45 Prognoza pogody dla Polski

06:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

06:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

07:08 Prognoza pogody dla Europy

07:15 Prognoza pogody dla Polski

07:25 Prognoza pogody dla Europy

07:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

07:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:45 Prognoza pogody dla Polski

07:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

07:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

08:08 Prognoza pogody dla Europy

08:15 Prognoza pogody dla Polski

08:25 Prognoza pogody dla Europy

08:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

08:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:45 Prognoza pogody dla Polski

08:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

08:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

09:08 Prognoza pogody dla Europy

09:15 Prognoza pogody dla Polski

09:25 Prognoza pogody dla Europy

09:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

09:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:45 Prognoza pogody dla Polski

09:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

09:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

10:08 Prognoza pogody dla Europy

10:15 Prognoza pogody dla Polski

10:25 Prognoza pogody dla Europy

10:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

10:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:45 Prognoza pogody dla Polski

10:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

10:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

11:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

11:08 Prognoza pogody dla Europy

11:15 Prognoza pogody dla Polski

11:25 Prognozy pogody dla Europy

11:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

11:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

11:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

11:45 Prognoza pogody dla Polski

11:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

11:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

12:00 Telesprzedaż

14:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

14:05 Prognoza pogody dla Polski, świata i Europy

14:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:15 Prognoza pogody dla Polski

14:22 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

14:35 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

14:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:45 Prognoza pogody dla Polski

14:47 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

15:05 Prognoza pogody dla Europy

15:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

15:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

15:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:45 Prognoza pogody dla Polski

15:47 Prognozy pogody dla Europy

15:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

16:05 Prognoza pogody dla Europy

16:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:15 Prognoza pogody dla Polski

16:17 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

16:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

16:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:45 Prognoza pogody dla Polski

16:50 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

16:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

17:05 Prognoza pogody dla Europy

17:15 Prognoza pogody dla Polski

17:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

17:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

17:41 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

17:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:45 Prognoza pogody dla Polski

17:48 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

17:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny

18:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

19:05 Prognozy pogody dla Europy

19:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:15 Prognoza pogody dla Polski

19:17 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

19:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

19:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:45 Prognoza pogody dla Polski

19:50 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

19:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

20:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

20:05 Maja w ogrodzie

20:35 Prognoza pogody dla Europy

20:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

20:45 Prognoza pogody dla Polski

20:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

20:50 Prognoza pogody dla Europy

20:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:00 Meteo News - magazyn informacyjny

21:30 Pogoda Meteo News

21:49 Prognoza pogody dla Polski

21:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny

22:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

23:05 Prognozy pogody dla Europy

23:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:15 Prognoza pogody dla Polski

23:23 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

23:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

23:35 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

23:45 Prognoza pogody dla Polski

23:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

23:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

00:00 Telesprzedaż

01:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

01:05 Maja w ogrodzie

01:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

01:45 Prognoza pogody dla Polski

01:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

01:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

02:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny

02:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

03:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny

03:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

04:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

04:05 Maja w ogrodzie

04:36 Prognoza pogody dla Europy

04:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

04:45 Prognoza pogody dla Polski

04:50 Prognoza pogody dla Europy

04:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

05:05 Maja w ogrodzie

05:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

05:35 Prognoza pogody dla Europy

05:39 Prognoza pogody dla Świata

05:41 Prognoza dla alpejskich kurortów europejskich

05:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:45 Prognoza pogody dla Polski

05:47 Prognoza pogody dla Europy

05:55 Prognoza pogody dla kurortów światowych

05:57 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

05:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

TV6 logo.svg-1-

06:30 4music - magazyn muzyczny

07:20 Winx Club 3 (7)

07:45 Winx Club 3 (8)

08:10 Galileo EXTRA (43) - program popularnonaukowy

09:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

10:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

10:30 Telesprzedaż

11:05 You Can Dance - wersja amerykańska (24) - program rozrywkowy

12:00 Ryzykanci 5 (8)

13:00 Telesprzedaż

13:35 4music - magazyn muzyczny

14:45 Ryzykanci 5 (9)

15:45 Rodzice na skraju załamania nerwowego (24) - serial dokumentalny (Francja,2007)

16:50 Dekoratornia

17:20 Dekoratornia

17:50 Benny Hill - program rozrywkowy

18:25 Benny Hill - program rozrywkowy

19:00 Eva Luna (36)

20:00 Galileo EXTRA (44) - program popularnonaukowy

21:00 Godzilla - film SF (Japonia,1954) 

22:45 Tańczący z wilkami - western (USA,1990) 

02:15 Big Brother 4.1 - prosto z domu - reality show 

02:40 Big Brother - reality show 

03:25 Zakończenie programu

Polsat Biznes

05:45 Nie daj się fiskusowi - program informacyjny

06:00 Poranek z Polsat News

09:00 Biznes Informacje

09:30 Ekonomiści kontra politycy - magazyn ekonomiczny

10:00 Biznes Informacje

10:30 Green by Nature

11:00 Biznes Informacje

11:10 Raje podatkowe. Wielka ucieczka - film dokumentalny (Francja,2008)

12:00 Biznes Informacje

12:10 Wyprawy - magazyn turystyczny

12:45 Nie daj się fiskusowi - program informacyjny

13:00 Biznes Informacje

13:15 Zoom na giełdę - magazyn ekonomiczny

14:00 Biznes Informacje

14:15 Interwencja bis - magazyn reporterów

15:00 Biznes Informacje

15:05 Państwo w państwie - magazyn

15:50 Wydarzenia

16:10 Biznesowa rozmowa "Wydarzeń"

16:30 Zoom na giełdę - magazyn ekonomiczny

17:00 Biznes Informacje

17:15 Zoom na giełdę - magazyn ekonomiczny

18:00 Biznes Informacje

18:05 Kto ma rację? - magazyn

18:30 Biznes Informacje

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:29 Pogoda

19:35 Kto ma rację? - magazyn

20:00 Top 10 - 10 najważniejszych wydarzeń dnia - program informacyjny

20:30 Ale tydzień! - magazyn

21:00 Biznes Informacje

21:10 Państwo w państwie - magazyn

22:00 Top 10 - 10 najważniejszych wydarzeń dnia - program informacyjny

22:30 Ale tydzień! - magazyn

23:00 Biznes Informacje

23:10 Horyzont zdarzeń - magazyn

23:30 Andiamo! - magazyn

00:00 Top 10 - 10 najważniejszych wydarzeń dnia - program informacyjny

00:30 Ale tydzień! - magazyn

01:00 Raje podatkowe. Wielka ucieczka - film dokumentalny (Francja,2008)

Polsat News

06:00 Serwis informacyjny

06:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

06:30 Serwis informacyjny

06:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

07:00 Serwis informacyjny

07:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

07:30 Serwis informacyjny

07:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

08:00 Serwis informacyjny

08:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

08:30 Serwis informacyjny

08:45 Serwis informacyjny

08:50 Graffiti

09:00 Serwis informacyjny

09:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

09:30 Serwis informacyjny

09:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

10:00 Serwis informacyjny, Pogoda

10:30 Serwis informacyjny, Pogoda

11:00 Serwis informacyjny, Pogoda

11:30 Serwis informacyjny, Pogoda

11:45 Graffiti

12:00 Serwis informacyjny, Pogoda

12:30 Serwis informacyjny, Pogoda

13:00 Serwis informacyjny, Pogoda

13:30 Serwis informacyjny, Pogoda

14:00 Serwis informacyjny, Pogoda

14:30 Serwis informacyjny, Pogoda

15:00 Serwis informacyjny

15:20 Sport

15:25 Pogoda

15:30 Serwis informacyjny

15:35 Giełda komentarzy

15:50 Wydarzenia popołudniowe

16:10 Rozmowa "Wydarzeń"

16:30 Serwis informacyjny, Pogoda

17:00 Serwis informacyjny

17:20 Sport

17:25 Pogoda

17:30 Serwis informacyjny, Pogoda

18:00 Serwis informacyjny, Pogoda

18:30 Biznes Informacje

18:50 Wydarzenia

19:15 Gość "Wydarzeń"

19:35 Kto ma rację? - magazyn

20:00 To był dzień

21:00 Magazyn "Polska"

21:30 Tak czy nie? - magazyn

21:45 Magazyn "Polska"

22:00 Wydarzenia, opinie, komentarze

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Informacje dnia

23:45 Pogoda

23:50 Gość "Wydarzeń"

00:10 To był dzień

01:10 Biznes Informacje

BBC Entertaiment 2012-2015

06:00 Najsłabsze ogniwo

07:00 Prawdziwe przekręty (4)

07:35 Prawdziwe przekręty 7 (2)

08:10 Totalna rozgrywka 5 (5) - reality show (Wielka Brytania,Australia,2011)

09:20 Allo, Allo 9 (1)

09:55 Sto pociech 3 (4)

10:35 Inspektor hotelowy (6) - serial dokumentalny

11:30 Zapraszam do stołu 3 (2) - magazyn kulinarny

12:30 Kuchenne wyzwania 2 (11)

13:30 Domy - ekstremalne metamorfozy: Rodzina Swenson-Lee (8)

15:05 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 6 (6)

17:00 Kuchenne wyzwania 2 (12)

18:00 Totalna rozgrywka (4) - reality show

19:00 Domy - ekstremalne metamorfozy: Rodzina Turnerów (17)

20:00 Kuchenne koszmary USA 5 (13)

21:00 Zapraszam do stołu 3 (11) - magazyn kulinarny

22:00 Tajemniczy milioner (USA) 3 (8)

23:00 Inspektor hotelowy (6) - serial dokumentalny

00:00 Kuchenne koszmary USA 5 (13)

01:00 Allo, Allo 9 (1)

01:35 Sto pociech 3 (4)

02:10 Najsłabsze ogniwo

03:00 Totalna rozgrywka (4) - reality show

03:50 Totalna rozgrywka (7) - reality show

04:45 Allo, Allo 9 (1)

05:15 Najsłabsze ogniwo

Canal+ HD (2013-)

06:05 Deser: Dobro, piękno, prawda - film krótkometrażowy (Polska,2011)

06:20 Leśne Doły - thriller (Polska,2011)

07:40 Najmniejszy Koncert Świata: Lech Janerka - koncert

09:00 Nie przegap

09:10 Łapu-capu

09:15 Basket+

09:25 Deser: Julian - film krótkometrażowy (Polska,2011)

09:40 Genialny wynalazek - komedia obyczajowa (USA,2009)

11:10 Jak ona to robi? - komedia (USA,2011)

12:40 Freddie Mercury - wielki mistyfikator - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

14:05 Mamut - dramat obyczajowy (Niemcy,Dania,Szwecja,2009)

16:10 Rozstanie - dramat obyczajowy (Iran,2011)

18:10 Robbie Williams: Take The Crown - koncert

19:45 Nie przegap

19:55 Łapu-capu

20:00 Premiera: Igrzyska śmierci - dramat SF (USA,2012)

22:20 Deser: Niezwykły zbieg okoliczności - film krótkometrażowy (Holandia,2011)

22:30 Premiera: Dexter 7 (1)

23:25 Chciwość - thriller (USA,2011)

01:10 Conan Barbarzyńca - film fantasy (USA,1982)

03:05 Coś - horror SF (Kanada,USA,2011)

04:45 Deser: Paths of Hate - film krótkometrażowy (Polska,2010)

05:00 Łapu-capu extra

05:30 Deser: Snępowina - film krótkometrażowy (Polska,2011)

Canal+ Film HD (2013-2015)

06:00 Deser: Na rybach - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2008)

06:10 Łapu-capu extra

06:40 Deser: W operze - film krótkometrażowy (Argentyna,2010)

06:45 Deser: Zagubiona i odzyskana skrzynka uczuć - film krótkometrażowy (Niemcy,2010)

07:05 Deser: Historia pewnej ucieczki - film krótkometrażowy (Hiszpania,2011)

07:20 Julia - dramat kryminalny (Belgia,Francja,Meksyk,USA,2008)

09:15 Sztuka dorastania - dramat obyczajowy (USA,2011)

10:40 Powiedz, że to nie tak - komedia romantyczna (USA,2001)

12:15 Nie przegap

12:25 Mój kawałek tortu - komediodramat (Francja,2011)

14:15 Kochankowie roku tygrysa - melodramat (Chiny,Polska,2005)

16:00 Idy marcowe - dramat polityczny (USA,2011)

17:40 Wojownik - dramat przygodowy (Francja,Niemcy,Wielka Brytania,Indie,2001)

20:00 Premiera: Róża - dramat historyczny (Polska,2011)

21:35 Niebezpieczna metoda - dramat psychologiczny (Szwajcaria,Francja,Niemcy,Kanada,Wielka Brytania,2011)

23:15 Dom snów - thriller (USA,2011)

00:45 Noc rekinów 3D - thriller (USA,2011)

02:15 Księstwo - dramat obyczajowy (Polska,2011)

04:20 Łańcuchy złota - film sensacyjny (USA,1991)

Canal+ Family HD (2013-2015)

06:00 Najmniejszy Koncert Świata: Sidney Polak - koncert

07:15 Kuchnia filmowa: "Świat bez końca" - magazyn filmowy

07:45 Deser: Snępowina - film krótkometrażowy (Polska,2011)

08:00 Łapu-capu extra

08:30 Tajemnica starego ogrodu - film przygodowy (Polska,1983)

10:05 Przygody Gerarda - komedia kostiumowa (Szwajcaria,Wielka Brytania,1970)

11:40 Projekt Nim - film dokumentalny (Wielka Brytania,USA,2011)

13:25 Cudowne życie po życiu - komediodramat (Wielka Brytania,2010)

15:10 Habemus Papam - mamy papieża - komediodramat (Francja,Włochy,2011)

17:00 Coldplay w Glastonbury - koncert

18:30 Zew Północy - film przyrodniczy (USA,2007)

19:55 Deser: Zasady gry - film krótkometrażowy (Brazylia,2010)

20:10 Super Piątek: Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk

23:15 Premiera: Latająca Forteca - dramat wojenny (USA,2012)

00:55 Straż wiejska - komedia (USA,2001)

02:35 Skazany na bluesa - dramat biograficzny (Polska,2005)

04:15 Trzy stopy nad ziemią - dramat obyczajowy (Polska,1984)

Canal+ Family 2 HD (2013-2015

06:00 Jorcajt - film dokumentalny (Polska,2012)

07:00 Nie przegap

07:10 Łapu-capu

07:20 W świetle - wywiad

07:50 Pan Dodek - komedia (Polska,1970)

09:20 Łapu-capu extra

09:50 Mniam! - film animowany (Malezja,Chiny,2011)

11:25 Muzyka serca - film muzyczny (Kanada,2011)

13:00 Deser: Raju - film krótkometrażowy (Niemcy,Indie,2011)

13:30 Niezapomniany New York Cosmos - film dokumentalny (Wielka Brytania,USA,2006)

15:05 Jesienna miłość - dramat obyczajowy (Belgia,Francja,Wielka Brytania,2011)

16:40 Roman Polański: Moje życie - film dokumentalny (Niemcy,Wielka Brytania,Włochy,2011)

18:15 Rzeź - komediodramat (Francja,Niemcy,Polska,2011)

19:40 Uczciwy przekręt 4: Długa droga w dół (1)

20:25 Red Hill - thriller (Australia,2010)

22:00 Tranzyt - thriller (USA,2012)

23:30 Barbarossa: Klątwa przepowiedni - dramat kostiumowy (Włochy,2009)

01:35 Kawalerskie życie na obczyźnie - film obyczajowy (Polska,1992)

03:20 Wilczyca - horror (Polska,1982)

05:00 Łapu-capu extra

Canal+ Sport HD (2013-2015)

07:00 Basket+

07:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Saragossa - Real Madryt

09:10 Sport, mafia i korupcja - film dokumentalny (Belgia,Francja,Szwajcaria,Włochy,2012)

10:30 Koszykówka mężczyzn: NBA Action - magazyn sportowy

11:00 Koszykówka: Euroliga mężczyzn - mecz fazy Top 16: Olympiacos Pireus - Chimki Moskwa

13:00 Basket+

13:10 Koszykówka: Euroliga mężczyzn - mecz fazy Top 16: Caja Laboral Baskonia - Montepaschi Siena

15:10 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Southampton FC - Chelsea Londyn

17:15 1 na 1: Dariusz Wdowczyk - magazyn sportowy

17:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

20:05 Premiera: Magazyn Ligi Europejskiej

20:25 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux

22:30 Magazyn Ligi Mistrzów

23:30 Witamy w klubie!: Polonia Warszawa - magazyn piłkarski

00:15 Piłka nożna: Premiership - magazyn ligi angielskiej

01:10 Moto+ - magazyn sportowy

01:30 Euroleague Show - magazyn koszykarski

02:00 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder

04:45 1 na 1: Marek Jóźwiak - magazyn sportowy

05:10 Sport+ Extra - magazyn sportowy

NC Plus

09:00 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Benfica Lizbona - Newcastle United

11:00 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Tottenham Hotspur - FC Basel

13:00 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Fenerbahce Stambuł - Lazio Rzym

15:00 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea Londyn - Rubin Kazań

17:00 Zagraj to jeszcze raz - magazyn sportowy

17:40 Piłka nożna: Wstęp do meczu

18:00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty meczów ćwierćfinałowych

21:00 Legia - stawka większa niż mecz - serial dokumentalny

21:30 Tenis ziemny: Puchar Davisa - mecze gry pojedynczej: USA - Serbia

05:00 Zakończenie programu

Alekinoplushd 2011

08:00 Przygoda z piosenką - komedia (Polska,1968)

09:50 Billy the Kid i jego legenda - film dokumentalny (Polska,2011)

10:55 Kwestia rozmiaru - komedia (Francja,Niemcy,Izrael,2009)

12:40 Smażalnia story - komedia obyczajowa (Polska,1984)

14:20 Detektyw Murdoch 5: Murdoch w operze (5)

15:20 Detektyw Murdoch 5: Kto zabił wynalazcę? (6)

16:20 Kino Mówi: Medianeras - dramat obyczajowy (Niemcy,Argentyna,Hiszpania,2011)

18:20 Za garść dolarów - western (Włochy,Hiszpania,RFN,1964)

20:10 Premiera: Thelma i Louise - dramat sensacyjny (USA,1991)

22:30 Kariera Nikosia Dyzmy - komedia (Polska,2002)

00:30 Biała Masajka - dramat obyczajowy (Niemcy,2005)

02:40 Nie ma zmiłuj - film obyczajowy (Polska,2000)

04:25 Księga wielkich życzeń - dramat obyczajowy (Polska,2007)

06:00 Zakończenie programu

Miniminiplushd 2011

05:00 Dzieciaki MiniMini (6) - program dla dzieci

05:25 Księżycowy Jim 2 (5)

05:45 Piesek Dali (7)

05:55 Mały Pingwinek Popolo (15)

06:05 Uki (52) - program dla dzieci

06:10 Mały miś Kuba (41)

06:20 Raa Raa - mały, hałaśliwy lew 2 (17)

06:30 DipDap (43)

06:35 MiniAbecadło (17) - program dla dzieci

06:40 Kitka i Pompon (17)

06:50 Strażak Sam 6 (9)

07:00 Tomek i przyjaciele 15 (11)

07:15 Rycerz Mike (33)

07:25 Detektyw Łodyga (7) - program edukacyjny

07:30 Maleńcy (2)

07:40 MiniCyferki (5) - program dla dzieci

07:45 Chcę umieć! (6) - program dla dzieci

07:50 Uki (12) - program dla dzieci

07:55 Meme i przysłowia (6) - program dla dzieci

08:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (17)

08:20 Peppa 4 (19)

08:25 Kotka Pusia (47)

08:40 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (8)

09:05 Kot Prot na wszystko odpowie w lot

09:35 Tree Fu Tom (4)

10:00 Lulu i inne zwierzaki (31)

10:15 Świat słów (49)

10:25 Niezwykłe przygody Berta i Erniego 2 (12)

10:30 Bawmy się, Sezamku 3 (3) - program dla dzieci (USA)

11:00 Księżycowy Jim 2 (5)

11:20 Król Maciuś Pierwszy (2)

11:45 Tomek i przyjaciele 16 (5)

11:55 Przygody Adasia i Tosi (14)

12:10 Wielka rodzina (19)

12:20 Chuck i przyjaciele (8)

12:45 My Little Pony: Przyjaźń to magia (22)

13:05 Abby i latająca szkoła wróżek (5)

13:15 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (32) - program dla dzieci

13:40 Mały miś Kuba (52)

13:50 Uki (13) - program dla dzieci

13:55 Bob Budowniczy 18 (11)

14:05 Peppa 4 (20)

14:10 Marta mówi! (1)

14:35 Raa Raa - mały, hałaśliwy lew 2 (18)

14:50 Rajdek - mała wyścigówka 2 (21)

15:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia (24)

15:25 Wielka rodzina (20)

15:35 Tomek i przyjaciele 15 (12)

15:50 Tomek i przyjaciele 16 (6)

15:50 Wielka rodzina (5)

16:00 Rycerz Mike (17)

16:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (18)

16:20 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (9)

16:50 Bawmy się, Sezamku 3 (5) - program dla dzieci (USA)

17:15 Kot Prot na wszystko odpowie w lot

17:40 Chuck i przyjaciele (9)

18:05 Tree Fu Tom (5)

18:25 Przygody Adasia i Tosi (15)

18:35 Peppa (4)

18:40 Kitka i Pompon (25)

19:00 Kotka Pusia (45)

19:15 Maleńcy (1)

19:25 Marta mówi! (2)

19:55 My Little Pony: Przyjaźń to magia 2 (17)

20:20 Stacyjkowo 2 (33)

20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (35) - program dla dzieci

20:55 Czytanka na dobranoc - program dla dzieci

21:00 Zakończenie programu

Teletoonplushd 2011

06:00 Hot Wheels: Battle Force 5: Fuzja (6)

06:25 teleTOON+ sport (17) - program dla dzieci

06:30 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (12)

06:55 Księga dżungli (9)

07:05 teleTOON+ gry (47) - program dla dzieci

07:10 Pok i Mok (65)

07:20 Gawayn 2 (36)

07:35 Transformers: Rescue Bots (16)

08:00 Transformers: Rescue Bots (17)

08:25 Klub Bystrzaków (9)

08:35 Klub Bystrzaków (10)

08:50 Bolt i Blip (8)

09:15 Zig i Sharko (33)

09:25 Pound Puppies: Psia Paczka (9)

09:50 Potwory i ja (25)

10:15 Wakfu 2 (9)

10:40 Deserownia: Kanapkowy drapacz chmur (7) - program kulinarny dla dzieci

10:50 Dolina Koni (23)

11:15 Mia i ja (18)

11:40 Sally Bollywood (8)

12:05 Gormiti 3 - Nowa ewolucja (9)

12:30 Daltonowie (58)

12:35 Daltonowie (59)

12:45 Pok i Mok (66)

12:55 Księga dżungli (33)

13:05 Księga dżungli (34)

13:20 teleTOON+ sport (18) - program dla dzieci

13:25 Spike team (11)

13:55 Koszykarze (15)

14:20 Sherlock Jak (40)

14:30 Sherlock Jak (41)

14:50 Bolt i Blip (9)

15:15 Pound Puppies: Psia Paczka (21)

15:40 Pound Puppies: Psia Paczka (22)

16:05 Klub Bystrzaków (9)

16:15 Klub Bystrzaków (10)

16:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (5)

17:00 Transformers: Rescue Bots (14)

17:25 Nina Patalo (52)

17:30 Nina Patalo (53)

17:35 Nina Patalo (54)

17:45 Spike team (17)

18:10 Spike team (18)

18:35 Mój kumpel anioł 3 (6)

19:00 Mój kumpel anioł 3 (7)

19:25 Sadie J 2 (4)

19:55 Straszny Larry (22)

20:10 Titeuf 3 (13)

20:30 Przygody Sary Jane 4 (5)

21:00 Leonardo (1)

Hyperplushd 2011

21:30 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Fresh Air - God of War: Wstąpienie

21:50 Hyper Express (90) - magazyn

22:10 Replay - magazyn komputerowy

22:25 Fresh Air

22:40 Technology (32) - magazyn

22:55 Replay - magazyn komputerowy

23:15 REVIEW TERRITORY Classic (75) - magazyn komputerowy

23:45 GAME FACTORY Classic - magazyn 

00:00 Fresh Air Classic: Industry Giant 2 - magazyn

00:30 Fresh Air Classic: Juiced - magazyn

01:00 Zakończenie programu

Planeteplushd 2011

06:45 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (1/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

07:20 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (2/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

08:00 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (3/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

08:35 Współczesny świat: Świat w waszych oczach: Izrael (7/10)

09:10 Współczesny świat: Świat w waszych oczach: Marrakesz (8/10)

09:45 Współczesny świat: Świat w waszych oczach: Addis Abeba (9/10)

10:20 Współczesny świat: Świat w waszych oczach: Kraina Gurage (10-ost.)

10:55 Współczesny świat: Życie Bałtyku 2: Atlantyk a klimat Bałtyku (4/6)

11:25 Współczesny świat: Życie Bałtyku 2: Ostatni rejs (5/6)

11:55 Współczesny świat: Życie Bałtyku 2: Jak ocalić ryby i rybaków? (6-ost.)

12:55 Portrety: Cyrkowe historie: Bystre foki (3/5)

13:15 Portrety: Cyrkowe historie: Tresura koni (4/5)

14:05 Portrety: Cyrkowe historie: Psy i koty (5-ost.)

14:55 Współczesny świat: Badacze natury (7/8)

15:30 Współczesny świat: Badacze natury (8-ost.)

15:55 Współczesny świat: Oj, Boże, drogi Boże - etiuda dokumentalna (Polska,2010)

16:15 Filmowe dochodzenia: Bunt na Łodzi - film dokumentalny (Polska,2009)

17:20 Społeczeństwo: Karawana z książkami. Wielbłądzia biblioteka w Kenii - film dokumentalny (Niemcy,2010)

18:15 Portrety: Architekci przemian: Prawo do zdrowia (9/10)

19:15 Portrety: Architekci przemian: Tradycja i nowoczesność (10-ost.)

20:15 Premiera. Współczesny świat: Polska egzotyczna: Na szlaku Szwejka (9/11)

20:45 Premiera. Historia: Hot Doc: "Powrót na Plac Tahrir" (28) - program publicystyczny

21:00 Premiera. Historia: Powrót na Plac Tahrir - film dokumentalny (Grecja,Norwegia,2012)

22:35 Społeczeństwo: Cisza po zamachu - film dokumentalny (Palestyna,Niemcy,2011)

23:35 Seans Planete+: Spoczywaj w pokoju - film dokumentalny (Niemcy,2010)

01:10 Historia: Jutro... - film dokumentalny (Polska,2008)

01:35 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Wilcze stado (4/35)

02:10 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Dziki przybysz (5/35)

02:45 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Nieuchwytny mańkut (6/35)

03:15 Zakończenie programu

Domoplushd 2011

06:00 Pierwszy dom... (8) - seria doc-reality

06:25 Martha 6 (111)

07:15 Wielkie projekty 8 (3)

08:10 Zaaranżowani (1) - seria reality

09:05 Faceci od dekorowania 2 (20)

09:30 Wnętrza 3 (5)

10:00 Tajemnice kolorów (22)

10:30 Telesprzedaż

12:50 Ogrodowa odyseja Costy (2) - magazyn lifestylowy

13:25 Boskie wnętrza (12)

13:50 Wielkie projekty za granicą (4)

14:50 Zróbmy sobie dom! (7) - seria reality

15:15 Bezczelnie perfekcyjny 5 (4) - reality show

16:05 Eko-dom (5)

16:30 House & Home 2: Minimalizm (3)

16:55 Salon pod chmurką 3 (3)

17:20 Zaaranżowani (2) - seria reality

18:15 Tajemnice kolorów (23)

18:40 Boskie wnętrza (13)

19:10 Wielkie projekty za granicą (5)

20:10 Faceci od dekorowania 2 (21)

20:35 Ogrodowa odyseja Costy (3) - magazyn lifestylowy

21:05 Hit: Salon pod chmurką 3 (4)

21:30 Premiera: Wnętrza 3 (6)

22:00 Zróbmy sobie dom! (8) - seria reality

22:25 Remont in blanco 2 (1)

23:20 Wielkie projekty 8 (4)

00:15 Czas na porządki 4 (10)

01:10 Stadiony atakują! (2)

01:40 Pierwszy dom... (8) - seria doc-reality

02:10 Martha 6 (112) - talk show

02:55 Zakończenie programu

FOX HD

05:00 Simpsonowie 9: Das Bus (14)

05:20 Simpsonowie 9: The Last Temptation of Krusty (15)

05:40 Simpsonowie 9: Dumbbell Indemnity (16)

06:10 Simpsonowie 9: Lisa the Simpson (17)

06:40 Glee 3: Saturday Night Glee-ver (16)

07:35 Defying Gravity: Bacon (6)

08:35 The Listener: Słyszący myśli 2: As w rękawie (7)

09:30 Breakout Kings 2: Ain't Love (50) Grand? (7)

10:30 Pułapki umysłu: Messenger (5)

11:25 Defying Gravity: Fear (7)

12:25 No Ordinary Family: No Ordinary Anniversary (9)

13:20 Dollhouse 2: Epitaph Two: Return (13)

14:20 Glee 3: Dance with Somebody (17)

15:15 Simpsonowie 19: Treehouse of Horror XVIII (5)

15:45 Simpsonowie 19: Little Orphan Millie (6)

16:15 Orły z Bostonu: Hired Guns (10)

17:10 Pułapki umysłu: Lovesick (6)

18:10 The Listener: Słyszący myśli 2: Vanished (8)

19:05 Breakout Kings 2: Seald Fate (8)

20:05 Premiera: Orły z Bostonu: Schmidt Happens (11)

21:00 Dawno, dawno temu 2: The Queen is Dead (15)

22:00 Persons Unknown: The Truth (6)

23:00 Breaking Bad 3: Half Measures (12)

00:00 Breakout Kings 2: Freakshow (9)

00:55 Skazany na śmierć 2: Disconnect (12)

01:50 Defying Gravity: Eve Ate the Apple (9)

02:45 Breaking Bad 3: Half Measures (12)

03:30 Zakończenie programu

FOX Life HD

05:15 Żona dla milionera 5: Faceci w wielkim mieście (5) - reality show

06:00 Cougar Town: Miasto kocic 3: Południowe akcenty (10)

06:30 Bitwa na style: Idealne kształty (5) - reality show

07:30 Żona dla milionera 5: Chirurg plastyczny i tancerka go-go (6) - reality show

08:25 Poślubione armii 6: Wirus (6)

09:25 Czarodziejki 8: Kill Billie: Część 2 (21)

10:25 Top Model. Edycja brytyjska 4: Styl (3) - reality show

11:20 Miłosna szkoła przetrwania 5: Jak ryba bez wody (7)

12:20 Czarodziejki 8: Zaczarowana na zawsze (22)

13:15 Gotowe na wszystko 8: Subiektywna prawda (11)

14:15 90210 4: W krainie zabawek (17)

15:10 Grey's Anatomy: Ch2:5r u0rdzy 7: Wszystko w waszych rękach (6)

16:10 Magia kłamstwa 3: Cyrk (9)

17:10 Gotowe na wszystko 8: Co dobrego w byciu dobrym (12)

18:10 Tancerki: Kino dla dorosłych (6)

19:05 Zaklinacz dusz 5: Urodzinowa klątwa (1)

20:00 Magia kłamstwa 3: Zamiast (10)

21:00 Premiera: Żona dla milionera 6: Patti poznaje swoją połówkę (10) - reality show

22:00 Premiera: Stylowe rewolucje Goka (2) - reality show

22:55 Tancerki: Co się stało Heather? (7)

23:55 Top Model. Edycja brytyjska 4: Osobowość (4) - reality show

00:50 Grey's Anatomy: Chirurdzy 7: Ciężka próba (7)

01:50 Bracia i siostry 5: Zgorszenie (11)

02:45 X Factor. Edycja amerykańska 2 (21) - reality show (USA,2012)

03:30 Zakończenie programu

AXN HD

06:00 Zagadki z przeszłości 2 (4)

07:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (3)

08:05 Castle 2 (17)

09:00 Siły pierwotne 4 (6)

10:00 Komisarz Rex 9 (5)

11:00 Zagadki z przeszłości 2 (5)

12:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (4)

13:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 12 (5)

14:00 Komisarz Rex 9 (6)

15:05 Siły pierwotne 4 (7)

16:10 Agenci NCIS 5 (7)

17:10 Agenci NCIS: Los Angeles 3 (16)

18:05 Castle 2 (18)

19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 12 (6)

20:00 Agenci NCIS 5 (8)

21:00 Zabójcze umysły 7 (2)

22:00 Lekarz mafii (6)

23:00 Trzynasty wojownik - film przygodowy (USA,1999)

01:00 Paco i jego ludzie 6 (10)

02:40 Zabójcze umysły 7 (2)

04:00 Blok promocyjny AXN

MGM HD

09:00 Rodzinne potyczki - wietnamkę (USA,1974)

10:50 Hawaje - dramat obyczajowy (USA,1966)

13:30 Kobieta w czerwieni - komedia (USA,1984)

14:55 Przyjaciółki - film obyczajowy (USA,1966)

17:25 Twoje, moje i nasze - komediodramat (USA,1968)

19:15 Craft - Susan Sarandon - cykl dokumentalny

19:20 Styczniowy człowiek - komedia (USA,1989)

21:00 Harley Davidson i Marlboro Man - film sensacyjny (USA,1991)

22:40 Przetrwać w Nowym Jorku - dramat biograficzny (USA,1995)

00:20 Sucha biała pora - dramat obyczajowy (USA,1989)

02:05 Wychodząc z mroku - thriller (USA,1991)

03:50 Texasville - komediodramat (USA,1990)

05:55 Zakończenie programu

Kino Polska

05:30 Sąsiedzi - dramat wojenny (Polska,1969)

08:00 Mango

09:00 Polskie drogi: Rocznica (6/11)

10:50 Czterej pancerni i pies: Załoga (1)

11:55 Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2)

13:00 Mango

13:45 Program obowiązkowy: Gość specjalny - Stanisława Celińska (1) - magazyn filmowy

14:25 Wiosna, panie sierżancie! - komedia obyczajowa (Polska,1974)

16:15 Stawka większa niż życie: Akcja "Liść dębu" (11)

17:20 Stawka większa niż życie: Spotkanie (12)

18:35 Daleko od szosy: Oczekiwanie (4/7)

20:15 Oblicza wojny: Pułkownik Kwiatkowski - komediodramat (Polska,1995)

22:40 Ekstradycja 3 (3/10)

23:50 Ekstradycja 3 (4/10)

00:55 Cud purymowy - film obyczajowy (Polska,1973)

02:00 Mango

03:00 Młode kadry: Jutro nie nadejdzie nigdy - etiuda filmowa (Polska,2011)

03:15 Młode kadry: Norbert Juras i syn - film krótkometrażowy (Polska,2011)

03:45 Młode kadry: Non sono pronto - komediodramat (Polska,2010)

05:00 Młode kadry: 20XX - etiuda filmowa (Polska,2011)

05:10 Młode kadry: Echo - film krótkometrażowy (Polska,2008)

05:25 Młode kadry: Koluszki blues - etiuda filmowa (Polska,2009)

05:50 Zakończenie programu

Filmbox logo.svg

06:10 Wakacje marzeń - komedia (USA,2006)

08:00 Mango

09:00 Duszek głuptasek - film fantasy (Niemcy,2006)

11:00 Powrót do raju 2 (5)

12:15 Powrót do raju 2 (6)

13:30 Powrót do raju 2 (7)

14:35 Mango

15:10 Elżbieta I - królowa dziewica (1/2) - dramat historyczny (Wielka Brytania,2005)

17:10 Elżbieta I - królowa dziewica (2-ost.) - dramat historyczny (Wielka Brytania,2005)

19:10 Henry Poole powrócił - komediodramat (USA,2008)

21:15 Pojedynek mistrzów: Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym - thriller (USA,2008)

23:30 Pojedynek mistrzów: O wojnie - komediodramat (Francja,2008)

02:00 Mango

03:02 Erotyczne kroniki Zane (2) - serial erotyczny

03:33 Mężczyzna moich marzeń - komedia romantyczna (Francja,Wielka Brytania,2002)

Polsat Film

05:15 Zza kamery...

06:55 Samo życie (1351)

07:25 Samo życie (1352)

07:55 Samo życie (1353)

08:25 Samo życie (1354)

08:55 Samo życie (1355)

09:25 Pierwsza miłość (1183)

10:05 Pierwsza miłość (1184)

10:45 Batman - film fantasy (USA,1966)

12:50 Elza z afrykańskiego buszu - film przygodowy (Wielka Brytania,USA,1966)

14:45 Gdyby Słońce było bogiem - dramat obyczajowy (USA,2007)

16:35 Julie i Julia - film biograficzny (USA,2009)

18:55 Klejnot Nilu - film przygodowy (USA,1985)

21:00 Gwiazdorski piątek: G.I. Jane - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,USA,1997)

23:25 2012 - film katastroficzny (Kanada,USA,2009)

02:15 Przynęty: Uwiedzenie - horror SF (Kanada,2007)

03:50 Malanowski i partnerzy: Bez ojca (210)

04:15 Zza kamery...

Comedy Central

06:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Lot w kosmos (43)

06:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Coś wisi w powietrzu (44)

07:00 Daleko od noszy (7)

07:30 Daleko od noszy (8)

07:55 Spadkobiercy (9) - program rozrywkowy

08:55 Spadkobiercy (10) - program rozrywkowy

09:55 Zwariowany świat Malcolma 5: Malcolm Films Reese (5)

10:20 Zwariowany świat Malcolma 5: Malcolm's Job (6)

10:50 Kasia i Tomek 3 (17)

11:15 Pingwiny z Madagaskaru 2: Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 2 (35)

11:45 Pingwiny z Madagaskaru 2: Uwierz w bebech/Ptak zamknięty - ptak szalony (36)

12:15 Hoży doktorzy 2: His Story (15)

12:45 Hoży doktorzy 2: My Karma (16)

13:40 Różowe lata siedemdziesiąte 5: When the Levee Breaks (15)

14:05 Różowe lata siedemdziesiąte 5: Whole Lotta Love (16)

14:35 Jak poznałem waszą matkę 8: Nannies (3)

15:00 Futurama: Xmas Story (4) - serial animowany dla dorosłych

15:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Operacja Antarktyda (37)

16:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Bezsilny ninja/Wróg u bram (38)

16:25 Różowe lata siedemdziesiąte 5: The Battle of Evermore (17)

16:55 Różowe lata siedemdziesiąte 5: Hey Hey What Can I Do (18)

17:20 Jak poznałem waszą matkę 8: Who Wants to Be a Godparent (4)

17:55 Teoria wielkiego podrywu: The Dumpling Paradox (7)

18:20 Dwóch i pół: The Last Thing You Want Is to Wind Up With a Hump (5)

18:40 Joey: Joey and the Road Trip (5)

19:05 Hoży doktorzy 2: My Own Private Practice Guy (17)

19:35 Hoży doktorzy 2: My T.C.W. (18)

20:00 Miasteczko South Park 14: Szop 2: Historia mądrego po szkodzie (11) - serial animowany dla dorosłych

20:35 Miasteczko South Park 14: Szop 2: Mysterion: Początek (12) - serial animowany dla dorosłych

21:00 Miasteczko South Park 14: Szop kontra Szop i Przyjaciele (13) - serial animowany dla dorosłych

21:30 Futurama: I Second That Emotion (1) - serial animowany dla dorosłych

22:00 Nigdy nie rób tego w domu (3) - program rozrywkowy

22:35 Teoria wielkiego podrywu: The Dumpling Paradox (7)

23:00 Joey: Joey and the Road Trip (5)

23:30 Kasia i Tomek 3 (23)

00:00 Kasia i Tomek 3 (24)

00:25 Daleko od noszy (7)

00:55 Daleko od noszy (8)

01:20 Miasteczko South Park 14: Szop 2: Historia mądrego po szkodzie (11) - serial animowany dla dorosłych

01:40 Miasteczko South Park 14: Szop 2: Mysterion: Początek (12) - serial animowany dla dorosłych

02:10 Spadkobiercy 2 (5) - program rozrywkowy

03:00 Kasia i Tomek 3 (23)

03:25 Kasia i Tomek 3 (24)

03:50 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Wojciech Fiedorczuk, Przemysław Pilarski (3)

04:20 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Wojciech Glanc, Antoni Syrek-Dąbrowski (4)

04:50 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Coś wisi w powietrzu (44)

05:15 Spadkobiercy 2 (6) - program rozrywkowy

Ccf3

06:00 Daleko jeszcze? 3: The Bigg Box Klub Episode (47)

06:25 Daleko jeszcze? 3: The Black Friday Episode (48)

06:50 Tak, kochanie 4: Who Done It? (12)

07:15 Tak, kochanie 4: Greg Needs a Friend (13)

07:40 Diabli nadali 2: Roamin' Holiday (10)

08:05 Diabli nadali 2: Sparing Carrie (11)

08:35 Wszyscy kochają Raymonda 9: A Job for Robert (8)

09:05 Wszyscy kochają Raymonda 9: A Date for Peter (9)

09:30 Dharma i Greg 2: The Paper Hat Anniversary (4)

10:05 Dharma i Greg 2: Unarmed And Dangerous (5)

10:30 Pępek świata 2: The Big Chill (12)

10:55 Pępek świata 2: Super Sunday (13)

11:25 Jim wie lepiej 8: Andy's Proposal (4)

11:50 Jim wie lepiej 8: Two for the Money (5)

12:20 Tak, kochanie 4: Big Jimmy Babysits (14)

12:45 Tak, kochanie 4: Mama Said Knock You Out (15)

13:15 On, ona i dzieciaki 5: The Remodel (18)

13:40 On, ona i dzieciaki 5: Michael Joins a Gym (19)

14:10 Moja rodzinka 8: Cards on the Table (3)

14:45 Moja rodzinka 8: The Wax Job (4)

15:25 Podmiejski czyściec: The Great Compromise (21)

15:50 Podmiejski czyściec: The Motherload (22)

16:20 On, ona i dzieciaki 5: Celibacy (20)

16:45 On, ona i dzieciaki 5: Jr.'s Cartoon (21)

17:10 Dharma i Greg 2: A Closet Full Of Hell (6)

17:40 Dharma i Greg 2: Valet Girl (7)

18:10 Pępek świata 2: Valentine's Day II (14)

18:35 Pępek świata 2: Friends, Lies and Videotape (15)

19:00 Jim wie lepiej 8: Cabin Boys (6)

19:25 Jim wie lepiej 8: The Ego Boost (7)

19:55 Moja rodzinka 8: Neighbour Wars (5)

20:30 Moja rodzinka 8: Can't Get No Satisfaction (6)

21:10 On, ona i dzieciaki 5: Michael's Sandwich (22)

21:35 On, ona i dzieciaki 5: Graduation Day (23)

22:15 Seks w wielkim mieście 3: Running with Scissors (11)

22:50 Seks w wielkim mieście 3: Don't Ask, Don't Tell (12)

23:20 Rozpalić Cleveland: Pilot (1)

23:50 Rozpalić Cleveland: Who's Your Mama? (2)

00:20 Moja rodzinka 8: Neighbour Wars (5)

00:55 Moja rodzinka 8: Can't Get No Satisfaction (6)

01:25 Diabli nadali 2: Roamin' Holiday (10)

01:45 Diabli nadali 2: Sparing Carrie (11)

02:10 Daleko jeszcze? 3: The Bigg Box Klub Episode (47)

02:30 Daleko jeszcze? 3: The Black Friday Episode (48)

02:50 Frasier 3: Roz's Krantz & Gouldenstein Are Dead (15)

03:10 Frasier 3: The Unnatural (16)

03:35 Alf 2: Someone to Watch Over Me Part 1 (17)

04:00 Alf 2: We Gotta Get Out of This Place (19)

04:25 Frasier 4: Roz's Turn (17)

04:45 Frasier 4: Ham Radio (18)

05:10 Alf 2: You Ain't Nothin' But a Hound Dog (20)

05:35 Alf 2: Hit Me with Your Best Shot (21)

TCM

06:00 Żona idealna - komedia romantyczna (USA,1953)

08:00 Czarowny kwiecień - film obyczajowy (USA,1935)

09:20 Mad Miss Manton - film kryminalny (USA,1938)

11:00 Żona idealna - komedia romantyczna (USA,1953)

12:55 Dwa tygodnie w innym mieście - dramat obyczajowy (USA,1962)

15:00 Zielone Berety - film wojenny (USA,1968)

17:50 Zapomniana przeszłość - dramat obyczajowy (USA,1951)

19:15 Podział - film kryminalny (USA,1968)

21:00 Dopaść Cartera - film sensacyjny (Wielka Brytania,1971)

23:20 Bullitt - film sensacyjny (USA,1968)

01:30 Mroczny rycerz - film sensacyjny (Wielka Brytania,USA,2008)

04:00 Pewnego razu podczas miodowego miesiąca - komedia (USA,1942)

Universal Channel

06:00 Las Vegas 5: Trzy wesela i pogrzeb (18)

07:00 Bez powrotu 2: Sekretne życie Stana (6)

08:00 Bananowy doktor 2: Zakazany owoc (3)

09:00 Świry 4: Ekstradycja: Kolumbia Brytyjska (1)

10:00 Słoneczny patrol 5: Ziemia obiecana (20)

11:00 Strażnik Teksasu 7: Bracia broni (19)

12:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk i trzy ciastka (11)

13:00 Bez powrotu 2: Most tajemnic (7)

14:00 Bananowy doktor 2: Meduza (4)

15:00 Świry 4: On nie żyje (2)

16:00 Słoneczny patrol 5: Uciekinierzy (21)

17:00 Bez powrotu 2: Tajemniczy ogród (8)

18:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk i gwiazda telewizji (12)

19:00 Bananowy doktor 2: Przereklamowany komfort (7)

20:00 Świry 4: Shawn ma tremę (5)

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Rosyjska sieć (25)

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Powrót zza grobu (21)

23:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Wyścig narzeczonych (22)

00:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Zamach (23)

01:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Śmiertelna kąpiel (24)

02:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Rosyjska sieć (25)

03:00 Siostra Jackie 3: Orchidee i salami (7)

03:35 Siostra Jackie 3: Zaskoczenie (8)

04:10 Strażnik Teksasu 7: Bracia broni (19)

05:05 Las Vegas 5: Podejrzana wygrana (19)

Sci Fi Universal

06:10 Kyle XY 2: Pod kluczem (12)

07:10 Na tropie legendy: Święty Graal (6)

08:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Ogień w przestworzach/Duch w teatrze (2)

09:10 Magazyn 13 2: Wszystko z umiarem (8)

10:10 Eureka: W mgnieniu oka (8)

11:10 Gwiezdne wrota 4: Spalone mosty (11)

12:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Deszcz UFO/Zdjęcie ektoplazmy (3)

13:10 Kyle XY 2: Ryzyko (13)

14:10 Magazyn 13 2: Wendeta (9)

15:10 Eureka: Powrót Rainesa (9)

16:10 Premiera: Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Duch na placu zabaw/Intruz nie z tej ziemi (4)

17:10 Gwiezdne wrota 4: Zbieżność (12)

18:10 Kyle XY 3: W jaskini wroga (1)

19:10 Burzliwe Seattle - film katastroficzny (USA,2012)

21:00 Masz tylko mnie - thriller (Kanada,2008)

22:50 Odrzucona - horror (Wielka Brytania,2010)

00:40 Szkolne duchy: Widmo w męskim akademiku (6)

01:40 Następstwa: Świat bez ludzi - film dokumentalny (Kanada,2008)

03:10 Haven 3: Pożegnanie (11)

04:10 Haven 3: Zjazd absolwentów (12)

History HD logo

06:00 Gwiazdy lombardu: Czcij ojca swego (13)

06:30 Wojny magazynowe: Wożąc panią Barry (19)

07:00 Mud Men: Polska - program specjalny (9)

08:00 Gwiazdy lombardu: Sprawa zamknięta (13)

08:30 Amerykańscy naprawiacze: Rywale w warsztacie (18)

09:00 Gwiazdy lombardu: Czcij ojca swego (13)

09:30 Wojny magazynowe: Wożąc panią Barry (19)

10:00 Starożytni kosmici: Obcy i tajemnicze rytuały (5)

11:00 Warsztat Danny'ego: Na start! (3)

11:30 Warsztat Danny'ego: Poważne kłopoty (4)

12:00 Starożytni kosmici: Obcy i stworzenie człowieka (12)

13:00 Gwiazdy lombardu: Sprawa zamknięta (13)

13:30 Amerykańscy naprawiacze: Rywale w warsztacie (18)

14:00 Mud Men: Polska - program specjalny (9)

15:00 Warsztat Danny'ego: Na start! (3)

15:30 Warsztat Danny'ego: Poważne kłopoty (4)

16:00 Starożytni kosmici: Obcy i stworzenie człowieka (12)

17:00 Gwiazdy lombardu: Sprawa zamknięta (13)

17:30 Amerykańscy naprawiacze: Rywale w warsztacie (18)

18:00 Mud Men: Polska - program specjalny (9)

19:00 Gwiazdy lombardu: Czcij ojca swego (13)

19:30 Wojny magazynowe: Wożąc panią Barry (19)

20:00 Starożytni kosmici: Obcy i tajemnicze rytuały (5)

21:00 Premiera: Kajuńskie gwiazdy lombardu: Pod bronią (1) - reality show

21:30 Premiera: Kajuńskie gwiazdy lombardu: Świnia (2) - reality show

22:00 Wojny magazynowe - Teksas: Jak grzechotniki (1)

22:30 Wojny magazynowe: Chyba nie ta plaża (1)

23:00 Gwiazdy lombardu: Czcij ojca swego (13)

23:30 Wojny magazynowe: Wożąc panią Barry (19)

00:00 Starożytni kosmici: Obcy i tajemnicze rytuały (5)

01:00 Kajuńskie gwiazdy lombardu: Pod bronią (1) - reality show

01:30 Premiera: Kajuńskie gwiazdy lombardu: Świnia (2) - reality show

02:00 Wojny magazynowe - Teksas: Jak grzechotniki (1)

02:30 Wojny magazynowe: Chyba nie ta plaża (1)

03:00 Mud Men: Polska - program specjalny (9)

04:00 Gwiazdy lombardu: Sprawa zamknięta (13)

04:30 Amerykańscy naprawiacze: Rywale w warsztacie (18)

05:00 Starożytni kosmici: Obcy i tajemnicze rytuały (5)

BBC Knowledge HD

06:00 Obłędna nauka (4) - program popularnonaukowy

07:10 Przemówienia, które zmieniły świat - film dokumentalny

08:15 Dni, które wstrząsnęły światem (3)

09:20 Top Gear USA 2 (1)

10:25 Szef jak szpieg (10)

11:30 Top Gear 14 (4)

12:30 Dni, które wstrząsnęły światem (4)

13:40 Przemówienia, które zmieniły świat - film dokumentalny

14:45 Top Gear USA 2 (1)

15:50 Szef jak szpieg (10)

16:50 Top Gear 4 (3)

18:00 Top Gear 14 (4)

19:00 Obłędna nauka (4) - program popularnonaukowy

20:00 Szef jak szpieg (11)

21:00 Top Gear 14 (5)

22:00 Obłędna nauka (5) - program popularnonaukowy

23:05 Top Gear USA 2 (1)

00:00 Top Gear 14 (5)

01:05 Szef jak szpieg (11)

02:00 Dni, które wstrząsnęły światem (4)

02:55 Potęga przyrody (1/6)

03:50 Top Gear 4 (3)

04:40 Ratując orangutany (4)

05:10 Dni, które wstrząsnęły światem (4)

Discovery Channel HD

06:00 W sieci eksperymentów: Domorośli bohaterowie

07:00 Gorączka złota: Nareszcie złoto!

08:00 Fani czterech kółek: Saab 9-3

09:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Pierwsza torpeda

10:00 Łowcy okazji: Aukcja w Miami

10:30 Łowcy okazji: Wielki Szlem w Chicago

11:00 Broń na sprzedaż: Pistolet thompson

12:00 Morze złota: Jeden zły interes

13:00 poTURBOwani: Śmieci w bagażniku

14:00 Walka o bagaż (7)

14:30 Walka o bagaż (8)

15:00 W sieci eksperymentów: Niewiarygodne wyczyny

16:00 Fani czterech kółek: Renault alpine

17:00 Szkoła przetrwania: Południowa Dakota

18:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Starcie płci

19:00 Łowcy okazji (5)

19:30 Łowcy okazji (22)

20:00 Aukcja w ciemno (5) - serial dokumentalny

20:30 Aukcja w ciemno (6) - serial dokumentalny

21:00 Walka o bagaż (11)

21:30 Walka o bagaż (12)

22:00 Cztery kółka z klasą (3)

23:00 Łowcy okazji (7)

23:30 Łowcy okazji (8)

00:00 Fani czterech kółek: Karmann ghia

01:00 Aukcja w ciemno (11) - serial dokumentalny

01:30 Łowcy okazji (23)

02:00 O krok od śmierci: Póki śmierć nas nie rozłączy

03:00 Amerykański hot rod: Samochód dla Hildebrandta (1)

03:50 Walka o bagaż (11)

04:15 Walka o bagaż (12)

04:40 Cztery kółka z klasą (3)

05:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (17)

NGC HD

06:00 Tabu: Dziwaczny pochówek

07:00 Pradawne archiwum X: Święty Graal

08:00 Ucieczka ze świata amiszów: Rodzinne pojednanie

09:00 Car S.O.S.: Fiat 850 spider

10:00 Hitlerowskie szwadrony śmierci - film dokumentalny

11:00 Militaria: Pocisk Cruise

12:00 Koszmarna wyprawa: Wpadka w Tokio

13:00 Za kratkami: Więzienne gangi

14:00 Dzika Amazonka: Królestwo dziczy - film przyrodniczy (Wielka Brytania,2010)

15:00 Polowania na nazistów: Adolf Eichmann

16:00 Autostrada przez piekło: Gdzie jest mój wóz

17:00 Dziewicza Ameryka: Góry

18:00 Megafabryki: Czołgi

19:00 Apokalipsa: II wojna światowa: Punkt zwrotny

20:00 Kopalnia złota: Wyścig po złoto

21:00 Premiera: Autostrada przez piekło: Kraina burz

22:00 Katastrofa w przestworzach: Feralne podwozie

23:00 Tabu: Dziwaczny pochówek

00:00 Uzależnieni: Heroina

01:00 Autostrada przez piekło: Kraina burz

02:00 Katastrofa w przestworzach: Feralne podwozie

02:55 Tabu: Dziwaczny pochówek

03:45 Skarby w ruinach: Pabst Blue Ribbon

04:15 Autostrada przez piekło: Kraina burz

05:05 Katastrofa w przestworzach: Feralne podwozie

NGW HD

06:00 Niebezpieczne spotkania: Złapać hipopotama

07:00 Polowanie na wodne potwory: Wielki jesiotr biały

08:00 Uwaga, puma! - film przyrodniczy

09:00 Zaklinacz psów: Optimus, Gigi i Sissy

09:30 Najgroźniejsze zwierzęta Australii (4)

10:00 Najgroźniejsi z groźnych: Podwodni zabójcy

11:00 Niebezpieczne spotkania: Bestie z bagien

12:00 Pole bitwy lwów - film przyrodniczy

13:00 Uwaga, puma! - film przyrodniczy

14:00 Drapieżnik: Lew

15:00 Polowanie na wodne potwory: Inwazja na amerykańskie rzeki

16:00 Zaklinacz psów: Pies doskonały

17:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Wojownicy

18:00 Zaklinacz psów: Chuy, Jack i Carmine

19:00 Zaklinacz psów: Pies doskonały

20:00 Wyspy: Zanzibar

21:00 Zaklinacz psów: Chuy, Jack i Carmine

22:00 Zaklinacz psów: Pies doskonały

23:00 Łowcy pytonów: Jaszczury z krainy Oz

00:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Wojownicy

01:00 Niezwykły dr Pol: Groźne tornado

02:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Mistrzowie przetrwania

03:00 Wyspy: Zanzibar

04:00 Niepokonani: Zabójcy doskonali

05:00 Łowcy pytonów: Jaszczury z krainy Oz

Animal Planet HD

06:00 Szalony zwierzyniec (6)

06:25 Zawód: pies (4)

06:50 Zawód: pies (5)

07:15 Wszystko o psach: Briard, canaan dog, dog argentyński, chin japoński, wonder dog, clumber spaniel

08:10 Niesamowite zwierzęta: Przedziwne zwierzaki

09:05 Magiczne Indie: Święte piaski

10:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii: Kot w potrzebie

10:55 Łowca z dziczy: Dzień świstaka

11:20 Na ratunek przyrodzie (2)

11:50 Przygarnij psa: Szczenięta skazane na śmierć

12:45 Na posterunku: Niewyklute jaja

13:40 Magiczne Indie: Święte piaski

14:30 Miasto małp: Potwory na targu

15:00 Szalony zwierzyniec (7)

15:30 Wszystko o psach: Bulterier miniaturowy, dingo, seter angielski, wonder dog, borzoj, szpic wilczy

16:25 Dorastanie...: Lwy

17:20 Kot z piekła rodem (1)

18:15 Małpie życie (11)

18:40 Weterynarz z antypodów (6)

19:10 Łowca z dziczy: Opos poltergeist

19:35 Miasto małp: Bunt Czarnych Pazurów

20:05 Magiczne Indie: Ganges - rzeka życia

21:00 Nocne życie rekinów - film przyrodniczy

21:55 Wojny o wieloryby: Jesteśmy chuliganami

22:50 Policja dla zwierząt w Miami: Największa akcja ratunkowa

23:45 Upiorne robale (4)

00:35 Dzikość bez cenzury: Zęby, szpony i terror

01:25 Magiczne Indie: Ganges - rzeka życia

02:15 Nocne życie rekinów - film przyrodniczy

03:05 Wojny o wieloryby: Jesteśmy chuliganami

03:55 Łowca z dziczy: Opos poltergeist

04:20 Miasto małp: Bunt Czarnych Pazurów

04:45 Przygarnij psa: Szczenięta skazane na śmierć

05:35 Na ratunek przyrodzie (2)

Discovery Historia

06:00 Legendy u schyłku życia: James Dean

07:00 Archeolog detektyw: Dziwna śmierć

08:00 Podniebna armia (4)

09:00 Prawdziwy Wersal: Zwycięstwo sztuki nowoczesnej

10:00 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa: Ogień i szminka

10:30 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Nowy Świat

11:00 Legendy u schyłku życia: Marlon Brando

12:00 Archeolog detektyw: Pęknięta czaszka

13:00 Podniebna armia (3)

14:00 Prawdziwy Wersal: Fontanny i ich twórcy

15:00 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa: Przychodzi baba do lekarza

15:30 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Ziemia niczyja

16:00 Legendy u schyłku życia: Jurij Gagarin

17:00 Archeolog detektyw: Duch królowej

18:00 Podniebna armia (5)

19:00 Prawdziwy Wersal: Opowieść skarbnika

20:00 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa: Jak to zdrowo raz na ludowo

20:30 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Życie po wyjściu

21:00 Błyskawiczny program historyczny (13)

21:30 Błyskawiczny program historyczny (14)

22:00 Polscy mudżahedini: Radosław Sikorski

23:00 Kulisy II wojny światowej (3)

00:00 Świat na wojnie: Nowe Niemcy (1)

01:00 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa: Jak to zdrowo raz na ludowo

01:30 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Życie po wyjściu

02:00 Błyskawiczny program historyczny (13)

02:30 Błyskawiczny program historyczny (14)

03:00 Polscy mudżahedini: Radosław Sikorski

03:50 Kulisy II wojny światowej (3)

04:40 Świat na wojnie: Nowe Niemcy (1)

05:30 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa: Polski fiat jest polski

Discovery World

06:00 Na ryby bez wędki: Ryba to też przyjaciel

07:00 Broń przyszłości: Ochrona osobista

08:00 Wydarzenia, które wstrząsnęły światem: Masakra w dniu św. Walentego

09:00 Amerykański hot-rod: '42 Woodie (3)

10:00 Samochody - klasyka gatunku: Niecodzienny widok

10:30 Samochody - klasyka gatunku: Wayne chce sklonować auto

11:00 Historia oręża: Błyskawiczny ogień

12:00 Luftwaffe: Ludzie i maszyny: Cel: Schweinfurt

13:00 Premiera: Na ryby bez wędki: Nagroda dla szypra

14:00 Broń przyszłości: Broń

15:00 Wydarzenia, które wstrząsnęły światem: Koniec imperium brytyjskiego

16:00 Premiera: Amerykański hot rod: Corvette '63 (2)

17:00 Samochody - klasyka gatunku: Podwójna frajda

17:30 Samochody - klasyka gatunku: Pogoń za prędkością

18:00 Historia oręża: Łodzie podwodne

19:00 Wehrmacht: Ruch oporu

20:00 Kolaboranci Trzeciej Rzeszy (4)

21:00 Premiera: W pogoni za prawdą 4: Ruiny Nan Madol/Marokańskie sukuby

22:00 Premiera: Prawdy i mity filmowej elity: Star Trek

23:00 Dzikie dzieci: Chłopiec wychowany przez kury

00:00 Na krawędzi wojny: Wojna Thatcher

01:00 W pogoni za prawdą 4: Ruiny Nan Madol/Marokańskie sukuby

02:00 Prawdy i mity filmowej elity: Star Trek

03:00 Dzikie dzieci: Chłopiec wychowany przez kury

03:50 Na krawędzi wojny: Wojna Thatcher

04:40 Kolaboranci Trzeciej Rzeszy (4)

05:30 Narodziny samochodu wyścigowego (5)

Discovery Science 2013

06:00 Gadget Show (7)

06:30 Gadget Show (8)

07:00 Precz z teorią! (3) - program rozrywkowy

07:30 Naukowy zawrót głowy (4) - serial dokumentalny (USA,2010)

08:00 Fantastyka w laboratorium: Sztuczna inteligencja górą!

08:30 Tajniki techniki (7)

09:00 Droga na Księżyc: Saturn V

10:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy istnieje szósty zmysł?

11:00 Jak to jest zrobione?: Samochody rajdowe/Zapiekanki wieprzowe/Ozdoby ze sztucznego kamienia

11:30 Jak to jest zrobione?: Kajdanki/Ciastka z jagodami/Deski rozdzielcze/Gliniane naczynia

12:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (17)

12:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (18)

13:00 Premiera: Gadżety świata (14) - serial dokumentalny (USA,2012)

13:30 Precz z teorią! (3) - program rozrywkowy

14:00 Łowcy meteorytów (5)

15:00 Jak to jest zrobione?: Modele anatomiczne/Szafy grające/Świece zapłonowe

15:30 Jak to jest zrobione?: Ołówki/Recykling metalu/Kawa

16:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Skok w folii bąbelkowej

17:00 Wojny na złomowisku: Pojazdy terenowe

18:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: UPS/Węgiel

18:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Tetra Pak/Dom/Karetka pogotowia

19:00 Jak to jest zrobione? (2)

19:30 Jak to jest zrobione? (3)

20:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Zdrowy i cały

21:00 Tajniki techniki (11)

21:30 Jak to jest zrobione? (8)

22:00 Jak to jest zrobione? (9)

22:30 Jak to jest zrobione? (10)

23:00 Jak to jest zrobione? (11)

23:30 Naukowy zawrót głowy (4)

00:00 Naukowy zawrót głowy (5)

00:30 Tajniki techniki (2)

01:00 Jak to jest zrobione?: Łyżwy do jazdy szybkie /Guma syntetyczna/Ziarno kakaowe/Czekolada

01:30 Jak to jest zrobione?: Kierownice/Przewody paliwowe/Szarlotki/Kaloryfery

02:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (15)

02:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (16)

03:00 Jak to jest zrobione? (8)

03:25 Jak to jest zrobione? (9)

03:50 Jak to jest zrobione? (10)

04:15 Jak to jest zrobione? (11)

04:40 Naukowy zawrót głowy (4)

05:05 Naukowy zawrót głowy (5)

05:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Statek wycieczkowy/Satelita/Most wiszący

Animal Planet (do 01.02.2015)

06:00 Wszystko o kotach (2)

07:00 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (3)

07:30 Zabójcze zwierzęta: Wydanie specjalne

08:00 Na ratunek przyrodzie (14)

08:30 Na ratunek przyrodzie (15)

09:00 Początkujący weterynarze: Mało uczęszczana droga

09:30 Początkujący weterynarze: Specjalizacja

10:00 Rekordy zwierząt: Wyprawa na dno morza

11:00 Policja dla zwierząt w Houston: O każdy oddech

12:00 Policja dla zwierząt w Nowym Jorku: Przyjaciele ze straży pożarnej

13:00 Policja dla zwierząt w San Francisco: Przeszukanie mieszkania

14:00 Wszystko o psach: Jack russell, golden retriever, corgi pembroke, vizsla, owczarek niemiecki

15:00 Zabójcze zwierzęta: Kostaryka

15:30 Zabójcze zwierzęta: Kostaryka 2

16:00 Łowca z dziczy: Brudna robota

16:30 Łowca z dziczy: Żółwie ze stawu Alcatraz

17:00 Niebezpieczne spotkania: Foki grenlandzkie, mors, słoń indyjski i żarłacz błękitny

17:30 Niebezpieczne spotkania: Kaszaloty, hipopotamy i żarłacz miedziany

18:00 Dzikość bez cenzury: Atak słonia morskiego

19:00 Zabójcze zwierzęta: Filipiny 1

19:30 Zabójcze zwierzęta: Filipiny 2

20:00 Dzikie Chiny: Shangri-La (2)

21:00 Premiera: Najdziksze wyspy: Japonia

22:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii: Tajna pułapka

23:00 Policja dla zwierząt w Houston: Przypadkowe spotkanie

00:00 Na posterunku (2)

01:00 Dzikie Chiny: Shangri-La (2)

02:00 Najdziksze wyspy: Japonia

03:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii: Tajna pułapka

03:50 Policja dla zwierząt w Houston: Przypadkowe spotkanie

04:40 Na posterunku (2)

05:30 Małpie życie (3)

BBC Cbeebies

06:00 Baby Jake 2 (6)

06:10 Przygody Rozi 2 (8)

06:25 Charlie i Lola 3: Chciałabym umieć to i jeszcze tamto (24)

06:40 ZingZillas 2 (48) - program dla dzieci

06:50 Śmichy-chichy (12)

07:00 Brzęcz, jak wiesz (48) - program dla dzieci

07:05 Duży i Mały 3 (25) - serial dla dzieci

07:20 Wesoła farma 2 (5)

07:30 Supercyfry: Jeszcze raz! (5)

07:45 Kwizerr (1) - teleturniej

08:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (4) - program dla dzieci

08:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (19) - serial dla dzieci

08:50 Ogródek Pana Warzywko (20) - serial dla dzieci

09:10 ZingZillas 2 (40) - program dla dzieci

09:25 Charlie i Lola 3: Chciałabym umieć to i jeszcze tamto (24)

09:35 Kieszonkowy dziadek 3 (8) - program dla dzieci

09:50 Kieszonkowy dziadek 3 (9) - program dla dzieci

10:00 Teletubisie 10 (23) - serial dla dzieci

10:25 Waybuloo (104) - serial animowany

10:45 Przygody Rozi 2 (15) - serial animowany

11:00 Przygody Rozi 2 (16) - serial animowany

11:10 Potrafię gotować 2 (10) - program dla dzieci

11:25 ZingZillas: ZingBop (1) - program dla dzieci

11:30 Supercyfry: Pułapka Pana Zagadka (4)

11:45 Kwizerr 2 (15) - teleturniej

12:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (3) - program dla dzieci

12:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (18) - serial dla dzieci

12:50 Ogródek Pana Warzywko (19) - serial dla dzieci

13:10 ZingZillas 2 (52) - program dla dzieci

13:25 Charlie i Lola 3: Naprawdę muszę mieć prawdziwe łyżwy (23)

13:35 Kieszonkowy dziadek 3 (6) - program dla dzieci

13:50 Kieszonkowy dziadek 3 (7) - program dla dzieci

14:00 Teletubisie 10 (24) - serial dla dzieci

14:25 Waybuloo (105) - serial animowany

14:45 Przygody Rozi 2 (17) - serial animowany

15:00 Przygody Rozi 2 (18) - serial animowany

15:15 Potrafię gotować 2 (11) - program dla dzieci

15:30 ZingZillas: ZingBop (2) - program dla dzieci

15:35 Supercyfry: Jeszcze raz! (5)

15:50 Kwizerr (1) - teleturniej

16:15 Kucharz duży, kucharz mały 3 (4) - program dla dzieci

16:35 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (19) - serial dla dzieci

16:55 Ogródek Pana Warzywko (20) - serial dla dzieci

17:15 ZingZillas 2 (40) - program dla dzieci

17:30 Charlie i Lola 3: Chciałabym umieć to i jeszcze tamto (24)

17:40 Kieszonkowy dziadek 3 (8) - program dla dzieci

17:55 Kieszonkowy dziadek 3 (9) - program dla dzieci

18:05 ZingZillas: ZingBop (1) - program dla dzieci

18:15 Potrafię gotować 2 (10) - program dla dzieci

18:30 Przygody Rozi 2 (15) - serial animowany

18:45 Przygody Rozi 2 (16) - serial animowany

18:55 Pajączek Woolly i mała Tig (17) - serial dla dzieci

19:05 Teletubisie 10 (13) - serial dla dzieci

19:30 Świnka Wibbly (4)

19:40 Waybuloo (104) - serial animowany

20:00 Dobranocny ogród 2 (20)

20:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (18) - serial dla dzieci

20:50 Ogródek Pana Warzywko (19) - serial dla dzieci

21:10 ZingZillas 2 (52) - program dla dzieci

21:25 Charlie i Lola 3: Naprawdę muszę mieć prawdziwe łyżwy (23)

21:35 Kieszonkowy dziadek 3 (6) - program dla dzieci

21:50 Kieszonkowy dziadek 3 (7) - program dla dzieci

22:00 Teletubisie 10 (24) - serial dla dzieci

22:25 Waybuloo (105) - serial animowany

22:45 Przygody Rozi 2 (17) - serial animowany

23:00 Przygody Rozi 2 (18) - serial animowany

23:10 Potrafię gotować 2 (11) - program dla dzieci

23:25 ZingZillas: ZingBop (2) - program dla dzieci

23:30 Supercyfry: Jeszcze raz! (5)

23:45 Kwizerr (1) - teleturniej

00:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (4) - program dla dzieci

00:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (19) - serial dla dzieci

00:50 Ogródek Pana Warzywko (20) - serial dla dzieci

01:10 ZingZillas 2 (40) - program dla dzieci

01:25 Charlie i Lola 3: Chciałabym umieć to i jeszcze tamto (24)

01:40 Kieszonkowy dziadek 3 (8) - program dla dzieci

01:50 Kieszonkowy dziadek 3 (9) - program dla dzieci

02:00 Teletubisie 10 (23) - serial dla dzieci

02:25 Waybuloo (104) - serial animowany

02:45 Przygody Rozi 2 (15) - serial animowany

03:00 Przygody Rozi 2 (16) - serial animowany

03:10 Potrafię gotować 2 (10) - program dla dzieci

03:25 Supercyfry: Pułapka Pana Zagadka (4)

03:40 Kwizerr 2 (15) - teleturniej

04:05 Kucharz duży, kucharz mały 3 (3) - program dla dzieci

04:25 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (18) - serial dla dzieci

04:45 Kieszonkowy dziadek 3 (7) - program dla dzieci

05:00 Waybuloo (100) - serial animowany

05:20 Pajączek Woolly i mała Tig (30) - serial dla dzieci

05:30 Fimbusie (78) - program dla dzieci

05:50 Małe duże koty (3) - program dla dzieci

Polsat Jim Jam

06:05 Małpka wie - nauczy cię (5)

06:15 Barney i przyjaciele (705)

06:45 Roztańczona Angelina (5)

07:00 Bolek i Lolek (9)

07:10 Bolek i Lolek (10)

07:20 Mały miś (39)

07:50 Reksio (35)

08:00 Porwanie Baltazara Gąbki (6)

08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (9)

08:40 Miś Kudłatek (1)

08:50 Podróże kapitana Klipera (4)

09:00 The Jarmies (5)

09:15 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (5)

09:40 Farma Benjamina (5)

09:45 Dzieciaki-zwierzaki (5) - serial przyrodniczy dla dzieci

10:00 A może nad morze? (5)

10:05 Tu i Tam (5) - serial dokumentalny

10:20 Bob Budowniczy (9)

10:30 Strażak Sam (44)

10:40 Tomek i przyjaciele (121)

10:47 Tomek i przyjaciele (122)

10:55 Cyrk Antosia (5)

11:00 Rubbadubbers (5)

11:00 Pingu (5)

11:15 Małe planety (5)

11:20 Pingu (35)

11:25 Małe planety (36)

11:30 Małpka wie - nauczy cię (5)

11:40 Barney i przyjaciele (715)

12:10 Puchaty ogród (70)

12:17 Puchaty ogród (71)

12:25 Wielka dżungla (5)

12:40 Mio i Mao (9)

12:45 Mio i Mao (10)

12:50 The Jarmies (5)

13:05 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (5)

13:30 Bolek i Lolek (9)

13:40 Bolek i Lolek (10)

13:50 Timothy: Timothy idzie do szkoły (10)

14:20 Reksio (36)

14:30 Porwanie Baltazara Gąbki (6)

14:40 Stepujący koń Marvin (8)

15:10 Pampalini, łowca zwierząt (4)

15:20 Przygody Myszki (4)

15:30 Roztańczona Angelina (5)

15:45 Małpka wie - nauczy cię (5)

15:55 Barney i przyjaciele (705)

16:25 Pingu (5)

16:30 Małe planety (5)

16:35 Pingu (35)

16:40 Małe planety (36)

16:45 Igloo-Gloo (5)

17:00 Bob Budowniczy (5)

17:10 Strażak Sam (5)

17:20 Tomek i przyjaciele (61)

17:27 Tomek i przyjaciele (62)

17:35 Tork (5)

17:45 Dougie w przebraniu (5)

17:55 Świnka Chudzinka (18)

18:05 The Jarmies (5)

18:20 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (5)

18:45 Reksio (37)

18:55 Bolek i Lolek (13)

19:05 Bolek i Lolek na wakacjach (1)

19:15 Podróże z Aleksandrem i Emilią (10)

19:45 Miś Kudłatek (1)

19:55 Porwanie Baltazara Gąbki (6)

20:05 Mały miś (1)

20:35 Podróże kapitana Klipera (4)

20:45 Roztańczona Angelina (5)

21:00 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (5)

21:25 The Jarmies (5)

21:40 Pingu (5)

21:45 Małe planety (5)

21:50 Pingu (35)

21:55 Małe planety (36)

22:00 Bob Budowniczy (9)

22:10 Strażak Sam (44)

22:20 Tomek i przyjaciele (121)

22:27 Tomek i przyjaciele (122)

22:35 Dougie w przebraniu (5)

22:45 Świnka Chudzinka (18)

22:55 Krówka Connie (83)

23:05 Tork (5)

23:15 Farma Benjamina (5)

23:20 Dzieciaki-zwierzaki (5) - serial przyrodniczy dla dzieci

23:35 A może nad morze? (5)

23:40 Wobbly Land (16)

23:45 Wobbly Land (6)

23:50 Barney i przyjaciele (705)

00:15 Małpka wie - nauczy cię (5)

00:25 Kacper (9)

00:35 Kacper (10)

00:45 Gazoon (9)

00:50 Gazoon (10)

00:55 Igloo-Gloo (5)

01:10 Puchaty ogród (70)

01:17 Puchaty ogród (71)

01:25 Wielka dżungla (5)

01:40 Mio i Mao (9)

01:45 Mio i Mao (10)

01:50 Oswald (5)

02:05 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (5)

02:30 The Jarmies (5)

02:45 Bob Budowniczy (5)

02:55 Strażak Sam (5)

03:05 Tomek i przyjaciele (61)

03:12 Tomek i przyjaciele (62)

03:20 Roztańczona Angelina (5)

03:35 Pingu (5)

03:40 Małe planety (5)

03:45 Pingu (35)

03:50 Małe planety (36)

03:55 Oswald (5)

04:10 Wobbly Land (5)

04:15 Igloo-Gloo (5)

04:30 Bob Budowniczy (6)

04:40 Strażak Sam (6)

04:50 Tomek i przyjaciele (63)

04:57 Tomek i przyjaciele (64)

05:05 Pingu (6)

05:10 Małe planety (6)

05:15 Pingu

05:20 Małe planety (37)

05:25 Farma Benjamina (6)

05:30 Dzieciaki-zwierzaki (6) - serial przyrodniczy dla dzieci

05:45 A może nad morze? (6)

05:50 Tu i Tam (6) - serial dokumentalny

Disney Channel

06:00 Przygody Timmy'ego

06:25 Jungle Cubs

06:50 Teacher's Pet

07:15 Gumisie

07:40 W.I.T.C.H.

08:05 Jessie

08:30 Taniec rządzi! 2

09:00 Słoneczna Sonny

09:25 Nadzdolni

09:55 Czarodzieje z Waverly Place

10:20 Powodzenia, Charlie! 2

10:50 Dzwoneczek i Wielkie Zawody w Przystani Elfów - film animowany (USA,2011)

11:15 Austin i Ally

11:45 Hannah Montana

12:10 Nadzdolni

12:40 Taniec rządzi! 2

13:05 Czarodzieje z Waverly Place

13:30 Czarodzieje z Waverly Place

13:55 Powodzenia, Charlie

14:20 Jessie

14:45 Nadzdolni

15:10 W.I.T.C.H.

15:35 Taniec rządzi! 2

16:00 Violetta

16:50 Powodzenia, Charlie!

17:20 Dzwoneczek i Wielkie Zawody w Przystani Elfów - film animowany (USA,2011)

17:45 Do dzwonka Cafe

18:00 Monster High: Friday Night Frights - film animowany (USA,2011)

18:25 Taniec rządzi! 2

19:00 Austin i Ally

19:30 Powodzenia, Charlie! 2

20:00 Violetta

20:50 Jessie

21:15 Nadzdolni

21:40 Hannah Montana

22:05 Taniec rządzi! 2

22:30 Czarodzieje z Waverly Place

22:55 Słoneczna Sonny

23:20 Nie ma to jak hotel

23:45 W.I.T.C.H.

00:05 Kim Kolwiek

00:30 Szczypta magii

00:55 Wymiennicy

01:20 Stitch

01:45 Kim Kolwiek

02:10 Szczypta magii

02:35 Wymiennicy

03:00 Stitch

03:25 Kim Kolwiek

03:50 Szczypta magii

04:15 Wymiennicy

04:40 Stitch

05:05 Kim Kolwiek

05:30 Szczypta magii

Disney XD

06:00 Pokémon: Rival Destinies

06:25 Slugterra

06:50 Wodogrzmoty Małe

07:15 Crash & Bernstein

07:40 Szczury labolatoryjne

08:10 Fineasz i Ferb

08:20 Fineasz i Ferb

08:35 Z kopyta

09:00 Zeke i Luther 3

09:30 Dzieciak kontra Kot 2

09:55 Przygody Timmy'ego

10:20 Fineasz i Ferb

10:30 Fineasz i Ferb

10:50 Ja w kapeli

11:15 Mr Young 2

11:40 Wodogrzmoty Małe

12:05 Para królów 3

12:30 Kick Strach się bać

13:00 Zeke i Luther 3

13:25 Lękosław Wiewiórka

13:50 Z kopyta

14:20 Slugterra

14:45 Ja w kapeli

15:10 Fineasz i Ferb

15:20 Fineasz i Ferb

15:40 Wodogrzmoty Małe

16:05 Fort Boyard: Ostateczne starcie 2 - reality show

16:30 Para królów 3

17:00 Szczury laboratoryjne

17:25 Fineasz i Ferb

17:50 Z kopyta

18:20 Slugterra

18:45 Ja w kapeli

19:10 Fineasz i Ferb

19:20 Fineasz i Ferb

19:40 Lękosław Wiewiórka

20:05 Fort Boyard: Ostateczne starcie 2 - reality show

20:30 Crash & Bernstein

21:00 Szczury laboratoryjne

21:25 Mr Young 2

21:50 Przygody Timmy'ego

22:20 Para królów

22:45 Kick strach się bać

23:10 Zeke i Luther 3

23:35 Pokémon: Rival Destinies

00:00 Zakończenie programu

Nickelodeon

06:00 Olivia: Olivia Makes Magic (3)

06:10 Dora mała podróżniczka 5: Z piratami po skarb (14)

06:35 SpongeBob Kanciastoporty 7: Sprzątanie Bikini Dolnego Kumpel dla Gacusia (5)

07:00 SpongeBob Kanciastoporty 7: Twoje, moje i moje Oszczędny Krab (6)

07:25 Pingwiny z Madagaskaru 2: Przyjaciel w pudełku/Borsucza siła (12)

07:50 Pingwiny z Madagaskaru 2: Bezsilny ninja/Wróg u bram (38)

08:15 Wróżkowie chrzestni 7: Anty-Puuf (1)

08:40 Dora mała podróżniczka 2: Doktor Dora (11)

09:05 Umizoomi 3: The Umi Sports Games (8)

09:35 Tickety Toc: Outer Space Time/Painting Time (16)

09:45 Struś Oliwia: Olive at the Beauty Parlour (49)

09:50 Struś Oliwia: Olive Joins a Street Dance Crew (50)

10:00 Bąbelkowy świat gupików 2: The Cowgirl Parade! (7)

10:25 Dora mała podróżniczka 4: Łapmy dzieci (19)

10:50 Winx Club 4: W królestwie Diany (19)

11:15 SpongeBob Kanciastoporty 2: Syrenamen i Skorupin III/Żarty o wiewiórkach (11)

11:30 SpongeBob Kanciastoporty 5: Pobudka, wstać! Nasz przyjaciel grzyb (3)

11:40 Turbo Dudley - psi agent: Iron Mutt/The Wrong Stuff (9)

12:05 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości: Wyzwanie (10)

12:30 Pingwiny z Madagaskaru 3: Koty dwa/Akcja bez zadęcia (4)

12:55 Fanboy i Chum Chum 2: Wakacje marzeń/Upiorna wycieczka (9)

13:20 Wróżkowie chrzestni 7: Stary do pary/Wiewiórczy skaut (2)

13:45 Wróżkowie chrzestni 7: Jak mysz z kotem/Przepis na katastrofę (3)

14:10 iCarly 2: Bliźniaczki (24)

14:35 Victoria znaczy zwycięstwo 2: Powrót Helen (2)

15:00 Tess kontra chłopaki: Nightmares With Boys (20)

15:25 Turbo Dudley - psi agent: Mall Rat/Operation: Happy Birthday (2)

15:50 Robot i potwór: Sterowiec (4)

16:15 Pingwiny z Madagaskaru: Byłem żywym trupem/Operacja żądło (19)

16:40 SpongeBob Kanciastoporty: Szok kulturalny/F.U.N. (10)

17:05 Fred: The Show: Lemon Fred (7)

17:20 iCarly 4: Paluch kontra torciki (9)

17:40 iCarly 3: Zatrudniam palanta (7)

18:05 Wróżkowie chrzestni 6: Wylana Vicky/Szczeny miłosne (11)

18:30 SpongeBob Kanciastoporty 5: Pod tłustą gąbką/Piosenka Patryka (9)

18:55 SpongeBob Kanciastoporty 2: Zwerbowani/Kąpiel Gacusia (13)

19:20 Pingwiny z Madagaskaru 2: Alilokator/Gołębie serce (4)

19:45 iCarly 2: Lecę do Japonii: część pierwsza (1)

20:15 Fred: The Show: A Visit from Grandma (20)

20:30 Victoria znaczy zwycięstwo 3: How Trina Got In (9)

20:50 SpongeBob Kanciastoporty 2: Strajk Skalmara/Sandy, SpongeBob i robal (20)

21:05 SpongeBob Kanciastoporty 2: Rozwiązany but/Wolny dzień Skalmara (1)

21:30 Pingwiny z Madagaskaru 3: Mała Stopa/Matczyna miłość (1)

21:55 Cheeese (47) - program dla młodzieży

22:05 Cheeese (48) - program dla młodzieży

22:15 Jimmy Neutron: mały geniusz: The Great Egg Heist/The Feud (10)

22:35 Planeta Sheena: Washing My Sheen/Stuck in the Riddle with You (9)

23:00 Danny Phantom: Napaść garażowej wyprzedaży (4)

23:20 SpongeBob Kanciastoporty 7: Sprzątanie Bikini Dolnego Kumpel dla Gacusia (5)

23:45 SpongeBob Kanciastoporty 5: Pobudka, wstać! Nasz przyjaciel grzyb (3)

00:00 Rodzina zastępcza

00:25 Rodzina zastępcza

00:50 Rodzina zastępcza

01:10 Rodzina zastępcza

01:40 Rodzina zastępcza

02:25 Rodzina zastępcza

03:10 Rodzina zastępcza

03:55 Rodzina zastępcza

04:35 Rodzina zastępcza

05:20 Rodzina zastępcza

Cartoon Network

06:00 Laboratorium Dextera

06:15 Atomówki

06:30 Eliot Kid

07:00 Tom i Jerry

07:15 Niesamowity świat Gumballa

07:40 Johnny Test

08:05 Ben 10

08:30 Inazuma Eleven

08:55 Angelo rządzi

09:05 Bakugan: Świat Mechtoganów

09:30 Looney Tunes Show

09:55 Garfield Show

10:25 Tom i Jerry

10:35 Cartoon Toon Toon: Zielona Latarnia

11:25 Cartoon Toon Toon: Samuraj Jack

12:15 Chojrak - tchórzliwy pies

12:40 Looney Tunes Show

13:05 Pora na przygodę

13:30 Scooby-Doo

13:55 Ed, Edd i Eddy

14:20 Wyspa Totalnej Porażki

14:45 Niesamowity świat Gumballa

15:10 Garfield Show

15:40 Johnny Test

16:05 Tom i Jerry

16:25 Redakai: W poszukiwaniu Kairu

16:50 Pora na przygodę

17:15 Scooby-Doo i Brygada Detektywów

17:40 Zwyczajny serial

18:05 Tom i Jerry

18:10 Plan Totalnej Porażki

18:35 Niesamowity świat Gumballa

19:00 Pora na przygodę

19:25 Transformers Prime

19:50 Beyblade: Metal Masters

20:15 Zwyczajny serial

20:40 Tom i Jerry

20:45 Chojrak - tchórzliwy pies

21:00 Hero 108

21:25 Garfield Show

21:50 Eliot Kid

22:15 Robotboy

22:40 Bliźniaki Cramp

23:05 Hero 108

23:30 Garfield Show

23:55 Eliot Kid

00:20 Robotboy

00:45 Bliźniaki Cramp

01:10 Hero 108

01:35 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

02:00 Eliot Kid

02:15 Bliźniaki Cramp

02:40 Robotboy

03:00 Eliot Kid

03:35 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

04:00 Pora na przygodę

04:25 Bliźniaki Cramp

04:50 Ben 10: Ultimate Alien

05:15 Hero 108

05:40 Niesamowity świat Gumballa

Europsporthd

08:30 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy - strzelectwo

09:00 Curling: Mistrzostwa Świata w Victorii - mecz fazy grupowej: Kanada - Szwecja

10:30 Magazyn FIA WTCC

11:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 4. etap: Eibar - Bera

12:30 Watts

13:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy

14:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 4. etap: Eibar - Bera

15:30 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 5. etap: Bera - Onati

17:30 Strongman: Liga Mistrzów - sporty siłowe

18:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy

19:00 Watts

20:00 Stihl Timbersports Series: Mistrzostwa Świata w Norwegii - zawody drwali

20:30 Stihl Timbersports Series: Mistrzostwa Świata w Norwegii - zawody drwali

21:00 Boks: Gala w Grays - waga średnia: Lee Markham - Harry Matthews

21:00 Total K.O. - magazyn sportów walki

22:00 Total K.O. - magazyn sportów walki

23:00 Watts

00:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 5. etap: Bera - Onati

01:30 Zakończenie programu

Eurosport 2 HD (obecne logo stacji)

07:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 4. etap: Eibar - Bera

08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund

09:30 Biegi narciarskie: Zawody w Szwecji - biegi narciarskie

10:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy

11:00 Piłka nożna: NextGen Series - piłka nożna/futsal

12:30 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 4. etap: Eibar - Bera

14:00 Free ride: World Tour w Verbier - sporty ekstremalne

15:00 Watts

16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - podsumowanie kolejki

17:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund

18:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Kaiserslautern - FC Köln

20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - zapowiedź kolejki

20:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Fortuna Düsseldorf

22:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy

23:00 Sporty walki: Turniej Superkombat - sporty walki

00:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 5. etap: Bera - Onati

01:30 Curling: Mistrzostwa Świata w Victorii - mecz fazy grupowej: Kanada - Szwecja

03:00 Boks: Gala w Anglii - boks

05:00 Piłka nożna: Azjatycka Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej

TVP Sport (do 12.01.2014)

08:20 Telezakupy

08:45 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz 3. rundy

10:15 Telezakupy

10:35 Wielkie chwile polskiego futbolu (9-ost.) - magazyn piłkarski

11:40 Borussia Dortmund TV

12:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Bayern Monachium - Juventus Turyn

14:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Real Madryt - Galatasaray Stambuł

16:55 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - FC Barcelona

19:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - 1. mecz ćwierćfinałowy

21:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - 2. mecz ćwierćfinałowy

23:00 Sportowy wieczór

23:20 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - 3. mecz ćwierćfinałowy

01:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - 4. mecz ćwierćfinałowy

02:45 Zakończenie programu

Polsat Play

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Piąty wymiar (6) - magazyn popularnonaukowy

07:30 Kolekcjonerzy (5) - cykl reportaży

08:00 Poławiacze (5)

08:30 Taaaka ryba - magazyn wędkarski

09:00 Zjedz Rosję (5) - magazyn

09:30 Skazany za... (5)

10:00 Najbardziej szokujące (1)

11:00 Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne na świecie (5)

12:00 Wędkarskie przygody Johna Wilsona (12)

12:30 Taaaka ryba - magazyn wędkarski

13:00 Przyłapani (1) - reality show

14:00 Najbardziej szokujące (13)

15:00 Nokaut (16)

15:30 Świat według Bundych (117)

16:00 Świat według Bundych (118)

16:30 Random (26) - galeria osobliwości

17:00 Najbardziej wstrząsające (5)

18:00 Cops (14)

18:30 Poławiacze (35)

19:00 Najbardziej szokujące (3)

20:00 Najgłupsi przestępcy (5)

20:30 Przyłapani (1) - reality show

21:30 Kama Sutra (41) - program rozrywkowy

22:30 Śmierć na 1000 sposobów (3)

23:00 Seks według nowoczesnej dziewczyny - magazyn erotyczny

23:45 Sielskie życie na farmie - film erotyczny (Francja,2010)

01:15 Drużyna marzeń - film erotyczny (Francja,2010)

02:45 Kama Sutra (13) - program rozrywkowy

03:40 Autonomia - magazyn motoryzacyjny

04:40 Kama Sutra (9) - program rozrywkowy

05:30 Taaaka ryba - magazyn wędkarski

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Magazyn Liga

08:00 Sport Flash

08:05 Trans World Sport

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Rubin Kazań - Lokomotiw Moskwa

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Rubin Kazań - Lokomotiw Moskwa

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Terek Grozny - Zenit Sankt Petersburg

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Terek Grozny - Zenit Sankt Petersburg

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen

17:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP

18:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie Moto3

18:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie Moto2

19:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

21:00 Sport Flash

21:05 Rugby: Puchar Narodów Europy - mecz: Polska - Ukraina

22:00 Sport Flash

22:05 Rugby: Puchar Narodów Europy - mecz: Polska - Ukraina

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwecja - Polska

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwecja - Polska

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Orange Sport

06:00 Focus dnia - program sportowy

06:30 Mobil 1 The Grid (5) - magazyn motoryzacyjny

07:00 Sport raport 24

08:00 Sport raport 24

09:00 Fight raport (28) - magazyn sportów walki

09:30 Focus dnia - program sportowy

10:00 Sport raport

10:10 Sporty walki: Enfusion Live w Londynie - sporty walki

11:00 Sport raport

11:10 Sporty walki: Enfusion Live w Londynie - sporty walki

12:00 Sport raport

12:05 Mobil 1 The Grid (5) - magazyn motoryzacyjny

12:30 Minął miesiąc: Marzec - magazyn sportowy

13:00 Sport raport

13:10 Janusz Pindera zaprasza (40) - magazyn bokserski

15:00 Sport raport

15:15 Piłka nożna: Real Madryt TV - mecz: Real Madryt - Galatasaray Stambuł

16:00 Sport raport

16:15 Piłka nożna: Real Madryt TV - mecz: Real Madryt - Galatasaray Stambuł

17:00 Sport raport

17:15 Przed weekendem - program sportowy

18:00 Sport raport

18:15 Sporty walki: TNA Impact Wrestling (778) - sporty walki

20:00 Sport raport

20:10 Boks: Gala w Hamburgu - waga półśrednia: Rafał Jackiewicz - Rick Godding

21:00 Sport raport

21:15 PRIDE - program sportowy

22:00 Sport raport 24

23:00 Sporty walki: Z archiwum UFC - Gala UFC 141 - walka: Brock Lesnar - Alistair Overeem

02:00 Piłka nożna: Real Madryt TV - mecz: Real Madryt - Galatasaray Stambuł

03:30 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (1) - serial dokumentalny

04:00 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (2) - serial dokumentalny

04:30 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (3) - serial dokumentalny

05:00 Orange Sport dokument: Cristiano Ronaldo - trzy lat chwały - film dokumentalny

300px-SportKlub

05:00 Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: San Lorenzo Buenos Aires - Newell's Old Boys

07:00 Inside Sailing (3) - magazyn żeglarski

07:30 Mobil 1 The Grid (5) - magazyn motoryzacyjny

08:00 As wywiadu (39) - magazyn sportowy

08:30 Historia futbolu - magazyn piłkarski

09:00 Dart: Mistrzostwa Świata (11) - rzutki

10:00 TeleMarketing

11:00 Studio Moderna

12:00 Żużel - żużel

14:00 Magazyn ligi argentyńskiej - magazyn piłkarski

15:00 As wywiadu (39) - magazyn sportowy

15:30 Historia futbolu - magazyn piłkarski

16:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Anderlecht Bruksela - Racing Genk

18:00 Magazyn ligi belgijskiej - magazyn piłkarski

18:30 Bokserskie piątki: Walka o mistrzowski pas federacji WBO NABO w Kalifornii - waga superpiórkowa: Alejandro Perez - Art Hovhannisyan

20:15 Liga ACB - magazyn koszykarski

20:30 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: KSC Lokeren - Club Brugge

22:30 Poker: Poker After Dark (9) - poker

23:30 Dart: Mistrzostwa Świata (12) - rzutki

00:30 Teleshop

01:30 Sporty walki: Wenglorz Fight Cup - sporty walki

03:00 K.O. TV Classics (42) - magazyn bokserski

04:00 Dart: Mistrzostwa Świata (12) - rzutki

Fight Club

05:00 WCK Full Rules Muay Thai (5) - magazyn sportów walki

06:00 King of the Cage: Cage Quest (8) - magazyn sportów walki

07:00 Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji IBF w Londynie - waga średnia: Simone Rotolo - Darren Barker

09:00 Boks: Gala z 1990 roku z Londynu - waga ciężka: Lennox Lewis - Jorge Alfredo Dascola

10:00 Boks: Walka z 1996 roku ze Stevenage - waga musza: Peter Culshaw - Daniel Ward

12:00 King of the Cage: Cage Quest (8) - magazyn sportów walki

13:00 Studio Moderna

13:30 Boks: Walka z 1996 roku o mistrzowski pas federacji WBO w Liverpoolu - waga półśrednia: Eamonn Loughran - Juan Luis Lopez

15:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO NABO w Kalifornii - waga superpiórkowa: Alejandro Perez - Art Hovhannisyan

17:00 Judo: Grand Prix w Samsun - sporty walki

18:00 Boks: Walka z 1996 roku z Essex - waga superśrednia: Joe Calzaghe - Mark Delaney

20:00 King of the Cage: Cage Quest (8) - magazyn sportów walki

21:00 WCK Full Rules Muay Thai (14) - magazyn sportów walki

22:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Veneto - waga superpiórkowa: Devis Boschiero - Samir Kasmi

00:00 Boks: Walka z 1996 roku ze Stevenage - waga musza: Peter Culshaw - Daniel Ward

02:00 WCK Full Rules Muay Thai (14) - magazyn sportów walki

03:00 Boks: Gala z 1990 roku z Londynu - waga ciężka: Lennox Lewis - Jorge Alfredo Dascola

04:00 WCK Full Rules Muay Thai (5) - magazyn sportów walki

BBC Lifestyle

06:00 Targowisko antyków 31 (10) - magazyn dla kolekcjonerów

07:05 Uczty Hestona 2 (7) - magazyn kulinarny

08:10 Ogrodowa odnowa (4) - serial dokumentalny

09:15 Puszyści kontra szczupli 5 (2)

10:20 Gordon Ramsay - najlepsza restauracja: Kuchnia włoska (1)

11:20 Mistrz kuchni 6 (24)

12:30 Uczty Hestona 2 (7) - magazyn kulinarny

13:35 Puszyści kontra szczupli 3 (1)

14:40 Gordon Ramsay - najlepsza restauracja: Kuchnia włoska (1)

15:45 Ogrodowa odnowa (5) - serial dokumentalny

16:50 Mistrz kuchni 6 (24)

18:00 Kolacja dla dwojga (26) - program rozrywkowy

19:00 Puszyści kontra szczupli 3 (2)

20:00 Puszyści kontra szczupli 5 (2)

21:00 Gwiazda stylu (5)

22:00 Gok Wan i nastolatki: Naga prawda (3)

23:00 10 lat mniej - Nowa Zelandia 2 (7)

23:35 10 lat mniej - Nowa Zelandia 2 (8)

00:05 Puszyści kontra szczupli 5 (2)

01:10 Ogrodowa odnowa (5) - serial dokumentalny

02:10 Oz i James - zdrowie Wielkiej Brytanii! 3 (7) - magazyn kulinarny

02:35 Oz i James - zdrowie Wielkiej Brytanii! 3 (8) - magazyn kulinarny

03:05 Pojedynek na antyki (3) - program rozrywkowy

03:50 Królewskie menu (34) - reality show

04:20 Targowisko antyków 31 (10) - magazyn dla kolekcjonerów

05:15 Pojedynek na antyki (4) - program rozrywkowy

Polsat Cafe

06:00 Kobieta Cafe: Nie chcę mieć dzieci. Iwona Guzowska

07:00 Pierwsza 10 Hollywood (7) - program rozrywkowy

07:30 Z tyłu sceny: Kuba Wojewódzki (23)

08:00 Gwiazdy w wielkim stylu: Penelope Cruz i Marion Cotillard (8)

08:30 Gadżety kobiety - magazyn

09:00 Nieletnie matki (6)

09:30 Plastikowy ideał (27)

10:00 Gwiazdy na dywaniku - program rozrywkowy

10:30 Tak się robi w show-biznesie (10) - magazyn lifestylowy

11:00 Kobieta Cafe: Magdalena Schejbal

12:00 Zrozumieć kobietę: Krystyna Mazurówna (20)

12:30 Zdrowie na widelcu (16) - magazyn poradnikowy

13:00 Doktor Oz radzi (20) - talk show

14:00 Sexy mama - bo zdrowie jest najważniejsze (56)

14:30 Fabryka urody (59) - magazyn poradnikowy

15:00 Doktor 90210 (3) - serial dokumentalny

16:00 Jem i chudnę: Wapń - magazyn lifestylowy

16:30 100 rzeczy, które irytują Twojego faceta (4) - program rozrywkowy

17:00 Aleja sław - magazyn

17:30 W obiektywie Justyny Steczkowskiej: The Best

18:00 Trudne sprawy: Awanturująca się matka prześladuje swojego syna i jego dziewczynę (108)

19:00 Zrozumieć kobietę: Monika Pyrek (26)

19:30 Fotorodzinka (4) - magazyn

20:00 Sekrety Hollywood - kulisy fabryki snów

21:00 Salonowe rewolucje (4) - magazyn

21:30 Z tyłu sceny: Małgorzata Rozenek (46)

22:00 Zoom na miasto - magazyn lifestylowy

22:30 Zdrady - serial dokumentalny (USA,2008)

23:30 Dobrenocki (81) - magazyn poradnikowy

00:00 Tak się bawi Las Vegas (1)

01:00 Pierwsza 10 Hollywood (18) - program rozrywkowy

01:30 Dziewczyny i ich dziewczyny (8)

02:30 Plejada gwiazd - serial dokumentalny (USA,2010)

03:00 Z tyłu sceny: Krystyna Mazurówna (38)

03:30 Jaka ona jest?: Katarzyna Grochola (25)

04:00 Północ - Południe (1)

TLC

06:00 Łowcy promocji: Erin i Dominique

06:30 Mistrzyni makijażu (29) - serial dokumentalny (Polska,2012)

07:00 Mała piękność: Konkurs Trezured Dollz - serial dokumentalny (USA,2012)

08:00 Panny młode z piekła rodem (1) - serial dokumentalny

09:00 Ciąża z zaskoczenia: Chanda i Jen

10:00 Ciąża z zaskoczenia: Richanne i Paola

11:00 Ciąża z zaskoczenia: Jackie i Tessa

12:00 Ciąża z zaskoczenia: Sandra i Dannielle

13:00 Ciąża z zaskoczenia (1)

14:00 Ciąża z zaskoczenia (2)

15:00 Ciąża z zaskoczenia (3)

16:00 Ciąża z zaskoczenia (4)

17:00 Ciąża z zaskoczenia (5)

18:00 Ciąża z zaskoczenia (6)

19:00 Słodki biznes: Bar micwa

19:30 Brytyjski turniej wypieków: Mistrzowie przy pracy

20:30 Masterchef: Gordon Ramsay (9)

21:30 Premiera: Mała piękność (27)

22:30 Zbuntowani amisze: Czas decyzji

23:30 Wstydliwe choroby (2)

00:30 Wstydliwe choroby (3)

01:30 Moje paranoje: Smakosz papieru toaletowego/W łóżku z suszarką

02:00 Zagadki seksualności: Erotyczne zapachy i przyjemny ból

02:30 Ciąża z zaskoczenia: Prezent ślubny

03:00 Wstydliwe choroby (1)

03:50 Wstydliwe choroby (2)

04:40 Kolekcjomania (17)

05:30 Salon sukni ślubnych: Kupić, nie kupić

Polsatc&in

06:00 Miasto zbrodni: Daniel Herbert (25)

06:30 Miasto zbrodni 2: Pogrzebane sekrety (25)

07:00 Zbrodnia w centrum uwagi: Morderstwo prosto z Rosji (45)

08:00 Historie kryminalne 3: Wyznania złodzieja klejnotów (8)

09:00 Historie kryminalne: Anthony Stockelman (14)

10:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2: Zabójstwo Jill Dando (2)

11:00 48 godzin 6: Brakujący świadek (73)

12:00 Po 48 godzinach: Popiół i śnieg/Morderstwo na podwórku (5)

13:00 Akta FBI 5: Wysoka stawka (4)

14:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2: Zabójstwo Jill Dando (2)

15:00 Kobiety, które zabijają 7: Susan Grund (7)

16:00 Historie kryminalne 3: Wyznania złodzieja klejnotów (8)

17:00 Historie kryminalne: Anthony Stockelman (14)

18:00 Akta FBI 7: Śmierć dyplomaty (7)

19:00 Kobiety, które zabijają 7: Susan Grund (7)

20:00 Śledztwo z jasnowidzem: Mapa jasnowidza (5)

20:30 Historie kryminalne 4: Niewłaściwy człowiek? Pomylona tożsamość (5)

21:30 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2: Zabójstwo Rhys Jones (5)

22:30 Polskie prywatne zbrodnie: Śmierć w drodze do szkoły (1)

23:00 Polskie prywatne zbrodnie: Póki śmierć nas nie rozłączy (2)

23:30 Potwór z Ardenów - film dokumentalny

00:30 Świat gangów: Naród nienawiści (7)

01:30 Śledztwo z jasnowidzem: Mapa jasnowidza (5)

02:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 2: Zabójstwo Rhys Jones (5)

03:00 Polskie prywatne zbrodnie: Śmierć w drodze do szkoły (1)

03:30 Polskie prywatne zbrodnie: Póki śmierć nas nie rozłączy (2)

04:00 Historie kryminalne 4: Niewłaściwy człowiek? Pomylona tożsamość (5)

05:00 Zbrodnia w centrum uwagi: Morderstwo prosto z Rosji (45)

240px-VIVA 2011 logo.svg

06:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

07:00 Powerlista - teledyski

08:20 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

08:45 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

09:00 VIVA Top 10 - teledyski

10:00 100% Viva - pasmo muzyczne

13:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

14:00 100% Viva - pasmo muzyczne

14:30 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

15:00 VIVA Top 10 - teledyski

15:35 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

16:00 Excused: Houston, We Have a Hook-Up (10) - magazyn lifestylowy

16:30 Excused: Hurray for Harut (11) - magazyn lifestylowy

16:55 Polska stówa (19) - 100 najpopularniejszych teledysków

17:20 Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj 4: Gwiazdy XXL (5) - program muzyczny

17:55 Operacja: Stylówa 3 (4) - program reality

18:35 Polska stówa (5) - 100 najpopularniejszych teledysków

19:00 PL Top 10 - lista polskich przebojów

19:30 Excused: A Fighter, Not a Lover (12) - magazyn lifestylowy

19:55 Excused: Chocolate Pancakes (13) - magazyn lifestylowy

20:15 Polska stówa (4) - 100 najpopularniejszych teledysków

20:45 Szał ciał PL - bardzo nietypowy konkurs

21:15 Szał ciał PL 2 - bardzo nietypowy konkurs

21:50 Excused: The Falling Bridge (8) - magazyn lifestylowy

22:20 Nieustraszeni 2: Helicopter Climb; Blender of Fear; Pole Hopper (8) - reality show

23:15 Operacja: Stylówa 3 (3) - program reality

23:55 Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj 4: Przebieranki (4) - program muzyczny

00:20 100% Viva - pasmo muzyczne

Indeks

06:00 MTV Kofeina - energetyzujące teledyski

07:00 Top 7 at 7 - program muzyczny

07:30 TMF Fresh - zestawienie najnowszych klipów

07:45 Operacja: Stylówa PL (5) - program reality

08:20 Operacja: Stylówa PL (6) - program reality

08:55 Snooki & JWoww: Sober Party of One (5) - reality show

09:25 Snooki & JWoww: Calm Down Hormonal! (6) - reality show

09:50 Niemożliwe!: Ryan O'Malley (1) - reality show

10:15 Niemożliwe!: Johnny Knoxville (2) - reality show

10:50 Niemożliwe!: Big Black (3) - reality show

11:15 Niemożliwe!: Travis Pastrana (4) - reality show

11:40 W sercu Hollywood: Chloe i Oz (45)

12:40 Państwo bardzo młodzi: Oscar and Jordan/Aipril and Mark (2)

13:40 Państwo bardzo młodzi: Matt and Missy/Jose and Raphaella (3)

14:40 Państwo bardzo młodzi: Janill and Vlad/Chris and Aubree (4)

15:40 Catfish: The TV Show: Jarrod & Abby (5)

16:35 Operacja: Stylówa PL (5) - program reality

17:15 Operacja: Stylówa PL (6) - program reality

17:55 Ekipa z New Jersey 5: Milutki (5) - reality show

18:50 Operacja: Stylówa 2 (7) - program reality

19:15 MTV World Stage - koncerty największych gwiazd

19:40 MTV World Stage - koncerty największych gwiazd

20:10 Niskozatrudnieni: The Kids (10)

21:00 The Inbetweeners: Fire! (9)

21:25 The Inbetweeners: Reading Gives You Wings (10)

22:00 Ekipa z Newcastle (5) - reality show

23:00 Ekipa z Newcastle (6) - reality show

00:00 Ekipa z Newcastle: Reunion (7) - reality show

01:00 Ekipa z Newcastle: Najlepsze fragmenty Ekipy z Newcastle (8) - reality show

02:00 Wake Brothers: Status na Facebooku (9) - reality show

02:25 Mike Judge's Beavis & Butt-head: Used Car/Bounty Hunters (9)

02:50 Mike Judge's Beavis & Butt-head: Time Machine/Massage (10)

03:10 Don't Kill The Music - nocna play-lista

Eska TV

06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 Zwolnienie z WF-u - best of week

13:30 Hity Non Stop

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 Top 5

16:30 Szymorning

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Hity Non Stop

18:30 ESKA TV News

19:00 Gorąca 20

21:00 Dance Chart

23:00 Rap Time

00:00 ImprESKA

02:00 Polska noc

Rbl.tv

06:00 Powstanie

08:00 Sok z buraków

09:00 100% Rebel

11:00 Deezer chart

12:00 Turbo Top

13:00 100% Rebel

15:00 Świeżyniec

16:00 Reaktor

17:00 Videostarcie

18:00 100% Rebel

20:00 100% Rebel

22:00 Party rocking

01:00 Polisz rajd

4 fun tv

06:00 Popbudzik

10:00 Tylko hity

11:00 Hit Me

12:00 4fun Maxxx Top 40

14:00 Matura to bzdura

15:00 40 z...: Sexy blondi

18:00 Chcesz?-masz

20:00 Before Party

21:00 Party Shaker

23:00 Hit Me

01:00 Nocny4fun

FASHION TV 2003

06:00 Breakfast - magazyn mody

06:30 Breakfast - magazyn mody

07:00 Breakfast - magazyn mody

07:30 Top Brands - magazyn mody

07:55 F People - magazyn mody

08:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

08:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

08:55 F People - magazyn mody

09:00 I See It First - magazyn mody

09:30 I See It First - magazyn mody

09:55 F People - magazyn mody

10:00 F Men - magazyn mody

10:30 F Men - magazyn mody

10:55 F People - magazyn mody

11:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

11:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

11:55 F People - magazyn mody

12:00 Monthly Highlights - magazyn mody

12:30 Monthly Highlights - magazyn mody

12:55 F People - magazyn mody

13:00 Monthly Highlights - magazyn mody

13:30 Monthly Highlights - magazyn mody

13:55 F People - magazyn mody

14:00 Focus On Designers - magazyn mody

14:30 Focus On Designers - magazyn mody

14:55 F People - magazyn mody

15:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

15:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

15:55 F People - magazyn mody

16:00 I See It First - magazyn mody

16:30 I See It First - magazyn mody

16:55 F People - magazyn mody

17:00 Photographers - magazyn mody

17:30 Focus On Models - magazyn mody

17:55 F People - magazyn mody

18:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

18:30 Monthly Highlights - magazyn mody

18:55 F People - magazyn mody

19:00 Focus On Models - magazyn mody

19:30 Top Brands - magazyn mody

19:55 F People - magazyn mody

20:00 F Men - magazyn mody

20:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

20:55 F People - magazyn mody

21:00 Monthly Highlights - magazyn mody

21:30 I See It First - magazyn mody

21:55 F People - magazyn mody

22:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

22:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

22:55 F Parties - magazyn mody

23:00 Top Brands - magazyn mody

23:30 Fashion Divas - magazyn mody

23:55 F Parties - magazyn mody

00:00 Midnite Haute - magazyn mody

00:30 Fashion Djs - magazyn mody

01:00 F Parties - magazyn mody

01:30 Photographers - magazyn mody

01:55 F Parties - magazyn mody

02:00 F Hot - magazyn mody

02:30 Swimwear - magazyn mody

02:55 F Parties - magazyn mody

03:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

03:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

03:55 Fashion Djs - magazyn mody

04:00 Monthly Highlights - magazyn mody

04:30 Photographers - magazyn mody

04:55 F Parties - magazyn mody

05:00 I See It First - magazyn mody

05:25 I See It First - magazyn mody

05:30 I See It First - magazyn mody

05:55 F People - magazyn mody

HBO HD

06:00 Jesse Stone: Skażona niewinność - film kryminalny (USA,2011)

07:25 Wiktor i tajemnica krokodylowego domu - film przygodowy (Niemcy,2012)

09:00 Zmiana w grze - dramat polityczny (USA,2012)

10:55 Rewolucja - dramat SF (USA,2009)

12:25 Edukacja Dee Dee Ricks - film dokumentalny (USA,2011)

13:40 Mały Nicky - komedia (USA,2000)

15:10 Dzieciaki mojej siostry same w domu - film familijny (Dania,2012)

16:30 Green Lantern - film SF (USA,2011)

18:25 Premiera: Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy

19:00 Dziewczyna Hitchcocka - dramat psychologiczny (Wielka Brytania,2012)

20:30 Premiera: Koszmar matki - thriller (Kanada,USA,2012)

22:00 Kaznodzieja z karabinem - dramat biograficzny (USA,2011)

00:05 Kac Vegas w Bangkoku - komedia (USA,2011)

01:45 Porąbani - komedia (Kanada,USA,2010)

03:10 Darling I Lowe Ju - film dokumentalny (Polska,2011)

04:10 Chłopak rzeźnika - dramat psychologiczny (Irlandia,USA,1997)

HBO 2 HD

06:00 Nie można pocałować panny młodej - komedia romantyczna (USA,2011)

07:40 Plac Tahrir: 18 dni niedokończonej rewolucji - film dokumentalny (USA,2011)

08:20 Ogród czarownicy - film familijny (Kanada,2009)

09:45 Smerfy - film familijny (USA,2011)

11:30 Albert Nobbs - dramat obyczajowy (Francja,Irlandia,Wielka Brytania,USA,2011)

13:25 Sekret Saszy - komediodramat (Niemcy,2010)

15:10 Kiedyś to zrozumiesz - dramat obyczajowy (Włochy,USA,2011)

16:50 Podróż marzeń - film dokumentalny (Czechy,2012)

17:50 Czas wojny - dramat wojenny (USA,2011)

20:15 Nie takie łatwe pieniądze - dramat kryminalny (Kanada,2011) 

22:00 Kontra: Zemsta (1) 

22:45 Kontra: Zemsta (2) 

23:35 Tekken - thriller SF (Japonia,USA,2010) 

01:05 Witamy u Rileyów - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,USA,2010) 

02:55 American Summer - komedia (USA,2011) 

04:25 Valhalla: Mroczny wojownik - film fantasy (Dania,Wielka Brytania,2009)

HBO Comedy HD

10:00 Źli chłopcy (9)

10:30 Odcinki 2 (9)

11:00 Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów - komedia (USA,2005)

13:00 Piraci! - film animowany (Wielka Brytania,USA,2012)

14:35 Podmiejski czyściec 2 (12)

14:55 Odcinki 2 (9)

15:25 Źli chłopcy (9)

15:55 Grind - komedia przygodowa (USA,2003)

17:40 Piraci! - film animowany (Wielka Brytania,USA,2012)

19:10 Trawka 8 (11)

19:40 Trawka 8 (12)

20:10 Bez smyczy - komedia (USA,2011)

21:55 Ugotowani - komedia (USA,2006)

23:20 Świąteczny strajk - komedia (USA,2010)

00:45 Trawka 8 (11)

01:15 Trawka 8 (12)

01:45 Przybrany syn - film obyczajowy (Wielka Brytania,2011)

03:15 City Island - komediodramat (USA,2009)

05:00 Zakończenie programu

Cinemax HD

06:00 Złe zachowanie - komedia obyczajowa (Wielka Brytania,1993)

07:40 Premiera: Za drzwiami Actors Studio: Obsada serialu "Współczesna rodzina"

08:25 Warto samemu wiązać buty - komediodramat (Szwecja,2011)

10:05 She Monkeys - dramat psychologiczny (Szwecja,2011)

11:30 Najlepsi reżyserzy: Tom Shadyac

12:00 Co z oczu, to z serca - komedia kryminalna (USA,1998)

14:00 Zagraj to jeszcze raz, Sam - komedia (USA,1972)

15:30 W sześciu punktach o Emmie - dramat obyczajowy (Hiszpania,2011)

16:55 Warto samemu wiązać buty - komediodramat (Szwecja,2011)

18:35 Miłość - dramat SF (USA,2011)

20:00 Hotel Splendide - komediodramat (Francja,Wielka Brytania,2000)

21:40 Tożsamość - thriller (Francja,Kanada,Niemcy,Japonia,USA,Wielka Brytania,2011)

23:35 Ostry piątek. Premiera: Szkolna jatka - horror komediowy (USA,2011)

01:10 Razem to zbyt wiele - komediodramat (Francja,2010)

02:50 F - thriller (Wielka Brytania,2010)

04:10 Kochankowie Marii - dramat obyczajowy (USA,1984)

Cinemax 2 HD

06:00 Bob Roberts - komediodramat (Wielka Brytania,USA,1992)

07:45 Odważni - dramat obyczajowy (USA,2011)

09:55 Niania i wielkie bum - film familijny (Francja,Wielka Brytania,USA,2010)

11:40 Patagonia - dramat przygodowy (Argentyna,Wielka Brytania,2010)

13:45 Czarne lustro 2: Zaraz wracam - dramat SF (Wielka Brytania,2013)

14:40 Złe zachowanie - komedia obyczajowa (Wielka Brytania,1993)

16:25 Odważni - dramat obyczajowy (USA,2011)

18:35 She Monkeys - dramat psychologiczny (Szwecja,2011)

20:00 Bokser - dramat polityczny (Irlandia,USA,1997)

21:50 Niezwykłe życie Rocky'ego - film krótkometrażowy (Belgia,2010)

22:05 Neonowe ciało - komedia (Francja,Argentyna,Szwecja,Hiszpania,2010)

23:50 Francuska ruletka - komedia sensacyjna (Francja,Szwajcaria,1997)

01:40 Włamanie z imprezą - dramat obyczajowy (Irlandia,2012)

03:20 Za drzwiami Actors Studio: Hilary Swank

04:10 Bokser - dramat polityczny (Irlandia,USA,1997)

Filmbox HD

05:05 Zagłada - thriller (USA,2006)

06:40 Pokemon 7 - film animowany (Japonia,2006)

08:15 Reaganowie (1/2) - dramat biograficzny (USA,2003)

09:40 Reaganowie (2-ost.) - dramat biograficzny (USA,2003)

11:05 Siła myśli - thriller (USA,2011)

12:35 Mandie i skarb Czerokezów - film familijny (USA,2010)

14:20 Kierownica po prawej - komedia (USA,2009)

16:00 Boże Narodzenie - dramat wojenny (Belgia,Francja,Norwegia,Niemcy,Wielka Brytania,Rumunia,2005)

17:55 Spadkobiercy Shaolin - film sensacyjny (Hongkong,Tajwan,1975)

19:40 Superhero! - komedia SF (USA,2008)

21:00 Totalna zagłada (1/2) - film katastroficzny (Kanada,Wielka Brytania,RPA,2007)

22:35 Wasabi: Hubert zawodowiec - film sensacyjny (Francja,Japonia,2001)

00:05 Zemsta po śmierci - horror (Nowa Zelandia,USA,2007)

01:40 Fido - horror komediowy (Kanada,2006)

03:10 Poszukiwacze świętej włóczni - film przygodowy (Niemcy,2010)

05:05 Zakończenie programu

Filmbox Extra

06:55 Bezpieczny port (2-ost.) - dramat obyczajowy (Kanada,USA,2001)

08:35 Dwa światy - komedia fantasy (Francja,2007)

10:15 Powtórka z Robin Hooda - film kryminalny (Francja,2011)

11:50 Moich dwóch kochanków - komedia (Francja,2012)

13:30 Świąteczne zaręczyny - komedia (USA,2011)

15:00 Agora - dramat historyczny (Hiszpania,2009)

17:10 Tak to się teraz robi - komedia romantyczna (USA,2010)

18:50 O wojnie - komediodramat (Francja,2008)

21:00 Kopignaty (6)

21:50 Bazyl. Człowiek z kulą w głowie - komedia sensacyjna (Francja,2009)

23:40 Męskie sekrety - komedia romantyczna (Francja,2003)

01:25 Mafiosa klan (4)

02:20 Ładni brzydcy ludzie - komedia (USA,2008)

03:55 Ao - ostatni neandertalczyk - film przygodowy (Francja,2010)

Filmbox Family 2010

07:00 Bajki

08:30 Przygoda na Jutlandii - komedia przygodowa (Dania,2010)

09:45 Dunya i Desie - dramat obyczajowy (Belgia,Holandia,2008)

11:25 Ucieczka w kosmos i wojny Rozjemców (2-ost.) - film SF (Australia,USA,2004)

12:55 The New Worst Witch: Dziewczyna czy chłopak? (3/13)

13:20 The New Worst Witch: Gazeta prawdę powie (4/13)

13:40 Bajki

14:35 Złapcie tę dziewczynę - film familijny (Dania,Szwecja,Norwegia,2002)

16:00 Najważniejszy mecz lata - film familijny (Kanada,2008)

17:45 Żółw kontra zając - film animowany (USA,2008)

19:00 Strażnik snów (1/2) - dramat obyczajowy (Kanada,Niemcy,USA,2003)

20:25 Andre wspaniały - komedia (Francja,2000)

21:50 Himalaya - dramat obyczajowy (Nepal,Francja,Szwajcaria,Wielka Brytania,1999)

23:40 Czarodziejskie buty Jimmy'ego - komediodramat (Francja,Wielka Brytania,2000)

01:20 Zakończenie programu

Cbs-drama-logo

06:00 Powrót do Edenu (3)

07:00 Perfekcyjna pani domu (5) - program rozrywkowy

08:00 Projekt: Kreator mody 6 (7) - reality show

09:00 Dynastia 5 (1)

10:00 Melrose Place 3 (24)

11:00 Potyczki Amy 4 (22)

12:00 Jerycho (13)

13:00 Babeczkowe wojny 2 (12) - reality show

14:00 Projekt: Kreator mody 6 (7) - reality show

15:00 Dynastia 5 (1)

16:00 Sędzia Judy - reality show

16:30 Sędzia Judy - reality show

17:00 Wszystko o Aubrey (4) - reality show

18:00 Melrose Place 3 (24)

19:00 Jerycho (13)

20:00 Dynastia 5 (2)

21:00 Melrose Place 3 (25)

22:00 Powrót do Edenu (4)

23:00 Jerycho (14)

00:00 Pierwsza miłość, druga szansa (5) - serial dokumentalny

01:00 Powrót do Edenu (4)

02:00 Być jak Drag Queen 2 (5) - reality show (USA,2010)

03:00 Wszystko o Aubrey (4) - reality show

04:00 Pierwsza miłość, druga szansa (5) - serial dokumentalny

05:00 Babeczkowe wojny 2 (12) - reality show

Cbs reality logo

06:00 Celnicy (7)

06:30 Celnicy (8)

07:00 10 lat mniej - serial dokumentalny (USA)

08:00 Półtonowa mama - film dokumentalny (Wielka Brytania,USA,2008)

09:00 Klinika próżności (5)

10:00 Sędzia Judy - reality show

10:30 Sędzia Judy - reality show

11:00 Szpitalne życie - serial dokumentalny (Wielka Brytania)

12:00 Katastrofy stulecia (23)

13:00 Półtonowa mama - film dokumentalny (Wielka Brytania,USA,2008)

14:00 Piraci drogowi - serial dokumentalny

14:30 Piraci drogowi - serial dokumentalny

15:00 Sędzia Judy - reality show

15:30 Sędzia Judy - reality show

16:00 10 lat mniej - serial dokumentalny (USA)

16:30 10 lat mniej - serial dokumentalny (USA)

17:00 Medycyna sądowa (24)

17:30 Medycyna sądowa (29)

18:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

19:00 Szpitalne życie - serial dokumentalny (Wielka Brytania)

20:00 Piraci drogowi - serial dokumentalny

20:30 Piraci drogowi - serial dokumentalny

21:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

22:00 48 hours

23:00 Zdrada - serial dokumentalny (USA,2008)

00:00 Jerry Springer - talk show

01:00 Jerry Springer - talk show

01:50 48 hours

02:40 Policja: Kod 10-7

03:05 Policja: Kod 10-7

03:30 Przeżyłem - serial dokumentalny

04:20 Sedno zbrodni - serial dokumentalny

05:10 W obronie prawa - serial dokumentalny

05:35 W obronie prawa - serial dokumentalny

Cbs-action-logo

06:00 Strefa mroku - serial fantasy

06:30 Strefa mroku - serial fantasy

07:00 Gunsmoke 8 (5)

08:00 Hawaii Five-O 4 (16)

09:00 Gliniarz i prokurator (8)

10:00 4400 4 (13)

11:00 Star Trek (8)

12:00 Gunsmoke 8 (5)

13:00 Gliniarz i prokurator (8)

14:00 Hawaii Five-O 4 (16)

15:00 Star Trek (8)

16:00 Gunsmoke 8 (6)

17:00 4400 4 (13)

18:00 Hawaii Five-O 4 (17)

19:00 Gliniarz i prokurator (9)

20:00 Star Trek: Miri (9)

21:00 4400 (1)

22:00 Szogun (12)

23:00 Smash Cuts (23) - program rozrywkowy (USA,2011)

23:30 Smash Cuts (24) - program rozrywkowy (USA,2011)

00:00 Strefa mroku (9) - serial fantasy

00:30 Strefa mroku (10) - serial fantasy

01:00 Szogun (12)

02:00 Smash Cuts (23) - program rozrywkowy (USA,2011)

02:30 Smash Cuts (24) - program rozrywkowy (USA,2011)

03:00 Strefa mroku - serial fantasy

03:30 Strefa mroku - serial fantasy

04:00 Szogun (12)

05:00 Hawaii Five-O 4 (16)

Extreme Sports

06:00 Ride Guide MTB 2008 (3)

06:30 Ride Guide MTB 2008 (4)

07:00 Ride Guide MTB 2008 (5)

07:30 Ride Guide MTB 2008 (6)

08:00 Asian X Games (8)

09:00 Winter X Games - Aspen (5)

10:00 Project 176 (3)

10:30 Project 176 (4)

11:00 Asian X Games (8)

12:00 AMA Motocross (12)

13:00 Winter X Games - Aspen (5)

14:00 Project 176 (3)

14:30 Project 176 (4)

15:00 World Combat League (10)

16:00 Asian X Games (8)

17:00 Project 176 (3)

17:30 Project 176 (4)

18:00 WWE Smackdown (708)

19:00 Winter X Games - Aspen (5)

20:00 Asian X Games (8)

21:00 Project 176 (3)

21:30 Project 176 (4)

22:00 BAMMA (5)

23:00 The Men Who Jump Off Buildings

00:00 Asian X Games (8)

01:00 Winter X Games - Aspen (5)

01:50 Urlop

02:15 Australian Open Of Surf 2012

02:40 Billabong World Juniors

03:05 Stairsmasters 2011

03:30 Asian X Games 2010 (5)

04:20 Summer Dew Tour (13)

05:10 Summer Dew Tour (14)

Travel Channel 2013

06:00 Obieżyświat: Transatlantycki handel niewolnikami (5)

07:00 Ziemia nomadów: Niger (5)

08:00 Odjazdy: Chile: końce świata (11)

09:00 Obieżyświat: Zachodni Teksas (7)

10:00 Nieustraszony podróżnik: Papua-Nowa Gwinea (5)

11:00 Dziwaczne potrawy Ameryki: Las Vegas (15)

12:00 Kara dla żarłoka: Rekord Guinessa w smażeniu naleśników (4)

12:30 Kara dla żarłoka: Homarowe zawody (3)

13:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów 3: Przygody w Australii (4)

13:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów 3: Australia - przeprowadzka (5)

14:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Hawaje (10)

15:00 Najwspanialsze trasy motocyklowe na świecie: Droga numer 66 (2)

16:00 Nieustraszony podróżnik: Papua-Nowa Gwinea (5)

17:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów 3: Przygody w Australii (4)

17:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów 3: Australia - przeprowadzka (5)

18:00 Obieżyświat: Zachodni Teksas (7)

19:00 Ziemia nomadów: Niger (5)

20:00 Niebezpieczne tereny: Borneo (4)

21:00 Obieżyświat: Planeta małp (6)

22:00 Obieżyświat: Południowy Atlantyk (4)

23:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Hawaje (10)

00:00 Ziemia nomadów: Niger (5)

01:00 Życie to odjazd: Kuba - jak zapisać się w historii koszykówki (2)

01:30 Wraki na szlaku: Nigeryjska frustracja (13)

02:00 Obieżyświat: Planeta małp (6)

03:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Hawaje (10)

04:00 Dziwaczne potrawy Ameryki: Las Vegas (15)

05:00 Kara dla żarłoka: Rekord Guinessa w smażeniu naleśników (4)

05:30 Kara dla żarłoka: Homarowe zawody (3)

13th Street Universal

06:00 Zaprzysiężeni 2: Litość (1)

07:00 Nieustraszony: Niefortunny proceder (21)

08:00 Nieustraszony: W ostatniej chwili (22)

09:00 Napisała: morderstwo 6: Wielki show z 1965 roku (16)

10:00 Napisała: morderstwo 6: Morderstwo według Maggie (17)

11:00 Prawo i porządek 18: Na nielegalu (8)

12:00 Zaprzysiężeni 2: Przypadkowa ofiara (2)

13:00 Zaprzysiężeni 2: Stan krytyczny (3)

14:00 Napisała: morderstwo 6: Szczęście O'Malleya (18)

15:00 Napisała: morderstwo 6: Złodziej na zawsze (19)

16:00 Bez śladu 2: Zaufanie (3)

17:00 Bez śladu 2: Genialne dziecko (4)

18:00 Nieustraszony 2: Goliat - Część 1 (1)

19:00 Prawo i porządek 18: Kat (9)

20:00 Podkomisarz Brenda Johnson 6: Celny strzał (1)

21:00 Dowody zbrodni 3: Idealny dzień (9)

22:00 Niewinny - dramat kryminalny (USA,2011)

00:00 Dowody zbrodni 5: Potrójne morderstwo (1)

01:00 Dowody zbrodni 5: Napiętnowana (2)

02:00 Dowody zbrodni 5: Inny świat (3)

03:00 Dowody zbrodni 5: Strach przed zmianą (4)

04:00 Dowody zbrodni 5: Kara za grzechy (5)

05:00 Dowody zbrodni 5: Cudowne dziecko (6)

Polonia 1 logo 2013

06:05 Benny Hill (4/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

07:05 Benny Hill (5/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

08:10 Wahadło - thriller (USA,2001)

10:00 Pasmo programowe telewizji Top Shop

15:30 Łatwa kasa - Call TV - teleturniej

17:00 Polonia 1 - 20 lat!: Celeste (22/172) - telenowela (Argentyna,1991)

18:00 Pieska miłość (68/129) - telenowela (Kolumbia,USA,2010)

19:00 Ukryta kamera (28/30) - program rozrywkowy

19:30 Szalony bankomat (6/26) - program rozrywkowy (Kanada,2010)

20:00 Telenowela na weekend: Królowa Południa (17/63)

20:55 Telenowela na weekend: Królowa Południa (18/63)

21:55 Przepis na urodę (6/13) - magazyn poradnikowy

22:30 Różowa noc - program erotyczny

05:50 Zakończenie programu

ITV

05:05 Niegrzeczna pani domu- program rozrywkowy

06:15 Discostacja

07:30 Disco-Budzik - magazyn muzyczny

09:00 DJ Maślak Mix Show - pasmo muzyczne

09:20 Discostacja

10:35 Śpiewaj z królem disco- program rozrywkowy

11:10 ITV Hits

11:25 Disco chata - program muzyczny

11:50 Dance Floor - program muzyczny

12:30 ITV Hits

13:40 80' w ITV Hits - program muzyczny

14:05 Discostacja

15:20 ITV Hits

15:45 Disco Tour - program rozrywkowy

16:10 ITV Hits

17:00 Discostacja: Hit po hicie - program rozrywkowy

18:15 Discomaniak - program muzyczny

18:50 ITV Hits

19:00 Muzyczna strefa - program muzyczny

19:35 ITV Hits

20:00 EzoTV

00:05 Niegrzeczna pani domu- program rozrywkowy

01:10 Pasmo nocne - program erotyczny

TVS

07:00 Ogrody od A do Z - magazyn ogrodniczy

07:35 Kuchenna metamorfoza - reality show

08:25 Propozycje do "Listy śląskich szlagierów"

08:50 Bajkowa TVS

10:45 Wyprawy Jeffa Corwina - serial przyrodniczy

11:40 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

12:15 Telezakupy

14:15 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

14:35 Ostatnie pięć kilogramów - serial dokumentalny

15:05 Świat na talerzu Andrew Zimmerna

16:00 Silesia informacje - flesz

16:05 Silesia Cafe

17:30 Biznes klasa - program ekonomiczny

17:45 Silesia Informacje

18:05 Bajkowa TVS

20:00 Silesia Informacje

20:25 Doktor Martin - serial obyczajowy

21:25 Doktor Martin - serial obyczajowy

22:30 Impreza po studencku - program rozrywkowy

22:55 Świat na talerzu Andrew Zimmerna

23:50 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

00:00 Program ezoteryczny - magazyn

02:00 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

200px-T52

07:25 Ukryta kamera (15/30)

08:00 Nieźle kliknięci

08:20 Telezakupy

12:05 Hit na bis: Impas - thriller (Kanada,Niemcy,USA,1996)

14:00 Tropiąc potwory (6/32) - serial popularnonaukowy

15:00 Z archiwum X 7 (22-ost.)

16:00 Miejskie legendy (3) - program rozrywkowy

17:00 Komisariat Drugi (5)

18:00 Jednostka specjalna "Dunaj" (21)

18:55 Benny Hill (20/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

20:00 Superserial: Z archiwum X 8 (1/21)

21:00 Wieczór z gwiazdami: John Malkovich: Cień wampira - thriller (Luksemburg,Wielka Brytania,USA,2000)

22:55 10 Extra Mocnych - program rozrywkowy

23:25 XIII (8)

00:30 Niegrzeczne dziewczęta - film erotyczny (USA,2002)

01:55 Nocny patrol

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Disco Polo Live

10:58 Tylko disco!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:11 Disco Relax

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Przebojowe historie

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Masters Music Box

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Disco Star (9) - program rozrywkowy

21:25 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Przeboje na czasie

Tvdisco

05:45 Poranek disco polo

08:45 Disco polo max hity

10:45 Polomix

12:45 Disco polo max hity

14:45 Disco życzenia

16:45 Disco polo max lista

18:45 Disco polo max hity

19:45 Balet domowy

22:45 DJ Farad Party mix

00:45 Nocny polo marek

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.