FANDOM


(Dodano nową stronę „TVP 1 05:45 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 06:05 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial ...”)
 
m
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
TVP 1
+
TVP 1<br />05:45 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />06:05 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja<br />08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 15 Wyprawa na Komodo -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:55 Stawka większa niż życie - odc. 5/18 - Ostatnia szansa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />11:05 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />11:25 Lidzbark 2014 - piosenki Kabaretu Potem - tam i z powrotem /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .<br />11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 496) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja<br />12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />12:45 Klara i Franciszek - odc. 4/4 (Chiara e Francesco, 4 puntata) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 BBC w Jedynce - Pingwiny w ukrytej kamerze Odc. 2. Pierwsze kroki (Penguins - Spy in Huddle); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />14:55 Ratatuj (Ratatouille) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />16:50 WF jest fajny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:30 Komisarz Alex - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Bratobójstwo -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:30 Jaka to melodia? - odc. 2930; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:05 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Francji; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9<br />20:25 Blondynka - odc. 31 (seria III, odc. 5) - W sidłach -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:30 Rolnik szuka żony /5/; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:25 Casino Royale (Casino Royale) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.USA (2006); reż.:Martin Campbell; wyk.:Daniel Craig, Eva Green, Mads Mikkelsen, Judi Dench, Jeffrey Wright; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />01:00 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:30 Pogorzelisko (Incendies (aka Scorched)); dramat kraj prod.Kanada, Francja (2009); reż.:Denis Villeneuve; wyk.:Lubna Azabal, Allen Altman, Maxim Gaudette, Melissa Desormeaux-Poulin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />03:50 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 5/16 (The Walking Dead IV, ep. 5, Internment); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18<br />04:30 Zakończenie dnia
05:45 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
+
06:05 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
+
TVP 2<br />05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />06:10 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 17 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 17 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:45 100% Natury - odc. 3 - Gmina Górowo Iławeckie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:20 M jak miłość - odc. 1082; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:15 Barwy szczęścia - odc. 1168 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:45 Barwy szczęścia - odc. 1169 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />09:25 Kultura, głupcze (108); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />10:00 Rodzinne oglądanie - Co je połączyło? Najdziwniejsze pary świata - odc. 1/2 (Animal odd couples - ep. 1/2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Barny Revill; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />11:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:40 Makłowicz w podróży - Morawy (161) "Na południu"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:20 Gwiazdy w południe - Poszukiwany, poszukiwana -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1972); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Adam Mularczyk, Wojciech Siemion, Jolanta Wołłejko, Bohdan Łazuka, Jerzy Januszkiewicz, Jan Kobuszewski, Wojciech Pokora, Jolanta Bohdaj, Maria Chwalibóg, Wiesław Gołas; 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:00 Familiada - odc. 2140 Turniej Mistrzów - Odcinek Jubileuszowy; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:45 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (9) Górny Śląsk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:35 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (10) Warszawa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:25 Na dobre i na złe - odc. 568 Oswoić ból; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 4/26 "Oddajcie mi dziecko" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:40 Pogoda; STEREO, 16:9<br />18:55 O mnie się nie martw - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia: Co leci w sieci - Poświęcenie; program rozrywkowo-kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 5 "Modlitwa o życie" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:55 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 5 "Wyzwolenie Gęsiówki"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />22:10 Nagroda Literacka NIKE - gala; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:15 Studio Teatralne Dwójki - Perły Millennium: - (A)POLLONIA reż. Krzysztof Warlikowski (cz. 2); reż.:Manuelle Blanc, Krzysztof Warlikowski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Kalita, Jacek Poniedziałek, Maciej Stuhr, Magdalena Popławska, Ewa Dałkowska, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Wojciech Kalarus, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />00:35 Magia kłamstwa - odc. 18 (Lie to me s. II ep. 5 (Grievous Bodily Harm)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:30 Spadek (Inheritance); film obyczajowy kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2005); reż.:Edward Porembny; wyk.:Tomas Norstrom, Krzysztof Kolberger, Anna Powierza, Maciej Kowalewski, Dariusz Odija, Paweł Burczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />02:55 Zakończenie dnia
06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
+
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
+
TVP Katowice<br />07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 355; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:15 Reportaż<br />07:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:05 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:35 Rączka gotuje; magazyn kulinarny<br />09:00 Dla niesłyszących - Misja: Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />09:20 Mój pies i inne zwierzaki<br />09:30 Co u nas?<br />09:35 Pobaw się ze mną; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:55 Pogoda -<br />10:00 Za miastem<br />10:15 Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 7 - Judo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />10:35 Rączka gotuje<br />11:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 27; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:30 Kultowe rozmowy - odc. 47; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wokół nas - pogoda<br />12:05 Głos Regionów<br />12:55 Co u nas?<br />13:05 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:35 Żużel - Nice Polska Liga: Finał (2), Na żywo<br />13:45 Żużel - Nice Polska Liga: Finał (2), Na żywo<br />16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo<br />16:55 Wokół nas - pogoda<br />17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7<br />17:30 Z Telewizją Katowice dookoła świata<br />17:55 POGODA<br />18:00 Męska strefa; magazyn<br />18:30 Aktualności<br />18:50 Czas na jazdę; magazyn<br />19:05 Wieczorne wiadomości sportowe<br />19:20 Magazyn Meteo<br />19:25 Koncert życzeń<br />20:10 A życie toczy się dalej...<br />20:45 Gramy dla Was<br />21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:10 Pogoda -<br />21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo<br />21:40 Pogoda -<br />21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 355; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:00 Aktualności Wieczorne<br />22:15 Wiadomości sport weekend<br />22:40 POGODA<br />22:45 Gramy dla Was<br />23:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:35 Wielkopolski Park Narodowy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7<br />01:05 Wokół nas - pogoda<br />01:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:25 Pogoda -<br />01:25 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9<br />01:45 Pogoda -<br />01:50 Parada oszustów - odc. 3/4 - Tajny detektyw; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />03:05 Wokół nas - pogoda<br />03:10 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:40 Głos Regionów<br />04:30 Wokół nas - pogoda<br />04:40 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />05:30 Wokół nas - pogoda<br />05:35 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
+
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
Polsat<br />5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny<br />6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny<br />8:00 Scooby-Doo: Strachy i patałachy - komedia, Kanada/USA 2009<br />9:45 Iniemamocni - film animowany, USA 2004<br />12:05 Błękitna laguna - film obyczajowy, USA 1980<br />14:15 Top Chef 3 (4) - reality show<br />15:45 Rozmowy nocą - komedia, Polska 2008<br />17:45 Nasz nowy dom (26) - reality show<br />18:50 Wydarzenia<br />19:20 Sport<br />19:25 Pogoda - program informacyjny<br />19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny<br />20:05 Tylko muzyka. Must be the music 8 (3) - program rozrywkowy<br />22:05 Kości 9 (182) - serial kryminalny<br />23:05 Na fali - film sensacyjny, USA 1991<br />1:35 Magazyn sportowy<br />3:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 15 Wyprawa na Komodo - txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
TVN<br />5.30 Uwaga! - program interwencyjny<br />5.50 Mango - Telezakupy<br />7.55 Maja w ogrodzie<br />8.25 Akademia ogrodnika<br />8.30 Dzień dobry TVN - magazyn<br />11.00 Kobieta na krańcu świata<br />11.35 Co za tydzień - magazyn<br />12.10 Kto poślubi mojego syna?<br />13.10 Mam talent<br />14.50 Agent Cody Banks II: Cel Londyn - film przygodowy, USA 2004<br />17.00 Ugotowani - dokładka<br />18.00 Mama kontra mama<br />19.00 Fakty, Sport<br />19.30 Rajd Maroka<br />19.45 Uwaga! - program interwencyjny<br />20.00 MasterChef - program rozrywkowy<br />21.00 Lekarze - serial obyczajowy<br />22.00 Na językach - magazyn<br />23.00 Oszukać przeznaczenie - horror, USA 2000<br />1.05 Kuchenne rewolucje<br />2.05 Rajd Maroka<br />2.10 Uwaga! - program interwencyjny<br />2.25 Sekrety Magii<br />3.50 Przerwa w nadawaniu
09:55 Stawka większa niż życie - odc. 5/18 - Ostatnia szansa - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
+
11:05 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
+
TVP Info<br />05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo<br />07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />09:41 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo<br />09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo<br />10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />10:15 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo<br />11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo<br />11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9<br />12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo<br />12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo<br />12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9<br />13:00 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo<br />13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9<br />14:00 Tak to się robi; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />14:15 Reportaż TVP INFO - Freedom Express; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo<br />14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9<br />15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo<br />15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo<br />15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9<br />15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo<br />16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />18:00 Reguły gry - Opieka transgraniczna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:30 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />18:57 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo<br />19:12 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo<br />19:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />19:23 Pożyteczni.pl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />21:40 STUDIO LOTTO<br />21:48 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo<br />21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo<br />23:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9<br />00:10 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9<br />00:35 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:55 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9<br />03:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9<br />04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9<br />05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Lidzbark 2014 - piosenki Kabaretu Potem - tam i z powrotem /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
+
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
+
TV Polonia<br />06:00 Galeria - odc. 172; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:25 Dwie strony medalu - odc. 101; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:50 Dwie strony medalu - odc. 102 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:15 Dwie strony medalu - odc. 103 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:45 Dwie strony medalu - odc. 104 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (67); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:50 Zapiski Łazęgi - Widzeńsko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:05 Mama - nic - odc. 2/4 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7<br />09:40 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:10 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP kraj prod.Polska (1982); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:30 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - XY; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 496) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja<br />12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />12:35 Polonia w Komie - Ameryka - Pardelaa (575); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:45 Pod Tatrami - Trebunie Tutki; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia w Oławie; STEREO, 16:9, Transmisja<br />14:20 XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2014 - Koncert Galowy "Wierni Rzeszowowi" cz. 1; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:20 Okrasa łamie przepisy - Sandomierz pachnący serem -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />16:05 Skarby prowincji II - odc. 1; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:25 Ocalony świat - odc. 5* Dzikość w sercu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9<br />17:50 M jak miłość - odc. 1071; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:45 47. Festiwal im Jana Kiepury w Krynicy; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Mały szpieg, odc. 16 (The chief spy); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:25 Sport; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:45 Ranczo - odc. 96* (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />23:00 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Ocalony świat - odc. 5* Dzikość w sercu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:30 Skarby prowincji II - odc.1; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:50 M jak miłość - odc. 1071; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Mały szpieg, odc. 16 (The chief spy); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:20 Sport; STEREO, 16:9<br />02:25 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:40 Ranczo - odc. 96* (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:45 Kulturalni PL - (213); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:40 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - XY; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 496) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
+
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
+
TVP ABC<br />05:35 Bolek i Lolek w Europie - W Hiszpanii, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />05:50 Miś Kudłatek - Podwórko, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />06:05 Smerfy - Skamieniałe Smerfy, odc. 103 (Petrified Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych<br />06:35 Masz wiadomość! - odc. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:05 Pszczółka Maja - odc. 72 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Austria, Japonia, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych<br />07:35 Nela Mała Reporterka - odc. 14 Góry Semien -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:50 Przyjaciele lasu - odc. 15; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:10 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:20 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:25 ABC Wszystko wie - odc. 5; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:35 Domisie - odc. 312 Domisiowy cyrk; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:05 Misiowanki - odc.  35 Proszę i dziękuję (Say please and thank you) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:35 Smerfy - Skamieniałe Smerfy, odc. 103 (Petrified Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych<br />10:05 Reksio - Reksio nauczyciel, odc. 34; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />10:20 Pszczółka Maja - Wszystko czyste, odc. 19 (Bee Clean); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:35 O czym one mówią - odc. 3; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:40 Masz wiadomość! - odc. 5 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:10 Ziarno -  Św. Benedykt; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:40 Nela Mała Reporterka - odc. 14 Góry Semien -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:55 Przyjaciele lasu - odc. 15; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:15 Maks i Ruby - Ciasta króliczków 8 (Bunny cakes); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:45 Domisie - odc. 312 Domisiowy cyrk; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:15 Misiowanki - odc.  34 Tańczmy (Gotta dance) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:45 Smerfy - Magiczna igła, odc. 102 (Tailor’s Magic Needle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych<br />14:15 Reksio - Reksio sadownik, odc. 33; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />14:25 Pszczółka Maja - Wszystko czyste, odc. 19 (Bee Clean); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 O czym one mówią - odc. 3; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 5 Mydło wszystko umyje; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:10 A ja jestem - Struś; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:20 Billy - kot, seria II - Wszystko dla sztuki, odc. 8 (For Art’s Sake); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />15:50 Petersburski Music Show - odc. 5; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:25 Pszczółka Maja - odc. 73 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Japonia, Austria, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych<br />16:50 O czym one mówią - odc. 3; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:00 Papierowy teatrzyk - Trzy piórka; magazyn; Dla małoletnich od lat 7<br />17:15 Tom and Keri - The Sunhat, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:25 Świnka Peppa, seria II - Warsztat pana Psa Lewarka, odc. 17 (Grandad dogs garage, ep. 17); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Maks i Ruby - Ruby sprzedaje lemoniadę  12 (Ruby?s lemonade stand) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:00 Domisie - Co jest w środku; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:30 Misiowanki - odc.  36 Obóz w górach (White water adventure) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:00 Wieczorynka - Smerfy - Troskobrodawki Papy Smerfa, odc. 104 (Papa's Worrywarts); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych<br />19:25 Wieczorynka - Reksio - Reksio wybawca, odc. 35; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Trzask, odc. 20 (Crack!)); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:45 Wieczorynka - Bolek i Lolek na wakacjach - Lunapark, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:05 Masza i niedźwiedź - Podrzutek, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />20:15 Billy - kot, seria II - Światło! Kamera! Akcja!, odc. 9 (Lights! Camera! Action!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />20:45 Gruby - odc. 2/7 Szkoła -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7<br />21:20 Na kłopoty... ABC - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych 21:50 Masza i niedźwiedź - Pierwsza klasa, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />22:00 SOS dla czterech łap - odc. 5; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 39 Metro -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:05 Smerfy - Troskobrodawki Papy Smerfa, odc. 104 (Papa's Worrywarts); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych<br />23:30 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:35 Zakończenie dnia
12:45 Klara i Franciszek - odc. 4/4 (Chiara e Francesco, 4 puntata) - txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
13:50 BBC w Jedynce - Pingwiny w ukrytej kamerze Odc. 2. Pierwsze kroki (Penguins - Spy in Huddle); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
14:55 Ratatuj (Ratatouille) - txt. str. 777; film animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
16:50 WF jest fajny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
 
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
 
17:30 Komisarz Alex - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Bratobójstwo - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
18:30 Jaka to melodia? - odc. 2930; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
 
20:00 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
 
20:05 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Francji; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
20:10 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
 
20:25 Blondynka - odc. 31 (seria III, odc. 5) - W sidłach - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
21:30 Rolnik szuka żony /5/; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
22:25 Casino Royale (Casino Royale) - txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.USA (2006); reż.:Martin Campbell; wyk.:Daniel Craig, Eva Green, Mads Mikkelsen, Judi Dench, Jeffrey Wright; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
01:00 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
01:30 Pogorzelisko (Incendies (aka Scorched)); dramat kraj prod.Kanada, Francja (2009); reż.:Denis Villeneuve; wyk.:Lubna Azabal, Allen Altman, Maxim Gaudette, Melissa Desormeaux-Poulin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
03:50 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 5/16 (The Walking Dead IV, ep. 5, Internment); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
 
04:30 Zakończenie dnia
 
TVP 2
 
05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
06:10 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 17 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 17 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
06:45 100% Natury - odc. 3 - Gmina Górowo Iławeckie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
07:20 M jak miłość - odc. 1082; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
08:15 Barwy szczęścia - odc. 1168 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
08:45 Barwy szczęścia - odc. 1169 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
09:25 Kultura, głupcze (108); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
10:00 Rodzinne oglądanie - Co je połączyło? Najdziwniejsze pary świata - odc. 1/2 (Animal odd couples - ep. 1/2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Barny Revill; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
11:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce - txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
11:40 Makłowicz w podróży - Morawy (161) "Na południu"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
12:20 Gwiazdy w południe - Poszukiwany, poszukiwana - txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1972); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Adam Mularczyk, Wojciech Siemion, Jolanta Wołłejko, Bohdan Łazuka, Jerzy Januszkiewicz, Jan Kobuszewski, Wojciech Pokora, Jolanta Bohdaj, Maria Chwalibóg, Wiesław Gołas; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
14:00 Familiada - odc. 2140 Turniej Mistrzów - Odcinek Jubileuszowy; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
14:45 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (9) Górny Śląsk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
15:35 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (10) Warszawa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
16:25 Na dobre i na złe - odc. 568 Oswoić ból; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 4/26 "Oddajcie mi dziecko" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
 
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
 
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
 
18:55 O mnie się nie martw - odc. 5 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia: Co leci w sieci - Poświęcenie; program rozrywkowo-kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 5 "Modlitwa o życie" - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
21:55 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 5 "Wyzwolenie Gęsiówki"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
22:10 Nagroda Literacka NIKE - gala; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
23:15 Studio Teatralne Dwójki - Perły Millennium: - (A)POLLONIA reż. Krzysztof Warlikowski (cz. 2); reż.:Manuelle Blanc, Krzysztof Warlikowski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Kalita, Jacek Poniedziałek, Maciej Stuhr, Magdalena Popławska, Ewa Dałkowska, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Wojciech Kalarus, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
00:35 Magia kłamstwa - odc. 18 (Lie to me s. II ep. 5 (Grievous Bodily Harm)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
01:30 Spadek (Inheritance); film obyczajowy kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2005); reż.:Edward Porembny; wyk.:Tomas Norstrom, Krzysztof Kolberger, Anna Powierza, Maciej Kowalewski, Dariusz Odija, Paweł Burczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
02:55 Zakończenie dnia
 

Aktualna wersja na dzień 10:43, kwi 2, 2020

TVP 1
05:45 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 15 Wyprawa na Komodo -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Stawka większa niż życie - odc. 5/18 - Ostatnia szansa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:05 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:25 Lidzbark 2014 - piosenki Kabaretu Potem - tam i z powrotem /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 496) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Klara i Franciszek - odc. 4/4 (Chiara e Francesco, 4 puntata) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 BBC w Jedynce - Pingwiny w ukrytej kamerze Odc. 2. Pierwsze kroki (Penguins - Spy in Huddle); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:55 Ratatuj (Ratatouille) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 WF jest fajny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Bratobójstwo -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia? - odc. 2930; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Francji; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 31 (seria III, odc. 5) - W sidłach -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Rolnik szuka żony /5/; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Casino Royale (Casino Royale) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.USA (2006); reż.:Martin Campbell; wyk.:Daniel Craig, Eva Green, Mads Mikkelsen, Judi Dench, Jeffrey Wright; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Pogorzelisko (Incendies (aka Scorched)); dramat kraj prod.Kanada, Francja (2009); reż.:Denis Villeneuve; wyk.:Lubna Azabal, Allen Altman, Maxim Gaudette, Melissa Desormeaux-Poulin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 5/16 (The Walking Dead IV, ep. 5, Internment); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 17 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 17 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 100% Natury - odc. 3 - Gmina Górowo Iławeckie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 M jak miłość - odc. 1082; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Barwy szczęścia - odc. 1168 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Barwy szczęścia - odc. 1169 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Kultura, głupcze (108); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Rodzinne oglądanie - Co je połączyło? Najdziwniejsze pary świata - odc. 1/2 (Animal odd couples - ep. 1/2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Barny Revill; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Makłowicz w podróży - Morawy (161) "Na południu"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Gwiazdy w południe - Poszukiwany, poszukiwana -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1972); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Adam Mularczyk, Wojciech Siemion, Jolanta Wołłejko, Bohdan Łazuka, Jerzy Januszkiewicz, Jan Kobuszewski, Wojciech Pokora, Jolanta Bohdaj, Maria Chwalibóg, Wiesław Gołas; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2140 Turniej Mistrzów - Odcinek Jubileuszowy; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (9) Górny Śląsk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (10) Warszawa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na dobre i na złe - odc. 568 Oswoić ból; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 4/26 "Oddajcie mi dziecko" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 O mnie się nie martw - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia: Co leci w sieci - Poświęcenie; program rozrywkowo-kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 5 "Modlitwa o życie" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 5 "Wyzwolenie Gęsiówki"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:10 Nagroda Literacka NIKE - gala; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Studio Teatralne Dwójki - Perły Millennium: - (A)POLLONIA reż. Krzysztof Warlikowski (cz. 2); reż.:Manuelle Blanc, Krzysztof Warlikowski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Kalita, Jacek Poniedziałek, Maciej Stuhr, Magdalena Popławska, Ewa Dałkowska, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Wojciech Kalarus, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Magia kłamstwa - odc. 18 (Lie to me s. II ep. 5 (Grievous Bodily Harm)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Spadek (Inheritance); film obyczajowy kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2005); reż.:Edward Porembny; wyk.:Tomas Norstrom, Krzysztof Kolberger, Anna Powierza, Maciej Kowalewski, Dariusz Odija, Paweł Burczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Zakończenie dnia

TVP Katowice
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 355; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Reportaż
07:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
09:00 Dla niesłyszących - Misja: Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Mój pies i inne zwierzaki
09:30 Co u nas?
09:35 Pobaw się ze mną; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda -
10:00 Za miastem
10:15 Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 7 - Judo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Rączka gotuje
11:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 27; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kultowe rozmowy - odc. 47; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wokół nas - pogoda
12:05 Głos Regionów
12:55 Co u nas?
13:05 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Żużel - Nice Polska Liga: Finał (2), Na żywo
13:45 Żużel - Nice Polska Liga: Finał (2), Na żywo
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:55 Wokół nas - pogoda
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Z Telewizją Katowice dookoła świata
17:55 POGODA
18:00 Męska strefa; magazyn
18:30 Aktualności
18:50 Czas na jazdę; magazyn
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe
19:20 Magazyn Meteo
19:25 Koncert życzeń
20:10 A życie toczy się dalej...
20:45 Gramy dla Was
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda -
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda -
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 355; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Aktualności Wieczorne
22:15 Wiadomości sport weekend
22:40 POGODA
22:45 Gramy dla Was
23:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Wielkopolski Park Narodowy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
01:05 Wokół nas - pogoda
01:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Pogoda -
01:25 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda -
01:50 Parada oszustów - odc. 3/4 - Tajny detektyw; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Wokół nas - pogoda
03:10 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Głos Regionów
04:30 Wokół nas - pogoda
04:40 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Scooby-Doo: Strachy i patałachy - komedia, Kanada/USA 2009
9:45 Iniemamocni - film animowany, USA 2004
12:05 Błękitna laguna - film obyczajowy, USA 1980
14:15 Top Chef 3 (4) - reality show
15:45 Rozmowy nocą - komedia, Polska 2008
17:45 Nasz nowy dom (26) - reality show
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny
20:05 Tylko muzyka. Must be the music 8 (3) - program rozrywkowy
22:05 Kości 9 (182) - serial kryminalny
23:05 Na fali - film sensacyjny, USA 1991
1:35 Magazyn sportowy
3:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5.30 Uwaga! - program interwencyjny
5.50 Mango - Telezakupy
7.55 Maja w ogrodzie
8.25 Akademia ogrodnika
8.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Kobieta na krańcu świata
11.35 Co za tydzień - magazyn
12.10 Kto poślubi mojego syna?
13.10 Mam talent
14.50 Agent Cody Banks II: Cel Londyn - film przygodowy, USA 2004
17.00 Ugotowani - dokładka
18.00 Mama kontra mama
19.00 Fakty, Sport
19.30 Rajd Maroka
19.45 Uwaga! - program interwencyjny
20.00 MasterChef - program rozrywkowy
21.00 Lekarze - serial obyczajowy
22.00 Na językach - magazyn
23.00 Oszukać przeznaczenie - horror, USA 2000
1.05 Kuchenne rewolucje
2.05 Rajd Maroka
2.10 Uwaga! - program interwencyjny
2.25 Sekrety Magii
3.50 Przerwa w nadawaniu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Tak to się robi; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:15 Reportaż TVP INFO - Freedom Express; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Reguły gry - Opieka transgraniczna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:57 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:12 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:23 Pożyteczni.pl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:10 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:35 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 172; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dwie strony medalu - odc. 101; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Dwie strony medalu - odc. 102 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Dwie strony medalu - odc. 103 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 104 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (67); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Zapiski Łazęgi - Widzeńsko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Mama - nic - odc. 2/4 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP kraj prod.Polska (1982); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - XY; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 496) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:35 Polonia w Komie - Ameryka - Pardelaa (575); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Pod Tatrami - Trebunie Tutki; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia w Oławie; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2014 - Koncert Galowy "Wierni Rzeszowowi" cz. 1; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Sandomierz pachnący serem -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Skarby prowincji II - odc. 1; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Ocalony świat - odc. 5* Dzikość w sercu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1071; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 47. Festiwal im Jana Kiepury w Krynicy; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Mały szpieg, odc. 16 (The chief spy); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 96* (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ocalony świat - odc. 5* Dzikość w sercu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Skarby prowincji II - odc.1; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1071; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Mały szpieg, odc. 16 (The chief spy); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 96* (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (213); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - XY; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP ABC
05:35 Bolek i Lolek w Europie - W Hiszpanii, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Miś Kudłatek - Podwórko, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Skamieniałe Smerfy, odc. 103 (Petrified Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Masz wiadomość! - odc. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Pszczółka Maja - odc. 72 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Austria, Japonia, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Nela Mała Reporterka - odc. 14 Góry Semien -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Przyjaciele lasu - odc. 15; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 ABC Wszystko wie - odc. 5; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Domisie - odc. 312 Domisiowy cyrk; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Misiowanki - odc.  35 Proszę i dziękuję (Say please and thank you) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Smerfy - Skamieniałe Smerfy, odc. 103 (Petrified Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Reksio - Reksio nauczyciel, odc. 34; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Pszczółka Maja - Wszystko czyste, odc. 19 (Bee Clean); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 O czym one mówią - odc. 3; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Masz wiadomość! - odc. 5 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Ziarno -  Św. Benedykt; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Nela Mała Reporterka - odc. 14 Góry Semien -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Przyjaciele lasu - odc. 15; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Maks i Ruby - Ciasta króliczków 8 (Bunny cakes); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - odc. 312 Domisiowy cyrk; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Misiowanki - odc.  34 Tańczmy (Gotta dance) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Smerfy - Magiczna igła, odc. 102 (Tailor’s Magic Needle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio sadownik, odc. 33; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Pszczółka Maja - Wszystko czyste, odc. 19 (Bee Clean); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 3; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 5 Mydło wszystko umyje; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 A ja jestem - Struś; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot, seria II - Wszystko dla sztuki, odc. 8 (For Art’s Sake); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Petersburski Music Show - odc. 5; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Pszczółka Maja - odc. 73 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Japonia, Austria, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 3; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Papierowy teatrzyk - Trzy piórka; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:15 Tom and Keri - The Sunhat, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Świnka Peppa, seria II - Warsztat pana Psa Lewarka, odc. 17 (Grandad dogs garage, ep. 17); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Maks i Ruby - Ruby sprzedaje lemoniadę  12 (Ruby?s lemonade stand) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Co jest w środku; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc.  36 Obóz w górach (White water adventure) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Troskobrodawki Papy Smerfa, odc. 104 (Papa's Worrywarts); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Reksio - Reksio wybawca, odc. 35; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Trzask, odc. 20 (Crack!)); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Bolek i Lolek na wakacjach - Lunapark, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Podrzutek, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Billy - kot, seria II - Światło! Kamera! Akcja!, odc. 9 (Lights! Camera! Action!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Gruby - odc. 2/7 Szkoła -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:20 Na kłopoty... ABC - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych 21:50 Masza i niedźwiedź - Pierwsza klasa, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 SOS dla czterech łap - odc. 5; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 39 Metro -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Smerfy - Troskobrodawki Papy Smerfa, odc. 104 (Papa's Worrywarts); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.