FANDOM


Tvp1 logo


06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Misia Colargola; odc.17,18; serial animowany dla dzieci
08:55 Jedyneczka
09:20 Bajeczki Jedyneczki
09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc.2 Bal przebierańców; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:55 Animowane bajki świata; John Henry - człowiek ze stali
10:10 Nowa Ziemia; odc.17; serial prod. USA
10:55 Medycyna naturalna w Europie; odc.6 - Apiterapia w Polsce; serial dok. prod. niem.
11:25 Rosyjska trójca; odc.3; serial dok.prod.USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Wójt roku 2002-sylwetki
12:45 Klan; odc.685; telenowela TVP; powt.
13:10 Siódme niebo; odc.51 Koledzy; serial prod.USA/stereo/
13:55 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14:25 Minotaur czyli Sfinks
14:50 Narodziny; odc.8/24 Świerszcze; serial dok.prod.francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 A matriarchat tuż,tuż
15:30 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja
16:20 Moda na sukces; odc.1857; serial prod.USA
16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.686; telenowela TVP
18:10 Tylko u nas; magazyn
18:40 Książki na zimę
18:45 Eurobarometr
19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; Franklin w dwóch miejscach, Franklin i gwiazda sportu; film anim.prod.kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:15 Okruchy życia; Długa droga do domu; A Long Way Home; 2001  film fab.prod. USA/za zgodą rodziców/; reż: Lorraine Senna; wyk: Meredith Baxter,Robert Urich,Diane Ladd
21:45 Jedynka w Europie
21:55 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]
22:25 Oblicza mediów
23:00 Monitor  Wiadomości
23:15 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:25 Czas na dokument; Licheńskie proroctwo; film dokumentalny Andrzeja Kałuszki
00:05 Kino nocnych Marków; Opowieści o odwadze:Dwie rodziny; Rescuers:Stories of Courage.Two Families; 1998  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Tim Hunter,Tony Bill; wyk: Robin Tunney,Michael Rapaport
01:50 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA


07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.13/24 Piknik; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:40 Dwójka Dzieciom; Proszę słonia; Przeprowadzka Dominika
07:50 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Pik Pok i ośmiornica
08:00 Na dobre i na złe; odc.10 Szantaż; serial prod. TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/
11:20 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Claire Bloom i Rod Steiger
11:50 Dwa światy; odc.13/26; serial prod. polsko-australijskiej
12:15 Ferie z Dwójką; powt.
12:35 Kochaj mnie; odc.16; telenowela dok. prod TVP
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.120 W potrzasku; telenowela TVP (STEREO)
13:40 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
14:20 Jetsonowie; Judy wróć do nas
14:40 Euro-Quiz
15:10 Mroczny rycerz; odc.12 - Król Elfów; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.493 Dobre uczynki; telenowela TVP; powt.
16:50 Diana: historia księżnej; odc.4; serial dok.prod.angielskiej
17:45 Studio sport; 1/8 Pucharu UEFA; Wisła Kraków - Lazio Rzym
18:52 Panorama /w przerwie meczu/
20:15 M jak miłość; odc.125; serial TVP
21:05 Linia specjalna; gość Krzysztof Janik - minister MSWiA; audiotele: 0-700 25 022 nie, 0-700 25 055 tak
22:00 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:31 Pogoda
22:35 Paragraf 148 - kara śmierci; Stanisław Modzelewski-wampir z Gałkówka
23:05 Kino Mocnych Wrażeń; Urodzeni mordercy; Natural Born Killers; 1994  dramat prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Oliver Stone; wyk: Woody Harrelson,Juliette Lewis,Robert Downey Jr.
01:00 W obronie prawa; odc.7; serial kryminalny prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:50 Zakończenie programu

Tvp3-poznan.svg

06:00 Opowieści taty bobra (35 i 36/52) - film animowany prod. kanadyjskiej
06:30 Angela Anakonda (13/26) - film animowany prod. kanadyjskiej
07:00 Poranek Trójki 
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Teleskop 
08:00 Afisz - magazyn kulturalny
08:15 Medycyna i ty
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gość dnia
09:00 Legendy dalekich światów (6/13) - film dok. FRA 1998 
09:30 Kurier 
09:45 Przygody Pana Michała (5/13) -serial prod. polskiej 
10:15 Dzieje Warszawy w latach 1920 - 1939 (5/61) -serial dok. prod. polskiej 1996
10:30 Kurier
10:40 Prognoza pogody 
10:45 Telekurier 
11:15 Gość dnia 
11:30 Kurier 
11:40 Prognoza pogody
11:45 Jazzpol Festival (4) 
12:15 To jest temat 
12:30 Kurier 
12:35 Podwodne łowy - film dok. FRA 2003 
13:30 Kurier 
13:45 Prognoza pogody
13:50 Agrobiznes 
14:00 Teleplotki 
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:45 Eurotel 
15:00 Słoneczna włócznia (9/13) -film fab. prod. polskiej 
15:30 Kurier 
15:40 Prognoza pogody 
15:45 Mała czarna z Telewizją Poznań
16:15 Teleskop
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Rozmowa dnia 
17:00 Psychiatria bez lęku - magazyn
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Teleskop - wydanie główne 
18:30 Kurier Regiony Kultury
18:40 Prognoza pogody
18:45 Teleskop -komentarze
19:00 Rynek czyli kto kogo ?
19:15 Widnokrąg
19:30 Kurier
19:35 Sport 
19:40 Prognoza pogody
19:45 Rozmowa dnia 
20:00 Telekurier - magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP
20:30 Kurier
20:45 Studio pogody 
20:50 Echa dnia 
21:15 Eurotel - magazyn
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop 
22:05 Sport - wiadomości 
22:15 To jest temat - reportaż
22:30 Kurier 
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio pogoda
23:00 Nie można mieć wszystkiego - film fab. prod. ESP 1997
00:30 Dorosłe sprawy - film fab. prod. GBR 1996 
00:55 Sport -wiadomości 
01:00 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran


06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomoœci: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomoœci
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP
08:45 Eurotel
09:00 Proszę słonia; odc.3/7 Wycieczka za miasto; serial anim.dla dzieci
09:10 Zaczarowany pocišg; magazyn dla młodych widzów
09:35 Miki mol i straszne płaszczydło; odc.4-ost.; serial animowany prod. polskiej
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
10:35 Spotkanie z literaturš; Jedzmy nikt nie woła-Adam Mickiewicz"Sonety krymskie"; widowisko poetyckie
11:00 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny; powt.
11:50 Polskie miasta i miasteczka
12:00 Wiadomoœci
12:10 Wieœci polonijne; powt.
12:25 Mnie nie jest wszystko jedno - piosenki Andrzeja Jareckiego; koncert; wyk: Wojciech Młynarski, Robert Rozmus, Krzysztof Tyniec, Piotr Gšsowski, Joanna Kurowska, Joanna Trzepiecińska, Hanna Œleszyńska
13:20 Łabędzi œpiew; 1989  komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
14:40 Rok Polski w Szwecji
15:00 Wiadomoœci
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]; powt.
15:50 Film animowany; Noworoczna noc
16:00 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
16:25 Kulisy PRL-u; Marzec'68 - Nowe spojrzenia
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Goœć Jedynki
17:40 Zaczarowany pocišg
18:05 Miki mol i straszne płaszczydło; odc.4-ost.; serial animowany prod. polskiej; powt.
18:35 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:05 Eurobarometr
19:15 Dobranocka; Dziewczynka z orzeszka; odc.12/13 - Jak Leszczynka zamieniła olbrzyma w maluszka; serial anim.prod.czeskiej
19:30 Wiadomoœci
19:58 Sport
20:04 Pogoda
20:10 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
20:35 Nowy Jork - Pępek œwiata; reportaż Michała Fajbusiewicza
21:05 Łabędzi œpiew; 1989  komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
22:30 Znasz  - li ten kraj - Recital Andrzeja Cierniewskiego
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:25 Linia specjalna
00:20 Monitor  Wiadomoœci
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów; powt.
01:15 Dziewczynka z orzeszka; odc.12/13 - Jak Leszczynka zamieniła olbrzyma w maluszka; serial anim.prod.czeskiej; powt.
01:30 Wiadomoœci; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc.666 (23'); telenowela TVP; powt.
02:35 Nowy Jork - Pępek œwiata; reportaż Michała Fajbusiewicza; powt.
03:05 Łabędzi œpiew; 1989  komedia prod. polskiej (82'); reż: Robert Gliński; wyk: Jan Peszek, Grażyna Barszczewska, Bogdan Baer, Jolanta Piętek-Górecka
04:30 Znasz  - li ten kraj - Recital Andrzeja Cierniewskiego
05:00 Ludzie listy piszš; powt.
05:20 Eurobarometr
05:35 Monitor  Wiadomoœci; powt.
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
06:00 Zakończenie programu


Tvp3-gdansk.svg

6.00 Opowieści taty bobra - film animowany prod. kanadyjskiej
6.30 Angela Anakonda - kanadyjski serial animowany
7.00 Poranek Trójki
7.30 Kurier - program informacyjny
7.40 Prognoza pogody
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Podać rękę /powt./
8.10 Gość "3"
8.30 Kurier - program informacyjny
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Kobiety z Algerii - francuski film dokumentalny
9.30 Kurier - program informacyjny
9.40 Prognoza pogody
9.45 Przygody pana Michała - polski film fabularny
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920-1939
10.30 Kurier - program informacyjny
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier - magazyn reporterów
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier - program informacyjny
11.40 Prognoza pogody
11.45 Jazzpol Festival
12.15 To jest temat - magazyn
12.30 Kurier - program informacyjny
12.35 Podwodne łowy - francuski film dok.
13.30 Kurier - program informacyjny
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00 Teleplotki
14.30 Kurier - program informacyjny
14.40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel - magazyn
15.00 Słoneczna włócznia - polski serial fabularny
15.30 Kurier - program informacyjny
15.40 Prognoza pogody
15.45 Zderzenia parlamentarne - program publicystyczny /powt./
16.15 Panorama, Pogoda, Sport
16.30 Kurier - program informacyjny
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Psychiatria bez lęku
17.30 Kurier - program informacyjny
17.45 Prognoza pogody
17.50 Kwiaty i ogrody
18.00 Panorama, Pogoda, Sport, Punkt
18.30 Kurier, Regiony kultury, Pogoda
18.45 Temat wiejski
19.05 Rodno zemia - magazyn kaszubski /powt./
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn reporterów
20.30 Kurier - program informacyjny
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel - magazyn
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Tygodnik gospodarczy
22.15 To jest temat - reportaż
22.30 Kurier - program informacyjny
22.45 Sport
22.55 Studio Pogoda
23.00 Nie można mieć wszystkiego - hiszpański film fab.
0.30 Dorosłe sprawy - angielski film fab.
1.00 Legendy dalekich światów - francuski film dokumentalny
1.30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.