FANDOM


Logo
06:30 Moda na sukces; odc. 2440; serial prod.USA (dolby surround)
06:50 Ekonomika dla Kazika; magazyn rolny
07:00 Agrolinia; magazyn
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Rok w ogrodzie; magazyn
08:35 Kanał E; - Epoka opakowań; magazyn ekologiczny dla młodzieży
09:00 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:20 Fantaghiro; - Bezimienny pirat; serial animowany prod. hiszpańskiej [stereo]
09:50 Ważne przemiany; - Rywale; serial prod.nowozelandzkiej (stereo)
10:20 Dzień z PIT-em; (1)
10:30 Studio sport; Mistrzostwa Świata w biathlonie - Hochfilzen
11:30 Dzień z PIT-em; (2)
11:35 Zwierzowiec; - Dzik; magazyn
11:50 Dzień z PIT-em; (3)
12:00 Palce lizać; odc.8-Zaginiony; serial TVP
12:25 Dzień z PIT-em; (4)
12:35 Mieszkać z wyobraźnią; - Meble na zamówienie; magazyn (stereo)
12:50 Dzień z PIT-em; (5)
13:00 Wiadomości
13:10 Karate Kid; THE KARATE KID; 1984  film fab.prod.USA; reż: John G.Avildsen; wyk: Ralph Macchio,Noriyuki "Pat"Morita,Elizabeth Shue
15:20 Moda na sukces; odc. 2440; serial prod. USA (dolby surround)
15:45 Teleexpress
16:05 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich - Lahti
18:30 Plebania; odc. 518; telenowela TVP [stereo]
19:00 Wieczorynka; Bracia Koala; - Wolny dzień Grzesia; serial anim.prod.angielskiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:59 Pogoda
20:10 Hit na sobotę; Granice wytrzymałości; Vertical Limit; 2003  dramat prod. USA /za zgodą rodziców/ [stereo]; reż: Martin Campbell; wyk: Chris O'Donnell, Bill Paxton, Annie Garrett
22:20 "Cafe Sułtan" - Grzegorz Turnau śpiewa piosenki Jeremiego Przybory
23:15 Męska rzecz...; Amerykański Yakuza; American Yakuza; 1994  film fabularny prod. USA /tylko dla doroslych/; reż: Frank A. Capello; wyk: Viggo Mortensen, Robert Forster, Nicky Katt, Michael Nouri.
00:50 Po tamtej stronie; - Punkt krytyczny; serial prod. USA /za zgodą rodziców/ [stereo]
01:35 Kino nocnych marków; Rany; The  Wounds; 1988  film fab.prod.francusko-niemieckiej /tylko dla dorosłych/; reż: Srdjan Dragojevic; wyk: Predrag Miki Maonjovic,Dragan Bjelogrlic
03:25 Zakończenie programu

Logo-2
06:55 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:25 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:50 M jak miłość; odc. 301; serial TVP [stereo]
08:40 M jak miłość; odc. 302; serial TVP [stereo]
09:30 Szansa na sukces; - Brathanki; program rozrywkowy [stereo]
10:25 Kręcioła; magazyn dla młodzieży
10:50 Na dobre i na złe; odc. 207 - Zatrzymać młodość; serial prod. TVP [stereo]
11:45 Psy - zawodowcy; Corky - przewodniczka niewidomego, Malcolm - pies na podpalaczy; 2000  serial dokumentalny prod. kanadyjskiej [stereo]
12:10 Kino bez rodziców; Magiczny autobus; - Jak zrobić burzę; serial animowany prod. USA [stereo]
12:35 Kino bez rodziców; Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki; odc. 7; serial prod. USA [stereo]
13:30 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.657-Pożegnanie; telenowela TVP [stereo]
15:00 Wielka gra; teleturniej
16:00 Święta wojna; odc.198-Śląska sexpoczta; serial TVP
16:30 Tygrysy Europy; odc. 5 - Interview; serial TVP [stereo]
17:30 Linia specjalna; program publicystyczny Barbary Czajkowskiej (audiotele: 0-400-207-022 NIE, 0-400-207-055 TAK)
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
18:55 Studio sport; Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Madryt 2005
20:30 Panorama flesz
20:35 Imiennik Dwójki; 1 (marzec); program rozrywkowy
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:29 Pogoda
22:40 Słoneczna burza; Sunstorm; 2001  film sensacyjny prod. USA (92') /tylko dla dorosłych/; reż: Mike Marvin; wyk: Bo Derek, Stacy Keach, Ray Raglin
00:10 Bandyta; 1997  dramat prod. polsko - francuskiej (89') /za zgodą rodziców/; reż: Maciej Dejczer; wyk: Til Schweiger, Polly Walker, John Hurt, Pete Postlethwaite
01:40 Zakończenie programu

Tvp3warszawa
06:55 Przygody Koziołka Matołka
07:05 Fortele Jonatana Kota
07:15 Przygody Koziołka Matołka
07:25 Lippy&Messy
07:30 Kurier
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:00 W wielkim świecie (powt.)
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier
08:45 Kulturalny Wywiad
08:55 5 minut o ...
09:00 Transmisja  posiedzenia Sejmowej Komisji Śledczej Ds. PZU
16:00 Muzyka na żywo - Jacek Majewski
16:15 Wiadomości  Kuriera
16:30 Kurier
16:45 Muzyka - Łączy Pokolenia !? - Lista Przebojów
17:30 Kurier
17:35 Świat - Magazyn Międzynarodowy
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:30 Kurier
18:35 Regiony Kultury. Nowości
18:50 Rzeka Nadziei - odc. 10/18 - za zgodą rodziców
19:50 Telekurier - na żywo
20:30 Kurier
20:40 Studio Pogoda
20:45 Bilans Trójki
21:30 Kurier
21:45 Wiadomości Kuriera
21:55 Wiadomości Sportowe
22:00 Warszawa w polskim filmie fabularnym
22:30 Kurier
22:50 Studio Pogoda
22:55 Kurier Sportowy
23:10 Era Basket Liga: Deichman Śląsk Wrocław - Prokom Trefl Sopot
23:25 Relacja z posiedzenia Sejmowej Komisji Śledczej Ds. PZU
01:00 Czarna Tęcza
02:45 Zakończenie Programu

Logo-10
06:15 Pierwsza miłość (17) - serial obycz. Polska 2004
07:00 Twój lekarz (52) - magazyn medyczny
07:20 Wystarczy chcieć (284)
07:30 Domowa kawiarenka (25) - magazyn kulinarny Polska
08:00 Pokémon (38) - serial anim. Japonia/USA
08:30 Hugo familijny (1) - program dla dzieci
09:30 Wywiad Skowrońskiego (19) - program publicystyczny Polska 2005
10:15 Samo życie (484) - serial obycz. Polska 2004
11:00 Samo życie (485) - serial obycz. Polska 2004
11:45 Samo życie (486) - serial obycz. Polska 2004
12:30 Samo życie (487) - serial obycz. Polska 2004
13:15 Gama 2004 - Gwiazdy Gamy - koncert Polska 2004
14:15 Szafa gra (1) - program muzyczny Polska 2005
14:45 Benny Hill - serial kom. Wielka Brytania
15:00 Maraton kabaretowy - program rozrywkowy
15:45 Wydarzenia Polska 2005
15:55 Pogoda
16:00 13. posterunek (35) - serial kom. Polska 1999
16:40 Natalie Cole: wyśpiewać miłość - dokument fabularyzowany USA 2000
18:45 Wydarzenia Polska 2005
19:05 Sport
19:10 Pogoda
19:15 Klinika samotnych serc (1) - serial obycz. Polska 2004
20:15 Idol 4 (6) - program rozrywkowy Polska 2005
21:15 Przerażacze - horror USA 1996
21:30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:45 Raz dwa trzy, teraz ty - dramat USA 2000
01:45 Reebok Hip Hop - program rozrywkowy
03:25 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny

Logo-19
05:20 Uwaga! - magazyn Polska 2005
05:40 Telesklep
07:20 Chwila prawdy - program rozrywkowy Polska 2004
08:30 Automaniak - magazyn motoryzacyjny Polska 2005
09:00 Wykręć numer - teleturniej Polska 2005
10:05 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny Polska 2005
10:40 VIVA Polska! - program muzyczny Polska 2005
11:40 Nash Bridges (60) - serial sensac. USA 1996
12:40 Na Wspólnej (426) - serial obycz. Polska 2004
13:07 Na Wspólnej (427) - serial obycz. Polska 2004
13:33 Na Wspólnej (428) - serial obycz. Polska 2004
13:59 Na Wspólnej (429) - serial obycz. Polska 2004
14:25 Oko za oko - program rozrywkowy Polska 2005
15:25 Mamy cię! - program rozrywkowy Polska 2005
16:45 Siłacze - program rozrywkowy Polska 2005
17:55 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny Polska 2005
18:30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy Polska 2005
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga! - magazyn Polska 2005
20:00 Kryminalni (13) - serial kryminalny Polska 2004
21:05 Moja krew - program rozrywkowy Polska 2005
22:05 Kolekcjoner - film sensacyjny USA 1997
00:40 Gala boksu w Las Vegas
03:30 Nic straconego
05:35 Uwaga! - magazyn Polska 2005

TV 4 2000-2006 logo
06:10 Strefa P - magazyn muzyczny
06:35 Sztukateria - magazyn kulturalny Polska 2004
07:00 Przygody Jackie Chana (67) - serial anim. USA 2003
07:30 Przygody Jackie Chana (68) - serial anim. USA 2003
08:00 Usher - Rhythm City - program rozrywkowy
08:30 Modna moda - magazyn poradnikowy Polska 2004
09:00 Strefa P - magazyn muzyczny
09:30 Niezakazane reklamy (22) - program rozrywkowy
10:00 Ja się zastrzelę (109) - serial kom. USA 1997
10:30 Diagnoza morderstwo (23) - serial kryminalny USA 1993
11:30 Sztukateria - magazyn kulturalny Polska 2004
12:00 VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
12:30 V max - magazyn motoryzacyjny
13:00 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle - Pamapol AZS Częstochowa - siatkówka
15:00 Joan z Arkadii (5) - serial obycz. USA 2003
16:00 Joker - program rozrywkowy
17:00 Cień anioła (28) - serial fantastyczny USA 2000
18:00 Najdłuższy dzień (1) - dramat wojenny USA 1962
20:00 Najdłuższy dzień (2) - dramat wojenny USA 1962
22:00 Wydarzenia
22:10 Komenda - magazyn policyjny
22:40 Drogówka - magazyn policyjny
23:10 Playboy - program erotyczny
23:55 Grand Prix Australii - sporty motorowe: formuła 1
01:55 Drogówka - magazyn policyjny
02:20 Komenda - magazyn policyjny
02:45 V max - magazyn motoryzacyjny
03:15 Strefa P - magazyn muzyczny
03:40 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08
5.00 Nerwy na wodzy – teleturniej
5.55 Telesklep
7.55 Trzy serca – program rozrywkowy
8.25 Droga do gwiazd – program rozrywkowy
9.30 Tajemnice Smallville (2) – serial obyczajowy, USA 2002
10.25 Powrót rewolwerowca – western, USA 1966
12.20 Kosmos 1999 (23) – serial SF, USA/Wielka Brytania/Włochy 1975−1977
13.25 Usterka – dokument fabularyzowany, Polska 2005
13.55 Na osi – magazyn motoryzacyjny
14.25 Prawo ulicy (2) – serial kryminalny, USA
15.45 Savannah (25) – serial obyczajowy, USA 1996
16.45 Asteriks i Obeliks kontra Cezar – film przygodowy, Francja 1999
19.00 Pogoda na miłość (5) – serial obyczajowy, USA 2003
20.00 Mam cię! – film sensacyjny, USA 1985
22.10 Negocjatorka – film sensacyjny, USA 2001
0.05 Red Light – extra – program erotyczny
0.40 Nocne igraszki – program rozrywkowy

TVP Polonia
06:00 Benefis kabaretu Elita; cz. 2
06:50 Skarby przyrody
07:10 Madonny polskie; - Pani Jazłowiecka; reportaż
07:35 Pomorskie krajobrazy
08:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
08:35 Szaleństwo Majki Skowron; odc. 2/9; 1977  serial TVP
09:05 Od przedszkola do Opola; Piosenki o kwiatach; program rozrywkowy
09:35 Wieści polonijne; magazyn
09:50 XXIX Narciarski Bieg Piastów - transmisja z Polany Jakuszyckiej
10:20 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
10:40 Klan; odc. 909; telenowela TVP
11:05 Klan; odc. 910; telenowela TVP
11:30 Klan; odc. 911; telenowela TVP
11:50 XXIX Narciarski Bieg Piastów - transmisja z Polany Jakuszyckiej
12:30 Tam gdzie jesteśmy; Lwowska nowa fala
13:00 Wiadomości
13:10 XXIX Narciarski Bieg Piastów - transmisja z Polany Jakuszyckiej
13:30 Kobiety znad Wisły; Bilet powrotny; 1978  dramat prod. polskiej (106'); reż: Ewa i Czesław Petelscy; wyk: Anna Seniuk, Leszek Herdegen, Henryk Bąk
15:15 Wideoteka Dorosłego Człowieka; program muzyczny
15:40 Labirynty kultury; Dyzmizm
16:05 Wielka gra; teleturniej
17:00 Teleexpress
17:15 Nie tylko o...
17:30 Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej
18:00 M jak miłość; odc. 221; serial TVP
18:50 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
19:15 Dobranocka; Noddy; odc. 1 - Podwójne zaklęcie; serial dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:53 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Kobiety znad Wisły; Bilet powrotny; 1978  dramat prod. polskiej (106'); reż: Ewa i Czesław Petelscy; wyk: Anna Seniuk, Leszek Herdegen, Henryk Bąk
21:55 Mistrz i Małgorzata; odc. 4 - Pożegnanie; 1988  serial prod. polskiej
23:30 Wielka gra; teleturniej
00:20 Nie tylko o...
00:30 M jak miłość; odc. 221; serial TVP
01:15 Dobranocka za oceanem; Noddy; odc. 1 - Podwójne zaklęcie; serial dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
02:00 Kobiety znad Wisły; Bilet powrotny; 1978  dramat prod. polskiej (106'); reż: Ewa i Czesław Petelscy; wyk: Anna Seniuk, Leszek Herdegen, Henryk Bąk
03:45 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
04:05 Mistrz i Małgorzata; odc. 4 - Pożegnanie; 1988  serial prod. polskiej
05:40 Stilo; reportaż
06:00 Tam gdzie jesteśmy; Lwowska nowa fala
06:30 Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej
07:00 Zakończenie programu

SK PULS 0307
07:00 Z archiwum "Anioła"
07:40 Popeye - film animowany
08:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
08:30 Wolność słowa - program religijny Polska 2005
09:00 Szpital na peryferiach (19) - serial obycz. Czechosłowacja 1977
09:50 Telezakupy
11:10 Program religijny
12:40 Świątek piątek - magazyn kulturalny
13:15 Widzialne - niewidzialne - program publicystyczny
13:45 Kasper - serial anim.
14:10 Szpot - film dokumentalny Polska 1988
15:00 Zdrowy Puls - magazyn medyczny
15:20 Pod prąd - program publicystyczny Polska
15:50 Czyngis-chan - film historyczny Chiny/Mongolia 1998
17:45 Don Matteo (11) - serial kryminalny Włochy 2000
18:40 Żebro Adama - program publicystyczny
19:20 Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny
20:00 Szpital na peryferiach (20) - serial obycz. Czechosłowacja 1977
21:05 Bez autocenzury - program publicystyczny
21:50 Huragan - film katastroficzny USA 1999
23:45 KinoRozmównica - magazyn kulturalny
00:15 Łowca jeleni - dramat psychologiczny USA 1978

Tele 5 old
07:00 Prognoza pogody
07:05 Tarzan (Tarzan) serial przygodowy 39/75 Francja/Kanada 1991 wyst.: Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge
07:30 Telezakupy
09:35 Żar tropików (Tropical Heat) serial kryminalny 28/44 Kanada 1991 wyst.: Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland, Eugene Clark
10:30 Prognoza pogody
10:35 Kobieta wielkiego ducha (Woman of Independent Means) serial obyczajowy 1/6 USA 1995 wyst.: Sally Field, Ron Silver, Tony Goldwyn, Jack Thompson, Brenda Fricker
11:35 Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 71/88 Kanada 1996 wyst.: Dan Aykroyd, Matt Frewer, Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
12:30 Alpy - królestwo orła (Realm of the Golden Eagle) serial przyrodniczy 1/3
15:25 Piłka ręczna - magazyn sportowy Polska 2005
15:55 Żar tropików (Tropical Heat) serial kryminalny 29/44 Kanada 1992 wyst.: Rob Stewart, Carolyn Dunn, IanTracey, Ari Sorko-Ram, Allen Nashman
16:55 Prognoza pogody
17:05 Jesienne słońce (Sol de otono) film obyczajowy Argentyna 1996 wyst.: Norma Aleandro, Federico Luppi, Jorge Luz, Cecilia Rossetto, Roberto Carnaghi
19:00 Moje trzy siostry telenowela 34/50 Wenezuela 2000 wyst.: Scarlet Ortiz, Ricardo Alamo, Roxana Diaz, Carlos Cruz, Dad Dager, Chantal Baudaux
19:55 Prognoza pogody
20:05 Głosy w ciemności (Nightmare Man) thriller Nowa Zelandia 1999 wyst.: Lee Horsley, Barbara Eve Harris, Jan Rubes, Margot Kidder, Adam Frost
22:00 Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 85/88 Kanada 2000 wyst.: Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Joanne Vannicola, Soo Garay, Dan Aykroyd
22:55 Prognoza pogody
23:05 Mistrzowski strzał (Kiss Shot) film obyczajowy USA 1989 wyst.: Whoopi Goldberg, Dennis Franz, Tasha Scott, David Marciano, Teddy Wilson
00:50 Wspaniały świat seksu (The Wonderful World of Sex) serial erotyczny W.Brytania
01:35 Wpływ ciała (Body of Influence) film erotyczny USA 1992 wyst.: Shanon Whirry, Nick Cassevetes, Richard Roundtree, Juliet James
03:10 Rybianocka program przyrodniczy produkcja własna 2005

Canal Sport
06:00 Czempioni w Plusie - Adam Wójcik - magazyn sportowy
07:00 Climamio Bolonia - Panathinaikos Ateny - koszykówka
09:00 Serie A - magazyn piłkarski
09:30 Ligue 1 - magazyn piłkarski
10:00 Miami Heat - Sacramento Kings - koszykówka
12:00 Archiwum lig europejskich - magazyn piłkarski
13:50 Ryan
14:10 Primera división - magazyn piłkarski
14:55 Premiership - magazyn piłkarski
15:25 NBA Action
15:55 Newcastle Utd - FC Liverpool - piłka nożna
18:00 Miami Heat - Sacramento Kings - koszykówka
19:55 Valencia CF - Real Madryt - piłka nożna
22:00 AS Roma - Juventus Turyn - piłka nożna
23:50 Newcastle Utd - FC Liverpool - piłka nożna
01:50 Whoopi (9) - serial kom. USA 200
02:20 Na skróty - dramat USA 1993

Eurosport
08:30 YOZ - Youth Only Zone
09:00 Rajdy ekstremalne - sporty ekstremalne
09:30 Top 24 Clubs - ranking klubów - magazyn piłkarski
10:00 Mistrzostwa Świata w Hochfilzen - biathlon
11:30 Puchar Świata w Lahti - biegi narciarskie
12:00 Puchar Świata w Lahti - kombinacja norweska
14:00 Mistrzostwa Świata w Hochfilzen - biathlon
15:30 Puchar Świata w Lahti - kombinacja norweska
15:45 Puchar Świata w Lahti - skoki narciarskie
16:15 Puchar Świata w Lahti - skoki narciarskie
18:00 Halowe Mistrzostwa Europy w Madrycie - lekkoatletyka
20:45 Fight Club
23:00 YOZ - Youth Only Zone
23:30 Turniej WTA w Dubaju - tenis
00:30 Wiadomości Eurosportu
00:45 Zimowe X-Games - USA - sporty ekstremalne
01:45 Wiadomości Eurosportu

Polsat Sport
06:00 European Tour Weekly - golf
06:30 Puchar Świata - narciarstwo alpejskie
07:00 Gillette World Sport
07:30 Puchar Świata - freestyle - narciarstwo akrobatyczne
08:00 Puchar Świata - snowboard
08:30 Total Rugby - magazyn sportowy
09:00 Trans World Sport
10:00 FC Liverpool - Chelsea Londyn - piłka nożna
12:30 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski
12:50 Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle - Pamapol Domex AZS Częstochowa - siatkówka
15:00 Studio Futbol - magazyn piłkarski
15:25 Bayern Monachium - Werder Brema - piłka nożna
17:20 Studio Futbol - magazyn piłkarski
17:30 HSV Hamburg - Bayer Leverkusen - piłka nożna
19:30 Studio Pucharu Polski - magazyn piłkarski
20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze - piłka nożna
21:50 Studio Pucharu Polski - magazyn piłkarski
22:00 Bayern Monachium - Werder Brema - piłka nożna
23:50 KO TV
00:20 KO TV classics (64) - boks

Extreme Sports
05:00 Śnieżne sporty (24)
05:30 Wodne sporty
06:00 Hardkorowcy (11) - sporty ekstremalne
07:00 Boska jazda (4) - sporty ekstremalne
07:30 Ekstremalne dziewczyny (5) - surfing
08:00 Boarding Pass (3) - sporty ekstremalne
08:30 Cactus Garden (27) - sporty ekstremalne
09:00 Niespokojny duch (10) - sporty ekstremalne
09:30 Rip Curl Search TV (4) - sporty ekstremalne
10:00 Zawody Vans Triple Crown (15) - sporty ekstremalne
11:00 Ekstremalne dziewczyny (6) - surfing
11:30 UCI BMX Supercross 2004 - sporty ekstremalne
12:00 Betonowa fala (9) - sporty ekstremalne
12:30 The Punk Show (18) - sporty ekstremalne
13:00 Gen://ex - sporty ekstremalne
13:30 Mobile Skatepark Series 2004 - sporty ekstremalne
14:00 Przyjaciele
14:30 Cactus Garden (29) - sporty ekstremalne
15:00 Zjazd - sporty ekstremalne
16:00 Niespokojny duch (10) - sporty ekstremalne
16:30 Zawody Vans Triple Crown (16) - sporty ekstremalne
17:30 Dave Mirra Super Tour - sporty ekstremalne
18:30 The Punk Show (18) - sporty ekstremalne
19:00 Zawody Vans Triple Crown (17) - sporty ekstremalne
20:00 Ekspozycja (2) - sporty ekstremalne
20:30 Boska jazda (6) - sporty ekstremalne
21:00 Gumball 3000 (5) - sporty ekstremalne
21:30 Alpejski Freestyle (10) - narciarstwo akrobatyczne
22:00 Big Brother Magazine: Boob - sporty ekstremalne
23:00 Zawody Vans Triple Crown (18) - sporty ekstremalne
00:00 Tomcat Steppin' Up Volume 1 - sporty ekstremalne
01:00 Fusion TV (12) - sporty ekstremalne
02:00 Trudny teren - sporty ekstremalne
02:30 Śnieżne sporty (25)
03:00 Trudny teren (25) - sporty ekstremalne
03:30 Śnieżne sporty (24)
04:00 Wodne sporty
04:30 Trudny teren - sporty ekstremalne
05:00 Śnieżne sporty (25)

DSF
06:30    Motobike Das Polo-Motorradmagazin
07:00    Tuning-TV Die Welt der KFZ-Veredlung
07:15    Teleshopping Werbesendung
07:30 Dauerwerbesendung
08:30    Teleshopping Werbesendung
08:45    Formel 1 Großer Preis von Australien
09:45    DSF Reportage
10:15    Tuning-TV Die Welt der KFZ-Veredlung
10:30    Normal Magazin der Arbeitsgemeinschaft Behinderte in den Medien
11:00    Tennis Daviscup
13:00    FC Bayern Das T-Com Magazin
14:00    Bundesliga pur Bundesligavorschau
14:30    Hattrick 2. Bundesliga
15:30    Fujuma Fußballmagazin für Jugendliche
16:00    Viererkette Der DSF-Experten-Talk
17:00    Formel 1 Großer Preis von Australien
19:00    DSF Reportage
19:30    Motorvision Classic
20:00    Formel 1 Großer Preis von Australien
21:30    Billard World Pool Trickshot 2004
23:00    D:SF Das Sportquiz
00:00    Sport-Clips
00:45    Dauerwerbesendung
01:15    Sport-Clips
01:45    Dauerwerbesendung
02:15    Sport-Clips
03:00    Dauerwerbesendung
03:30    Sport-Clips

Europa Europa
10.00 Z cyklu: Rendez-vous z Anną Magnani: Mamma Roma (Mamma Roma) dramat, Włochy, 1962, 102 min
11.45 Udręka (L'Enfer) dramat, Francja, 1994, 99 min
13.30 Rekonstrukcja pionowych obiektów (Vertical Features Remake) film eksperymentalny, Wielka Brytania, 1976, 45 min
14.15 W kręgu zła (Le Cercle rouge) kryminał, Francja/Włochy, 1970, 140 min
16.35 Adela jeszcze nie jadła kolacji (Adela jeste nevecerela) komedia, Czechosłowacja, 1977, 102 min
20.00 Krąg (Le Cercle / The Circle) film krótkometrażowy, Francja, 1998, 9 min
20.30 Z cyklu: Rendez-vous z Anną Magnani: Mamma Roma (Mamma Roma) dramat, Włochy, 1962, 102 min
22.15 Salon Filmowy - Paolo i Vittorio Taviani: Słońce także nocą (Il sole anche di notte) dramat, Włochy, 1990, 108 min
00.10 Pigułki miłości (Les Pilules De L'Amour) film erotyczny, Francja, 1999, 88 min
01.45 Włóczęga (Archimede Le Clochard) komedia, Francja, 1958, 80 min
03.10 Salon Filmowy - Paolo i Vittorio Taviani: Słońce także nocą (Il sole anche di notte) dramat, Włochy, 1990, 108 min.

TMT
09.30 Teraz Muzyczna Telewizja
10.00 Arm power - magazyn sportowy, Polska 2005
10.30 V6 - magazyn motoryzacyjny, Polska 2005
11.00 Dania - film dokumentalny, Dania
11.30 To nas dotyczy - magazyn, Polska 2005
12.30 Lista przebojów TMT
13.00 Kurier wakacyjny - poradnik turystyczny, Polska 2005
13.30 Telezakupy
14.45 Teraz Muzyczna Telewizja
15.00 Pory roku - magazyn, Polska 2005
15.30 Spotkanie z muzą - program, Polska 2005
16.00 Telezakupy
16.30 Na czasie - magazyn muzyczny, Polska 2005
17.00 Studio TMT - program kulturalno - rozrywkowy, Polska 2005
19.00 TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
20.00 Przyjazne góry - film dokumentalny, Polska
20.30 Auto klub - magazyn motoryzacyjny, Polska 2005
21.00 Babski świat - magazyn dla pań, Polska 2005
21.30 Muzyczny salon 2 - magazyn muzyczny, Polska 2005
22.00 Pod wiatr - magazyn młodzieżowy, Polska 2005
23.00 Sigur Ross - koncer (cześć 1)
00.00 Animacja Polska - cykl filmów animowanych, Polska 2005
01.00 zakończenie programu

Romantica
06.00    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 69) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
06.50    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 70) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
07.45    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 71) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
08.40    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 72) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
09.35    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 73) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
10.25    (Weekend Gold) Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 99) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.25    (Weekend Gold) Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 100) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
12.25    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 25) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
12.55    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 26) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
13.25    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 100) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (55 min.).
14.20    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 101) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (50 min.).
15.10    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 102) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (55 min.).
16.05    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 103) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (50 min.).
16.55    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 104) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (55 min.).
17.50    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 114) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (55 min.).
18.45    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 115) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (50 min.).
19.35    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 116) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (55 min.).
20.30    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 117) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (50 min.).
21.20    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 118) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (50 min.).
22.10    Soledad (Soledad) (Część 144) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
23.00    Soledad (Soledad) (Część 145) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
23.50    Soledad (Soledad) (Część 146) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
00.40    Soledad (Soledad) (Część 147) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
01.30    Soledad (Soledad) (Część 148) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
02.20    (Movie) Wszyscy mężczyźni są tacy sami (Uomini Sono Tutti Uguali) (Część 1/1) film fabularny, Włochy 1997, reż. Alessandro Capone, wyk. Randi Ingerman, Maurizio Crozza, Enzo Decaro, Massimo Wermuller, (95 min.).
03.55    (Bad Girls) Niegrzeczne dziewczynki (Girls Behaving Badly) (Część 48) - serial, USA 2002, reż. John Stevens, Barry Poznic, wyk. Shondrella Akesan, Candy Ford, Chelsea Handler, Melissa Howard, (30 min.).
04.20    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 25) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
04.45    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 26) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
05.10    (Special) To jest życie (Vivir Asi) (Część 2) Dwa etaty - serial, Meksyk 2002, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Rebeca Jones, Omar Fierro, Jose Luis Franco, Tania Arredondo, (50 min.).

Reality TV
06.00    Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
06.50    Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
07.15    Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
07.40    SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
08.05    SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
08.30    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
08.55    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
09.20    Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
10.10    Cisza przed burzą (Storm Warning) (25 min.).
11.00    Rozbitkowie(Shipwrecked) (25 min.).
11.25    Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
11.50    Na ratunek dzieciom (World's Greatest Child Rescues) (50 min.).
12.40    Łowcy nagród (The Bounty Hunters) (25 min.).
13.05    Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
13.30    Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
13.55    Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
14.45    Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
15.10    Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
15.35    Szpital (Hospital) (25 min.).
16.00    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
16.50    Powietrzni ratownicy (Rescue One) (25 min.).
17.15    Szalejące żywioły (Anatomy Of Disaster) (50 min.).
18.05    Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
19.00    Casting (The Call) (25 min.).
19.30    Casting (The Call) (25 min.).
20.00    Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
20.30    Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
21.00    S.A.S - Tylko dla twardzieli (S.A.S - Are You Tough Enough?) (50 min.).
22.00    Stan zagrożenia (Code Red) (25 min.).
22.30    Policjantki (Girl Cops) (50 min.).
23.30    Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
00.00    Zdrada (Cheaters) (45 min.).
00.50    S.A.S - Tylko dla twardzieli (S.A.S - Are You Tough Enough?) (50 min.).
01.40    Osoby do towarzystwa (California Escorts) (25 min.).
02.05    Rozbitkowie (Shipwrecked ) (25 min.).
02.30    Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
02.55    Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (25 min.).
03.20    Na ratunek dzieciom (World's Greatest Child Rescues) (50 min.).
04.10    Szalejące żywioły (Anatomy Of Disaster) (50 min.).
05.00    Łowcy nagród (The Bounty Hunters) (25 min.).
05.25    Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).

National Geographic
8:00 Wspaniałe koty
9:00 Zapomniane nosorożce
10:00 Najwspanialsze ławice
11:00 Okiem szympansa: Odcinek 5
11:30 Okiem szympansa: Odcinek 6
12:00 Wielkie konstrukcje: Inżynierowie kontra terroryści
13:00 Morskie maszyny: Nurkowie
14:00 Katastrofa w przestworzach: Tragedia w kabinie pilota
15:00 Sztormowe opowieści: Huragan Floyd
15:30 Sztormowe opowieści: Lot po życie
16:00 Wynalazki: Zakodowane w mózgu
17:00 Pazury
18:00 Dlaczego szympansy zabijają?
19:00 Tuż przed tragedią: Pożar w tunelu
20:00 Wielkie konstrukcje: Inżynierowie kontra terroryści
21:00 Tajemnica okrętu podwodnego Dakar
22:00 Ekipy rozbiórkowe: Mistrzostwo świata
23:00 Zagadki śmierci: Anatomowie: Współczesny Frankenstein
0:00 Tajemnica okrętu podwodnego Dakar
1:00 Ekipy rozbiórkowe: Mistrzostwo świata

Discovery Science
03:00 Słoneczne imperium, Krawędź ciemności
03:55 Monstrum z epoki triasu
04:50 Azjatycka zagadka, Dziwne spotkania
05:45 Samoloty, które nigdy nie latały, Ostatni myśliwiec rakietowy
06:40 Na krawędzi, Ucieczka z głębin
07:10 Tornado, Przetrwanie
08:05 Zrozumieć mosty
09:00 Obrońcy planety, Zagrożenie z kosmosu
09:55 Dolina Tyranozaura
10:50 UFO, Powód by wierzyć
11:45 Mania modelowania, Olbrzymie samoloty
12:10 Mania modelowania, Miniaturowe samoloty
12:40 Na krawędzi, Ucieczka z głębin
13:10 Tajemnice wulkanów, Część 1
14:05 Robotica
15:00 Obrońcy planety, Zagrożenie z kosmosu
15:55 Dolina Tyranozaura
16:50 UFO, Powód by wierzyć
17:45 Mania modelowania, Olbrzymie samoloty
18:10 Mania modelowania, Miniaturowe samoloty
18:40 Na krawędzi, Ucieczka z głębin
19:10 Tajemnice wulkanów, Część 1
20:05 Robotica
21:00 Obrońcy planety, Zagrożenie z kosmosu
21:55 Dolina Tyranozaura
22:50 UFO, Powód by wierzyć
23:45 Mania modelowania, Olbrzymie samoloty
00:10 Mania modelowania, Miniaturowe samoloty
00:40 Na krawędzi, Ucieczka z głębin
01:10 Tajemnice wulkanów, Część 1
02:05 Robotica

Discovery Civilisation
09:00 Wyprawy w czasie, Launceston
09:55 Piramidy, mumie i grobowce, Dlaczego budowano piramidy?
10:50 Muzealne Tajemnice, Plac Czerwony
11:45 Pola bitew, Arnhem (część 1)
12:40 Wiek wojen
13:35 Łowcy duchów, Tajemnice Zajazdu George
14:05 Piramidy, mumie i grobowce, Dlaczego budowano piramidy?
15:00 Wyprawy w czasie, Launceston
15:55 Piramidy, mumie i grobowce, Dlaczego budowano piramidy?
16:50 Muzealne Tajemnice, Plac Czerwony
17:45 Pola bitew, Arnhem (część 1)
18:40 Wiek wojen
19:35 Łowcy duchów, Tajemnice Zajazdu George
20:05 Piramidy, mumie i grobowce, Dlaczego budowano piramidy?
21:00 Wyprawy w czasie, Launceston
21:55 Piramidy, mumie i grobowce, Dlaczego budowano piramidy?
22:50 Muzealne Tajemnice, Plac Czerwony
23:45 Pola bitew, Arnhem (część 1)
00:40 Wiek wojen
01:35 Łowcy duchów, Tajemnice Zajazdu George
02:05 Piramidy, mumie i grobowce, Dlaczego budowano piramidy?

RedeGlobo2005
06:20     Globo Educação
06:40     Globo Ciência
07:10     Globo Ecologia
08:00     TV Globinho
11:35     Os Simpsons
12:00     Praça TV - Primeira Edição
12:45     Globo Esporte
13:15     Jornal Hoje
13:45     Vídeo Show
14:20     Caldeirão do Huck
16:15     Sessão de Sábado Águia de Aço
18:10     Como uma Onda
18:55     Praça TV - Segunda Edição
19:15     Começar de Novo
20:15     Jornal Nacional
20:55     Senhora do Destino
22:05     Big Brother Brasil 5
22:35     Zorra Total
23:35     Fórmula-1 - Grande Prêmio da Austrália de Fórmula 1.
01:35     Altas Horas
03:40     Corujão O Justiceiro

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.