FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY; STEREO
06:00 Kawa czy herbata? - Kawa czy herbata: 6.02, 6.08, 6.32, 6.36, 7.02, 7.07, 7.32, 7.41
Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30
Pogoda: 6.05, 6.33, 7.03, 7.34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Disney! Cudowny Świat - Kubuś i Hefalumpy (Pooh's Heffalump Movie); film animowany kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Pinky i Perky - Niewątpliwie nawiedzone studio, odc. 26 (Most (definitely) Haunted); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Galeria - odc. 24; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Klan - odc. 2241 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moda na sukces - odc. 5599 (The Bold and the Beautiful ep. 5599); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Ludzkie ciało. Do granic możliwości odc.1 Wzrok cz.1 (Human Body. Pushing the limits.); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 BBC w Jedynce -  Ewolucja. cz 2. Indyk - potomek dinozaurów (Evolutions. Meet the Animal ancestors) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Siostry - odc. 5/13 - Rodzicielski zakaz; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Piosenki Jonasza Kofty śpiewa Michał Bajor; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:25 EUROexpress; magazyn; STEREO, 16:9
15:30 "...bo to życie to bal jest nad bale..." - fragmenty koncertu "Zielono mi".; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:10 Siostry - odc. 6/13 - Podszepty złego; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:20 Galeria - odc. 25; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Klan - odc. 2242 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Klan; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Will i Dewitt - Nocne szmery, odc. 1 (Things that go flump in the night); serial animowany kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Teatr Telewizji - Równy podział -  txt. str. 777 kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Teresa Budzisz Krzyżanowska, Krystyna Janda, Jan Peszek, Piotr Fronczewski
21:55 Czas na dokument - Męskie Igraszki w Afganistanie (Dancing Boys of Afghanistan) kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Jamie Doran; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Terminator: Kroniki Sary Connor - odc. 28 (Terminator: The Sarah Connor Chronicles II, Today Is the Day, Part 2 21); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Terminator: Kroniki Sary Connor - odc. 29 (Terminator: The Sarah Connor Chronicles II, To the Lighthouse 19); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Kino nocnych marków - Zniewolona (Ties That Bind); thriller kraj prod.Kanada (2009); reż.:Frederic D'Amour; wyk.:Kristanna Loken, Warren Christie, Kristen Hager; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:10 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Notacje - Bronisław Chromy. Figurka Faraona; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Dwie strony medalu - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 TELEZAKUPY; STEREO
07:25 Na dobre i na złe - odc. 378 Weryfikacja; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.53, 10.33, 10.35
Panorama: 9:45
Pogoda: 9.00, 10.30; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:25 Obok nas; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Familiada - odc. 1929; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Sherlock Holmes i doktor Watson - odc. 1/24 - Motyw morderstwa (A motive for murder); serial kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1980); reż.:Sheldon Reynolds; wyk.:Geoffrey Whitehead, Donald Pickering, Patrick Newell, Zdzisław Kuźniar, Czesław Lasota; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Wajrak na tropie; cykl dokumentalny
13:20 Sherlock Holmes i doktor Watson - odc. 2/24 - Sprawa cętkowanej wstęgi (The case of the speckled band); serial kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1983); reż.:Sheldon Reynolds; wyk.:Geoffrey Whitehead, Donald Pickering, Patrick Newell, Victoria Tennant, Jacek Reknitz, Władysław Barański; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nadchodzą Chińczycy - odc. 1 / 2; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Robert Barnwell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Na dobre i na złe - odc. 475 - Narodziny; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:10 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:20 Świat bez tajemnic - Inwazja na Lampedusę (Invasion of Lampedusa); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Olly Lambert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Jeden z dziesięciu - odc. 17/68; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:25 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:40 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Rosja kontra Zachód - nowa Zimna Wojna - Świat na krawędzi - odc. 3/4 (Putin, Russia and the West - War - ep. 3/4); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Norma Percy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 715 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 896; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 635; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:20 Poniedziałek z gwiazdami - Pręgi -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2004); reż.:Magdalena Piekorz; wyk.:Michał Żebrowski, Jan Frycz, Agnieszka Grochowska, Wacław Adamczyk, Borys Szyc, Alan Andersz, Leszek Piskorz, Jan Peszek, Dorota Kamińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Czy świat oszalał? - Kłopoty z piratami (The trouble with pirates); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:James Rogan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Pręgi; dramat kraj prod.Polska (2004); reż.:Magdalena Piekorz; wyk.:Michał Żebrowski, Jan Frycz, Agnieszka Grochowska, Wacław Adamczyk, Borys Szyc, Alan Andersz, Leszek Piskorz, Jan Peszek, Dorota Kamińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:20 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:09 Pogoda

07:12 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:53 Twoja@sprawa

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:39 Pogoda

09:42 Serwis sportowy

09:48 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:18 Pogoda

10:20 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:44 Serwis sportowy

10:50 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:54 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:54 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:10 Raport z Polski

13:26 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:54 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:20 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:54 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:10 Raport z Polski

15:30 Serwis info

15:49 Pogoda

15:53 Serwis sportowy

16:00 Rozmowa dnia

16:15 Biznes

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Serwis info

20:10 Minęła dwudziesta

21:00 Pogoda

21:06 Telekurier

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:17 Serwis info

22:30 Info Dziennik

23:08 Pogoda

23:15 Sportowy wieczór

23:32 Wypędzeni - Ludzie z fotografii - film dokumentalny (Polska,2009)

00:35 Minęła dwudziesta

01:25 Telekurier

01:45 Serwis info

01:52 Info Dziennik

02:30 Pogoda

02:34 Sportowy wieczór

02:48 Głos mediów

03:11 Raport z Polski

03:31 Studio Wschód

03:58 Wypędzeni - Ludzie z fotografii - film dokumentalny (Polska,2009)

04:48 Telekurier

05:05 Pogoda

05:10 Teleplotki

05:34 Raport z Polski

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 TV Market

07:30 Miś Yogi (16)

07:40 Miś Yogi (17)

07:50 Miś Yogi (18)

08:00 Przygody Animków (91)

08:30 Pinky i Mózg 2 (19)

09:00 W pustyni i w puszczy - film przygodowy (Polska,2001)

11:30 Malanowski i partnerzy (379)

12:00 Doktor Oz radzi (61) - talk show

13:00 Dom nie do poznania (209) - reality show

14:00 Pierwsza miłość (1459)

14:45 Trudne sprawy (129)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (380)

17:00 Dlaczego ja? (248)

18:00 Pierwsza miłość (1460)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Malanowski i partnerzy: W poszukiwaniu mamy (214)

20:05 Megahit: Siła rażenia - film sensacyjny (Rumunia,USA,2006)

22:15 Regulamin zabijania - film sensacyjny (Niemcy,USA,Wielka Brytania,Kanada,2000)

00:30 Bestia (10)

01:35 Polsat News

TVN

05:10 Uwaga!

05:25 Mango

07:30 Julia (45)

08:00 Dzień dobry TVN

11:05 Co za tydzień

11:40 Teraz albo nigdy! (4)

12:40 Ostry dyżur (37)

13:40 Ukryta prawda (15)

14:40 Detektywi: Szansa (917)

15:15 W-11 - Wydział Śledczy

15:55 Rozmowy w toku: Żadna dziewczyna nie dorówna mojej mamusi!

16:55 Ukryta prawda (16)

17:55 Julia (46)

18:25 Detektywi: Na niby (918)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1568)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Z chciwości (897)

21:30 Okup - thriller (USA,1996)

23:55 Fringe: Na granicy światów 3 (7)

00:55 Co za tydzień

01:20 Uwaga!

01:40 Arkana magii

02:55 Rozmowy w toku: Żadna dziewczyna nie dorówna mojej mamusi!

03:50 Nic straconego

TV 4

05:00 Inspektor Gadżet (15)

05:30 Mój grzech (109)

06:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

07:20 Słoneczny patrol (42)

08:25 Dziewczyny z fortuną

09:05 TV Market

09:25 Łowca krokodyli

10:25 Kiedy się zakocham... (158)

11:25 Kiedy się zakocham... (159)

12:25 Galileo - program popularnonaukowy

13:30 Inspektor Gadżet (17)

14:00 Galileo - program popularnonaukowy

15:00 Mój grzech (110-ost.)

16:00 Gliniarze z Melbourne 2 (3)

17:00 Kiedy się zakocham... (160)

18:00 Kiedy się zakocham... (161)

19:00 Triumf miłości (165)

20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

21:00 Galileo (262) - program popularnonaukowy

22:00 Galileo (263) - program popularnonaukowy

23:00 Dragons Den - jak zostać milionerem (1) - reality show

00:00 mała Czarna - talk show

01:00 Spadkobiercy - program rozrywkowy

02:00 Gość "Wydarzeń"

02:15 To był dzień

03:15 To był dzień na świecie

03:40 Muzyczne listy

04:30 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Muzyczny budzik - interaktywny poranek muzyczny

07:00 Burza uczuć (897)

08:00 JRG w akcji (1) - serial dokumentalny

08:30 Dyżur - serial dokumentalny

09:00 Wszystkie psy idą do nieba - film animowany (Wielka Brytania,Irlandia,1989)

10:55 Podniebny horror (1) - serial dokumentalny

12:00 Lalka: Powrót (1/9)

14:00 Pokojówka na Manhattanie (1)

15:00 Łowcy skarbów (1)

16:00 Gra o życie (1)

17:00 Jednostka specjalna (1)

18:00 Junior TV: Yogi: łowca skarbów (15)

18:30 Junior TV: Nowe przygody Toma i Jerry'ego (7-9)

19:00 Junior TV: Chip i Dale (3)

19:30 Junior TV: Timon i Pumba (6)

20:00 Happy wkręt - film animowany (USA,Niemcy,2007)

22:00 Przebudzenie bestii - horror SF (Kanada,USA,2009)

00:00 Goło i wesoło - program rozrywkowy

01:00 Lalka: Powrót (1/9)

02:45 Zobacz to!

TVN 7

04:50 Druga strona medalu: Jolanta Szczypińska (1)

05:20 Druga strona medalu: Anna Domińska (2)

05:50 Na Wspólnej (1264)

06:20 W roli głównej: Mateusz Kusznierewicz (9) - talk show

06:50 W roli głównej: Agnieszka Fitkau-Perepeczko (10) - talk show

07:20 Magda M. (26)

08:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (23)

09:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (24)

10:20 Dr House (10/22)

11:25 Mango

13:00 Detektyw Monk (3/16)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (24)

15:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (25)

16:00 Teresa (1)

17:05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (23)

18:05 Detektyw Monk (4/16)

19:05 Dr House (11/22)

20:00 True Story: Wolność słowa - dramat obyczajowy (Niemcy,USA,2007)

22:30 Kobra - oddział specjalny (14-ost.)

23:35 Doskonały świat - dramat sensacyjny (USA,1993)

02:20 Arkana magii

04:25 Bez montażu

04:49 Zakończenie programu

TV 6

16:15 TV Market

16:55 Inspektor Gadżet (15)

17:25 M.A.S.K. (37)

17:55 Mistrz kuchni: Juniorzy (1)

19:00 Regina (9)

19:30 Regina (10)

20:00 Miecz Gideona - thriller (Kanada,USA,Francja,1986)

23:45 Mistrz kuchni: Juniorzy (1)

00:45 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Roda JC Kerkrade

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Roda JC Kerkrade

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Twente Enschede

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Twente Enschede

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

16:00 Sport Flash

16:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce

19:00 Sport Flash

19:05 Cafe Futbol

20:00 Sport Flash

20:05 Cafe Futbol

20:30 Atleci

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

22:00 Sport Flash

22:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Dynamo Moskwa - Anży Machaczkała

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 ESKA.PL

07:00 Hot plota

08:00 Co się słucha

09:00 Poranny WF - program rozrywkowy

09:30 Hity na czasie

15:00 Hot plota

16:00 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Look Like a Star

18:00 School lista

19:00 Gorąca 20

21:00 Poranny WF - program rozrywkowy

21:30 Hity na czasie

00:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:10 Wystrzał - film kostiumowy (Polska,1965)

09:30 Opowiem Ci bajkę - film dokumentalny (Polska,2001)

10:00 Antena dla prezentera - 05.03.2012

10:03 Prosimy do studia. Tele Variete 10 - program rozrywkowy (Polska,1968)

11:05 Klaps - wywiad ze Zbigniewem Cybulskim

11:20 A jak było, opowiem - widowisko (Polska,1969)

12:40 Maraton - film dokumentalny (Polska,1972)

14:05 Co nam zostało z tych lat: Bolesław Mierzejewski

14:30 Godzina z... Igą Cembrzyńską - talk show

15:40 Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

16:15 Studio Kultura - rozmowy: Olga Lipińska

17:05 Zielone kasztany - film obyczajowy (Polska,1985)

18:40 Portrety: Zawód - podróżnik na południe. Andrzej Stasiuk - film dokumentalny (Polska,2008)

19:30 Czytanie to awantura (1)

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Panorama kina światowego: Obsługiwałem angielskiego króla - komedia (Czechy,Słowacja,Niemcy,2006)

22:25 Nocne czytanie w wannie (1) - program artystyczny

22:40 Valeriy Sokolov - koncert (Francja,1990)

23:35 Informacje kulturalne

23:55 Videogalerie: MS2 (38)

01:05 Panorama kina światowego: Obsługiwałem angielskiego króla - komedia (Czechy,Słowacja,Niemcy,2006)

03:00 Nocne czytanie w wannie (1) - program artystyczny

03:15 Czytanie to awantura (1)

03:45 Valeriy Sokolov - koncert (Francja,1990)

04:35 Informacje kulturalne 

04:45 Pasmo kontemplacyjne (9)

05:45 Zakończenie programu

TVP Historia

08:05 Kalendarium historyczne: Boskość Stalina w świetle najnowszych badań - film dokumentalny (Polska,1998)

08:40 Polska z bocznej drogi: Zapalony strażak - reportaż

09:00 Quo vadis (6-ost.) - serial historyczny

09:50 "Quo vadis" - epos naszej ery - film dokumentalny (Polska,1998)

10:40 Smaki polskie

10:55 Smaki polskie

11:10 Zaproszenie: Nudy, panie Rajco?

11:40 Naprawdę jaka jesteś... Grażyna Szapołowska - widowisko kameralne

12:15 Sensacje XX wieku: Czerwony baron

12:40 Sensacje XX wieku: Hess

13:15 Zaproszenie: Frankenstein i Marianna

13:40 Misja specjalna - komedia wojenna (Polska,1987)

15:30 Rachela na Dworcu Gdańskim - film dokumentalny (Polska,2006)

16:30 Nasz reportaż: Moja Wisła... - reportaż (Polska,2009)

17:05 Historia i film: Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)

17:50 Historia i film: "Czterej pancerni i pies" - dyskusja

18:30 Sonda: Świetlne pomysły - program popularnonaukowy

19:00 Dziennik Telewizyjny - 5.03.1989

19:35 Polskie mundiale (1)

20:05 Piękna nieznajoma - melodramat (Polska,Rosja,1993)

21:45 Polska i świat z historią w tle: Zostanie po nas zamek - reportaż

22:05 Flesz historii (67)

22:25 Wielka gra - teleturniej

23:25 Dziennik Telewizyjny - 5.03.1989

00:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Makłowicz w podróży - (85) Irlandia Północna - "Tropem legend"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Afryka mojego dzieciństwa; film dokumentalny; reż.:Ewa  Misiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Las bliżej nas; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Urwisy z Doliny Młynów - Jaskinia Omasty; serial TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1985); Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Urwisy z Doliny Młynów - Przejażdżka; serial TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1985); Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.53, 10.33, 10.35
Panorama: 9:45
Pogoda: 9.00, 10.30; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:15 Tygodnik.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Galeria - odc. 14; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 535 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 64* - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Salon Polonii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Aleksandra jedzie do Polski; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Złotopolscy - odc. 381* Niekochani; Dla małoletnich od lat 12
16:10 WOK - Wszystko o Kulturze (21); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Galeria - odc. 14; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 EUROexpress; magazyn; STEREO, 16:9
17:55 Ostatni Taki Kresowiak; film dokumentalny; reż.:Henryj Janas, Tadeusz Wudzki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Skarby nieodkryte; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 535 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Proszę słonia - odc 2 - Pierwsze kroki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Życie nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:45 Afryka mojego dzieciństwa; film dokumentalny; reż.:Ewa  Misiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 14; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Urwisy z Doliny Młynów - Jaskinia Omasty (Jaskinia Omasty); serial TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1985); Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Urwisy z Doliny Młynów - Przejażdżka (Przejażdżka); serial TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1985); Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Proszę słonia - odc 2 - Pierwsze kroki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Życie nad rozlewiskiem - odc. 1/13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 EUROexpress; magazyn; STEREO, 16:9
04:15 Barwy szczęścia - odc. 535; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.