FANDOM


TVP 1
06:00 Wiadomości
06:03 Telezakupy
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Moda na sukces; odc.2050; serial prod.USA
08:50 Klasyka Animacji; Bracia Lu
09:15 Plastelinek i przyjaciele; program dla dzieci
09:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:55 Witaj, Franklin; Święto wiosny, Franklin gra w golfa; serial animowany prod. kanadyjskiej
10:20 Renata; odc.30 - Renata na prezydenta; serial animowany prod. angielskiej
10:30 Siódme niebo; odc.85 -Kłamstwa; serial prod.USA/stereo/
11:15 ZUS radzi
11:25 Fauna i flora naszego organizmu; odc.10/12 Co jest w naszych odchodach?; serial dok.prod.kanadyjskiej
11:55 Książki na jesień
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Samo życie; reportaż
12:40 Klan; odc.750; telenowela TVP
13:10 Tak czy nie?; odc.3; 2003  serial TVP
14:00 W przyrodzie nic nie ginie; odc.4 Pieniądze z ugorów
14:20 Złączeni Europą; -Czerpiemy z obu źródeł
14:40 Światowe dziedzictwo kultury; Nancy. Place Stanisława; film dokumentalny prod.niemieckiej
15:00 Wiadomości
15:10 Obraz niekontrolowany
15:35 Obserwator wojskowy
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:25 Moda na sukces; odc.2050; serial prod.USA
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc.752; telenowela TVP
18:05 Trzecia strona medalu; program publicystyczny
18:45 Irak 2003
19:00 Wieczorynka; Mały Miś; odc.61 -Wszystko na odwrót; serial animowany prod. kanadyjskiej /stereo/
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia; Błysk decyzji; Snap Decision; 2001  film fab.prod. USA/za zgodą rodziców/; reż: Alan Metzger; wyk: Mare Winningham, Felicity Huffman
22:00 Kryminalna Jedynka
22:20 Obraz niekontrolowany
22:45 Oblicza mediów
23:10 Monitor  Wiadomości
23:25 Biznes raport
23:30 Studio sport; Liga Mistrzów - skróty
00:35 Nieustraszony; odc.27
01:25 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Studio urody - mag.
7.10 Dwójka dzieciom: Żegnaj Rockefeller (8/13) - serial obycz.; Marceli Szpak dziwi się światu; Przygody kota Filemona - seriale animowane
8.00 M jak miłość (132) - serial obyczajowy
8.50 Pytanie na śniadanie
10.30 IX Festiwal Kabaretu Koszalin 2003 (1): Na kabarecie w hipermarkecie
11.25 Klinika Berlin Centrum (4/13) - serial
12.15 Wielkie romanse dwudziestego wieku - serial dokumentalny
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (387): Pamiętnikarz - telenowela
13.45 Mroczny rycerz (20/26): Stormguard - serial przygodowy
14.30 Złota Tarka - Iława 2003 - reportaż
15.00 Wokół nas: Rudy - sztuka Gabrieli Górskiej i Andrzeja Krzyżanowskiego, pol. 1999
15.40 Smak Europy: Z powodu ducha
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Film dla niesłyszących: M jak miłość (169) - serial obycz. (powt.)
17.20 Jazda kulturalna
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.35 Camerata - mag. muz.
20.00 Linia specjalna: Andrzej Lepper
20.30 Studio sport: Liga Mistrzów - mecz Bayern Monachium - Olimpique Lyon (w przerwie meczu Panorama)
22.50 Panorama
23.05 Sport telegram
23.15 Prognoza pogody
23.25 "Force Majeure" - oddział specjalny - film sensacyjny, niem. 2000
1.00 Mała Odessa - dramat sensacyjny, USA 1994
2.40 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Wiadomości
06:03 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic; "Pałac Scheiblera - Muzeum Kinematografii cz.1
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc.743; telenowela TVP
08:45 Eurotel; magazyn
09:00 Zaczarowany ołówek; odc.37 -Marynarski chrzest; serial animowany dla dzieci
09:10 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych
09:35 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
10:30 Zapomniane cmentarze; reportaż Beaty Hyży-Czołpińskiej
11:00 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny
11:50 Polskie miasta i miasteczka; Krynica; reportaż
12:00 Wiadomości
12:10 Wieści polonijne
12:25 Hit kultury; Opentaniec
12:45 Jest takie miejsce; Sieraków
13:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
14:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; Tercja Pikardyjska i Brathanki; koncert
15:00 Wiadomości
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]
15:45 Film animowany; Dom
16:00 Klan; odc.743; telenowela TVP
16:25 Stacja PRL; Propaganda
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Gość Jedynki
17:35 Budzik; Słonie w Warszawie; program dla najmłodszych
18:00 Trzy misie; odc.2 -Nad bobrową rzeką; serial anim. prod.polsko-austriackiej
18:25 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.
18:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu
19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc.743; telenowela TVP
20:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w czasie
20:55 Irak 2003
21:10 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
22:35 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikardyjska i Brathanki
23:00 Panorama
23:15 Sport-telegram
23:18 Pogoda
23:30 Linia specjalna
23:55 Suplement
00:25 Monitor  Wiadomości
00:40 Biznes raport
00:45 Rozmowy na nowy wiek; Z Edwardem Dwurnikiem o spełnieniu
01:15 Opowiadania Muminków; odc.34 -Włóczykij i leśne dzieci; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; odc.743; telenowela TVP
02:35 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w nieznane; reportaż
03:05 Szczęśliwy człowiek; 2000  film fabularny produkcji polskiej (85'); reż: Małgorzata Szumowska; wyk: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski
04:30 Irak 2003
04:45 Festiwal Wielokulturowy "Galicja"-Koncert Finałowy; -Tercja Pikkardyjska i Brathanki
05:10 Jest takie miejsce; Sieraków; film dok.
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Biznes raport
06:00 Zakończenie programu

=== TVP 3 Kraków
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Kronika
7.55 Pogoda
8.00 MIŚ w Europie − reportaż
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Sfinks zagadki historii − film niem.
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.40 Trylogia marsylska − film franc.
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 SBB, Józef Skrzek i Zbigniew
Zamachowski
12.15 Integracja
12.30 Kurier
12.35 Teologia ikon
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Teleplotki
14.30 Kurier, prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Molly − film pol.
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Regiony kultury
16.00 Na rynku pracy (powt.)
16.15 Nowe miasto − retrospekcje
16.20 Warto wiedzieć
16.25 Pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 MIŚ w Europie − reportaż
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Kronika świętokrzyska
17.58 Pogoda
18.00 Kronika
18.20 Tematy dnia
18.30 Kurier kulturalny
18.45 Rola
19.00 Załatwmy to razem
19.20 Warto wiedzieć
19.25 Pogoda
19.30 Telezakupy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Kronika
21.57 Sport
22.00 Pogoda
22.02 Tematy dnia
22.15 To jest temat
22.30 Kurier gospodarczy
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.05 Matki − film wł. (100 min.)

Polsat
4.35 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska − Kuba
6.35 Różowa pantera
6.45 TV Market
7.00 Power Rangers
7.30 Transformery
8.00 MacGyver
9.00 Bar 3
9.30 Słoneczny patrol 8
10.25 Bar 3
11.15 Awantura o kasę − teleturniej
12.10 Samo życie − serial pol.
12.40 Serca na rozdrożu − telenowela argent.
13.35 TV Market
13.50 Czułość i kłamstwa − serial pol.
14.20 Power Rangers
14.45 Serial animowany
15.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata
15.45 Informacje
16.10 Interwencja
16.30 Herkules
17.30 Hugo Express
17.55 Bar 3
18.30 Informacje + sport
19.00 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę − teleturniej
20.15 Bar 3
21.00 Samo życie − serial pol.
21.30 Studio Lotto
21.45 Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje − film USA
0.25 Biznes informacje
0.45 Prognoza pogody
0.55 Graffiti
1.15 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska − Kuba
3.15 Magazyn redakcji programów religijnych
4.10 Pożegnanie

TVN
5.20 Uwaga!
5.40 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.
6.30 Telesklep
7.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.
8.00 Ścieżki miłości − telenowela meksyk.
8.50 Scooby Doo
9.15 Tele Gra − teleturniej
10.15 Telesklep
11.15 Rozmowy w toku
12.15 Na Wspólnej − serial pol.
12.45 Powrót do Edenu − serial USA
13.45 Scooby Doo
14.10 Brzydula
15.00 Nikita − serial USA
16.00 Fakty
16.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.
17.00 Kropek
17.10 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Kawaler do wzięcia
22.00 Druga twarz
23.05 Fakty Wieczorne
23.30 Twoja droga do gwiazd − Trening
0.00 Matrix rewolucje − kulisy produkcji
0.30 Siłacze
1.35 Nic straconego

TVN 7
6.45 Telesklep
7.30 Drew Carey Show − serial USA
8.00 Alf − serial USA
8.30 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.
9.20 Cena miłości − telenowela meksyk.
10.15 Łamisłówka − teleturniej
11.05 Mission Impossible
12.00 Mała księżniczka − telenowela meksyk.
12.55 Telesklep
14.25 Tajemnice pocałunku − telenowela meksyk.
15.20 Cena miłości − telenowela meksyk.
16.10 Norman w tarapatach III − serial USA
16.40 Alf − serial USA
17.10 Pamięć absolutna − serial USA
18.10 Mission Impossible − serial USA
19.10 Drew Carey Show − serial USA
19.40 Norman w tarapatach III − serial USA
20.10 Ucieczka z Rangunu − film USA− ang.
22.10 Gliniarze na motorach − serial niem.
23.10 Kawaler do wzięcia − Extra
23.40 Jesień Marty − film austral.
1.35 Twardziel − film USA (125 min.) ===

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.