Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień NIEDZIELA 05.08.2007 następny dzień

TVP 1
06:10 Warto kochać - odc. 63; serial TVP
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Przygody pana Michała - odc. 6/13 - Komendant stanicy; serial historyczno-przygodowy TVP
08:25 Siódme niebo, ser. VII - Intrygi cz. I, odc. 1 (7th Heaven, ser. VII, Monkey Business - part one); serial komediowy kraj prod.USA (2002)
09:10 Domisie - Odkrywcy; program dla dzieci
09:40 Fifi - Perfumy dla Prymulki odc. 25 (Primrose's perfume pong); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:55 Kadra 2012; magazyn
10:20 Czterej pancerni i pies - odc. Pierścienie; serial TVP
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Orange Prokom Open - finał
15:35 Sąsiedzi - Patrycja i Superman; serial komediowy TVP
16:00 BBC w Jedynce - Niezwykłe wędrówki zwierząt - Śladami niedźwiedzi polarnych (Incredible Journeys With Steve Leonard 3/6 In The Footsteps Of The Ice Bear); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
17:00 Teleexpress
17:20 Czwarty tenor (4th Tenor, The)  93'; komedia kraj prod.USA (2002)
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Króciutki próbny rejs, odc 21 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / My Gummi lies over the ocean ep. 21); serial animowany kraj prod.USA (1992)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - kronika
20:00 Pogoda
20:15 Zakochana Jedynka - Doktor Żywago - odc. 1 (Doctor Zhivago ep. 1)  111'; dramat kraj prod.USA (2002)
22:15 Uczta kinomana - Biały oleander (White Oleander)  105'; dramat kraj prod.USA, Niemcy (2005)
00:05 Kolekcja kinomana - Siedmiu samurajów (Shichinin no samuraj)  192'; dramat kraj prod.Japonia (1954)
03:20 To był rock! - Dżem
04:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:40 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
06:45 Lokatorzy -  Wielkie otwarcie
07:05 Lokatorzy - Niewinny flirt
07:30 Dwójka Dzieciom - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 6 - Zdrada i fałsz
07:45 Czterdziestolatek - odc. 12/21 Nowy zastępca, czyli meteor; serial TVP
08:45 Ziemia nieznana - Templariusze; cykl dokumentalny
09:10 Zacisze gwiazd - (16) Ivan Komarenko
09:40 Prywatne życie surykatek seria I - Jak to chłopaki. odc.6 (Meerkat Manor I odc.6); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
10:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Z kamerą i strzelbą do dzikich plemion; cykl reportaży
10:40 Rodzinne oglądanie - Miejskie rozrabiaki (Bad Boy Monkeys of India)  50'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
11:35 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą (3)
11:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Czarnomorski smak (190)
12:15 Gwiazdy w południe - Ostatni pociąg z Gun Hill (Last Train from Gun Hill)  90'; western kraj prod.USA (1959)
14:00 Familiada - odc. 1429; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 867 Burzliwe pertraktacje; telenowela TVP
15:05 Szansa na Sukces - Violetta Villas
16:05 Na dobre i na złe - odc. 289 Nieodparty apetyt; serial TVP
17:00 Egzamin z życia - odc. 82; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:25 Starter- magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Mój pierwszy raz - (49); talk-show
20:10 Hity na czasie - Szczecin (1) ; program muzyczny
21:00 Hity na czasie - Szczecin (2) ; program muzyczny
21:50 Hity na czasie - Szczecin (3) ; program muzyczny
22:40 Panorama
23:00 Pogoda
23:05 Sport Telegram
23:10 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą (5)
23:25 41. Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn 2007
00:20 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny
01:05 Dolina Issy  101'; film fabularny kraj prod.Polska (1982)
02:50 Zakończenie dnia

Polsat
05:00     Music Spot - program muzyczny
06:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
06:40     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
07:15     Sonic X - serial animowany
07:45     Sonic X - serial animowany
08:15     Power Rangers - serial SF USA 1994
08:45     Słoneczny patrol - serial przygodowy USA 1995
09:45     Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
10:45     Major Dundee - western reż. Sam Peckinpah, wyk. Charlton Heston, Richard Harris, Jim Hutton, James Coburn USA 1965
13:15     Przebojowe lato - koncert Płock 2007
13:45     Formuła 1 Grand Prix Węgier - studio
14:00     Formuła 1 Grand Prix Węgier
16:00     Jaś Fasola - serial komediowy reż. Alexei Alexeev, Wlk. Brytania 2002
16:45     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
17:15     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
17:45     Nowe przygody Tequili i Bonettiego - serial sensacyjny reż. Maurizio dell'Orso, Włochy 2000
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
20:00     Siatkówka kobiet World Grand Prix - mecz Polska - Rosja
21:55     Studio LOTTO
22:00     Gotowe na wszystko - serial obyczajowy reż. Larry Shaw, USA 2004
23:00     Gotowe na wszystko - serial obyczajowy reż. Larry Shaw, USA 2004
00:00     Magazyn sportowy
02:00     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:00     Nocne randki - program rozrywkowy
04:40     TV Market - magazyn reklamowy
04:55     Zakończenie programu

TVN
05:30 Telesklep
07:10 Co nowego u Scooby'ego (14-ost.)
07:35 Co nowego u Scooby'ego (1)
08:00 Niania (35)
08:30 Pokojowe rewolucje
09:00 Nigella gryzie
09:30 Projekt plaża
10:05 Akcja na Morzu Północnym - film sensacyjny, Wielka Brytania 1980
12:10 Zagubieni w kosmosie - film SF, USA/Wielka Brytania 1998
14:45 Co za tydzień
15:15 Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie - komedia, USA 1994
16:55 Kojak (3)
17:55 Niania (35): Piwnica namiętności
18:30 Hela w opałach 2 (18): Cudowny tydzień
19:00 Fakty
19:25 Sport, Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Parszywa dwunastka 2: Następna misja - film wojenny, USA 1985
22:05 Red Hot Chili Peppers - koncert z Chorzowa
23:00 Tajemnice Smallville (3)
23:55 Simone - komedia, USA 2002
02:15 Siłacze: Strongcup
03:20 Telesklep

TV 4
06.05 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Kaszub
06.30 Przetrwanie - teleturniej
07.05 Kasa na bank - teleturniej
09.05 Kopciuszek - baśń filmowa, Wielka Brytania 2000
11.00 Galileo - magazyn
12.00 Dharma i Greg (8) - serial
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Joan z Arkadii (17) - serial
14.00 Dirty Dancing (4) - serial
14.30 Modelki - reality show
15.35 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski mężczyzn - finał
17.20 V.I.P (7) - serial sensacyjny
18.20 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
19.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
20.05 Przyrodnia siostra - thriller USA 1997
22.05 Formuła 1: Grand Prix Węgier - wyścig
00.25 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.30 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.05 Drogówka - mag. policyjny
02.25 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.50 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.00 The Rolling Stones - koncert
03.35 TV Market - mag. reklamowy
03.50 Zakończenie programu

TVN 7
05.55 Telesklep
07.55 Na osi, pr. motoryzacyjny
08.25 Seans filmowy (TVN7), interaktywny pr. rozr., live
09.35 Szkoła Auto 2, pr. motoryzacyjny
09.55 Nie ma sprawy, serial obycz., USA
10.55 Derby, melodramat, USA 1995
12.50 Zakochaj Mnie, pr. rozr.
13.50 Sopot Festival 2007, Koncert na Molo
14.40 Karen Sisco, serial sens., USA
15.35 We Dwoje, pr. rozr.
16.50 Czołg, film sens., USA 1984
19.10 Inwazja, serial S-F, USA
20.10 Egzekutor, film sens., USA 1976
22.10 Prawo i bezprawie, serial krym., USA
23.10 Sześć stóp pod ziemią, serial obycz., USA, Surround
00.20 Sześć stóp pod ziemią, serial obycz., USA, Surround
01.30 Nocne igraszki, interaktywny pr. rozr., live
03.30 Koniec programu

TVP Kultura 09:05 Dziewczyna i chłopak - Szef i inni; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych 09:50 Miłość Furtwanglera (Furtwanglers Liebe) 68'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); reż.:Jan Schmidt-Garre; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych 11:00 Wakacje z Chaplinem - Pan Verdoux (Monsieur Verdoux) 118'; film fabularny kraj prod.USA (1947); reż.:Charles Chaplin; wyk.:Charles Chaplin, Mady Correll, Charles Evans, Almira Sessions, Marjorie Bennett, Martha Raye; Dla małoletnich od lat 12 13:00 Chaplin dzisiaj: Pan Verdoux (Chaplin Today: Monsieur Verdoux) 26'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2003); reż.:Bernard Eisenschitz; Bez ograniczeń wiekowych 13:30 Więcej niż fikcja - Dzieci Pinocheta (Pinochet's Children) 82'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2002); reż.:Paula Rodríguez; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12 14:50 Kino krótkich filmów - W pudełku (Boxed In) 5'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Will Becher; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 15:00 Duże zwierzę 70'; film fabularny kraj prod.Polska (2005); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Anna Dymna, Dominika Bednarczyk, Błażej Wójcik, Andrzej Franczyk, Feliks Szajnert, Zbigniew Kaleta, Andrzej Kozak, Radosław Krzyżowski, Stanisław Banaś; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 16:10 Astor Piazzola (Astor Piazzola) 50'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); reż.:Christopher Nupen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych 17:05 Żart (Żert) 77'; dramat kraj prod.Czechosłowacja (1969); reż.:Jaromil Jires; wyk.:Josef Somr, Jana Ditetova, Ludek Munzar, Evald Schorm; Dla małoletnich od lat 12 18:25 Criminale tango - czyli rewia gangsterska cz. 1; widowisko; wyk.:Marian Kociniak, Joanna Kurowska, Agnieszka Pilaszewska, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Krzysztof Tyniec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 19:10 Criminale tango - czyli rewia gangsterska cz. 2; widowisko; wyk.:Marian Kociniak, Joanna Kurowska, Agnieszka Pilaszewska, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Krzysztof Tyniec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 20:00 Zezem - Chamlet; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12 20:10 Klub profesora Tutki - Profesor Tutka daje przykład opowiadania pogodnego; serial TVP; reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Krystyna Sienkiewicz, Kazimierz Opaliński, Gustaw Lutkiewicz, Stanisław Pancerzyński; Bez ograniczeń wiekowych 20:30 Spis cudzołożnic 64'; komedia kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Preben Osterfelt, Jan Peszek, Dorota Pomykała, Bożena Adamek, Edyta Olszówka; Dla małoletnich od lat 16 21:35 KFPP Opole - '91 - Martyna Jakubowicz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych 22:00 Dekalog - Sześć 58' kraj prod.Polska (1988); reż.:Krzysztof Kieślowski; Dla małoletnich od lat 16 23:00 Strefa - Czytanie dramatu - "Zaśnij teraz w ogniu"; widowisko kameralne; STEREO, Dozwolone od lat 18 23:50 Strefa - Skąd ta wrażliwość? - Ewa Kuryluk; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12 00:30 Ich pierwsze miłości - odc. 6; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych 01:00 Kino nocne - Dzielnica (The District (Nyocker)) 86'; film animowany kraj prod.Węgry (2004); reż.:Áron Gauder; wyk.:L.L. Junior, László Szacsvay, Gyözö Szabó, Csaba Pindroch, Gábor Csöre, Dorka Gryllus, Zoltán Rajkai, Andrea Fullajtár, Andrea Roatis, Károly Gesztesi; STEREO, Dla małoletnich od lat 16 02:25 Hurricane Festival 2005 - Audioslave (Audioslave); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 02:50 Hurricane Festival 2005 - Beatsteaks (Beatsteaks); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 03:20 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 I Wielki Koncert Polsko - Ukraiński w Krasiczynie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość - odc. 479; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Karrypel kontra Groszki - odc. 5 - Ośmiorny; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Park Narodowy Gór Stołowych  47'; film dokumentalny; reż.:Jacek Urbański; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
10:55 Dwie strony medalu - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Przeboje lata z klasyką - Paco de Lucia w Poznaniu; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański  (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2007); STEREO
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Stanisława bp. męczennika w Górecku Kościelnym; STEREO
14:05 Bulionerzy - odc. 26 - Jadło domowe; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Bulionerzy - odc. 27 - Hazard; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Kuchnia z Okrasą - Naleśnik na każdą okazję; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Pełną parą - odc. 5/6 Bal kapitański; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Biografie - Pięć portretów pana Kazimierza  41'; film dokumentalny; reż.:Marian Kubera; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Walończyku nie zgub mapy; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Rozmowy na temat... - Być Polakiem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Nadzieja - to my cz. 1; koncert; Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 480; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Noddy - odc. 39 - Kierowca Różowej Kotki (Driving Miss Pink Cat); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 Mrok - odc. 8/8* - Temida; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 6. Pueblo; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
21:40 Festiwal Twórców Polskiej Piosenki - Września 2007; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Dziękujemy za solidarność - Anna Estreicher ; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Nadzieja - to my cz. 2; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Pełną parą - odc. 5/6 Bal kapitański; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 M jak miłość - odc. 480; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Dobranocka za oceanem - Noddy - odc. 39 - Kierowca Różowej Kotki (Driving Miss Pink Cat); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
01:55 Mrok - odc. 8/8* - Temida; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zaproszenie - Walończyku nie zgub mapy; Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Dwie strony medalu - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 6. Pueblo; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
04:10 Bulionerzy - odc. 26 - Jadło domowe; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Bulionerzy - odc. 27 - Hazard; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Biografie - Pięć portretów pana Kazimierza  41'; film dokumentalny; reż.:Marian Kubera; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Rozmowy na temat... - Być Polakiem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Eurosport 08:30 Eurosport Buzz - magazyn sportowy 09:00 Formuła GP2 1. wyścig w Budapeszcie 10:00 Formuła GP2 2. wyścig w Budapeszcie 10:45 Rajdowe Mistrzostwa Świata Rajd Finlandii 11:15 Wyścigi samochodowe Zawody Superpuchar Porsche w Budapeszcie 12:00 Siatkówka kobiet World Grand Prix: Mecz Polska - Chiny 13:00 Wyścigi superbike'ów Mistrzostwa Świata w Brands Hatch (Wielka Brytania) - 1. przejazd 14:00 Wyścigi supersportów Mistrzostwa Świata w Brands Hatch (Wielka Brytania) 15:00 Siatkówka plażowa Zawody World Tour w Klagenfurcie: Mecz finałowy mężczyzn 16:00 Siatkówka plażowa Zawody World Tour w Klagenfurcie: Mecz finałowy kobiet 16:30 Wyścigi superbike'ów Mistrzostwa Świata w Brands Hatch (Wielka Brytania) - 2. przejazd 17:30 Siatkówka kobiet World Grand Prix: Mecz Chiny - USA 19:00 Pływanie Zawody Open des Nations w Paryżu - 4. dzień 20:00 Siatkówka kobiet World Grand Prix: Mecz Polska - Rosja 22:00 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportowy 22:30 Rajdowe Mistrzostwa Świata Rajd Finlandii 23:00 Tenis ziemny Turniej WTA w San Diego (USA): Mecz finałowy 01:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata Rajd Finlandii

Polsat Sport 07:00 Siatkówka kobiet World Grand Prix - mecz Rosja - USA 09:00 Siatkówka kobiet World Grand Prix - mecz Polska - Chiny 11:00 Siatkówka plażowa Mistrzostwa Polski - Finał turnieju mężczyzn w Ustce 13:00 Formuła 1 Grand Prix Węgier - studio przed wyścigiem 14:00 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski 14:30 Gillette World Sport - magazyn sportowy 15:00 Piłka nożna Liga szkocka - mecz Celtic Glasgow - FC Kilmarnock 16:55 Siatkówka kobiet World Grand Prix - studio 17:00 Siatkówka kobiet World Grand Prix - mecz Chiny - USA 19:00 Siatkówka kobiet World Grand Prix - studio 20:00 Siatkówka kobiet World Grand Prix - mecz Polska - Rosja 22:00 Siatkówka kobiet World Grand Prix - studio 22:30 Formuła 1 Grand Prix Węgier - analiza wyścigu 23:00 Żużel Ekstraliga - mecz Unia Leszno - Unibax Toruń

TVP Sport 09:00 Sportowe wakacje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 09:55 Magazyn piłkarski - Goallissimo (Goallissimo) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 10:45 Puchar UEFA - Araz Imiszli - Groclin ( I połowa ) kraj prod.Polska (2007); STEREO 11:30 Puchar UEFA - Araz Imiszli - Groclin ( II połowa ) kraj prod.Polska (2007); STEREO 12:30 Droga do Pekinu - odc. 31 (.); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych 13:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - finał ( studio ); STEREO 13:20 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - finał singla; STEREO 15:25 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - finał ( studio ); STEREO 15:30 Liga Mistrzów - Zagłęie - Steaua; STEREO 16:20 Liga Mistrzów - Zagłębie - Seaua; STEREO 17:20 Żużel - Mistrzostwa Polski Par Klubowych - Częstochowie; STEREO 19:05 II liga piłki nożnej - Wisła Płock - Odra Opole ( I poł. ); transmisja; STEREO 20:00 II liga piłki nożnej - Wisła Płock - Odra Opole( II poł. ); transmisja; STEREO 20:55 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - finał debla; STEREO 22:00 Sportowa niedziela; STEREO 23:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - finał singla; STEREO 00:30 Zakończenie dnia

Zone Europa 08.00 Bursztynowy amulet (2/2) (Das Bernstein-Amulett 1/2) Dramat, Niemcy, 2004, 2x89 min 09.40 Taxi (Taxi) Komedia, Francja, 1998, 86 min 11.15 Dziewica Joanna cz. II, Więzienie (Jeanne la Pucelle II, Les prisons) Biograficzny, dramat, Francja, 1994, 169 min 14.15 Cinemania (223) magazyn filmowy. Studio Company, 2007, 20 min 14.45 śmierć od błyskawicy (Ubityje molniej) science fiction, Rojsa, Holandia, Szwajcaria, 2002, 62 min 16.00 Most Kasandry (The Cassandra Crossing) Thriller, Niemcy / Włochy / Wlk. Brytania, 1976, 129 min 18.20 Bursztynowy amulet (2/2) (Das Bernstein-Amulett 1/2) Dramat, Niemcy, 2004, 2x89 min 20.00 Złota (Golden Bowl) Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/Francja/USA, 2000, 130 min 22.15 Taxi (Taxi) Komedia, Francja, 1998, 86 min 23.50 Tajemnica Klika (5 z 7): Jądro pioruna (Clock Series (5 of 7): Balls Of Thunder) film erotyczny, Wielka Brytania, 1997, 90 min 01.30 Hotel pod Amorem (Gentleman Detective / Poker de Charme) film erotyczny, Francja, 1998, 88 min 03.00 Syndrom Stendhala (La sindrome di Stendhal) thriller, Włochy, 1996, 114 min.

ZigZap 06:00 Płaskmania: Magazyn "Latawce'/Gry i rozgrywki odc. 7 06:25 Klub Winx 3 odc. 12 06:50 Skyland: Początek nowego świata odc. 10 07:15 Zakręceni gliniarze: Jasnowidzenie odc. 18 07:40 Planeta rocka: Wyclef Jean odc. 14 08:05 Kod Lyoko: Loteria odc. 35 08:30 Karol do kwadratu: Karol wspaniały odc. 5 09:05 Przymierzalnia - Friday Wear: Kapuśniak odc. 19 09:10 Przymierzalnia 09:15 Przymierzalnia - Ruby Gloom: Naukowe sukcesy i wpadki odc. 6 09:30 Przymierzalnia 09:40 Przymierzalnia - Zoey 101: Aukcja ludzi odc. 22 10:15 Przymierzalnia 10:20 Przymierzalnia - Świat Raven: Uniki odc. 19 10:50 Przymierzalnia 10:55 Przymierzalnia - Friday Wear: Acun - Fu odc. 20 11:10 Na wysokiej fali odc. 35 11:35 Friday Wear: Wojna domowa odc. 38 11:40 Lizzie McGuire 2: Spotkanie na kręglach odc. 2 12:05 Klinika pod kangurem odc. 25-ost. 12:30 Zagubieni z lotu 29: Przetrwają tylko najsilniejsi odc. 8 12:55 Degrassi - nowe pokolenie: Nauczycielka odc. 30 13:25 Płaskmania: Miesięcznik Odkryj Kosmos/Tygodnik astronomiczny odc. 8 13:55 Klub Winx 3 odc. 13 14:20 Skyland: Początek nowego świata odc. 10 14:45 Gwiazda od zaraz: Chcę być twoim chłopakiem odc. 7 15:10 Histeria: Tv Sat, histeria odc. 23 15:35 Pinky i Mózg: Nowy duet: gwiezdne wojny odc. 65 16:00 Ekstremalne kaczory: O jeden ząb za daleko odc. 43 16:10 Szał na Amandę odc. 6 16:35 Zakręceni gliniarze: Ucieczka z Alcatraz odc. 19 17:00 Planeta rocka: The Cranberries odc. 15 17:25 Kod Lyoko: Marabounta odc. 36 18:00 Karol do kwadratu: Karol z dziczy odc. 6 18:25 Na wysokiej fali odc. 36 18:50 Gwiazda od zaraz odc. 8 19:15 Lizzie McGuire 2: Modelowi przyjaciele odc. 3 19:40 Zagubieni z lotu 29: Labirynton odc. 9 20:05 To tylko gra: Od stóp do głów odc. 1 20:30 Degrassi - nowe pokolenie: Lustro odc. 24

Hyper
21:00 Full Metal Alchemist - serial anime odc. 41
21:30 Review Territory - magazyn
22:00 Fresh Air Neverwinter Nights - magazyn
22:30 Fresh Air Broken Sword: Angel of Death - magazyn
23:00 Game Play - magazyn
23:15 Full Metal Alchemist - serial anime odc. 40
23:45 Game Factory Age of Conan: Hyborian Adventures - magazyn
00:00 Hyper Classic - magazyn muzyczny
00:30 Klipy - program muzyczny

TVP 3 Regionalna
06:30 Półkowniki - Robotnicy 1971: Nic o nas bez nas, cz. I; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:51 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:04 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Nowoczesna medycyna - Antybiotyki (TeleMed. Sick in spite of antibiotics); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:46 Pogoda; STEREO
09:49 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Tajemnicze Chiny - Cesarska ćma, odc. 1 (China - the enigma); serial dokumentalny kraj prod.Dania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:27 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:43 Pogoda; STEREO
12:45 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Półkowniki - Robotnicy 1971: Nic o nas bez nas, cz. II; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier - wydanie specjalne; STEREO
14:26 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:38 II liga piłki nożnej:Wisła Płock - Odra Opole; transmisja; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:38 Pogoda; STEREO
15:39 II liga piłki nożnej:Wisła Płock - Odra Opole; transmisja; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:41 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Cała naprzód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:56 Pogoda; STEREO
21:03 Jarmark cudów; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowa niedziela; STEREO
23:56 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:21 Tajemnicze Chiny - Cesarska ćma, odc. 1 (China - the enigma); serial dokumentalny kraj prod.Dania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Jarmark cudów; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:12 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:38 Kurier; STEREO
02:01 Pogoda; STEREO
02:05 Zakończenie dnia

TVP Historia 08:00 Królowa Bona - odc. 12; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12 09:00 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 7 Powołanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12 10:00 Dzieje Polaków - Słowiański świt; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 11:25 Kulisy III RP - Rozwiązanie PZPR; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 12:30 Z archiwum IPN - Zaporczycy; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 12:55 Siła bezsilnych - Mord w Kielcach; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12 14:30 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 16:00 Kulisy III RP - Rząd Mazowieckiego.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 17:00 Z archiwum IPN - Orlik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 17:30 Pogranicze w ogniu - odc. 16; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12 18:30 Zakręty dziejów - Krzyżacy; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 20:00 Wymarsz; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12 22:00 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 23:30 Z archiwum IPN - Orlik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 23:55 Zakończenie dnia

MTV Polska 06:00 – Starter - klipy na dobry początek dnia 08:00 – Uparty jak Hogan – reality show 09:00 – Alarm MTV – talk show 10:00 – All Access - za kulisami życia gwiazd 11:00 – Co na to tato?– przemówić dziecku do rozsądku 12:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 12:30 – Dom Runa - reality show 13:00 – MTV w domu u... – z wizytą u gwiazd 13:30 – Barkerowie – reality show 14:30 - Rodzina Osbourne`ów 16:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 17:00 – Super słodkie 16-te urodziny - balangowanie nastolatek 17:30 – Tancerze - reality show wyprodukowane przez Jennifer Lopez 18:00 – Popcorn – magazyn filmowy 18:30 – Najlepsze programy ze światowej oferty MTV 19:00 – Made – spełniamy marzenia 20:00 – Wspaniałe życie – kulisy show biznesu 21:00 – True Life – o problemach młodzieży 22:00 – All Access - za kulisami życia gwiazd 22:30 – All Access - za kulisami życia gwiazd 23:00 – WSX – reality show 23:30 – MTV Rocks – magazyn muzyki rockowej 00:00 – Superock – rockowe hity 00:30 – Bezsenność z MTV – klipy dla nocnych marków

VH1 Polska 06:00 – VH1 Hits – hity dekady 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Smooth wake up – pobudka z VH1 11:00 – Jazda po klipach – komentowanie na ekranie 12:00 – VH1 Soul – przeboje soul&r’n’b 13:00 – VH1 Cafe – magazyn kulturalno -muzyczny 13:30 – Aerobic –energetyczna muzyka 14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 15:00 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat 16:00 – Polonez – przeboje po polsku 17:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 18:00 – VH1 Legends – największe przeboje ostatnich lat 19:00 – New Look – program o modzie 19:30 – Rock Show – magazyn rockowy 20:00 – MTV Vaults: Foo Fighters – reportaż o artystce 20:30 – Sekrety dzieciństwa Michaela Jacksona 21:30 – Welcome to the Grindhouse 22:00 – Bakerowie- reality show 22:30 – 70’s House – powrót do lat 70tych 23:00 – MTV Unplugged z Kayah –koncert „bez prądu” 00:00 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

Advertisement