FANDOM


(Dodawanie kategorii)
m
 
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
TVP 1
+
TVP 1<br />05:40 Moda na sukces - odc. 5860 (The Bold and the Beautiful ep. 5860); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:00 Moda na sukces - odc. 5861 (The Bold and the Beautiful ep. 5861); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:25 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Wambierzyce; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:55 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:15 Las bliżej nas - odc. 45 Jak wygląda praca drwala; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Dora poznaje świat - Zagubiona mapa, odc. 33 (.); serial animowany kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Pingwiny z Madagaskaru - Operacja igła, odc. 10 (Needle Point); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:00 iCarly - odc. 6 (iSpy a mean teacher); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />10:35 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 44 Kosmetyki -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:05 Szlakiem gwiazd - odc. 23 Czesław Mozil; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:30 Nie ma jak Polska - odc. 38 Warmińsko - Mazurskie - szlakiem Kopernika; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:55 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:25 Jaka to melodia? - odc. 2702; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:00 Blondynka - odc. 18 (seria II, odc. 5) - Trująca słodycz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:55 Zwierzęta świata - Enklawy dzikiej przyrody cz. 3. Amazonia (Nature’s Microworlds) -  txt. str. 777  29'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />14:35 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na biwaku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:10 Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! (The Flintstones in Viva Rock Vegas) -  txt. str. 777  87'; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Brian Levant; wyk.:Mark Addy, Stephane Baldwin, Kristen Johnson, Jane Krakowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:30 Ojciec Mateusz - odc. 126 - Słowo faceta (seria X odc. 5) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:25 Sąsiad na widelcu - /5/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:10 Smerfy w Jedynce - Smerfy - Czarodziej Smerf, odc. 6a (The Sorcerer Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:07 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Francji; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9<br />20:25 Komisarz Alex - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Więzy krwi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:25 Hit na sobotę - Tłumaczka (Interpreter) -  txt. str. 777  123'; thriller kraj prod.Francja, USA, Wielka Brytania, Niemcy (2008); reż.:Sydney Pollack; wyk.:Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener, Jesper Christensen; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:40 Żywe trupy [ser. III] - odc. 5/16 (The Walking Dead III, ep. 5, Say the Word); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18<br />00:30 Volare - Historia Domenico Modugno - odc. 4 (Volare - La grande storia di Domenico Modugno, 4 puntata) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:25 Admirał (Admirał)  119'; film biograficzny kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Andriej Krawczuk; wyk.:Konstantin Chabieński, Anna Kowalczuk, Elizawieta Bojarskaja, Richard Bohringer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />03:35 Siekierezada  78'; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:00 Piękniejsza Polska - /3/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:20 Zakończenie dnia
05:40 Moda na sukces - odc. 5860 (The Bold and the Beautiful ep. 5860); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
+
06:00 Moda na sukces - odc. 5861 (The Bold and the Beautiful ep. 5861); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
+
TVP 2<br />06:00 Tygrysy Europy - odc. 2/18 - Urodziny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:05 M jak miłość - odc. 1004; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 8.50 i Pogoda: 9.25, 9.55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin - 1/2 F (2):A. Radwańska - S Williams - studio; STEREO, 16:9, Na żywo<br />11:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin - 1/2 F (2):A. Radwańska - S Williams; STEREO, 16:9, Na żywo<br />12:35 Barwy szczęścia - odc. 978 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:05 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:00 Familiada - odc. 2059; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:10 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:40 Boscy w sieci - odc. 5 "Powrót z ogniska"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />15:44 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:55 Czas honoru - odc. 70 "Paczka z Berlina" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:55 Dzięki Bogu już weekend - (16); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:40 Pogoda; STEREO, 16:9<br />18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 66; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:05 Postaw na milion - odc. 66; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:05 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno - Górny Śląsk; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:05 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno - Mazowsze; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych<br />22:05 Dwanaście małp (Twelve monkeys)  124'; film science fiction kraj prod.USA (1995); reż.:Terry Gilliams, Janet Peoples; wyk.:Bruce Willis, Brad Pitt, Christopher Plummer, Madelaine Stowe; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:25 Enter Shikari - Przystanek Woodstock 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 To ja, złodziej  96'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2000); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />03:20 Requiem dla mordercy (Classy Kill (aka: Requiem for Murder))  90'; film kryminalny kraj prod.Kanada (1998); reż.:Douglas Jackson; wyk.:Molly Ringwald, Christopher Heyerdahl, Lynne Adams, Chris Mulkey; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />04:55 Zakończenie dnia
06:25 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Wambierzyce; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
+
06:55 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
Polsat<br />05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny<br />06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny<br />08.00 Dziewczyna z marzeniami - dramat obyczajowy, USA 2009<br />10.15 Ewa gotuje (195) - magazyn kulinarny<br />10.45 Scooby-Doo i najeźdźcy z kosmosu - film animowany, USA 2000<br />12.15 Jaś Fasola (11) - serial komediowy<br />12.45 Tylko muzyka. Must be the music 6 (5) - program rozrywkowy<br />14.45 To nie koniec świata! (4) - serial obyczajowy<br />15.45 2XL (5) - serial obyczajowy<br />16.45 Ślubna gorączka (5) - serial paradokumentalny<br />17.45 Fat Killers - zabójcy tłuszczu (5) - reality show<br />18.50 Wydarzenia<br />19.20 Sport - program informacyjny<br />19.25 Prognoza pogody<br />19.30 Świat według Kiepskich (329) - serial komediowy<br />20.05 Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów - film animowany, USA 2009<br />22.05 Zamiana - komedia, Polska/Rumunia/Czechy 2009<br />00.15 Mucha - horror SF, USA/Kanada/Wielka Brytania 1986<br />02.15 Dziewczyny z fortuną - teleturniej<br />03.15 Tajemnice losu - program rozrywkowy
07:15 Las bliżej nas - odc. 45 Jak wygląda praca drwala; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
TVN<br />05.35 Uwaga! - magazyn reporterów<br />05.50 Mango - telezakupy<br />07.55 Kobieta na krańcu świata (4) - serial dokumentalny<br />08.30 Dzień dobry TVN - magazyn<br />11.00 Na Wspólnej (1796, 1797) - serial obyczajowy<br />12.50 Ugotowani (4) - program kulinarno-rozrywkowy<br />13.50 Perfekcyjna pani domu (5) - program rozrywkowy<br />14.50 MasterChef (5) - reality show<br />15.55 Przepis na życie (5) - serial obyczajowy<br />16.55 Bitwa o dom (5) - reality show<br />18.00 Kuchenne rewolucje (5) - program rozrywkowy<br />19.00 Fakty<br />19.25 Sport<br />19.35 Pogoda<br />19.45 Uwaga! - magazyn reporterów<br />20.00 Mam talent! (5) - program rozrywkowy<br />21.40 Pożyczony narzeczony - komedia romantyczna, USA 2011<br />00.00 Koszmar z ulicy Wiązów - horror, USA 2010<br />02.00 Uwaga! - magazyn reporterów<br />02.15 Arkana magii (1065) - interaktywny program rozrywkowy<br />03.35 Zakończenie programu
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
+
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
TV Polonia<br />06:35 Złotopolscy - odc. 784* - Taca grubasa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Złotopolscy - odc. 785* - Misja Wieśka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:25 Złotopolscy - odc. 786* - Tajemnice służbowe Marylki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:55 Złotopolscy - odc. 787* - Kacper odpuszcza glinie; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:20 Złotopolscy - odc. 788* - Zaskakująco dobre wyniki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />09:40 Szatan z siódmej klasy - odc. 1 - Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Kazimierz Tarnas; wyk.:Bartosz Fajge, Katarzyna Bator, Wojciech Malajkat, Krzysztof Globisz, Katarzyna Pypno, Tytus Hołdys, Marek Serdiukow, Tomasz Koźlik, Paweł Jakowlew, Łukasz Jaźwiec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />10:35 Polonia w Komie - Noemi - USA  (328); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:45 Załoga Eko - II - odc. 5 - W wielkim mieście; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:15 Chłopi - odc. 2/13 - Jarmark -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />12:10 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:40 Ojciec Mateusz - odc. 79 - Rodzinne więzy -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:00 Na dobre i na złe - odc. 528 - W otwarte karty; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:00 Exodus Warszawy 1944  48'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />16:00 Kulturalni PL - (161); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:25 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9<br />17:55 M jak miłość - odc. 992; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:50 Festiwal Twórczości KOROWÓD 2010 - "Koncert pieśni łagodnych" - koncert piosenek Wojtka Bellona; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:40 Dobranocka - Bolek i Lolek w Europie - Pod kraterem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:25 Sport; STEREO, 16:9<br />20:30 Pogoda; STEREO<br />20:45 Miasto z morza - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (16); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:40 Kino Mistrzów - Aria dla atlety  98'; film fabularny kraj prod.Polska (1979); reż.:Filip Bajon; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Pola Raksa, Roman Wilhelmi, Bogusz Bilewski, Wojciech Pszoniak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:50 M jak miłość - odc. 992; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:40 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek w Europie - Pod kraterem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:20 Sport; STEREO, 16:9<br />02:25 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:35 Miasto z morza - odc. 4/4; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:50 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (16); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:25 Kino Mistrzów - Aria dla atlety  98'; film fabularny kraj prod.Polska (1979); reż.:Filip Bajon; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Pola Raksa, Roman Wilhelmi, Bogusz Bilewski, Wojciech Pszoniak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />06:05 Zakończenie dnia
08:55 Dora poznaje świat - Zagubiona mapa, odc. 33 (.); serial animowany kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
 
09:30 Pingwiny z Madagaskaru - Operacja igła, odc. 10 (Needle Point); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
 
10:00 iCarly - odc. 6 (iSpy a mean teacher); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
10:35 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 44 Kosmetyki - txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
11:05 Szlakiem gwiazd - odc. 23 Czesław Mozil; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
11:30 Nie ma jak Polska - odc. 38 Warmińsko - Mazurskie - szlakiem Kopernika; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
11:55 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
12:25 Jaka to melodia? - odc. 2702; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
13:00 Blondynka - odc. 18 (seria II, odc. 5) - Trująca słodycz - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
13:55 Zwierzęta świata - Enklawy dzikiej przyrody cz. 3. Amazonia (Nature’s Microworlds) - txt. str. 777 29'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
14:35 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na biwaku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
15:10 Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! (The Flintstones in Viva Rock Vegas) - txt. str. 777 87'; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Brian Levant; wyk.:Mark Addy, Stephane Baldwin, Kristen Johnson, Jane Krakowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
 
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
 
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 126 - Słowo faceta (seria X odc. 5) - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
18:25 Sąsiad na widelcu - /5/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
19:10 Smerfy w Jedynce - Smerfy - Czarodziej Smerf, odc. 6a (The Sorcerer Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
 
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
 
20:00 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
 
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
20:07 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Francji; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
20:10 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
 
20:25 Komisarz Alex - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Więzy krwi - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
21:25 Hit na sobotę - Tłumaczka (Interpreter) - txt. str. 777 123'; thriller kraj prod.Francja, USA, Wielka Brytania, Niemcy (2008); reż.:Sydney Pollack; wyk.:Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener, Jesper Christensen; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
23:40 Żywe trupy [ser. III] - odc. 5/16 (The Walking Dead III, ep. 5, Say the Word); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
 
00:30 Volare - Historia Domenico Modugno - odc. 4 (Volare - La grande storia di Domenico Modugno, 4 puntata) - txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
01:25 Admirał (Admirał) 119'; film biograficzny kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Andriej Krawczuk; wyk.:Konstantin Chabieński, Anna Kowalczuk, Elizawieta Bojarskaja, Richard Bohringer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
03:35 Siekierezada 78'; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
05:00 Piękniejsza Polska - /3/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
05:20 Zakończenie dnia
 
TVP 2
 
06:00 Tygrysy Europy - odc. 2/18 - Urodziny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
07:05 M jak miłość - odc. 1004; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 8.50 i Pogoda: 9.25, 9.55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
10:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin - 1/2 F (2):A. Radwańska - S Williams - studio; STEREO, 16:9, Na żywo
 
11:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin - 1/2 F (2):A. Radwańska - S Williams; STEREO, 16:9, Na żywo
 
12:35 Barwy szczęścia - odc. 978 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
13:05 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
14:00 Familiada - odc. 2059; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
14:40 Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
15:10 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
15:40 Boscy w sieci - odc. 5 "Powrót z ogniska"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
15:44 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
15:55 Czas honoru - odc. 70 "Paczka z Berlina" - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
16:55 Dzięki Bogu już weekend - (16); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
 
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
 
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
 
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 66; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
19:05 Postaw na milion - odc. 66; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
20:05 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno - Górny Śląsk; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
 
21:05 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno - Mazowsze; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
 
22:05 Dwanaście małp (Twelve monkeys) 124'; film science fiction kraj prod.USA (1995); reż.:Terry Gilliams, Janet Peoples; wyk.:Bruce Willis, Brad Pitt, Christopher Plummer, Madelaine Stowe; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
00:25 Enter Shikari - Przystanek Woodstock 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
01:30 To ja, złodziej 96'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2000); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
03:20 Requiem dla mordercy (Classy Kill (aka: Requiem for Murder)) 90'; film kryminalny kraj prod.Kanada (1998); reż.:Douglas Jackson; wyk.:Molly Ringwald, Christopher Heyerdahl, Lynne Adams, Chris Mulkey; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
04:55 Zakończenie dnia
 
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2013 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2013 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2013 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2013 roku]]

Aktualna wersja na dzień 18:52, mar 29, 2020

TVP 1
05:40 Moda na sukces - odc. 5860 (The Bold and the Beautiful ep. 5860); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Moda na sukces - odc. 5861 (The Bold and the Beautiful ep. 5861); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Wambierzyce; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Las bliżej nas - odc. 45 Jak wygląda praca drwala; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Dora poznaje świat - Zagubiona mapa, odc. 33 (.); serial animowany kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Pingwiny z Madagaskaru - Operacja igła, odc. 10 (Needle Point); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 iCarly - odc. 6 (iSpy a mean teacher); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 44 Kosmetyki -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Szlakiem gwiazd - odc. 23 Czesław Mozil; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Nie ma jak Polska - odc. 38 Warmińsko - Mazurskie - szlakiem Kopernika; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Jaka to melodia? - odc. 2702; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Blondynka - odc. 18 (seria II, odc. 5) - Trująca słodycz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Zwierzęta świata - Enklawy dzikiej przyrody cz. 3. Amazonia (Nature’s Microworlds) -  txt. str. 777  29'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:35 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na biwaku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! (The Flintstones in Viva Rock Vegas) -  txt. str. 777  87'; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Brian Levant; wyk.:Mark Addy, Stephane Baldwin, Kristen Johnson, Jane Krakowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 126 - Słowo faceta (seria X odc. 5) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Sąsiad na widelcu - /5/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Smerfy w Jedynce - Smerfy - Czarodziej Smerf, odc. 6a (The Sorcerer Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Francji; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Komisarz Alex - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Więzy krwi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Hit na sobotę - Tłumaczka (Interpreter) -  txt. str. 777  123'; thriller kraj prod.Francja, USA, Wielka Brytania, Niemcy (2008); reż.:Sydney Pollack; wyk.:Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener, Jesper Christensen; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Żywe trupy [ser. III] - odc. 5/16 (The Walking Dead III, ep. 5, Say the Word); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
00:30 Volare - Historia Domenico Modugno - odc. 4 (Volare - La grande storia di Domenico Modugno, 4 puntata) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Admirał (Admirał)  119'; film biograficzny kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Andriej Krawczuk; wyk.:Konstantin Chabieński, Anna Kowalczuk, Elizawieta Bojarskaja, Richard Bohringer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Siekierezada  78'; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Piękniejsza Polska - /3/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Tygrysy Europy - odc. 2/18 - Urodziny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1004; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 8.50 i Pogoda: 9.25, 9.55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin - 1/2 F (2):A. Radwańska - S Williams - studio; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin - 1/2 F (2):A. Radwańska - S Williams; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Barwy szczęścia - odc. 978 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2059; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Boscy w sieci - odc. 5 "Powrót z ogniska"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:44 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Czas honoru - odc. 70 "Paczka z Berlina" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dzięki Bogu już weekend - (16); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 66; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 66; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno - Górny Śląsk; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno - Mazowsze; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Dwanaście małp (Twelve monkeys)  124'; film science fiction kraj prod.USA (1995); reż.:Terry Gilliams, Janet Peoples; wyk.:Bruce Willis, Brad Pitt, Christopher Plummer, Madelaine Stowe; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Enter Shikari - Przystanek Woodstock 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 To ja, złodziej  96'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2000); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Requiem dla mordercy (Classy Kill (aka: Requiem for Murder))  90'; film kryminalny kraj prod.Kanada (1998); reż.:Douglas Jackson; wyk.:Molly Ringwald, Christopher Heyerdahl, Lynne Adams, Chris Mulkey; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
08.00 Dziewczyna z marzeniami - dramat obyczajowy, USA 2009
10.15 Ewa gotuje (195) - magazyn kulinarny
10.45 Scooby-Doo i najeźdźcy z kosmosu - film animowany, USA 2000
12.15 Jaś Fasola (11) - serial komediowy
12.45 Tylko muzyka. Must be the music 6 (5) - program rozrywkowy
14.45 To nie koniec świata! (4) - serial obyczajowy
15.45 2XL (5) - serial obyczajowy
16.45 Ślubna gorączka (5) - serial paradokumentalny
17.45 Fat Killers - zabójcy tłuszczu (5) - reality show
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (329) - serial komediowy
20.05 Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów - film animowany, USA 2009
22.05 Zamiana - komedia, Polska/Rumunia/Czechy 2009
00.15 Mucha - horror SF, USA/Kanada/Wielka Brytania 1986
02.15 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
03.15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn reporterów
05.50 Mango - telezakupy
07.55 Kobieta na krańcu świata (4) - serial dokumentalny
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Na Wspólnej (1796, 1797) - serial obyczajowy
12.50 Ugotowani (4) - program kulinarno-rozrywkowy
13.50 Perfekcyjna pani domu (5) - program rozrywkowy
14.50 MasterChef (5) - reality show
15.55 Przepis na życie (5) - serial obyczajowy
16.55 Bitwa o dom (5) - reality show
18.00 Kuchenne rewolucje (5) - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn reporterów
20.00 Mam talent! (5) - program rozrywkowy
21.40 Pożyczony narzeczony - komedia romantyczna, USA 2011
00.00 Koszmar z ulicy Wiązów - horror, USA 2010
02.00 Uwaga! - magazyn reporterów
02.15 Arkana magii (1065) - interaktywny program rozrywkowy
03.35 Zakończenie programu

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 784* - Taca grubasa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 785* - Misja Wieśka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 786* - Tajemnice służbowe Marylki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Złotopolscy - odc. 787* - Kacper odpuszcza glinie; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 788* - Zaskakująco dobre wyniki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:40 Szatan z siódmej klasy - odc. 1 - Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Kazimierz Tarnas; wyk.:Bartosz Fajge, Katarzyna Bator, Wojciech Malajkat, Krzysztof Globisz, Katarzyna Pypno, Tytus Hołdys, Marek Serdiukow, Tomasz Koźlik, Paweł Jakowlew, Łukasz Jaźwiec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Polonia w Komie - Noemi - USA  (328); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Załoga Eko - II - odc. 5 - W wielkim mieście; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Chłopi - odc. 2/13 - Jarmark -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 79 - Rodzinne więzy -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 528 - W otwarte karty; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Exodus Warszawy 1944  48'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL - (161); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 992; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Festiwal Twórczości KOROWÓD 2010 - "Koncert pieśni łagodnych" - koncert piosenek Wojtka Bellona; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Bolek i Lolek w Europie - Pod kraterem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO
20:45 Miasto z morza - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (16); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Kino Mistrzów - Aria dla atlety  98'; film fabularny kraj prod.Polska (1979); reż.:Filip Bajon; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Pola Raksa, Roman Wilhelmi, Bogusz Bilewski, Wojciech Pszoniak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 992; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek w Europie - Pod kraterem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Miasto z morza - odc. 4/4; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (16); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Kino Mistrzów - Aria dla atlety  98'; film fabularny kraj prod.Polska (1979); reż.:Filip Bajon; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Pola Raksa, Roman Wilhelmi, Bogusz Bilewski, Wojciech Pszoniak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.