FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Misia Colargola; odc.17,18; serial animowany dla dzieci
08:55 Jedyneczka
09:20 Bajeczki Jedyneczki
09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc.2 Bal przebierańców; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:55 Animowane bajki świata; John Henry - człowiek ze stali
10:10 Nowa Ziemia; odc.17; serial prod. USA
10:55 Medycyna naturalna w Europie; odc.6 - Apiterapia w Polsce; serial dok. prod. niem.
11:25 Rosyjska trójca; odc.3; serial dok.prod.USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Wójt roku 2002-sylwetki
12:45 Klan; odc.685; telenowela TVP; powt.
13:10 Siódme niebo; odc.51 Koledzy; serial prod.USA/stereo/
13:55 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14:25 Minotaur czyli Sfinks
14:50 Narodziny; odc.8/24 Świerszcze; serial dok.prod.francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 A matriarchat tuż,tuż
15:30 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja
16:20 Moda na sukces; odc.1857; serial prod.USA
16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.686; telenowela TVP
18:10 Tylko u nas; magazyn
18:40 Książki na zimę
18:45 Eurobarometr
19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; Franklin w dwóch miejscach, Franklin i gwiazda sportu; film anim.prod.kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:15 Okruchy życia; Długa droga do domu; A Long Way Home; 2001  film fab.prod. USA/za zgodą rodziców/; reż: Lorraine Senna; wyk: Meredith Baxter,Robert Urich,Diane Ladd
21:45 Jedynka w Europie
21:55 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]
22:25 Oblicza mediów
23:00 Monitor  Wiadomości
23:15 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:25 Czas na dokument; Licheńskie proroctwo; film dokumentalny Andrzeja Kałuszki
00:05 Kino nocnych Marków; Opowieści o odwadze:Dwie rodziny; Rescuers:Stories of Courage.Two Families; 1998  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Tim Hunter,Tony Bill; wyk: Robin Tunney,Michael Rapaport
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.13/24 Piknik; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:40 Dwójka Dzieciom; Proszę słonia; Przeprowadzka Dominika
07:50 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Pik Pok i ośmiornica
08:00 Na dobre i na złe; odc.10 Szantaż; serial prod. TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/
11:20 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Claire Bloom i Rod Steiger
11:50 Dwa światy; odc.13/26; serial prod. polsko-australijskiej
12:15 Ferie z Dwójką; powt.
12:35 Kochaj mnie; odc.16; telenowela dok. prod TVP
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.120 W potrzasku; telenowela TVP (STEREO)
13:40 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
14:20 Jetsonowie; Judy wróć do nas
14:40 Euro-Quiz
15:10 Mroczny rycerz; odc.12 - Król Elfów; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.493 Dobre uczynki; telenowela TVP; powt.
16:50 Diana: historia księżnej; odc.4; serial dok.prod.angielskiej
17:45 Studio sport; 1/8 Pucharu UEFA; Wisła Kraków - Lazio Rzym
18:52 Panorama /w przerwie meczu/
20:15 M jak miłość; odc.125; serial TVP
21:05 Linia specjalna; gość Krzysztof Janik - minister MSWiA; audiotele: 0-700 25 022 nie, 0-700 25 055 tak
22:00 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:31 Pogoda
22:35 Paragraf 148 - kara śmierci; Stanisław Modzelewski-wampir z Gałkówka
23:05 Kino Mocnych Wrażeń; Urodzeni mordercy; Natural Born Killers; 1994  dramat prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Oliver Stone; wyk: Woody Harrelson,Juliette Lewis,Robert Downey Jr.
01:00 W obronie prawa; odc.7; serial kryminalny prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:50 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.