FANDOM


TVP 1
05:05 O dwóch takich co uciekli; film dokumentalny kraj prod.Polska (2001)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wójt roku 2006 - sylwetki
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
08:55 Domisiowe Bajki - Kto jest najpiękniejszy
09:00 Budzik - Misie
09:35 Lippy&Messy
09:35 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc odc. 38; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:55 Jaka to melodia? - finał  stycznia; teleturniej
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3197; serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces odc.3198; serial kraj prod.USA (2000)
13:00 Klan odc.1209; telenowela TVP
13:25 Plebania odc. 818; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy odc. 38 - Egzorcysta; serial komediowy TVP
14:40 Zwierzowiec - Zapachy w świecie zwierząt i ludzi
15:00 Wiadomości
15:10 Mieszkać w Europie - Nad oceanem; reportaż
15:30 Laboratorium XXI wieku; magazyn
16:00 Moda na sukces odc.3199; serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces odc.3200; serial kraj prod.USA (2000)
16:50 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan odc.1213 - (txt str. 777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc. 822; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny-Okulary; serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Ring; talk-show
21:00 Teatr Telewizji - Ożenek; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2001)
22:25 Z refleksem; program publicystyczny
22:55 Regał; magazyn literacki
23:25 Żądza krwi III odc. 1-Odkupienie; serial kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
00:50 Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie" odc. 6/6 - Wyzwolenie i zemsta kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:40 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
01:50 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 Statek miłości odc. 144/249; telenowela kraj prod.USA (1982)
06:25 Statek miłości odc. 145/249; telenowela kraj prod.USA (1982)
07:15 TELEZAKUPY
07:30 Przystanek praca
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus-Na bagnach; serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:10 Na dobre i na złe - odc. 155 Dwie babcie
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:55, 10.45 i Pogoda: 9.25,10.25,10.50
10:55 Święta wojna - Podziemny krąg
11:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 37; serial komediowy TVP
11:45 Magnum odc. 15/162 - Nie mów "żegnaj"; serial kraj prod.USA (1980)
12:35 Allo, Allo; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1991)
13:10 10 lat mniej s. II odc.15; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:35 Dzieciaki przed kamerą odc. 21; serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
13:55 Znaki czasu ; magazyn
14:20 Zakręcony tydzień odc.1; widowisko kraj prod.Polska (2007)
15:10 Detektyw w sutannie - Wizyta w ZOO; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 281 Doktor śmierć; serial TVP
17:10 Wędrówki z bestiami odc. 5 - Tygrys szablozębny; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
17:45 Program lokalny
18:15 Zorro odc. 1/78 - (txt str. 777); serial kraj prod.USA (1957)
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Oto jest pytanie ; teleturniej
20:05 M jak miłość odc. 468; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" odc. 227
21:05 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny (1) kraj prod.Polska (2007)
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:35 Warto rozmawiać - Kto stał za Ali Agcą?
23:35 Kryminalne zagadki Las Vegas s.IV odc. 12/23; serial sensacyjny kraj prod.USA (2003)
00:20 Kryminalne zagadki Las Vegas s.IV odc. 13/23; serial sensacyjny kraj prod.USA (2003)
01:05 Wieczór artystyczny - Bobby McFerrin-Człowiek Orkiestra cz. 1; koncert
01:45 Naturalsi ; program edukacyjny
02:05 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:05 Zakończenie programu

Polsat
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50     Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Halo! Kasa! - teleturniej
08:55     Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Przeklęta miłość - telenowela reż. Augustin Restrepo, Kolumbia 2000
11:00     Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
11:30     Zwariowany świat Malcolma - serial komediowy reż. Todd Holland, Arlene Sanford i inni, USA 2002
12:00     Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
12:55     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00     Z archiwum X - serial sensacyjny reż. Rob Bowman, USA 1998
21:00     Szklana pułapka 2 - film sensacyjny reż. Renny Harlin, wyk. Bruce Willis, Bonnie Bedelia, William Atherton, Franco Nero USA 1990
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:40     Nieustraszeni - reality show
00:40     Bumerang - program publicystyczny
01:25     Magazyn sportowy
03:25     Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:35     Uwaga! - magazyn reporterów
05:55     Telesklep
06:45     Weronika Mars - serial kryminalny odc. 1/22 USA 2004
07:35     Zielone drzwi - program Fundacji TVN
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10     Detektywi: Tajemnicza kochanka - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40     Rozmowy w toku - talk show
12:45     Loteria walentynkowa
12:50     W11 - Wydział Śledczy: Zakładnik - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:30     Pokojowe rewolucje - magazyn
14:00     Weronika Mars - serial kryminalny odc. 2/22 USA 2004
15:00     Cena marzeń - telenowela odc. 112/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku - talk show
18:25     Detektywi: Idealny plan - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Szesnaście lat - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 755 Polska 2003
21:30     Bez śladu - serial kryminalny odc. 14/23 USA 2003
22:30     Szymon Majewski Show: Maria Wiktoria Wałęsa, Muniek Staszczyk - program rozrywkowy
23:30     Firma - magazyn
00:00     Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny
00:30     Multikino - magazyn filmowy
00:55     Uwaga! - magazyn reporterów
01:15     Nocne igraszki - program interaktywny
02:15     Telesklep
02:35     Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier - 8.15, 8.30; Gość Kuriera 8.05; Pogoda 8.18; Serwis ekonomiczny 8.20; Przegląd prasy 8.24, 8.40; Serwis sportowy 8.35; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier - 9.15, 9.30, 9.55; Serwis sportowy 9.10, 9.50; Przegląd prasy 9.12, 9.23; Pogoda 9.17, 9.40; Serwis ekonomiczny 9.20, 9.45; Serwis kulturalny 9.53; STEREO
10:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Zestrzelenie koreańskiego "Boeinga 747", odc.18 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
11:00 Medyczny front - Życie na huśtawce-choroba afektywna dwubiegunowa; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
12:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
13:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
14:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Zestrzelenie koreańskiego "Boeinga 747", odc.18 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
15:00 Medyczny front - Życie na huśtawce-choroba afektywna dwubiegunowa; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Pozytywne kobiety; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001); reż.:Todd Austin; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:45 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Pozytywne kobiety; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001); reż.:Todd Austin; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier - 8.15, 8.30; Gość Kuriera 8.05; Pogoda 8.18; Serwis ekonomiczny 8.20; Przegląd prasy 8.24, 8.40; Serwis sportowy 8.35; STEREO
08:45 Nowohucka kronika filmowa
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier - 9.15, 9.30, 9.55; Serwis sportowy 9.10, 9.50; Przegląd prasy 9.12, 9.23; Pogoda 9.17, 9.40; Serwis ekonomiczny 9.20, 9.45; Serwis kulturalny 9.53; STEREO
10:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Zestrzelenie koreańskiego "Boeinga 747", odc.18 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
11:00 Medyczny front - Życie na huśtawce-choroba afektywna dwubiegunowa; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
12:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
13:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
14:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Zestrzelenie koreańskiego "Boeinga 747", odc.18 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
15:00 Medyczny front - Życie na huśtawce-choroba afektywna dwubiegunowa; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Nowohucka kronika filmowa
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda w regionie
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:25 Studio otwarte TV Kraków
19:00 Czas reporterów
19:20 Nowohucka kronika filmowa
19:30 Speed 2
19:40 Jedź bezpiecznie
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Pozytywne kobiety; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001); reż.:Todd Austin; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:45 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Pozytywne kobiety; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001); reż.:Todd Austin; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mundial - magazyn
09.00 Australijskie oceanaria (3) - serial dokumentalny
10.30 Jesteś moim życiem (111) - telenowela
11.35 Kamienica - pr. rozrywkowy
12.35 VIP - wydarzenia i plotki
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Power Rangers (487) - serial animowany
15.40 Młodzieńcza miłość (87) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (79): Partner - serial obyczajowy
17.50 Za wszelką cenę - reality show
18.55 Jesteś moim życiem (112) - telenowela
20.00 Tajemniay element (13) - serial SF
21.00 Zagadki historii (2): Koń trojański - serial dokumentalny
22.00 Nieustające wakacje - dramat, USA 1982
23.40 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
00.20 Włatcy móch (10) - serial animowany dla dorosłych
00.50 Talk2Szok - program rozrywkowy
01.45 Muzyczne listy - program muzyczny
02.40 FIFA Futbol Mundial - magazyn
03.00 V-max - magazyn motoryzacyjny
03.25 Ja tylko pytam - talk show
04.10 Zakończenie programu

TVN 7
05:55 Maraton uśmiechu 
06:25 Telesklep 
07:25 Maraton uśmiechu 
07:55 Medicopter 117, odc. 10 
08:55 Grzesznica, odc. 5: serial 
09:45 Lekarze marzeń, odc. 1: serial
10:45 Przystanek Alaska, odc. 74: serial 
11:40 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
11:45 Strażnik kasy 
12:45 Telesklep 
14:05 Grzesznica, odc. 6: serial 
15:00 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
15:05 Maraton uśmiechu 
15:35 Maraton uśmiechu 
16:05 Drew Carey Show, odc. 3: serial 
16:35 Dzień dobry Miami, odc. 18: serial 
17:05 Lekarze marzeń, odc. 2: serial 
18:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
18:10 Przystanek Alaska, odc. 74: serial 
19:10 Drew Carey Show, odc. 4: serial
19:40 Pępek świata, odc. 1: serial 
20:10 Brygada ratunkowa, odc. 8: serial 
21:10 Polisa śmierci: film 
23:30 Powiew pustyni: film 

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - Taniec; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Zdarzyło się - Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Król; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Mój pierwszy raz; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Biografie - Był taki człowiek... Jerzy Bińczycki; film dokumentalny kraj prod.Polska (2000); reż.:Marta Węgiel; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Klan odc.1173; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania odc. 614; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tam gdzie jesteśmy - Tym razem na Tasmanii; reportaż kraj prod.Australia (2007); Dla małoletnich od lat 7
13:05 M jak miłość odc. 421; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Defekt odc. 5/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - Taniec; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan odc.1173; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Jest takie miejsce - Zimowe Bieszczady; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Bajki zza okna-Psot i Psyt; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania odc. 614; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Praca bez granic - Włochy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Wiedźmy odc. 10/13 - Złodzieje samochodów; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Opowieść o bitwie. Góra ofiarna; film dokumentalny kraj prod.Polska (1991); Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Klan odc.1173; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Jest takie miejsce - Zimowe Bieszczady; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Bajki zza okna-Psot i Psyt; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania odc. 614; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Praca bez granic - Włochy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Wiedźmy odc. 10/13 - Złodzieje samochodów; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Kardynał Dziwisz - "Świadectwo"; reportaż kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Opowieść o bitwie. Góra ofiarna; film dokumentalny kraj prod.Polska (1991); Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zacisze gwiazd - Mariusz Bonaszewski i Dorota Landowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wniebowzięci; komedia kraj prod.Polska (1973); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Regina Regulska, Ewa Pielach, Ryszard Narożnik, Janusz Kłosiński; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Program jubileuszowy, czyli Polska 40, 30, 20 i 10 lat temu - Bikiniarze, zetempowcy, chuligani i bigbitowcy; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Malowane miasto; program artystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Koncert G-dur Maurice'a Ravela gra Martha Argerich kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kino krótkich filmów - Śniadanie na trawie; film animowany kraj prod.Polska (1979); reż.:Stanisław Lenartowicz; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Więcej niż fikcja - Front odmowy; film dokumentalny kraj prod.Izrael (2004); reż.:Shiro Tsur; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Archiwum Jazzu i Rocka - Sarah Vaughan; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Kino krótkich filmów - Grzebień; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1990); reż.:Stephen Quay, Timothy Quay; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Królowa Bona odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Król Marvin Gardens; film obyczajowy kraj prod.USA (1972); reż.:Bob Rafelson; wyk.:Jack Nicholson, Bruce Dern, Ellen Burstyn, Julia Anne Robinson, Sully Boyar, John Ryan, Arnold Williams, Scatman Crothers; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kino krótkich filmów - Dim; film animowany kraj prod.Polska (1998); reż.:Marek Skrobecki; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Henryk Miśkiewicz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Dejmek - film o Kazimierzu Dejmku kraj prod.Polska (2003); reż.:Ignacy Szczepański; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Studio TVP Kultura - Telekino ; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Telekino - Tandem; film muzyczny kraj prod.Polska (1966); reż.:Stanisław Kokesz; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Telekino - Kulig; program rozrywkowy kraj prod.Polska (1968); reż.:Stanisław Kokesz; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Luty z Hrabalem - Perły na dnie; komedia kraj prod.Czechosłowacja (1965); reż.:Vera Chytilova, Jan Nemec, Evald Schorm, Jaromil Jires, Jiri Menzel; wyk.:Emil Eserle, Pavla Maršálková, Ferdinand Kruta, Miroslav Nohýnek, Miroslava Špánková, Jiří Menzel, Miloš Čtrnáctý, Josefa Pechlátová; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Upadek Muru Berlińskiego cz. 9; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 12
22:30 Upadek Muru Berlińskiego - cz. 10; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 12
22:50 The Plastic People of the Universe - koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Strefa - The cost of living; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Strefa - Vieczór V'J-ski - Brian McKenna; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Strefa - Poza Kontrolą - White Rabbit; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kino nocne - Anatomia morderstwa; dramat kraj prod.USA (1959); reż.:Otto Preminger; wyk.:James Stewart, Ben Gazzara, Lee Remick, Arthur O'Connell, Eve Arden, Kathryn Grant; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zakończenie programu

Tele 5
05:25 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 69)
06:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 67)
06:45 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 68)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 85)
08:20 Werdykt - program/inne
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Chłopak z miasta - film/przygodowy Kanada/W. Brytania 1992
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 69)
13:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 70)
13:45 Telezakupy - program/Telezakupy
14:20 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 66)
15:15 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 67)
16:15 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 1)
17:10 Prognoza pogody - program/pogoda
17:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 86)
18:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 1)
19:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:30 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 W cieniu śmierci - film/kryminalny USA 2001
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Wydział do spraw specjalnych - serial/kryminalny Kanada 2003 (odc. 71)
23:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 7)
00:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:30 Nocne rytmy - film/erotyczny USA 1992
02:20 Rybia nocka - program/inne

TV Puls
06:30     Program religijny     
07:30     Wieczny płomień miło¶ci - telenowela odc. 24     
08:30     Kobieta w lustrze - telenowela odc. 24     
09:30     Bianka - droga do szczę¶cia - telenowela odc. 2     
10:25     Telezakupy     
11:45     ¦wiatowe odyseje: Czechy i Morawy - serial dokumentalny odc. 13     
12:40     Pożegnanie króla - film wojenny     
15:00     Władca zwierz±t: Amazonki - serial przygodowy odc. 5     
16:00     Wieczny płomień miło¶ci - telenowela odc. 25     
17:00     Kobieta w lustrze - telenowela odc. 25     
18:00     Bianka - droga do szczę¶cia - telenowela odc. 3     
19:00     Wideowizyty: Beneluks - serial dokumentalny     
19:25     Opactwa i klasztory: Benedyktyni w Hiszpanii - serial dokumentalny odc. 13     
20:00     Puls wieczoru - program publicystyczny     
20:45     W¶ród nocnej ciszy - dramat kryminalny     
23:05     Władca zwierz±t: Amazonki - serial przygodowy odc. 5     
00:00     Octava dies - program informacyjny     
00:30     Puls wieczoru - program publicystyczny     
01:10     Sophie - młodsza siostra Sissi - dramat historyczny odc. 1/2     
02:40     Wideowizyty: Beneluks - serial dokumentalny     
03:00     Puls wieczoru - program publicystyczny     
05:55     Puls wieczoru - program publicystyczny 

Eurosport
08:30     Winterpark Weekend - magazyn sportów zimowych     
09:00     Narciarstwo alpejskie Mistrzostwa ¦wiata w Are (Szwecja) - supergigant kobiet     
09:45     Narciarstwo alpejskie Mistrzostwa ¦wiata w Are (Szwecja) - trening przed zjazdem kobiet     
11:00     Biatlon Mistrzostwa ¦wiata w Antholz-Anterselvie (Włochy) - bieg po¶cigowy kobiet     
11:30     Biatlon Mistrzostwa ¦wiata w Antholz-Anterselvie (Włochy) - bieg po¶cigowy mężczyzn     
12:15     Narciarstwo alpejskie Mistrzostwa ¦wiata w Are (Szwecja) - trening przed zjazdem mężczyzn     
13:30     Skoki narciarskie Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt (Niemcy)     
14:30     Biatlon Mistrzostwa ¦wiata w Antholz-Anterselvie (Włochy) - bieg po¶cigowy kobiet     
15:00     Biatlon Mistrzostwa ¦wiata w Antholz-Anterselvie (Włochy) - bieg po¶cigowy mężczyzn     
15:30     Bowls Welsh International Open w Llanelli (Wielka Brytania) - 3. dzień     
18:00     Eurogole - magazyn piłkarski     
19:00     Gooooal! - magazyn piłkarski     
19:15     Snooker Turniej Malta Cup     
21:00     Fight Club - magazyn sportów walki     
23:00     Eurogole - magazyn piłkarski     
00:00     Watts - magazyn sportowy     
00:30     Taekwondo Mistrzostwa Europy w Bonn

Canal + Sport
07:00 Sport+; magazyn sportowy /stereo/
07:25 Inter Mediolan - AS Roma, Liga włoska; piłka nożna /stereo/
09:30 Sport+; magazyn sportowy /stereo/
11:00 Indianapolis Colts - Chicago Bears, NFL Super Bowl; futbol amerykański /stereo/
15:30 Olympique Marsylia - Paris Saint - Germain, Liga francuska; piłka nożna /stereo/
17:30 Gol+gol, Magazyn lig europejskich; magazyn piłkarski /stereo/
18:30 Walia - Irlandia, Puchar 6 Narodów; rugby /stereo/
21:00 Indianapolis Colts - Chicago Bears, NFL Super Bowl; futbol amerykański /stereo/
01:30 Gol+gol, Magazyn lig europejskich; magazyn piłkarski /stereo/
02:30 Fantastyczna czwórka; film sf USA / Niemcy 2005; reż.: Tim Story; wyk: Ioan Gruffudd, Jessica Alba
04:20 W piekielnym słońcu; thriller USA / Wlk. Bryt./Luksemburg 2006; reż.: Stewart Raffill; wyk: Billy Zane, Kelly Brook
06:00 Zdjęcie czy ikona; film dokumentalny Holandia 2005

Polsat Sport
07:00 Sporting Braga - Desportivo Aves, Liga portugalska; piłka nożna
09:00 Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy, Mecz o 3. miejsce; piłka ręczna
10:40 Przed sezonem, Wiesław Jaguś; żużel
11:00 Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam, Liga holenderska; piłka nożna
13:00 Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy, Finał; piłka ręczna
15:00 Alta Gestión Fuenlabrada - TAU Ceramica Vitoria Baskonia, Liga hiszpańska; koszykówka
16:55 Futbol Mundial; magazyn piłkarski
17:30 Punkt, set, mecz; magazyn siatkarski /program na żywo/
18:30 Turniej KGHM Dialog Polish Indoors we Wrocławiu, 1. runda; tenis /program na żywo/
20:30 Gol; magazyn piłkarski
22:00 FC Liverpool - Everton Liverpool, Liga angielska; piłka nożna
00:00 Arsenal Londyn - FC Middlesbrough, Liga angielska; piłka nożna

Zone Club
06:00     Szkoła jogi - magazyn fitness odc. 12     
06:25     Ćwiczenia na Karaibach - magazyn fitness odc. 15     
06:55     Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 20     
07:20     Alternatywne style życia - magazyn odc. 26     
07:45     Przyjęcia specjalne - magazyn kulinarny odc. 21     
08:10     Mama na pełny etat - serial dokumentalny odc. 13     
08:35     Areszt domowy - magazyn mody odc. 1     
09:05     E-miło¶ć - magazyn odc. 5     
09:35     Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 8     
10:25     10 lat mniej - magazyn poradnikowy odc. 2     
10:55     Życie pani Pond - serial animowany dla dorosłych odc. 11     
11:10     Życie pani Pond - serial animowany dla dorosłych odc. 12     
11:25     Bazar - serial dokumentalny odc. 8     
11:55     Bazar - serial dokumentalny odc. 9     
12:25     Mama na pełny etat - serial dokumentalny odc. 14     
12:55     Na ¶lubnym kobiercu - program rozrywkowy odc. 12     
13:20     Na ¶lubnym kobiercu - program rozrywkowy odc. 13     
13:45     Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 19     
14:10     Tajemnice ogrodów - magazyn hobbistyczny odc. 8     
14:35     Poradnik Tanyi Byron - poradnik psychologiczny dla rodziców odc. 19     
15:30     Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 6     
16:30     Strzał w dziesi±tkę - reality show odc. 2     
17:30     Udawacze - program rozrywkowy odc. 42     
18:30     Mama na pełny etat - serial dokumentalny odc. 11     
19:00     Mama na pełny etat - serial dokumentalny odc. 12     
19:30     Życie pani Pond - serial animowany dla dorosłych odc. 9     
19:45     Życie pani Pond - serial animowany dla dorosłych odc. 10     
20:00     Panna młoda - księżniczka czy potwór - reality show odc. 2     
21:00     Tuckerville - reality show odc. 12     
21:30     Tuckerville - reality show odc. 13     
22:00     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 133     
22:50     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 129     
23:40     Gwiazdeczki - serial dokumentalny     
00:30     Tuckerville - reality show odc. 13     
00:55     Tuckerville - reality show odc. 14     
01:20     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 133     
02:05     Porozmawiajmy o seksie - magazyn poradnikowy odc. 3     
03:00     Tajniki seksu - magazyn erotyczny odc. 2     
03:30     Tajniki seksu - magazyn erotyczny odc. 3     
04:00     MężczyĽni o sobie - program rozrywkowy odc. 4     
04:30     Opowie¶ci o duchach - serial dokumentalny odc. 18     
05:00     E-miło¶ć - magazyn odc. 16     
05:30     Złota r±czka - magazyn poradnikowy odc. 21

Discovery Travel & Living
09:00     Nowi odkrywcy: Z biegiem Gangesu - serial dokumentalny     
09:55     Słońce, morze i rusztowania: Hiszpania - serial dokumentalny     
10:20     Luksusowe rezydencje: Wicie gniazdka - serial dokumentalny     
10:50     Przygoda z golfem: Singapur - serial dokumentalny     
11:15     Przygoda z golfem: Republika Południowej Afryki - serial dokumentalny     
11:45     Przygody w dżungli: Koniec trasy - serial dokumentalny     
12:10     Wielkie łowienie, czyli zarzuć wędkę: Gambia - lucjan i barrakuda - serial dokumentalny     
12:40     Lonely Planet: Wielkie miasta: Londyn - serial dokumentalny     
13:35     Nad brzegiem morza: Sri Lanka - serial dokumentalny     
14:05     Wielkie projekty za granic±: Lot, Francja - serial dokumentalny     
15:00     Nowi odkrywcy: Z biegiem Gangesu - serial dokumentalny     
15:55     Słońce, morze i rusztowania: Hiszpania - serial dokumentalny     
16:20     Luksusowe rezydencje: Wicie gniazdka - serial dokumentalny     
16:50     Przygoda z golfem: Singapur - serial dokumentalny     
17:15     Przygoda z golfem: Republika Południowej Afryki - serial dokumentalny     
17:45     Przygody w dżungli: Koniec trasy - serial dokumentalny     
18:10     Wielkie łowienie, czyli zarzuć wędkę: Gambia - lucjan i barrakuda - serial dokumentalny     
18:40     Lonely Planet: Wielkie miasta: Londyn - serial dokumentalny     
19:35     Nad brzegiem morza: Sri Lanka - serial dokumentalny     
20:05     Wielkie projekty za granic±: Lot, Francja - serial dokumentalny     
21:00     Wielkie projekty: Peterborough - serial dokumentalny     
21:55     Wielka wyprawa - Karaiby: Martynika - serial dokumentalny     
22:20     Na szlaku: W delcie rzeki Severn - serial dokumentalny     
22:50     Królewska podróż po Jordanii - film dokumentalny     
23:45     Nowi odkrywcy: Cie¶nina Beringa - serial dokumentalny     
00:40     Podróże na chybił trafił - serial dokumentalny odc. 4     
01:05     Po bezdrożach: Pojedynek w terenie - serial dokumentalny     
01:35     Klub wędkarski Buena Vista - serial dokumentalny odc. 9     
02:05     Królewska podróż po Jordanii - film dokumentalny 

ZigZap
06:00     Kosmiczni ¶cigacze - serial animowany odc. 24     
06:25     Gruby pies Mendoza: Mały, wielki robot - serial animowany odc. 13     
06:50     Maqlatura - program dla młodzieży     
07:00     Ekstremalne kaczory: Straszny ¦niegoczłek - serial animowany odc. 57     
07:10     Maqlatura - program dla młodzieży     
07:40     Bratz: Wycieczka do Londynu - serial animowany odc. 2     
08:05     Sabrina: Dopasowane spodnie - serial animowany odc. 1     
08:30     Trans sport - program dla nastolatków     
08:55     Wielka płyta - program dla nastolatków     
09:20     Martin Tajemniczy 2: Kl±twa zwierciadła - serial animowany odc. 1     
09:45     Wybraniec smoka: Podsycanie ognia - serial animowany odc. 5     
10:10     Kod Lyoko: Pan Puk - serial animowany odc. 31     
10:35     Karol do kwadratu: Aż strach się bać - serial animowany odc. 11     
11:00     Maqlatura - program dla młodzieży     
11:10     Kosmiczni ¶cigacze - serial animowany odc. 25     
11:40     Gruby pies Mendoza: Polowanie na Mendozę - serial animowany odc. 14     
12:10     Ekstremalne kaczory: Ekstremalny hamburger - serial animowany odc. 58     
12:20     Trans sport - program dla nastolatków     
12:50     Ekstremalne kaczory: Skamielina - serial animowany odc. 52     
13:00     6 w pracy 3: Sylwestrowy szał - serial animowany odc. 12     
13:30     Lizzie McGuire 3: Zagadka - serial komediowy odc. 20     
14:00     Klinika pod kangurem - serial przygodowy odc. 6/25     
14:30     Degrassi - nowe pokolenie: Konkurs - serial obyczajowy odc. 55     
15:00     Maqlatura - program dla młodzieży     
15:10     Bratz: Anioły rocka - serial animowany odc. 3     
15:35     Sabrina: Chłopiec i jego rower - serial animowany odc. 2     
16:00     Sabrina: Nie ma to jak norma - serial animowany odc. 3     
16:25     Skyland: Pocz±tek nowego ¶wiata - serial animowany odc. 6     
16:55     Martin Tajemniczy 2: Tajemnica Miasta Nastolatków - serial animowany odc. 2     
17:20     Wybraniec smoka: Zatrzymanie - serial animowany odc. 6     
17:45     Kod Lyoko: Atak zombi - serial animowany odc. 40     
18:10     Karol do kwadratu: Karol do kwadratu kocha Lornę - serial animowany odc. 12     
18:35     Ekstremalne kaczory: Kochamy Cię - serial animowany odc. 53     
18:45     6 w pracy 3: Władcy centrum - serial animowany odc. 13     
19:10     Lizzie McGuire 3: Żegnaj gimnazjum - serial komediowy odc. 22     
19:35     Klinika pod kangurem - serial przygodowy odc. 7/25     
20:00     Degrassi - nowe pokolenie: Pierwsza randka - serial obyczajowy odc. 56     
20:25     Szał na Amandę - serial komediowy odc. 10     
20:50     Maqlatura - program dla młodzieży 

VIVA Polska
06:00     Planet VIVA - najnowsze hity     
09:30     O co kaman - program muzyczny - short     
09:40     Planet VIVA - najnowsze hity     
10:30     Tom kultury - magazyn kulturalny     
10:40     Planet VIVA - najnowsze hity     
11:00     Kocha, nie kocha     
11:30     Parot     
12:00     Zajefajnick - gra SMS-owa     
12:30     Rendez-vous - program rozrywkowy     
12:40     Kocha, nie kocha     
13:00     Parot     
13:30     Sobotwór - gra MMS-owa     
14:00     Tom kultury - magazyn kulturalny     
14:10     Planet VIVA - najnowsze hity     
14:40     Big in America - reality show     
15:00     In & Out - wiadomo¶ci ze ¶wiata show-biznesu     
15:50     Tom kultury - magazyn kulturalny     
16:00     VIVAMAT - program prowadzony wbrew wszelkim regułom     
17:00     Ring Charts - notowanie dzwonków SMS-owych     
17:50     Rendez-vous - program rozrywkowy     
18:00     Parot     
18:30     Sobotwór - gra MMS-owa     
19:00     Kocha, nie kocha     
19:30     Zajefajnick - gra SMS-owa     
19:50     Tom kultury - magazyn kulturalny     
20:00     Personality - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy     
21:00     Planet VIVA - najnowsze hity     
21:30     O co kaman - program muzyczny - short     
21:40     Planet VIVA - najnowsze hity     
22:00     Download Charts - program rozrywkowy     
22:50     Rendez-vous - program rozrywkowy     
23:00     Kocha, nie kocha - Extreme     
23:30     Parot - Extreme     
00:00     Hitbuster - program muzyczny     
01:00     Nightrider

Cinemax
06:00     Hulk - dramat SF     
08:15     Hamlet - dramat kostiumowy     
10:20     W blasku Hollywood: Tom Cruise - serial dokumentalny     
10:45     Make It Funky! - film dokumentalny     
12:35     Rzut karny - komedia     
14:20     Dobre chęci - film biograficzny     
17:15     Hulk - dramat SF     
19:30     Najlepsze w Hollywood 2: Aktorki oskarowe - magazyn filmowy     
20:00     Być kobiet± Błękit nieba - dramat obyczajowy     
22:00     Która z nas? - film obyczajowy     
23:35     4400 - serial SF odc. 20     
00:20     4400 - serial SF odc. 21     
01:05     Mechanik - film sensacyjny     
02:45     Sypiaj±c z diabłem - dramat obyczajowy     
04:15     Hotel Dante - horror odc. 1

Planete
06:45 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 2: serial 
07:15 Weekend, odc. 9: serial 
07:45 Weekend, odc. 10: serial 
08:20 Jak motyl 
08:55 Weekend, odc. 1: serial 
09:25 Z życia niskich ludzi, odc. 1: serial 
10:00 Historia futbolu, odc. 10: serial
11:00 Ravi Shankar 
12:05 Wyspy zapomnienia, odc. 2: serial 
12:30 Rycerze, odc. 9: serial 
13:25 Hermann Göring, odc. 1: serial 
14:25 Tropiciele nieznanych zwierząt 
15:25 Co skrywa firmowa metka? 
16:15 Mój świat tańca, odc. 5: serial
16:45 Weekend, odc. 4: serial 
17:15 Historia futbolu, odc. 6: serial
18:15 Morskie opowieści, odc. 10: serial 
18:45 Rycerze, odc. 3: serial 
19:45 Agencja, odc. 3: serial 
20:15 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 17: serial 
20:45 Stwory, potwory, cudaki, odc. 8: serial 
21:45 Stwory, potwory, cudaki, odc. 9: serial 
22:40 Katastrofy lotnicze, odc. 3 
23:35 Chłopcy z bombowców, odc. 4: serial 
00:30 Ofiary przemocy 
01:30 Nietypowe uzdrawianie, odc. 6: serial 
02:00 Morskie opowieści, odc. 5: serial 
02:30 Nietypowe uzdrawianie, odc. 1 

Eurosport Deutsch
08:30 Wintersport: Magazin Winterpark Weekend
09:00 Ski alpin: Ski alpin Weltmeisterschaften
09:45 Ski alpin: Ski alpin Weltmeisterschaften
11:00 Biathlon: Biathlon Weltmeisterschaften
11:30 Biathlon: Biathlon Weltmeisterschaften
12:00 Ski alpin: Ski alpin Weltmeisterschaften
12:30 Ski alpin: Ski alpin Weltmeisterschaften
13:30 Skispringen: Skispringen Weltcup
14:30 Biathlon: Biathlon Weltmeisterschaften
15:00 Biathlon: Biathlon Weltmeisterschaften
15:30 Bowls: Fun-Sport World Bowls Tour
18:00 Eurogoals: Fußball Das Wochenende in den europäischen Ligen
19:00 Snooker: Snooker WSA Main Tour
20:45 Kampfsport: Kampfsport Fight Club
23:00 Eurogoals: Fußball Das Wochenende in den europäischen Ligen
00:00 WATTS: Magazin Die elektrisierende Wochenshow
00:30 Taekwondo: Kampfsport Europameisterschaften
01:30 Sendepause

Ale Kino!
8:00     Pret-a-Porter Film obyczajowy
10:20    W upalną, letnią noc Dramat
11:55    Klub szczęścia Dramat
14:20    W pustyni i w puszczy Film przygodowy
16:20    Niezależni z Hollywood Film dokumentalny
17:35    Rozgrywka Film krótkometrażowy
18:15    Człowiek, który płakał Dramat
20:00    Ale klasyczne: Czarna dziura Film SF
21:45    Psychopata Thriller
23:55    Morze Dramat
1:50    Dalej Film krótkometrażowy
2:10    Zbliżenia Film dokumentalny

AXN
7:20    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
8:10    Zagadki z przeszłości Serial przygodowy
9:00    Wyścig Serial dokumentalny
9:50    Robinsonowie Serial dokumentalny
10:40    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
11:30    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
12:20    Wyścig Serial dokumentalny
13:10    Zagadki z przeszłości Serial przygodowy
14:00    Robinsonowie Serial dokumentalny
14:50    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
15:40    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
16:30    Zagadki z przeszłości Serial przygodowy
17:20    Wyścig Serial dokumentalny
18:15    Robinsonowie Serial dokumentalny
19:10    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
20:05    Jericho Serial fantastyczny
21:00    Martwa strefa Serial grozy
21:55    Regenesis Serial fantastyczny
22:50    Lost: Zagubieni Serial przygodowy
23:45    Lost: Zagubieni Serial przygodowy
0:35    Jericho Serial fantastyczny
1:25    Martwa strefa Serial grozy
2:15    Regenesis Serial fantastyczny

AXN Crime
12:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
13:00    11. godzina Serial obyczajowy
14:00    Bez pardonu Serial kryminalny
15:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
16:00    Bez przeszłości Serial kryminalny
17:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
18:00    11. godzina Serial obyczajowy
19:00    Bez pardonu Serial kryminalny
20:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
21:00    Bez przeszłości Serial kryminalny
22:00    Obrońca Serial sensacyjny
23:00    11. godzina Serial obyczajowy
0:00    Bez pardonu Serial kryminalny
1:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
2:00    Bez przeszłości Serial kryminalny

AXN Sci-Fi
12:00    Lunatycy Serial fantastyczny
13:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
14:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
15:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
16:00    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
17:00    Lunatycy Serial fantastyczny
18:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
19:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
20:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
21:00    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
22:00    Lexx Serial fantastyczny
23:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
0:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
1:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
2:00    Andromeda Serial fantastyczny

Comedy Central
8:00    Ale wtopa! Rozrywka
8:30    Ale wtopa! Rozrywka
9:00    Bill Cosby Show Serial komediowy
9:30    Bill Cosby Show Serial komediowy
10:00    On, ona i dzieciaki Serial komediowy
10:30    Moja rodzinka Serial komediowy
11:00    Roseanne Serial komediowy
11:30    Cybill Serial komediowy
12:00    Diabli nadali Serial komediowy
12:30    Diabli nadali Serial komediowy
13:00    Bill Cosby Show Serial komediowy
13:30    Bill Cosby Show Serial komediowy
14:00    Wszyscy kochają Raymonda Serial komediowy
14:30    On, ona i dzieciaki Serial komediowy
15:00    Zdrówko! Serial komediowy
15:30    Roseanne Serial komediowy
16:00    Ale wtopa! Rozrywka
16:30    Ale wtopa! Rozrywka
17:00    Bill Cosby Show Serial komediowy
17:30    Bill Cosby Show Serial komediowy
18:00    Diabli nadali Serial komediowy
18:30    Diabli nadali Serial komediowy
19:00    On, ona i dzieciaki Serial komediowy
19:30    Cybill Serial komediowy
20:00    Zdrówko! Serial komediowy
20:30    Moja rodzinka Serial komediowy
21:00    Wszyscy kochają Raymonda Serial komediowy
21:30    Frasier Serial komediowy
22:00    Seks w wielkim mieście Serial komediowy
22:35    South Park Serial rysunkowy
23:05    Saturday Night Live Show
0:00    Zdrówko! Serial komediowy
0:30    Frasier Serial komediowy
1:00    Saturday Night Live Show

Hyper
21:00    Chobits Serial rysunkowy
21:20    Java Games Informacje
21:30    FIFA Interactive World Cup Relacja
21:45    Klipy Informacje
22:15    Replay Informacje
22:30    Hot News Informacje
23:00    Hall of Fame Informacje
23:15    Klipy Informacje
23:30    Game Play Informacje
23:45    Klipy Informacje
0:00    Hyper Classic Informacje
0:30    Chobits Serial rysunkowy

Discovery Civilisation
9:00    Tajemnice Doliny Królów Film dokumentalny
9:55    Wyprawy wikingów Film dokumentalny
10:50    Wiek wojen Dokument
11:45    Pola bitew Dokument
12:40    Nieznana historia Rzymu Film dokumentalny
13:35    Łowcy duchów Dokument
14:05    Wiek wojen Dokument
15:00    Tajemnice Doliny Królów Film dokumentalny
15:55    Wyprawy wikingów Film dokumentalny
16:50    Wiek wojen Dokument
17:45    Pola bitew Dokument
18:40    Nieznana historia Rzymu Film dokumentalny
19:35    Łowcy duchów Dokument
20:05    Wiek wojen Dokument
21:00    Tajemnice Doliny Królów Film dokumentalny
21:55    Wyprawy wikingów Film dokumentalny
22:50    Wiek wojen Dokument
23:45    Pola bitew Dokument
0:40    Nieznana historia Rzymu Film dokumentalny
1:35    Łowcy duchów Dokument
2:05    Wiek wojen Dokument

Animal Planet
6:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach Zwierzęta
6:30    Młode i dzikie Zwierzęta
7:00    Rezydencja surykatek Zwierzęta
7:30    Dzika przyroda Afryki Zwierzęta
8:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
8:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
9:00    Na pomoc zwierzętom Zwierzęta
9:30    Na ratunek przyrodzie Zwierzęta
10:00    Na pomoc zwierzętom Australii Zwierzęta
10:30    Opiekunowie Zwierzęta
11:00    Życie zwierząt Zwierzęta
11:30    Pogotowie dla zwierząt Zwierzęta
12:00    Policja dla zwierząt w Houston Zwierzęta
13:00    Dziennik z życia wielkich kotów Zwierzęta
13:30    Dzika przyroda Afryki Zwierzęta
14:00    Łowca krokodyli Zwierzęta
15:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
15:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
16:00    Łowca krokodyli Zwierzęta
17:00    Policja dla zwierząt w Houston Zwierzęta
18:00    Raport Animal Planet Zwierzęta
18:30    Na pomoc zwierzętom Zwierzęta
19:00    Dziennik z życia wielkich kotów Zwierzęta
19:30    Dzika przyroda Afryki Zwierzęta
20:00    Małpi biznes Zwierzęta
20:30    Małpi biznes Zwierzęta
21:00    Na ratunek małpom Zwierzęta
21:30    Na ratunek małpom Zwierzęta
22:00    Policja dla zwierząt w Phoenix Zwierzęta
23:00    Na posterunku Zwierzęta
23:30    Pogotowie dla zwierząt Zwierzęta
0:00    Steve Irwin i weterynarze XXI wieku Zwierzęta
1:00    Małpi biznes Zwierzęta
1:30    Małpi biznes Zwierzęta
2:00    Na ratunek małpom Zwierzęta
2:30    Na ratunek małpom Zwierzęta
3:00    Łowca krokodyli Zwierzęta

Travel Channel
8:00    W stronę przygody Turystyka
9:00    Caprice i jej podróże Turystyka
9:30    Opowieści Turystyka
10:00    Poszukiwacze niewiarygodnych przygód Turystyka
11:00    Obieżyświat Turystyka
12:00    Smak Karaibów Turystyka
12:30    Spragniony podróżnik Turystyka
13:00    Podróże marzeń Turystyka
13:30    Opowieści Turystyka
14:00    Turysta Turystyka
14:30    Śródziemnomorskie wędrówki Turystyka
15:00    Obieżyświat Turystyka
16:00    Wszerz i wzdłuż Turystyka
16:30    Żyłka podróżnicza Turystyka
17:00    Wkrótce otwarcie! Turystyka
17:30    Spragniony podróżnik Turystyka
18:00    Spragniony podróżnik Turystyka
18:30    Podróże marzeń Turystyka
19:00    Obieżyświat Dokument
20:00    Azja Turystyka
20:30    Travel 2007 Turystyka
21:00    Wkrótce otwarcie! Turystyka
21:30    Opowieści Turystyka
22:00    Obieżyświat Turystyka
23:00    Spragniony podróżnik Turystyka
23:30    Poszukiwacze przygód Turystyka
0:00    Caprice i jej podróże Turystyka
0:30    Smaki Chile Turystyka
1:00    Najlepsze plaże 2 Turystyka

MTV 2
6:00    Spanking New Music Rock + Pop
6:15    100% MTV2 Rock + Pop
7:00    The Rock: Top 10 Rock + Pop
8:00    The Red Button Chart Rock + Pop
9:00    NME Chart Show Rock + Pop
10:00    Spanking New Music Rock + Pop
10:15    100% MTV2 Rock + Pop
11:00    Spanking New Music Rock + Pop
11:15    100% MTV2 Rock + Pop
12:00    Spanking New Music Rock + Pop
12:15    100% MTV2 Rock + Pop
13:00    Spanking New Music Rock + Pop
13:15    100% MTV2 Rock + Pop
14:00    Spanking New Music Rock + Pop
14:15    100% MTV2 Rock + Pop
15:00    Spanking New Music Rock + Pop
15:15    100% MTV2 Rock + Pop
15:30    Good Charlotte: Making the Video Rozrywka
16:00    TXT, Drugs N Rock N Roll Rock + Pop
17:00    The Red Button Chart Rock + Pop
18:00    The Rock: Top 10 Rock + Pop
18:45    Spanking New Music Rock + Pop 
19:00    NME Chart Show Rock + Pop 
20:00    Spanking New Music Rock + Pop
20:15    100% MTV2 Rock + Pop
21:00    My Chemical Romance Takeover Rozrywka
22:00    Spanking New Music... Rock + Pop
23:00    The Red Button Chart Rock + Pop
0:00    Me, Myself and I Rozrywka
1:00    120 Minutes Rock + Pop
3:00    MTV2: Commercial Free Rozrywka

MTV Base
6:00    Beats, Rhymes & Life Rock + Pop
10:00    The Download Chart Rock + Pop
10:30    Beats, Rhymes & Life Rock + Pop
11:00    Spanking New Music Rock + Pop
11:15    Beats, Rhymes & Life Rock + Pop
12:00    It Takes Two Rock + Pop
13:00    Top 10 Biggest Tracks Right Now! Rock + Pop
14:00    Flashback Rock + Pop
14:30    Flashback Rock + Pop
15:00    Tupac: Videography Muzyka
15:30    The Download Chart Rock + Pop
16:00    Beats, Rhymes & Life Rock + Pop
16:25    Spanking New Music Rock + Pop
16:40    Beats, Rhymes & Life Rock + Pop
17:00    Flashback Rock + Pop
17:30    Pimp My Ride Rozrywka
18:00    Beats, Rhymes & Life Rock + Pop
19:00    Yo Momma Rozrywka
19:30    Yo Momma Rozrywka
20:00    Beats, Rhymes & Life Rock + Pop
20:30    Spanking New Music Rock + Pop
21:00    The Base Chart Show Rock + Pop
22:00    Artists on Tupac Rozrywka
22:30    The Game: Live Rozrywka
23:00    Timbaland: Diary Of Rozrywka
23:30    The Lick with Trevor Nelson Rock + Pop
0:00    Beats, Rhymes & Life Rock + Pop
2:00    Hip Hop Candy Rozrywka
2:30    Hip Hop Candy: Unwrapped Rozrywka
3:00    Pimp My Ride Rozrywka
3:30    Pimp My Ride Rozrywka

MTV Deutsch
6:00    Kickstart Rozrywka
9:00    Hot Music Rock + Pop
12:00    Viva La Bam Rock + Pop
13:00    MTV Noise Rock + Pop
14:15    Parental Control Rozrywka
15:15    Family Guy Serial rysunkowy
15:45    American Dad Serial
16:10    Newsmag Wiadomości
16:20    Total Request Live Lifestyle
17:20    MTV Newstracks Rock + Pop
18:00    Date My Mom Rozrywka
19:00    Hogan Knows Best Reality show
20:00    Newsmag Wiadomości
20:10    MTV Noise Rock + Pop
21:00    Pimp My Ride Rozrywka
22:00    South Park Serial rysunkowy
23:00    Newsmag Wiadomości
23:10    MTV Live Rock + Pop
0:00    Where My Dogs At? Rozrywka
0:30    Game One Teleturniej
1:00    Night Videos Rock + Pop

VIVA
6:00    VIVA Wecker Rock + Pop
9:00    Planet VIVA Rock + Pop
10:00    Get the Clip Rock + Pop
11:00    Loveline Rock + Pop
12:00    VIVA Top 100 Rock + Pop
14:00    Die Abschlussklasse 2006 Inne
14:30    Freunde - Das Leben geht weiter Reality show
15:00    VIVA Live! Rock + Pop
16:00    The Fabulous Life of ... Informacje
16:30    Style Star Lifestyle
17:00    The Fabulous Life of ... Informacje
18:00    Special Charts Rock + Pop
19:00    Get the Clip Rock + Pop
20:00    Die Abschlussklasse 2006 Inne
20:30    Freunde - Das Leben geht weiter Reality show
21:00    Are You Hot? Show
21:45    The Fabulous Life of ... Informacje
22:15    Get the Clip Rock + Pop
23:00    The Fabulous Life of ... Informacje
0:00    Call in Teleturniej
3:00    Loveline Rock + Pop

TVN Gra
8:00    Music Chat Rozrywka
8:40    Telesklep Program reklamowy
11:40    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
11:45    Strażnik kasy Rozrywka
12:45    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
12:50    Strażnik kasy Rozrywka
15:00    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
15:05    Rozbij bank Rozrywka
17:00    Seans filmowy Rozrywka
18:30    Kasa gra Rozrywka
23:30    Seans filmowy Rozrywka
0:30    Turbo granie Rozrywka
2:30    SerwisMania Rozrywka

Fashion TV
6:00    Tygodnie mody Moda
6:30    Urodziny Moda
6:45    Moda i muzyka Moda
6:55    F People Moda
7:00    Fotografowie mody Moda
7:30    Modelki Moda
7:45    Tendencje w modzie Moda
7:55    F People Moda
8:00    Tygodnie mody Moda
8:30    First Face Moda
8:45    Moda i muzyka Moda
8:55    F People Moda
9:00    Modelki Moda
9:30    Moda i film Moda
9:45    Przeznaczenie mody Moda
9:55    F People Moda
10:00    Tygodnie mody Moda
10:30    Projektanci mody Moda
10:55    F People Moda
11:00    Fotografowie mody Moda
11:30    Fryzury i makijaże Moda
11:55    F People Moda
12:00    Tygodnie mody Moda
12:30    Fryzury i makijaże Moda
12:45    First Face Moda
12:55    F People Moda
13:00    Projektanci mody Moda
13:30    Wydarzenia ze świata mody Moda
13:55    F People Moda
14:00    Tygodnie mody Moda
14:30    First Face Moda
14:55    F People Moda
15:00    Moda dookoła świata Moda
15:30    Fryzury i makijaże Moda
15:55    F People Moda
16:00    Nagrody Model Awards Moda
16:30    First Face Moda
16:55    F People Moda
17:00    Projektanci mody Moda
17:30    Modelki Moda
17:55    F People Moda
18:00    Wydarzenia ze świata mody Moda
18:30    Fryzury i makijaże Moda
18:55    F People Moda
19:00    Tygodnie mody Moda
19:30    Modelki Moda
19:45    Moda i film Moda
19:55    F People Moda
20:00    Tygodnie mody Moda
20:30    Stroje plażowe Moda
20:45    Fotografowie mody Moda
20:55    F People Moda
21:00    Tygodnie mody Moda 
21:30    Tendencje w modzie Moda
21:45    Fryzury i makijaże Moda
21:55    F People Moda
22:00    Wydarzenia ze świata mody Moda
22:30    Fotografowie mody Moda
22:45    Bielizna Moda
22:55    F People Moda
23:00    Moda i film Moda
23:30    Wydarzenia ze świata mody Moda
23:55    F Party Moda
0:00    Midnight Hot Moda
0:50    F Party Moda
1:00    Tygodnie mody Moda
1:30    Fotografowie mody Moda
1:45    Bielizna Moda
1:55    F Party Moda
2:00    F Hot Moda
2:30    Tendencje w modzie Moda
2:55    F Party Moda
3:00    Fotografowie mody Moda
3:30    Moda i muzyka Moda
3:55    F Party Moda

TVN Style
6:00    Wf Fitness
6:15    Wf Fitness
6:30    Wf Fitness
6:45    Wf Fitness
7:00    Wf Fitness
7:15    Przeglądarka Program kulturalny
7:30    Multikino Program kulturalny
8:00    Magiel towarzyski Program kulturalny
8:30    Miasto kobiet - The Best Of Rozmowa
9:00    Kto tu teraz rządzi Serial dokumentalny
9:30    Mamo już jestem Informacje
10:00    Nigella gryzie Informacje
10:30    Salon piękności Informacje
11:00    Lekcja stylu Informacje
11:30    Notes kulinarny Informacje
12:00    Przeglądarka Program kulturalny
12:15    101 naj Reportaż
13:00    Coś więcej niż cztery ściany Magazyn poradnikowy
13:30    Miasto kobiet - The Best Of Rozmowa
14:00    Mamo już jestem Informacje
14:30    Co za tydzień Informacje
15:00    Martha Stewart Living. Kuchnia Marty 6. Magazyn poradnikowy
15:30    Salon piękności Informacje
16:00    Biografie Film dokumentalny
17:00    Zaklinacze wnętrz Magazyn poradnikowy
17:30    Bądź zdrowa! Magazyn poradnikowy
18:00    Co za tydzień Informacje
18:30    Notes kulinarny Informacje
19:00    Lekcja stylu Informacje
19:30    Magiel towarzyski Program kulturalny
20:00    Salon piękności Informacje
20:30    Telewizja od kuchni Reportaż
21:00    I ty możesz mieć Superdziecko Informacje
21:30    101 naj Reportaż
22:30    Miasto kobiet Rozmowa
23:30    Bądź zdrowa! Magazyn poradnikowy
0:00    Notes kulinarny Informacje
0:30    Zaklinacze wnętrz Magazyn poradnikowy
1:00    Salon piękności Informacje
1:30    Multikino Program kulturalny
2:00    Maja w ogrodzie Magazyn poradnikowy
2:30    Telewizja od kuchni Reportaż
3:00    Mamo już jestem Informacje
3:30    Ona czyli ja Reportaż

Polsat Zdrowie i Uroda
7:00    Telemarket Program reklamowy
7:15    Zdrowe normy Poradnik medyczny
7:25    Relaks z Tai Chi Gimnastyka
7:45    Jesteśmy Informacje
8:15    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
8:30    Post scriptum Program kulturalny
8:45    Szpital na perypetiach Serial komediowy
9:15    Zobacz więcej Inne
9:30    Gymnasion na zdrowie Serial obyczajowy
10:00    Zjednoczone Emiraty Arabskie Film dokumentalny
10:30    Prosto do Europy Poradnik medyczny
10:45    Rodzina zastępcza plus Serial komediowy
11:30    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
11:45    Telemarket Program reklamowy
12:00    Gruźlica, drugi oddech Zdrowie i medycyna
13:00    Młodzi naukowcy - scope Program edukacyjny
13:30    Między wschodem a zachodem Program edukacyjny
14:00    Domowa kawiarenka Informacje
14:30    Exclusive Inne
14:45    Relaks z Tai Chi Gimnastyka
15:05    Twój lekarz Poradnik medyczny
15:30    Echo lasu Informacje
15:50    Łap formę Zdrowie i medycyna
16:15    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
16:30    Post scriptum Program kulturalny
16:45    Chcę być piękna Reality show
17:30    Operacje Reportaż
17:55    Chcę być piękna i nie tylko Lifestyle
18:15    Jesteśmy Informacje
18:45    Żeński rozmiar Talkshow
19:15    Szpital na perypetiach Serial komediowy
19:40    Gruźlica, drugi oddech Zdrowie i medycyna
20:35    Rodzina zastępcza plus Serial komediowy
21:20    Chcę być piękna Reality show
22:10    Operacje Reportaż
22:30    Warto wiedzieć Informacje
22:45    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
23:00    Post scriptum Program kulturalny
23:15    Nasze dzieci Talkshow
0:00    Z kamerą wśród ludzi Talkshow
0:45    Telemarket Program reklamowy
1:00    Telemarket Program reklamowy

Kuchnia TV
7:00    Telesprzedaż Program reklamowy
7:30    Martha Talkshow
8:15    Telesprzedaż Program reklamowy
8:50    Przekręty Jamiego Olivera Informacje
9:25    Szkoła gotowania Delii Smith Informacje
10:00    Na słodko Informacje
10:30    Antonio Carluccio ucztuje w Italii Informacje
11:00    Kylie Kwong - gotowanie z sercem Informacje
11:30    Telesprzedaż Program reklamowy
12:00    Martha Talkshow
12:45    Telesprzedaż Program reklamowy
13:20    Na słodko Informacje
13:50    Para w kuchni Informacje
14:20    Słodki drań Informacje
14:50    Street Cafe Dokument
15:15    Kylie Kwong - gotowanie z sercem Informacje
15:45    Szkoła gotowania Delii Smith Informacje
16:20    Na słodko Informacje
16:55    Przysmaki Jamesa Martina Informacje
17:30    Przekręty Jamiego Olivera Informacje
18:00    Martha Talkshow
18:50    Antonio Carluccio ucztuje w Italii Informacje
19:25    Morska odyseja Ricka Steina Dokument
20:00    Kuchnia Billa Informacje
20:30    Słodki drań Informacje
21:00    Nancy Lam Informacje
21:30    Para w kuchni Informacje
22:00    Przysmaki Jamesa Martina Informacje
22:30    Przekręty Jamiego Olivera Informacje
23:00    Morska odyseja Ricka Steina Dokument
23:30    Martha Talkshow
0:15    Telesprzedaż Program reklamowy
1:15    Szkoła gotowania Delii Smith Informacje
1:45    Przekręty Jamiego Olivera Informacje
2:15    Na słodko Informacje
2:45    Nancy Lam Informacje
3:15    Szkoła gotowania Delii Smith Informacje

TVN Turbo
6:00    Kaskaderzy i amatorzy Rozrywka
6:30    Carnage Informacje
7:00    Mean Machines Informacje
7:30    Vitadierct Informacje
8:00    GP Racing Informacje
8:30    Rentgen 2.0 Informacje
9:00    Samochód - magazyn każdego kierowcy Informacje
9:30    Czas tuningu Informacje
10:00    Toolbox Magazyn poradnikowy
10:30    Ale dziura Informacje
11:00    Automundial Informacje
11:26    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
11:30    Mean Machines Informacje
12:00    Zakup kontrolowany Informacje
13:00    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
13:05    Monster House Magazyn poradnikowy
14:00    Vroom Vroom Informacje
15:00    Wędkarstwo - męskie hobby Wolny czas i hobby
15:30    Monster Garage Informacje
16:30    Toolbox Magazyn poradnikowy
17:00    Gadżet Magazyn poradnikowy
17:30    Raport Turbo Informacje
17:40    Automaniak max Informacje
18:10    Samochód - magazyn każdego kierowcy Informacje
18:40    Uwaga! Pirat! Informacje
19:10    Toolbox Magazyn poradnikowy
19:40    Raport Turbo Informacje
19:50    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
20:00    Kaskaderzy i amatorzy Rozrywka
20:30    Karambol Informacje
21:00    Raport Turbo Informacje
21:10    Top Gear Informacje
22:10    Zakup kontrolowany Informacje
22:30    Raport Turbo Informacje
23:25    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
23:30    Nocny gracz Rozrywka
0:30    Turbo granie Rozrywka
2:30    Samochód - magazyn każdego kierowcy Informacje
3:00    Uwaga! Pirat! Informacje
3:30    Rentgen 2.0 Informacje

Extreme Sports
6:00    Cactus Garden Sporty ekstremalne
6:30    Cactus Garden Sporty ekstremalne
7:00    Red Bull Air Race 2006 Sporty ekstremalne
8:00    Dew Tour Sporty ekstremalne
9:00    The Method Sporty ekstremalne
10:00    Sacred Ride Snowboard Sporty ekstremalne
10:30    Boarding Pass Sporty ekstremalne
11:00    FIM World Motocross Championships Sporty ekstremalne
12:00    Gen://ex Sporty ekstremalne
12:30    Cactus Garden Sporty ekstremalne
13:00    Dew Tour Sporty ekstremalne
14:00    Powersports Snowmobile Tour Sporty ekstremalne
15:00    Sacred Ride Snowboard Sporty ekstremalne
15:30    Boarding Pass Sporty ekstremalne
16:00    Jack Osbourne: Adrenaline Junkie Sporty ekstremalne
17:00    Dew Tour Sporty ekstremalne
18:00    Gen://ex Sporty ekstremalne
18:30    Gen://ex Sporty ekstremalne
19:00    Jack Osbourne: Adrenaline Junkie Sporty ekstremalne
20:00    IFMXF Freestyle Motocross Inne
20:30    IFMXF Freestyle Motocross 06 Inne
21:00    Rebel Events Sporty ekstremalne
21:30    The Dudesons Sporty ekstremalne
22:00    Pro Bull Riding 2006 Sporty ekstremalne
23:00    Ultimate Fighting Championship Sporty ekstremalne
0:00    The Dudesons Sporty ekstremalne
0:30    Gen://ex Sporty ekstremalne
1:00    Dew Tour Sporty ekstremalne
2:00    IFMXF Freestyle Motocross Inne
2:30    IFMXF Freestyle Motocross 06 Inne
3:00    Rebel Events Sporty ekstremalne
3:30    The Dudesons Sporty ekstremalne

Polsat 2
6:15    Magazyn sportowy Magazyn sportowy
8:30    Wydarzenia Wiadomości
9:00    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
9:20    Samo życie Serial obyczajowy
10:00    Gra w ciemno Teleturniej
10:45    Kalejdoskop tygodnia Informacje
11:10    Interwencja Inne
11:35    Wydarzenia Wiadomości
12:05    Pierwsza miłość Serial obyczajowy
12:35    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża Informacje
13:00    Co z tą Polską? Informacje
13:55    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
14:15    Magazyn sportowy Magazyn sportowy
16:30    Wydarzenia Wiadomości
16:55    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
17:15    Samo życie Serial obyczajowy
17:55    Gra w ciemno Teleturniej
18:35    Kalejdoskop tygodnia Informacje
19:00    Interwencja Inne
19:30    Wydarzenia Wiadomości
20:00    Pierwsza miłość Serial obyczajowy
20:35    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża Informacje
21:00    Co z tą Polską? Informacje
21:55    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
22:15    Magazyn sportowy Magazyn sportowy
0:30    Interwencja Inne
1:00    Samo życie Serial obyczajowy
1:35    Graczykowie - Buła i spóła Serial komediowy
2:00    Wydarzenia Wiadomości
2:30    Gra w ciemno Teleturniej
3:15    Oblicza Ameryki Program dokumentalny

TVN 24
6:00    Serwis informacyjny Wiadomości
6:15    Skrót informacji Wiadomości
6:30    Serwis informacyjny Wiadomości
6:45    Skrót informacji Wiadomości
7:00    Serwis informacyjny Wiadomości
7:15    Skrót informacji Wiadomości
7:25    Biznes Informacje
7:30    Serwis informacyjny Wiadomości
7:45    Skrót informacji Wiadomości
8:00    Serwis informacyjny Wiadomości
8:05    Rozmowa poranka Rozmowa
8:15    Skrót informacji Wiadomości
8:30    Serwis informacyjny Wiadomości
8:45    Szkło kontaktowe - skrót Informacje
9:00    Serwis informacyjny Wiadomości
9:10    Gość poranny Rozmowa
9:30    Serwis informacyjny Wiadomości
9:45    Skrót informacji Wiadomości
9:50    Przegląd wydarzeń zagranicznych Informacje
9:55    Bilans giełdowy Informacje
10:00    Serwis informacyjny - Dzień na żywo Wiadomości
10:15    Serwis sportowy Wiadomości
10:30    Serwis informacyjny Wiadomości
10:45    Serwis biznesowy Wiadomości
11:00    Serwis informacyjny Wiadomości
11:15    Serwis sportowy Wiadomości
11:30    Serwis informacyjny Wiadomości
11:45    Serwis biznesowy Wiadomości
12:00    Serwis informacyjny Wiadomości
12:15    Serwis sportowy Wiadomości
12:30    Serwis informacyjny Wiadomości
12:45    Serwis biznesowy Wiadomości
13:00    Serwis informacyjny Wiadomości
13:15    Serwis sportowy Wiadomości
13:30    Serwis informacyjny Wiadomości
13:45    Serwis biznesowy Wiadomości
14:00    Serwis informacyjny Wiadomości
14:15    Serwis sportowy Wiadomości
14:30    Serwis informacyjny Wiadomości
14:45    Serwis biznesowy Wiadomości
15:00    Serwis informacyjny Wiadomości
15:15    Serwis sportowy Wiadomości
15:20    InterNET 24 Informacje
15:30    Serwis informacyjny Wiadomości
15:45    Serwis biznesowy Wiadomości
16:00    Bilans dnia Informacje
16:20    InterNET 24 Informacje
16:30    Raport popołudniowy Wiadomości
17:10    Prosto z Polski Informacje
17:30    24 godziny Informacje
18:30    Serwis informacyjny Wiadomości
18:40    Skaner polityczny Informacje
19:00    Fakty, ludzie, pieniądze - Wieczór Informacje
20:00    Kropka nad i Informacje
20:30    Raport wieczorny Wiadomości
21:00    24 godziny Informacje
22:00    Szkło kontaktowe Informacje
23:00    Serwis informacyjny Wiadomości
23:10    Bilans dnia Informacje
23:30    Serwis informacyjny - podsumowanie Wiadomości
0:00    Skrót informacji - Powtórki Wiadomości
0:05    Kropka nad i Informacje
0:30    Skrót informacji Wiadomości
0:40    Skaner polityczny Informacje
1:00    Serwis informacyjny - podsumowanie Wiadomości
1:30    24 godziny Informacje
2:30    Szkło kontaktowe Informacje
3:30    Skrót informacji Wiadomości
3:35    Bilans Informacje

TV Biznes
6:55    Biznes dzisiaj Informacje
7:15    Podsumowanie sesji na GPW Informacje
7:30    Biznes dzisiaj Informacje
7:45    Studio biznes - gość Informacje
7:55    Biznes dzisiaj Informacje
8:10    Przegląd prasy krajowej Informacje
8:15    Studio biznes - gość Informacje
8:30    Biznes dzisiaj Informacje
8:40    Przegląd prasy krajowej Informacje
8:45    Nie daj się fiskusowi Magazyn poradnikowy
8:55    Biznes dzisiaj Informacje
9:12    Waluty - komentarz Informacje
9:20    Poranna prognoza TV Biznes Wiadomości
9:30    Biznes dzisiaj Informacje
9:45    Przegląd prasy krajowej Informacje
9:55    Biznes dzisiaj Informacje
10:10    Klub Polska 2015+ Informacje
10:30    Biznes dzisiaj Informacje
10:45    Poranna prognoza TV Biznes Wiadomości
10:55    Biznes dzisiaj Informacje
11:10    Indeks 7 Informacje
11:30    Biznes dzisiaj Informacje
11:45    Studio biznes - gość Informacje
11:55    Biznes dzisiaj Informacje
12:10    e-Biznes Magazyn poradnikowy
12:30    Biznes dzisiaj Informacje
12:45    Studio biznes - gość Informacje
12:55    Biznes dzisiaj Informacje
13:10    Pociąg do biznesu Informacje
13:30    Biznes dzisiaj Informacje
13:45    Studio biznes - gość Informacje
13:55    Biznes dzisiaj Informacje
14:10    Błękitna kropka Informacje
14:30    Biznes dzisiaj Informacje
14:45    Studio biznes - gość Informacje
14:55    Biznes dzisiaj Informacje
15:10    Sektory, wektory, trendy Informacje
15:30    Biznes dzisiaj Informacje
15:45    Nie daj się fiskusowi Magazyn poradnikowy
15:55    Biznes dzisiaj Informacje
16:10    Eurolinia Informacje
16:30    Biznes dzisiaj Informacje
16:45    Studio biznes - gość Informacje
16:55    Biznes dzisiaj Informacje
17:15    Style i biznes Informacje
17:30    Biznes dzisiaj Informacje
17:45    Podsumowanie sesji na GPW Informacje
17:55    Biznes dzisiaj Informacje
18:15    Partnerski bank Informacje
18:30    Biznes dzisiaj Informacje
18:40    Studio biznes - gość Informacje
18:55    Biznes dzisiaj Informacje
19:15    e-Biznes Magazyn poradnikowy
19:30    Biznes dzisiaj Informacje
19:40    Studio biznes - gość Informacje
19:55    Biznes dzisiaj Informacje
20:15    Biznes i książki Informacje
20:30    Biznes dzisiaj Informacje
20:40    Studio biznes - gość Informacje
20:55    Biznes dzisiaj Informacje
21:15    Sektory, wektory, trendy Informacje
21:30    Biznes dzisiaj Informacje
21:40    Studio biznes - gość Informacje
21:55    Biznes dzisiaj Informacje
22:15    W 600 sekund dookoła świata Informacje
22:30    Biznes dzisiaj Informacje
22:40    Podsumowanie sesji na GPW Informacje
22:55    Biznes dzisiaj Informacje
23:15    W drodze na listę Informacje
23:30    Biznes dzisiaj Informacje
23:40    Studio biznes - gość Informacje
23:55    Biznes dzisiaj Informacje
0:15    Studio biznes - gość Informacje
0:30    Biznes dzisiaj Informacje
0:40    Studio biznes - gość Informacje

Polonia 1
6:35    Magiczne igraszki Film animowany
6:55    W Królestwie Kalendarza Film animowany
7:20    Generał Daimos Film animowany
7:40    Helena i chłopcy Serial
8:10    Top shop Program reklamowy
19:00    Namiętności Telenowela
19:50    Rozgrywki wyższych sfer Telenowela
20:20    Flirt Cafe Informacje
20:35    Wyścigi motocyklowe na lodzie Sporty motorowe
22:15    Ziemie toskańskie Dokument
22:45    Zaniedbana Mężatka Erotyka
23:00    Polskie foki Erotyka
23:35    Bez cenzury Erotyka
23:40    News Erotyka
23:45    Night Shop Erotyka
23:55    Amore TV Erotyka
0:10    6 na 9 Erotyka
0:30    Oferty towarzyskie Erotyka
0:45    Flirt Cafe Informacje
0:55    Erotyczna giełda Erotyka
1:05    Ogłoszenia towarzyskie Erotyka
1:15    Sex Hotel Erotyka
1:30    Zaniedbywana Mężatka Erotyka
1:50    Night Shop Erotyka
2:00    Foki Ewa Erotyka
2:15    Night Shop Erotyka
2:30    Oferty towarzyskie Erotyka
2:45    Sex Hotel Erotyka
3:00    Night Shop Erotyka

TMT
5:00    Bajeczna pora Dla dzieci
8:00    Muzyczne pobudzenie Muzyka
8:15    Świat fitnessu Informacje
8:45    Muzyczne pobudzenie Muzyka
9:00    Telezakupy Program reklamowy
10:00    Hobbissimo: Kuchnia smaku Informacje
10:30    Dom i ogród: Ogród bez tajemnic Informacje
11:00    Babski świat Informacje
11:30    Na czasie Muzyka
12:00    Bajeczna pora Dla dzieci
15:00    V6 Informacje
15:30    Mocna jazda Informacje
16:00    Godzina sportu w TMT Magazyn sportowy
17:00    Eskapady TMT: Polskie szlaki Informacje
18:00    Eskapady TMT: Dalekie podróże Informacje
19:00    TMT nocą: Muzyczny salon 2 Rozrywka
19:30    Hit & Bit: TMT Klip Muzyka
21:00    W telesieci Informacje
23:00    Z archiwum TMT: Noc z TMT Rozrywka
0:00    TMT nocą: Jesteśmy z tej samej gliny Informacje
0:30    Filmy animowane dla dorosłych Film animowany
1:00    TMT nocą: Muzyczny salon 2 Rozrywka
1:30    Nocne klipy Rozrywka
2:00    Telezakupy Program reklamowy
3:00    Muzyczny Trance Vision Muzyka

Edusat
6:00    Sanok Cup Sporty motorowe
7:30    Żużel Sporty motorowe
7:58    Program dnia Zapowiedź programu
8:00    Język angielski Program edukacyjny
8:45    Informacja o studiach podyplomowych wydziału ekonomicznego WSSE Program edukacyjny
9:10    Język angielski Program edukacyjny
9:55    Prosto z winnicy Informacje
10:15    Język rosyjski Program edukacyjny
11:05    Język rosyjski Program edukacyjny
11:45    Klinika lęków i stresów Program edukacyjny
12:15    Informacja o studiach podyplomowych wydziału pedagogicznego WSSE Program edukacyjny
12:28    Program dnia Zapowiedź programu
12:30    Wybrane zagadnienia z filozofii Program edukacyjny
13:20    Wybrane zagadnienia z filozofii Program edukacyjny
14:05    Mistrzostwa Polski w zapasach na plaży Reportaż
14:25    Matematyka Program edukacyjny
15:15    Matematyka Program edukacyjny
16:00    Informacja o kursie "Akademia Mikroekonomii" WSSE Program edukacyjny
16:10    Edukacja w USA Program edukacyjny
16:50    Thaiti Program krajoznawczy
17:47    Program dnia Zapowiedź programu
17:50    Pierwsza pomoc Program edukacyjny
18:40    Pierwsza pomoc Program edukacyjny
19:25    Pierwsza pomoc Program edukacyjny
20:10    Polityka gospodarcza i społeczna Program edukacyjny
20:35    Banki a rozwój gospodarczy Program edukacyjny
21:15    Informacja o studiach licencjackich WSSE Program edukacyjny
21:25    Program dnia Zapowiedź programu
21:30    Sanok Cup Sporty motorowe
23:00    Żużel Sporty motorowe
23:30    Język angielski Program edukacyjny
0:20    Język angielski Program edukacyjny
1:10    Język rosyjski Program edukacyjny
2:00    Język rosyjski Program edukacyjny
2:50    Matematyka Program edukacyjny
3:40    Matematyka Program edukacyjny

iTVN
6:25    Uwaga! - Informacje
6:45    Maja w ogrodzie - odc. 4
7:10    Wywołane z pamięci - odc. 3
8:00    Sędzia Anna Maria Wesołowska - Serial
8:45    Rozmowy w toku - Talkshow
9:40    Spotkanie z geniuszem - Serial obyczajowy odc. 5/19; (Francja)
10:35    Zielone drzwi - Informacje
11:05    Pascal: po prostu gotuj - odc. 5
11:35    Bądź zdrowa - Praktyczne porady medyczne dla kobiet odc. 4
12:00    Serwis informacyjny TVN24 - Wiadomości
12:15    Pod wiatr - Serial obyczajowy odc. 47
13:00    Pokój z widokiem - odc. 4
13:30    Sędzia Anna Maria Wesołowska - Serial
14:15    Rozmowy w toku - Talkshow
15:10    Klinika życia - Serial obyczajowy odc. 10/118; (Czechy)
16:00    Fakty popołudniowe - Wiadomości
16:15    Uwaga! - Informacje
16:35    Sędzia Anna Maria Wesołowska - Serial
17:20    Smak życia - Telenowela odc. 103; (Włochy)
18:05    Rozmowy w toku - Talkshow
19:00    Fakty - Wiadomości
19:30    Sport - Wiadomości
19:40    Pogoda - Pogoda
19:50    Uwaga! - Informacje
20:10    W-11 wydział śledczy - Serial Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2007)
20:45    Na Wspólnej - Serial obyczajowy Reżyseria: Filip Zylber
21:10    Zakochaj mnie - odc. 2
21:55    Firma - Informacje
22:20    Dom nad kanałem - Dramat Scenariusz i reżyseria: Alain Berliner (Francja 2003)
0:00    Mission Possible - Rozrywka odc. 5/11
0:30    Smak życia - Telenowela odc. 103; (Włochy)
1:20    Sędzia Anna Maria Wesołowska - Serial
2:05    W-11 wydział śledczy - Serial Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2007)
2:40    Na Wspólnej - Serial obyczajowy odc. 751; Reżyseria: Jacek Filipiak (Polska 2007)
3:05    Rozmowy w toku - Talkshow 4

CNN
6:00    CNN Today Wiadomości
9:00    Business International Ekonomia i konsumpcja
10:00    World News Wiadomości
10:30    World Sport Sport
11:00    Larry King Talkshow
12:00    Business International Ekonomia i konsumpcja
13:00    World News Asia Wiadomości
14:00    World News Wiadomości
14:30    World Sport Sport
15:00    World News Asia Wiadomości
15:30    Living Golf Golf
16:00    Your World Today Wiadomości
19:30    Living Golf Golf
20:00    Insight Informacje
20:30    World Business Today Ekonomia i konsumpcja
21:00    World News Europe Wiadomości
21:30    World Business Today Ekonomia i konsumpcja
22:00    World News Europe Wiadomości
22:30    World Sport Sport
23:00    Business International Ekonomia i konsumpcja
0:00    Insight Informacje
0:30    World Sport Sport
1:00    CNN Today Wiadomości
3:30    World Sport Sport

BBC World
6:00    BBC News Wiadomości
6:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
7:00    BBC News Wiadomości
7:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
8:00    BBC News Wiadomości
8:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
8:45    Sport Today Sport
9:00    BBC News Wiadomości
9:30    To be announced Informacje
10:00    BBC News Wiadomości
10:30    Hardtalk Rozmowa
11:00    BBC News Wiadomości
11:30    Vaccine Hunters Zdrowie i medycyna
12:00    BBC NewsWiadomości
12:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
12:45    Sport Today Sport
13:00    World News Today Informacje
14:00    BBC News Wiadomości
14:30    Asia Today Informacje
14:45    Sport Today Sport
15:00    BBC News Wiadomości
15:30    Hardtalk Rozmowa
16:00    BBC News Wiadomości
16:30    Click Informacje
17:00    BBC News Wiadomości
17:30    Asia Today Informacje
18:00    BBC News Wiadomości
18:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
18:45    Sport Today Sport
19:00    BBC News Wiadomości
19:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
19:45    Sport Today Sport
20:00    BBC News Wiadomości
20:30    Hardtalk Rozmowa
21:00    BBC News Wiadomości
21:30    Fast Track Turystyka
22:00    World News Today Informacje
23:00    BBC News Wiadomości
23:15    Sport Today Sport
23:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
0:00    BBC News Wiadomości
0:30    Asia Today Informacje
0:45    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
1:00    BBC News Wiadomości
1:30    Hardtalk Rozmowa
2:00    BBC News Wiadomości
2:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
3:00    BBC News Wiadomości
3:30    Click Informacje

BBC Prime
6:10    Big Cook Little Cook Serial
6:30    Tikkabilla Program dla dzieci
7:00    Boogie Beebies Program dla dzieci
7:15    Tweenies Program dla dzieci
7:35    Balamory Program dla dzieci
7:55    Teletubbies Program dla dzieci
8:20    Fimbles Program dla dzieci
8:40    Big Cook Little Cook Serial
9:00    Changing Rooms Jak mieszkać
9:30    The Monastery Lifestyle
10:30    Home Front in the Garden Wolny czas i hobby
11:00    A Year at Kew Informacje
11:30    Big Cat Diary Zwierzęta
12:00    Big Cat Diary Zwierzęta
12:30    Porridge Serial komediowy
13:00    My Family Rozrywka
13:30    As Time Goes By Serial komediowy
14:00    Hetty Wainthropp Investigates Serial
15:00    Holby City Serial
16:00    Big Strong Boys Jak mieszkać
16:30    Changing Rooms Jak mieszkać
17:00    Cash in the Attic Lifestyle
17:30    Home from Home Lifestyle
18:00    My Family Rozrywka
18:30    Kiss Me Kate Sitcom
19:00    Tony and Giorgio Jedzenie i picie
19:30    Ground Force Jak mieszkać
20:00    Dalziel and Pascoe Serial
21:00    Cutting It Serial
22:00    Little Britain Serial komediowy
22:30    Two Pints of Lager & a Packet of Crisps Rozrywka
23:00    Dalziel and Pascoe Serial
0:00    Porridge Serial komediowy
0:30    Cutting It Serial
1:30    My Family Rozrywka
2:00    Kiss Me Kate Sitcom
2:30    Eastenders Serial
3:00    Dalziel and Pascoe Serial

ZDF
5:00    37ş: Endlich ein Wort - Vom Stottern und anderen Hindernissen
5:30    Morgenmagazin - ARD-Frühstücksfernsehen
9:00    Tagesschau - Wiadomości
9:05    Volle Kanne - Service täglich - Verbrauchermagazin
10:30    Wege zum Glück - Telenowela (310); Regie: Petra Wiemers, Kerstin Schefberger
11:15    Reich und schön - Serial komediowy (1561); (USA) Orig: "The Bold and the Beautiful"
11:35    Reich und schön - Serial komediowy (1562); (USA) Orig: "The Bold and the Beautiful"
12:00    Tagesschau um zwölf - Wiadomości
12:15    drehscheibe Deutschland - Deutschlandmagazin
13:00    ARD-Mittagsmagazin - Mit Tagesschau
14:00    heute - in Deutschland - Wiadomości
14:15    Babystation - Neues aus der Geburtsklinik (1/21)
15:00    heute - Sport - Wiadomości
15:15    Dresdner Schnauzen - Zoogeschichten aus Sachsen (19/31)
16:00    heute - in Europa - Wiadomości
16:15    Wege zum Glück - Telenowela (311); Regie: Petra Wiemers, Kerstin Schefberger
17:00    heute - Wetter - Wiadomości
17:15    hallo Deutschland - Boulevardmagazin
17:45    Leute heute - Boulevardmagazin
18:00    SOKO 5113 - "Der Ausschuss" (1/9); Regie: Bodo Schwarz (D 2006)
19:00    heute - Wiadomości
19:20    Wetter - Pogoda
19:25    WISO - Wirtschaft & Soziales
20:15    Der Fernsehfilm der Woche: Die Tote vom Deich - Thriller Regie: Matti Geschonneck (D 2006)
21:45    heute-journal - Wiadomości
22:12    Wetter - Pogoda
22:15    15 Jahre Montagskino im ZDF: Taking Lives - Für dein Leben würde er töten - Thriller Orig: "Taking Lives". Regie: D. J. Caruso (USA/CDN 2004)
23:50    heute nacht - Wiadomości
0:05    Jede Menge Arbeit: Das halbe Leben - Das "Kainsmerkmal der Arbeitslosigkeit"
1:45    heute - Wiadomości
1:50    Neues - Hightech-Magazin
2:20    Vor 30 Jahren - Ludzie
2:55    WISO - Wirtschaft & Soziales
3:40    heute - Wiadomości
3:45    Wunderbare Welt - Dokumentarreihe

RTL
6:00    Punkt 6 - Infomagazin
7:00    RTL Shop - Verkaufsshow
7:55    Teleshoppingsendung - Program reklamowy
8:00    Unter uns - Serial komediowy (3021); Regie: Friedhelm von Aprath (D 2007)
8:30    Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy (3670); Regie: Karin Hercher (D 2007)
9:00    Punkt 9 - Infomagazin
9:30    Alles, was zählt - Serial komediowy (106); Regie: Klaus Knösel (D 2007)
10:00    Das Strafgericht - Gerichtsshow
11:00    Unsere erste gemeinsame Wohnung - Paare suchen ihr Zuhause
11:30    Mein Baby - Doku-Soap
12:00    Punkt 12 - Mittagsjournal
13:00    Die Oliver Geissen Show - Talkshow
14:00    Das Strafgericht - Gerichtsshow
15:00    Das Familiengericht - Gerichtsshow
16:00    Staatsanwalt Posch ermittelt - Doku-Soap (1)
17:00    Unsere erste gemeinsame Wohnung - Paare suchen ihr Zuhause
17:30    Unter uns - Serial komediowy (3022); Regie: Friedhelm von Aprath (D 2007)
18:00    Explosiv - Das Magazin
18:30    Exclusiv - Starmagazin
18:45    RTL aktuell - Nachrichten und Sport
19:03    Wetter - Pogoda
19:05    Alles, was zählt - Serial komediowy (107); Regie: Klaus Knösel (D 2007)
19:40    Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy (3671); Regie: Karin Hercher (D 2007)
20:15    Wer wird Millionär? - Quizshow
21:15    Im Namen des Gesetzes - "Panik" (8/12); Regie: Holger Gimpel (D 2005)
22:15    Extra - Infomagazin
23:30    "trend"-Reportage - Ereignisse, Trends und Phänomene des Lebens (4)
0:00    RTL-Nachtjournal - Nachrichtenmagazin
0:27    Wetter - Pogoda
0:35    10 vor 11 - Kulturmagazin
1:00    Teleshoppingsendung - Program reklamowy
1:05    Hinter Gittern - Der Frauenknast - Kampfansage; Regie: Dieter Laske (D 2006)
1:50    Einsatz in vier Wänden - Doku-Soap über Wohnprobleme
2:20    Die Oliver Geissen Show - Talkshow
3:10    RTL-Nachtjournal - Nachrichtenmagazin
3:37    Wetter - Pogoda
3:40    RTL Shop - Verkaufsshow

RTL 2
6:50    Infomercial Program reklamowy
9:00    Frauentausch Inne
11:00    Die Superhausfrau Inne
11:30    Die Hammer-Soap Inne
12:40    Jackie Chan Adventures Serial rysunkowy
13:05    Xiaolin Showdown Serial rysunkowy
13:35    Pokito Program dla dzieci
13:40    Pokémon Serial rysunkowy
14:10    Pokémon Serial rysunkowy
14:35    Yu-Gi-Oh! GX Serial rysunkowy
15:00    Pokito Program dla dzieci
15:10    One Piece Serial rysunkowy
15:40    Naruto Serial
17:00    Immer wieder Jim Serial komediowy
18:00    Hör mal, wer da hämmert! Sitcom
19:00    exklusiv - die reportage Inne
20:00    RTL II News Wiadomości
20:15    Hüllenlos - auch nackt gut aussehen! Inne
21:15    Big Brother - Der Start Reality show
23:15    Dog - Der Kopfgeldjäger Inne
0:10    RTL II News Wiadomości
0:25    Akte Mord Prawo i przestępczość
0:25    Forbidden TV Program reklamowy
1:25    Autopsie Prawo i przestępczość
2:25    24 - Tag 4 Serial sensacyjny

Pro 7
6:00    Auktionshaus Program reklamowy
7:00    Besser essen - Leben leicht gemacht Inne
8:00    Liebe isst Inne
8:30    James Bond 007: Die Welt ist nicht genug Film sensacyjny
11:00    Talk, Talk, Talk Talkshow
11:00    Teletip Shop Program reklamowy
12:00    Avenzio - Schöner leben! Informacje
13:00    SAM Informacje
14:00    We are Family! So lebt Deutschland Inne
15:00    Besser essen - Leben leicht gemacht Inne
16:00    Charmed - Zauberhafte Hexen Serial fantastyczny
17:00    taff. Rozrywka
17:55    Newstime Wiadomości
18:05    Die Simpsons Serial rysunkowy
18:30    Die Simpsons Serial rysunkowy
19:00    Galileo Nauka
19:45    Liebe isst Inne
20:15    Der Gameshow-Marathon Show
22:15    Lost Serial sensacyjny
23:15    TV total Rozrywka
0:05    Queer as Folk Serial komediowy
1:05    Invasion Serial fantastyczny
1:55    CineTipp Film i teatr
2:05    Night-Loft Rozrywka
3:40    Lost Serial sensacyjny

VOX
6:05    Dauerwerbesendung Program reklamowy
8:05    Wohnen nach Wunsch Jak mieszkać
8:35    Wissenshunger Nauka
9:05    Die Nanny Sitcom
9:35    Die Nanny Sitcom
10:05    Gilmore Girls Serial komediowy
11:00    Nachrichten Wiadomości
11:05    Das perfekte Dinner Jedzenie i picie
12:05    McLeods Töchter Serial komediowy
13:00    Menschen, Tiere und Doktoren Inne
14:05    Dr. Quinn - Ärztin aus Leidenschaft Serial
15:05    McLeods Töchter Serial komediowy
16:00    Gilmore Girls Serial komediowy
16:55    Menschen, Tiere und Doktoren Inne
17:55    Nachrichten Wiadomości
18:00    Wissenshunger Nauka
18:30    Schmeckt nicht, gibts nicht Jedzenie i picie
19:00    Das perfekte Dinner Jedzenie i picie
19:50    Wohnen nach Wunsch Jak mieszkać
20:15    C.S.I.: NY Serial kryminalny
21:10    Criminal Intent - Verbrechen im Visier Serial kryminalny
22:00    Pathologin mit Profil Serial kryminalny
22:55    "Süddeutsche Zeitung"-TV Informacje
23:45    Nachrichten Wiadomości
0:00    Criminal Intent - Verbrechen im Visier Serial kryminalny
1:00    Pathologin mit Profil Serial kryminalny
1:50    Eisiges Gefängnis Thriller
3:20    Tierzeit Zwierzęta
3:45    hundkatzemaus Zwierzęta

Kabel 1
6:00    Alle unter einem Dach Sitcom
6:30    Bill Cosby Show Sitcom
7:05    Chaos City Sitcom
7:30    Infomercials Program reklamowy
8:30    Abenteuer Alltag Społeczeństwo
9:05    Abenteuer Leben Informacje
9:05    Teletip Shop Program reklamowy
9:35    Unsere kleine Farm Saga
10:35    Quiz-Taxi Teleturniej
11:05    Alle lieben Raymond Sitcom
11:35    Alle lieben Raymond Sitcom
12:05    King of Queens Sitcom
12:30    King of Queens Sitcom
13:00    Eine schrecklich nette Familie Sitcom
13:30    Eine schrecklich nette Familie Sitcom
14:00    Bill Cosby Show Sitcom
14:30    Bill Cosby Show Sitcom
15:05    Roseanne Sitcom
15:35    Roseanne Sitcom
16:05    Eine schrecklich nette Familie Sitcom
16:35    Eine schrecklich nette Familie Sitcom
17:05    Nachrichten Wiadomości
17:15    Abenteuer Alltag Społeczeństwo
17:45    Abenteuer Leben Informacje
18:15    King of Queens Sitcom
18:45    King of Queens Sitcom
19:15    Quiz-Taxi Teleturniej
19:45    Quiz-Taxi Teleturniej
20:15    Falco - Die Show Rozrywka
22:45    Falco - Superstar Muzyka
23:45    Falco on Stage Muzyka
0:40    Outer Limits - Die unbekannte Dimension Serial fantastyczny
1:40    Filmquiz Teleturniej
2:40    Stunde der Sterne Informacje
3:45    Das Model und der Schnüffler Serial

TM 3
6:00    Dating-Show Rozrywka
7:00    Astro live Informacje
9:00    Sonnenklar-TV Turystyka
11:00    Astro live Informacje
12:00    Bei uns Gry i rozrywki
14:55    Talk Mix Talkshow
15:10    Cash Teleturniej
17:15    Quiz Taxi Teleturniej
17:30    Call Taxi Teleturniej
18:30    Quizfire Teleturniej
19:00    Feierabend Teleturniej
20:45    Quizfire Teleturniej
21:10    Werd reich Gry i rozrywki
22:10    Quizzo Teleturniej
0:00    Bitte freimachen! Gry i rozrywki
2:00    Sexy Night Erotyka

Deutsche Welle
6:00    Journal Wiadomości
6:30    euromaxx Społeczeństwo
7:00    Journal Wiadomości
7:30    In Focus Inne
8:00    Journal Wiadomości 
8:30    Projekt Zukunft Nauka
9:00    Journal Wiadomości
9:30    euromaxx Społeczeństwo
10:00    Journal Wiadomości
10:30    Im Focus Inne
11:00    Journal Wiadomości
11:30    Tomorrow Today Nauka
12:00    Journal Wiadomości
12:30    euromaxx Społeczeństwo
13:00    Journal Wiadomości
13:30    In Focus Inne
14:00    Journal Wiadomości
14:30    Kultur.21 Program kulturalny
15:00    Journal Wiadomości
15:30    euromaxx Społeczeństwo
16:00    Journal Wiadomości
16:30    Im Focus Inne
17:00    Journal Wiadomości
17:30    Arts.21 Program kulturalny
18:00    Journal Wiadomości
18:30    euromaxx Społeczeństwo
19:00    Journal Wiadomości
19:30    In Focus Inne
20:00    Journal Wiadomości
20:30    Politik direkt Informacje
21:00    Journal Wiadomości
21:30    euromaxx Społeczeństwo
22:00    Journal Wiadomości
22:30    Im Focus Inne
23:00    Journal Wiadomości
23:30    People and Politics Informacje
0:00    Journal Wiadomości
0:30    euromaxx Społeczeństwo
1:00    Journal Wiadomości
1:30    In Focus Inne
2:00    Journal Wiadomości
2:30    Projekt Zukunft Nauka
3:00    Journal Wiadomości
3:30    euromaxx Społeczeństwo

ORF 1
6:00    Die obercoole Südpolgang Serial rysunkowy
6:05    Die Abenteuer der Maus auf dem Mars Serial rysunkowy
6:10    Calimero Serial rysunkowy
6:30    Zirkus um Confetti Magazyn dziecięcy
6:45    Harry und sein Eimer voller Dinos Serial rysunkowy
6:55    Pettersson und Findus Serial rysunkowy
7:10    Kim Possible Serial rysunkowy
7:30    Die Schlümpfe Serial rysunkowy
7:55    Jim hat immer Recht Serial komediowy
8:15    Felicity Serial
8:55    Starmania Rozrywka
9:45    Weltmeisterschaften Sporty zimowe
11:30    Die Schlümpfe Serial rysunkowy
11:55    Tarzan Serial rysunkowy
12:15    Weltmeisterschaften Sporty zimowe
14:05    Drachenschatz Gry i rozrywki
14:55    Die Simpsons Serial rysunkowy
15:20    Jim hat immer Recht Serial komediowy
15:40    Newsflash Wiadomości
15:45    Sabrina - Total verhext! Serial komediowy
16:10    Eine himmlische Familie Serial komediowy
16:55    Gilmore Girls Serial komediowy
17:35    Newsflash Wiadomości
17:40    Malcolm mittendrin Serial komediowy
18:05    Weltmeisterschaften Sporty zimowe
18:30    Weltmeisterschaften Sporty zimowe
19:00    Die Simpsons Serial rysunkowy
19:30    Zeit im Bild und Kultur Wiadomości
19:53    Wetter Pogoda
20:00    Sport Wiadomości
20:15    C.S.I.: Miami Serial kryminalny
20:55    Newsflash Wiadomości
21:05    C.S.I. - Den Tätern auf der Spur Serial kryminalny
21:55    The Closer Serial kryminalny
22:45    Sex and the City Serial komediowy
23:15    Las Vegas Serial komediowy
0:00    Law & Order - Aus den Akten der Straße Serial kryminalny
0:45    Third Watch - Einsatz am Limit Serial sensacyjny
1:25    C.S.I.: Miami Serial kryminalny
2:05    C.S.I. - Den Tätern auf der Spur Serial kryminalny
2:50    The Closer Serial kryminalny
3:35    Las Vegas Serial komediowy

ORF 2
6:10    Text aktuell Wiadomości
6:30    Licht ins Dunkel Społeczeństwo
7:00    TW1-Frühstückswetter Pogoda
7:30    Wetter-Panorama Pogoda
9:00    Zeit im Bild Wiadomości
9:05    Frisch gekocht Jedzenie i picie
9:30    Reich und schön Serial komediowy
9:50    Reich und schön Serial komediowy
10:10    Wege zum Glück Telenowela
10:55    Sturm der Liebe Telenowela
11:45    Wetterschau Pogoda
12:00    Orientierung Kościół i religia
12:30    Wochenschau Informacje
12:55    Seitenblicke Lifestyle
13:00    Zeit im Bild Wiadomości
13:15    Frisch gekocht Jedzenie i picie
13:40    Reich und schön Serial komediowy
14:00    Reich und schön Serial komediowy
14:25    Wege zum Glück Telenowela
15:10    Sturm der Liebe Telenowela
16:00    Die Barbara-Karlich-Show Talkshow
17:00    Zeit im Bild Wiadomości
17:10    Willkommen Österreich Informacje
18:20    Wie wirds? Pogoda
18:30    Gut beraten Österreich Informacje
19:00    Bundesland heute Informacje
19:30    Zeit im Bild und Kultur Wiadomości
19:53    Wetter Pogoda
20:00    Seitenblicke Lifestyle
20:15    Die Millionen-Show Teleturniej
21:10    Thema Informacje
22:00    Zeit im Bild 2 Wiadomości
22:30    Treffpunkt Kultur Program kulturalny
0:00    Zeit im Bild 3 Wiadomości
2:15    Seitenblicke Lifestyle
2:20    Treffpunkt Kultur Program kulturalny
3:50    Willkommen Österreich Informacje

Arte
8:00    Memoquiz Teleturniej
8:30    The Tourist Inne
8:35    Karambolage Program kulturalny
8:50    Die großen Sportduelle Sport
9:35    Programm nach Ansage Informacje
9:40    Mit offenen Karten Informacje
9:55    Karambolage Program kulturalny
10:10    Chic Lifestyle
10:35    Künstler hautnah Program kulturalny
11:05    Meine Welt Państwa i ludzie
11:30    Die kulinarischen Abenteuer der Sarah Wiener Jedzenie i picie
12:00    Die Sammlung Wolny czas i hobby
12:05    Willkommen bei ... Ludzie
12:35    Chic Lifestyle
13:05    WunderWelten Państwa i ludzie
14:00    Die kulinarischen Abenteuer der Sarah Wiener Jedzenie i picie
14:30    Zapping international Media
14:55    Über den Todespass Western
16:30    Träume süß Inne
16:55    Wer wird unser Super-Star? Zwierzęta
17:35    WunderWelten Państwa i ludzie
18:30    Willkommen bei ... Ludzie
19:00    Medizin im 21. Jahrhundert Zdrowie i medycyna
19:45    Info Wiadomości
20:00    Kulturjournal Program kulturalny
20:10    Meteo Pogoda
20:15    Mode, Mädchen und ein Mann Inne
20:40    ReGenesis Serial fantastyczny
21:30    ReGenesis Serial fantastyczny
22:20    RFID - Die smarte Revolution Informacje
23:15    Soldaten der IRA Historia
0:15    Soldaten der IRA Historia
1:10    Pornografie made in GDR Seksualność
1:55    Liebte der Osten anders? Seksualność
2:50    Sendepause Inne

M6
7:00    Flash info Wiadomości
7:03    Météo Wiadomości
7:05    M6 Music Rock + Pop
7:30    Flash info Wiadomości
7:34    Météo Wiadomości
7:35    Morning café Informacje
8:00    Flash info Wiadomości
8:05    Météo Wiadomości
8:10    Morning Café: le 8-9 Rozrywka
8:30    Flash info Wiadomości
8:33    Météo Wiadomości
8:35    Morning Café: le 8-9 Rozrywka
9:00    Flash info Wiadomości
9:05    Météo Wiadomości
9:10    M6 boutique Ekonomia i konsumpcja
10:00    Météo Wiadomości
10:05    Tubissimo Rozrywka
10:55    Starsix Music Inne
11:45    Météo Wiadomości
11:50    Friends Serial komediowy
12:20    Malcolm Serial komediowy
12:50    Le 12.50 Wiadomości
13:05    Météo Wiadomości
13:10    Touche pas a mes filles! Serial komediowy
13:35    Antonia - des larmes au paradis Dramat
15:30    Une vie a réinventer Dramat
17:10    Jour J Rozrywka
17:55    Un, dos, tres Serial komediowy
18:55    Charmed Serial fantastyczny
19:50    Six' Wiadomości
20:00    Météo Wiadomości
20:10    Friends Serial komediowy
20:40    Kaamelott Serial komediowy
20:43    Six'Infos locales Wiadomości
20:50    Un mariage trop parfait Komedia
22:50    Plus jamais Inne
0:55    Haut les c$oeurs Dramat
2:45    Météo Wiadomości
2:50    L'Alternative live Rock + Pop
3:50    M6 Music Rock + Pop

Nova
8:30    Straż przybrzeżna Serial przygodowy
9:25    Das Traumschiff Serial przygodowy
11:10    Murder, She Wrote Serial kryminalny
11:55    Gliniarz i prokurator Serial kryminalny
12:55    Amor de mis amores Telenowela
13:50    J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Serial sensacyjny
14:40    Świat według Bundych Serial komediowy
15:10    Kochane kłopoty Serial obyczajowy
16:00    Léa Parker Serial kryminalny
17:00    Wiadomości popołudniowe Wiadomości
17:35    Kobra - oddział specjalny Serial sensacyjny
18:30    Ulice Serial obyczajowy
19:00    Ulice Serial obyczajowy
19:30    Wiadomości Wiadomości
20:00    Zagubieni Serial przygodowy
21:00    Weekend Informacje
21:40    Doktor Dom Serial obyczajowy
22:35    Piękny umysł Dramat
0:55    Cień anioła Serial fantastyczny
1:40    Novashopping Informacje
2:10    Łatwa wygrana Teleturniej

Italia 1
6:05    Una bionda per papa Sitcom
6:43    Mediashopping Gry i rozrywki
6:50    Luna, principessa argentata Serial rysunkowy
7:00    I Puffi Serial rysunkowy
7:10    Doraemon Serial rysunkowy
7:25    Scooby Doo Serial rysunkowy
7:55    Hamtaro piccoli criceti, grandi avventure Serial rysunkowy
8:20    Lo show dell'orso Yoghi Serial rysunkowy
8:30    L'ape Maia Serial rysunkowy
9:00    Chips Serial komediowy
10:00    Mediashopping Gry i rozrywki
10:05    Supercar Serial komediowy
11:10    Hazzard Serial komediowy
12:15    Secondo voi Informacje
12:25    Studio aperto Wiadomości
12:59    Meteo Pogoda
13:00    Studio sport Sport
13:40    Naruto Serial rysunkowy
14:05    Dragon Ball Z Serial rysunkowy
14:30    I Simpson Sitcom
15:00    Smallville Serial fantastyczny
15:55    Settimo cielo Serial komediowy
16:50    Keroro Serial rysunkowy
17:20    Spongebob Serial rysunkowy
17:35    Mew Mew amiche vincenti Serial rysunkowy
18:00    Phil dal futuro Sitcom
18:30    Studio aperto Wiadomości
18:58    Meteo Pogoda
19:00    Mediashopping Gry i rozrywki
19:05    Grande fratello Mania Gry i rozrywki
20:00    Azzardo Teleturniej
21:05    Le Iene Show Gry i rozrywki
23:55    Mai dire Grande fratello Gry i rozrywki
0:40    Studio sport Sport
1:05    Mediashopping Gry i rozrywki
1:10    Studio aperto - La giornata Wiadomości
1:20    Secondo voi Informacje
1:35    Mediashopping Gry i rozrywki
1:40    Shopping by Night Informacje
2:05    Highlander Serial fantastyczny
2:55    Highlander Serial fantastyczny
3:45    Talk radio Rozrywka
3:50    Vai alla grande Komedia

Rete 4
6:15    Tg 4 Wiadomości
6:35    Secondo voi Informacje
6:45    Peste e corna e gocce di storia Program kulturalny
6:50    Quincy Serial
7:40    Casa Mediashopping Gry i rozrywki
8:10    Vita da strega Serial komediowy
8:40    Nash Bridge Serial
9:40    La strada per Avonlea Saga
10:40    Febbre d'amore Telenowela
11:28    Vie d'Italia Informacje
11:30    Tg 4 Wiadomości
11:40    Forum Wiadomości
13:30    Tg 4 Wiadomości
14:00    Forum Wiadomości
15:10    Saint Tropez Telenowela
16:00    Sentieri Saga
16:30    Fammi Posto Tesoro Romans
18:55    Tg 4 Wiadomości
19:35    L'antipatico Informacje
20:00    Sipario Informacje
20:20    Walker Texas Ranger Serial
21:05    Behind Enemy Lines: Dietro le linee nemiche Dramat
23:15    I Bellissimi Di Rete 4: Apollo 13 Dramat
2:00    Tg 4 Wiadomości
2:25    Pianeta Mare Natura i środowisko
3:05    Notte D'essai: Maciste alla corte dello Zar Film płaszcza i szpady

H.O.T.
8:00    Funktionswäsche mit Effekt Program reklamowy
9:00    Modisch Aufgeweckt: Debra McGuire Designermode Program reklamowy
10:00    Mikrofaser von Fleuresse Program reklamowy
11:00    Drexels Edelsteinwelt unter XX Euro Program reklamowy
12:00    Geschenke zum Valentinstag: London Collection Program reklamowy
13:00    Mikrofaser von Fleuresse Program reklamowy
14:00    Modische Komfortschuhe Program reklamowy
15:00    Geschenke zum Valentinstag: Parfum Galerie Program reklamowy
16:00    Geschenke zum Valentinstag: London Collection Program reklamowy
17:00    Geschenke zum Valentinstag: London Collection Program reklamowy
18:00    Geschenke zum Valentinstag: Parfum Galerie Program reklamowy
19:00    Drexels Edelsteinwelt unter XX Euro Program reklamowy
20:00    Gesunder Rücken Program reklamowy
21:00    Diäko - Genuss ohne Reue Program reklamowy
22:00    Abnehmen mit HSE24 Program reklamowy
23:00    Modeatelier Program reklamowy

Star TV
6:00    Star News Rozrywka
6:05    Gamecity Rozrywka
7:00    Star News Rozrywka
7:05    Lautstark Rock + Pop
8:00    Star News Rozrywka
8:05    Freestyle Sport
9:00    Star News Rozrywka
9:05    Gamecity Rozrywka
10:00    Star News Rozrywka
10:05    Lautstark Rock + Pop
11:00    Star News Rozrywka
11:05    Freestyle Sport
12:00    Star News Rozrywka
12:05    Gamecity Rozrywka
13:00    Star News Rozrywka
13:05    Lautstark Rock + Pop
14:00    Star News Rozrywka
14:05    Freestyle Sport
15:00    Starquiz Teleturniej
18:00    Star News Rozrywka
18:05    Sonnenklar-TV Turystyka
19:00    Star News Rozrywka
19:05    Warner DVD News Rock + Pop
19:30    Making of Film i teatr
20:00    Star News Rozrywka
20:05    Impuls DVD News Film i teatr
20:30    Making of Film i teatr
21:00    Star News Rozrywka
21:05    Fox DVD News Rock + Pop
21:30    Making of Film i teatr
22:00    Starquiz Teleturniej
0:00    Star News Rozrywka
0:05    Warner DVD News Rock + Pop
0:30    Making of Film i teatr
1:00    Star News Rozrywka
1:05    Impuls DVD News Film i teatr
1:30    Making of Film i teatr
2:00    Star News Rozrywka
2:05    Fox DVD News Rock + Pop
2:30    Making of Film i teatr
3:00    Star News Rozrywka
3:05    Freestyle Sport

13th Street
6:00    Viper Serial sensacyjny
6:50    Quincy Serial kryminalny
7:40    Polizeibericht Serial kryminalny
8:15    T.J. Hooker Serial kryminalny
9:05    Criminal Intent Serial kryminalny
9:50    Deadline - Terror in Stockholm Thriller
11:45    Ghost Dog - Der Weg des Samurai Dramat
13:40    Mr. Reaper's Really Bad Morning Inne
14:00    T.J. Hooker Serial kryminalny
14:50    Quincy Serial kryminalny
15:35    Kojak - Einsatz in Manhattan Serial kryminalny
16:25    Law and Order Serial kryminalny
17:10    Criminal Intent Serial kryminalny
17:55    Pretender Serial fantastyczny
18:40    Criminal Intent Serial kryminalny
19:25    C.S.I. - Den Tätern auf der Spur Serial kryminalny
20:13    Erdbeben Film katastroficzny
22:15    Law and Order Serial kryminalny
23:05    Law and Order Serial kryminalny
23:55    C.S.I. - Den Tätern auf der Spur Serial kryminalny
0:40    Alias - Die Agentin Serial sensacyjny
1:25    Kojak - Einsatz in Manhattan Serial kryminalny
2:15    American Monster Horror
3:45    Law and Order Serial kryminalny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.