FANDOM


Tvp1 logo

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Biblioteka rodzinna; Wyprawa do wnętrza Ziemi; (Goodtimes Family Classics); 1996  cykl animowany prod. kanadyjskiej
09:30 Jedyneczka; program dla dzieci
09:55 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
10:20 Zew krwi; - Nawiedzona jaskinia; (Call of the Wild); 1999  serial przygodowy prod. kanadyjskiej; wyk: Shane Meier, Nick Mancuso, Crystal Buble, Kathleen Duborg i inni
11:10 Na haczyku - magazyn wędkarski
11:25 Szansa na życie
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii; program poświęcony dostosowywaniu polskiego rolnictwa do wymogów Unii Europejskiej.; powt.
12:45 Klan; odc. 636; telenowela TVP; powt.
13:15 Technika kosmiczna w medycynie; odc. 2/4; (Space Medicine); 2000  film dokumentalny prod. kanadyjskiej
13:40 Telezakupy
14:00 Słowo daję; Historia wpisana w życie; reportaż Ewy Szprynger
14:30 Tam, gdzie wschodzi słońce; odc. 1 - Zaliczka z Ameryki; program opowiadający historię poszukiwania kopii wileńskiego obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej
15:00 Wiadomości
15:10 Perła Bałkanów; reportaż Waldemara Karwata
15:40 Otwarte drzwi; magazyn katolicki
16:05 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:30 Moda na sukces; telenowela prod. USA; wyk: Ronn Moss, Katherine Kelly Lang, Susan Flannery, John McCook i inni
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc. 637; telenowela TVP
18:10 Forum; program publicystyczny [audiotele: 0-700 25 011 opcja 1, 0-700 25 012 opcja 2)
19:00 Wieczorynka; Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc. 19 - Mała mysz w wielkim mieście; serial animowany prod. kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Wojciech Wójcik - mistrz kryminału; Prywatne śledztwo; 1986  film sensacyjny prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Roman Wilhelmi, Jan Peszek, Janusz Bukowski, Jan Jankowski
22:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny
22:35 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:05 Monitor  Wiadomości
23:25 W krainie dreszczowców; Drapieżna zabawa; (Combat de fauves); 1997  thriller psychologiczny prod. francusko-niemiecko-belgijskiej (84') [tylko dla dorosłych]; reż: Benoit Lamy; wyk: Richard Bohringer, Ute Lemper, Papa Wemba, Jacqueline Nicolas i inni
00:55 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:15 Złotopolscy; odc. 43 - Choroba; telenowela TVP
07:35 Dwójka Dzieciom; Przygody Bolka i Lolka; Reksio; serial animowany dla dzieci
08:00 Cena życia; odc. 27 - Wczorajsze nowiny; (All Saints); serial prod. australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]
10:20 Ryzykanci; seria II; reality show prod. USA [stereo]
11:05 Wspomnienia konika na biegunach; reportaż Michała Fajbusiewicza
11:25 Zielona karta; telenowela dokumentalna, której bohaterami są Polacy-posiadacze "Zielonej Karty", umożliwiającej legalną emigrację do USA; reż: Jarosław Sypniewski, Sławomir Grunberg; powt.
11:50 Sukces; odc. 14/36; 2000  serial TVP; reż: Andrzej Kostenko; wyk: Dorota Deląg, Piotr Machalica, Andrzej Pieczyński, Marzena Trybała
12:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 43/110; serial prod. USA (STEREO)
14:00 Szansa na sukces; - Wojciech Młynarski; (STEREO)
15:00 Zrozumieć świat; odc. 10 - Zazdrość; magazyn dla młodzieży
15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc. 8/26 - Astronomiczna przyjaźń; (Caitlin's Way); 2000  serial obyczajowy prod. kanadyjsko-amerykańskiej; wyk: Lindsay Felton, Cynthia Belliveau, Jeremy Foley, Ken Tremblett i inni
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc. 453 - Widmo z Nowego Jorku; telenowela TVP; powt.
16:55 "A wszystko to ty..." Jubileusz Marka Grechuty; Koncert Galowy Studenckiego Festiwalu Piosenki; wyk: Marek Grechuta, Grzegorz Turnau, Wiktor Zborowski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz, Katarzyna Groniec, Ewa Bem, Ryszard Rynkowski i inni
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:56 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Ogród sztuk; - Kicz; magazyn
20:00 M jak miłość; odc. 89; serial TVP
20:55 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:45 Praca dla każdego; magazyn
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:40 Wieczór Filmowy Kocham Kino - Debiuty 2002; Moje miasto; 2002  film obyczajowy prod. polskiej (60'); reż: Marek Lechki; wyk: Radosław Chrześciański, Agnieszka Banach, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała i inni
23:50 Wieczór Filmowy Kocham Kino - Debiuty 2002; Antychryst; 2002  dramat prod. polskiej (28'); reż: Adam Guziński; wyk: Dariusz Maciuk, Marcin Załuski, Tomasz Szcześniak, Adam Witkowski
00:20 Wieczór artystyczny; 38 Studencki Festiwal Piosenki - Koncert Laureatów
01:10 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Psotny Bill - serial anim.
7.30 Batman dwadzieścia lat później - serial anim.
7.55 Bar
8.20 Strażnik Teksasu (22) - serial
9.10 Bar
9.45 Policjanci (10) - serial
10.40 Awantura o kasę (1) - teleturniej
11.35 Różowa pantera
11.50 Kachorra to ja (29) - serial
12.45 Luz Maria (21) - serial
13.40 Bar - supercocktail
14.40 Pokemon - serial anim.
15.10 Rodzina zastępcza (109) - serial
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja (30) - serial
17.20 Idol extra
18.15 Bar
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Rosyjska ruletka
20.10 Bar
20.50 Samo życie (120) - serial
21.20 Rocky V - film sens. USA (1990), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
23.25 Informacje i sport
23.45 Prognoza pogody
23.50 Graffiti
0.05 Bar
1.05 Video Szok (1)
2.00 Pożegnanie
Logo-19

5.35 Kropka nad "i"
5.50 Miłość i nienawiść (16) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (29) - telenowela
7.50 Animaniacy - serial anim.
8.15 Filiputki - serial anim.
8.40 Łebski Harry - serial anim.
9.05 Inspektor Gadżet - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.50 13 Posterunek 2 (6) - serial
13.25 Filiputki - serial anim.
13.50 Łebski Harry - serial anim.
14.15 Beverly Hills 90210 (249) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN FaKty
16.10 Przyjaciółki i rywalki (30) - telenowela
17.00 Kropek
17.10 Miłość i nienawiść (17) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga! - mag.
20.00 Kasia i Tomek (19) - serial
20.30 lawina - film sens. USA
22.30 Kryminalne gry - serial dok.
23.05 TVN Fakty
23.20 Kropka nad "i"
23.40 Łowcy skarbów (20) - serial
0.35 Kropek
0.45 Tenbit.pl
1.45 Nic straconego - powtórki programów
TVP3 2k2

7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 20.30, 22.30 Kurier
6.30 Niefortunna czarownica
6.55 Bajki Hektora
7.20 Lisa i Paul
7.40 Prognoza pogody
7.45 Prog. lok.
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Sekrety Górnej Prowansji
9.35 Prognoza pogody
9.35 Marszałek Piłsudski
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Program rozrywkowy
12.35 Kto był pierwszy w kosmosie
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Swiat
14.40 Prognoza pogody
14.45 Co w lesie piszczy
15.00 Cyrkowcy
15.40 Prognoza pogody
15.45 Prog. lok.
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Telenowyny
17.15 Kwartet
17.45 Prognoza pogody
17.50 Prog. lok.
18.34 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18.45 Prog. lok.
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Prog. lok
22.15 Patrol Trójki
22.45 Sport
22.55 Studio Pogoda
23.00 Gliniarze wielkich miast
23.55 Opowieści o odwadze
1.50 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Super VIP - wydarzenia i plotki
7 00 Muzyczne listy - magazyn
7.50 Sklep Mopatopa - serial anim.
8.15 Rudzielec - serial anim.
8.40 Masked Rider - serial anim.
9.05 Fiorella (143) - serial
10.00 Zbuntowany anioł (45) - serial
10.50 Jak dwie krople czekolady (5) - serial
11.20 Wyspa fantazji (5) - serial
12.05 Kameleon (16) - serial
13.00 Strefa P - mag.
13.25 Super VIP - wydarzenia i plotki
13.55 Sklep Mopatopa - serial anim.
14.20 Rudzielec - serial anim.
14.45 Masked Rider - serial anim.
15.05 Fiorella (144) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Dharma i Greg (19) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (46) - srial
19.00 Tequila i Bonetti (2) - serial
20.00 Komisarz Rex - serial
20.55 Idol extra
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Przysługa - dramat USA (1997), wyk. Rosanna Arquette, Devon GummersalI, Peter Greene
23.55 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Australii
0.55 Misja w czasie (5) - serial
1.50 X Laski
2.20 Muzyczne listy - magazyn
3.10 Muzyczny VIP
3.35 Super VIP - wydarzenia i plotki
4.00 To się w głowie nie mieści
TVN 7 '02 - '08

5.55 Wyspy - film dok.
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
7.35 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (49) - telenowela
8.50 Daniela i przyjaciele (33) - telenowela
9.40 Melrose Place (219) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Żar tropików (10) - serial
11.55 Przeklęta miłość (6) - telenowela
12.40 Telesklep
14.30 Dragon Ball GT - serial anim.
14.55 Dragon Ball Z - serial anim.
15.20 Dragon Ball Z - serial anim.
15.40 Pełna chata (128) - serial
16.15 Bajer w Bel-Air (11) - serial
16.45 Nie do pary (4) - serial
17.15 Medicopter 117 (26) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Żar tropików (11) - serial
19.15 Melrose Place (220) - serial
20.10 Kid Kane - film obycz. USA (1982), wyk. Molly Ringwald, Paul LeMat, Alex Rocco, Fionulla Flanagan
21.55 las Vegas (9) - serial
22.55 Rzeźbiarka - film sens. USA (2000)
0.45 Co gryzie Gilberta Grape'a? - film obycz. USA (1993)
2.45 Koniec programu

Tvpoloniaekran

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc. 616; telenowela TVP; wyk: Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka, Piotr Cyrwus i inni
09:00 Chęcińsko-Kielecki Park Krajobrazowy; reportaż Elżbiety Wroniewskiej
09:20 Pasje Profesora; program Barbary Soleckiej
09:30 Krakowiacy - Ślązakom; reportaż Wiesława Głowacza
09:50 Trzeci Oddech Kaczuchy i przyjaciele; koncert (STEREO); powt.
10:50 Budzik; program dla najmłodszych
11:15 Maszyna zmian - Nowe przygody; odc. 4 - TeleJulia; 1996  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Iza Kołodziej, Kasia Łuczewska, Beata Żurek, Piotr Budzowski
11:40 Takie kino na bis; .
12:00 Wiadomości
12:15 Sportowy tydzień; program publicystyczno-informacyjny, dotyczący aktualnych wydarzeń sportowych; powt.
12:45 Folkogranie; Matragona cz. 1; występ zespołu na Festiwalu Eurofolk w Sanoku; powt.
13:15 Plebania; odc. 61; serial TVP (STEREO)
13:40 HollyŁódź  na sprzedaż; film dokumentalny
14:30 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Chęcińsko-Kielecki Park Krajobrazowy; reportaż Elżbiety Wroniewskiej; powt.
15:30 Pasje Profesora; program Barbary Soleckiej; powt.
15:45 Krakowiacy - Ślązakom; reportaż Wiesława Głowacza; powt.
16:00 Klan; odc. 616; telenowela TVP; wyk: Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka, Piotr Cyrwus i inni; powt.
16:30 Raj; magazyn katolicki
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Budzik; program dla najmłodszych; powt.
18:10 Maszyna zmian - Nowe przygody; odc. 4 - TeleJulia; 1996  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Iza Kołodziej, Kasia Łuczewska, Beata Żurek, Piotr Budzowski; powt.
18:40 Obserwator wojskowy; magazyn poświęcony tematyce militarnej
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Tydzień przygód w Afryce; odc. 6/7 - Sobota; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Klan; odc. 616; telenowela TVP; wyk: Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka, Piotr Cyrwus i inni; powt.
20:40 Jestem Polakiem; Bez reszty dla Peru; reportaż Romana Dobrzyńskiego
21:00 Anna Maria Jopek i Pat Metheny
21:15 Plebania; odc. 61; serial TVP (STEREO); powt.
21:40 HollyŁódź  na sprzedaż; film dokumentalny; powt.
22:25 W rocznicę urodzin - Ignacy Domeyko; reportaż Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk
22:45 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza [tylko dla dorosłych]
23:15 Ze sztuką na ty; Dokąd prowadzą te drzwi?
23:40 Złota Seria Interpretacji; Rem Urasin gra Wariacje B-dur op. 2 Fryderyka Chopina na temat Mozarta; (STEREO)
00:00 Monitor  Wiadomości
00:20 Forum; program publicystyczny
01:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
01:15 Tydzień przygód w Afryce; odc. 6/7 - Sobota; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc. 616; telenowela TVP; wyk: Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka, Piotr Cyrwus i inni; powt.
02:35 Wieści polonijne; powt.
02:50 Anna Maria Jopek i Pat Metheny
03:00 Plebania; odc. 61; serial TVP (STEREO); powt.
03:25 Jestem Polakiem; Bez reszty dla Peru; reportaż Romana Dobrzyńskiego; powt.
03:55 HollyŁódź  na sprzedaż; film dokumentalny; powt.
04:40 W rocznicę urodzin - Ignacy Domeyko; reportaż Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk; powt.
05:00 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza [tylko dla dorosłych]; powt.
05:30 Ze sztuką na ty; Dokąd prowadzą te drzwi?; powt.
06:00 Zakończenie programu
Puls logo 1

9.55 Telesklep
11.30 Było sobie życie - serial anim.
12.00 Muzeum AK w Krakowie: Muzeum - film dok.
12.30 Muzeum AK w Krakowie: Ostatni zrzut broni - film dok.
13.00 Telesklep
15.00 Dotyk anioła (154) - serial
15.55 Było sobie życie - serial anim.
16.25 Kacper i przyjaciele - serial anim.
17.00 Diwny, wspaniały świat (2) - film przyrod.
17.30 Pogotowie lotnicze (19) - srial
18.30 Allo, allo (78) - serial
19.00 Dotyk anioła (155) - srial
20.00 Wizyta w domu Barcisiów
20.25 Moto max - magazyn
21.00 Studio otwarte
23.00 Allo, allo (7-8) - serial
23.35 Nietykalni (39) - serial
0.20 Dziwny, wspaniały świat (21) - serial przyrodo
0.50 Zakończenie programu

200px-Canal+ logo.svg

7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Skradzione jutro - thriller USA (2000)
9.30 Nazywał się Bagger Vance - komediodramat USA (2000)
11.35 Deser
11.45 Człowiek jakich wielu - film obycz. franc. (2002)
13.20 Cisza - dramat pol. (2001)
14.50 Miejsce pod słońcem - melodramat USA (1951)
16.50 Braterstwo wilków - Kuchnia filmowa - film dok.
18.10 Kieszonkowe - komediaUSA (1994), wyk. Melanie Grif- fith, Ed Harris, Michael Patrick Carter, Malcolm McDowell, AnneHeche
20.00 Diabelski młyn -filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Zwykli ludzie - film obycz. USA (1980), wyk. Donald Suther-land, Timothy Hutton
23.05 Braterstwo wilków - film fantast. franc. (2001), wyk. Samu- el Le Bihan, Mark Dacascos
1.25 Azyl- film psych. pol. (1978)
3.05 Adwokat w kąpielówkach - komedia USA (2001)
4.30 Projekt Frankenstein - film SF USA-kanad. (1986)
(o) - odkodowany

My HBO

6.30 Gwiazdy Hollywood - Leslie Nielsen - film dok.
7.00 Shackleton (1) - film przyg. ang.
8.45 Orzeł - film woj. pol.
10.35 Zobacz w HBO - magazyn
11.05 Denis rozrabiaka - komedia USA
12.45 Największe wydarzenia XX wieku (4) - film dok.
13.35 Modlitwa kochanka - film obycz. USA
15.20 Cinema, cinema - magazyn
15.50 Dzieciaki mojej siostry - film famil. duń.
17.10 Shackleton (1) - film przyg. ang.
19.00 Robin Hood - film anim.
20.25 Na planie - magazyn
21.00 Drakula 2000 - horror USA
22.40 Straszny film - komedia USA
0.10 Następny dzień w raju - film sens. USA
1.55 Kraina tygrysów - dramat woj. USA
3.35 Shackleton (2) - film przyg. ang.
5.20 Największe wydarzenia XX wieku (4) - film dok.

Telewizja Niepokolanów II

15.00 Godzina Miłosierdzia
15.25 Rozmowy o katechizmie [6]: Wróć do swego sumienia i jego pytaj - rozmowa z ks. prof. A. Dziubą
15.45 Wisła - magazyn turystyczny
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: śś. Elżbiety i Zachariasza
16.10 Odkrywamy planetę Ziemia: Park Narodowy Badlands
16.35 Duchowa podróż po włoskich sanktuariach maryjnych - film dok.
17.05 Wujek Jacinto - film fabularny
18.40 Drogami Europy: Cannes
19.00 Rok po roku [2]: Dlacego Papież - Słowianin? - film dok.
19.20 Przygody Błękitnego Rycerzyka [9] - film rys. dla dzieci
19.30 Katedra w Oliwie - film dok.
20.05 Czarno-biały [9] - Marek Jaromski - rozmowa
20.35 Różaniec - część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: śś. Elżbiety i Zachariasza
21.15 Święty Franciszek z Asyżu - widowisko muzyczne
22.15 Makowscy twórcy - reportaż
22.30 Widzialne i niewidzialne [11] - Leo Szach - reportaż
22.55 Nasz Różaniec - reportaż


Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Na własne oczy (I Witness) (50 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Stan zagrożenia (Code Red) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Stan zagrożenia (Code Red) (50 min.).
21.20 999 Special (999 Special) (50 min.).
22.10 W walce o życie (Critical Incident) (55 min.).
23.05 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
23.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
23.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
00.20 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
00.45 999 Special (999 Special) (50 min.).
01.35 W walce o życie (Critical Incident) (55 min.).
02.30 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Stan zagrożenia (Code Red) (50 min.).

Eurosport
8.30 sporty motocyklowe: Grand Prix Hiszpanii w Walencji (powt.) 
9.30 automobilizm: rajdowe MŚ rajd Australii (powt.) 
10.30 magazyn Watts 
11.00 magazyn Eurogol (powt.) 
12.30 Historie piłkarskich MŚ 
12.45 tenis: turniej WTA w Los Angeles zapowiedź (powt.) 
13.45 magazyn Watts 
14.15 tenis: finał turnieju kobiet Australian Open 2002, Jennifer Capriati - Martina Hingis (powt.) 
15.15 tenis: finałturnieju French Open 2002, Serena Williams - Venus Williams (powt.) 
16.15 magazyn Eurogol (powt.) 
18.00 magazyn sportów ekstremalnych YOZ 
18.30 magazyn Eurogol (powt.) 
19.30 Legendy piłkarskich ME, Euro 2000 
20.30 boks: walki zawodowców 
23.00 wiadomości 
23.15 automobilizm: mistrzostwa Japonii w klasie GT 
23.45 tenis: turniej WTA w Los Angeles zapowiedź (powt.) 
0.45 magazyn Watts 
1.15 wiadomości 

Polsat Sport
9.00 magazyn Raz dwa trzy (powt.) 
9.30 magazyn V-max (powt.) 
10.00 magazyn piłkarskiej Ligi Mistrzów (powt.) 
11.00 boks: walki archiwalne, historia Rocky Marciano i Carlosa Munzona 
12.00 magazyn piłkarskiej Bundesligi (powt.) 
12.45 tenis: turniej ATP w Paryżu finał (powt.) 
14.45 bilard: US Open (powt.) 
15.45 magazyn ligi holenderskiej (powt.) 
16.15 piłka nożna: liga cypryjska, Omonia Nikozja - Anorthosis Famagusta 
18.05 magazyn KO TV (powt.) 
18.30 boks: walki archiwalne, słynne nokauty 
19.00 magazyn piłkarskiej Ligi Mistrzów (powt.) 
20.00 piłka nożna: Liga Mistrzów, Real Madryt - AS Roma (powt.) 
21.50 piłka nożna: Liga Mistrzów, Valencia - FC Liverpool (powt.) 
23.40 boks: walki archiwalne, słynne nokauty (powt.) 
0.05 bilard: US Open (powt.) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.