FANDOM


Logo

05:35 TELEZAKUPY
05:50 Strażnicy Dobrej Nowiny - Ucieczka, odc. 1 (Breakout); serial animowany kraj prod.Irlandia (1995); Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Tropiciele zagadek - Zagadka zaginionej papugi, odc. 3 (A mystery of the Lost Parrot); serial animowany kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Marta mówi! - O, nie!, odc. 10 (Oh Nooo!); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Will i Dewitt - Nocne szmery, odc. 1 (Things that go flump in the night); serial animowany kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Świnka Peppa, seria II - Wycieczka w góry, odc. 38 (School bus trip, ep. 38); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Kawa czy herbata? - Moja sobota; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wiadomości Moja Sobota, Na żywo
10:05 Pogoda Moja Sobota; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:05 Kawa czy herbata? - Moja sobota; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Orlik w grze; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Walt Disney w Jedynce - Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś - Zmartwienie z nie zaproszenia, odc. 38 (Tigger’s Invitation Frustration); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Walt Disney w Jedynce - Czarodzieje z Waverly Place - Napoje i podboje, odc. 10 (.); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Disney! Cudowny Świat - Wskakuj! (Jump In!); komedia kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Teraz Miki! - Podstępne gofry, odc. 2 (Chef Donald); serial animowany kraj prod.USA (2010); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Baranek Shaun - Porwanie, odc. 63 (23 s. II) (Cock - a - Doodle Shaun); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Życie nad rozlewiskiem - odc. 9/13 - txt str.777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Żona terrorysty (Sleeper's Wife, The (Die Frau des Schlafers))  89'; dramat kraj prod.Niemcy (2010); reż.:Edzard Onneken; wyk.:Yvonne Catterfeld, Ercan Durmaz, Faraz Kafi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Lubię to!; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:20 Rezydencja - odc. 23 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Rezydencja - odc. 24 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 SuperKabarety - Opole bisuje!; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
19:10 Wieczorynka - Księżycowy Miś - Szanujmy Królika, odc. 15 (Respect Rabbit); serial kraj prod.Niemcy (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:50 Sport - txt str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Droga do Euro - Kronika; STEREO, CENTRE CUT
20:05 Pogoda - txt str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Hit na sobotę - Transporter 3 (Transporter 3) - txt str.777  99'; film akcji kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2009); reż.:Olivier Megaton; wyk.:Jason Statham, Natalia Rudakova, Robert Knepper; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:15 Męska rzecz... - Wąż i tęcza (The Serpent and the Rainbow)  93' kraj prod.USA (1987); reż.:Wes Craven; wyk.:Bill Pullman, Cathy Tyson, Lakes Mokae, Paul Winfield; Dla małoletnich od lat 16
24:00 Kino nocnych marków - Uśpieni (Sleepers)  140'; dramat kraj prod.USA (1996); reż.:Barry Levinson; wyk.:Kevin Bacon, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Brad Pitt; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Kino nocnych marków - Głód serca; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

Logo-2

06:15 Pożyteczni.pl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Sierociniec dla Orangutanów seria II - odc. 10 / 10 (Orangutan diary - ep. 10 / 10); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Barwy szczęścia - odc. 643 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Barwy szczęścia - odc. 644 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Familijna Dwójka - Eliasz - odc. 18 Przygoda w Podwietrze (Elias ep. Klemma); serial animowany kraj prod.Norwegia (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Familijna Dwójka - Mikołajek - odc. 36 Szkoła geniuszy (Le Petit Nicolas ep. On a parle dans a radio); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Pankot i Kotpan - Pankot i Kotpan przedstawiają: Dzieci z Bullerbyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Oazy na morzu. Oceany. Podróże z Feodorem Pitcairnem (Oases in the sea) kraj prod.Holandia (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 33; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 34; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 35; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Płocka Noc Kabaretowa 2011; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 33; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 1898; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Rodzinka.pl - odc. 43 "Narada rodzinna" - txt str.777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Kocham Cię, Polsko! - (73); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:50 Kabaretowy Klub Dwójki - Zakupy (51); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 21; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 21; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 The Voice of Poland - Live; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:25 The Voice of Poland. Wyniki; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:20 Kino relaks - American Pie 2 (American Pie 2) - txt str.777  100'; komedia kraj prod.USA (2001); reż.:James B. Rogers; wyk.:Jason Biggs, Mena Suvari, Seann William Scott, Shannon Elisabeth, Eugene Levy; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Klasyka Polskiego Kabaretu - Dookoła 5 Dudków; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Uprowadzenie Agaty  76'; film fabularny kraj prod.Polska (1993); reż.:Marek Piwowski; wyk.:Agata Rosińska, Sławomir Fedorowicz, Janusz Rewiński, Marek Piwowski, Pola Raksa, Jacek Braciak, Anna Milewska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Z odzysku  103'; dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Sławomir Fabicki; wyk.:Antoni Pawlicki, Natalia Wdowina, Jacek Braciak, Dmytro Melnychuk, Michał Filipiak, Wojciech Zieliński, Jerzy Trela, Dorota Pomykała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg

05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.15 Przygody Animków (21) - serial animowany
07.45 Beyblade (11) - serial animowany
08.15 Pies Huckleberry (35, 36) - serial animowany
08.45 Pinky i Mózg (37) - serial animowany
09.15 Nowe przygody Scooby’ego (10) - serial animowany
09.45 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski
10.15 Ewa gotuje (141) - magazyn kulinarny
10.45 Tylko muzyka. Must be the music (9) - program rozrywkowy
12.45 Czarne perły - komedia, USA 1997
14.45 Się kręci - magazyn kulturalny
15.45 Foto Models Poland 2011 - program rozrywkowy
16.45 Kabareton - program rozrywkowy
17.45 Pamiętniki z wakacji (9) - serial paradokumentalny
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Daleko od noszy - szpital futpolowy (45) - serial komediowy
20.00 Showtime - komedia sensacyjna, USA/Australia 2002
22.00 Bruno - komedia, USA 2009
23.50 Orły w akcji - film sensacyjny, Hongkong 1998
02.00 Zagadkowa noc - teleturniej
03.10 Tajemnice losu - program rozrywkowy
04.40 TV Market - magazyn reklamowy

Logo-19

05.40 Uwaga! - magazyn reporterów
05.55 Mango - telezakupy
08.00 s.o.s. DLA ŚWIATA - cykl reportaży, Polska 2011
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
10.55 Na Wspólnej (1498, 1499) - serial obyczajowy
12.35 Układ warszawski (9) - serial kryminalny
13.35 Ugotowani 2 - program rozrywkowy
14.35 Top Model. Zostań modelką 2 - reality show
15.40 HDw3D Telewision - program rozrywkowy
16.10 Prosto w serce (158, 159) - serial obyczajowo-komediowy
18.00 Kuchenne rewolucje 4 (9) - reality show
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn reporterów
20.00 Mam talent! 4 - program rozrywkowy
21.50 Ja cię kocham, a ty z nim - komedia, USA 2007
23.55 Smętarz dla zwierzaków - horror, USA 1989
02.00 Uwaga! - magazyn reporterów
02.15 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
03.35 Rozmowy w toku - talk-show
04.25 Nic straconego - programy powtórkowe

SK TVN7

5:20 We dwoje Odcinek: 12
6:25 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 8 Sezon: 9
7:00 Mango - Telezakupy
9:05 Tajemnice Smallville Odcinek: 15 Sezon: 6
10:00 Przyjaciele Odcinek: 3 Sezon: 3
10:30 Przyjaciele Odcinek: 4 Sezon: 3
11:00 Przyjaciele Odcinek: 5 Sezon: 3
11:30 Yogi łowca skarbów Odcinek: 2 Sezon: 3
12:00 Yogi łowca skarbów Odcinek: 3 Sezon: 3
12:25 Yogi łowca skarbów Odcinek: 4 Sezon: 3
12:55 Yogi łowca skarbów Odcinek: 5 Sezon: 3
13:25 Yogi łowca skarbów Odcinek: 6 Sezon: 3
13:50 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 1
14:20 Czterej pancerni i pies Odcinek: 3
15:35 Niania Odcinek: 74 Sezon: 5
16:05 Niania Odcinek: 75 Sezon: 5
16:35 Bez śladu Odcinek: 22 Sezon: 5
17:30 Uczciwy przekręt Odcinek: 9
18:30 Detektyw Monk Odcinek: 15 Sezon: 7
19:30 Komedia małżeńska
21:40 Akademia policyjna VII - Misja w Moskwie
23:30 Król Skorpion
1:20 Arkana magii
3:25 Zakończenie programu

SK TVP Bydgoszcz logo 2007 2013

05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:19 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:42 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:37 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Everyday English
08:00 Ahora Espanol
08:15 Magazyn bydgoski
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:38 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 Eko-opcja
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:15 Infonuta; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:22 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:42 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:48 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:14 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:18 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Tu kultura; magazyn
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Eurosąsiedzi; magazyn
12:15 Zdrowie na talerzu - wieprzowina - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Chemia
18:00 Fabryka pomysłów
18:10 Światło tańca
18:30 Zbliżenia, pogoda
19:00 Tu kultura
19:30 Pięć moich matek
20:00 Prawdę mówiąc - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:00 Mówisz Mosz - odc. 9; magazyn ekonomiczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:45 Zbliżenia, sport
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:55 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:22 Tsunami w Japonii (Disaster in Japan/Japan Tsunami: How it Happened); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:22 Świadkowie XX wieku - Zapisane w moim życiu; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
01:51 Prawdę mówiąc - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:18 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:46 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:52 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:05 Mówisz Mosz - odc. 9; magazyn ekonomiczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Tu kultura; magazyn
04:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.
04:35 Raport z Polski - Ekstra
05:05 Mówisz Mosz - odc. 9; magazyn ekonomiczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Eurosąsiedzi; magazyn
06:40 Zdrowie na talerzu - wieprzowina - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:50 Zakończenie dnia

TVP Polonia

06:00 Złotopolscy - odc. 291* Wróżba; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Złotopolscy - odc. 292* Pomyłka telefoniczna; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Złotopolscy - odc. 293* Oświadczyny; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Złotopolscy - odc. 294* Klonacja; Dla małoletnich od lat 12
07:40 Złotopolscy - odc. 295* Inicjały; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Saga prastarej puszczy - Opowieść o sóweczce: prawo drapieżnika; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem - odc. 10/13 - Falco - txt.str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:10 ZOO Story; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Stawka większa niż życie - odc. 17/18* - Spotkanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:50 Ojciec Mateusz - odc. 50 - Sekrety i kłamstwa - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:25 Na dobre i na złe - odc. 453 - Wiolonczelistka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Dwie strony medalu - odc. 48 - txt.str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Wideoteka dorosłego człowieka - (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL (61); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 M jak miłość - odc. 845; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Kapłan z Suchedniowa; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - W piaskach Gobi; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Sport - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 1920. Wojna i miłość - odc. 8/13* - Odwrót; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
21:35 Kino Mistrzów - Szabla od komendanta; komediodramat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 M jak miłość - odc. 845; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek wyruszają w świat - W piaskach Gobi; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO, 16:9
01:50 Sport; STEREO, 16:9
01:55 Pogoda; STEREO, 16:9
02:05 Ranczo - odc. 48* - Bohaterski strajk; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Wideoteka dorosłego człowieka - (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Na dobre i na złe - odc. 453 - Wiolonczelistka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Jak daleko stąd, jak blisko; dramat; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP KULTURA-logo-165549B8BD

08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:10 Listopad z Henrykiem Mikołajem Góreckim - Rozmowy istotne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Listopad z Henrykiem Mikołajem Góreckim - Utwory chóralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Listopad z Henrykiem Mikołajem Góreckim - II Kwartet smyczkowy "Quasi una fantasia"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:10 Dokument tygodnia - Islam w rytmie rapu (New Muslim Cool); film dokumentalny kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Koło Fortuny; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Kino krótkich filmów - Rytuał; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Studio Kultura - Nieme kino szwedzkie - "Skarb rodu Arne"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Skarb rodu Arne (Herr Arnes pengar); dramat historyczny kraj prod.Szwecja (1919); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Mniejsze niebo  94'; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Roman Wilhelmi, Jan Englert, Janusz Zaorski, Beata Tyszkiewicz, Władysław Kowalewski; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Ja nie chcę spać - recital Krystyny Tkacz; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Ivo Pogorelich gra Preludium op. 28 nr 21 Fryderyka Chopina (Ivo Pogorelich gra Preludium op. 28 nr 21 Fryderyka Chopina) kraj prod.Niemcy (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Jeden dzień z życia - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Bezgranicznie kulturalni - odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja, odc. 97 /1/; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja - Mieliśmy wtedy po szesnaście lat; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja, odc. 97 /2/; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Krótki dzień pracy - txt.str.777; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Teraz animacje! - Kłamstwa; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Boskie jak diabli (Sin noticias de Dios (No News From God))  107'; komedia kraj prod.Hiszpania, Francja, Włochy, Meksyk (2001); reż.:Agustin Diaz Yanes; wyk.:Penelope Cruz, Victoria Abril, Gael Garcia Bernal; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Polski Jazz w TVP Kultura - Krzysztof Urbański Quartet; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Koncert
00:20 Kino nocne - C. R. A. Z. Y (C. R. A. Z. Y)  121'; film obyczajowy kraj prod.Kanada (2005); reż.:Jean-Marc Vallee; wyk.:Michel Cote, Marc-Andre Grondin, Danielle Proulx, Francis Ducharme; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 John Lennon - koncert z Nowego Jorku (John Lennon live in New York City) kraj prod.Wielka Brytania (1972); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Pasmo kontemplacyjne - 9; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Zakończenie dnia

TVS

06.15 Telezakupy
07.30 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
08.00 Radio Silesia
10.00 Kuchnia po śląsku
10.30 Muzyczny Relaks
11.25 Sindbad
11.55 Emil z Loenebergi
12.25 Kuchenna metamorfoza
13.25 Żyć jak milioner
13.55 Tygodniowy Finał Listy Śląskich Szlagierów
15.20 Bonanza
16.25 Propozycje do VIPO
16.40 Koncert życzeń
17.45 Silesia Informacje
18.05 Kuchnia po śląsku
18.35 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.20 Tonące miasto
21.10 Na tropie zbrodni
21.40 Film TVS
23.00 Film erotyczny
00.50 Świat w pigułce
06.05 Sindbad

SK PULS 1012

6:00 Muzyczny budzik Odcinek: 1
6:25 Dom Odcinek: 9
8:30 Steve Irwin - łowca krokodyli Odcinek: 1 Sezon: 3
9:30 Najdziwniejsze zwierzęta świata
10:30 Fraglesy Odcinek: 1
11:00 Dyl Sowizdrzał
12:50 12 prac Asteriksa
14:30 Roxy Hunter i duch
16:30 Josephine: polowanie na duchy
18:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 5
19:00 Timon i Pumba Odcinek: 44
19:30 Chip i Dale Odcinek: 44
20:00 Zakład o życie
22:00 Czerwony orzeł
0:30 Ekstradycja Odcinek: 2 Sezon: 3
1:30 Ekstradycja Odcinek: 3 Sezon: 3
2:30 Zobacz to!
5:30 Telemarket

18311 mid

6:00 Parot
6:30 Kocha, nie kocha
7:00 Power Lista
9:00 Week Top 10
10:00 Power Lista
11:00 Disco ponad wszystko Odcinek: 10 Sezon: 2
12:00 Łowy króla disco Odcinek: 1
13:00 Viva Hits Polska
14:00 In & Out
15:00 Chartsurfer
16:30 Viva Fan Number 1 Odcinek: 5
17:00 Star Chart Odcinek: 12
18:00 O Co Kaman
19:00 Łowy króla disco Odcinek: 2
21:00 The 2011 EMA Nominations Hosted by David Guetta
22:00 Viva Clubbing
23:00 Viva Night Spot
0:00 Viva Hits Polska
1:00 In & Out
2:00 Kocha, nie kocha
2:30 Całuśnik
3:00 Parot
3:30 Kocha, nie kocha
4:00 Zrywacz
4:30 Parot
5:00 Kocha, nie kocha
5:30 Całuśnik

4 fun tv

6:00 Popbudzik
7:00 Popbudzik. Parowanie
8:00 Popbudzik. Data urodzenia
9:00 Weekend specjalny
10:00 Czy masz moc
10:30 Weekend specjalny
12:00 Lista życzeń
13:00 Znaczenie imienia
13:30 Kocha, lubi, szanuje
14:00 Parowanie
14:30 Kiedy weźmiesz ślub
15:00 Weekend specjalny
17:00 Top tygodnia
18:00 Disco Mania
19:00 Weekend specjalny
20:00 Non Stop Fresh
21:00 Hit Me. Parowanie
22:00 Dance lista
23:00 Zakazane piosenki
0:00 Kamasutra
1:00 Nocny hałas
2:00 Nocny4fun

Polonia 1 (logo w dniach 02.10.2010-17.01.2015)

6:50 Lub czasopisma VIP
7:20 Lub czasopisma VIP
8:00 Top Shop
14:00 A życie kołem się toczy Odcinek: 15
14:50 Lub czasopisma VIP
15:25 Na straży miłości Odcinek: 164
16:25 Bananowa młodzież Odcinek: 5
17:20 Disco Bandżo Bis
18:35 Akademia fitness
19:05 A życie kołem się toczy Odcinek: 15
20:00 Wszystko jest możliwe
22:00 Kobiece prawdy
22:45 Różowa noc
5:45 Zakończenie programu

Tele5 logo

5:55 Werdykt Sezon: 2
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Plusy dodatnie, plusy ujemne
12:55 To były wakacje! Odcinek: 5
13:25 Nieźle kliknięci
13:55 Disco Bandżo
15:20 Dzieci Diuny Odcinek: 1
17:05 Naga miss
18:10 W pułapce ognia
20:00 Dzieci Diuny Odcinek: 2
21:50 Niewidzialni Odcinek: 3
23:05 Komisariat drugi Odcinek: 6
23:55 Romans w biurze
1:45 Nocny patrol

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.