Logo TVP1 od 2003 do dziś.jpg


05:40 TELEZAKUPY
05:55 Projekt Ziemia - odc. 9 Samochody przyszłości; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Dla przyszłości - program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Walt Disney w Jedynce - Klub przyjaciół Myszki Miki - Kłopoty z Goofy'm, odc. 48 (.); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Walt Disney w Jedynce - Hannah Montana - odc. 42 (16 s. II) (.); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Kawa czy herbata? - Moja sobota - w tym: Wiadomości - 8:00, 8:30, 9:00, 9:30, 10:00 oraz Pogoda Poranna - 8:05, 8.32, 9:03, 9:32, 10:05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:35 Disney! Cudowny Świat - Kudłaty zaprzęg (Snow Buddies); film dokumentalny kraj prod.USA (2008); reż.:Robert Vince; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Pixar Shorts - Człowiek - Orkiestra (One Man Band); film animowany kraj prod.USA (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Koszmarny Karolek - Koszmarny Karolek i obrzydliwe DVD, odc. 66 (Horrid Henry and the Gross DVD); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:20 Komisarz Rex X - odc. 3, Szkoła strachu (Rex - a Cop's Best Friend ep. 3); serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Austria (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 1920. Wojna i miłość odc.1/13 - Powrót - txt - str.777; serial TVP; reż.:Maciej  Migas; wyk.:Karolina Chapko, Monika Kwiatkowska, Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek, Karolina Nolbrzak, Michał Żurawski, Danuta Stenka, Marek Bukowski, Eryk Lubos, Piotr Gąsowski; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata - Oslo - skoki narciarskie - konkurs drużynowy K120 ( studio ) (Mistrzostwa Świata - Oslo - skoki narciarskie - konkurs drużynowy K120) kraj prod.Szwajcaria (2011); STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata - Oslo - skoki narciarskie - konkurs drużynowy K120 ( I seria ) (Mistrzostwa Świata - Oslo - skoki narciarskie - konkurs drużynowy K120) kraj prod.Szwajcaria (2011); STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:50 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
17:55 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [125]; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Jaka to melodia - kulisy; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Łasuch strajkuje, odc. 146 (Greedy Goes On Strike); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:50 Sport - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Pogoda - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Chichot losu odc.1/13 - Solistka - txt - str.777; serial TVP; reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Marta Żmuda - Trzebiatowska, Natalia Keber, Jakub Jankiewicz, Monika Kwiatkowska, Piotr Grabowski, Mariusz Drężek, Leszek Lichota, Marcin Łuczak, Urszula Grabowska, Mateusz Damięcki; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Hit na sobotę - Con Air-Lot skazańców - txt - str.777; dramat kraj prod.USA (1997); reż.:Simon West; wyk.:Nicolas Cage, John Cusack, John Malkovich, Steve Buscemi, Ving Rhames; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:25 Męska rzecz... - Narzędzia zbrodni (Desert Saints)  84'; film fabularny kraj prod.USA (2000); reż.:Richard Greenberg; wyk.:Rachel Ticotin, Jamey Sheridan, Melora Walters, Kiefer Sutherland, Leslie Stefanson, Bill Sage, Keith Diamond; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Kino nocnych marków - Rodzinne sekrety (Cleaverville)  84'; dramat kraj prod.USA (2008); reż.:Jorge Montesi; wyk.:Ever Carradine, Gabriellle Rose, Leela Savasta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Kino nocnych marków - W biały dzień  89'; dramat kraj prod.Polska (1980); reż.:Edward Żebrowski; wyk.:Michał Bajor, Gustaw Holoubek, Krystyna Janda, Krzysztof Kolberger, Władysław Kowalski, Jan Nowicki, Jerzy Radziwiłowicz; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Kino nocnych marków - Łup - odc. 1/8 (Scalp ep. 1); serial kraj prod.Francja (2008); reż.:Xavier Durringer, Jean-Marc Brondolo; wyk.:Laure Marsac, Eric Savin, Dan Herzberg, Thomas Jouannet; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:20 Zakończenie dnia

Tvp2.jpg


06:00 Dla przyszłości - program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Miłość jest silniejsza; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Familijna Dwójka - Flintstonowie - odc. 14 Fred pielęgniarz (The Flintstones ep. Carry On, Nurse Fred); serial animowany kraj prod.USA (1960); Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Hrabia Monte Christo - cz. 7/8 (Comte de Monte Christo); serial przygodowy kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:40 M jak miłość - odc. 813; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Barwy szczęścia - odc. 547 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Barwy szczęścia - odc. 548 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Licencja na wychowanie - odc. 75 - Wolnoć Tomku w swoim domku?; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Licencja na wychowanie - odc. 76 - Nie wszystko złoto, co się świeci; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata - Oslo - biegi narciarskie - 30km kobiet ( studio ) (Mistrzostwa Świata - Oslo - biegi narciarskie - 30km kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2011); STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata - Oslo - biegi narciarskie - 30km kobiet (Mistrzostwa Świata - Oslo - biegi narciarskie - 30km kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2011); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Familiada - odc. 1824; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 1 - Ferie w domu - txt - str.777; serial komediowy TVP; reż.:Patryk Yoka; wyk.:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Maciej Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak, Agata Kulesza; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kocham Cię, Polsko! - (52); zabawa quizowa; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Świat bez tajemnic - Berlusconi: gwiazdor polityki (Berlusconi show); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Nick  Read, . .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 1; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 1; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Bitwa na głosy - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:05 Bitwa na głosy  (odc. 1); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Bitwa na głosy; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Jak rozpętałem II wojnę światową cz.1 - Ucieczka - txt - str.777; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Wojciech Brzozowicz, Czesław Magnowski, Stanisław Milski, Elżbieta Starostecka, Emil Karewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Traffic - txt - str.777; film sensacyjny kraj prod.USA, Niemcy (2000); reż.:Steven Soderbergh; wyk.:Michael Douglas, Benicio del Toro, Catherine Zeta-Jones, Dennis Quaid; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Markiza Pompadour cz. 1/2 (Madame de Pompadour)  96'; dramat kraj prod.Francja (2006); reż.:Robin Davis; wyk.:Helene de Fougerolles, Vincent Perez; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Mój pierwszy raz - (40); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Zakończenie dnia

SK REG TVPOLSZ.png


05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:48 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:37 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Diagnoza zdrowia
08:15 Rolniczy raport
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Cukierenka dziadka Benka
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:14 Infonuta; STEREO, 16:9, Na żywo
09:21 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:43 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:14 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Wielkie odliczanie - Odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Eurosąsiedzi - odc. 20 (odc. 20); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Aktywni rodzice - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Żyjmy zdrowo
17:15 Puls ziemi
17:30 Nasi na Wiejskiej
18:00 Bez barier
18:15 Zbliżenia
18:30 Informacje, pogoda
19:05 Buduję, remontuję, urządzam
19:20 Raport interwencyjny
19:35 ABS
19:35 Koło ratunkowe
20:00 Newsroom - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Telekurier extra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:45 Informacje, pogoda
22:00 Ewangelia na niedzielę
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:24 Jej sukces - Odc. 28 - Krawcowa; cykl reportaży; STEREO
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:23 Chińska rewolucja kapitalistyczna cz. 2 (China's capitalist revolution); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Nowa Fala - o pokoleniu 68; program dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:11 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:36 Newsroom - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9
02:01 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:42 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Wielkie odliczanie - Odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:07 Telekurier extra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:33 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:59 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, 16:9
04:25 Newsroom - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9
04:51 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:17 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Wielkie odliczanie - Odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:04 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, 16:9
06:28 Eurosąsiedzi - odc. 20 (odc. 20); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Przedsiębiorczość - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9

Fr polsatlogo 258398a 1008623.jpg


05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzieñ z Polsat News - program informacyjny
07.15 Przygody Animków (1, 2) - serial animowany
08.15 Nowe przygody Scooby’ego (1) - serial animowany
08.45 Miś Yogi (1, 2) - serial animowany
09.15 Sylwester i Tweety na tropie (1)  - serial animowany
09.45 UEFA Champions League - magazyn piłkarski
10.15 Ewa gotuje - magazyn kulinarny
10.45 I kto tu rządzi (40) - serial komediowy
11.15 Obłędny rycerz - komedia przygodowa, USA 2001
14.00 Dom nie do poznania (204) - reality show
15.00 Się kręci - program rozrywkowy
16.00 Epoka lodowcowa - film animowany, USA 2002
17.45 Przygody Merlina (27) - serial fantasy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Daleko od noszy 2 (26) - serial komediowy
20.00 Tylko muzyka. Must be the music (1) - program rozrywkowy
21.25 Sztuki walki: KSW 15 News (1)
21.30 American Pie - komedia, USA 1999
23.30 Boks: Gala w Krynicy - Zdroju - waga junior ciê¿ka: Pawe³ Ko³odziej - Felix Cora Jr
00.30 Krwawa uczta - horror komediowy, USA 2005
02.30 Program interaktywny
04.40 TV Market - magazyn reklamowy

Tvn-logo.jpg


05.35 Uwaga! - magazyn reporterów
05.55 Mango - telezakupy
08.00 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
10.50 Na Wspólnej - serial obyczajowy
12.35 „Przepis na życie” - kulisy
12.55 Madagaskar 2 - film animowany, USA 2008
14.40 You can dance - po prostu tańcz! 6 - program rozrywkowy
15.45 Prosto w serce (41, 42) - serial obyczajowo-komediowy
18.00 Kuchenne rewolucje 3 - reality show
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn reporterów
20.00 Idealny facet dla mojej dziewczyny - komedia romantyczna, Polska 2009
22.40 Ogłaszam was Chuckiem i Larrym - komedia, USA 2007
01.00 Brudna wojna - film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2004
02.55 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
04.15 Uwaga! - magazyn reporterów
04.35 Nic straconego - programy powtórkowe

14887-1-.png


5:55 VIP
6:25 Kłamczuch
7:30 Kinomaniak
8:00 Galileo Odcinek: 153
9:00 Dennis rozrabiaka Odcinek: 1
9:30 Dennis rozrabiaka Odcinek: 2
10:00 Różowa pantera Odcinek: 1
10:30 Różowa pantera Odcinek: 2
11:00 Galileo Extra Odcinek: 15
12:00 Mała czarna Odcinek: 266
13:00 Kinomaniak
13:30 VIP
14:00 Orlen Australia Tour
14:30 Siatkówka mężczyzn - PlusLiga - mecz: AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa
17:00 Dennis rozrabiaka Odcinek: 3
17:25 Różowa pantera Odcinek: 3
17:55 Z lodów północy na pustynię
19:00 Galileo Odcinek: 199
20:00 Zemsta gangstera
22:00 Spadkobiercy
23:00 Bellator Fighting Championships
1:05 Ogniste uczucia
2:55 Galileo Odcinek: 151
3:45 Kinomaniak
4:10 VIP
4:35 TV market
4:50 Zakończenie programu

Tvn7.png


6:05 Misja Martyna - extra Odcinek: 5
6:35 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 14 Sezon: 10
7:05 Telezakupy
9:10 Tajemnice Smallville Odcinek: 7 Sezon: 6
10:05 Szczenięce Toma i Jerry'ego Odcinek: 3
10:35 Szczenięce Toma i Jerry'ego Odcinek: 4
11:05 Szczenięce Toma i Jerry'ego Odcinek: 5
11:35 Szczenięce Toma i Jerry'ego Odcinek: 6
12:05 Szczenięce Toma i Jerry'ego Odcinek: 7
12:35 Czterej pancerni i pies Odcinek: 1
13:50 Jak nie urządzać domu Odcinek: 1
14:55 Jak nie urządzać domu Odcinek: 2
16:00 Uwaga, faceci! Odcinek: 17 Sezon: 2
17:00 Dwóch i pół Odcinek: 1 Sezon: 7
17:30 Dwóch i pół Odcinek: 2 Sezon: 7
18:00 Dwóch i pół Odcinek: 3 Sezon: 7
18:30 Dwóch i pół Odcinek: 4 Sezon: 7
19:00 Dwóch i pół Odcinek: 5 Sezon: 7
19:30 Akademia policyjna 4: Patrol obywatelski
21:15 Diukowie Hazzardu: Początek
23:20 Kostka przeznaczenia
1:05 Arkana magii
3:10 Zakończenie programu

SK PULS 1012.png


5:30 Telemarket
6:00 Koń, który mówi
7:00 Niebezpieczne spotkania Odcinek: 1 Sezon: 4
8:00 Hi Hi TV Odcinek: 45
8:30 Stacja Porankowo
9:30 Piotruś Pan i piraci Odcinek: 3
10:00 Byli sobie wynalazcy Odcinek: 10
10:30 Pszczółka Maja Odcinek: 4
11:00 Byli sobie wynalazcy Odcinek: 9
11:30 Byli sobie podróżnicy Odcinek: 6
12:00 Tom i Jerry
12:35 Inspektor Gadget: ostatnie zadanie
14:10 Zamkowy duszek
16:00 Zaginione cesarstwo Odcinek: 1
17:50 Hi Hi TV Odcinek: 47
18:25 Barbie jako księżniczka i żebraczka
20:00 Podziemne piekło
22:00 Szok wideo
23:00 Goło i wesoło Odcinek: 99
23:30 Jerry Springer Show
0:30 Nagie grzechy
2:30 Gryzący mordercy Odcinek: 6
3:30 Egzekutorzy Odcinek: 25
4:00 Hi Hi TV Odcinek: 45
4:30 Programy powtórkowe

TVP Polonia.png


06:00 Złotopolscy - odc. 116* Życiowe remanenty; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Złotopolscy - odc. 117* Ślubne kłopoty; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Złotopolscy - odc. 118* Łzy; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Złotopolscy - odc. 119* - Rozterki; Dla małoletnich od lat 12
07:40 Złotopolscy - odc. 120* - W potrzasku; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 38/ 42 - O tym jak powróciła marnotrawna córka (Ranc u Zeleno Sedmy - Jak se nam zatracena dcera navratila); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Ucztowanie na polanie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 35. Bieg Piastów; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
09:40 Zaklęty Dwór - odc. 7/7* - Bracia; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
11:10 35. Bieg Piastów; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 4/15* - Sinobrody, czyli prawo do życia; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
12:25 Opole 2006 na bis - kabarety Koń Polski i Słuchajcie; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 35. Bieg Piastów; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Na dobre i na złe - odc. 430 - Odważna decyzja; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 35. Bieg Piastów; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:25 Wściekłe gary - odc. 9; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Dwie strony medalu - odc. 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Opole 2008 na bis - Opolowanie - kabareton /7/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 M jak miłość - odc. 802; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Teleexpress; STEREO, 16:9
18:10 Barwy szczęścia - odc. 327; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Barwy szczęścia - odc. 328; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - W głębinach oceanu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Czas honoru - odc. 14* seria II - Krzyż Walecznych; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Zakochani w Krakowie (bis 2); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda; STEREO, 16:9
22:05 Kino Mistrzów - Świadectwo urodzenia; dramat kraj prod.Polska (1961); reż.:Stanisław Różewicz; wyk.:Henryk Hryniewicz, Wojciech Siemion, Barbara Rachwalska, Mieczysław Stoor, Janusz Kłosiński, Krystyna Feldman, Edward Mincer, Andrzej Banaszewski, Paweł Różewicz, Stanisław Milski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 T jak TEY - śpiew, balet, piosenka; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
00:25 M jak miłość - odc. 802; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - W głębinach oceanu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO, 16:9
01:50 Sport; STEREO, 16:9
02:00 Ranczo - odc. 2* - Goście z zaświatów; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Na dobre i na złe - odc. 430 - Odważna decyzja; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Wideoteka dorosłego człowieka - (77); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Złotopolscy - odc. 1118* - Niepokoje Zalewskiego; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kino Sąsiadów - Małe sekrety (Wylet); film obyczajowy kraj prod.CZECHY, Słowacja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 16

Logo Polsat 2.jpeg


6:00 Wydarzenia
6:35 Pensjonat pod Różą Odcinek: 41 Sezon: 3
7:25 Pensjonat pod Różą Odcinek: 42 Sezon: 3
8:20 Pensjonat pod Różą Odcinek: 43 Sezon: 3
9:15 Pensjonat pod Różą Odcinek: 44 Sezon: 3
10:10 Pensjonat pod Różą Odcinek: 45 Sezon: 3
11:05 Pierwsza miłość Odcinek: 1253
11:50 Pierwsza miłość Odcinek: 1254
12:35 Pierwsza miłość Odcinek: 1255
13:15 Pierwsza miłość Odcinek: 1256
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1257
14:45 Tango z aniołem Odcinek: 8
15:30 XV Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2010
16:25 Drogówka Odcinek: 280
17:00 Oblicza Ameryki Odcinek: 527
17:35 Ludzie Chudego Odcinek: 9
18:30 Kochankowie z internetu Odcinek: 3
19:00 Ewa gotuje
19:30 Taaaka ryba Odcinek: 38
20:00 Wydarzenia
20:45 Hotel 52 Odcinek: 4
21:40 Stand up - zabij mnie śmiechem Odcinek: 1
23:45 Synowie Odcinek: 13
0:10 Mamuśki Odcinek: 1
0:35 Mamuśki Odcinek: 2
1:05 Daleko od noszy Odcinek: 12 Sezon: 2
1:30 Tango z aniołem Odcinek: 9
2:05 Kochankowie z internetu Odcinek: 3
2:30 Wydarzenia
3:00 Hotel 2 Odcinek: 4
3:45 Oblicza Ameryki Odcinek: 527
4:15 Stand up - zabij mnie śmiechem Odcinek: 1

Tele5 logo.jpg


5:55 W świecie mitów Odcinek: 2
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Akademia fitnessu i kulturystyki
12:30 Plusy dodatnie, plusy ujemne
13:25 Disco Bandżo
14:55 Niebezpieczne dziecko
16:55 Zawód: szpieg Odcinek: 3
17:55 Stadion grozy
20:00 W pogoni za bestią
21:55 Wypadek Odcinek: 2
22:55 Akademia sztuk walki
23:55 Intrygujące plotki
1:25 Nocny patrol

Eurosport (2000-2012).jpeg


8:30 Freeride Spirit - magazyn sportów ekstremalnych
8:45 Biegi narciarskie - Mistrzostwa Świata w Oslo - bieg sztafetowy kobiet
9:45 Biatlon - Mistrzostwa Świata w Chanty-Mansyjsku - bieg sprinterski mężczyzn
11:15 Kombinacja norweska - Mistrzostwa Świata w Oslo - bieg sztafetowy
11:45 Biegi narciarskie - Mistrzostwa Świata w Oslo - bieg na 30 km stylem dowolnym kobiet
13:30 Narciarstwo alpejskie - Zawody Pucharu Świata w Tarvisio - zjazd kobiet
13:45 Biatlon - Mistrzostwa Świata w Chanty-Mansyjsku - bieg sprinterski kobiet
15:15 Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Oslo - konkurs drużynowy na skoczni dużej
17:10 Wintersports - magazyn sportów zimowych
17:15 Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Europy w Paryżu - 2. dzień
19:00 Biatlon - Mistrzostwa Świata w Chanty-Mansyjsku - bieg sprinterski kobiet
20:00 Fight Club - Janus Fight Night
22:00 Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Europy w Paryżu - 2. dzień
23:30 Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Oslo - konkurs drużynowy na skoczni dużej
0:45 Biatlon - Mistrzostwa Świata w Chanty-Mansyjsku - bieg sprinterski mężczyzn
2:00 Zakończenie programu

TVS.jpeg


06.30 Telezakupy
07.00 Muzyczny poranek
08.00 Okno na południe
10.00 Muzyczne smaki - wprowadzenie
10.30 Muzyczny Relaks
11.20 Lekarstwo na miłość - film fabularny (1966)
13.15 Pasión Morena (127-128)
15.05 Isaura po śląsku
15.40 Odkrywamy piêkno
16.10 Sekrety natury
16.40 Koncert życzeń
17.45 Silesia Informacje
18.00 Kuchnia po śląsku
18.35 Tygodniowy finał Listy Śląskich Szlagierów
20.00 Silesia Informacje
20.25 Olimpiada Kabaretowa
21.00 Carramba
21.30 Shabaash India
22.00 Super Film TVS: Popiół i diament (1958)
00.00 Emmanuelle
01.45 Kuchnia po śląsku
02.00 Propozycje do VIPO
02.15 Telezakupy
02.30 Shabaash India
03.00 Na tropie zbrodni
03.30 Dziwne i niebezpiecznie
04.00 Muzyczny Relaks
04.50 VIPO - magazyn disco
05.40 Sekrety natury
06.05 Olimpiada kabaretowa

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.