FANDOM


Linia 5: Linia 5:
 
TV Polonia<br />06:00 Wiadomości<br />06:03 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic; "Pałac Scheiblera - Muzeum Kinematografii cz.1<br />06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:25 Klan; odc.743; telenowela TVP<br />08:45 Eurotel; magazyn<br />09:00 Zaczarowany ołówek; odc.37 -Marynarski chrzest; serial animowany dla dzieci<br />09:10 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych<br />09:35 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej<br />10:00 Panorama<br />10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny<br />10:30 Zapomniane cmentarze; reportaż Beaty Hyży-Czołpińskiej<br />11:00 Panorama<br />11:05 Forum; program publicystyczny<br />11:50 Polskie miasta i miasteczka; Krynica; reportaż<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wieści polonijne<br />12:25 Hit kultury; Opentaniec<br />12:45 Jest takie miejsce; Sieraków<br />13:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski<br />14:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; Tercja Pikardyjska i Brathanki; koncert<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]<br />15:45 Film animowany; Dom<br />16:00 Klan; odc.743; telenowela TVP<br />16:25 Stacja PRL; Propaganda<br />17:00 Teleexpress<br />17:15 Sportowy Express<br />17:20 Gość Jedynki<br />17:35 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych<br />18:00 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej<br />18:25 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.<br />18:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu<br />19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc.743; telenowela TVP<br />20:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w czasie<br />20:55 Irak 2003<br />21:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski<br />22:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikardyjska i Brathanki<br />23:00 Panorama<br />23:15 Sport-telegram<br />23:18 Pogoda<br />23:30 Linia specjalna<br />23:55 Suplement<br />00:25 Monitor  Wiadomości<br />00:40 Biznes raport<br />00:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu<br />01:15 Opowiadania Muminków; odc.34 -Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Klan; odc.743; telenowela TVP<br />02:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w nieznane; reportaż<br />03:05 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski<br />04:30 Irak 2003<br />04:45 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikkardyjska i Brathanki<br />05:10 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.<br />05:35 Monitor  Wiadomości<br />05:50 Biznes raport<br />06:00 Zakończenie programu
 
TV Polonia<br />06:00 Wiadomości<br />06:03 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic; "Pałac Scheiblera - Muzeum Kinematografii cz.1<br />06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:25 Klan; odc.743; telenowela TVP<br />08:45 Eurotel; magazyn<br />09:00 Zaczarowany ołówek; odc.37 -Marynarski chrzest; serial animowany dla dzieci<br />09:10 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych<br />09:35 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej<br />10:00 Panorama<br />10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny<br />10:30 Zapomniane cmentarze; reportaż Beaty Hyży-Czołpińskiej<br />11:00 Panorama<br />11:05 Forum; program publicystyczny<br />11:50 Polskie miasta i miasteczka; Krynica; reportaż<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wieści polonijne<br />12:25 Hit kultury; Opentaniec<br />12:45 Jest takie miejsce; Sieraków<br />13:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski<br />14:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; Tercja Pikardyjska i Brathanki; koncert<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]<br />15:45 Film animowany; Dom<br />16:00 Klan; odc.743; telenowela TVP<br />16:25 Stacja PRL; Propaganda<br />17:00 Teleexpress<br />17:15 Sportowy Express<br />17:20 Gość Jedynki<br />17:35 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych<br />18:00 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej<br />18:25 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.<br />18:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu<br />19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc.743; telenowela TVP<br />20:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w czasie<br />20:55 Irak 2003<br />21:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski<br />22:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikardyjska i Brathanki<br />23:00 Panorama<br />23:15 Sport-telegram<br />23:18 Pogoda<br />23:30 Linia specjalna<br />23:55 Suplement<br />00:25 Monitor  Wiadomości<br />00:40 Biznes raport<br />00:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu<br />01:15 Opowiadania Muminków; odc.34 -Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Klan; odc.743; telenowela TVP<br />02:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w nieznane; reportaż<br />03:05 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski<br />04:30 Irak 2003<br />04:45 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikkardyjska i Brathanki<br />05:10 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.<br />05:35 Monitor  Wiadomości<br />05:50 Biznes raport<br />06:00 Zakończenie programu
   
=== TVP 3 Kraków<br>
+
TVP 3 Kraków<br />
6.50 Echa dnia<br>
+
6.50 Echa dnia<br />
7.15 Telezakupy<br>
+
7.15 Telezakupy<br />
7.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
7.30 Kurier, prognoza pogody<br />
7.45 Kronika<br>
+
7.45 Kronika<br />
7.55 Pogoda<br>
+
7.55 Pogoda<br />
8.00 MIŚ w Europie − reportaż<br>
+
8.00 MIŚ w Europie − reportaż<br />
8.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
8.30 Kurier, prognoza pogody<br />
8.45 Gość dnia<br>
+
8.45 Gość dnia<br />
9.00 Sfinks zagadki historii − film niem.<br>
+
9.00 Sfinks zagadki historii − film niem.<br />
9.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
9.30 Kurier, prognoza pogody<br />
9.40 Trylogia marsylska − film franc.<br>
+
9.40 Trylogia marsylska − film franc.<br />
10.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
10.30 Kurier, prognoza pogody<br />
10.45 Telekurier<br>
+
10.45 Telekurier<br />
11.15 Gość dnia<br>
+
11.15 Gość dnia<br />
11.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
11.30 Kurier, prognoza pogody<br />
11.45 SBB, Józef Skrzek i Zbigniew<br>
+
11.45 SBB, Józef Skrzek i Zbigniew Zamachowski<br />
Zamachowski<br>
+
12.15 Integracja<br />
12.15 Integracja<br>
+
12.30 Kurier<br />
12.30 Kurier<br>
+
12.35 Teologia ikon<br />
12.35 Teologia ikon<br>
+
13.30 Kurier, prognoza pogody<br />
13.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
13.50 Agrobiznes<br />
13.50 Agrobiznes<br>
+
14.00 Teleplotki<br />
14.00 Teleplotki<br>
+
14.30 Kurier, prognoza pogody<br />
14.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
14.45 Eurotel<br />
14.45 Eurotel<br>
+
15.00 Molly − film pol.<br />
15.00 Molly film pol.<br>
+
15.30 Kurier, prognoza pogody<br />
15.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
15.45 Regiony kultury<br />
15.45 Regiony kultury<br>
+
16.00 Na rynku pracy (powt.)<br />
16.00 Na rynku pracy (powt.)<br>
+
16.15 Nowe miasto retrospekcje<br />
16.15 Nowe miasto − retrospekcje<br>
+
16.20 Warto wiedzieć<br />
16.20 Warto wiedzieć<br>
+
16.25 Pogoda<br />
16.25 Pogoda<br>
+
16.30 Kurier, prognoza pogody<br />
16.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
16.45 Rozmowa dnia<br />
16.45 Rozmowa dnia<br>
+
17.00 MIŚ w Europie − reportaż<br />
17.00 MIŚ w Europie − reportaż<br>
+
17.30 Kurier, prognoza pogody<br />
17.30 Kurier, prognoza pogody<br>
+
17.50 Kronika świętokrzyska<br />
17.50 Kronika świętokrzyska<br>
+
17.58 Pogoda<br />
17.58 Pogoda<br>
+
18.00 Kronika<br />
18.00 Kronika<br>
+
18.20 Tematy dnia<br />
18.20 Tematy dnia<br>
+
18.30 Kurier kulturalny<br />
18.30 Kurier kulturalny<br>
+
18.45 Rola<br />
18.45 Rola<br>
+
19.00 Załatwmy to razem<br />
19.00 Załatwmy to razem<br>
+
19.20 Warto wiedzieć<br />
19.20 Warto wiedzieć<br>
+
19.25 Pogoda<br />
19.25 Pogoda<br>
+
19.30 Telezakupy<br />
19.30 Telezakupy<br>
+
19.45 Rozmowa dnia<br />
19.45 Rozmowa dnia<br>
+
20.00 Telekurier<br />
20.00 Telekurier<br>
+
20.30 Kurier<br />
20.30 Kurier<br>
+
20.45 Studio pogoda<br />
20.45 Studio pogoda<br>
+
20.50 Echa dnia<br />
20.50 Echa dnia<br>
+
21.15 Eurotel<br />
21.15 Eurotel<br>
+
21.30 Kurier gospodarczy<br />
21.30 Kurier gospodarczy<br>
+
21.45 Kronika<br />
21.45 Kronika<br>
+
21.57 Sport<br />
21.57 Sport<br>
+
22.00 Pogoda<br />
22.00 Pogoda<br>
+
22.02 Tematy dnia<br />
22.02 Tematy dnia<br>
+
22.15 To jest temat<br />
22.15 To jest temat<br>
+
22.30 Kurier gospodarczy<br />
22.30 Kurier gospodarczy<br>
+
22.45 Kurier sportowy<br />
22.45 Kurier sportowy<br>
+
22.55 Studio pogoda<br />
22.55 Studio pogoda<br>
+
23.05 Matki − film wł. (100 min.)<br />
23.05 Matki − film wł. (100 min.)<br>
+
<br />
<br>
+
Polsat<br />
Polsat<br>
+
4.35 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska − Kuba<br />
4.35 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska − Kuba<br>
+
6.35 Różowa pantera<br />
6.35 Różowa pantera<br>
+
6.45 TV Market<br />
6.45 TV Market<br>
+
7.00 Power Rangers<br />
7.00 Power Rangers<br>
+
7.30 Transformery<br />
7.30 Transformery<br>
+
8.00 MacGyver<br />
8.00 MacGyver<br>
+
9.00 Bar 3<br />
9.00 Bar 3<br>
+
9.30 Słoneczny patrol 8<br />
9.30 Słoneczny patrol 8<br>
+
10.25 Bar 3<br />
10.25 Bar 3<br>
+
11.15 Awantura o kasę − teleturniej<br />
11.15 Awantura o kasęteleturniej<br>
+
12.10 Samo życieserial pol.<br />
12.10 Samo życieserial pol.<br>
+
12.40 Serca na rozdrożutelenowela argent.<br />
12.40 Serca na rozdrożu − telenowela argent.<br>
+
13.35 TV Market<br />
13.35 TV Market<br>
+
13.50 Czułość i kłamstwa − serial pol.<br />
13.50 Czułość i kłamstwa − serial pol.<br>
+
14.20 Power Rangers<br />
14.20 Power Rangers<br>
+
14.45 Serial animowany<br />
14.45 Serial animowany<br>
+
15.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata<br />
15.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata<br>
+
15.45 Informacje<br />
15.45 Informacje<br>
+
16.10 Interwencja<br />
16.10 Interwencja<br>
+
16.30 Herkules<br />
16.30 Herkules<br>
+
17.30 Hugo Express<br />
17.30 Hugo Express<br>
+
17.55 Bar 3<br />
17.55 Bar 3<br>
+
18.30 Informacje + sport<br />
18.30 Informacje + sport<br>
+
19.00 Prognoza pogody<br />
19.00 Prognoza pogody<br>
+
19.15 Awantura o kasę − teleturniej<br />
19.15 Awantura o kasę − teleturniej<br>
+
20.15 Bar 3<br />
20.15 Bar 3<br>
+
21.00 Samo życie − serial pol.<br />
21.00 Samo życie − serial pol.<br>
+
21.30 Studio Lotto<br />
21.30 Studio Lotto<br>
+
21.45 Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje − film USA<br />
21.45 Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje − film USA<br>
+
0.25 Biznes informacje<br />
0.25 Biznes informacje<br>
+
0.45 Prognoza pogody<br />
0.45 Prognoza pogody<br>
+
0.55 Graffiti<br />
0.55 Graffiti<br>
+
1.15 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska − Kuba<br />
1.15 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska − Kuba<br>
+
3.15 Magazyn redakcji programów religijnych<br />
3.15 Magazyn redakcji programów religijnych<br>
+
4.10 Pożegnanie<br />
4.10 Pożegnanie<br>
+
<br />
<br>
+
TVN<br />
TVN<br>
+
5.20 Uwaga!<br />
5.20 Uwaga!<br>
+
5.40 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.<br />
5.40 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.<br>
+
6.30 Telesklep<br />
6.30 Telesklep<br>
+
7.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.<br />
7.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.<br>
+
8.00 Ścieżki miłości − telenowela meksyk.<br />
8.00 Ścieżki miłości − telenowela meksyk.<br>
+
8.50 Scooby Doo<br />
8.50 Scooby Doo<br>
+
9.15 Tele Gra − teleturniej<br />
9.15 Tele Gra − teleturniej<br>
+
10.15 Telesklep<br />
10.15 Telesklep<br>
+
11.15 Rozmowy w toku<br />
11.15 Rozmowy w toku<br>
+
12.15 Na Wspólnej − serial pol.<br />
12.15 Na Wspólnej − serial pol.<br>
+
12.45 Powrót do Edenu − serial USA<br />
12.45 Powrót do Edenu − serial USA<br>
+
13.45 Scooby Doo<br />
13.45 Scooby Doo<br>
+
14.10 Brzydula<br />
14.10 Brzydula<br>
+
15.00 Nikita − serial USA<br />
15.00 Nikita − serial USA<br>
+
16.00 Fakty<br />
16.00 Fakty<br>
+
16.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.<br />
16.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.<br>
+
17.00 Kropek<br />
17.00 Kropek<br>
+
17.10 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.<br />
17.10 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.<br>
+
18.00 Rozmowy w toku<br />
18.00 Rozmowy w toku<br>
+
19.00 TVN Fakty<br />
19.00 TVN Fakty<br>
+
19.30 Sport<br />
19.30 Sport<br>
+
19.40 Pogoda<br />
19.40 Pogoda<br>
+
19.45 Uwaga!<br />
19.45 Uwaga!<br>
+
20.10 Na Wspólnej − serial pol.<br />
20.10 Na Wspólnej − serial pol.<br>
+
20.40 Kawaler do wzięcia<br />
20.40 Kawaler do wzięcia<br>
+
22.00 Druga twarz<br />
22.00 Druga twarz<br>
+
23.05 Fakty Wieczorne<br />
23.05 Fakty Wieczorne<br>
+
23.30 Twoja droga do gwiazd − Trening<br />
23.30 Twoja droga do gwiazdTrening<br>
+
0.00 Matrix rewolucjekulisy produkcji<br />
0.00 Matrix rewolucje − kulisy produkcji<br>
+
0.30 Siłacze<br />
0.30 Siłacze<br>
+
1.35 Nic straconego<br />
1.35 Nic straconego<br>
+
<br />
<br>
+
TVN 7<br />
TVN 7<br>
+
6.45 Telesklep<br />
6.45 Telesklep<br>
+
7.30 Drew Carey Show − serial USA<br />
7.30 Drew Carey Show − serial USA<br>
+
8.00 Alf − serial USA<br />
8.00 Alfserial USA<br>
+
8.30 Tajemnice pocałunkutelenowela meksyk.<br />
8.30 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.<br>
+
9.20 Cena miłości − telenowela meksyk.<br />
9.20 Cena miłościtelenowela meksyk.<br>
+
10.15 Łamisłówkateleturniej<br />
10.15 Łamisłówka − teleturniej<br>
+
11.05 Mission Impossible<br />
11.05 Mission Impossible<br>
+
12.00 Mała księżniczka − telenowela meksyk.<br />
12.00 Mała księżniczka − telenowela meksyk.<br>
+
12.55 Telesklep<br />
12.55 Telesklep<br>
+
14.25 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.<br />
14.25 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.<br>
+
15.20 Cena miłości − telenowela meksyk.<br />
15.20 Cena miłościtelenowela meksyk.<br>
+
16.10 Norman w tarapatach IIIserial USA<br />
16.10 Norman w tarapatach III − serial USA<br>
+
16.40 Alf − serial USA<br />
16.40 Alf − serial USA<br>
+
17.10 Pamięć absolutna − serial USA<br />
17.10 Pamięć absolutna − serial USA<br>
+
18.10 Mission Impossible − serial USA<br />
18.10 Mission Impossible − serial USA<br>
+
19.10 Drew Carey Show − serial USA<br />
19.10 Drew Carey Show − serial USA<br>
+
19.40 Norman w tarapatach III − serial USA<br />
19.40 Norman w tarapatach IIIserial USA<br>
+
20.10 Ucieczka z Rangunufilm USA− ang.<br />
20.10 Ucieczka z Rangunufilm USA− ang.<br>
+
22.10 Gliniarze na motorachserial niem.<br />
22.10 Gliniarze na motorachserial niem.<br>
+
23.10 Kawaler do wzięciaExtra<br />
23.10 Kawaler do wzięciaExtra<br>
+
23.40 Jesień Martyfilm austral.<br />
23.40 Jesień Marty − film austral.<br>
+
1.35 Twardziel − film USA (125 min.)
1.35 Twardziel − film USA (125 min.) ===
 
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Kraków z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2003 roku]]

Wersja z 09:35, lis 21, 2015

TVP 1
06:00 Wiadomości
06:03 Telezakupy
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Moda na sukces; odc.2050; serial prod.USA
08:50 Klasyka Animacji; Bracia Lu
09:15 Plastelinek i przyjaciele; program dla dzieci
09:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:55 Witaj, Franklin; Święto wiosny, Franklin gra w golfa; serial animowany prod. kanadyjskiej
10:20 Renata; odc.30 - Renata na prezydenta; serial animowany prod. angielskiej
10:30 Siódme niebo; odc.85 -Kłamstwa; serial prod.USA/stereo/
11:15 ZUS radzi
11:25 Fauna i flora naszego organizmu; odc.10/12 Co jest w naszych odchodach?; serial dok.prod.kanadyjskiej
11:55 Książki na jesień
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Samo życie; reportaż
12:40 Klan; odc.750; telenowela TVP
13:10 Tak czy nie?; odc.3; 2003  serial TVP
14:00 W przyrodzie nic nie ginie; odc.4 Pieniądze z ugorów
14:20 Złączeni Europą; -Czerpiemy z obu źródeł
14:40 Światowe dziedzictwo kultury; Nancy. Place Stanisława; film dokumentalny prod.niemieckiej
15:00 Wiadomości
15:10 Obraz niekontrolowany
15:35 Obserwator wojskowy
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:25 Moda na sukces; odc.2050; serial prod.USA
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc.752; telenowela TVP
18:05 Trzecia strona medalu; program publicystyczny
18:45 Irak 2003
19:00 Wieczorynka; Mały Miś; odc.61 -Wszystko na odwrót; serial animowany prod. kanadyjskiej /stereo/
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia; Błysk decyzji; Snap Decision; 2001  film fab.prod. USA/za zgodą rodziców/; reż: Alan Metzger; wyk: Mare Winningham, Felicity Huffman
22:00 Kryminalna Jedynka
22:20 Obraz niekontrolowany
22:45 Oblicza mediów
23:10 Monitor  Wiadomości
23:25 Biznes raport
23:30 Studio sport; Liga Mistrzów - skróty
00:35 Nieustraszony; odc.27
01:25 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Studio urody - mag.
7.10 Dwójka dzieciom: Żegnaj Rockefeller (8/13) - serial obycz.; Marceli Szpak dziwi się światu; Przygody kota Filemona - seriale animowane
8.00 M jak miłość (132) - serial obyczajowy
8.50 Pytanie na śniadanie
10.30 IX Festiwal Kabaretu Koszalin 2003 (1): Na kabarecie w hipermarkecie
11.25 Klinika Berlin Centrum (4/13) - serial
12.15 Wielkie romanse dwudziestego wieku - serial dokumentalny
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (387): Pamiętnikarz - telenowela
13.45 Mroczny rycerz (20/26): Stormguard - serial przygodowy
14.30 Złota Tarka - Iława 2003 - reportaż
15.00 Wokół nas: Rudy - sztuka Gabrieli Górskiej i Andrzeja Krzyżanowskiego, pol. 1999
15.40 Smak Europy: Z powodu ducha
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Film dla niesłyszących: M jak miłość (169) - serial obycz. (powt.)
17.20 Jazda kulturalna
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.35 Camerata - mag. muz.
20.00 Linia specjalna: Andrzej Lepper
20.30 Studio sport: Liga Mistrzów - mecz Bayern Monachium - Olimpique Lyon (w przerwie meczu Panorama)
22.50 Panorama
23.05 Sport telegram
23.15 Prognoza pogody
23.25 "Force Majeure" - oddział specjalny - film sensacyjny, niem. 2000
1.00 Mała Odessa - dramat sensacyjny, USA 1994
2.40 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Wiadomości
06:03 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic; "Pałac Scheiblera - Muzeum Kinematografii cz.1
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc.743; telenowela TVP
08:45 Eurotel; magazyn
09:00 Zaczarowany ołówek; odc.37 -Marynarski chrzest; serial animowany dla dzieci
09:10 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych
09:35 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
10:30 Zapomniane cmentarze; reportaż Beaty Hyży-Czołpińskiej
11:00 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny
11:50 Polskie miasta i miasteczka; Krynica; reportaż
12:00 Wiadomości
12:10 Wieści polonijne
12:25 Hit kultury; Opentaniec
12:45 Jest takie miejsce; Sieraków
13:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
14:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; Tercja Pikardyjska i Brathanki; koncert
15:00 Wiadomości
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]
15:45 Film animowany; Dom
16:00 Klan; odc.743; telenowela TVP
16:25 Stacja PRL; Propaganda
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Gość Jedynki
17:35 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych
18:00 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej
18:25 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.
18:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu
19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc.743; telenowela TVP
20:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w czasie
20:55 Irak 2003
21:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
22:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikardyjska i Brathanki
23:00 Panorama
23:15 Sport-telegram
23:18 Pogoda
23:30 Linia specjalna
23:55 Suplement
00:25 Monitor  Wiadomości
00:40 Biznes raport
00:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu
01:15 Opowiadania Muminków; odc.34 -Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; odc.743; telenowela TVP
02:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w nieznane; reportaż
03:05 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
04:30 Irak 2003
04:45 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikkardyjska i Brathanki
05:10 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Biznes raport
06:00 Zakończenie programu

TVP 3 Kraków
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Kronika
7.55 Pogoda
8.00 MIŚ w Europie − reportaż
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Sfinks zagadki historii − film niem.
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.40 Trylogia marsylska − film franc.
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 SBB, Józef Skrzek i Zbigniew Zamachowski
12.15 Integracja
12.30 Kurier
12.35 Teologia ikon
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Teleplotki
14.30 Kurier, prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Molly − film pol.
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Regiony kultury
16.00 Na rynku pracy (powt.)
16.15 Nowe miasto − retrospekcje
16.20 Warto wiedzieć
16.25 Pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 MIŚ w Europie − reportaż
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Kronika świętokrzyska
17.58 Pogoda
18.00 Kronika
18.20 Tematy dnia
18.30 Kurier kulturalny
18.45 Rola
19.00 Załatwmy to razem
19.20 Warto wiedzieć
19.25 Pogoda
19.30 Telezakupy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Kronika
21.57 Sport
22.00 Pogoda
22.02 Tematy dnia
22.15 To jest temat
22.30 Kurier gospodarczy
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.05 Matki − film wł. (100 min.)

Polsat
4.35 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska − Kuba
6.35 Różowa pantera
6.45 TV Market
7.00 Power Rangers
7.30 Transformery
8.00 MacGyver
9.00 Bar 3
9.30 Słoneczny patrol 8
10.25 Bar 3
11.15 Awantura o kasę − teleturniej
12.10 Samo życie − serial pol.
12.40 Serca na rozdrożu − telenowela argent.
13.35 TV Market
13.50 Czułość i kłamstwa − serial pol.
14.20 Power Rangers
14.45 Serial animowany
15.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata
15.45 Informacje
16.10 Interwencja
16.30 Herkules
17.30 Hugo Express
17.55 Bar 3
18.30 Informacje + sport
19.00 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę − teleturniej
20.15 Bar 3
21.00 Samo życie − serial pol.
21.30 Studio Lotto
21.45 Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje − film USA
0.25 Biznes informacje
0.45 Prognoza pogody
0.55 Graffiti
1.15 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska − Kuba
3.15 Magazyn redakcji programów religijnych
4.10 Pożegnanie

TVN
5.20 Uwaga!
5.40 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.
6.30 Telesklep
7.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.
8.00 Ścieżki miłości − telenowela meksyk.
8.50 Scooby Doo
9.15 Tele Gra − teleturniej
10.15 Telesklep
11.15 Rozmowy w toku
12.15 Na Wspólnej − serial pol.
12.45 Powrót do Edenu − serial USA
13.45 Scooby Doo
14.10 Brzydula
15.00 Nikita − serial USA
16.00 Fakty
16.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.
17.00 Kropek
17.10 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Kawaler do wzięcia
22.00 Druga twarz
23.05 Fakty Wieczorne
23.30 Twoja droga do gwiazd − Trening
0.00 Matrix rewolucje − kulisy produkcji
0.30 Siłacze
1.35 Nic straconego

TVN 7
6.45 Telesklep
7.30 Drew Carey Show − serial USA
8.00 Alf − serial USA
8.30 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.
9.20 Cena miłości − telenowela meksyk.
10.15 Łamisłówka − teleturniej
11.05 Mission Impossible
12.00 Mała księżniczka − telenowela meksyk.
12.55 Telesklep
14.25 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.
15.20 Cena miłości − telenowela meksyk.
16.10 Norman w tarapatach III − serial USA
16.40 Alf − serial USA
17.10 Pamięć absolutna − serial USA
18.10 Mission Impossible − serial USA
19.10 Drew Carey Show − serial USA
19.40 Norman w tarapatach III − serial USA
20.10 Ucieczka z Rangunu − film USA− ang.
22.10 Gliniarze na motorach − serial niem.
23.10 Kawaler do wzięcia − Extra
23.40 Jesień Marty − film austral.
1.35 Twardziel − film USA (125 min.)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.