FANDOM


TVP 1
06:50 Podróże małe i duże; Bocznymi drogami; Chełmno; reportaż
07:15 Telezakupy
07:30 Górnicze miasteczko; odc.5 - kruche szczęście; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Wszystko gra; Flet; program dla dzieci
08:30 A ja jestem; Słoń; program dla dzieci
08:50 Trzy szalone zera; odc.10 - Zniknięcie; serial prod.polsko-niemieckiej
09:15 Raj
09:45 Tęczowe rybki; serial anim.prod.kanadyjskiej
10:10 Frasier; odc.10; serial prod.USA
10:30 A teraz Susan; odc.9; serial komediowy prod.USA
10:55 Gwiazdy w Jedynce; Bon Jovi; [stereo]
11:20 Czas relaksu
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Klan; odc.516; telenowela TVP
12:45 Klan; odc.517; telenowela TVP
13:15 Rewolwer i melonik; odc.10 - Nieśmiertelny nieboszczyk; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.518; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.519; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 50 lat TVP: Balet dla wszystkich
15:40 Plebania; odc.106; serial TVP
16:05 Plebania; odc.107; serial TVP
16:30 Moda na sukces; odc.1667; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Lokatorzy; serial TVP[stereo]
18:05 Randka w ciemno; zabawa quizowa
18:45 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:10 Wieczorynka; Bajki z mchu i paproci; Przygody rozbójnika Rumcajsa; serial anim.prod.czechosłowackiej
19:30 Wiadomości
19:57 Sport
20:03 Pogoda
20:10 Kino w mundurze;  Szarże - film fab.prod.USA
22:05 Studio sport; Golden League w la
23:00 Monitor  Wiadomości
23:20 Serial z pieprzykiem; Rekiny i płotki; odc.3; serial prod.USA
00:10 Rekiny i płotki; odc.4; serial prod.USA
01:00 Motown Live; [stereo]
02:25 Dziewczyna Sundance Kida - western prod. USA
04:00 Zakończenie programu

TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.313 - Duchy; telenowela TVP
09:00 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama
13:10 VI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej-Warszawa 2001.Gala Finałowa cz.1; Gala finałowa /2/
14:00 Sławny Jett Jackson; odc.21/39; serial prod.amerykańsko-kanadyjskiej
14:25 Euro-Quiz; quiz dla młodzieży
14:55 Providence; odc.35/40; serial prod. USA
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Ach, jak przyjemnie!; telenowela dok.
16:50 Złotopolscy; odc.314 - Sutanna; telenowela TVP
17:15 Złotopolscy; odc.315 - Waldemar czyli Waldek; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP; Janosik; odc.8/13 - Dobra cena; serial TVP
19:50 Studio sport; Golden Leaque
21:05 Seks, frytki i rock'n'roll; odc.1/6; Sex and Chips and Rock'N'Roll; 1999  serial prod.angielskiej [za zgodą rodziców]; reż: John Woods; wyk: G.Kearney,E.Cooke,S.Johnston
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Prognoza  pogody
22:35 Sprawa Melanii; Seduction in Travis County; 1990  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: George Kaczender; wyk: Peter Coyote,Lesley Ann Warren,Jean Smart
00:10 Kto mnie tak głaska...Szwagierkolaska; [stereo]
01:05 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów
7.25 Program dla dzieci
7.50 Strażnik Teksasu (142) - serial
8.40 Xena, wojownicza księżniczka (71) - serial
9.35 Graczykowie, czyli Buła i spóła (58) - serial
10.05 Podryw kontrolowany
10.35 Przyjaciele (101) - serial
11.05 Kate Brasher (6) - serial
12.00 Adam i Ewa (4) - serial
12.45 Apetyt na miłość
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika (3) - serial
14.10 Disco relax
15.15 Robocop - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (62) - serial
16.55 Wysoka fala (70) - serial
17.50 Różowa pantera
17.55 Adam i Ewa (5) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (37) - serial
20.00 Idol, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Z Archiwum X (13) - serial
23.00 Informacje i sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Różowe lata siedemdziesiąte (6) - serial
24.00 Gorzkie gody - dramat franc.-ang. (1992)
2.30 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Tajemnice pocalunku [30/99]
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula [113/169]
7.50 Przygody Alvina wiewiórki [17/54] - serial anim. dla dzieci
8.15 Przyjaciel Bob [48/52] - serial anim. dla dzieci
8.40 Podróż do serca świata [21/26] - serial anim. dla dzieci
9.05 Przygody Animków [29/96] - serial anim. dla dzieci
9.30 Tele Gra - teleturniej interaktywny na zywo
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk-show
12.45 Zwariowana forsa
13.15 Przyjaciel Bob [48/52] - serial anim. dla dzieci
13.40 Podróż do serca swiata [21/26] - serial anim. dla dzieci
14.05 Przygody Animków [29/96] - serial anim. dla dzieci
14.30 Klient [5/20] - serial sens. USA
15.30 Milionerzy - teleturniej
16.15 Brzydula [114/169]- telenowela
17.10 Tajemnice pocalunku [31/99]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
20.00 Superkino: Niesmiertelny II - Nowe zycie - film science-fiction USA
21.55 Łowca androidów - film science-fiction USA
00.10 Nocne rozmowy w toku - talk-show
1.10 HBO na stojaka - program rozrywkowy
1.45 Nic straconego

TV 4
6.00 Muzyczny VIP
6.30 A ku-ku
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Kapitan Star - serial anim.
8.35 Beetleborgs (4) - serial
9.00 Fiorella (56) - serial
9.55 Życiowa szansa
10.50 Najemnicy (10) - serial
11.40 Bieg po szmal (20) - serial
12.05 Podglądanie natury (1) - serial dok.
13.00 Muzyczny VIP
13.30 A ku-ku
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (3) - serial
14.35 Beetleborgs (5) - serial
15.00 Fiorella (57) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Tato, co ty na to (8) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa
19.00 Baza Pensacola (2) - serial
20.00 Historia O.J. Simpsona - dramat USA (1995)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Cień anioła (17) - serial
23.15 Gadka szmatka... (1) - serial
23.45 O czym mówią gwiazdy (49) - serial dok.
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy
2.05 Strefa P - magazyn
2.40 Super VIP - wydarzenia i plotki

TVN 7
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (42) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (40) - telenowela
9.40 Melrose Place (132) - serial
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca (9) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Ball Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (43) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (6) - serial
17.15 Władca zwierząt (1) - serial
18.10 Doktor Engel - weterynarz (8) - serial
19.05 Melrose Place (133) - serial
20.00 Próba ognia - film obycz. USA
21.55 Władca zwierząt (2) - serial
22.50 Big Brother I
23.35 Armia Boga - horror USA
1.25 Trójkąt zdrady - film sens. USA
3.00 Koniec programu

TV Polonia
07:00 Film anim. dla dorosłych: Desant - film Daniela Szczechury
07:05 Film animowany dla dorosłych: Bajka o złotej rybce
07:10 Film anim. dla dorosłych: Uwaga, diabeł
07:20 Klub profesora Tutki; odc. 9; 1966 serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński
07:35 Królowie mórz - film dok.
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Spółka rodzinna; odc. 4 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz
08:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 1 /18/; serial animowany dla dzieci
08:55 Sówka; teleturniej dla dzieci
09:20 Hrabia Kaczula; odc. 13 /44/ - Hrabia i biedak; serial animowany dla dzieci
09:40 Kolorowe nutki - program muzyczny dla dzieci
10:00 Wielcy reformatorzy teatru; Antonin Artaud; program Marii Nockowskiej
10:20 W rajskim ogrodzie; Stepy i jary Ukrainy; magazyn Wojciecha Popkiewicza
10:40 Sensacje XX wieku; Dzień, który wstrząsnął światem; program Bogusława Wołoszańskiego
11:10 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Zespół adwokacki; odc. 4 /12/; 1993 serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
13:00 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
13:20 Wieczór z Jagielskim; Joanna Bartel; talk show (STEREO)
14:00 Forum Polonijne - program publicystyczny
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Wielcy reformatorzy teatru; Antonin Artaud; program Marii Nockowskiej; powt.
15:45 W rajskim ogrodzie; Stepy i jary Ukrainy; magazyn Wojciecha Popkiewicza
16:10 Nie tylko o...
16:30 Sensacje XX wieku; Dzień, który wstrząsnął światem; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 2 /18/; serial animowany dla dzieci; powt.
17:40 Sówka; teleturniej dla dzieci; powt.
18:05 Hrabia Kaczula; odc. 13 /44/ - Hrabia i biedak; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Panorama
18:50 Spółka rodzinna; odc. 4 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; - Podróż Uszatka; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Zespół adwokacki; odc. 4 /12/; 1993 serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
20:50 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
21:05 Bezludna wyspa
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Życie na gorąco [1/8] - serial TVP
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Szansa na sukces; Ryszard Rynkowski; (STEREO); powt.
01:15 Miś Uszatek; - Podróż Uszatka; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz
02:00 Spółka rodzinna; odc. 4 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:30 Zespół adwokacki; odc. 4 /12/; 1993 serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
03:25 Bezludna wyspa; powt.
04:15 Kawaleria powietrzna; serial dokumentalny prod. polskiej
04:40 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:30 Sensacje XX wieku; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
06:00 Nie tylko o...; powt.
06:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Niemiecki smak; powt.
06:40 Parafia w Żychlinie - reportaż
07:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.00 Jak się robi...? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych [48] - telenowela
9.05 Kacper i przyjaciele [38] - serial
9.30 Bylo sobie zycie [9] - serial anim.
10.00 Dotyk aniola [37] - serial obycz.
11.00 Kobiety mojego zycia [47] - serial obycz.
11.55 Allo, allo [24] - serial
12.25 M Kwadrat - talk-show
12.50 Telesklep
14.50 M Kwadrat - talk-show
15.15 Cudowne lata [55] - serial
15.45 Kacper i przyjaciele [38] - serial
16.05 Kacper i przyjaciele [20] - serial
16.35 Bylo sobie zycie [9] - serial
17.05 Kobiety mojego zycia [48] - serial obycz.
18.00 M Kwadrat - talk-show
18.30 Cudowne lata [56] - serial obycz.
19.00 Dotyk aniola [38] - serial obycz.
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.15 Gdzie u licha to zloto? - western, USA
21.50 Real autoklub. pl - mag. motoryzacyjny
22.20 Resurrection Boulevard [1] - serial obycz.
23.15 M Kwadrat - talk-show
0.15 Resurrection Boulevard [1] - serial obycz.
1.10 Zakończenie programu

Polsat 2
06:15 Komicy występują w Polsacie
07.05 Muzyka polska
08.30 Piosenka na życzenie
09.30 Program muzyczny
10.00 Muzyczny relax
12.00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - magazyn
12.50 Komicy występują w Polsacie
13.05 Program muzyczny
14.00 Dyżurny satyryk kraju
14.30 A ku ku - pr. rozrywkowy
15.00 Program muzyczny
15.30 Kalambury - teleturniej
16.10 Informacje
16.30 Życie jak poker (36)
17.00 4x4 - mag. motoryzacyjny
17.30 Hot Chat - pr. publicyst.
17.45 Dziennik
18.00 Rodzina zastępcza (26)
18.30 Życie jak poker (37)
19.15 Pasmo informacyjne
19.40 Gosia i Małgosia (1)
20.05 VIP - wydarzenia i plotki
20.35 Świat według Kiepskich (26) - serial kom., Polska
21.00 Adam i Ewa (59) - serial
21.30 TV Market
21.50 Dziennik
22.05 Hot Chat - pr. publicyst.
22.15 Program muzyczny
22.30 Adama i Ewa (60) - serial
23.00 Informacje
23.15 Program muzyczny
00.00 Graczykowie (26) - serial
00.30 Rodzina zastępcza (26)
01.00 Życie jak poker (37)
01.30 Pasmo informacyjne
01.45 Gosia i Małgosia (1)
02.15 TV Market
02:30 Program muzyczny
03:15 świat według Kiepskich
03:45 Hot Chat
04:00 Dziennik
04:10 Program muzyczny
04:25 Adam i Ewa

Canal +
7.00 Kabaret Negliż (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies - serial anim.
8.25 Bezbronne nagietki - film obycz. USA (1972)
10.05 Człowiek firmy - komedia franc.-ang.-USA (2000)
11.30 Mirka - film obycz. franc.-hiszp.-wł. (1999)
13.25 20 lat E.T. - spotkanie specjalne - magazyn
14.10 Klub+
14.15 Prezydencki pat - film obycz. USA (2000)
15.55 Dotyk miłości - melodramat USA (1999)
17.45 Spin City - serial
18.10 Siedem grzechów głównych . - serial
19.05 Aktualności muzyczne
19.35 Teletubbies - serial anim.
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Kabaret Negliż (o)
21.00 Stan zagrożenia - film sens. USA (1994)
23.20 Cela - thriller niem.-USA
1.05 Tańcząc w ciemnościach - dramat duń.-szwedz.-franc. (2000)
3.20 Brat 2 - film sens. ros.
5.25 Ostatni patrol - film akcji, USA
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Księga gwiazd - dramat USA
7.55 Wspaniała historia krasnali ogrodowych - film dok.
8.50 Rycerz króla Artura - film famil. USA
11.05 Cinema, cinema - magazyn
11.30 Dzikie konie - film famil. USA
13.00 10 legendarnych napadów - film dok.
13.50 Koncert na 50 serc - film biograf. USA
15.50 Na planie - magazyn
16.15 Mały bohater - komedia USA
17.45 Tygrys i przyjaciele - film anim.
19.00 Księga gwiazd - dramat USA
20.30 Cinema, cinema - magazyn
21.00 Ostatni pościg - film akcji USA
22.35 Chłopcy z walorami - film biograf. USA
0.30 Fenomen żonatego faceta (5) - serial
1.00 Przekręt - film krym. USA
2.40 Tombstone - western USA
4.50 Mały bohater - komedia USA   

TVP3 Gdańsk
06:30    Transmisja mszy świętej (WP)
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
08:00    Panorama, Prognoza pogody
08:15    Magazyn olsztyński
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15:55    Titkin, czyli Tykocin (powt.)
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Magazyn turystyczny (WP)
17:15    Znaki czasu magazyn (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Panorama - flesz
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18:20    Halo, Trójka
18:35    Cerkiew w Supraślu
19:10    Gość Trójki
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "Gdzie jest Wojtek?" "Badziewiakowie" wyk.Leszek Malinowski, Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Piotr Kryszan, Piotr Bałtroczyk serial komediowy (WP) Polska 1999
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:50    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
21:15    Magazyn olsztyński (powt.)
21:30    Kurier gospodarczy (WP)
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    Patrol Trójki magazyn (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Zardoz" reż.John Boorman, wyk.Sean Connery, Charlotte Rampling, Sara Kestelman, John Alderton film SF (WP) Wielka Brytania 1974
00:35    Kronika Wyścigu "Solidarności" (WP)
00:40    Zakończenie programu 

Polonia 1
06:30 Przyjaciele - serial animowany
07:20 Stellina - telenowela
08:00 Top Shop
12:10 Rozgrywki wyższych sfer
12:40 Top Shop
19:10 Stellina - telenowela
20:00 Rozgrywki wyższych sfer
20:30 Rebeka - thriller
23:00    Seksplozja
23:15    Dziewczyny z X-chata
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza
00:05    Sex Laski
00:25    Max
00:40    Podglądacz
01:00    Magazyn erotyczny
01:40    Max
01:55    Magazyn erotyczny
02:30 Co za szok - erotyczne wiadomości
02:45    Dziewczyny z X-chata
03:00    Crazy Cat
03:15    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Hugo Gryn" film dokumentalny W. Bryt.
08:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Telesprzedaż
09:45    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Opera pekińska" film dokumentalny Chiny
14:00    "Chińskie latawce" film dokumentalny Chiny
14:45    Telesprzedaż
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    V6 magazyn motoryzacyjny
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Star show wywiady niekontrolowane - program rozrywkowy
18:00    W garnku - poradnik kulinarny
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Teraz Muzyczna Telewizja
20:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
21:00    "Prawo i turystyka" film dokumentalny W. Bryt.
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Teraz Muzyczna Telewizja
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

TV Niepokalanów II
14:55    Program dnia
15:00    Droga Krzyżowa z Krakowa
15:25    "Święty Franciszek Ksawery i jego misja" film dokumentalny
15:35    Transmisja mszy świętej i koronki do Miłosierdzia Bożego z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
16:40    "Więcej niż kapłan" film dokumentalny
17:00    Słowo życia - Ewangelia dnia
17:05    św. Marii Goretti Kalendarz liturgiczny
17:10    Studio Niedziela
17:15    Nauka pływania Podróże Maurycego Szwendaczka program dla dzieci
17:30    Czarno-biały program publicystyczny
18:00    Magazyn Diecezji Toruńskiej
18:30    Indie - ziemia Hindusów program edukacyjny
18:55    Program dnia
19:00    Ze wspomnień Księcia Eustachego Sapiehy - rozmowa
19:20    "Sport" "Cywilizacja" serial animowany
19:30    Ewangelie jako źródła historyczne - wojna wygrana program publicystyczny
20:10    "Park Narodowy Badlands" "Odkrywamy planetę Ziemię" film przyrodniczy
20:35    część bolesna Różaniec
21:00    Apel Jasnogórski
21:05    Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10    św. Marii Goretti Kalendarz liturgiczny
21:15    Studio Niedziela
21:20    "Świętokrzyski nowicjat" film dokumentalny
21:50    Islam felieton
22:00    Audiencja Generalna (powt.)
23:00    Zakończenie programu 

Eurosport
08:30    Super Racing Weekend magazyn
09:00    Series magazyn sportów motorowych (powt.)
09:30    Świat żeglarstwa magazyn (powt.)
10:00    US PGA Tour - turniej St. Jude Classic Golf
11:00    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych (powt.)
12:30    Tour de France Special Kolarstwo
14:00    Majowy turniej Basho w Tokio Sumo
15:00    Klasyka Ligi Mistrzów Piłka nożna (powt.)
17:00    Mistrzostwa Europy na Węgrzech Triathlon (na żywo)
19:30    Letnie Igrzyska X-Games 2002 w Barcelonie Sporty ekstremalne
20:30    Fun for Friday magazyn
21:00    Zawody w klasie K 1 w Paryżu Kickboxing
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Zawody Siemens Wave Tour Sporty ekstremalne
23:45    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych (powt.)
00:15    Mistrzostwa Europy na Węgrzech Triathlon (wydarzenia dnia)
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
06:40    Zakończenie programu
09:00    "Zabić miłość" reż.Deborah Pratt, wyk.Regina Taylor, Cherry Jones, Molly Graham, Michael Gaston film obyczajowy USA 2000
10:35    "Love and sex" reż.Valerie Breiman, wyk.Famke Janssen, Jon Favreau, Noah Emmerich, Cheri Oteri komedia USA 2000
11:55    "Wichrowe wzgórza" reż.Peter Kosminsky, wyk.Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Janet McTeer, Sophie Ward melodramat USA 1992
13:40    "Godziny rozpaczy" reż.William Wyler, wyk.Humphrey Bogart, Fredric March, Arthur Kennedy, Martha Scott dramat sensacyjny USA 1955
15:30    Klub Kibica: Liga francuska - mecz PSG - Girondins Bordeaux (107 min) Piłka nożna
17:20    Klub Kibica: Liga francuska - mecz Girondins Bordeaux - RC Lens (107 min) Piłka nożna
19:10    "Ken i Rosa" serial dokumentalny 2001
20:00    "Chleb i róże" reż.Ken Loach, wyk.Pilar Padilla, Elpidia Carrillo, Adrien Brody, Jack McGee film obyczajowy Francja 2000
21:50    "Trafiona, zatopiona" reż.Nick Gomez, wyk.Danny De Vito, Bette Midler, Jamie Lee Curtis, Casey Affleck komedia USA 2000
23:25    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
01:45    "Zazdrość i medycyna" reż.Janusz Majewski, wyk.Ewa Krzyżewska, Mariusz Dmochowski, Andrzej Łapicki, Włodzimierz Boruński melodramat Polska 1973
03:25    Klub Kibica: Liga francuska - mecz PSG - Girondins Bordeaux (107 min) Piłka nożna (powt.) 

CANAL+ ŻÓŁTY
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Puchar Himalajów" reż.Khyentse Norbu, wyk.Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Jamyang Lodro, Lama Chonjor komedia Australia 1999
15:00    "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny Polska 2001
15:50    Klub+ magazyn abonentów
16:00    "Wyspa Kangura" Świat Wysp film dokumentalny
16:55    "Za drzwiami Actors Studio - Melanie Griffith" film dokumentalny USA 2001
17:45    "Bardziej" Deser film krótkometrażowy
17:55    "Czarny kot, biały kot" reż.Emir Kusturica, wyk.Bajram Severdzan, Florijan Ajdini, Salija Ibraimova, Srdjan Todorovic film obyczajowy Francja/Niemcy 1998
20:00    "Arizona junior" reż.Joel Coen, wyk.Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman komedia sensacyjna USA 1987
21:35    "101 Reykjavik" reż.Baltasar Kormakur, wyk.Victoria Abril, Hilmir Snaer Gudnason, Hanna Maria Karlsdottir, Baltasar Kormakur komedia Islandia 2000
23:05    "Anastazja" reż.Anatole Litvak, wyk.Ingrid Bergman, Yul Brynner, Helen Hayes, Akim Tamiroff dramat obyczajowy USA 1956
00:50    Klub+ magazyn abonentów
01:00    "Vengo" reż.Tony Gatlif, wyk.Antonio Canales, Orestes Villasan Rodriguez, Antonio Perez Dechent, Bobote film muzyczny Francja 2000
02:25    "Cela" reż.Tarsem Singh, wyk.Jennifer Lopez, Vincent D'Onofrio, Colton James, Marianne Jean-Baptiste thriller Niemcy/USA 2000
04:10    "James Dean - buntownik?" reż.Mark Rydell, wyk.James Franco, Michael Moriarty, Valentina Cervi, Enrico Colantoni film biograficzny USA 2001

Romantica
06:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

Ale Kino!
08:00    "Ranny w lesie" reż.Janusz Nasfeter, wyk.Daniel Olbrychski, Stefan Friedmann, Ludwik Pak, Władysław Badowski film wojenny Polska 1964
09:20    "Fantastyczna podróż" reż.Richard Fleischer, wyk.Stephen Boyd, Raquel Welch, Donald Pleasence, Edmond O'Brien film SF USA 1966
11:00    "Materac" film krótkometrażowy
11:10    "Zagubieni w Ameryce" reż.Albert Brooks, wyk.Albert Brooks, Julie Hagerty, John Di Fusco, Tina Kincaid komedia USA 1985
12:40    "Operacja Zeppelin" reż.Etienne Perier, wyk.Michael York, Elke Sommer, Peter Carsten, Marius Goring film sensacyjny W. Bryt. 1971
14:20    "Magia kina - Animacja bezfazowa" film dokumentalny USA
14:45    "Napad" film krótkometrażowy
14:55    "Zagadka Kaspara Hausera" reż.Werner Herzog, wyk.Bruno S., Walter Ladengast, Brigitte Mira, Alfred Edel dramat obyczajowy Niemcy 1974
16:45    "Myszy i ludzie" reż.Gary Sinise, wyk.John Malkovich, Gary Sinise, Casey Siemaszko, Ray Walston film obyczajowy USA 1992
18:35    "Kocham kino" reż.Piotr Łazarkiewicz, wyk.Marek Probosz, Elżbieta Czyżewska, Henryk Bista, Jerzy Trela film obyczajowy Polska 1987
20:00    "Niebezpieczne ulice" reż.Max Gottlieb, wyk.Gilbert Brown, John Knox, Fia Perera film obyczajowy USA 1998
21:30    "Burzliwy poniedziałek " reż.Mike Figgis, wyk.Melanie Griffith, Sting, Sean Bean, Tommy Lee Jones film kryminalny USA 1988
23:05    "Hoodlum - Gangster" reż.Bill Duke, wyk.Laurence Fishburne, Tim Roth, Andy Garcia, Vanessa L. Williams film sensacyjny USA 1997
01:15    "Południe" reż.Fernando E. Solanas, wyk.Susu Pecoraro, Miguel Angel Sola, Philippe Leotard, Lito Cruz film obyczajowy Argentyna 1988
03:20    Zakończenie programu 

Hallmark
7:00 Nimfa w lachma- nach (2)
9:00 Zebrać się i pójść do domu
11:00 Pajęczyna kłamstw
13:00 Nimfa w lachma- nach (2)
15:00 Ręka w rękę
17:00 Zebrać się i pójść do domu
19:00 Dr Quinn (65)
20:00 Morderstwa w Midsommer: Las dusiciela
22:00 Taggart: Bezwzględny arbiter
24:00 Dr Quinn (65)
1:00 Morderstwa w Midsommer: Las dusiciela
3:00 Taggart: Bezwzględny arbiter
5:00 Długa droga do domu

Le Cinema
14:00    "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956
16:30    "Nastia" reż.Gieorgij Danelia, wyk.Polina Kutepowa, Walerij Nikołajew, Jewgienij Loenow, Irina Markova komedia Rosja 1993
18:00    "Koszula z węża" reż.Antonio Canet, wyk.Zoe Berriartua, Antonia Hortelano, Juli Perez, Cristina Brondo komedia Hiszpania 1997
20:00    "Za kulisami: 'Wehikuł czasu'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Śmiertelne cienie" reż.Diethard Klante, wyk.Heinz Hoenig, Stefan Kurt, Hans Michael Rehberg, Imogen Kogge dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:00    "Czerwone i czarne" reż.Ben Bolt, wyk.Ewan McGregor, Alice Krige, Rachel Weisz, Christopher Fulford dramat obyczajowy W. Bryt. 1993
00:00    "Emmanuelle: Królowa galaktyki" reż.L.L. Shapira, wyk.Krista Allen, Scott Layne, Tom Stern film erotyczny Francja 1996
02:00    Zakończenie programu 

Tele 5
8:00 świat wokół nas
8:30 Szeherezada (5/26)
9:00 Telezakupy
10:00 Saint Tropez (54/256)
11:00 Urok namiętności (109)
11:30 Urok namiętności (110)
12:00 Werdykt
13:00 Zauroczenie (22)
14:00 VIVA TV
16:00 Sandra - zbuntowana księżniczka (5/16)
17:00 Studio
17:15 Mieszkanko dla dwojga (16/120)
17:45 Prosto z mostu
18:00 Auto Motor i Sport
18:30 Saint Tropez (55/256)
19:30 Jedną nogą w grobie (14/36)
20:00 Komisarz Moulin (1/32)
22:00 Dzień z gwiazdą
22:30 Wywiady Ruby Wax: Spice Girld
23:00 Hale i Pace (11/66)
23:30 Sex TV
24:00 Młody Toscanini
2:00 świat wokół nas
2:30 Zakończenie programu

TCM
21:00 Grand Prix - dramat oby- czajowy, USA 1966
23:50 Telefon - film sensacyjny, USA 1977
01:35 Szpieg z moją twarzą - thriller, USA 1966

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
07:44    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1005
08:08    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2000
09:30    "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992
10:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
11:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
12:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
12:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
13:00    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
13:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
14:45    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babage, Sheldon Grrenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1997
15:15    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
16:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
17:00    "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992
17:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
18:00    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babage, Sheldon Greeberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1997
18:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
19:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
19:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
20:15    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
20:45    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
21:15    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
23:15    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
23:45    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
00:15    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:45    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
01:15    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:45    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
02:15    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992

Junior/Filmax
06:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Smocze opowieści" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
11:30    "Poochini" serial animowany USA
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Oddział rangersów" Filmax reż.Jay Andrews, wyk.Glenn Plummer, Edouard Saad, Corbin Bernsen, Melissa Brasselle thriller USA 2000
22:45    "Nautilius" reż.Rodney McDonald, wyk.Miranda Wolfe, Greg Fawcett, JD Roberto, Hannes Jaenicke film sensacyjny USA 1998
00:30    "Red Steel" reż.Serge Rodnunsky, wyk.Venessa Blair, Jay Irwin, David Svensson film sensacyjny USA 1995
02:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Świat według Ludwiczka"
09:45    "Denis rozrabiaka"
10:05    "Kot Ik!"
10:30    "Świat według Ludwiczka"
10:50    "Kleszcz"
11:15    "Świat według Ludwiczka"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

Discovery Channel
9:00 Wędkarski świat Rexa Hunta
9:25 Klub wędkarski Buena Vista
9:55 Turbo
10:20 Z kronik kasyna: Poker
10:50 Narodziny samochodu
11:15 Węgorze elektryczne
12:10 Zaginione skarby staro- żytności: Kartagina
13:05 Egipt: Chaos i królowie
14:00 Legendy historii: śmierć nadeszła z morza
15:00 Wojna i cywilizacja: Pierwsza krew
16:00 Pola bitew: Bitwa o Francję (2)
17:00 Wędkarski świat Rexa Hunta
17:30 Klub wędkarski Buena Vista
18:00 Wyprawy w czasie: święta wyspa
19:00 Podróże z gwiazdami: Ju- lia Roberts i orangutany
20:00 Z kronik kasyna: Szczęściara
20:30 Narodziny samochodu
21:00 W ukryciu: Zakazane rejony Berlina
22:00 Wybryki natury
23:00 Urazówka: życie w izbie przyjęć: Marzenia i rze- czywistość (3)
24:00 Niesamowite maszyny: Superłodzie
1:00 Wyprawy w czasie: Basildon
2:00 Narzędzia wojny: Wielkie działa Hitlera
3:00 Zakończenie programu

Planete
7:00 Dziennik XX wieku (5)
7:55 Osobliwe podróże (9, 14)
8:45 Prawdziwa kronika gminy Ladomirowa
9:40 Wiek nieubłaganego po- stępu (3)
10:35 Wielkie bitwy wojny se- cesyjnej (13)
11:20 Podróże do źródeł wiary (6)
12:15 Osobliwe podróże (9, 14)
13:05 Dziennik XX wieku (5)
14:00 Francja 1995 - kulisy kampanii wyborczej
15:30 Niezwykłe losy Roberta Jospin
16:50 Protest antyglobalistów w Pradze
17:30 Operacja Salami
18:25 Nazizm - przestroga historii (4)
10:15 Dziennik XX wieku (10)
20:15 żyć dla zwierząt (4)
20:45 Brakujące ogniwo
21:35 Wiek nieubłaganego po- stępu (4)
22:35 Martwe piony - bitwa o ziarno
23:20 Wiek nieubłaganego po- stępu (3)
0:15 Prawdziwa kronika gminy Ladomirowa
1:10 Osobliwe podróże (14)
1:35 Dziennik XX wieku (10)
2:30 Zakończenie programu

National Geographic
8:00 Opowieść o trzech szympansach
9:00 Wytrwać w miłości
10:00 Zdumiewający ludzki organizm
11:00 Regaty Volvo Ocean
11:30 Do środka wulkanu
12:00 Nauka i my
13:00 Opowieść o trzech szympansach
14:00 Wytrwać w miłości
15:00 Zdumiewający ludzki organizm
16:00 Regaty Volvo Ocean
16:30 Do środka wulkanu
17:00 Nauka i my
18:00 Zdumiewający ludzki organizm
19:00 Polowanie na węże
20:00 Podmuch lata
21:00 Rekord świata w base jumping
22:00 Skrajności klimatu
23:00 Skuterami wokół Australii
24:00 Rekord świata w base jumping
1:00 Skrajności klimatu

Travel Channel
13:00    Tajlandia Dookoła świata na 2 kółkach
13:30    Derry Krótkie wycieczki do Irlandii
14:00    Las Vegas W podróży
14:15    Paryż W podróży
14:30    Jordania Caprice i jej podróże
15:00    Na krańcu Azji Od Pekinu do Paryża
15:30    Pech w Beninie Co za wakacje! - Afryka
16:00    Dubaj Przewodnik turystyczny
17:00    Islandia Pocztówki z raju
17:30    Zuchy z Saint Tropez Tradycje i święta
18:00    Indie Planeta wakacje
18:30    Jerozolima Crawshaw i jego malowniczy szlak
19:00    Jordania Caprice i jej podróże
19:30    Lanciano Avventura - sekrety kuchni włoskiej
20:00    Południowo-zachodnie USA Podróże z przewodnikiem
21:00    Chorwacja Żyłka podróżnicza
21:30    Motorem po południowym Dorset Przejażdżki na krawędzi
22:00    Dublin Przewodnik turystyczny
23:00    Od Brighton do Aberdeen Kalejdoskop wybrzeża
23:30    Majorka Odległe lądy
00:00    Egipt Tu i tam
00:30    Chorwacja Żyłka podróżnicza
01:00    Zakończenie programu 

MarcoPolo
05:00    Tonga Sail Away
05:30    Kanadyjscy Inuit Mistral
06:00    Chorwacja - wybrzeże dalmackie Atlas
06:30    Stany Zjednoczone Directors' view
07:00    Malezja, Borneo Wyspa Skarbów
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Bermudy Ludzie i miejsca
08:30    Paragwaj Za morzem
09:00    Francja - Angers i Mayenne Rzeki
09:30    Madagaskar Atlas
10:30    Grecja, Ateny Trans Azja
11:00    Bermudy Ludzie i miejsca
11:30    Grecja Sail Away
12:00    Chorwacja - z Spalato do Trogiru Landscape
12:30    Jubileusz 2000 Pielgrzymki
13:00    Monachium Europolis
13:30    Stambuł i Kapadocja Trans Azja
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Meksyk Ludzie i miejsca
15:00    Barcelona Europolis
15:30    USA - Meksyk Rejsy
16:00    Uzbekistan, Taszkent Notatki z podroży
16:30    Turcja Trans Azja
17:00    Bermudy Ludzie i miejsca
17:30    Francja - żeglując wzdłuż lazurowego wybrzeża Pod wiatr
18:00    Tajlandia Marcopolo Express
18:30    Południowa Afryka
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Turcja, wschodnia Anatolia Trans Azja
20:00    Barrington Court, Cragside, Dunham Massey Angielskie ogrody
21:00    Sri Lanka Wyspa Skarbów
21:30    Chile, Atacama Spirit of
22:00    Pensylwania - ziemia szczęścia America New Discovery
22:30    Gruzja, śpiący kraj Trans Azja
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Słynne rezydencje - Willa Gamberaia
00:00    Barcelona Europolis
00:30    Bergen Norweskie opowieści
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Hongkong - pachnący port Metropolis
02:00    Tonga Sail Away
02:30    Kanadyjscy Inuit Mistral
03:00    Chorwacja - wybrzeże Dalmacji Atlas
03:30    Stany Zjednoczone Directors' view
04:00    Malezja, Borneo Wyspa skarbów
04:30    Armenia Trans Azja

Extreme Sports
05:00    Destination Adventure
06:00    Archiwum Ex
07:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Sportsworx
09:00    YOZ Magazine
09:30    Nieustraszeni
10:00    Niespokojny duch
10:30    Wioslarskie Szalenstwo
11:30    Waveriderz
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Nieustraszeni
13:30    Sportsworx
14:00    Niespokojny duch
14:30    Destination Adventure
15:30    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    Telewizja Buntownik
17:00    Hardkorowcy
18:00    YOZ Magazine
18:30    Waveriderz
19:00    Adrenalina
19:30    Niespokojny duch
20:00    Sportsworx
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Waveriderz
23:00    Archiwum Ex
00:00    Destination Adventure
01:00    YOZ Magazine
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00    Waveriderz
04:30    Świat wakeboardu 

Fashion TV
05:00    Flashback/Happy Birthday
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

MTV Polska
7:00 Budzik MTV
10:00 Bytesize
12:00 MTV Select
13:00 Total Request
14:00 Non Stop Hits
15:00 Data Videos
16:00 MTV Select
17:00 20 Klubowych
18:00 Klubofaza
19:00 Greatest Hits
20:00 MTV Squad: Summer Version
21:00 Nowości MTV
22:00 Disco 2000
24:00 PartyZone
2:00 Night Videos
5:00 Non Stop Hits

VIVA Polska
6:00 Planet VIVA
13:00 Gwiazdy na VIVIE: P!nk
14:00 VIVA Push-Up
15:00 Planet VIVA
16:00 VIVAMAT
17:00 Top 10 Club
18:00 Planet VIVA
19:00 Club Rotation
20:00 Planet VIVA
21:00 12
22:00 Hip Hip Hits
23:00 VS.
24:00 Planet VIVA
1:00 Night Club

VIVA
06:00    Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00    Voll Viva magazyn muzyczny
13:00    Chartsurfer D - notowania niemieckich list przebojów (powt.)
14:00    4 Fists Co jest grane? magazyn muzyczny
15:00    Bro'Sis - gorąca linia Vivy Interaktiv
17:00    Tiziano Ferro - notowania niemieckich list przebojów Top 100
18:00    Nowości - informacje muzyczne
18:05    Shakira - notowania niemieckich list przebojów Top 100
19:00    Jeanette Voll Viva magazyn muzyczny
20:00    Chartsurfer na życzenie
21:00    Nowości - informacje muzyczne
21:05    The Doves Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
21:50    Trendspotting magazyn mody i modnych trendów
22:00    Club Rotation - obrotowy klub taneczny VIVY z Daisy Dee, czyli jump do upadłego
23:00    Electronic Beats magazyn muzyczny (powt.)
00:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
00:50    Trendspotting magazyn mody i modnych trendów (powt.)
01:00    Nowości - informacje muzyczne
01:05    Nocny express magazyn muzyki tanecznej 

Mezzo
05:00    Les 24 preludes Fryderyk Chopin koncert
05:40    Scherzo en si bemol mineur Fryderyk Chopin koncert
06:00    "Amadou et Mariam: on a fait chemin ensemble" film dokumentalny
06:55    Amadou et Mariam koncert
08:00    "Platee inedit" film muzyczny
10:30    "Mireille Delunsch" film dokumentalny
11:00    Symphonie nr 39 Wolfgang Amadeusz Mozart koncert
11:30    "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
13:00    John Williams et Julian Bream koncert
13:55    John Williams, Seville koncert
15:30    Poulenc, Brahms, Berg et Debussy koncert
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
17:00    "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
18:00    "Songs of the Wanderers" balet
19:15    Festiwal Chopinowski koncert
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
21:00    Les Saisons Joseph Haydn koncert
22:15    Messe en re mineur Nelson Joseph Haydn koncert
23:00    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:10    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
23:30    "Ariodante" opera
02:30    "Harmoniques: G. F. Haendel" koncert
03:00    "Noces" balet
03:30    "Un trait d'union" balet
03:45    Opus number zoo Luciano Berio koncert
04:00    "Un siecle de danse" serial dokumentalny 

Avante
05:00    Lordowie mafii
06:00    Intellectual Property Violation Horyzonty
06:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
07:00    Jim Clark Great Racing Drivers
08:00    Podniebni gliniarze
08:30    Legendy lotnictwa wojskowego
09:00    Anti-sub Warfare Flota uderzeniowa
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Spaceflight
11:00    Lordowie mafii
12:00    Intellectual Property Violation Horyzonty
12:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
13:00    Jim Clark Great Racing Drivers
14:00    Podniebni gliniarze
14:30    Legendy lotnictwa wojskowego
15:00    Anti-sub Warfare Flota uderzeniowa
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Spaceflight
17:00    Lordowie mafii
18:00    Scope Horyzonty
18:30    Donzi 28 ZX Świat morza
19:00    The Bombers Wojny w przestworzach
20:00    Kelly Against The Odds
20:30    Air War in the Pacific Walki powietrzne
21:00    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Skrzydła nad światem
23:00    Służba na wietrze
23:30    Tajemnice, magia i cuda
00:00    Scope Horyzonty
00:30    Donzi 28 ZX Świat morza
01:00    The Bombers Wojny w przestworzach
02:00    Kelly Against The Odds
02:30    Air War in the Pacific Walki powietrzne
03:00    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Skrzydła nad światem 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Sesja Rady Miasta Starachowice z dnia 27.06.2002
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Sesja Rady Miasta Starachowice z dnia 27.06.2002 (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Sesja Rady Miasta Starachowice z dnia 27.06.2002 (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Sesja Rady Miasta Starachowice z dnia 27.06.2002 (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Sesja Rady Miasta Starachowice z dnia 27.06.2002 (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu

TVP3 Opole
06:30    Transmisja mszy świętej (WP)
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Magazyn turystyczny (WP)
17:15    Znaki czasu magazyn (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "Gdzie jest Wojtek?" "Badziewiakowie" wyk.Leszek Malinowski, Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Piotr Kryszan, Piotr Bałtroczyk serial komediowy (WP) Polska 1999
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:50    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    Patrol Trójki magazyn (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Zardoz" reż.John Boorman, wyk.Sean Connery, Charlotte Rampling, Sara Kestelman, John Alderton film SF (WP) Wielka Brytania 1974
00:35    Kronika Wyścigu "Solidarności" (WP)
00:40    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    "Sydney" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
12:30    Scena magazyn kulturalny
12:50    Godejcie po naszymu - konkurs gwary poznańskiej
13:15    Samoleczenie metodą BSM
13:40    Czytajcie dzieciom
14:30    Program lokalny
15:00    "Szlakiem orlich gniazd" serial krajoznawczy Polska 1997
15:30    Na zdrowie magazyn medyczny
15:50    Czy wiecie że... program edukacyjny
16:00    "Nad jeziorem Genezaret" film dokumentalny
16:30    Program lokalny
17:00    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
17:20    Miss Poznania i Wielkopolski Zachodniej relacja z wyborów
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Motomania magazyn motoryzacyjny
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
19:20    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:20    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
21:00    Wyścigi motocyklowe - 3 runda
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 

CT 1
05:00    Rozmowy Horníčka po dwudziestu latach program dokumentalny
05:55    Miłość z ogłoszenia magazyn
06:30    Festiwalowe chwile 2002 program dokumentalny
06:40    "Oczarowanie" reż.G. Lepre, wyk.A. Nano, G. Guidelli, V. Corbellini serial obyczajowy Włochy 1998
07:30    "Miś Kuleczka i niedźwiedzie straszydło" serial animowany
07:55    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
08:00    "Království květin" reż.J. Lamka, wyk.L. Vondráčková, L. Havelková, M. Dvorská, A. Janoušková baśń filmowa Czechosłowacja 1984
09:05    "Terezu bych kvůli žádné holce neopustil" reż.J. Pinkava, wyk.N. Judt, I. Polášek, K. Zatovičová film obyczajowy
10:30    Uroczysta msza w święto św. Cyryla i Metodego transmisja mszy
12:00    Wiadomości
12:05    Kolín Kmocha program dokumentalny
12:55    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1997
13:45    "O Ptáku Ohniváku" reż.L. Koutná, wyk.V. Freimanová, J. Bek, I. Luťanský baśń filmowa Czechosłowacja 1980
14:30    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
14:40    "S Club 7 w Hollywood" serial komediowy W. Brytania 2001
15:05    "Panoptikum praskiego miasta" reż.A. Moskalyk, wyk.J. Adamíra, J. Vinklář, J. Bláha serial kryminalny Czechy
16:05    "Strakonický dudák" wyk.J. Mixa, L. Pešek, M. Tomášová film na motywach sztuki J. K. Tyla Czechosłowacja 1955
17:55    Prognoza pogody
18:00    Wiadomości
18:05    Kinobox magazyn filmowy
18:30    Nie zastanawiaj się i kręć! program rozrywkowy
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Glina czy łajdak?" reż.Georges Lautner, wyk.Jean-Paul Belmondo, Marie Laforet, Michel Galabru, Georges Geret komedia kryminalna Francja 1979
21:50    Festiwalowe chwile 2002 program dokumentalny
22:00    "La voce del sangue" reż.Alessandro Di Robilant, wyk.Giorgio Pasotti, Loredana Cannata, Giacinto Ferro, Franco Nero dramat obyczajowy Włochy 1999
23:40    Wiadomości
23:50    "Szaleję za tobą 5" reż.Barnet Kellman, wyk.Paul Reiser, Helen Hunt serial komediowy USA 1996
00:20    "S Club 7 w Hollywood" serial komediowy W. Brytania 2001
00:45    Żebyśmy się znowu spotkali magazyn
01:40    Nie zastanawiaj się i kręć! program rozrywkowy
02:40    "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
02:55    Krásný ztráty talk show
03:25    Domowe szczęście magazyn
03:55    Intercountry magazyn muzyczny 

CT 2
05:10    Na tropie magazyn kryminalny
05:30    Magazyn komputerowy
06:00    Czarna, biała magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości ze świata program informacyjny
06:50    Czy mnie zechcecie? program publicystyczny
07:05    Ten nasz czeski charakter program publicystyczny
07:25    Czechosłowacka kronika filmowa program dokumentalny
07:35    Diagnoza magazyn medyczny
07:55    Panorama
08:30    "21" magazyn
09:00    A-Z teleturniej
09:25    "Ostatni dzień - Jim Morrison" film dokumentalny
09:40    "Finlandia" "Odkrywanie świata" serial dokumentalny
10:30    "Bráška" reż.V. Jordánová, wyk.J. Novák, K. Macháčková, J. Satoranský film obyczajowy Czechosłowacja 1985
11:15    "Tuláci" reż.V. Olmer, wyk.V. Kotek, K. Hádek, L. Bandyová film obyczajowy Czechosłowacja
12:15    Legenda o księżniczce Annie program dokumentalny
12:55    Potomkowie Przemyślidów albo tradycja zobowiązuje... program dokumentalny
13:50    Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Czeski Krumlov 2002 - Hołd barokowi koncert
14:55    Różne spojrzenia magazyn
15:00    "Wszyscy ludzie burmistrza 3" wyk.M. J. Fox, C. Gugino, B. Bostwick, R. Kind serial obyczajowy USA 1998
15:25    "Piękna gra albo Historia piłki nożnej" serial dokumentalny
16:20    Strážnice 2002 - festiwal folklorystyczny
17:10    Świat o krok dalej program dokumentalny
17:40    "Elza z afrykańskiego buszu" reż.James Hill, wyk.Virginia McKenna, Bill Travers, Geoffrey Keen, Peter Lukoye, Omar Chambati, Bill Godden, Bryan Epsom film przygodowy Wielka Brytania 1965
19:15    Wiadomości Euro
20:00    Golden League Paryż - mityng lekkoatletyczny
22:45    Koncert dla królowej koncert
00:15    Kinobox magazyn filmowy
00:40    "Kráva" reż.K. Kachyňa, wyk.R. Holub, A. Mihulová, V. Zawadská film obyczajowy Czechy 1993
02:05    Transplantacja program dokumentalny
02:30    Folkmotywy magazyn muzyczny
03:05    Jak się nauczyć szwedzkiego magazyn
03:55    "Piękna gra albo Historia piłki nożnej" serial dokumentalny 

ST 2
09:30    Dzieje chrześcijaństwa program dokumentalny
10:00    Nabożeństwo z okazji święta Cyryla i Metodego
11:30    Słowo duchownego program publicystyczny
15:25    Żywa panorama
15:55    Infotext
16:25    Telezakupy magazyn
16:35    Tipos Bingo magazyn
17:05    Co nas boli? magazyn publicystyczny
17:30    Temat magazyn
18:30    Tygodnik regionalny magazyn
18:40    Tygodnik regionalny magazyn
19:00    Familia magazyn o problemach współczesnej rodziny
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
20:00    Atletyka Studio sport (na żywo)
22:30    Sport program sportowy
22:40    600 sekund o książkach magazyn
22:50    "Japonia - duch i forma" serial dokumentalny Japonia 1990
23:25    Są... magazyn sportowy
23:50    Wiadomości z czeskiej telewizji
00:15    Zakończenie programu 

Rai Due
05:10    Społeczny aspekt rynku pracy . Wykład 11 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:20    W gabinecie dyrektora
06:25    Nikt nie jest doskonały. Chwile śmieszne i nie tylko. Kobiety i najlepsza przyjaciółka
07:00    "Gegen den Wind" serial sensaacyjny Niemcy 1995
07:50    Go cart program dla dzieci
09:50    "For Your Love" serial komediowy USA 1998
10:15    Kolorowy świat. Drogi wyjścia Telewizja edukacyjna
10:30    Wiadomości
10:35    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
10:45    Magazyn medyczny
11:00    Wiadomości
11:20    "Amiche nemiche" serial
12:05    "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00    Wiadomości
13:30    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
13:50    Magazyn medyczny
14:05    "Cuore e batticuore" serial
14:50    Włochy na Dwójce
15:45    "Da un giorno all'altro" serial
16:30    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
17:25    "Lupo de lupis" serial animowany
17:35    "Digimon 02" serial animowany Francja/Japonia/USA 2000
18:00    Wiadomości
18:05    Prognoza pogody
18:10    Magazyn sportowy
18:25    Zmienna pogoda
18:40    "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002
19:10    "Wolff un poliziotto a Berlino" serial kryminalny Niemcy
20:00    "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30    Wiadomości
20:55    Całe miasto śpiewa. Benefis Rona program rozrywkowy
23:15    Convenscion Express
00:00    Wiadomości
00:30    Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności
00:40    Prognoza pogody
00:45    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:50    "Babylon 5" serial SF USA 1994
01:35    Magazyn medyczny
01:55    "F.B.I. - Francesco Bertolazzi Investigatore" serial kryminalny Włochy 1969
02:55    NotteItalia 1956
03:30    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:40    Network dla Uniwersytetu. Geografia turystyczna . Wykład 13 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 34 program edukacyjny 

Kanal 5
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:35    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:20    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
19:00    "Wild Things" serial przyrodniczy USA
20:00    "Brottsvĺg II" serial policyjny Szwecja 2000
21:00    "V" serial sf USA 1983-84
22:45    "Huragan z Teksasu" reż.Colin Budds, wyk.Carl Weathers, Jürgen Prochnow, Cassandra Delaney, Tony Bonner film sensacyjny USA 1990
00:20    "Pytania i odpowiedzi" reż.Sidney Lumet, wyk.Nick Nolte, Timothy Hutton, Armand Assante, Patrick O'Neal film sensacyjny USA 1990
02:55    The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
03:45    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
04:35    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 

TV Norge
11:40    Rapport fra Quart-festivalen
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Rapport fra Quart-festivalen
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Rapport fra Quart-festivalen
19:30    "Change of Heart"
20:00    Biker-Jens Down Under
21:00    "Bronco Billy" reż.Clint Eastwood, wyk.Clint Eastwood, Sandra Locke, Geoffrey Lewis, Sam Bottoms film obyczajowy USA 1980
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Bronco Billy" reż.Clint Eastwood, wyk.Clint Eastwood, Sandra Locke, Geoffrey Lewis, Sam Bottoms film obyczajowy USA 1980
23:25    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:55    "Sprawiedliwość na 18 kołach" serial sensacyjny USA
00:45    "Nietykalni" reż.Brian De Palma, wyk.Kevin Costner, Sean Connery, Charles Martin Smith, Andy Garcia film kryminalny USA 1987
01:45    Wiadomości i prognoza pogody
02:00    "Nietykalni" reż.Brian De Palma, wyk.Kevin Costner, Sean Connery, Charles Martin Smith, Andy Garcia film kryminalny USA 1987
03:05    "Global Cops" serial dokumentalny
03:35    Big Brother 2001
05:25    Zakończenie programu 

RTPI
05:15    ACONTECE magazyn kulturalny
05:45    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:45    REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30    ENTRE NÓS
08:00    BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00    PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00    JORNAL DA TARDE Directo
15:00    A IDADE DA LOBA e 30
16:30    JÚNIOR program dla dzieci
17:30    ENTRE NÓS
18:00    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00    FÁBRICA DAS ANEDOTAS (III)
19:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15    BANQUEIRA DO POVO
21:00    TELEJORNAL Directo
21:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
22:30    UM ESTRANHO EM CASA
23:15    CRÓNICA DO SÉCULO (II série)
01:00    BANQUEIRA DO POVO
02:00    JORNAL 2
02:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
03:00    QUEBRA CABEÇAS (V)
03:45    CRÓNICA DO SÉCULO (II série)
04:45    PONTOS DE FUGA 

TVE
05:20    Flamenco
06:30    Gente magazyn kulturalny
07:15    Hablemos de negocios
07:30    Telediario matinal wiadomości poranne
09:00    Curso de Espanol
09:15    Barrio sesamo
09:45    Que viene el labo!
10:00    Tirame de la lengua
10:30    Cuentame como paso
11:35    Que corta es la vida
12:05    Espana de cerca
12:20    Fotografos
12:30    Europa 2002
13:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
13:30    Especial
14:00    Saber y ganar teleturniej
14:30    Corazon de verano
15:00    Telediario 1 wiadomości
15:45    El Tiempo
15:50    El manantial
18:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
18:30    La bruja aburrida
19:00    Codigo alfa
19:30    Cultura con n
20:00    Gente magazyn kulturalny
21:00    Telediario 2 wiadomości
21:45    El Tiempo
21:50    Esta es mi historia
00:00    Dias de cine
01:00    Conciertos de Radio 3
01:30    Polideportivo
02:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
02:30    "Pobre diabla" telenowela
04:00    Saber y ganar teleturniej
04:30    Especial 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 program dla dzieci
10:50    "Aventures des mers du sud" serial przygodowy
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20    Keno magazyn
13:25    C'est mon choix magazyn
14:25    "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:15    "Christine Cromwell: A bout portant" reż.E. W. Swackhamer, wyk.Jaclyn Smith, Celeste Holm, Ralph Bellamy, Mel Ferrer film kryminalny USA 1989
16:50    "Do You Take This Stranger" reż.Richard T. Heffron, wyk.Diane Baker, Gene Barry, Ivor Barry, Sidney Blackmer komedia USA 1970
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:45    Les Jours euros
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    Tout le sport magazyn sportowy
20:20    Tous egaux
20:55    Meeting w Saint-Denis Lekkoatletyka
22:50    Prognoza pogody
22:55    Soir 3 wiadomości
23:10    "Pierre Palmade, 33 ans..." film dokumentalny
01:10    "Du but au sifflet" film dokumentalny
02:50    La nuits de France 3 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:30    "Captains Courageous" reż.Michael Anderson, wyk.Robert Urich, Kenny Vadas, Kaj-Erik Eriksen, Robert Wisden film przygodowy USA 1995
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    "Joachim Fuchsberger" We własnej osobie program dokumentalny
16:30    Alfredissimo! magazyn kulinarny
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    Goldene Europa Show koncert galowy laureatów
22:15    Tylko w ARD
22:45    Harald & Eddi Comedy Classics program kabaretowy
23:15    Prosto z Berlina magazyn informacyjny
23:45    "Telefon 110" serial kryminalny Niemcy 1995
01:10    Magazyn nocny
01:30    "Palermo-Mediolan: Bez powrotu" reż.Claudio Fragasso, wyk.Giancarlo Giannini, Raoul Bova, Stefania Sandrelli, Romina Mondello film sensacyjny Włochy 1995
03:10    Wiadomości
03:15    "Hawkins" serial kryminalny USA 1973
04:25    Quer - tydzień z Christophem Süßem magazyn informacyjny 

ZDF
05:05    Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Klinika w Szwarcwaldzie" serial obyczajowy Niemcy 1985
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:35    Delektujmy się niemieckimi potrawami magazyn kulinarny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
12:45    Grand Prix Anglii na torze Silverstone (trening) Formuła 1 relacja (na żywo)
14:15    Radość podróżowania magazyn
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:45    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
18:00    "Hotel na zamku Orth" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Leśniczówka Falkenau" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15    Akta XY... sprawy nierozwiązane magazyn kryminalny
21:15    Gdzie jest Katrin?
21:45    Wiadomości
22:15    Aspekty magazyn kulturalny
22:45    Akta XY... sprawy nierozwiązane magazyn kryminalny
22:50    "Kapitan" serial sensacyjny Niemcy 1997
00:20    Wiadomości
00:35    "Kolor pieniędzy" reż.Martin Scorsese, wyk.Paul Newman, Tom Cruise dramat obyczajowy USA 1986
02:30    Wiadomości
02:35    Giełda 3sat magazyn gospodarczy
03:10    Wiadomości
03:15    Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.)
04:05    Gdzie jest Katrin? (powt.)
04:35    Citydreams program muzyczny 

3sat
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn (powt.)
09:45    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15    Beckmann talk show
11:15    Migawki z Tyrolu Południowego magazyn krajoznawczy
11:45    Zajazd magazyn motoryzacyjny
12:15    Konsultacje magazyn medyczny
13:00    Wiadomości
13:15    Silvia Grohs-Martin Gero von Boehm spotyka magazyn kulturalny (powt.)
14:00    "Kakao" Artykuły kolonialne film dokumentalny
14:15    Hitparade magazyn muzyczny
15:00    Historia współczesna na ekranie program dokumentalny
16:00    "Nie tylko piach i skorupy..." film dokumentalny
16:30    "Szwajcaria" Szlaki wycieczek serial dokumentalny
17:15    Sztuka i rupiecie magazyn kulturalny
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    "Pomiędzy niebem i piekłem" film dokumentalny
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę
20:00    Wiadomości
20:15    "Ruchome piaski" film dokumentalny
21:00    Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów
21:30    Giełda 3sat magazyn gospodarczy
22:10    Wiadomości
22:30    "Harlis" reż.Robert van Ackeren, wyk.Mascha Rabben, Gabi Larifari, Ulli Lommel, Heidy Bohlen film obyczajowy Niemcy 1972
23:50    Till Brönner & Band "Blue Eyed Soul" JazzBaltica 2002 koncert
01:20    Tohuwabohu program rozrywkowy
01:50    10 przed 10 magazyn informacyjny
02:15    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
02:25    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
02:50    Czas na kulturę magazyn (powt.)
03:30    Migawki z Tyrolu Południowego magazyn krajoznawczy (powt.)
04:00    Historia współczesna na ekranie program dokumentalny 

PRO 7
05:10    ClipMix magazyn rozrywkowy (powt.)
05:50    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:45    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:40    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:10    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:40    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:10    Fort Boyard reality show (powt.)
10:10    Desert Forges reality show
11:05    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Killer Kobra" reż.David Hillenbrand/Scott Hillenbrand, wyk.Pat Morita, Hoyt Axton, Scott Hillenbrand, Joseph Ruskin film fantastyczny USA 1998
22:15    "Dzieci kukurydzy 5" reż.Ethan Wiley, wyk.Stacy Galina, Alexis Arquette, Eva Mendes, greg Vaughan horror USA 1998
23:45    "Cyborg Cop 3" reż.Yossi Wein, wyk.Frank Zagarino, Bryan Genesse, Jennifer A. Miller, Ian Roberts film sensacyjny USA 1995
01:15    "Killer Kobra" reż.David Hillenbrand/Scott Hillenbrand, wyk.Pat Morita, Hoyt Axton, Scott Hillenbrand, Joseph Ruskin film fantastyczny (powt.) USA 1998
02:55    "Dzieci kukurydzy 5" reż.Ethan Wiley, wyk.Stacy Galina, Alexis Arquette, Eva Mendes, greg Vaughan horror (powt.) USA 1998
04:10    "Cyborg Cop 3" reż.Yossi Wein, wyk.Frank Zagarino, Bryan Genesse, Jennifer A. Miller, Ian Roberts film sensacyjny (powt.) USA 1995

RTL 2
05:20    Seriale animowane
08:00    "Pan i pani Smith" serial komediowy USA 1996-97
09:45    Najgłupsi kierowcy świata program rozrywkowy (powt.)
10:40    Megaman program rozrywkowy
11:35    "Cudowne lata" serial komediowy (powt.) USA 1988-93
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    Najgłupsi kierowcy świata program rozrywkowy
18:30    "Ranma 1/2" serial animowany
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Happy, Texas" reż.Mark Illsley, wyk.Jeremy Northam, Steve Zahn, William H. Marcy, Ally Walker komedia USA 1999
22:05    "Osadzony" reż.John Flynn, wyk.Sylvester Stallone, Donald Sutherland, John Amos, Darlanne Fleugel film sensacyjny USA 1989
00:05    "The Swift Shaolin Boxer" reż.Jimmy Wang-Yu, wyk.Wong Dao, Chi Kwan-Chin, Tsung Hua, Ling Wong film sensacyjny Hongkong 1980
02:00    Wiadomości
02:15    "Dragon Angel" reż.Lee Ying Chiu, wyk.Cynthia Luster, John Lam, David Koh, Ann Cheung film sensacyjny (powt.) Hongkong 1993
03:55    "Na pograniczu śmierci" reż.Ruben Preuss, wyk.Shannen Doherty, Costas Mandylor, John Diehl, William R. Moses film kryminalny (powt.) USA 1994

Kabel 1
06:45    Mord - Krimi - Serie, USA 1995 Diagnose
07:40    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
08:45    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
09:40    Viper - Action - Serie, USA 1996
10:40    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
11:40    Flipper - Die neuen Abenteuer - Abenteuer - Serie, USA 1999
12:30    Hawaii 5 - 0 - Krimi - Serie, USA 1976
13:30    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
14:30    Trio mit vier Fäusten - Action - Serie, USA 1983
15:25    Mord - Krimi - Serie, USA 1994 Diagnose
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1996
17:20    K1 Nachrichten
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Der Mann aus Laramie - Western, USA 1955 reż.Anthony Mann, wyk.James Stewart, Cathy O'Donnell, Donald Crisp, Arthur Kennedy, Wallace Ford, Alex Nicol, Aline MacMahon, Jack Elam, John War Eagle
22:25    Fahr zur Hölle, Gringo - Western, USA 1969 reż.Nathan Juran, wyk.Telly Savalas, George Maharis, Arlene Dahl, Janet Landgard, Jocelyn Lane, George Coulouris
00:20    Das Phantom der Lüste - Mister Big - Erotik, Frankreich 1996 reż.Cotte, wyk.Scott Coppola, Libbey George, Kyle Hunter, Augusto Polo, Julia Kruis, Vince Cole, Gabriella Hall, De'Ann Power, Neil Larson
01:56    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
02:00    Gunfighter - Western, USA 1998 reż.Christopher Coppola, wyk.Robert Carradine, Martin Sheen, Clu Gulager, Will Hutchins, Chris Lybbert, Louis Schwiebert, Adrienne Stout
03:42    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Cel - kurs
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
09:50    Bloomberg Forum
09:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Wiadomości z giełdy
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Wiadomości sportowe
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
16:50    Bloomberg Forum
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Cel - kurs
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Wiadomości z giełdy
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
18:55    Prosto z parkietu
19:05    Wiadomości sportowe
19:20    Cel - kurs
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
20:50    Bloomberg Forum
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Cel - kurs
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Wiadomości z giełdy
23:00    Prosto z parkietu
23:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Cel - kurs
23:30    Prosto z parkietu
23:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Cel - kurs
01:30    Prosto z parkietu
01:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Cel - kurs
03:30    Prosto z parkietu
03:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum 

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    SMS Challenge magazyn
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy (powt.) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.