FANDOM


Tvp1 logo

06:55 Podróże małe i duże; W rajskim ogrodzie; Herbaciane wzgórza Cejlonu.
07:20 Telezakupy
07:35 Górnicze miasteczko; odc.26 Nasze dzieci; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Lato z Czarodziejem
08:40 Ranczo pod Zieloną Siódemką; odc.5 O tym,jak zarobiliśmy pierwsze pieniądze; serial prod.czeskiej
09:05 Budujemy Mosty; teleturniej
09:35 Stinky i Jake; odc.62; serial anim.prod.angielskiej
10:00 Karine i Ari; odc.2 Domowy dżin; serial prod.francuskiej
10:25 Słodkie zmartwienia; odc.1
10:50 Moda jak pogoda; odc.4; magazyn
11:15 Kiosk przy Wspólnej
11:25 Na haczyku - magazyn wędkarski; Szczupak z Jeziora Wiartel
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Zaginiony świat; Zmartwychwstanie; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:10 Rewolwer i melonik; odc.34-Sztuczka z lustrami; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.568; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.569; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Sąsiedzi zza rzeki
15:35 Plebania; odc.153; serial TVP[stereo]
16:05 Plebania; odc.154; serial TVP[stereo]
16:30 Moda na sukces; odc.1689; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Lokatorzy; serial TVP [stereo]
18:10 Lato z rozrywką
18:55 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Bob Budowniczy
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:01 Pogoda
20:10 50 lat TVP; Alternatywy 4; odc.7/9 Spisek; serial TVP
21:10 Mój ślad w Telewizji; Lucjan Kydryński
21:20 Tele-Maski 2002-Kryminał na wakacje; Cień podejrzenia; autor:Robert C.Sherriff; reż: Mirosław Gronowski; wyk: Jerzy Zelnik,Gabriela Kownacka
22:45 Monitor  Wiadomości
23:00 Kino w podróży; Niech żyje panna młoda; Vive la mariee; 1988  film fab.prod.francuskiej; reż: Hiner Saleem; wyk: Georges Carraface,Marina Kobakhidze
00:40 Sprawy rodzinne; odc.13; serial prod.USA
01:30 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07:50 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Co ludzie powiedzą; odc.37/40; serial kom.prod.angielskiej
09:00 Mysz
09:45 Praca dla każdego; powt.
10:00 Ala i jej zwierzęta
10:30 Siedem życzeń; odc.7-ost. Senemedar; serial TVP
11:15 Bieg św.Dominika
11:40 Lato z Bractwem
12:00 Triumf życia; odc.6-Ci,którzy przetrwali; serial dok.prod.USA
13:00 Panorama
13:10 VI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej-Warszawa 2001.Gala Finałowa cz.2
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.3 Inspektor; serial prod.australijskiej
14:25 Arka Noego
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.77; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Zgadula; teleturniej
16:50 Złotopolscy; odc.378 Trzeci to jest trzeci; telenowela TVP
17:20 Złotopolscy; odc.379 Niewolnice; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Bliżej życia; Bo oszalałem dla niej; 1980  film fab. prod. polskiej; reż: Sylwester Chęciński; wyk: Zdzisław Wardejn, Gabriela Kownacka, Ignacy Gogolewski
20:35 Reportaż dnia; My Pietraszaki
21:00 Śpiewające Fortepiany
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 997-magazyn kryminalny
23:15 Kino Mocnych Wrażeń; Wyrok; Final Judgement; 1992  film fab.prod.USA; reż: Louis Morneau; wyk: Brad Dourif, David Ledingham
00:45 Maryla Rodowicz i jej gitarzyści
01:35 Diamenty w Twoich oczach-recital Waldemara Śmiałkowskiego
01:50 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
7.00 Zuzia i jej przyjaciele 
7.30 Kurier
7.45 Kasztaniaki
8:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
8:10 Dokument TVP3 - "Miasto w mieście" (powtórzenie)
8.30 Kurier 
8.45 Gość dnia 
9.00 Festiwale świata
9.30 Kurier
9.40 Tajemnicze przygody J. Verne’a 
10.30 Kurier
10.45 Telekurier 
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier 
11.45 50 lat TVP
12.15 Integracja 
12.30 Kurier
12.35 Co jest w czarnej skrzynce? 
13.30 Kurier 
13.45 Agrobiznes 
14.00 Od niedzieli do niedzieli 
14.30 Kurier 
14.45 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów 
15.30 Kurier
15:40 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
16:00 Wiadomości Kuriera
16:05 Wierzę, wątpię, szukam (powtórzenie)   Magazyn religijny
16.30 Kurier 
16.45 Przegląd gospodarczy
17.15 Wyścigi Służewiec 
17.30 Kurier 
17:50 Wiadomości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:20 Powstanie Warszawskie   Serial dokumentalny
18:30 Naszym zdaniem   Program samorządowy
18:35 Powiaty Mazowsza - powiat ostrołęcki grodzki
18:55 Gość TVP3
19:05 Mój pies i inne zwierzaki (powt.)   Magazyn dla miłośników zwierząt
19.20 Regiony kultury 
19.30 Niegrzeczne aniołki 
20.10 Telekurier
20.30 Kurier 
20.50 Echa dnia
21:15 Rozmowa dnia
21.30 Kurier gospodarczy 
21:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
21:55 Wiadomości sportowe
22.05 Eurotel 
22.15 To jest temat 
22.30 Kurier 
22.50 Motylek na szpilce 
0.30 Jazz nocą
1.00 Zakończenie programu

Tvp3-wroclaw.svg

07.00 Zuzia i jej przyjaciele (13) - serial
07.30 Kurier
07.45 Kasztaniaki (13) - serial
08.00 Fakty
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Święta i uroczystości na świecie (1) - serial
09.30 Kurier
09.40 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a (6) - serial
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki
12.15 Integracja - magazyn
12.30 Kurier
12.35 Co jest w czarnej skrzynce? - film dokumentalny
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - magazyn
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier
14.45 Eurotel - magazyn
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów (20) - serial
15.30 Kurier
15.40 Magazyn Aktualności Kulturalnych
15.55 Pogoda
16.00 Kowalski i Schmidt
16.30 Kurier
16.45 Przegląd gospodarczy
17.15 Wyścigi Służewiec 2002
17.30 Kurier
18.00 Fakty - Wydanie Główne
18.20 Pogoda
18.20 Tysiąc Lat - Magazyn Historyczny
18.35 Czas Na Bajkę - Program Dla Dzieci
18.50 Stan Zagrożenia - Magazyn Kryminalny
19.15 Pogoda
19.20 Regiony kultury - magazyn
19.30 Niegrzeczne aniołki (9) - serial
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.55 Echa dnia
21.15 Fakty Komentarze
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Fakty - Wrocław
21.55 Pogoda
22.05 Eurotel - magazyn
22.15 To jest temat- cykl reportaży
22.30 Kurier
22.50 Motylek na szpilce - film obyczajowy
00.45 Jazz nocą - program muzyczny
01.15 Zakończenie programu

Polsat-2

06:00 Piosenka na życzenie
07:00 Kosmiczne wojny - serial animowany
07:25 Jednorożec Kleo - serial animowany
07:50 Crime Story - serial kryminalny
08:30 Policjanci (6) - serial kryminalny
09:30 Miodowe lata (36) - serial komediowy
10:15 Graczykowie - czyli Buła i spóła (71) - serial komediowy
10:45 Różowe lata siedemdziesiąte - serial komediowy
11:15 Idol - program rozrywkowy
12:10 Adam i Ewa - serial obyczajowy
13:00 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13:30 Z afrykańskiego pamiętnika - serial przygodowy
14:20 Rozbij bank - teleturniej
15:20 Kosmiczne wojny - serial animowany
15:45 Informacje
16:05 Serca na rozdrożu - telenowela
16:55 Crime Story - serial kryminalny
17:50 Różowa Pantera - serial animowany
17:55 Adam i Ewa - serial obyczajowy
18:45 Informacje
19:00 Sport
19:05 Prognoza pogody
19:10 Jezioro marzeń - serial obyczajowy
20:00 Rodzina zastępcza - serial komediowy
20:30 Świat według Kiepskich (82) - serial komediowy
21:00 Nieśmiertelny 2 - fantasy
21:30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
23:05 Informacje, Sport
23:25 Prognoza pogody
23:30 Graffiti - program publicystyczny
23:40 Różowe lata siedemdziesiąte - serial komediowy
00:10 Pogromcy raka - film dokumentalny
01:05 Muzyka na BIS: Patti Smith, Iggy Pop, Muzyka nocą, Piosenka na życzenie
05:00 Zakończenie programu
Logo-19

5.35 Extra wizjer - magazyn
5.50 Tajemnice pocałunku [51/99]
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula [134/169] - telenowela
7.50 Niezwykłe podróże Sindbaba żeglarza [3/26] - serial
8.15 Nowe przygody Guliwera [25/26]
8.40 Huckelberry Finna [22/26] - serial
9.05 Przygody Animków [46/96]
9.30 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.35 Telegra - teleturniej
12.30 Zwariowana forsa - program rozrywkowy
13.00 Nowe przygody Guliwera [25/26] - serial anim.
13.25 Huckelberry Finn [22/26] - serial
13.50 Przygody Animków [46/96] - serial anim.
14.15 Niezwykłe podróże Sindbaba żeglarza [3/26] - serial anim.
14.45 Król przedmieścia [5] - serial komediowy, Polska
15.30 Milionerzy - teleturniej
16.15 Brzydula [135/169] - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice połacunku [52/99] - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty, sport, pogoda
19.30 Extra Wizjer - magazyn
20.00 Informator - film sensacyjny
21.55 Łowcy skarbów [6/22] - serial przygodowy USA
23.10 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn ekonomiczny
23.40 Pamięć absolutna [7/22] - serial sensacyjny USA
0.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
1.05 HBO na stojaka - program rozrywkowy
1.35 Extra Wizjer - magazyn
1.55 Nic straconego - powtórki programów
TV 4 2000-2006 logo

06:00 Strefa P - magazyn muzyczny
06:30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07:00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07:50 Arthur - serial animowany
08:15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial animowany
08:35 Beetleborgs - serial przygodowy
09:00 Fiorella - serial obyczajowy
09:55 Życiowa szansa - teleturniej
10:50 Baza Pensacola - serial sensacyjny
11:40 Tato, co Ty na to - serial komediowy
12:05 Policyjny klan - serial sensacyjny
13:00 Strefa P - magazyn muzyczny
13:30 V Max - magazyn motoryzacyjny
13:50 Arthur - serial animowany
14:15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial animowany
14:35 Beetleborgs - serial przygodowy
15:00 Fiorella - serial obyczajowy
16:00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17:00 Tato, co Ty na to - serial komediowy
17:30 HOT CHAT - program publicystyczny
17:45 Dziennik i Prognoza pogody
18:00 Życiowa szansa - teleturniej
19:00 Cień anioła - serial sensacyjny
20:00 Kameleon - serial sensacyjny
20:55 Polowanie na jednorożca - serial sensacyjny
21:50 Dziennik
22:05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15 V Max - magazyn motoryzacyjny
22:45 Rajdowe Mistrzostwa Świata - podsumowanie I połowy sezonu 2002
23:15 Przygody Sindbada Żeglarza - serial przygodowy
00:15 Mroczne żądze: Śmierć wisi w powietrzu - thriller erotyczny
02:05 X Laski - program erotyczny
02:35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03:25 Strefa P - magazyn muzyczny
04:00 V Max - magazyn motoryzacyjny
04:30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
05:00 Zakończenie programu
TVN Siedem 2002-2008

7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (63/80) - telenowela meks.
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (61/94) - telenowela meks.
9.40 Melrose Place (153) - serial obycz. USA (powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.25 Big Brother I (powt.)
12.05 Porywy serca (30/90) - telenowela meks.
12.55 Telesklep
15.05 Dragon Ball GT - serial anim.
15.30 Dragon Ball Z - serial anim. (powt.)
16.15 Pełna chata (64/192) - serial kom. USA
16.45 Szkoła złamanych serc (27/80) - serial kom. austral.
17.15 Władca zwierząt (22/44) - serial fantast. USA (powt.)
18.10 Wzywam doktora Brucknera (16/24) - serial obycz. niem.
19.05 Melrose Place (154) - serial obycz. USA
20.00 Mam na imię Steven (1) - dramat obycz. USA, 1989 (100 min)
21.50 Władca zwierząt (23/44) - serial fantast. USA
22.45 Big Brother I
23.30 Śmiej się pan z tego - kom. obycz. USA (powt.)
1.15 Mam na imię Steven (1) - dramat obycz. USA (powt.)
2.55 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran

07:00 Film animowany dla dorosłych; Ssaki; film Romana Polańskiego
07:10 Film animowany dla dorosłych; Bez tytułu; film Andrzeja Barańskiego
07:15 Aby do świtu; odc. 5/18 - Awantura; 1992  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski
07:30 Wielka historia małych miast; Żagań; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Fitness Club; odc. 7 /26/; serial prod. polskiej (1994); reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 13 - Dziki Zachód; serial animowany dla dzieci
08:55 Z dziecięcej estrady
09:20 Dziewczyna i chłopak; odc. 3 - Szef i inni; 1977  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Loth; wyk: Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik
10:05 Rozumieć sztukę; Psychologiczne uwarunkowania sztuki; program Jerzego Madeyskiego
10:25 Pan Adam; odc. 6 - Gaudeamus Igitur; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem)
10:45 Ojczyzna-polszczyzna; Nazwisko przeszkodą nie do pokonania; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
11:00 Małe ojczyzny; Każda dolina będzie podniesiona; film dokumentalny Wojciecha Majewskiego
11:30 Rewizja nadzwyczajna; Generał Monter; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
12:00 Wiadomości
12:15 Polonica; Przez burzę; odc. 5 /5/; 1999  serial prod. niemieckiej; reż: Bernd Boehlich
13:45 Kochamy polskie seriale; teleturniej; powt.
14:10 Biografie; Pasterz; film dokumentalny Ewy Świecińskiej; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Rozumieć sztukę; Psychologiczne uwarunkowania sztuki; program Jerzego Madeyskiego; powt.
15:45 Pan Adam; odc. 6 - Gaudeamus Igitur; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem); powt.
16:10 Ojczyzna-polszczyzna; Nazwisko przeszkodą nie do pokonania; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
16:25 Rewizja nadzwyczajna; Generał Monter; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 14 - Powrót; serial animowany dla dzieci
17:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 15/ost. - Wyspa Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
18:00 Dziewczyna i chłopak; odc. 3 - Szef i inni; 1977  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Loth; wyk: Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 7 /26/; serial prod. polskiej (1994); reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Pomysłowy Dobromir; odc. 6 /19/ - Muzyczne popołudnie; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Polonica; Przez burzę; odc. 5 /5/; 1999  serial prod. niemieckiej; reż: Bernd Boehlich; powt.
21:30 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Wielkie chwile polskiego futbolu; program montażowy, przypominający największe sukcesy polskiej piłki nożnej
23:30 Lato z klasyką; Chopin inaczej; .; wyk: Krzysztof Bąkowski - skrzypce, Elena Braslavsky - fortepian
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Pogranicze w ogniu; odc. 2 /24/; 1990  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko
01:15 Pomysłowy Dobromir; odc. 6 /19/ - Muzyczne popołudnie; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Fitness Club; odc. 7 /26/; serial prod. polskiej (1994); reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:30 Polonica; Przez burzę; odc. 5 /5/; 1999  serial prod. niemieckiej; reż: Bernd Boehlich; powt.
04:00 Wielkie chwile polskiego futbolu; program montażowy, przypominający największe sukcesy polskiej piłki nożnej; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Złote łany; odc. 12 /12/; serial dokumentalny; reż: Ewa Straburzyńska
06:00 Ojczyzna-polszczyzna; Nazwisko przeszkodą nie do pokonania; program prof. Jana Miodka; powt.
06:15 Zaproszenie; Kociewie - sąsiedzi Kaszubów; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
06:35 Rewizja nadzwyczajna; Generał Monter; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
07:00 Zakończenie programu
TVPuls2001

07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych (70) - telenowela, Meksyk
09.05 Kacper i przyjaciele (59) - serial animowany
09.30 Dziwny, wspaniały świat (5) - serial dokumentalny
10.00 Dotyk anioła (68) - serial obyczajowy
11.00 Kobiety mojego życia (16) - serial obyczajowy
11.55 Jak się robi...? - reportaż
12.20 Lista przebojów filmowych - magazyn
12.50 Telesklep
14.50 Program o dobrej książce - magazyn
15.15 Cudowne lata (76) - serial obyczajowy
15.45 Kacper i przyjaciele (59) - serial animowany
16.10 Kacper i przyjaciele (44) - serial animowany
16.35 Był sobie człowiek (4): Urodzajne równiny - serial animowany
17.05 Kobiety mojego życia (17): Porwanie - serial obyczajowy
18.00 Program o dobrej książce - magazyn
18.30 Cudowne lata (77) - serial obyczajowy
19.00 Dotyk anioła (69) - serial obyczajowy
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.20 Dziecko panny młodej - komedia, USA
22.00 Nietykalni (12) - serial sensacyjny
22.50 Bóg na Manhattanie - film dokumentalny
23.40 Dziecko panny młodej - komedia, USA
01.20 Zakończenie programu

Tele 5 old

08.10 Świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia (25 min)
08.35 Szeherezada (Princesse Sheherazade) (26) - serial animowany, Francja 1996 (25 min)
09.00 Telezakupy
10.05 Nie zapomnij paszportu (Don't Forget Your Passport): Ekwador - serial podróżniczy, Kanada 2000 (50 min) (powt.)
11.00 Urok namiętności (L'incanto della passione) - telenowela, Włochy (45 min)
11.50 Saint Tropez (23/256) - serial obyczajowy, Francja 1996, wyk. Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano (52 min) (powt.)
12.45 Prosto z mostu
13.00 Słoneczny konwój Tele 5: Mikołajki - program rozrywkowy
14.00 VIVA TV - program muzyczny
16.05 Nie zapomnij paszportu (Don't Forget Your Passport): Indonezja - serial podróżniczy, Kanada 2000 (50 min)
17.00 Świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia (30 min)
17.30 Studio Tele 5
17.45 Prosto z mostu
18.00 Nasze zwierzaki - program dla miłośników zwierząt
18.30 Saint Tropez (24/256) - serial obyczajowy, Francja 1996, wyk. Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano (52 min)
19.30 Anke (16/24) - serial komediowy, Niemcy 2000, reż. Sven Unterwaldt, wyk. Anke Engelke, Ingo Naujoks, Frank Leo Schroder, Sandra Leonhard (25 min)
20.00 Wielka wygrana (Come quando fuori piove) (1/2) - komedia, Włochy 2001, reż. Mario Monicelli, wyk. Omero Antonutti, Fabio Bussotti, Nini Salerno, Flavio Pistilli (85 min)
21.35 W sieci (Attachments) (16/18) - serial obyczajowy, W. Bryt. 2000, reż. Harry Bradbeer, wyk. Justin Pierre, Claudia Harrison, Amanda Ryan, David Williams (50 min)
22.30 Jay Leno - talk show
23.00 Fashion TV - magazyn mody
23.25 Wielka wygrana (Come quando fuori piove) (1/2) - komedia, Włochy 2001, reż. Mario Monicelli, wyk. Omero Antonutti, Fabio Bussotti, Nini Salerno, Flavio Pistilli (85 min) (powt.)
00.55 Świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia (25 min)
01.20 Zakończenie programu
Canal logo

06:10    "Robert Redford - Sundance Kid" film dokumentalny Francja 2002
07:05    Łapu Capu chochliki telewizyjne
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies" serial animowany
08:25    "Kulisy 'Pustynnej Burzy'" film dokumentalny Francja 2001
09:30    "Podróż Felicji" reż.Atom Egoyan, wyk.Bob Hoskins, Elaine Cassidy, Peter McDonald, Sheila Reid dramat obyczajowy Kanada/Wielka Brytania 1999
11:25    "The Flintstones" reż.Brian Levant, wyk.John Goodman, Elizabeth Perkins, Rosie O'Donnell, Rick Moranis komedia USA 1994
12:55    "Co kryje prawda" magazyn filmowy
13:15    "Co kryje prawda" reż.Robert Zemeckis, wyk.Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Diana Scarwid, Miranda Otto thriller USA 2000
15:25    "Zygfryd" reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy Polska 1986
17:00    "Jordan w akcji" reż.Allan Arkush/Donna Deitch, wyk.Jill Hennessy, Miguel Ferrer, Ken Howard serial sensacyjny USA 2000
17:45    "Rok Konia" film dokumentalny Jima Jarmuscha
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu chochliki telewizyjne
20:50    Minisport+ newsy sportowe
21:00    "Wystrzałowe dziewczyny" NA DZIKIM ZACHODZIE reż.Jonathan Kaplan, wyk.Madeleine Stowe, Andie MacDowell, Drew Barrymore, Mary Stuart Masterson western USA 1995
22:40    "Pol Pot - Morderczy uścisk" film dokumentalny
23:35    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
01:55    "Tajemniczy Joe" reż.Stanley Tucci, wyk.Ian Holm, Stanley Tucci, Hope Davis, Sarah Hyland film obyczajowy USA 2000
03:40    "Dobre rady" reż.Steve Rash, wyk.Charlie Sheen, Denise Richards, Angie Harmon, Jon Lovitz komedia USA 2001
Canal+ żółty

05:15    Zakończenie programu
12:05    Łapu Capu chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies" serial animowany
13:25    "Tasmania - ziemia diabłów" Raj na ziemi film przyrodniczy Australia 2000
14:20    "Vengo" reż.Tony Gatlif, wyk.Antonio Canales, Orestes Villasan Rodriguez, Antonio Perez Dechent, Bobote film muzyczny Niemcy/Francja/Hiszpania 2000
15:45    "Silverstar" Deser film krótkometrażowy
16:00    "Cios" reż.Gary Walkow, wyk.Courtney Love, Kiefer Sutherland, Ron Livingston, Norman Reedus film obyczajowy USA 2000
17:30    "Zespół" Deser film krótkometrażowy
17:40    "Cast Away. Poza światem" reż.Robert Zemeckis, wyk.Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy, Chris Noth film przygodowy USA 2000
20:00    "Nic" reż.Dorota Kędzierzawska, wyk.Anita Kuskowska-Borkowska, Janusz Panasewicz, Danuta Szaflarska, Dawid Łepkowski dramat psychologiczny Polska 1998
21:15    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia USA/Francja 2000
23:00    "Cudze życie" reż.Michele Sordillo, wyk.Valerio Binasco, Renato Carpentieri, Jerzy Stuhr film obyczajowy Włochy 2000
00:25    "Łowcy wampirów" reż.John Carpenter, wyk.James Woods, Daniel Baldwin, Sheryl Lee, Thomas Ian Griffith horror USA 1998
02:10    "Rubikon - akcja ostatniej szansy" reż.Ian Gilmour, wyk.Brian McNamara, Marjean Holden film SF USA 2000
03:40    Zakończenie programu
Canal+ Niebieski

05:30    "Ostatni patrol" reż.Sheldon Lettich, wyk.Dolph Lundgren, Rebecca Cross, Sherri Alexander, Joe Michael Burke film sensacyjny USA 2000
07:00    Zakończenie programu
09:00    Wstęp do meczu
09:15    Liga polska Piłka nożna mecz Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Wisla Kraków
11:15    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
13:15    "20 lat E.T. - wywiad ze Stevenem Spielbergiem" reż.Bernard Faroux film dokumentalny Francja 2002
14:00    "Wichrowe wzgórza" reż.Peter Kosminsky, wyk.Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Janet McTeer, Sophie Ward melodramat USA/Wielka Brytania 1992
15:45    Wstęp do meczu
16:00    Liga polska Piłka nożna mecz Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Wisla Kraków
18:00    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
20:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Groclin Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa
21:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Polonia Warszawa - Amica Wronki
23:30    Minisport+ newsy sportowe
23:40    "Wystrzałowe dziewczyny" reż.Jonathan Kaplan, wyk.Madeleine Stowe, Andie MacDowell, Drew Barrymore, Mary Stuart Masterson western USA 1995
01:20    "Strażnik z więzienia Red Rock" reż.Stephen Gyllenhal, wyk.James Caan, David Carradine, Brian Dennehy, Rachel Ticotin western USA 2001
02:50    "Lekcja martwego języka" reż.Janusz Majewski, wyk.Olgierd Łukaszewicz, Ewa Dałkowska, Małgorzata Pritulak, Gustaw Lutkiewicz film psychologiczny Polska 1979
04:30    Zakończenie programu
My HBO

06:30 Duchy Karola Dickensa
08:05 Wszyscy albo nikt
09:50 10 legendarnych napadów
10:40 Światła w polu
12:10 Nieznany świat hazardu
13:00 Komedia małżeńska
14:35 Ojciec panny młodej
16:20 Cinema, cinema, odc. 31
16:45 Pod niebem Henrietty
18:30 Gwiazdy Hollywood - Billy Crystal
19:00 Duchy Karola Dickensa
20:30 Na planie, odc. 31
21:00 Klub 54
22:40 Strefa ciszy
00:15 1900: Człowiek legenda
02:20 Art of War - Zasady walki
04:20 Wszyscy albo nikt
On

07:00 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
08:00 Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
08:30 Nieznane tematy - serial obyczajowy
09:30 Focus - Poznaj świat - serial dokumentalny
10:00 Extraklasa - program sportowy
10:30 Wielka Brytania dzisiaj - serial dokumentalny
11:00 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
12:00 Pionierzy - magazyn sportowy
12:30 Świat dzikich zwierząt Toyoty - serial przyrodniczy
13:00 Podwodna Ameryka - magazyn muzyczny
13:30 Focus - Poznaj świat - serial dokumentalny
14:00 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
15:00 Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
15:30 Nieznane tematy - serial obyczajowy
16:30 Wielka Brytania dzisiaj - serial dokumentalny
17:00 Focus-Poznaj świat - serial dokumentalny
17:30 Extraklasa - program sportowy
18:00 Świat dzikich zwierząt Toyoty - serial przyrodniczy
18:30 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
19:30 Podwodna Ameryka - magazyn muzyczny
20:00 Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
20:30 Doborowe towarzystwo. Świat biznesu - magazyn edukacyjny
21:00 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
22:00 Focus-Poznaj świat - serial dokumentalny
22:30 Nieznane tematy - serial obyczajowy
23:30 Doprowadzony siłą - program rozrywkowy
00:00 Pończochy Gochy - program erotyczny
00:30 Konrad Zdobywca - program rozrywkowy
01:00 Świat dzikich zwierząt Toyoty - serial przyrodniczy
01:30 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
02:15 Nieznane tematy - serial obyczajowy
Ona

07:00 Miłosne wyzwanie - telenowela
07:45  Kontakt magazyn - Unii Europejskiej
08:10  Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
08:35  Nieznane tematy - serial obyczajowy
09:30  Wielka Brytania dzisiaj - serial dokumentalny
10:30  Kochankowie końca wieku - telenowela
11:15  Miłosne wyzwanie - telenowela
12:00  Wielka Brytania dzisiaj - serial dokumentalny
12:30  Ludzie się liczą - magazyn publicystyczny
13:00  Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
13:25  Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
13:50  Fabryka stylu - serial komediowy
14:40  Kochankowie końca wieku - telenowela
15:25  Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
15:50  Wielka Brytania dzisiaj - serial dokumentalny
16:20  Ludzie się liczą - magazyn publicystyczny
16:50  Miłosne wyzwanie - telenowela
17:45  Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
18:15  Kochankowie końca wieku - telenowela
19:00  Fabryka stylu - serial komediowy
19:50  Ludzie się liczą - magazyn publicystyczny
20:30  Kochankowie końca wieku - telenowela
21:20  Miłosne wyzwanie - telenowela
22:10  Wielka Brytania dzisiaj - serial dokumentalny
22:40  Ludzie się liczą - magazyn publicystyczny
23:10  Kontakt - magazyn Unii Europejskiej
23:40  Fabryka stylu - serial komediowy
00:30  Kochankowie końca wieku - telenowela
01:15  Miłosne wyzwanie - telenowela
02:05  Zakończenie programu
Polsat Sport stary-1-

09:00 Turniej ATP w Toronto - finał
11:30 Super Gol - magazyn piłkarski
12:00 Bundesliga - mecz Bayer Leverkusen - Werder Brema
13:40 Liga Mistrzów - mecz Mostostal Kędzierzyn - Olympiakos Pireus
15:30 Turniej Stavanger Open 2002
16:00 Surfing w Australii
16:55 Super Gol - magazyn piłkarski
17:25 Raz, Dwa, Trzy - ilustrowany tygodnik sportowy
17:55 Skoki do wody ze skał
18:20 Turniej ATP w Toronto - finał
20:50 Liga Mistrzów - mecz Arsenal Londyn - Panathinaikos Ateny
23:30 Mistrzostwa Świata grupy A -mecz Polska - Japonia

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
08.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.00    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.25    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
09.50    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40    Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
11.05    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.05    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.30    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.55    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
15.20    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
15.45    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
16.10    Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
16.35    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
17.00    Nauka jazdy (Driving School) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
18.25    Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
18.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.40    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.05    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.35    Nowojorskie Służby Ratownicze (New York Emergency) (55 min.).
21.30    Cuda medycyny (Medical Miracles) (50 min.).
22.20    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
23.15    Nauka jazdy (Driving School) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
00.15    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
00.40    Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
01.05    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.30    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.55    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
02.20    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
02.50    Nowojorskie Służby Ratownicze (New York Emergency) (55 min.).
03.45    Cuda medycyny (Medical Miracles) (50 min.).
04.35    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).

La 7 logo.svg

06.05     Meteo - Oroscopo - Traffico
07.15     La7 del Mattino
07.30     Arrivederci Neda
09.05     Movie flash
09.10     Isole
10.10     Linea mercati
10.15     Alfred Hitchcock Presenta
11.20     Omnibus La7
11.55     Movie flash
12.00     Tg La7
12.25     Linea mercati
12.35     Sisters
13.35     Smack the Pony
13.45     Caroline in the City
14.10     Operazione Terzo Uomo
15.50     Linea mercati
15.55     Mission: Impossible
16.50     Movie flash
16.55     Trend
17.20     Acapulco Heat    
18.15     Linea mercati    
18.20     100%    
18.50     National Geographic Adventure Zone
19.45     Tg La
20.20     Sport 7
20.30     Law and Order - I due volti della Giustizia
21.30     Un Bacio Prima di Morire
23.25     Viaggiatori delle Tenebre
23.45     Tg La7
00.00     Star Trek Next Generation    
00.55     Movie flash
01.00     100%
01.25     Alfred Hitchcock Presenta
02.25     Fox News
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.