FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces odc.3394; serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3395; serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Kwadrans po ósmej
08:30 Kopciuszek - Mała rzecz a cieszy; serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
08:55 Domowe przedszkole - Pstryczek-elektryczek; program dla dzieci
09:25 Bob Budowniczy - Dźwig nie ma gdzie spać; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:35 Papirus - Siedem węzłów Horusa; serial animowany kraj prod.Francja (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Extr@-język angielski dla młodzieży - Kuzynka gospodyni - (TXT - str.777) kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:20 Podróżnik - Rzeka Draa
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.858; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Melduję posłusznie, że znowu tu jestem!; film fabularny kraj prod.Czechosłowacja (1957)
14:30 My Wy Oni; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1247; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu odc.9; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 8 (Commander in Chief, ep. 8 Rubie Dubidoux, The Brown Bound Express); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Moda na sukces odc.3396; serial kraj prod.USA (2001
18:00 Moda na sukces - odc. 3397; serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Anioł stróż; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera-Suchary Szalonego Rogera
19:05 Wieczorynka - Maurycy i Hawranek-Echo; serial animowany
19:15 Wieczorynka - Sali Mali II-Co rośnie w ogródku?; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Pogoda dla kierowców
20:15 Herosi - Trudności - (TXT - str.777) kraj prod.USA (2006)
21:05 Herosi - Ucieczka - (TXT - str.777) kraj prod.USA (2006)
21:55 Forum; program publicystyczny
22:40 Teleexpress nocą
23:00 Bez pardonu III - Człowiek-apteka; serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:45 Dobre, bo polskie - Kobra: Odwet; spektakl teatralny
01:25 Dobre, bo polskie - Kapitan Sowa na tropie-Uprzejmy morderca; serial TVP
01:55 Dobre, bo polskie - S. O. S. - Jolka ; serial TVP
02:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue odc.99/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 100/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik-Pok - Lody pingwina; serial animowany
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka-przygody z wodą - Skarby morza; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - Bez odwrotu; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Święta wojna - Nieszczęścia Ernesta; serial TVP
11:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 8; serial komediowy TVP
11:45 Magnum - Wiatry Kona; serial kraj prod.USA (1985)
12:35 Przygody Tarzana - Śmiercionośny ładunek; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
13:00 Raj na ziemi - Kamczatka; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
14:00 Dubidu; quiz muzyczny
15:00 Dr Quinn s.VI odc.9/22; serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki odc.43/66 - (TXT - str.777) kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - Nieoczekiwany powrót; serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Zorro odc.71/78 - (TXT - str.777); serial kraj prod.USA (1957)
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:10 Janosik - Pobili się dwaj górale - (TXT - str.777); serial TVP
20:05 Historia Roxanne; dramat kraj prod.USA (1989)
21:40 Kobieta pracująca radzi odc.2; magazyn
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
23:10 Podróż w czasie - Nostradamus; dokument fabularyzowany kraj prod.USA (2005)
00:40 Wiedźmin; film fabularny kraj prod.Polska (2001)
02:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:51 Pogoda; STEREO
20:57 Trzecwi ymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
22:44 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:50 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków - kronika; relacja; STEREO
23:58 Ostatnie dni sław - Ayrton Senna, odc. 1; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:04 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:33 Kurier; STEREO
01:48 Pogoda; STEREO
01:51 Ostatnie dni sław - Ayrton Senna, odc. 1; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:44 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42
07:45 TKW Poranny
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:00 Kurier
08:03 Kurier
08:15 Kurier
08:18 Pogoda
08:21 Serwis ekonomiczny
08:24 Przegląd prasy
08:30 Kurier
08:39 Przegląd prasy
08:42 Serwis sportowy
08:45 Qadrans qltury; magazyn
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
16:01 Serwis ekonomiczny
16:07 Serwis sportowy
16:14 Rozmowa dnia
16:30 Dla niesłyszących - Kurier
16:42 Pogoda
16:45 Wiadomości Kuriera
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
16:50 Wywiad Kuriera
16:55 Za zamkniętymi drzwiami; magazyn
17:14 Pogoda
17:16 Serwis sportowy
17:24 Serwis Kulturalny
17:30 Kurier
17:56 Pogoda
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:11 Raport na gorąco
18:13 Pogoda dla Warszawy
18:13 Kurier Mazowiecki
18:24 Wiadomości sportowe
18:30 Qadrans qltury; magazyn
18:40 E - lementarz; magazyn
18:55 FILM DOKUMENTALNY: WIELKIE NAPADY PRL; dokument fabularyzowany; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Kronika Warszawska; film dokumentalny
19:55 Raport na gorąco
20:01 Telekurier
20:30 Kurier
20:48 Pogoda
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier
21:43 Pogoda
21:46 Kurier Warszawy Mazowsza
21:57 Raport na gorąco
22:00 Wiadomości sportowe
22:04 Pogoda dla Warszawy Mazowsza
22:06 Wywiad Kuriera
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier
22:40 Pogoda
22:43 Patrol 3; magazyn
23:04 Sportowy Wieczór
23:30 Kurier
23:51 Pogoda
23:58 Ostatnie dni sław - Ayrton Senna, odc. 1; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Plus - minus; magazyn
01:04 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:33 Kurier
01:53 Pogoda
01:56 Ostatnie dni sław - Ayrton Senna, odc. 1; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sekret Laury (105) - telenowela
07.45 TV Market - mag. reklamowy
08.00 Wielka wygrana -- teleturniej
08.55 Graaykowie (29) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (76): Terapia zbiorowa - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (9) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (9) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (9) - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem - telenowela
14.00 Miodowe lata (79) - serial komediowy
14.45 Benny Hill - program rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępcza (128): Polityczne sprawy - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (77): Tylko dla pań - serial kom.
16.55 Strainik Teksasu (92) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (35) - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (129): Kręte ścieiki emancypacji - serial komediowy
20.00 Skazany na śmierć (3, 4) - serial sensacyjny
21.55 Studio Lono
22.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (13) - serial sensacyjny
23.00 Zyć nie umierać - film sensacyjny, USA 2000
01.00 Dziewczyny w bikini
02.00 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.45 Telesklep
06.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
07.05 Magda M. (35, 36) - serial obyczajowy
09.05 Wykręć numer - teletumiej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.30 Co nowego u Scooby'ego (9) - serial animowany
11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.05 Na.Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Pogoda na miłość (3) - serial obyczajowy
15.20 Prawo poiądania (101) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.20 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 Dzieci ciemności - dramat obyczajowy, USA 1994
22.15 Magda M. (37, 38) - serial obyczajowy
00.15 Kryminalni (57): Świadek - serial kryminalny
01.15 Kryminalni (58): Egzamin - serial kryminalny
02.10 Nocne igraszki - program rozrywkowy
03.10 Telesklep
03.30 Uwaga! - magazyn
03.50 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Polski
06.05 V-max - mag. motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (20) - serial anim.
09.00 TiViSekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (218)  - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (15) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (48) - serial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (16) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - program rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (219) - telenowela
20.00 Kameleon (8) - serial sens.
21.00 Policyjna opowieść (1) - film sensacyjny, Hongkong 1985
23.10 Baby Boy - film obyczajowy, USA 2001
01.50 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.25 Muzyczne listy - program muzyczny
03.15 Kinomaniak - mag. filmowy
03.40 Sztukateria - mag. kulturalny
04.00 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.10 Nie ma sprawy - serial kom.
09.10 Gorzka zemsta (14) - telenowela
10.05 Przystanek Alaska (109) - serial obyaajowy
11.05 Zabawa od kuchni
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta (15) - telenowela
15.10 Nikita (6) - serial sensacyjny
16.10 Życie na fali (11) - serial obyczajowy
17.10 Seans filmowy - magazyn
18.10 Przystanek Alaska (109) - serial obyczajowy
19.10 Życie na fali (12) - serial obyczajowy
20.10 Zdradliwa toń - film sensacyjny, USA 1975
22.20 Bez śladu (4) - serial kryminalny
23.20 Autostopowicz: Wyścig o przetrwanie - thriller, USA 2003
01.10 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Na żywioł - Powietrze cz.2; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Leśnym tropem - odc. 2; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Odbicia odc.4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Fabryka śmiechu (7); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Złotopolscy odc.845 -Cios; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan odc.1240; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne; STEREO
13:05 Marzenia do spełnienia odc.3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Mój pierwszy raz ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Zaczarowany krąg; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Na żywioł - Powietrze cz.2; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Baset ; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Pomorskie krajobrazy - Paul Robien - ojciec Zielonych; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Odbicia odc.4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Odkrywanie Warszawy - Oblicza Muzeum Literatury; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Złotopolscy odc.845-Cios; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - Dwa gniazda; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:05 Pogoda dla kierowców; STEREO
20:10 Klan odc.1240; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 W stronę świata odc.2-Kasia Romańska; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Marzenia do spełnienia odc.4; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Rozmowa z... Zdzisławem Syldakt, Wiesławem Smereczyńskim i Edmundem Kozłowskim; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Podróżnik - El Camino; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę coś zmienić w sobie?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Odbicia odc.4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy odc.845-Cios; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - Dwa gniazda; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan odc.1240; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 W stronę świata odc.2-Kasia Romańska; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Marzenia do spełnienia odc.4; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę coś zmienić w sobie?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Bieszczadzki Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Tajemnice Rosji - Ural - granica między Europą a Azją. Ural Środkowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Rock polityka (2); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Vanaprastham - Ostatntaniec; film fabularny kraj prod.Indie, Francja, Niemcy (1999); reż.:Shaji N. Karun; wyk.:Mohanlal Mohanlal, Mattanoor Shankara Marar, Kukku Parameshwaram, Venmani Haridas, Kalamandalam Gopi, Venmani Vishnu; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Kino krótkich filmów - Stille nacht odc.4 kraj prod.Wielka Brytania (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Klasyka filmowego dokumentu - Indie oczami Louisa Malle'a odc.2; serial dokumentalny kraj prod.Francja (1969); Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kino krótkich filmów - Tren dla miasta Szydłowa; reportaż kraj prod.Polska (1974); reż.:Bogdan Dziworski; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 KFPP Opole - '93 - Hey Kasia Nosowska; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Złoto dezerterów; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Dymitr Szostakowicz - V Symfonia; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Strefa sztuki - Józef Mehoffer - witraże życia; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Gustawa Herlinga Grudzińskiego rozważania o cnotach - męstwo; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Archiwum Jazzu Rocka - Henryk Miśkiewicz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Każdy młody mężczyzna; komedia kraj prod.Czechosłowacja (1965); reż.:Pavel Jurácek; wyk.:Pavel Landovský, Jaromír Hanzlík, Václav Havel, Vladimír Hrabánek, Ladislav Jakim, Jan Kotva; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Umrę, by żyć - Gustaw Mahler; film dokumentalny kraj prod.Austria (2007); reż.:Wolfgang Lesowsky; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Strefa - Studio Alternatywne - Sztuka śmierci - Zuzanna Janin; magazyn; Dozwolone od lat 18
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Uzak; dramat kraj prod.Turcja (2002); reż.:Nuri Bilge Ceylan; wyk.:Muzaffer Ozdemir, Emin Toprak, Zuhal Gencer Erkaya, Nazan Kirilmis, Feridun Koc; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 18 Przegląd Piosenki Aktorskiej - "Sukienki Miry" - piosenki Miry Zimińskiej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Konflikty, bitwy, wojny - Czerwone Maki; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Zakręty dziejów - Era Atomowa; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Dzieje Polaków - Jagiellonowie - czas wojen; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulisy III RP - Rząd Mazowieckiego.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Z archiwum IPN - Operacja C - 1; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogranicze w ogniu - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Siła bezsilnych - Mord w Kielcach; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Kontrowersje - Prowokacja kielecka; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Sikorski; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Pogranicze w ogniu - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Zakończenie dnia

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Sportowe wakacje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Z archiwum TVP - Polska tyczka; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Lekkoatletyka - Puchar Europy - Monachium; STEREO
12:10 Wybór Miasta Gospodarza Zimowych IO 2014; STEREO
12:45 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Henryk Łasak; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Copa Libertadores - Santos-America
15:30 Gwiazdy wielkiego sportu - Bjoern Borg; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Papa Stamm; dokument fabularyzowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Puchar Króla Hiszpanii: Sevilla - Getafe
19:00 Copa Libertadores - Libertad-Boca Juniors
20:45 Z archiwum TVP - Nurkowanie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Z archiwum TVP - Maciej Żurawski; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Piłkarskie MŚ do lat 20 - skróty; STEREO
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Lekkoatletyka - Puchar Europy - Monachium; STEREO
00:55 Zakończenie dnia

AXN
06.20    The Amazing Race 7 (odc. 6) serial dokumentalny
07.15    Bez pardonu 4 (odc. 19) serial kryminalny wyk. Craig T. Nelson, Roger Aaron Brown, Sean Patrick Thomas, Wayne Duvall
08.10    Robinsonowie 7: Wyspy Perłowe (odc. 2) serial dokumentalny
09.05    Władca zwierząt 3 (odc. 1) serial przygodowy reż. Peter Andrikidis, Ian Gilmour, wyk. Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Dylan Bierk
10.00    Wydział spraw zamkniętych 5 (odc. 9) serial kryminalny wyk. Julie Stewart, Michael Hogan, Joy Tanner, Jay Brazeau
10.55    The Amazing Race 7 (odc. 6) serial dokumentalny
11.50    Robinsonowie 7: Wyspy Perłowe (odc. 2) serial dokumentalny
12.45    Bez pardonu 4 (odc. 19) serial kryminalny wyk. Craig T. Nelson, Roger Aaron Brown, Sean Patrick Thomas, Wayne Duvall
13.40    Władca zwierząt 3 (odc. 1) serial przygodowy reż. Peter Andrikidis, Ian Gilmour, wyk. Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Dylan Bierk
14.35    Wydział spraw zamkniętych 5 (odc. 9) serial kryminalny wyk. Julie Stewart, Michael Hogan, Joy Tanner, Jay Brazeau
15.30    The Amazing Race 7 (odc. 7) serial dokumentalny
16.25    Bez pardonu 4 (odc. 20) serial kryminalny wyk. Craig T. Nelson, Roger Aaron Brown, Sean Patrick Thomas, Wayne Duvall
17.20    Robinsonowie 7: Wyspy Perłowe (odc. 3) serial dokumentalny
18.15    Władca zwierząt 3 (odc. 2) serial przygodowy reż. Peter Andrikidis, Ian Gilmour, wyk. Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Dylan Bierk
19.10    Wydział spraw zamkniętych 5 (odc. 10) serial kryminalny wyk. Julie Stewart, Michael Hogan, Joy Tanner, Jay Brazeau
20.05    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 (odc. 18) serial kryminalny wyk. Gary Sinise, Carmine Giovinazzo, Hill Harper, Melina Kanakaredes
21.00    Zabójcze umysły 2 (odc. 19) serial kryminalny wyk. Mandy Patinkin, Thomas Gibson, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
22.00    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 7 (odc. 14) serial kryminalny wyk. William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads
23.00    4400 2 (odc. 7) serial SF reż. Michael W. Watkins, wyk. Joel Gretsch, Jacqueline McKenzie, Patrick Flueger, Mahershalalhashbaz Ali
00.00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 (odc. 18) serial kryminalny wyk. Gary Sinise, Carmine Giovinazzo, Hill Harper, Melina Kanakaredes
00.55    Zabójcze umysły 2 (odc. 19) serial kryminalny wyk. Mandy Patinkin, Thomas Gibson, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
01.50    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 7 (odc. 14) serial kryminalny wyk. William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads
02.45    4400 2 (odc. 7) serial SF reż. Michael W. Watkins, wyk. Joel Gretsch, Jacqueline McKenzie, Patrick Flueger, Mahershalalhashbaz Ali

Kuchnia TV
07:00     Telesprzedaż
07:30     Para w kuchni: Mule - magazyn kulinarny odc. 15
08:00     Gotowanie dla dzieci z Luisem: Czekoladowe chrupki - magazyn kulinarny odc. 3
08:10     Julie gotuje - magazyn kulinarny
08:15     Telesprzedaż
08:50     Delia na lato: Cały świat uwielbia lody - magazyn kulinarny odc. 3
09:20     Dania w pół godziny - magazyn kulinarny odc. 56
09:45     Zgrabne gotowanie - magazyn kulinarny odc. 16
10:10     Słodki drań: Podwieczorek - magazyn kulinarny odc. 1
10:40     Bosonoga Contessa: Czekoladowa uczta - magazyn kulinarny odc. 27
11:05     Na słodko 2: Mango - magazyn kulinarny odc. 36
11:30     Telesprzedaż
12:00     Martha: David Boreanaz i Walt Willey - talk show odc. 89
12:45     Telesprzedaż
13:15     Julie gotuje - magazyn kulinarny
13:20     Szef kuchni! - serial komediowy odc. 5 Wlk. Brytania 1993
13:50     Dania w pół godziny - magazyn kulinarny odc. 56
14:15     Para w kuchni: Mule - magazyn kulinarny odc. 15
14:45     Słodki drań: Przyjęcie dla dzieci - magazyn kulinarny odc. 2
15:15     Zgrabne gotowanie - magazyn kulinarny odc. 17
15:45     Na słodko 2: Mięta - magazyn kulinarny odc. 37
16:10     Bosonoga Contessa: Pizza prosto z grilla - magazyn kulinarny odc. 28
16:35     Delia na lato: Letnie ryby i owoce morza - magazyn kulinarny odc. 4
17:05     Julie gotuje - magazyn kulinarny
17:10     Dania w pół godziny - magazyn kulinarny odc. 57
17:35     Przekręty Jamiego Olivera: Jak Anglik z Irlandczykiem - magazyn kulinarny odc. 29
18:00     Słoneczne smaki Sophie: Kreta - magazyn kulinarny odc. 6
18:30     Surfing po menu 2: Cairns - Highlands - magazyn kulinarny odc. 3
19:00     Martha: Holly Robinson Peete - talk show odc. 90
19:45     Julie gotuje - magazyn kulinarny
19:50     Gotowanie dla dzieci z Luisem: Hamburgery - magazyn kulinarny odc. 4
20:00     Jamie w domu: Bób i groszek - magazyn kulinarny odc. 2
20:30     Moja restauracja górą - reality show odc. 17
21:15     Moja restauracja górą - reality show odc. 18
22:00     Surfing po menu 2: Kakadu - magazyn kulinarny odc. 2
22:30     Bosonoga Contessa: Pizza prosto z grilla - magazyn kulinarny odc. 28
22:55     Przekręty Jamiego Olivera: Gliniarskie curry - magazyn kulinarny odc. 2
23:20     Para w kuchni: Kolendra i pietruszka - magazyn kulinarny odc. 16
23:50     Na słodko 2: Limonka - magazyn kulinarny odc. 34 
00:15     Słoneczne smaki Sophie: Toskania - magazyn kulinarny odc. 5
01:55     Bosonoga Contessa: Pizza prosto z grilla - magazyn kulinarny odc. 28
02:20     Słodki drań: Przyjęcie dla dzieci - magazyn kulinarny odc. 2
02:50     Zgrabne gotowanie - magazyn kulinarny odc. 17
03:15     Dania w pół godziny - magazyn kulinarny odc. 57
03:40     Para w kuchni: Mule - magazyn kulinarny odc. 15
04:10     Na słodko 2: Jogurt - magazyn kulinarny odc. 35

TVN 24
05:30 Serwis informacyjny
05:55 Powitanie poranka TVN 24
06:00 Serwis informacyjny
06:15 Skrót informacji
06:30 Serwis informacyjny
06:45 Skrót informacji
07:00 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:25 Biznes
07:30 Serwis informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny
08:10 Rozmowa poranka
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:45 Szkło kontaktowe – skrót
09:00 Serwis informacyjny
09:10 Gość poranny
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Przegląd wydarzeń zagranicznych
10:00 Serwis informacyjny
10:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Serwis biznesowy
11:00 Serwis informacyjny
11:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
11:30 Serwis informacyjny
11:45 Serwis biznesowy
12:00 Serwis informacyjny
12:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
12:30 Serwis informacyjny
12:45 Serwis biznesowy
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
13:30 Serwis informacyjny
13:45 Serwis biznesowy
14:00 Serwis informacyjny
14:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Serwis biznesowy
15:00 Serwis informacyjny
15:30 Serwis informacyjny
16:00 Bilans dnia
16:30 Raport popołudniowy
17:10 Prosto z Polski
17:30 Serwis informacyjny
18:00 Serwis informacyjny
18:30 Serwis informacyjny
18:40 Skaner polityczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze 
19:50 Sportowe podsumowanie dnia: Wiadomości sportowe
20:00 Kropka nad i
20:30 Raport wieczorny
21:00 24 godziny
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Serwis informacyjny
23:10 Bilans dnia
23:30 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
00:00 Skrót informacji
00:05 Kropka nad i
00:30 Skrót informacji
00:40 Ostatnie piętro
01:00 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
01:30 24 godziny
02:30 Szkło kontaktowe
03:30 Skrót informacji
03:35 Ostatnie piętro
04:00 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
04:30 24 godziny

Das Erste
05.30 ZDF-Morgenmagazin
09.00 heute
09.05 Rote Rosen
09.55 ARD-Wetterschau
10.00 heute
10.03 Brisant
10.30 Meine böse Freundin
12.00 heute mittag
12.15 ARD-Buffet
13.00 ZDF-Mittagsmagazin
14.00 Tagesschau
14.10 Rote Rosen
15.00 Tagesschau
15.10 Sturm der Liebe
16.00 Tagesschau
16.10 Nashorn, Zebra & Co.
17.00 Tagesschau um fünf
17.15 Brisant
17.47 Tagesschau
17.55 Verbotene Liebe
18.20 Marienhof
18.50 Windstärke 8
19.20 Das Quiz mit Jörg Pilawa
19.50 Das Wetter im Ersten
19.55 Börse im Ersten
20.00 Tagesschau
20.15 Mit deinen Augen
21.45 Panorama
22.15 Tagesthemen
22.43 Das Wetter im Ersten
22.45 Die Frauen von Stepford
00.15 Nachtmagazin
00.35 Buona sera, Mrs. Campbell
02.30 Tagesschau
02.35 Harry und die Hendersons
02.55 Harry und die Hendersons
03.15 Sturm der Liebe
04.05 Bilderbuch
04.50 Deutschlandbilder
04.55 Tagesschau

ZDF
05.30 ZDF-Morgenmagazin
09.00 heute
09.05 Volle Kanne - Service täglich
10.30 Wege zum Glück
11.15 Reich und Schön
11.35 Reich und Schön
12.00 heute mittag
12.15 drehscheibe Deutschland
13.00 ZDF-Mittagsmagazin
14.00 heute - in Deutschland
14.15 Lafer!Lichter!Lecker!
15.00 heute - Sport
15.15 Tierisch Kölsch
16.00 heute - in Europa
16.15 Wege zum Glück
17.00 heute - Wetter
17.15 hallo Deutschland
17.40 Leute heute
17.55 Ein Fall für zwei
19.00 heute
19.20 Wetter
19.25 Anna Pihl - Auf Streife in Kopenhagen
20.15 Aktenzeichen: XY... Ungelöst
21.15 auslandsjournal
21.45 heute-journal
22.12 Wetter
22.15 Maybrit Illner
23.15 Nina Ruge: Alles wird gut
00.15 heute nacht
00.30 Chinese Box
02.05 heute
02.10 Mein Hund, der Fußballstar
03.50 heute
03.55 Maybrit Illner
04.55 @rt of animation
05.05 hallo Deutschland

DR1
08.00 SommerSummarum
09.35 Yu-Gi-Oh
12.35 Liv på balkonen
13.05 Ud i det blå
13.35 Mig og min alder
14.05 Dawsons Creek
14.50 Nyheder på tegnsprog
15.00 Hjerteflimmer Classic
15.30 SommerSummarum
17.05 Trolddomsæsken
17.30 Fandango - med Sebastian
18.00 Når chimpansen er mat i sokkerne
18.30 TV Avisen med Sport
19.00 SommerVejret
19.05 Miss Marple
20.00 Huset på Christianshavn
20.30 Sommertid
21.00 TV Avisen
21.25 SportNyt
21.30 Sommervejret på DR1
21.45 Landsbyhospitalet
22.35 Hjertebanken
00.05 Musikprogrammet
00.35 No broadcast

DR2
15.30 Arbejde fremtid forandring
16.00 Det illegale Europa
16.30 Haven i Hune
17.00 Deadline 17:00
17.10 Danske Vidundere
17.30 Hun så et mord
18.20 Ironside
19.05 Lonely Planet
19.55 Kina indefra
20.50 Murphys lov
21.40 Cracker
22.30 Deadline
22.50 Extras
23.20 Den 11. time
23.50 Præsidentens mænd
00.30 Ironside
01.20 Mord i Frilandshaven
01.50 No broadcast

NRK1
08.00 Filip
08.20 Postmann Pat
08.35 Noahs dyrebare øy
09.05 Gjengen på taket
09.20 De tre vennene og Jerry
09.30 Trollz
10.00 Den dårligste heksa i klassen
10.25 Jungelens puls
10.30 Med hjartet på rette staden
11.15 Jukeboks: Vitenskap
12.00 Sport Jukeboks
13.05 Lunsjtrav
14.00 Wimbledon direkte
17.50 Oddasat - Nyheter på samisk
17.55 Nyheter på tegnspråk
18.00 Barne-tv
18.10 Nå er det nå
18.40 Distriktsnyheter
19.00 Dagsrevyen
19.30 Viten om
20.00 Løvebakken
20.25 Festivalsommer
20.55 Distriktsnyheter
21.00 Siste nytt
21.10 Sommeråpent
22.05 Skygger
23.00 Kveldsnytt
23.15 Nachspiel Wimbledon
23.35 Norge i dag
23.45 Hodet over vannet
00.45 No broadcast

NRK2
14.05 Svisj chat
17.45 Wimbledon direkte
20.00 Siste nytt
20.10 Norge i dag
20.20 Solbacken, avdeling E
21.20 Sorte orm
21.50 De andres smak
23.40 Dagens Dobbel
23.45 Sommeråpent
00.40 Svisj chat
06.00 No broadcast

SVT1
09.15 Hej hej sommar
09.16 Lillas smågodis
09.40 Unge greve Dracula
10.15 24 Direkt: Tällberg Forum 2007
12.00 Rapport
12.05 24 Direkt: Tällberg Forum 2007
14.00 Rapport
17.00 Två kilometer i mitt liv
17.30 Packat & klart sommar
18.00 Nalle har ett stort blått hus
18.25 Stora maskiner
18.30 Hej hej sommar
18.31 Lillas smågodis
18.55 Unge greve Dracula
19.30 Rapport
20.00 Vid kungens bord
21.00 Mr Flower Power
22.00 Kvinnans plats: Brud söker man
23.05 Rapport
23.15 Uppdrag granskning - sommarspecial
00.15 Sändningar från SVT24

SVT2
15.40 Gomorron Sverige
16.35 Att vandra i glömskan
17.35 Nyhetstecken
17.45 Uutiset
17.55 Regionala nyheter
18.00 Aktuellt
18.15 Adopterad och sviken
19.15 Oddasat
19.20 Regionala nyheter
19.30 Bergen - Kirkenes t/r
20.00 Veronica Mars
20.45 En politiskt korrekt semester
21.00 Aktuellt
21.25 A-ekonomi
21.30 Fritt fall
22.00 Nyhetssammanfattning
22.03 Sportnytt
22.15 Regionala nyheter
22.25 Väder
22.30 Musikal x 8: That’s Entertainment!
00.35 Myten Marilyn

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.