FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomoœci: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomoœci
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieœcie 27
08:25 Mapecištka; odc.  2 Złodzieje zębów; serial anim. prod. angielskiej
08:50 Opowieœci Mamy gęsi; serial anim.prod.angielskiej
09:15 Jedyneczka
09:40 Bajeczki Jedyneczki
10:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 113/120 Hall Linden; serial prod. USA
10:25 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.114/120 Marty Feldman; serial prod. USA
10:50 Telezakupy
11:10 Za szklanymi drzwiami cz.1; film dok. prod. kan.
11:40 Saga Rodu Ganzegal; odc. 17 - Rycerze, rabusie i remont
12:00 Wiadomoœci
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii
12:45 Klan; odc. 564; telenowela TVP; powt.
13:15 Szansa na życie
13:25 Narodziny; odc.9/24-Cykady; serial dok.prod.francuskiej
13:30 Telezakupy
13:50 Bezpieczna Jedynka
14:10 Pisarze - œwiadkowie epoki; Simone De Beauvoir; serial dok.prod.francuskiej
14:25 Rok obrzędowy; odc.2-Zioła, krzyże i wosk
15:00 Wiadomoœci
15:10 Kontrowersje; odc.1-Eutanazja
15:35 Kulisy PRL-u; Drogi powrotnej już nie ma
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1571; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Goœć Jedynki
17:35 Klan; odc. 565; telenowela TVP
18:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
19:00 Wieczorynka; Miœ z błękitnego domu; odc.16; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomoœci
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Sprawiedliwoœć na 18 kołach; odc. 1; serial sensacyjny prod.USA[za zgodš rodziców]; reż: Terrence H. Winkless; wyk: Lucky Vanous, Lisa Thornhill
21:05 Czas na dokument; Choreograf; film dok. prod. pol.; reż: Leszek Orlewicz
21:30 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
22:15 Wrzuć Jedynkę
22:31 Monitor  Wiadomoœci
22:55 Sportowy flesz
23:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:35 Bohaterowie z dziecięcych lat; Unstrung Heroes; 1995  film fab. prod. USA; reż: Diane Keaton; wyk: Andie MacDowell, John Torturro
01:05 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Felicity; serial prod.USA [stereo]
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Co ludzie powiedzš; serial kom.prod.angielskiej
09:05 Fatalny rewolwer; serial prod.USA
09:50 Œwięta wojna; serial TVP
10:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
10:45 Wielka odmiana; serial prod. austral.
11:40 Arabska wieża-oaza luksusu-film dok.prod. niem.
12:15 Znaki czasu
12:40 Krajobraz Polski
13:00 Panorama
13:10 J.A.G Wojskowe Biuro Œledcze; serial prod.USA [stereo]
13:55 Opowieœci według Enid Blyton; serial prod.angielskiej
14:20 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:55 Felicity; serial prod.USA [stereo]
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Złotopolscy; telenowela TVP
17:00 Fatalny rewolwer; serial prod.USA
17:50 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:20 V Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej-Interpretacje
19:30 Ogród sztuk
20:00 M jak miłoœć; serial TVP
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:28 Pogoda
21:35 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:30 Wieczór filmowy Kocham Kino; Tamta strona ciszy; Jenseits der Stille; 1997  film fab. prod.nie./fra.; reż: Caroline Link; wyk: Sylvie Testud, Howie Seago
00:30 Wieczór artystyczny
01:30 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (155) - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Sabrina. nastoletnia czarownica (113) - serial komediowy, USA
07.50 Wysoka fala (27) - serial przygodowy,USA
08.40 Miłość czy kochanie (6) - serial obyczajowy, USA
09.30 Cud miłości (215) - telenowela, Peru
10.25 Samo życie (9) - serial obyczajowy, Polska
11.00 Amor latino (34) - telenowela; Argentyna
11.50 Z głową w chmurach (18) - telenowela, Brazylia
12.45 Rozbij bank - teleturniej
13.45 Trędowata (1) - telenowela, Polska
14.45 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
15.15 Pokemon (156) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.15 Różowa Pantera (5) - serial animowany, USA
16.30 Słoneczny patrol (108) - serial przygodowy, USA
17.20 Bar - reality show
17.50 Cud miłości (216) - telenowela, Peru
18.40 Prognoza pogody, Era biznesu
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Amor latino (35) - telenowela, Argentyna
20.00 Bar - reality show
20.30 SAMO ŻYCIE (11) - serial obyczajowy, Polska
21.00 NOWA ZASADZKA - komedia sensacyjna, USA 1993
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.00 Informacje
23.15 Graffiti - program publicystyczny
23.25 Sport
23.30 Prognoza pogody
23.35 Puls biznesu
23.50 Bar - Charaktery - reality show
00.20 Świat według Kiepskich - jak realizowano (1) - reportaż
00.45 Zerwane więzi - talk show
01.45 Zakończenie programu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (75-ost.) - telenowela. Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (91/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Maska (16/54) - serial animowany
08.15 Oliver Twist (22/52) - serial animowany
08.40 Przygody kapitana Simiana 2 (5/13) - serial animowany
09.05 Świat Bobby'ego (27) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Big Brother - reality show
12.25 Rozmowy w toku - talk show
13.20 Maraton uśmiechu - pr. rozrywko
13.50 Przygody Alvina wiewiórki - serial animowany
14.00 Oliver Twist (22/52) - serial
14.25 Beverly Hills 90210 (125) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (30/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (42/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother - reality show
20.45 WYJĄTEK OD REGUŁY - film sensacyjny, USA
22.45 Granice - serial dokumentalny
23.15 TVN Fakty
23.30 Big Brother: Extra - reality show
00.15 NIKKI (7/22) - serial komediowy, USA
00.40 Tenbit. pl - magazyn internetowy
01.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
02.10 Nauka jazdy - serial dok.
02.40 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
06.30 Kurier
06.35 Echa dnia
07.00 Madeline - serial
07.30 Kurier
07.35 Kłopoty z Zosią - serial
08.00 Panorama
08.15 Podać rękę - mag.
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Malowanie obrazów - to proste - magazyn
09.30 Kurier
09.35 Ryzykanci - telenowela dokumentalna
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Kwartet
12.30 Kurier
12.35 Sztuka tworzona w mroku - serial
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - mag.
14.00 Teleplotki - magazyn
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 W poszukiwaniu francuskich przysmaków - serial
15.30 Kurier
15.40 Panorama
15.55 Gdański dywanik
16.30 Kurier
16.45 Kwartet - mag.
17.15 To jest temat - cykl reportaży
17.30 Kurier
17.50 Punkt - temat dnia - pr. public.
18.00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18.20 Regiony kultury
18.30 Reportaż
18.40 Panorama morza
18.55 Zderzenia parlamentarne
19.30 Mówmy szczerze
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.15 Podać rękę - mag.
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama - wydanie wieczorne
22.00 Sekcja specjalna - serial
22.50 Wojna rosyjska - krew na śniegu - dok., Wlk. Bryt.
23.40 Kurier
00.10 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (100) - serial anim.
08.20 Alvaro (82) - serial obyczajowy
09.20 Chciwość. czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Kameleon (21) - serial sensacyjny, USA
11.20 Miasteczko Evening Shade (9) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (17) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (28) - serial sensacyjny, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn internetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (101) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - program muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (10) - serial komediowy. USA
16.00 Alvaro (83) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Dharma i Greg (5) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 DZiennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Gliniarz z dżungli (8) - serial sensacyjny, USA
20.00 Wesoły babiniec (5) - serial komediowy, USA
20.30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21.30 Dziennik
21.45 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22.40 TEN DRUGI (12) - serial sensacyjny, Kanada 1996-97
23.40 TROPEM HECKA - film przygodowy, Kanada 1996
01.30 X Laski - program erotyczny
02.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.50 MUZYCZNY VIP - magazyn muzyczny
03.25 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Kangoo - serial anim.
7.35 SOS Croco - serial anim.
8.00 Izabela - telenowela
8.50 Maria Emilia - telenowela
9.40 Melrose Place - serial
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieście - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - seria! anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial
16.45 Zwariowana rodzinka - serial
17.15 Medicopter 117 (1) - serial
18.10 Gorączka w mieście - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 Nieznajomy - film obycz. USA (1998), wyk. Gregory Hines, Jean Śmart, Jeffrey Nordling, Lucinda Jenney
21.45 Klaun - serial
22.40 Twardziel - film sens. USA (2000), wyk. Billy Ray Cyrus, Dedee Pfeiffer, Noah Blake
0.35 Uczciwa kurtyzana - film obycz. USA (1998), wyk. Catherine McCormack, Rufus Sewell, Jacqueline Bisset
2.30 Koniec programu

TV Polonia
06:00  Kawa czy herbata
07:30  Gość Jedynki; powt.
07:45  Kawa czy herbata
08:00  Wiadomości
08:12  Pogoda
08:15  Krakowskie Przedmieście 27
08:25  Klan; odc. 551
08:50  Andrzej Lewandowski z Gieczna; reportaż Leszka Bonara
09:05  Album Kazimierski; film dokumentalny Tadeusza Pałki
10:05  Gwiazdozbiór polskiego sportu; Stanisław Zalewski; powt.
10:30  Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:35  Południk 19-ty; A czas leci; magazyn geograficzno - podróżniczy dla dzieci
11:00  Tajemnica Sagali; odc. 3 - Wtajemniczeni; 1996 serial prod. polsko-niemieckiej; reż: Jerzy Łukaszewicz
11:30  Klan; odc. 551; telenowela TVP; powt.
12:00  Wiadomości
12:15  Sportowy tydzień; program pod redakcją Krzysztofa Miklasa; powt.
12:50  Kronika Zimowych Igrzysk Polonijnych; Beskidy 2002; powt.
13:15  Plebania; odc. 26; serial TVP
13:40  Szansa na sukces; Norbi
14:40  Ojczyzna-polszczyzna; Cudnie, cudownie, wspaniale, fantastycznie; program prof. Jana Miodka i Władysława T. Stecewicza; powt.
15:00  Wiadomości
15:10  Andrzej Lewandowski z Gieczna; reportaż Leszka Bonara; powt.
15:25  Zaczarowany krąg; reportaż Andrzeja Czuldy
16:00  Panorama
16:22  Pogoda
16:30  Raj; magazyn katolicki
17:00  Teleexpress
17:20  Gość Jedynki
17:30  Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
17:35  Południk 19-ty; A czas leci; magazyn geograficzno - podróżniczy dla dzieci; powt.
18:00  Tajemnica Sagali; odc. 3 - Wtajemniczeni; 1996 serial prod. polsko-niemieckiej; reż: Jerzy Łukaszewicz; powt.
18:30  Panorama
18:50  Klan; odc. 551; telenowela TVP; powt.
19:15  Dobranocka; Reksio; odc. 52 - Reksio przewodnik; serial animowany dla dzieci
19:30  Wiadomości
19:55  Pogoda
19:57  Sport
20:00  Ja, Komediant; cz. 3 To był tylko koniec pierwszego aktu; film dokumentalny Ludwika Perskiego
21:05  Plebania; odc. 26; serial TVP; powt.
21:25  Kronika Zimowych Igrzysk Polonijnych; Beskidy 2002
21:45  Co przed nami - Wojciech Gąssowski
22:30  Forum; program publicystyczny
23:15  997-magazyn kryminalny
23:45  Monitor Wiadomości
00:05  Sportowy flesz
00:10  Lista przebojów
00:40  Rodzina Leśniewskich; odc. 7/ost. - Wywiadówka; 1978 serial prod. polskiej; reż: Janusz Łęski
01:15  Reksio; odc. 52 - Reksio przewodnik; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30  Wiadomości; powt.
01:55  Sportowy flesz; powt.
02:00  Klan; odc. 551; telenowela TVP; powt.
02:20  Kronika Zimowych Igrzysk Polonijnych; Beskidy 2002; powt.
02:35  Plebania; odc. 26; serial TVP; powt.
03:00  To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Ballada o ścinaniu drzewa; film prod. polskiej (31'); reż: Feridun Erol; wyk: Bolesław Plotnicki, Józef Łodyński
03:30  To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Diament Radży; 1971 film prod. polskiej (27'); reż: Sylwester Chęciński; wyk: Władysław Hańcza, Janusz Kłosiński, Krzysztof Wakuliński, Czesław Wołłejko, Jerzy Karaszkiewicz i inni  
03:55  Gwiazdozbiór polskiego sportu; Stanisław Zalewski; powt.
04:25  Ja, Komediant; cz. 3 To był tylko koniec pierwszego aktu; film dokumentalny Ludwika Perskiego; powt.
05:30  997-magazyn kryminalny; powt.
06:00  Zakończenie programu

TV Puls
07.35 Telesklep
08.55 Kacper i przyjaciele - serial
09.20 Baśnie braci Grimm: O dzielnym krawczyku - serial
09.45 Było sobie życie - serial
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk aniola (99): Pani jeziora - serial
12.00 Ulica zakochanych - telenowela
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.05 Baśnie braci Grimm: O dzielnym krawczyku - serial animowany
16.35 Było sobie życie - serial
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk aniola (100): Piękny marzyciel - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - prograrn publicystyczny
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Prawdziwe kobiety (1/2) - film obycz., USA
22.10 Straż przybrzeżna (5): Rybacka sieć - serial
22.55 Wydarzenia
23.05 Autoklub - magazyn motoryzacyjny
23.55 Prawdziwe kobiety (1/2) - film obyczajowy, USA
01.15 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.