FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata? - magazyn poranny
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Moda na sukces (2609)- telenowela
08.40 Cedric - serial animowany, Francja
08.55 Andy Pandy - serial animowany, Wielka Brytania
09.05 Domisie: Gimnastykuj się codziennie - program dla dzieci
09.35 Łatek (69): Deszczowy duszek - serial animowany, Hiszpania
10.05 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (6) - serial sensacyjny
10.50 Telezakupy
11.20 Wpisani w krajobraz - magazyn
11.35 To trzeba wiedzieć - magazyn
11.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (978) - serial obyczajowy
12.35 Plebania (580) - serial obyczajowy
13.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
13.25 Sąsiedzi (2): Przeprawa przez morze - serial komediowy
13.55 Raj - magazyn dla młodzieży
14.20 Rzeczy i ludzie: Kirgistan - serial dokumentalny, Francja/Niemcy
15.00 Wiadomości
15.10 Tele-Nowela - program o książkach
15.15 Moda na sukces (2609)- telenowela
15.55 Audycje komitetów wyborczych
17.00 Teleexpress
17.20 Pod lupą - reportaż
17.30 Klan (983) - serial obyczajowy
18.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
18.25 Plebania (585) - serial obyczajowy
19.00 Lippy & Messy - język angielski dla dzieci
19.05 Wieczorynka: Bruno Brum Brum, Sali Mali - seriale animowane, Wielka Brytania
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i Prognoza pogody
20.15 Okruchy życia: Oczy kłamcy - film sensacyjny, USA 1996
21.55 Prezydent dla Polski - program publicystyczny
22.35 Wiadomości
22.45 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
23.00 Zawsze po 21 - magazyn reporterów
23.35 Backbeat - film biograficzny, Wielka Brytania 1993
01.15 Światowe dziedzictwo kultury (17): Ryga - Hanza, bursztyn, secesja - cykl dokumentalny, Niemcy 1999
01.30 Zakończenie programu

TVP 2
05.50 Złotopolscy (219): Sprawka Barbary - serial obyczajowy
06.15 10 minut tylko dla siebie - magazyn
06.30 Dwójka dzieciom: W Krainie Władcy Smoków (21/26) - serial przygodowy, Australia
06.55 Od przedszkola do Opola - program rozrywkowy
07.25 Dwójka dzieciom: Teletubisie (40/156) - serial dla dzieci, Wielka Brytania
07.55 Czterdziestolatek - 20 lat później (2/15): Głodówka, czyli zamykanie parasola - serial obyczajowy
09.00 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.10 Prognoza pogody
09.15 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.30 Panorama
09.35 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.55 M jak miłość (186) - serial obyczajowy
10.40 Pytanie na śniadanie - magazyn
11.15 Panorama, Prognoza pogody
11.25 Pytanie na śniadanie - magazyn
11.35 Studio Konkursu Chopinowskiego
11.45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Cztery pory smaku - magazyn kulinarny
12.15 Podziwiany i odtrącony- reportaż
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama, Prognoza pogody
13.15 O jak OT.TO na dobre i na złe (1) - program kabaretowy
14.05 Lokatorzy (17): Fałszywe nazwisko - serial komediowy
14.35 Wydarzenia, wydarzenia... - magazyn kulturalny
14.50 Audycje komitetów wyborczych
16.00 Panorama
16.20 M jak miłość (350) - serial obyczajowy
17.05 Kulisy serialu M jak miłość
17.15 Allo, Allo (16/57) - serial komediowy
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama, Prognoza pogody
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.35 Sportowe fascynacje - magazyn
20.00 Panorama - flesz
20.05 Zakochani - komedia romantyczna, Polska 1999
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport telegram
22.35 Prognoza pogody
22.40 Konfrontacja - magazyn
23.15 Alibi na środę: Twarde prawo - film sensacyjny, USA 2000
00.50 Gaza: strefa śmierci - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
02.10 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.55 TV Market
7.10 Interwencja
7.30 Ja się zastrzelę 5 (78) - serial komediowy
8.00 Zbuntowany anioł (197) - telenowela
8.55 Strażnik Teksasu (6) - serial sensacyjny
9.50 13. Posterunek (28) - serial komediowy
10.30 Czułość i kłamstwa (120) - serial obyczajowy
11.00 Samo życie (585) - serial obyczajowy
11.45 TV Market
12.00 Zbuntowany anioł (198) - telenowela
13.00 Ja się zastrzelę 5 (79) - serial komediowy
13.30 Świat według Bundych (122) - serial
14.00 Pierwsza miłość (148) - serial obyczajowy
14.45 Pensjonat pod Różą (73) - serial obyczajowy
15.45 Wydarzenia
16.05 Pogoda
16.10 Interwencja
16.30 Świat według Bundych (123) - serial komediowy
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (149) - serial obyczajowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Pogoda
19.30 Samo życie (586) - serial obyczajowy
20.15 Tango z aniołem (6) - serial obyczajowy
21.00 Zielona karta - komedia romantyczna, Francja-USA 1990 (ok. 21.30 Studio LOTTO)
23.20 Nasze dzieci
0.20 Biznes Wydarzenia
0.40 Pogoda
0.45 Granice strachu - reality show
1.45 Aquaz Music Zone
5.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Uwaga! - magazyn
6.20 Telesklep
7.00 Medicopter 117 (6) - serial sensacyjny, Niemcy
7.55 Gorzka zemsta (124) - telenowela, Kolumbia
8.50 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Graj o raj - teleturniej
11.05 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
11.35 Na Wspólnej (524) - serial obyczajowy, Polska
12.05 Rozmowy w toku - talk show
13.10 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.45 Medicopter 117 (7) - serial sensacyjny, Niemcy
14.45 Brygada ratunkowa (4) - serial sensacyjny, USA
15.45 Gorzka zemsta (125) - telenowela, Kolumbia
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! - magazyn
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
21.00 Na Wspólnej (525) - serial obyczajowy, Polska
21.30 Nico: Ponad prawem - film sensacyjny, USA 1988, reż. Andrew Davis, wyk. Steven Seagal, Pam Grier, Henry Silva, Daniel Faraldo, Sharon Stone, Nicholas Kusenko
23.35 Bez skazy (5) - serial sensacyjny, USA
0.35 Nocne igraszki
1.35 Uwaga! - magazyn
1.55 Telesklep
2.15 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.10 Program dnia
6.15 Telezakupy
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Podać rękę
8.15 Gość "3"
8.45 Gość dnia
9.00 Zagadkowe historie XX stulecia
9.55 To jest temat
10.10 Telezakupy
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Rozmówki wschodniograniczne
12.10 Książka miesiąca
12.35 Wokół Pacyfiku z Michaelem Palinem
13.45 Pogotowie twórczości, czyli jak twórczo rozwiązywać problemy
14.15 To jest temat
14.45 Gwiazdy sportu
15.00 Podwodna Polska
15.45 Zagadkowe historie XX stulecia
16.15 Rozmowa dnia
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Etos
17.50 Temat wiejski
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Rodno zemia
19.00 Gość "3"
19.10 Gmina Europa
19.25 Świat zamieszkały
20.00 Telekurier
20.50 Studio Pogoda
21.00 Echa dnia
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Z miast i miasteczek. Lębork - W sercu błękitnej natury
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Studio Pogoda
22.55 Kurier sportowy
23.05 Młodzież kontra
23.50 Fatalna miłość
1.25 Zakończenie prog.

TV 4
5.45 VIP - wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - mag.
6.35 Sztukateria - magazyn
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 TV Market
8.15 Pokemon - serial anim.
8.45 Benny Hill - serial
9.15 Bar Europa
9.45 Pasadena (6) - serial
10.45 Kinomaniak - mag.
11.15 Call TV
12.15 Bar Europa - reality show
13.00 Sztukateria - magazyn
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Pokemon - serial animowany
15.45 Buffy, postrach wampirów (27) - serial przygodowy
16.45 Reba (6) - serial komediowy
17.15 Benny Hill - serial komediowy
17.45 Bar Europa - reality show
18.15 Daję słowo - teleturniej
19.00 Muszkieterowie - nowe pokolenie (2) - serial przygodowy
20.00 Bar Europa - reality show
20.50 Komisarz Rex (3) - serial kryminalny
21.50 Chcę być piękna
22.50 Wydarzenia
23.00 Detektor - raport Czwórki
23.30 Pałac Wagabundów (3) - serial obyczajowy
24.00 Na rozkaz serca - thriller, USA 1992, reż. Michael Apted, wyk. Val Kilmer, Sam Shepard, Graham Greene, Fred Ward
2.30 Muzyczne listy - magazyn
3.20 Kinomaniak - magazyn
3.45 Joker - talk show
4.35 Zakończenie prog.

TVN 7
6.00 Nie ma sprawy (22) - serial obyczajowy, USA
6.55 Telesklep
7.30 Biały welon (117) - telenowela, Meksyk,
8.20 Mała księżniczka (89) - telenowela, Meksyk
9.15 Nie ma sprawy (23) - serial obyczajowy, USA
10.15 Tajemnice Smallville (16) - serial science fiction, USA-Kanada
11.15 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.20 Mała księżniczka (90) - telenowela, Meksyk
15.20 Biały welon (117) - telenowela, Meksyk
16.10 Dwóch i pół (3) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (9) - serial komediowy, USA
17.10 Medicopter 117 (3) - serial sensacyjny, Niemcy
18.10 Tajemnice Smallville (17) - serial science-fiction, USA-Kanada
19.10 Dwóch i pół (4) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (10) - serial komediowy, USA
20.10 Blask - film obyczajowy, Australia-Wlk. Brytania 1996, reż. Scott Hicks, wyk. Geoffrey Rush, Armin Mueller-Stahl, Lynn Redgrave, Noah Taylor, John Gielgud
22.25 Granice - serial fabularno-dokumentalny
22.55 Gra o życie - film obyczajowy, USA 1993, reż. Bruce Joel, wyk. Michael Keaton, Nicole Kidman, Bradley Whitford, Queen Latifah, Michael Constantine, Rebbecca Schull, Haing S. Ngor
1.20 Granice - serial fabularno-dokumentalny
1.45 Koniec programu

TVP Polonia
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.15 Prosto w oczy - program Moniki Olejnik
8.30 10 minut tylko dla siebie
8.40 Telezakupy
8.55 Budzik
9.25 Wierzę, wątpię, szukam
9.50 Ostoja
10.15 Natura 2000
10.35 Polskie miasta i miasteczka - Kołobrzeg
10.45 Spotkania z profesorem Zinem
11.05 Plus minus
11.30 Kochaj mnie (116)
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (970)
12.40 Plebania (273)
13.05 Wieści polonijne
13.20 Nos possumus. Kościół katolicki wobec władzy komunistycznej (5) - film dokumentalny
14.20 Ela od Kutschery - reportaż
14.50 Wybory Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
16.00 Budzik
16.30 Kwadrans na kawę
16.45 Studio Konkursu Chopinowskiego
17.00 Teleexpress
17.20 Prezydent dla Polski
17.30 Telezakupy
17.45 Wierzę, wątpię, szukam
18.15 Bliżej Europy
18.35 Świadkowie nieznanych historii: Kto weryfikował dziennikarzy w stanie wojennym? - program publicystyczny
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.00 Pogoda
20.10 Klan (970) - telenowela TVP
20.35 Plebania (273) - telenowela TVP
21.00 Polska karta
21.30 Egzamin z życia (5) - serial obyczajowy
22.20 Serce za uśmiech - Ciechocinek 2005 (2)
23.00 Kochaj mnie (116)
23.30 Panorama
23.50 Biznes
23.50 Sport telegram
23.55 Pogoda
24.00 Prosto w oczy - program Moniki Olejnik
0.15 Prezydent dla Polski - program publicystyczny
0.55 Chopin w Izraelu - reportaż
1.15-6.00 Powtórki

CANAL+

07:00 Łapu capu 

07:20 Diabelski młyn 

08:00 Szkoła rocka – komedia, USA/Niemcy 2003

09:55 Cudownie ocalony – komedia, Polska 2004 

11:35 Papi i dziewczyny – komedia, USA 2003 

13:00 Najlepsi z najlepszych – film sensacyjny, Francja 2003 

14:50 Indiana Jones i ostatnia krucjata – film przygodowy, USA 1989

17:00 Ławeczka – film obyczajowy, Polska 2004

18:30 Trio z Belleville – film animowany

20:00 Diabelski młyn

20:50 Łapu capu

21:00 Premiera: Czas wojny i pokoju – film obyczajowy, Kanada 2004

22:40 Premiera: Wolf’s Rain (19) – film animowany

23:15 Monster – dramat kryminalny, USA/Niemcy 2003

01:10 Efekt motyla – thriller, USA 2004

03:00 Helena trojańska (1) – dramat, Malta/Grecja/USA 2003


HBO

06:30 Zapomnienie – dramat obyczajowy, Kanada 2002

07:55 Podglądając Hollywood

08:25 Luter – film biograficzny, Niemcy 2003 

10:25 Na planie

10:55 Dom „Pod Różami” – dramat obyczajowy, Belgia/Holandia/Luksemburg 2002 

12:50 Nie ma jak w domu – komedia, Francja 2000 

14:25 Zobacz w HBO 

14:55 Cud w Lake Placid – dramat obyczajowy, USA 2004

17:10 Cinema, cinema

17:35 Kot pani Ashboro – film obycz., Kanada 2003

19:00 Premiera: Ty i ten głupek – komedia, Australia 2005

20:30 Podglądając Hollywood: Pamela Anderson

21:00 Hidalgo – Ocean ognia – film przyg., USA 2004

23:15 Luter – film biograficzny, Niemcy 2003

01:20 Freddy kontra Jason – horror, USA 2003

03:00 Nie ma róży bez kolców – film obyczajowy, Francja 2003

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.