FANDOM


TVP 1
05:05 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; Dla małoletnich od lat 12
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 61 - Krowy tłuste, krowy chude -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce -  Osobliwości mórz i oceanów. cz. 9. Graciosa (Seas and Oceans II); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Świat się kręci - /44/; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Apetyt na EURO - pę - Gospodarstwa towarowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przepis dnia - /40/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Tajemnice ptaków cz. 1. Poranny chór (The Secret Life of Birds. Dawn Chorus); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:John Gwyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:20 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie - Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie /1/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2726; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5881 (The Bold and the Beautiful ep. 5881); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Przepis dnia - /40/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Klan - odc. 2492 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Bonanza - odc. 163, Towarzysze broni (Bonanza, ep. 163, The Companeros); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop; cykl reportaży
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Jaka to melodia? - odc. 2727; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2493 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /45/; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:20 Przepis dnia - /41/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Transporter - odc. 8/12 (Transporter, ep. 8) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:25 Po prostu; program publicystyczny
22:05 Niedościgli Jonesowie (Joneses, The); film obyczajowy kraj prod.USA (2009); reż.:Derrick Borte; wyk.:Demi Moore, David Duchovny, Chris Williams; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Glina - odc. 20/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Świat się kręci - /45/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Bonanza - odc. 163, Towarzysze broni (Bonanza, ep. 163, The Companeros); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
02:30 Samotność w sieci cz. 1; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Witold Adamek; wyk.:Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Szymon Bobrowski, Ruby Rosales, Anna Dymna, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Paweł Kukiz; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Notacje - Witalis Skorupka. Rodowód; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Faceci do wzięcia - odc. 32/91 Życie za życie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Adam Stalony - Dobrzański; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odcinek 373; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1000 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Na dobre i na złe - odc. 169 - Telefoniczny poród; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Makłowicz w podróży - Islandia "Rejkiavik" (38); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Ale Jazda ! Ale Meksyk! -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Szkoła życia - odc. 39 "Oczko w głowie"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (13); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 90 "To miłość" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1014 -  JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Szkoła życia - odc. 40 "Gra w słoneczko"; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 3/78; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1000 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1001 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 1015; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 750; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Świat bez fikcji - Szyb nr 8 (Pit no. 8); film dokumentalny kraj prod.Ukraina, Estonia (2011); reż.:Marianna Kaat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Piąty Stadion - odc 78, Bicie rekordu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Czas honoru - odc. 75 "Plecak pełen dolarów" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Republika Doyle'ów - odc. 13/25 (Republic of Doyle ep. 201); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Republika Doyle'ów - odc. 14/25 (Republic of Doyle ep. 202); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Polska bez fikcji – na bis - Gdzie zabawki tamtych lat; dokument fabularyzowany; reż.:Stanisław Różewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie programu

TVP Katowice
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 05.11 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Aktualności Flesz Poranne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Poranek z TVP Katowice; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 05.11 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Wokół nas
08:35 Zuzanna; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Era Wynalazków - Odc. 26; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Antenowe remanenty
09:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Magda, miłość i rak; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
11:05 Flesz - zapowiedź Dziennika; STEREO, 16:9
11:15 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Biała Lokomotywa - koncert piosenek Edwarda Stachury (Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie); Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Warszawa w polskim filmie fabularnym
13:30 AgroSzansa; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Wokół nas
14:05 Zuzanna; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
14:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:25 Everyday English odc.247; Dla małoletnich od lat 7
14:40 Ahora espanol odc.220; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Co, gdzie, kiedy?; magazyn
15:15 Magazyn Reporterów TVP Katowice
15:40 Przyroda w obiektywie
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Flesz - zapowiedź Dziennika; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Mój pies i inne zwierzaki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Reportaż
17:30 Aktualności Flesz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:33 POGODA; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Kronika Miasta
17:45 Bliżej natury
18:15 Co, gdzie, kiedy?; magazyn
18:30 Aktualności; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Gość Aktualności; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Podwodna Polska - Turkusowy skarb; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Magazyn Meteo; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Wieczorne wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Eurowiadomości
20:35 Ślązaków portret własny - Mieczysław Chorąży; Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Gramy dla Was
21:00 Pogoda - 05.11 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 05.11 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Aktualności Wieczorne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:25 POGODA; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Profesor od serca - Zbigniew Religa; film dokumentalny; reż.:Halina Szymura; Dla małoletnich od lat 7
23:35 Everyday English odc.247; Dla małoletnich od lat 7
23:50 Ahora espanol odc.220; Dla małoletnich od lat 7
00:10 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:15 Świat według Kiepskich: Eros i medycyna (67) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy: Zdesperowani i niebezpieczni (51) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy: Śmiertelny powrót do domu (52) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Trudne sprawy (171) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (345) - serial paradokumentalny
12:00 Pamiętniki z wakacji 3 - serial paradokumentalny
13:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
14:00 Pierwsza miłość (1772) - serial obyczajowy
14:45 Trudne sprawy (377) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pgoody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (600) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (484) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1773) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich: Dług (359) - serial komediowy
20:05 Megahit: Cudzoziemiec - film sensacyjny, Polska/USA 2003
22:05 Kości 8 (164) - serial kryminalny
23:05 Zdrady (22) - serial paradokumentalny
0:05 Robocop: Wyścig z czasem (4-ost.) - serial SF
2:05 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
3:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:05 Uwaga! - magazyn reporterów
5:20 Rozmowy w toku: Starzy rozwalają moje związki! - talk-show
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Na Wspólnej (1816) - serial obyczajowy
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:10 Ukryta prawda (247) - serial paradokumentalny
12:15 Szpital (121) - serial paradokumentalny
13:15 W-11 - Wydział Śledczy: Krwawy Iwan (1087) - serial fabularno-dokumentalny
14:00 Wawa non stop (45) - serial
15:00 Ukryta prawda (248) - serial paradokumentalny
16:00 Rozmowy w toku: Zniszczyłam naszą przyjaźń i chcę to naprawić... - talk-show
17:00 Szpital (122) - serial paradokumentalny
18:00 Wawa non stop (46) - serial
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej (1817) - serial obyczajowy
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Rysiek (1088) - serial fabularno-dokumentalny
21:30 Prawo Agaty (10) - serial obyczajowy
22:30 Kuba Wojewódzki (10) - talk-show
23:30 Superwizjer - magazyn reporterów
0:05 Na językach (10) - program rozrywkowy
1:05 Gdzie pachną stokrotki 2 (10) - serial komediowy
2:05 Uwaga! - magazyn reporterów
2:20 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
3:40 Rozmowy w toku: Zniszczyłam naszą przyjaźń i chcę to naprawić... - talk-show
4:35 Zakończenie programu

TV 4
6:00 Ukryta miłość Odcinek: 101
6:55 Mega Chichot
7:25 What's New, Scooby Doo?
7:55 What's New, Scooby Doo?
8:25 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
8:55 Komisarz Rex Odcinek: 12 Sezon: 10
9:55 Nieposkromiona miłość Odcinek: 45
10:50 Kiedy się zakocham Odcinek: 100
11:50 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 19
12:10 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 20
12:30 Simba Odcinek: 36
13:00 Mega Chichot
13:30 Tylko miłość Odcinek: 46
14:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 20
15:30 Komisarz Rex Odcinek: 1 Sezon: 11
16:30 Hotel 52 Odcinek: 46
17:30 Nieposkromiona miłość Odcinek: 46
18:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
19:00 What's New, Scooby Doo?
19:30 What's New, Scooby Doo?
20:00 STOP Drogówka
21:00 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 3
21:30 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 4
22:00 Niezwyciężony
0:20 Nokaut
2:20 To był dzień
3:20 4music
4:25 Dekoratornia
4:55 4music
5:59 Zakończenie programu

TV 6
6:00 Szósty zmysł
7:00 Świat według Bundych Odcinek: 102
7:30 Świat według Bundych Odcinek: 103
8:00 Jak oni śpiewają Odcinek: 21
9:00 Tylko taniec - Got to Dance Odcinek: 19
11:00 Galileo Odcinek: 234
12:00 Ukryta miłość Odcinek: 101
13:00 Prawdziwe uczucie Odcinek: 47
14:00 Paszport do świata mody Odcinek: 5 Sezon: 2
15:00 Jak oni śpiewają Odcinek: 21
16:00 Tylko taniec - Got to Dance Odcinek: 19
18:00 Świat według Bundych Odcinek: 104
18:30 Świat według Bundych Odcinek: 105
19:00 Prawdziwe uczucie Odcinek: 48
20:00 Galileo Odcinek: 235
21:00 Rude Tube
21:35 Najlepsi z najlepszych III: Bez odwrotu
23:25 Wzór Odcinek: 38 Sezon: 2
0:30 Błękitny demon
2:10 4music
3:15 Muzyczne listy
4:20 Muzyczne listy
5:00 Szósty zmysł
5:59 Zakończenie programu

TVN 7
4:55 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 6 Sezon: 9
5:15 We dwoje Odcinek: 5
6:35 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1030
7:20 Sąd rodzinny Odcinek: 150
8:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 447
9:15 Dr House Odcinek: 8
10:15 Ostry dyżur Odcinek: 3 Sezon: 10
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 151
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 448
14:55 Bananowy doktor Odcinek: 5 Sezon: 3
15:55 Czerwony Orzeł Odcinek: 16 Sezon: 3
17:05 Detektyw Monk Odcinek: 2 Sezon: 8
18:00 Dr House Odcinek: 9
19:00 Bananowy doktor Odcinek: 6 Sezon: 3
20:00 Nowa policyjna opowieść
22:30 Partnerki Odcinek: 1
23:30 Teksańska masakra piłą mechaniczną
1:35 Arkana magii
3:45 Druga strona medalu Odcinek: 2 Sezon: 2
4:15 Druga strona medalu Odcinek: 3 Sezon: 2
4:40 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /44/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Nie damy się oskubać (Nie damy się oskubać); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Wspólny prezent (Wspólny prezent); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Cafe Historia - Rewolucja Węgierska 1956; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Polonia w Komie - Czechy - Jakub (352); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 41; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 943 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013 /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Czas honoru - odc. 56* "Szczęśliwe miejsce" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Uraczeni; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kurier Kresowy - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 810* - Przedmowa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Śladami Podlasian - Od Fort Lauderdale do Key West; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 41; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:21 Polonia w Komie - Czechy - Jakub (352); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013 /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Człowiek i natura (17); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Szlakiem gwiazd - odc. 21 Piotr Polk; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 943 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Kurier Kresowy - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 19 - Przyjaciel zwierząt; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013 /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 110 - Sprawa honoru -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Laskowik & Malicki (mont.) - (4); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Bangkok - Sebastian (353); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 7); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Człowiek i natura (17); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 41; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013 /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Nie damy się oskubać (Nie damy się oskubać); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Wspólny prezent (Wspólny prezent); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 19 - Przyjaciel zwierząt; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 110 - Sprawa honoru -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Bangkok - Sebastian (353); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 943; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
05:30 Kurier Kresowy - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska i świat z historią w tle - Ezi. Kariera w cieniu wojny; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

4fun.tv
6:00 Popbudzik
9:00 Tuba śmiechu
10:00 100% muzy
12:00 Polskie - To lubię!
13:00 Non Stop Fresh
15:00 Chcesz-masz
16:00 4fun Maxxx Top 40
18:00 Hit Me
20:00 100% muzy
23:00 Party Shaker
2:00 Polskanocka

iTV
5:05 Niegrzeczna Pani Domu
6:15 Discostacja
7:30 Disco budzik
9:00 Starter
9:20 Discostacja
10:35 Disco polo show
11:35 ITV Hits
11:50 Plota
12:15 ITV Hits
13:05 Discomaniak
13:40 ITV Hits
14:05 Discostacja
15:20 Śpiewaj z królem disco
15:55 Złote Przeboje w iTV
16:20 ITV Hits
17:00 Discostacja
18:15 DanceFloor
19:00 Muzyczna strefa
19:35 Discotour
20:00 EzoTV
0:00 Hot TV w iTV

Polo TV
5:30 Święta wojna Odcinek: 26
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:10 Kuchnia polowa
10:46 Dance w Polo tv
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
13:00 Przeboje na czasie
14:00 Hit dnia
14:10 Wszystko mi disco!
15:00 Przebojowe historie
15:23 Przeboje na czasie
16:00 Przebojowe historie
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Przebojowe historie
17:15 Discopolot
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90-te
20:00 Przebojowe historie
20:14 Szalone lata 90-te
21:00 Mistrz Kierownicy - najszybszy kierowca disco
22:00 Zakochane Polo tv
22:30 Pikantne Polo tv
23:05 Święta wojna Odcinek: 26
23:31 Święta wojna Odcinek: 25
23:50 Przeboje na czasie

RBL.TV
7:00 Powstanie
10:00 Hitzone
14:00 Gruby beat
16:00 Reaktor
17:00 Gra o tron
18:00 Son of a beat
19:00 Hitzone
20:00 25!
22:00 Polisz rajd

TV.Disco
5:00 Poranek disco polo
10:00 Disco Polo Max Hity
12:00 Gorące hity
14:00 Twoje disco polo
15:00 Disco życzenia
17:00 Koncert życzeń
18:00 Twoje disco polo
21:00 Gorące hity
23:00 Disco Polo Max Hity

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.