FANDOM


TVP 1
05:55 Wakacje z Jedynką - SpongeBob Kanciastoporty - Szok kulturalny, odc. 10 (Culture Shock); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Ludźmierz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Pełnosprawni - odc. 60; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Las bliżej nas - odc. 54 Od sadzonki do lasu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Polskie drogi - odc. 5/11 - Lekcja geografii -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Czołówka. Natura w Jedynce; STEREO, 16:9
10:30 Natura w Jedynce - Morza i oceany - Osobliwości mórz i oceanów. cz. 9. Graciosa (Seas and Oceans II); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Okrasa łamie przepisy - Ognista kuchnia -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Naturalnie zakręceni - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Jaka to melodia? - odc. 2720; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Chichot losu - odc. 4/13 - Dzieci śmieci -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Cudotwórca (Holy Man (E. Murphy)) -  txt. str. 777  109' kraj prod.USA (1998); reż.:Stephen Herek; wyk.:Eddie Murphy, Jeff Goldblum, Kelly Preston, Robert Loggia; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 13 (seria I, odc. 13) - Cel: Alex -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ojciec Mateusz - odc. 83 (seria VII, odc. 1) - Zastępstwo -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Mundial 2014 - Piłkarskie święto Brazylii (Piłkarskie święto Brazylii) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
20:35 Mundial 2014 - Skróty meczów (.) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
20:55 Piąty Stadion - odc. 136, Targowisko (seria VII odc. 9); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Mundial 2014 - studio: 1/4 F: Holandia - Kostaryka; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Mundial 2014 - 1 połowa - 1/4 F: Holandia - Kostaryka; 5.1, 16:9, Na żywo
00:15 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Tato -  txt. str. 777  110'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Maciej Ślesicki; wyk.:Bogusław Linda, Dorota Segda, Ola Maliszewska, Teresa Lipowska, Cezary Pazura, Krystyna Janda, Renata Dancewicz, Daria Trafankowska, Bronisław Wrocławski, Krzysztof Kumor; Dla małoletnich od lat 16
02:25 Biała wizytówka - odc. 1 Szyb nad lasem (odc. 1 Szyb nad lasem); serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986); reż.:Filip Bajon; wyk.:Jan Nowicki, Maria Gładkowska, Rolf Hoppe, Alfred Struwa, Zygmunt Bielwaski, Mirosława Marcheluk, Jerzy Trela, Daniel Olbrychski, Aleksander Małachowski, Barbara Rachwalska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Amba - tygrys syberyjski (Amba - the Russian Tiger); film dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 M jak miłość - odc. 1054; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Sztuka życia - odc. 67, Sylwia Gruchała; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Czarne chmury - odc. 3/10 - Zawiść -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Daleko od szosy - odc. 3/7 - Ania -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 4/26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 4/ 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2050; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Rodzinka.pl - odc. 95 "Strachy na lachy" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 96 "Kuzyn Artur" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Pogoda; STEREO, 16:9
16:25 Mundial 2014 - skrót: (.) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
17:20 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Mundial 2014 - studio: 1/4 F: Argentyna - Belgia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Mundial 2014 - 1 połowa - 1/4 F: Argentyna - Belgia; 5.1, 16:9, Na żywo
20:10 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos. Halo, panie pilocie! (1); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos W stronę słońca! (2); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Łowca głów (Pursued) -  txt. str. 777  91'; thriller kraj prod.USA, Kanada (2004); reż.:Kristoffer Tabori; wyk.:Christian Slater, Gil Bellows; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Piąty Stadion - odc. 136, Targowisko (seria VII odc. 9); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 SZALOM na SZEROKIEJ - koncert finałowy (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2014) cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Dorwać małego (Get Shorty)  100'; komedia kraj prod.USA (1995); reż.:Barry Sonnenfeld; wyk.:John Travolta, Rene Russo, Gene Hackman, Danny DeVito; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Przeklęta góra (Blind Mountain/Mang Shan)  98'; dramat kraj prod.Hongkong (2007); reż.:Yang Li; wyk.:Lu Huang, Louan Yang; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:15 Zakończenie dnia

TVP Szczecin
07:00 Nożem i widelcem - odc. 38 Szaszłyki z boczkiem i koktajle owocowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Polska poza Polską - Gdzie Bóg rozumie po polsku; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 AgroSzansa - odc. 30; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 W ZOO dookoła świata; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zapiski Łazęgi - Gryficka Rega; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Co u nas? -; STEREO, 16:9
10:30 Wędrówki po Szczecinie - Plac żołnierza polskiego; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:43 Wędrówki po regionie - Latarnia morska; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:56 Eco.express - Odpady papierowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Lato w Regionach - odc. 5 - Małopolskie Spotkanie z Folklorem; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Transmisja Skandia Maraton Lang Team - Krokowa; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Dwa żywioły, dwie pasje; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Podróże z góralem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Lato w Regionach - odc. 5 - Małopolskie Spotkanie z Folklorem; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Rączka gotuje - Rastauracja Hotelu Dąbrówka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 Lato w Regionach - odc. 5 - Małopolskie Spotkanie z Folklorem; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Strefa Country - Kris Kristofferson Country Top; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Lato w Regionach - odc. 5 - Małopolskie Spotkanie z Folklorem; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Transmisja Skandia Maraton Lang Team - Krokowa; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 AgroSzansa - odc. 30; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Transmisja Skandia Maraton Lang Team - Krokowa; STEREO, 16:9, Na żywo
14:35 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Co to konia obchodzi?; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Transmisja Skandia Maraton Lang Team - Krokowa; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Zielone Miasto - Zagrożenia różnorodności biologicznej - gatunki inwazyjne, zmiany klimatu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Transmisja Skandia Maraton Lang Team - Krokowa; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Podwodna Polska - Sklane schrony; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Transmisja Skandia Maraton Lang Team - Krokowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Magazyn Reporterów - Moja Patra; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:42 Telenotatnik - Zbuntowani; Bez ograniczeń wiekowych
17:57 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Równo - ważni - Województwo zachodniopomorskie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:27 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
18:39 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:42 Prosto z lasu - program przyrodniczy 2012 - Prosto z lasu 5/2013; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Zdarzyło się przed laty - Poczatek lata czyli opowieść o Freonie; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wielki Turniej Tenorów - XVI Wielki Turniej Tenorów 1/2014; relacja; Bez ograniczeń wiekowych
19:48 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:51 Wakacje w PRL - Wakacje w PRL 16; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Zapiski Łazęgi - Stare młyny; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Kronika 18 lat wcześniej - Kronika z dnia 05.07.1996; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 5.07 - 1; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 5.07 - 2; STEREO, 16:9
21:45 Eurosąsiedzi - odc. 189 (odc. 189); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:03 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:27 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:30 Archiwum Zbrodni - Wampir - odc. 13; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
22:42 Archiwum Zbrodni - Afera Baltony - odc. 12; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
22:54 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Kronika Wyścigu Solidarności 2014 5.07.2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Nieznana Białoruś. - Dniuka; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Nieznana Białoruś. - Pierwsza katastrofa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Mundial 2014 - 1/4 F: Argentyna - Belgia (1/4 F: Argentyna - Belgia) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
01:20 Mundial 2014 - 1/4 F: Argentyna - Belgia (1/4 F: Argentyna - Belgia) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
02:20 Mundial 2014 - 1/4 F: Holandia - Kostaryka (1/4 F: Holandia - Kostaryka) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
03:25 Mundial 2014 - 1/4 F: Holandia - Kostaryka (1/4 F: Holandia - Kostaryka) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
04:20 Ze sportowego archiwum - Futbol nie całkiem fair; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Nożem i widelcem - odc. 38 Szaszłyki z boczkiem i koktajle owocowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
05:05 Nieznana Białoruś. - Dniuka; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Nieznana Białoruś. - Pierwsza katastrofa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:05 AgroSzansa - odc. 30; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:30 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:30 Jeźdźcy smoków (20) - serial animowany
8:00 Jeźdźcy smoków (1) - serial animowany
8:30 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (17) - serial animowany
9:00 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (18) - serial animowany
9:30 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (19) - serial animowany
10:00 Ewa gotuje (184) - magazyn kulinarny
10:30 Ania z Zielonego Wzgórza - film animowany, Kanada 2005
12:00 Disco Hit Festiwal Kobylnica 2014 - widowisko
14:00 Każdy chce być Włochem - komedia romantyczna, USA 2007
16:10 13 posterunek (8) - serial komediowy
16:45 13 posterunek (9) - serial komediowy
17:20 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (1) - reality show
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (235) - serial komediowy
20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Polska - Iran
22:00 Spider-Man - film przygodowy, USA 2002
0:50 Polowanie na rekina - film sensacyjny, USA 2001
2:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:30 Uwaga! - magazyn reporterów
5:50 Mango - telezakupy
7:55 Top Wings 2 (2/10) - program rozrywkowy
8:30 Dzień dobry wakacje (3/20) - magazyn
11:00 Ugotowani - program kulinarno-rozrywkowy
11:55 Project Runway (5/13) - reality show
12:55 Efekt domina (4/8) - serial dokumentalny
13:30 X Factor (5/14) - program rozrywkowy
14:55 Top Gear 21 (5) - magazyn motoryzacyjny
16:05 Sekrety chirurgii (4/13) - reality show
17:00 Surowi rodzice (4/13) - reality show
18:00 Kuchenne rewolucje: Imperium Smaku, Łódź - program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Lepiej późno niż później - komedia, USA 2003
22:45 Prosto w serce - komedia romantyczna, USA 2007
0:55 Gliniarz z Beverly Hills - komedia sensacyjna, USA 1984
3:05 Uwaga! - magazyn reporterów
3:20 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy

TV 4
6:00 Benny Hill (68) - program rozrywkowy
6:35 Przyjaciele z Kieszonkowa (24) - serial animowany
6:55 Przyjaciele z Kieszonkowa (25) - serial animowany
7:15 Przyjaciele z Kieszonkowa (26) - serial animowany
7:35 Przyjaciele z Kieszonkowa (27) - serial animowany
7:55 Jej Szerokość Afrodyta (14) - serial komediowy
8:50 Tuż przed tragedią (4) - serial dokumentalny
9:55 Zaklinacz psów (1) - reality show
10:55 Galileo (366) - program popularnonaukowy
11:55 Dom nie do poznania 8 (235) - reality show
12:55 Tuż przed tragedią (5) - serial dokumentalny
13:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny
14:55 Jaś Fasola (9) - serial komediowy
15:35 Bruce Lee - legenda kung-fu (1/2) - film biograficzny, Chiny 2008
17:30 Niezatapialny Titanic - film dokumentalny, Wielka Brytania 2008
19:00 Galileo (266) - program popularnonaukowy
20:00 Zabójcze wody - horror, Kanada/USA 2006
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Miami 9 (202) - serial kryminalny
22:45 Ślepy zaułek - film kryminalny, USA 1997
0:50 Błękitny Grom - film sensacyjny, USA 1983
3:10 4music - magazyn muzyczny
4:10 mała Czarna - talk-show
5:00 4music - magazyn muzyczny

TVN 7
5:10 Szymon Majewski Show: Paranienormalni i Adam Małysz (13/15) - program rozrywkowy
6:10 Szymon Majewski Show: Magda Gessler, Mariusz Pudzianowski i Robert Burneika (14/15) - program rozrywkowy
7:10 Mango - telezakupy
9:15 Złoty chłopak (10/13) - serial kryminalny
10:15 Smocza lanca: Smoki schyłku jesieni - film animowany, USA 2008
12:15 Pod osłoną nocy (4/16) - serial kryminalny
13:15 Czterej pancerni i pies (10/21) - serial wojenny
14:25 Brzydula (105) - serial komediowy
15:00 Brzydula (106) - serial komediowy
15:35 Brzydula (107) - serial komediowy
16:05 Brzydula (108) - serial komediowy
16:40 Brzydula (109) - serial komediowy
17:15 Piramida strachu - film przygodowy, USA 1985
19:30 Komediowa sobota: Stare lwy - komedia przygodowa, USA 2003
21:50 Komediowa sobota: Napoleon Wybuchowiec - komediodramat, USA 2004
23:40 Ostatni skaut - film sensacyjny, USA 1991
1:55 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy
4:00 Druga strona medalu: Anna Komorowska (2/7) - talk-show
4:30 Druga strona medalu: Cherie Blair (3/7) - talk-show

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 975* - Wyrok; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 976* - Wszystkie kobiety Wieśka; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 977* - Zatrute produkty; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 978* - Powrót męża; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 979* - Problemy z maturzystką; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:35 Mistrz grilla 2014 - /1/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 3/13 - Olaf, Blondi i Myszka -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zaklęty Dwór - odc. 1/7* - Cień Starościca -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Polacy w Serbii; reportaż; STEREO, 16:9
12:10 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Bank nie z tej Ziemi - odc. 7/13*  Sen wariata; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Morze i Tag" (31); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 549 - Przypadki rodzinne; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Woliński Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Polonia w Komie - Krym - Bakczysaraj (507); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (200); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (204); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1044; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Londyńczycy - odc. 5/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Sceny z życia smoków - Wielkie pranie odc. 4; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (54); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Lalka - odc. 3* - Wielkopańskie zabawy -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Opole 2013 - Tylko hity; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (204); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1044; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Sceny z życia smoków - Wielkie pranie odc. 4; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (54); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Lalka - odc. 3* - Wielkopańskie zabawy; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Opole 2013 - Tylko hity; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.