FANDOM


Logo

05:15 Pierwszy krzyk - odc. 1, cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Rok 2030: Serum 21, kraj prod.Kanada (2001)
09:00 Budzik - Litery
09:25 Sąsiedzi: Czarne pudełko [55], serial animowany kraj prod.CZECHY (2003)
09:35 Teletubisie - odc. 127/156, serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Jaka to melodia? - finał lutego; teleturniej
10:55 Wielki świat małych odkrywców - Czysto wszędzie ; magazyn
11:10 Rue Wiertz 60 - Rola Parlamentu Europejskiego w unijnym systemie decyzyjnym; cykl reportaży
11:40 ZUS dla ciebie; program poradnikowy
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3235, serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc. 3236, serial kraj prod.USA (2000)
13:00 Klan - odc. 1225; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 834; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1400; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 42 - Stały związek; serial komediowy TVP
14:40 Zwierzowiec - Związki małżeńskie odc. 68
15:00 Wiadomości
15:10 Mieszkać w Europie - Nowe życie; reportaż
15:30 Łossskot!; magazyn kulturalny
16:05 Moda na sukces - odc. 3237, serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc. 3238, serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Tadeusz Nalepa - wspomnienie
17:30 Klan - odc. 1229, telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1401; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 838; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny: Duży zielony owad, serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2007; transmisja
21:10 Zaproszenie do Teatru Telewizji
21:20 Teatr Telewizji - Norymberga; spektakl teatralny
22:50 Z refleksem; program publicystyczny
23:10 Regał; magazyn literacki;
23:40 Żądza krwi IV - Czas zbrodni i tworzenia, odc. 1, serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:10 Wojna z ptasią grypą, film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
02:05 Zakończenie dnia
Logo-2

05:50 Statek miłości - odc. 184/249, telenowela kraj prod.USA (1984)
06:40 Statek miłości - odc. 185/249, telenowela kraj prod.USA (1984)
07:30 Przystanek praca
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 11/52, kraj prod. Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 174 Fatalny błąd
09:00 Pytanie na śniadanie
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 41; serial komediowy TVP
11:15 Magnum - odc. 35/162 Randka komputerowa, serial kraj prod.USA (1981)
12:05 Allo, Allo - odc. 83/84; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1992)
12:40 Rodziny grubasów - odc. 6; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:10 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.4; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:40 Znaki czasu; magazyn
14:00 Zakręcony tydzień - odc. 5; widowisko
14:35 Dr Quinn - seria III, odc. 15, kraj prod.USA (1995)
15:25 Dlaczego... - program reporterski
15:45 Program lokalny
16:00 Panorama
16:15 Pogoda
16:20 Na dobre i na złe - odc. 285 Gasnąca gwiazda; serial TVP
17:15 Z Dwójką bezpieczniej
17:30 Magazyn Ligi Mistrzów
18:00 Zorro - odc. 12/78, serial kraj prod.USA (1957)
18:25 Flesz Panorama
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Oto jest pytanie - odc.40; teleturniej
19:35 Parodia jest dobra na wszystko ; program kabaretowy
20:05 M jak miłość - odc. 476; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 235
21:05 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5)
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:35 Pogoda
22:40 Warto rozmawiać - Słabości i siła Kościoła
23:40 Alfabet Bartoszewskiego - odc. 3; felieton
23:50 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. IV, odc. 20/23; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:35 Wieczór artystyczny - Wszyscy jesteśmy romantyczni - Tadeusz Nalepa; film dokumentalny
01:20 Zakończenie programu
120px-Logo Polsat.svg

06:00 Wstawaj! Gramy!
06:50 Sidła miłości (45) - telenowela
07:45 TV Market
08:00 Halo! Kasa!
08:55 Roseanne (34) - serial komediowy
09:25 Rodzina zastępcza (44): Kronika rodzinna - serial komediowy
10:00 Sekret Laury (23) - telenowela
11:00 Ambush Makeover
11:30 Samo życie (848) - serial obyczajowy
12:00 Dom nie do poznania
12:55 Jesteś moim życiem (45) - telenowela
13:55 Pierwsza miłość (457) - serial obyczajowy
14:45 Świat według Bundych (185) - serial komediowy
15:15 Rodzina zastępcza (45): Straszna szafa - serial komediowy
15:50 Wydarzenia, Pogoda
16:25 Interwencja
17:00 Gra w ciemno
18:00 Pierwsza miłość (458) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:30 Samo życie (849) - serial obyczajowy
20:00 Z Archiwum X (148) - serial sensacyjny
21:00 Skarb narodów - film przygodowy, USA 2004
23:55 Nieustraszeni
00:55 Bumerang
01:35 Magazyn sportowy
03:35 Nocne randki
05:55 Zakończenie programu
Logo-19

05:35 Uwaga!
05:55 Telesklep
06:45 Weronika Mars (20) - serial kryminalny
07:35 Zielone drzwi
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska
09:05 Wykręć numer
10:10 Fabryka gry
11:10 Detektywi
11:40 Rozmowy w toku
12:50 W-11 - wydział śledczy
13:20 Pokojowe rewolucje
14:00 Weronika Mars (21) - serial kryminalny
15:00 Prawo pożądania (17) - telenowela
16:00 Fakty
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17:15 Rozmowy w toku
18:25 Detektywi
19:00 Fakty, Sport, Pogoda
19:50 Uwaga!
20:15 W-11 - wydział śledczy
20:55 Na Wspólnej (771)
21:30 Szymon Majewski Show
22:35 Taniec z gwiazdami: Kulisy
23:05 Hela w opałach (10): Hela w centrum wydarzeń
23:35 Firma
00:05 Wydanie drugie poprawione
00:35 Multikino
01:00 Co za tydzień
01:25 Uwaga
01:45 Nocne igraszki
02:45 Telesklep
03:05 Nic straconego
TVP3 Regionalna

06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Kurier; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny
10:10 Kurier; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny
11:00 Kurier; STEREO
11:04 Kurier Biznes
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny
12:00 Kurier; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny
12:58 Kurier; STEREO
13:00 Kurier Komentarze
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny
13:58 Kurier; STEREO
14:00 Kurier Świat; program publicystyczny
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny
14:58 Kurier; STEREO
15:00 Kurier Komentarze
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Kurier; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:54 Serwis Kulturalny
16:55 Kurier; STEREO
17:00 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16; cykl reportaży
22:55 Kurier; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 Władcy Majów, cz. I (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Władcy Majów, cz. II (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:10 Plus - minus; magazyn
02:20 Telekurier
02:45 Władcy Majów, cz. I (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Władcy Majów, cz. II (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia
TV4 Poland 2006

05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - mag. filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mundial - mag.
09.00 Australijskie oceanaria (7) - serial dokumentalny
09.30 Kamienica - pr. rozrywkowy
10.30 Jesteś moim życiem (131) - telenowela
11.35 Kamienica - pr. rozrywkowy
12.05 Kinomaniak - mag. filmowy
12.35 VIP - wydarzenia i plotki
13.10 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hypeńorce Go! (7) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (107) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (94) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (5) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (132) - telenowela
20.00 Tajemniczy element (17) - serial SF
21.00 Zagadki historii: W bunkrze Hitlera - serial dok.
22.05 Noc na Ziemi - komediodramat, Francja/Japonia/Niemcy/USA/Wielka Brytania 1991
00.55 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.35 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
02.25 Muzyczne listy - program muzyczny
03.15 FIFA Futbol Mundial - mag.
03.40 V-max - mag. motoryzacyjny
04.00 Ja tylko pytam - talk show
04.45 Zakończenie programu
TVP Polonia

06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - /Śpimy i śnimy odc.175/; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zdarzyło się - Komendant Szary; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pierwszy raz - (34); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Biografie - Holoubek - portret aktora; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 634; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.1185; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tam gdzie jesteśmy - O pieśni, co wiedzie do wolności; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 M jak miłość - odc. 429; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Defekt - odc. 9/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:40 Architektura Warszawy - Lata wielkiej rozbudowy (1866-1890); Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Jedyneczka - /Śpimy i śnimy odc.175/; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni - My Wy Oni 157; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Pola Negri - życie jest marzeniem; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:40 W poszukiwaniu raju - Kórnickie arboretum; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 To jest temat - Maciek i Róża; Dla małoletnich od lat 7
18:50 Plebania - odc. 634; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.4 - Odkrycie; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc.1185; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Praca bez granic - Islandia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Warto kochać - odc. 1; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2007; transmisja; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 W poszukiwaniu raju - Kórnickie arboretum; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 634; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.4 - Odkrycie; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc.1185; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Praca bez granic - Islandia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Warto kochać - odc. 1; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2007; transmisja; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Zacisze gwiazd - (6) Zbigniew Wodecki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Moje serce zostało we Lwowie; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
TV4 Film logo 2004.svg

06:00 Kalle Stropp och Grodan Boll på svindlande äventyr
07:20 Sändningsuppehåll
11:50 Åke och hans värld
13:25 Morsa på rymmen
14:55 Två skall man vara
16:30 Hennes majestät Mrs. Brown
18:20 Äppelkriget
20:00 Ägget är löst
21:45 Ormens väg på Hälleberget
23:30 Missing In Action - Saknad i strid
01:15 Missing In Action II
02:55 Tommy Boy
04:30 Sändningsuppehåll

CNN logo.svg

06:00 World news
06:30 World report
07:00 World news
07:30 International correspondents
08:00 Blood on the Stone
08:30 Blood on a stone
09:00 World news
09:30 Living golf
10:00 World news
10:30 World sport
11:00 Larry King
12:00 World news
12:30 World sport
13:00 World news
13:30 Inside the Middle east
14:00 World news
14:30 World sport
15:00 Inside Africa
15:30 Living golf
16:00 World news
16:30 The daily show with Jon Stewart: Global edition
17:00 Late Edition
19:00 World news
19:30 Inside the Middle east
20:00 World news
20:30 Living golf
21:00 Blood on the Stone
21:30 Blood on a stone
22:00 World news
22:30 World sport
23:00 World news
23:30 The daily show with Jon Stewart: Global edition
00:00 CNN today
03:30 World sport
04:00 World news
04:30 World report
05:00 World news
05:30 World sport

TVN 7 
05:55 Maraton uśmiechu - rozrywka 
06:25 Telesklep 
07:25 Maraton uśmiechu - rozrywka 
07:55 Inwazja (1) - serial sf, USA 2005 
08:55 Grzesznica (25/95) - telenowela, Meksyk 2003 
09:55 Ostry dyżur 8 (7/22) - serial obyczajowy, USA 
10:55 Nash Bridges (71/122) - serial sensacyjny, USA 1996-2001 
11:55 Strażnik kasy - interaktywny program rozrywkowy 
12:55 Telesklep 
14:10 Grzesznica (26/95) - telenowela, Meksyk 2003 
15:10 Maraton uśmiechu - rozrywka 
15:40 Maraton uśmiechu - rozrywka 
16:10 Drew Carey Show 9 (23/26) - serial komediowy, USA 1995-2004 
16:40 Przyjaciele 10 (5) - serial komediowy, USA 2003 
17:10 Ostry dyżur 8 (8/22) - serial obyczajowy, USA 
18:10 Nash Bridges (72/122) - serial sensacyjny, USA 1996-2001 
19:10 Drew Carey Show 9 (24/26) - serial komediowy, USA 1995-2004 
19:40 Przyjaciele 10 (6) - serial komediowy, USA 2003 
20:10 Brygada ratunkowa 6 (12/22) - serial obyczajowy, USA 2004 
21:10 Zakochani rywale - komedia romantyczna, Wielka Brytania 1999 
22:55 Droga ku wojnie - dramat obyczajowy, USA 2002

TVP Kultura 
09:00 Przewodnik (253) - magazyn kulturalny 
09:05 Baza ludzi umarłych - dramat psychologiczny, Polska 1958 
10:50 Na życzenie widzów: Gulda, Corea i Economou Trio - koncert 
11:25 Więcej niż fikcja: Wiele hałasu o Szekspira - film dokumentalny 
12:50 Kino krótkich filmów: Fluidy - film animowany, Polska 1967 
13:00 Tygodnik kulturalny (66) - magazyn kulturalny 
13:40 Modrzejewska (1/7) - serial biograficzny, Polska 1990 
15:00 Cienie zapomnianych przodków - dramat obyczajowy, ZSRR 1964 
16:30 Muzyczne "Rozmaitości" zespół Pogodno - koncert 
17:00 Przewodnik (253) - magazyn kulturalny 
17:05 Gonzalo Rubalcaba Trio - koncert 
18:05 Aktor całkowity wspomnienie o Ryszardzie Cieślaku - film dokumentalny 
19:15 Studio TVP Kultura Telekino - rozmowa 
19:30 Telekino: Bielszy niż śnieg - nowele filmowe, Polska 1975 
20:00 Studio kultura Rozmowy - rozmowa 
20:30 Dwa księżyce - film obyczajowy, Polska 1993 
22:45 Przewodnik (253) - magazyn kulturalny 
22:50 Rozmowy istotne (3) - rozmowa 
23:15 Strefa alternatywna: Czytanie dramatu (7) - program artystyczny 
23:55 Strefa alternatywna: Daniel Libeskind. Portret architekta - film dokumentalny 
00:55 Przewodnik (253) - magazyn kulturalny 
01:00 Studio kultura Rozmowy - rozmowa 
01:25 Kino nocne: Doktor Mabuse (1) - dramat kryminalny, Niemcy 1922

TV Puls
05:55 Puls wieczoru - program publicystyczny        
06:30 Gorzkie żale
06:50 Program religijny        
07:30 Wieczny płomień miłości (43) - telenowela, Meksyk 2004
08:20 Kobieta w lustrze (43) - telenowela, Kolumbia 2004
09:10 Bianka droga do szczęścia (22) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:00 Telezakupy
11:20 Wielka podróż - dramat obyczajowy, Włochy 1989
13:15 Dar życia - dramat obyczajowy, USA 1997
15:00 Władca zwierząt (21) - serial fantastyczny, Kanada/USA 1999-2002
16:00 Wieczny płomień miłości (44) - telenowela, Meksyk 2004
17:00 Kobieta w lustrze (43) - telenowela, Kolumbia 2004
18:00 Bianka droga do szczęścia (23) - telenowela, Niemcy 2004-2005
19:00 Wideowizyty (3) - serial dokumentalny
19:25 Opactwa i klasztory (25/26) - serial dokumentalny
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Ostrożnie, yeti! - komedia, Polska 1960
22:45 Władca zwierząt (21) - serial fantastyczny, Kanada/USA 1999-2002
23:40 Octava Dies
00:20 Puls wieczoru - program publicystyczny
01:00 Mama i milioner - komedia romantyczna, Niemcy 2004
02:40 Wideowizyty (3) - serial dokumentalny        
03:00 Puls wieczoru - program publicystyczny

Eurosport
08:30 YOZ - magazyn sportów ekstremalnych
09:00 Puchar Świata w Lahti - biegi narciarskie
09:30 Puchar Świata w Lahti - biegi narciarskie
10:00 Mistrzostwa Świata w Sapporo - biegi narciarskie
11:00 Mistrzostwa Świata w Sapporo - biegi narciarskie
12:00 Mistrzostwa Świata w Sapporo - kombinacja norweska
13:30 Puchar Świata w Lahti - biegi narciarskie
14:00 Puchar Świata w Lahti - biegi narciarskie
14:30 Halowe Mistrzostwa Europy w Birmingham - lekkoatletyka
16:30 Mistrzostwa Świata w Sapporo - skoki narciarskie
17:30 Eurogole - magazyn piłkarski
18:15 Gooooal! - magazyn piłkarski
18:30 Watts - magazyn sportowy
19:00 Snooker Hall of Frame - snooker
20:00 Puchar Świata - zawody siłaczy
20:30 Puchar Świata w Fürstenfeldbruck - zawody siłaczy
21:00 Fight Club - sporty walki
22:45 Eurogole - magazyn piłkarski
23:30 Halowe Mistrzostwa Europy w Birmingham - lekkoatletyka
01:00 Eurosport Buzz - magazyn sportowy

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Philadelphia Wings Rochester Knighthawks - lacrosse
11:00 Zimowe X-Games - sporty ekstremalne
12:00 Wiadomości
14:00 Ticket To Ride Tour w Oslo - snowboard
15:00 Mistrzostwa Świata w Phillip Island - sporty motorowe. superbikes
16:00 Zimowe X-Games - sporty ekstremalne
17:00 VfL Gummersbach CBM Valladolid - piłka ręczna
18:00 Wiadomości
18:30 Crossmax Series w Les Contamines - skiercross
19:00 Liga hiszpańska - piłka ręczna
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 TAU Ceramica Vitoria Baskonia Unicaja Malaga - koszykówka
21:30 Liga hiszpańska - piłka ręczna
22:00 European Masters w Paryżu - poker
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 Halowe Mistrzostwa Świata w Maó - trial
00:15 Wiadomości
00:30 Zimowe X-Games - sporty ekstremalne
01:30 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Birmingham City Cardiff City - piłka nożna
09:00 Lazio Rzym Sampdoria Genua - piłka nożna
11:00 TAU Ceramica Vitoria Baskonia Unicaja Malaga - koszykówka
13:00 Gala sztuk walki Angels of Fire - sporty walki
15:50 Arsenal TV: Arsenal Londyn FC Reading - piłka nożna
17:30 Punkt, set, mecz - magazyn siatkarski
18:30 Gol - magazyn piłkarski
20:00 Total Rugby - magazyn sportowy
20:30 Clip - magazyn sportowy
20:55 Preston North End FC Southampton - piłka nożna
23:00 Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich - taniec towarzyski

Hallmark Channel
06:00 Henry Ford: Człowiek i maszyny (1/2) - miniserial, USA 1987
08:00 Dotrzymana obietnica - film biograficzny, USA 1994
10:00 Dzień jak dzień 4 (3) - serial obyczajowy, USA 2001
11:00 Ed 4 (9) - serial komediowy, USA 2003
12:00 Podróż do wnętrza Ziemi (1/2) - film sf, USA 1999
14:00 Dotrzymana obietnica - film biograficzny, USA 1994
16:00 Dzień jak dzień 4 (3) - serial obyczajowy, USA 2001
17:00 Ed 4 (9) - serial komediowy, USA 2003
18:00 Podróż do wnętrza Ziemi (1/2) - film sf, USA 1999
20:00 Po wstrząsie (1/2) - film katastroficzny, USA/Niemcy/Kanada 1999
22:00 Wywiad (8) - serial sensacyjny, Kanada 2006
23:00 Dzień wszystkich świętych (1/2) - miniserial, USA 2001
01:00 Po wstrząsie (1/2) - film katastroficzny, USA/Niemcy/Kanada 1999
03:00 Wywiad (8) - serial sensacyjny, Kanada 2006
04:00 Henry Ford: Człowiek i maszyny (1/2) - miniserial, USA 1987

Canal +
07:05 Łapu capu
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
08:00 Miłość buja w obłokach - komedia romantyczna, Francja 2005
09:50 Fantastyczna czwórka - film sf, USA/Niemcy 2005
11:40 Pętla - dramat psychologiczny, Polska 1957
13:25 Rycerze południowego Bronksu - dramat obyczajowy, USA 2005
15:00 Bardzo małżeńska Gwiazdka - dramat obyczajowy, USA 2004
16:35 Rozminować - film dokumentalny
17:50 Czarna Carmen - film muzyczny, Południowa Afryka 2005
20:00 Łapu capu
20:10 Simpsonowie (1) - serial animowany
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Premiera: Zatopieni - film sensacyjny, Wielka Brytania/Bułgaria 2005
22:40 Premiera: Hollywood z kanapy na plan - film dokumentalny
00:00 Madonna: The Confessions Tour Live from London - koncert
01:40 Underworld: Evolution - film fantastyczny, USA 2006 
03:25 Miłość na żądanie - komedia romantyczna, Francja/Belgia 2003

Canal + Film
08:30 Sophie Scholl ostatnie dni - dramat wojenny, Niemcy 2005
10:30 Happy End - komedia romantyczna, USA/Francja/Niemcy 2003
12:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
12:35 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Genesis - film dokumentalny
14:20 Piknik - komedia, USA 2004
15:50 Wszystko, czego pragniesz - komedia romantyczna, USA 2005
17:20 Światło w mroku - dramat wojenny, USA 1992
19:30 Aktualności filmowe
20:00 Komornik - dramat obyczajowy, Polska 2005
21:35 Niebiańska plaża - thriller, USA 2000
23:30 Zatopieni - film sensacyjny, Wielka Brytania/Bułgaria 2005
01:05 Opowieści z krypty - horror, USA 198
02:25 PS - melodramat, USA 2004
04:05 Gorączka - dramat psychologiczny, Polska 1980

HBO
06:30 Obraz syna - film obyczajowy, USA 2001
08:05 Wszystko dla pieniędzy - komedia, Francja 2004
09:40 Tommy Riley - dramat obyczajowy, USA 2005
11:25 Zimowe przesilenie - film obyczajowy, USA 2004
12:55 Duma: Podróż do domu - film przygodowy, USA 2005
14:35 Zobacz w HBO - magazyn filmowy
15:05 Graffiti Bridge - film muzyczny, USA 1990
16:35 Po zachodzie słońca - film przygodowy, USA 2004
18:10 Premiera: Miesiąc miodowy z mamusią - komedia, USA 2005
19:40 Premiera: Na planie - magazyn filmowy
20:10 Pracownik miesiąca - komedia, USA 2004
21:50 Skarbonki - dramat obyczajowy, USA 2004
23:15 W akcie desperacji - film sensacyjny, USA 1998
00:55 Kawa i papierosy - komedia, USA/Japonia/Włochy 2003
02:30 Yamakasi II: Synowie wiatru - film sensacyjny, Francja/Hiszpania/W. Brytania 2004 
04:05 Cinema, cinema - magazyn filmowy
04:35 Miesiąc miodowy z mamusią - komedia, USA 2005

HBO 2
06:30 Dziadek do orzechów - film animowany, USA/Niemcy/Rosja 2004
07:55 Heidi - film dla dzieci, Wielka Brytania 2005
09:40 Nagroda AFI: Sean Connery - relacja
11:10 Szatański plan doktora Fu Manchu - komedia, USA/Wielka Brytania 1980
12:50 Błękitny motyl - dramat obyczajowy, Kanada/Wielka Brytania 2004
14:30 Kids in America - komedia, USA 2005
16:00 Gra w różowe - komedia, Kanada 2004
17:30 Czarownica - komedia romantyczna, USA 2005
19:10 Agenci bardzo specjalni - komedia kryminalna, USA 2004
21:00 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004
22:35 Huff 2 (5) - serial obyczajowy, USA 2005
23:30 Tombstone - western, USA 1993
01:35 Amityville - horror, USA 2005
03:05 Górski patrol - dramat obyczajowy, Chiny/Hongkong 2004
04:35 Czarownica - komedia romantyczna, USA 2005

Cartoon Network
06:00 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
06:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
07:25 Robotboy - serial dla dzieci
07:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
08:15 Pet Alien - serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
09:05 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
10:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci
10:30 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
10:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
11:20 Scooby Doo - serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
13:00 Chojrak tchórzliwy pies - serial dla dzieci, USA 1997-2002
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
15:05 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
15:55 Bernard - serial dla dzieci
16:00 Pet Alien - serial dla dzieci
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
16:50 Robotboy - serial dla dzieci
17:10 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial dla dzieci
17:30 Baranek Shaun - serial dla dzieci
17:40 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
18:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial dla dzieci
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów - serial dla dzieci
18:55 Bernard - serial dla dzieci
19:00 Ben 10 - serial dla dzieci
19:25 Teen Titans - serial dla dzieci
19:50 Liga sprawiedliwych - serial dla dzieci
20:10 Transformers Energon - serial dla dzieci
20:40 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:05 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:30 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
21:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
22:20 Tom i Jerry - serial dla dzieci
23:10 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
00:00 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
00:50 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
01:40 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
02:30 Jam łasica - serial dla dzieci, USA 1999
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
03:25 Mroczni i źli - serial dla dzieci, USA 2001
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999

Zig Zap/Hyper
06:00 Kosmiczni Ścigacze (23) - serial animowany, USA
06:25 Pinky i Mózg (11) - serial animowany, USA 1995-1998
06:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
07:00 Ekstremalne kaczory (3) - serial animowany, Francja
07:10 Maqlatura - magazyn dziecięcy
07:40 Bratz (26) - serial animowany, USA
08:05 Sabrina (40) - serial animowany, USA
08:30 Trans sport - program dla młodzieży
08:55 Wielka płyta - program dla młodzieży
09:20 Martin Tajemniczy 2 (25) - serial animowany, USA
09:45 Wybraniec smoka 2 (6) - serial animowany, USA
10:10 Kod Lyoko (6) - serial animowany, Francja
10:35 Karol do kwadratu (13) - serial animowany, Kanada 2005
11:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
11:10 Kosmiczni Ścigacze (24) - serial animowany, USA
11:40 Pinky i Mózg (12) - serial animowany, USA 1995-1998
12:10 Ekstremalne kaczory (4) - serial animowany, Francja
12:20 Trans sport - program dla młodzieży
12:50 Ekstremalne kaczory (75) - serial animowany, Francja
13:00 6 w pracy 4 (1) - serial animowany, Kanada
13:30 Lizzie McGuire 3 (21) - serial młodzieżowy, USA
14:00 Gwiazda od zaraz (5) - serial młodzieżowy, Kanada
14:30 Degrassi nowe pokolenie (24) - serial młodzieżowy, Kanada
15:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
15:10 Bratz (1) - serial animowany, USA
15:35 Sabrina (41) - serial animowany, USA
16:00 Sabrina (42) - serial animowany, USA
16:25 Skyland początek nowego świata (10) - serial animowany, Francja
16:55 Martin Tajemniczy 2 (26) - serial animowany, USA
17:20 Wybraniec smoka 2 (7) - serial animowany, USA
17:45 Kod Lyoko (7) - serial animowany, Francja
18:10 Karol do kwadratu (14) - serial animowany, Kanada 2005
18:35 Ekstremalne kaczory (76) - serial animowany, Francja
18:45 6 w pracy 4 (2) - serial animowany, Kanada
19:10 Lizzie McGuire 3 (22) - serial młodzieżowy, USA
19:35 Gwiazda od zaraz (6) - serial młodzieżowy, Kanada
20:00 Degrassi nowe pokolenie (25) - serial młodzieżowy, Kanada
20:25 Szał na Amandę (34) - serial młodzieżowy, USA
20:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
21:00 Full Metal Alchemist (5) - serial animowany
21:30 Fresh Air
22:00 Hot News
22:30 Java Games
22:45 Making of "Ghost Rider" - reportaż
23:00 Game Play
23:15 Full Metal Alchemist (4) - serial animowany
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Klipy

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:50 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:35 A.T.O.M. - serial dla dzieci
08:00 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:50 Shuriken School - serial dla dzieci
09:10 Pucca - serial dla dzieci
09:35 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 Jerry i paczka - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 Tutenstein - serial animowany
11:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
13:15 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
13:35 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:00 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:45 Shuriken School - serial dla dzieci
15:05 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
15:30 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:55 Galactik Football - serial dla dzieci
16:20 W.I.T.C.H. - serial animowany
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
17:35 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
18:50 Galactik Football - serial dla dzieci
19:15 Planet Sketch - serial dla dzieci
19:25 Naruto - serial dla dzieci
19:50 Król Szamanów - serial animowany
20:15 Dark Oracle - serial dla dzieci
20:40 Galactik Football - serial dla dzieci
21:05 Naruto - serial dla dzieci
21:30 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
21:55 Dark Oracle - serial dla dzieci
22:20 A.T.O.M. - serial dla dzieci
22:45 Król Szamanów - serial animowany
23:10 Król Szamanów - serial animowany
23:35 X-Men - serial animowany

TVN Turbo
06:00 Kaskaderzy i amatorzy - rozrywka
06:30 Szybcy i stylowi
07:00 Prawdziwe maszyny
07:30 Vitadierct
08:00 Grand Prix na torze
08:30 Jazda próbna
09:30 Sporrrt
10:00 Toolbox
10:30 Operacja tuning
11:00 Automaniak max
12:00 Zakup kontrolowany 3
13:00 Policyjne taśmy 3
13:30 Policyjne taśmy (5)
14:00 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
14:30 Karambol
15:00 Wędkarstwo męskie hobby
15:30 Monster House 2 (28)
16:30 Toolbox
17:00 Gadżet 2
17:30 Raport Turbo
17:45 Jazda próbna
18:45 Uwaga! Pirat!
19:15 Toolbox
19:45 Raport Turbo
20:00 Kaskaderzy i amatorzy - rozrywka
20:30 Karambol
21:00 Raport Turbo
21:15 Top Gear
22:15 Zakup kontrolowany 3
22:35 Raport Turbo
23:30 Nocny gracz - teleturniej interaktywny
00:30 Turbo granie - rozrywka
02:30 Turbo erotyk - erotyka 
03:00 Uwaga! Pirat!
03:30 Prawdziwe maszyny
04:00 Monster House 2 (28)

Kino Polska
07:30 Rodzina do kina: Łysogóry - film dokumentalny
07:45 Rodzina do kina: Brzegiem szału w niepojętość zieloności - film dokumentalny
08:00 Czterej pancerni i pies: Czterej pancerni i pies (9/21) - serial wojenny, Polska 1968
09:00 Czterej pancerni i pies: Czterej pancerni i pies (10/21) - serial wojenny, Polska 1969
10:15 Seans na dwa głosy: Wypowiedź: Magdalena Cielecka, Olgierd Łukaszewicz - rozmowa
10:30 Seans na dwa głosy: Pokuszenie - dramat obyczajowy, Polska 1995
12:15 Seans na dwa głosy: Beskidzkie palmy wielkanocne - film dokumentalny
12:40 Seans na dwa głosy: Kapelusz - film krótkometrażowy, Polska 2003
12:50 Seans na dwa głosy: Bez głowy - film animowany, Polska 1999
13:05 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy
13:10 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959
14:50 Seans z przymrużeniem kamery: Anabioza - film krótkometrażowy, Polska 2003
15:05 Seans: Kamera na reżysera Janusz Zaorski: Wypowiedź: Janusz Zaorski - wypowiedź
15:15 Seans: Kamera na reżysera Janusz Zaorski: Matka królów - dramat społeczny, Polska 1982
17:15 Seans: Kamera na reżysera Janusz Zaorski: Król - film dokumentalny
17:20 Stawka większa niż życie: Stawka większa niż życie (13/18) - serial wojenny, Polska 1968
18:20 Stawka większa niż życie: Stawka większa niż życie (18/18) - serial wojenny, Polska 1968
19:25 Stawka większa niż życie: Czy dziewczyny spadają z nieba - film krótkometrażowy, Polska 2002
19:35 Stawka większa niż życie: Franciszek - film krótkometrażowy, Polska 2005
19:50 Stawka większa niż życie: Bez głowy - film animowany, Polska 1999
20:05 Seans sensacji: Milczące ślady - dramat kryminalny, Polska 1961
21:35 Seans sensacji: Pomnik - film dokumentalny
21:55 Młode kadry: Wypowiedź: Kuba Wandachowicz - rozmowa
22:05 Młode kadry: Punkt widzenia - film krótkometrażowy, Polska 1973
22:30 Młode kadry: Anioł - film krótkometrażowy, Polska 2003
23:00 Młode kadry: Kiedy będziesz? - film dokumentalny
23:30 Młode kadry: Pamięć - film krótkometrażowy, Polska 1994
23:40 Młode kadry: Smuga cienia - film krótkometrażowy, Polska 2003
00:00 Seans: Pan na ekranie Piotr Siwkiewicz: Wypowiedź: Piotr Siwkiewicz - rozmowa
00:10 Seans: Pan na ekranie Piotr Siwkiewicz: Kanalia - film psychologiczny, Polska 1991
01:30 Seans: Pan na ekranie Piotr Siwkiewicz: Maciej Prus. Zrozumieć "Dziady" - film dokumentalny
02:00 KinOFFteka: Wielki błękit Morza Czerwonego - film dokumentalny
02:30 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy
02:35 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959
06:05 Seans w iluzjonie: Komentarz: Stanisław Janicki - magazyn filmowy
06:10 Seans w iluzjonie: Biały murzyn - dramat obyczajowy, Polska 1939

Discovery Channel
06:00 Budowle dla mistrzów - serial dokumentalny
07:00 Zwariowane wyścigi (2) - serial dokumentalny
08:00 Test Case - serial dokumentalny
08:30 Test Case - serial dokumentalny
09:00 Amerykański hot-rod (2) - serial dokumentalny
10:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów - serial dokumentalny
11:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
11:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny
12:00 Budowle dla mistrzów - serial dokumentalny
13:00 Zwariowane wyścigi (2) - serial dokumentalny
14:00 Test Case - serial dokumentalny
14:30 Test Case - serial dokumentalny
15:00 Jak to jest zrobione? (27) - serial dokumentalny
15:30 Jak to jest zrobione? (40) - serial dokumentalny
16:00 Superjazda - serial dokumentalny
17:00 Auto dla każdego - serial dokumentalny
18:00 Amerykański chopper (2) - serial dokumentalny
19:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów - serial dokumentalny
20:00 Jak to jest zrobione? (28) - serial dokumentalny
20:30 Jak to jest zrobione? (41) - serial dokumentalny
21:00 Urazówka: życie i śmierć w izbie przyjęć - zdrowie i medycyna. dokumentacja
22:00 Doktor G lekarz sądowy - serial dokumentalny
23:00 Mistrzostwa świata w klasie chopper (1) - serial dokumentalny
00:00 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki (1) - serial dokumentalny
01:00 Inżynieria ekstremalna - serial dokumentalny
02:00 Superjazda - serial dokumentalny
03:00 Amerykański hot-rod (3) - serial dokumentalny
04:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów - serial dokumentalny
05:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
05:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny

Discovery Civilisation
09:00 Wielcy Egipcjanie - serial dokumentalny
09:55 Niewyjaśnione historie - serial dokumentalny
10:50 Wiek wojen (1) - serial dokumentalny
11:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
12:40 Detektywi na polu bitwy - serial dokumentalny
13:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
14:05 Wiek wojen (1) - serial dokumentalny
15:00 Wielcy Egipcjanie - serial dokumentalny
15:55 Niewyjaśnione historie - serial dokumentalny
16:50 Wiek wojen (1) - serial dokumentalny
17:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
18:40 Detektywi na polu bitwy - serial dokumentalny
19:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
20:05 Wiek wojen (1) - serial dokumentalny
21:00 Wielcy Egipcjanie - serial dokumentalny
21:55 Niewyjaśnione historie - serial dokumentalny
22:50 Wiek wojen (1) - serial dokumentalny
23:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
00:40 Detektywi na polu bitwy - serial dokumentalny
01:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
02:05 Wiek wojen (1) - serial dokumentalny

Discovery Science
09:00 Megadrapieżniki - film dokumentalny
09:55 Słoneczne imperium - serial dokumentalny
10:45 Ultranauka
11:10 Mars na Ziemi (2) - serial dokumentalny
12:00 Wiatr w żaglach (2) - serial dokumentalny
12:25 Wiatr w żaglach (3) - serial dokumentalny
12:50 Najlepsze samochody
13:15 Najlepsze samochody
13:40 Ultranauka
14:10 Jurassica
15:00 Megadrapieżniki - film dokumentalny
15:55 Słoneczne imperium - serial dokumentalny
16:45 Ultranauka
17:10 Mars na Ziemi (2) - serial dokumentalny
18:00 Lotnicze szaleństwo (1) - serial dokumentalny
18:25 Lotnicze szaleństwo (2) - serial dokumentalny
18:50 Jak przetrwać (1) - serial dokumentalny
19:40 Kuchenna chemia - serial dokumentalny
20:10 Mars na Ziemi (1) - serial dokumentalny
21:00 Zrozumieć pogodę - film dokumentalny
21:55 Jak przetrwać (1) - serial dokumentalny
22:45 Kuchenna chemia - serial dokumentalny
23:10 Krytycznym okiem - serial dokumentalny
00:00 Lotnicze szaleństwo (1) - serial dokumentalny
00:25 Lotnicze szaleństwo (2) - serial dokumentalny
00:50 Jak przetrwać (1) - serial dokumentalny
01:40 Kuchenna chemia - serial dokumentalny
02:10 Mars na Ziemi (1) - serial dokumentalny
03:00 Zrozumieć pogodę - film dokumentalny
03:55 Jak przetrwać (1) - serial dokumentalny
04:45 Kuchenna chemia - serial dokumentalny
05:10 Krytycznym okiem - serial dokumentalny
06:00 Wiatr w żaglach (2) - serial dokumentalny
06:25 Wiatr w żaglach (3) - serial dokumentalny
06:50 Najlepsze samochody
07:15 Najlepsze samochody
07:40 Ultranauka
08:10 Jurassica

Discovery Travel and Living
09:00 Nowi odkrywcy - państwa i ludzie
09:55 Słońce, morze i rusztowania (1) - serial dokumentalny
10:20 Luksusowe rezydencje - film dokumentalny
10:50 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
11:15 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
11:45 Przygody w dżungli - serial dokumentalny
12:10 Wielkie łowienie czyli zarzuć wędkę
12:40 Lonely planet: Wielkie miasta - portret miasta
13:35 Nad brzegiem morza - państwa i ludzie
14:05 Wielkie projekty za granicą - serial dokumentalny
15:00 Nowi odkrywcy - państwa i ludzie
15:55 Słońce, morze i rusztowania (1) - serial dokumentalny
16:20 Luksusowe rezydencje - film dokumentalny
16:50 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
17:15 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
17:45 Przygody w dżungli - serial dokumentalny
18:10 Wielkie łowienie czyli zarzuć wędkę
18:40 Lonely planet: Wielkie miasta - portret miasta
19:35 Nad brzegiem morza - państwa i ludzie
20:05 Wielkie projekty za granicą - serial dokumentalny
21:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
21:55 Wielka wyprawa Europa Wschodnia - serial dokumentalny
22:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
22:50 Najwspanialsze plaże świata - film dokumentalny
23:45 Życie w mieście - serial dokumentalny
00:40 Podróże na chybił trafił po USA (2) - państwa i ludzie
01:05 Koleje z dawnych lat - serial dokumentalny
01:35 Klub wędkarski Buena Vista (6)
02:05 Najwspanialsze plaże świata - film dokumentalny

Zone Reality
06:00 Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny
06:25 Ślubna niespodzianka - serial dokumentalny
07:15 Nieznane opowieści z izby przyjęć - serial dokumentalny
08:05 Nadludzkie zdolności - film dokumentalny
08:55 Szpital pediatryczny - serial dokumentalny
09:25 Rozbitkowie - serial dokumentalny
09:50 Rozbitkowie extra - serial dokumentalny
10:15 Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny
10:40 Zwierzęce cuda - film dokumentalny
11:30 Powiedz mi kim jesteś - film dokumentalny
12:20 Ślubna niespodzianka - serial dokumentalny
13:10 Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny
13:35 Nieznane opowieści z izby przyjęć - serial dokumentalny
14:25 Nadludzkie zdolności - film dokumentalny
15:15 Szpital pediatryczny - serial dokumentalny
15:40 Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny
16:10 Zwierzęce cuda - film dokumentalny
17:00 Diagnoza nieznana: Ziarna zniszczenia - film dokumentalny
18:00 Nieznane opowieści z izby przyjęć - serial dokumentalny
19:00 Powiedz mi kim jesteś - film dokumentalny
20:00 Niezwykłe badania Jane Goldman - serial dokumentalny
21:00 Zdrada - serial dokumentalny
22:00 Zdrada - serial dokumentalny
23:00 Policja w akcji - film dokumentalny
00:00 Medycyna sądowa - serial dokumentalny
00:25 Medycyna sądowa - serial dokumentalny
00:50 Rekruci na życzenie - serial dokumentalny
01:40 Zdrada - serial dokumentalny
02:30 Policja w akcji - film dokumentalny
03:20 Powiedz mi kim jesteś - film dokumentalny
04:10 Nadludzkie zdolności - film dokumentalny
05:00 Oko za oko - serial dokumentalny
05:30 Oko za oko - serial dokumentalny

Polonia 1
06:35 Magiczne igraszki (36) - film animowany
06:55 Tygrysia Maska (24) - film animowany
07:20 Generał Daimos (45) - film animowany
07:40 Helena i chłopcy (66/80) - serial młodzieżowy, Francja 1992
08:10 Top shop
19:50 Namiętności (104/160) - telenowela, Argentyna 1988
20:45 Rozgrywki wyższych sfer (211) - telenowela, Argentyna
21:35 Bowery o północy - horror, USA 1942
22:45 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
23:00 Polskie foki - erotyka
23:35 Ania - erotyka
23:40 News - erotyka
23:50 Amore TV
00:00 Turbo Sex Hotel - erotyka
00:10 Erotyczne sensacje - erotyka
00:30 Kasia - erotyka
00:35 Maksymalne perwersje - erotyka
00:45 Reflex - erotyka
00:55 Erotyczna giełda - erotyka
01:10 Ogłoszeniatowarzyskie.pl - erotyka
01:25 Sex Hotel - erotyka
01:45 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
02:00 Night Shop - erotyka
02:10 Foki Ewa - erotyka
02:30 Night Shop - erotyka
02:40 Oferty towarzyskie - erotyka
03:00 Sex Hotel - erotyka
03:20 Night Shop - erotyka

Polsat 2
08:30 Wydarzenia
09:00 Doniesienia medyczne (148) - magazyn medyczny
09:20 Samo życie (647) - serial obyczajowy, Polska 2005
10:00 Gra w ciemno (215) - teleturniej
10:40 Kalejdoskop tygodnia (357)
11:05 Interwencja (826)
11:30 Wydarzenia
12:00 Pierwsza miłość (445) - serial obyczajowy, Polska 2007
12:35 Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża (42)
13:00 Co z tą Polską? (101) - program publicystyczny
13:55 Doniesienia medyczne (148) - magazyn medyczny
14:15 Magazyn sportowy - studio sport
16:30 Wydarzenia
16:55 Doniesienia medyczne (148) - magazyn medyczny
17:15 Samo życie (647) - serial obyczajowy, Polska 2005
18:00 Gra w ciemno (215) - teleturniej
18:45 Kalejdoskop tygodnia (357)
19:10 Interwencja (826)
19:30 Wydarzenia
20:00 Pierwsza miłość (445) - serial obyczajowy, Polska 2007
20:35 Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża (42)
21:00 Co z tą Polską? (101) - program publicystyczny
21:55 Doniesienia medyczne (148) - magazyn medyczny
22:15 Magazyn sportowy - studio sport
00:30 Interwencja (827)
01:00 Samo życie (791) - serial obyczajowy, Polska 2006
01:35 Graczykowie Buła i spóła (89) - serial komediowy, Polska 2002
02:00 Wydarzenia
02:30 Gra w ciemno (216) - teleturniej
03:15 Oblicza Ameryki (289) - program dokumentalny
04:00 Pierwsza miłość (446) - serial obyczajowy, Polska 2007
04:40 Interwencja (827)
05:05 Bumerang (419) - program publicystyczny
05:40 Komenda (73)
06:05 Twój lekarz - poradnik medyczny
06:30 Kalejdoskop tygodnia (357)

TMT
05:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
08:00 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
08:15 Świat fitnessu
08:45 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
09:00 Telezakupy
10:00 Hobbissimo: Kuchnia smaku
10:30 Dom i ogród: Ogród bez tajemnic
11:00 Babski świat
11:30 Na czasie - magazyn muzyczny
12:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
15:00 V6 Max
15:30 Mocna jazda
16:00 Godzina sportu w TMT - magazyn sportowy
17:00 Eskapady TMT: Polskie szlaki
18:00 Eskapady TMT: Dalekie podróże
19:00 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
19:30 Hit & Bit: TMT Klip - magazyn muzyczny
21:00 W telesieci
23:00 Z archiwum TMT: Noc z TMT - rozrywka
00:00 TMT nocą: Jesteśmy z tej samej gliny
00:30 Filmy animowane dla dorosłych - film animowany
01:00 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
01:30 Nocne klipy - rozrywka
02:00 Telezakupy
03:00 Muzyczny Trance Vision - program muzyczny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.