FANDOM


TVP 1
06:00 Wiadomości
06:03 Telezakupy
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Moda na sukces; odc.2050; serial prod.USA
08:50 Klasyka Animacji; Bracia Lu
09:15 Plastelinek i przyjaciele; program dla dzieci
09:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:55 Witaj, Franklin; Święto wiosny, Franklin gra w golfa; serial animowany prod. kanadyjskiej
10:20 Renata; odc.30 - Renata na prezydenta; serial animowany prod. angielskiej
10:30 Siódme niebo; odc.85 -Kłamstwa; serial prod.USA/stereo/
11:15 ZUS radzi
11:25 Fauna i flora naszego organizmu; odc.10/12 Co jest w naszych odchodach?; serial dok.prod.kanadyjskiej
11:55 Książki na jesień
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Samo życie; reportaż
12:40 Klan; odc.750; telenowela TVP
13:10 Tak czy nie?; odc.3; 2003  serial TVP
14:00 W przyrodzie nic nie ginie; odc.4 Pieniądze z ugorów
14:20 Złączeni Europą; -Czerpiemy z obu źródeł
14:40 Światowe dziedzictwo kultury; Nancy. Place Stanisława; film dokumentalny prod.niemieckiej
15:00 Wiadomości
15:10 Obraz niekontrolowany
15:35 Obserwator wojskowy
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:25 Moda na sukces; odc.2050; serial prod.USA
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc.752; telenowela TVP
18:05 Trzecia strona medalu; program publicystyczny
18:45 Irak 2003
19:00 Wieczorynka; Mały Miś; odc.61 -Wszystko na odwrót; serial animowany prod. kanadyjskiej /stereo/
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia; Błysk decyzji; Snap Decision; 2001  film fab.prod. USA/za zgodą rodziców/; reż: Alan Metzger; wyk: Mare Winningham, Felicity Huffman
22:00 Kryminalna Jedynka
22:20 Obraz niekontrolowany
22:45 Oblicza mediów
23:10 Monitor  Wiadomości
23:25 Biznes raport
23:30 Studio sport; Liga Mistrzów - skróty
00:35 Nieustraszony; odc.27
01:25 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Studio urody - mag.
7.10 Dwójka dzieciom: Żegnaj Rockefeller (8/13) - serial obycz.; Marceli Szpak dziwi się światu; Przygody kota Filemona - seriale animowane
8.00 M jak miłość (132) - serial obyczajowy
8.50 Pytanie na śniadanie
10.30 IX Festiwal Kabaretu Koszalin 2003 (1): Na kabarecie w hipermarkecie
11.25 Klinika Berlin Centrum (4/13) - serial
12.15 Wielkie romanse dwudziestego wieku - serial dokumentalny
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (387): Pamiętnikarz - telenowela
13.45 Mroczny rycerz (20/26): Stormguard - serial przygodowy
14.30 Złota Tarka - Iława 2003 - reportaż
15.00 Wokół nas: Rudy - sztuka Gabrieli Górskiej i Andrzeja Krzyżanowskiego, pol. 1999
15.40 Smak Europy: Z powodu ducha
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Film dla niesłyszących: M jak miłość (169) - serial obycz. (powt.)
17.20 Jazda kulturalna
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.35 Camerata - mag. muz.
20.00 Linia specjalna: Andrzej Lepper
20.30 Studio sport: Liga Mistrzów - mecz Bayern Monachium - Olimpique Lyon (w przerwie meczu Panorama)
22.50 Panorama
23.05 Sport telegram
23.15 Prognoza pogody
23.25 "Force Majeure" - oddział specjalny - film sensacyjny, niem. 2000
1.00 Mała Odessa - dramat sensacyjny, USA 1994
2.40 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Wiadomości
06:03 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic; "Pałac Scheiblera - Muzeum Kinematografii cz.1
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc.743; telenowela TVP
08:45 Eurotel; magazyn
09:00 Zaczarowany ołówek; odc.37 -Marynarski chrzest; serial animowany dla dzieci
09:10 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych
09:35 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
10:30 Zapomniane cmentarze; reportaż Beaty Hyży-Czołpińskiej
11:00 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny
11:50 Polskie miasta i miasteczka; Krynica; reportaż
12:00 Wiadomości
12:10 Wieści polonijne
12:25 Hit kultury; Opentaniec
12:45 Jest takie miejsce; Sieraków
13:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
14:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; Tercja Pikardyjska i Brathanki; koncert
15:00 Wiadomości
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]
15:45 Film animowany; Dom
16:00 Klan; odc.743; telenowela TVP
16:25 Stacja PRL; Propaganda
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Gość Jedynki
17:35 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych
18:00 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej
18:25 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.
18:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu
19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc.743; telenowela TVP
20:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w czasie
20:55 Irak 2003
21:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
22:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikardyjska i Brathanki
23:00 Panorama
23:15 Sport-telegram
23:18 Pogoda
23:30 Linia specjalna
23:55 Suplement
00:25 Monitor  Wiadomości
00:40 Biznes raport
00:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu
01:15 Opowiadania Muminków; odc.34 -Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; odc.743; telenowela TVP
02:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w nieznane; reportaż
03:05 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
04:30 Irak 2003
04:45 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikkardyjska i Brathanki
05:10 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Biznes raport
06:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.