FANDOM


(Dodawanie kategorii)
m
Linia 1: Linia 1:
TVP 1<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Przygody Misia Colargola; odc.17,18; serial animowany dla dzieci<br />08:55 Jedyneczka<br />09:20 Bajeczki Jedyneczki<br />09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc.2 Bal przebierańców; serial anim.prod.kanadyjskiej<br />09:55 Animowane bajki świata; John Henry - człowiek ze stali<br />10:10 Nowa Ziemia; odc.17; serial prod. USA<br />10:55 Medycyna naturalna w Europie; odc.6 - Apiterapia w Polsce; serial dok. prod. niem.<br />11:25 Rosyjska trójca; odc.3; serial dok.prod.USA<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny<br />12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze<br />12:25 Wójt roku 2002-sylwetki<br />12:45 Klan; odc.685; telenowela TVP; powt.<br />13:10 Siódme niebo; odc.51 Koledzy; serial prod.USA/stereo/<br />13:55 Plus minus - magazyn ekonomiczny<br />14:25 Minotaur czyli Sfinks<br />14:50 Narodziny; odc.8/24 Świerszcze; serial dok.prod.francuskiej<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 A matriarchat tuż,tuż<br />15:30 Bezpieczna Jedynka<br />16:00 Rower Błażeja<br />16:20 Moda na sukces; odc.1857; serial prod.USA<br />16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:40 Klan; odc.686; telenowela TVP<br />18:10 Tylko u nas; magazyn<br />18:40 Książki na zimę<br />18:45 Eurobarometr<br />19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; Franklin w dwóch miejscach, Franklin i gwiazda sportu; film anim.prod.kanadyjskiej<br />19:30 Wiadomości<br />19:55 Sport<br />20:04 Pogoda<br />20:15 Okruchy życia; Długa droga do domu; A Long Way Home; 2001  film fab.prod. USA/za zgodą rodziców/; reż: Lorraine Senna; wyk: Meredith Baxter,Robert Urich,Diane Ladd<br />21:45 Jedynka w Europie<br />21:55 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]<br />22:25 Oblicza mediów<br />23:00 Monitor  Wiadomości<br />23:15 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny<br />23:25 Czas na dokument; Licheńskie proroctwo; film dokumentalny Andrzeja Kałuszki<br />00:05 Kino nocnych Marków; Opowieści o odwadze:Dwie rodziny; Rescuers:Stories of Courage.Two Families; 1998  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Tim Hunter,Tony Bill; wyk: Robin Tunney,Michael Rapaport<br />01:50 Zakończenie programu
+
[[File:Tvp1 logo.gif|left|thumb|80x80px]]
+
<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Przygody Misia Colargola; odc.17,18; serial animowany dla dzieci<br />08:55 Jedyneczka<br />09:20 Bajeczki Jedyneczki<br />09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc.2 Bal przebierańców; serial anim.prod.kanadyjskiej<br />09:55 Animowane bajki świata; John Henry - człowiek ze stali<br />10:10 Nowa Ziemia; odc.17; serial prod. USA<br />10:55 Medycyna naturalna w Europie; odc.6 - Apiterapia w Polsce; serial dok. prod. niem.<br />11:25 Rosyjska trójca; odc.3; serial dok.prod.USA<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny<br />12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze<br />12:25 Wójt roku 2002-sylwetki<br />12:45 Klan; odc.685; telenowela TVP; powt.<br />13:10 Siódme niebo; odc.51 Koledzy; serial prod.USA/stereo/<br />13:55 Plus minus - magazyn ekonomiczny<br />14:25 Minotaur czyli Sfinks<br />14:50 Narodziny; odc.8/24 Świerszcze; serial dok.prod.francuskiej<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 A matriarchat tuż,tuż<br />15:30 Bezpieczna Jedynka<br />16:00 Rower Błażeja<br />16:20 Moda na sukces; odc.1857; serial prod.USA<br />16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:40 Klan; odc.686; telenowela TVP<br />18:10 Tylko u nas; magazyn<br />18:40 Książki na zimę<br />18:45 Eurobarometr<br />19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; Franklin w dwóch miejscach, Franklin i gwiazda sportu; film anim.prod.kanadyjskiej<br />19:30 Wiadomości<br />19:55 Sport<br />20:04 Pogoda<br />20:15 Okruchy życia; Długa droga do domu; A Long Way Home; 2001  film fab.prod. USA/za zgodą rodziców/; reż: Lorraine Senna; wyk: Meredith Baxter,Robert Urich,Diane Ladd<br />21:45 Jedynka w Europie<br />21:55 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]<br />22:25 Oblicza mediów<br />23:00 Monitor  Wiadomości<br />23:15 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny<br />23:25 Czas na dokument; Licheńskie proroctwo; film dokumentalny Andrzeja Kałuszki<br />00:05 Kino nocnych Marków; Opowieści o odwadze:Dwie rodziny; Rescuers:Stories of Courage.Two Families; 1998  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Tim Hunter,Tony Bill; wyk: Robin Tunney,Michael Rapaport<br />01:50 Zakończenie programu
TVP 2<br />07:05 Studio urody<br />07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.13/24 Piknik; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej<br />07:40 Dwójka Dzieciom; Proszę słonia; Przeprowadzka Dominika<br />07:50 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Pik Pok i ośmiornica<br />08:00 Na dobre i na złe; odc.10 Szantaż; serial prod. TVP<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]<br />10:25 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/<br />11:20 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Claire Bloom i Rod Steiger<br />11:50 Dwa światy; odc.13/26; serial prod. polsko-australijskiej<br />12:15 Ferie z Dwójką; powt.<br />12:35 Kochaj mnie; odc.16; telenowela dok. prod TVP<br />13:00 Panorama<br />13:15 Złotopolscy; odc.120 W potrzasku; telenowela TVP (STEREO)<br />13:40 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]<br />14:20 Jetsonowie; Judy wróć do nas<br />14:40 Euro-Quiz<br />15:10 Mroczny rycerz; odc.12 - Król Elfów; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]<br />16:00 Panorama<br />16:21 Pogoda<br />16:25 Złotopolscy; odc.493 Dobre uczynki; telenowela TVP; powt.<br />16:50 Diana: historia księżnej; odc.4; serial dok.prod.angielskiej<br />17:45 Studio sport; 1/8 Pucharu UEFA; Wisła Kraków - Lazio Rzym<br />18:52 Panorama /w przerwie meczu/<br />20:15 M jak miłość; odc.125; serial TVP<br />21:05 Linia specjalna; gość Krzysztof Janik - minister MSWiA; audiotele: 0-700 25 022 nie, 0-700 25 055 tak<br />22:00 Panorama<br />22:25 Sport-telegram<br />22:31 Pogoda<br />22:35 Paragraf 148 - kara śmierci; Stanisław Modzelewski-wampir z Gałkówka<br />23:05 Kino Mocnych Wrażeń; Urodzeni mordercy; Natural Born Killers; 1994  dramat prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Oliver Stone; wyk: Woody Harrelson,Juliette Lewis,Robert Downey Jr.<br />01:00 W obronie prawa; odc.7; serial kryminalny prod.USA [tylko dla dorosłych]<br />01:50 Zakończenie programu
+
[[File:CHUDA DWÓJKA.png|left|thumb|146x146px]]
  +
<br />07:05 Studio urody<br />07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.13/24 Piknik; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej<br />07:40 Dwójka Dzieciom; Proszę słonia; Przeprowadzka Dominika<br />07:50 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Pik Pok i ośmiornica<br />08:00 Na dobre i na złe; odc.10 Szantaż; serial prod. TVP<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]<br />10:25 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/<br />11:20 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Claire Bloom i Rod Steiger<br />11:50 Dwa światy; odc.13/26; serial prod. polsko-australijskiej<br />12:15 Ferie z Dwójką; powt.<br />12:35 Kochaj mnie; odc.16; telenowela dok. prod TVP<br />13:00 Panorama<br />13:15 Złotopolscy; odc.120 W potrzasku; telenowela TVP (STEREO)<br />13:40 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]<br />14:20 Jetsonowie; Judy wróć do nas<br />14:40 Euro-Quiz<br />15:10 Mroczny rycerz; odc.12 - Król Elfów; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]<br />16:00 Panorama<br />16:21 Pogoda<br />16:25 Złotopolscy; odc.493 Dobre uczynki; telenowela TVP; powt.<br />16:50 Diana: historia księżnej; odc.4; serial dok.prod.angielskiej<br />17:45 Studio sport; 1/8 Pucharu UEFA; Wisła Kraków - Lazio Rzym<br />18:52 Panorama /w przerwie meczu/<br />20:15 M jak miłość; odc.125; serial TVP<br />21:05 Linia specjalna; gość Krzysztof Janik - minister MSWiA; audiotele: 0-700 25 022 nie, 0-700 25 055 tak<br />22:00 Panorama<br />22:25 Sport-telegram<br />22:31 Pogoda<br />22:35 Paragraf 148 - kara śmierci; Stanisław Modzelewski-wampir z Gałkówka<br />23:05 Kino Mocnych Wrażeń; Urodzeni mordercy; Natural Born Killers; 1994  dramat prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Oliver Stone; wyk: Woody Harrelson,Juliette Lewis,Robert Downey Jr.<br />01:00 W obronie prawa; odc.7; serial kryminalny prod.USA [tylko dla dorosłych]<br />01:50 Zakończenie programu
  +
[[File:Tvp3-poznan.svg.png|left|thumb|200x200px]]
  +
06:00 Opowieści taty bobra (35 i 36/52) - film animowany prod. kanadyjskiej
  +
06:30 Angela Anakonda (13/26) - film animowany prod. kanadyjskiej
  +
07:00 Poranek Trójki 
  +
07:30 Kurier
  +
07:40 Prognoza pogody
  +
07:45 Teleskop 
  +
08:00 Afisz - magazyn kulturalny
  +
08:15 Medycyna i ty
  +
08:30 Kurier
  +
08:40 Prognoza pogody
  +
08:45 Gość dnia
  +
09:00 Legendy dalekich światów (6/13) - film dok. FRA 1998 
  +
09:30 Kurier 
  +
09:45 Przygody Pana Michała (5/13) -serial prod. polskiej 
  +
10:15 Dzieje Warszawy w latach 1920 - 1939 (5/61) -serial dok. prod. polskiej 1996
  +
10:30 Kurier
  +
10:40 Prognoza pogody 
  +
10:45 Telekurier 
  +
11:15 Gość dnia 
  +
11:30 Kurier 
  +
11:40 Prognoza pogody
  +
11:45 Jazzpol Festival (4) 
  +
12:15 To jest temat 
  +
12:30 Kurier 
  +
12:35 Podwodne łowy - film dok. FRA 2003 
  +
13:30 Kurier 
  +
13:45 Prognoza pogody 
  +
13:50 Agrobiznes 
  +
14:00 Teleplotki 
  +
14:30 Kurier
  +
14:40 Prognoza pogody
  +
14:45 Eurotel 
  +
15:00 Słoneczna włócznia (9/13) -film fab. prod. polskiej 
  +
15:30 Kurier 
  +
15:40 Prognoza pogody 
  +
15:45 Mała czarna z Telewizją Poznań
  +
16:15 Teleskop
  +
16:30 Kurier
  +
16:40 Prognoza pogody
  +
16:45 Rozmowa dnia 
  +
17:00 Psychiatria bez lęku -magazyn
  +
17:30 Kurier
  +
17:45 Prognoza pogody
  +
17:50 Teleskop - wydanie główne 
  +
18:30 Kurier Regiony Kultury
  +
18:40 Prognoza pogody
  +
18:45 Teleskop -komentarze
  +
19:00 Rynek czyli kto kogo ?
  +
19:15 Widnokrąg
  +
19:30 Kurier
  +
19:35 Sport 
  +
19:40 Prognoza pogody
  +
19:45 Rozmowa dnia 
  +
20:00 Telekurier- magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP.
  +
20:30 Kurier
  +
20:45 Studio pogody 
  +
20:50 Echa dnia 
  +
21:15 Eurotel -magazyn
  +
21:30 Kurier gospodarczy
  +
21:40 Prognoza pogody
  +
21:45 Teleskop 
  +
22:05 Sport - wiadomości 
  +
22:15 To jest temat -- reportaż
  +
22:30 Kurier 
  +
22:45 Kurier sportowy
  +
22:55 Studio pogoda
  +
23:00 Nie można mieć wszystkiego - film fab. prod. ESP 1997
  +
00:30 Dorosłe sprawy - film fab. prod. GBR 1996 
  +
00:55 Sport -wiadomości 
  +
01:00 Zakończenie programu
  +
[[File:Tvpoloniaekran.png|left|thumb|220x220px]]
  +
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomoœci: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
  +
08:00 Wiadomoœci
  +
08:12 Pogoda
  +
08:15 Woronicza 17
  +
08:25 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP
  +
08:45 Eurotel
  +
09:00 Proszę słonia; odc.3/7 Wycieczka za miasto; serial anim.dla dzieci
  +
09:10 Zaczarowany pocišg; magazyn dla młodych widzów
  +
09:35 Miki mol i straszne płaszczydło; odc.4-ost.; serial animowany prod. polskiej
  +
10:00 Panorama
  +
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
  +
10:35 Spotkanie z literaturš; Jedzmy nikt nie woła-Adam Mickiewicz"Sonety krymskie"; widowisko poetyckie
  +
11:00 Panorama
  +
11:05 Forum; program publicystyczny; powt.
  +
11:50 Polskie miasta i miasteczka
  +
12:00 Wiadomoœci
  +
12:10 Wieœci polonijne; powt.
  +
12:25 Mnie nie jest wszystko jedno - piosenki Andrzeja Jareckiego; koncert; wyk: Wojciech Młynarski, Robert Rozmus, Krzysztof Tyniec, Piotr Gšsowski, Joanna Kurowska, Joanna Trzepiecińska, Hanna Œleszyńska
  +
13:20 Łabędzi œpiew; 1989 komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
  +
14:40 Rok Polski w Szwecji
  +
15:00 Wiadomoœci
  +
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]; powt.
  +
15:50 Film animowany; Noworoczna noc
  +
16:00 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
  +
16:25 Kulisy PRL-u; Marzec'68 - Nowe spojrzenia
  +
17:00 Teleexpress
  +
17:20 Sportowy Express
  +
17:30 Goœć Jedynki
  +
17:40 Zaczarowany pocišg
  +
18:05 Miki mol i straszne płaszczydło; odc.4-ost.; serial animowany prod. polskiej; powt.
  +
18:35 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
  +
19:05 Eurobarometr
  +
19:15 Dobranocka; Dziewczynka z orzeszka; odc.12/13 - Jak Leszczynka zamieniła olbrzyma w maluszka; serial anim.prod.czeskiej
  +
19:30 Wiadomoœci
  +
19:58 Sport
  +
20:04 Pogoda
  +
20:10 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
  +
20:35 Nowy Jork - Pępek œwiata; reportaż Michała Fajbusiewicza
  +
21:05 Łabędzi œpiew; 1989 komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
  +
22:30 Znasz - li ten kraj - Recital Andrzeja Cierniewskiego
  +
23:00 Panorama
  +
23:20 Sport-telegram
  +
23:23 Pogoda
  +
23:25 Linia specjalna
  +
00:20 Monitor Wiadomoœci
  +
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
  +
00:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów; powt.
  +
01:15 Dziewczynka z orzeszka; odc.12/13 - Jak Leszczynka zamieniła olbrzyma w maluszka; serial anim.prod.czeskiej; powt.
  +
01:30 Wiadomoœci; powt.
  +
01:57 Sport; powt.
  +
02:02 Pogoda; powt.
  +
02:10 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
  +
02:35 Nowy Jork - Pępek œwiata; reportaż Michała Fajbusiewicza; powt.
  +
03:05 Łabędzi œpiew; 1989 komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
  +
04:30 Znasz - li ten kraj - Recital Andrzeja Cierniewskiego
  +
05:00 Ludzie listy piszš; powt.
  +
05:20 Eurobarometr
  +
05:35 Monitor Wiadomoœci; powt.
  +
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
  +
06:00 Zakończenie programu
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]

Wersja z 17:25, wrz 18, 2015

Tvp1 logo


06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Misia Colargola; odc.17,18; serial animowany dla dzieci
08:55 Jedyneczka
09:20 Bajeczki Jedyneczki
09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc.2 Bal przebierańców; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:55 Animowane bajki świata; John Henry - człowiek ze stali
10:10 Nowa Ziemia; odc.17; serial prod. USA
10:55 Medycyna naturalna w Europie; odc.6 - Apiterapia w Polsce; serial dok. prod. niem.
11:25 Rosyjska trójca; odc.3; serial dok.prod.USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Wójt roku 2002-sylwetki
12:45 Klan; odc.685; telenowela TVP; powt.
13:10 Siódme niebo; odc.51 Koledzy; serial prod.USA/stereo/
13:55 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14:25 Minotaur czyli Sfinks
14:50 Narodziny; odc.8/24 Świerszcze; serial dok.prod.francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 A matriarchat tuż,tuż
15:30 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja
16:20 Moda na sukces; odc.1857; serial prod.USA
16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.686; telenowela TVP
18:10 Tylko u nas; magazyn
18:40 Książki na zimę
18:45 Eurobarometr
19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; Franklin w dwóch miejscach, Franklin i gwiazda sportu; film anim.prod.kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:15 Okruchy życia; Długa droga do domu; A Long Way Home; 2001  film fab.prod. USA/za zgodą rodziców/; reż: Lorraine Senna; wyk: Meredith Baxter,Robert Urich,Diane Ladd
21:45 Jedynka w Europie
21:55 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]
22:25 Oblicza mediów
23:00 Monitor  Wiadomości
23:15 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:25 Czas na dokument; Licheńskie proroctwo; film dokumentalny Andrzeja Kałuszki
00:05 Kino nocnych Marków; Opowieści o odwadze:Dwie rodziny; Rescuers:Stories of Courage.Two Families; 1998  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Tim Hunter,Tony Bill; wyk: Robin Tunney,Michael Rapaport
01:50 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA


07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.13/24 Piknik; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:40 Dwójka Dzieciom; Proszę słonia; Przeprowadzka Dominika
07:50 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Pik Pok i ośmiornica
08:00 Na dobre i na złe; odc.10 Szantaż; serial prod. TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/
11:20 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Claire Bloom i Rod Steiger
11:50 Dwa światy; odc.13/26; serial prod. polsko-australijskiej
12:15 Ferie z Dwójką; powt.
12:35 Kochaj mnie; odc.16; telenowela dok. prod TVP
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.120 W potrzasku; telenowela TVP (STEREO)
13:40 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
14:20 Jetsonowie; Judy wróć do nas
14:40 Euro-Quiz
15:10 Mroczny rycerz; odc.12 - Król Elfów; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.493 Dobre uczynki; telenowela TVP; powt.
16:50 Diana: historia księżnej; odc.4; serial dok.prod.angielskiej
17:45 Studio sport; 1/8 Pucharu UEFA; Wisła Kraków - Lazio Rzym
18:52 Panorama /w przerwie meczu/
20:15 M jak miłość; odc.125; serial TVP
21:05 Linia specjalna; gość Krzysztof Janik - minister MSWiA; audiotele: 0-700 25 022 nie, 0-700 25 055 tak
22:00 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:31 Pogoda
22:35 Paragraf 148 - kara śmierci; Stanisław Modzelewski-wampir z Gałkówka
23:05 Kino Mocnych Wrażeń; Urodzeni mordercy; Natural Born Killers; 1994  dramat prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Oliver Stone; wyk: Woody Harrelson,Juliette Lewis,Robert Downey Jr.
01:00 W obronie prawa; odc.7; serial kryminalny prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:50 Zakończenie programu

Tvp3-poznan.svg

06:00 Opowieści taty bobra (35 i 36/52) - film animowany prod. kanadyjskiej 06:30 Angela Anakonda (13/26) - film animowany prod. kanadyjskiej 07:00 Poranek Trójki  07:30 Kurier 07:40 Prognoza pogody 07:45 Teleskop  08:00 Afisz - magazyn kulturalny 08:15 Medycyna i ty 08:30 Kurier 08:40 Prognoza pogody 08:45 Gość dnia 09:00 Legendy dalekich światów (6/13) - film dok. FRA 1998  09:30 Kurier  09:45 Przygody Pana Michała (5/13) -serial prod. polskiej  10:15 Dzieje Warszawy w latach 1920 - 1939 (5/61) -serial dok. prod. polskiej 1996 10:30 Kurier 10:40 Prognoza pogody  10:45 Telekurier  11:15 Gość dnia  11:30 Kurier  11:40 Prognoza pogody 11:45 Jazzpol Festival (4)  12:15 To jest temat  12:30 Kurier  12:35 Podwodne łowy - film dok. FRA 2003  13:30 Kurier  13:45 Prognoza pogody  13:50 Agrobiznes  14:00 Teleplotki  14:30 Kurier 14:40 Prognoza pogody 14:45 Eurotel  15:00 Słoneczna włócznia (9/13) -film fab. prod. polskiej  15:30 Kurier  15:40 Prognoza pogody  15:45 Mała czarna z Telewizją Poznań 16:15 Teleskop 16:30 Kurier 16:40 Prognoza pogody 16:45 Rozmowa dnia  17:00 Psychiatria bez lęku -magazyn 17:30 Kurier 17:45 Prognoza pogody 17:50 Teleskop - wydanie główne  18:30 Kurier Regiony Kultury 18:40 Prognoza pogody 18:45 Teleskop -komentarze 19:00 Rynek czyli kto kogo ? 19:15 Widnokrąg 19:30 Kurier 19:35 Sport  19:40 Prognoza pogody 19:45 Rozmowa dnia  20:00 Telekurier- magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP. 20:30 Kurier 20:45 Studio pogody  20:50 Echa dnia  21:15 Eurotel -magazyn 21:30 Kurier gospodarczy 21:40 Prognoza pogody 21:45 Teleskop  22:05 Sport - wiadomości  22:15 To jest temat -- reportaż 22:30 Kurier  22:45 Kurier sportowy 22:55 Studio pogoda 23:00 Nie można mieć wszystkiego - film fab. prod. ESP 1997 00:30 Dorosłe sprawy - film fab. prod. GBR 1996  00:55 Sport -wiadomości  01:00 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomoœci: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomoœci
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP
08:45 Eurotel
09:00 Proszę słonia; odc.3/7 Wycieczka za miasto; serial anim.dla dzieci
09:10 Zaczarowany pocišg; magazyn dla młodych widzów
09:35 Miki mol i straszne płaszczydło; odc.4-ost.; serial animowany prod. polskiej
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
10:35 Spotkanie z literaturš; Jedzmy nikt nie woła-Adam Mickiewicz"Sonety krymskie"; widowisko poetyckie
11:00 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny; powt.
11:50 Polskie miasta i miasteczka
12:00 Wiadomoœci
12:10 Wieœci polonijne; powt.
12:25 Mnie nie jest wszystko jedno - piosenki Andrzeja Jareckiego; koncert; wyk: Wojciech Młynarski, Robert Rozmus, Krzysztof Tyniec, Piotr Gšsowski, Joanna Kurowska, Joanna Trzepiecińska, Hanna Œleszyńska
13:20 Łabędzi œpiew; 1989  komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
14:40 Rok Polski w Szwecji
15:00 Wiadomoœci
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]; powt.
15:50 Film animowany; Noworoczna noc
16:00 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
16:25 Kulisy PRL-u; Marzec'68 - Nowe spojrzenia
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Goœć Jedynki
17:40 Zaczarowany pocišg
18:05 Miki mol i straszne płaszczydło; odc.4-ost.; serial animowany prod. polskiej; powt.
18:35 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:05 Eurobarometr
19:15 Dobranocka; Dziewczynka z orzeszka; odc.12/13 - Jak Leszczynka zamieniła olbrzyma w maluszka; serial anim.prod.czeskiej
19:30 Wiadomoœci
19:58 Sport
20:04 Pogoda
20:10 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
20:35 Nowy Jork - Pępek œwiata; reportaż Michała Fajbusiewicza
21:05 Łabędzi œpiew; 1989  komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
22:30 Znasz  - li ten kraj - Recital Andrzeja Cierniewskiego
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:25 Linia specjalna
00:20 Monitor  Wiadomoœci
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów; powt.
01:15 Dziewczynka z orzeszka; odc.12/13 - Jak Leszczynka zamieniła olbrzyma w maluszka; serial anim.prod.czeskiej; powt.
01:30 Wiadomoœci; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
02:35 Nowy Jork - Pępek œwiata; reportaż Michała Fajbusiewicza; powt.
03:05 Łabędzi œpiew; 1989  komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
04:30 Znasz  - li ten kraj - Recital Andrzeja Cierniewskiego
05:00 Ludzie listy piszš; powt.
05:20 Eurobarometr
05:35 Monitor  Wiadomoœci; powt.
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
06:00 Zakończenie programu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.