TVP 1
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 TELEZAKUPY
08:55 Ojciec Mateusz - odc. 38 - Sprawa świętego Mikołaja -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 BBC w Jedynce - Olbrzymy Oceanów cz. 2 (Ocean Giants) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Siostry - odc. 7/13 - Cygańska córka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:25 Nie ma rady na odpady? - Drugie życie świetlówki.; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Zwierzęta świata - Dzika planeta . Seria 2. Koala. Rodzinne sekrety. (Wild Boar: Born to Be Wild Planet Wild. Koala: Family Confidential); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Młodzi konstruktorzy - odc. 13/13 (Design squad); program edukacyjny kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Klan - odc. 2438 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Palce lizać - odc. 2/9 -  Wielkie pieniądze -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Bonanza - odc. 108, Szlachetny rycerz (Bonanza, ep. 108, Knight Errant); serial kraj prod.USA (1961); Dla małoletnich od lat 12
16:20 Pszczółka Maja - Wielka kradzież pyłku, odc. 29 (The Great Pollen Robbery); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Pszczółka Maja - Ogród Mai, odc. 30 (Maja's Garden); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Życie nad rozlewiskiem - odc. 7/13 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Filantrop - odc. 1/8 (The Philanthropist ep. 1) kraj prod.Wielka Brytania, CZECHY, USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Kolarstwo - NUTELLA MINI Tour de Pologne; STEREO, 16:9
19:15 Wieczorynka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 1 - Nowi lokatorzy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kolarstwo - kronika Tour de Pologne; STEREO, 16:9
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 Wakacyjny Hit Jedynki - U Pana Boga w ogródku -  txt. str. 777  114'; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Mieczysław Fiodorow, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Łukasz Simlat, Jan Wieczorkowski, Ira Łaczina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Serialowe Lato Jedynki - 07 zgłoś się - odc. 18/21 - Bilet do Frankfurtu -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Serialowe Lato Jedynki - Przebłysk jutra - odc. 20/22 (Flash Forward, ep. 20); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Wakacyjny seans filmowy - Żandarm i policjantki (Gendarme et les gendarmettes, Le) -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Francja (1982); reż.:Michel Girault; wyk.:Louis de Funes, Michel Galabru, Maurice Rich, Micheline Bourday; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Bonanza - odc. 108, Szlachetny rycerz (Bonanza, ep. 108, Knight Errant); serial kraj prod.USA (1961); Dla małoletnich od lat 12
03:30 Notacje - Maria Wiśniewska. Ja i Powstanie Warszawskie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 19/39 - Cudak; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 20/39 - Mały architekt; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 6/7; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 M jak miłość - odc. 288; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 M jak miłość - odc. 289; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 26; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Barwy szczęścia - odc. 937 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Na dobre i na złe - odc. 105 - Internetowe uczucie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Familiada - odc. 2023; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Makłowicz w podróży - Rumunia (120) "U Szeklerów"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gambia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Czas honoru - odc. 46 "Znak Rosenfarba" -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ja to mam szczęście! - odc. 24 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Rodzinka.pl - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 M jak miłość - odc. 978; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (45); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 15/74; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Jeden z dziesięciu - odc. 16/74; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Kabaretowe wakacje z duchami - Horror Travel (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Dublerzy - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Dublerzy - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:00 Paradoks - odc. 6 Lęk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Czy świat oszalał? - Roznosiciele radości; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Siostra Jackie - odc. 15 (Nurse Jackie s. II ep. 3 Candyland); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Siostra Jackie - odc. 16 (Nurse Jackie s. II ep. 4 Apple Bong); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Dublerzy - odc. 3/4; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Dublerzy - odc. 4/4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
04:00 Oficerowie - odc. 13/13 - Oddany chleb; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (45); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie programu

TVP Info Szczecin
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:14 Serwis Info Flesz; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:04 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:09 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:15 Serwis Info Flesz; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:35 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:18 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:22 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:01 TVP Żagle - Dzień 4; relacja; Bez ograniczeń wiekowych
17:39 Telezakupy
17:55 Kronika Finału Regat Wielkich Żaglowców Szczecin 2013 odc. 4; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kronika; STEREO, 16:9
18:09 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:11 TVP Żagle - Dzień 4; relacja; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
19:27 Telezakupy
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:14 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:20 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:55 Kronika Finału Regat Wielkich Żaglowców Szczecin 2013 odc. 4; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
21:57 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
21:58 Kronika; STEREO, 16:9
22:20 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:16 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:33 Korczak z Warszawy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:59 Rodziców się nie wybiera; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
00:38 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:30 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:56 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:36 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:40 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:52 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
03:02 Reportaż TVP INFO - Czy płetwonogie dadzą nogę?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:15 Akademia zdrowia - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Listy gończe - Śmierć na szlaku - odc. 19; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:53 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Korczak z Warszawy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:24 Rodziców się nie wybiera; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
04:57 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
05:11 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
08.45 Malanowski i partnerzy (386, 387) - serial fab.-dok.
09.40 Trudne sprawy (107) - serial paradokumentalny
10.40 Dlaczego ja? (281) - serial paradokumentalny
11.45 Pamiętniki z wakacji 2 (32) - serial paradokumentalny
12.45 Dom nie do poznania (123, 124) - reality show
14.45 Malanowski i partnerzy (274, 275) - serial fab.-dok.
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.40 Dlaczego ja? (412) - serial paradokumentalny
17.40 Trudne sprawy (305) - serial paradokumentalny
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (268) - serial komediowy
20.10 Megahit: X-Men 2 - film SF, USA/Kanada 2003
22.50 Z podniesionym czołem 3: W imię sprawiedliwości - film sensacyjny, USA 2007
00.40 Breaking Bad 2 (13) - serial obyczajowy
01.40 Zagadkowa noc - teleturniej
02.35 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.05 Uwaga! - magazyn reporterów
05.20 Rozmowy w toku - talkshow
06.20 Mango - telezakupy
08.00 Ostry dyżur 14 (8) - serial obyczajowy
09.00 Kuchenne rewolucje (2) - program rozrywkowy
10.00 Na Wspólnej (1713) - serial obyczajowy
11.20 Ugotowani (9) - reality show
12.20 Szpital (45) - serial paradokumentalny
13.20 Ukryta prawda (142) - serial paradokumentalny
14.20 W-11 - Wydział Śledczy (599) - serial fab.-dok.
15.05 Sąd rodzinny (165) - serial fab.-dok.
16.05 Rozmowy w toku - talkshow
17.00 Szpital (46) - serial paradokumentalny
18.00 Ukryta prawda (143) - serial paradokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 W-11 - Wydział Śledczy (874) - serial fab.-dok.
20.50 Surowi rodzice (10) - reality show
21.50 Sekrety chirurgii (10) - reality show
22.50 Przepis na życie (10) - serial obyczajowy
23.50 Dowody zbrodni 7 (12) - serial kryminalny
00.50 Tajemnice Smallville 8 (10) - serial SF
01.50 Uwaga! - magazyn reporterów
02.10 Arkana magii (1004) - interaktywny program rozrywkowy
03.30 Rozmowy w toku - talkshow
04.25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:10 Dozwolone od lat 40 - Marek Grechuta; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Nie ma jak Polska - odc 10 Podkarpacie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Życie na gorąco - odc. 1/9 - Budapeszt; serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Baśnie i bajki polskie - odc. 26 - Dar Skarbnika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Tylko Kaśka - Groźba odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 46; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Życie od kuchni - (8) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Kopciuszek - odc. 38 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Polonia w Komie - Kenia - Slumsy  (287); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Barwy szczęścia - odc. 877 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013.8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 62* - Przymus rekreacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ranczo - odc. 63* - Przewroty kopernikańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Złotopolscy - odc. 745* - Poczta Dionizego; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klimaty i smaki "Śliwkowy smak"; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Kopciuszek - odc. 38 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013.8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Polonia w Komie - Kenia - Slumsy  (287); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 46; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Im dalej w las tym większy Szum (2); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Barwy szczęścia - odc. 877 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 28/39 - Sam jak palec; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Głęboka woda - odc. 6/13* "Niebieska karta" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Australia - Hania (288); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Kroniki XVI Światowych Igrzysk Polonijnych - (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Gąszcz  24'; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Małgorzata Burzyńska; wyk.:Andrzej Seweryn, Dorota Segda, Ewa Mirowska, Sybilla Rostek, Ryszard Chlebuś; Dla małoletnich od lat 12
23:40 18. Przystanek Woodstock 2012 - Bethel; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013.8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Kopciuszek - odc. 38 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Tylko Kaśka - Groźba odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 28/39 - Sam jak palec; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Głęboka woda - odc. 6/13* "Niebieska karta"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Kroniki XVI Światowych Igrzysk Polonijnych - (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 877; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 18. Przystanek Woodstock 2012 - Bethel; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska i świat z historią w tle - Twierdza Warszawa; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.