FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Wakacje z Jedynką - Szaleństwa Panny Ewy - odc. 2 W jaskini potwora -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Natura w Jedynce - Świat z lotu ptaka odc. 6. Wysokie loty (Earthflight) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 13/20 (No Ordinary Family, ep. 13, No Ordinary Detention) kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Natura w Jedynce - Waran z Komodo (Komodo The Deadly Bite) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Wszystko przed nami - odc. 71 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wszystko przed nami - odc. 72 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Polskie Wakacje - Polskie wakacje nad Soliną - Odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Klan - odc. 2581 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. II] - odc. 20, Przyjaciele (MacGyver II, ep. 20, Friends); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Eska Music Awards 2014 - nominacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Kielce - Rzeszów ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Kielce - Rzeszów; STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Kolarstwo - NUTELLA Mini Tour de Pologne; STEREO, 16:9
18:10 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Kielce - Rzeszów; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kronika 71. Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:08 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Eska Music Awards 2014 - nominacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 W krainie dreszczowców - W kręgu kłamstw (Ring of Deceit)  85'; thriller kraj prod.Kanada (2010); reż.:JC Lord; wyk.:Rebecca Mader, Cameron Bancroft, Claudia Ferri; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 1920. Wojna i miłość - odc. 12/13 - Przełom -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 W garniturach - odc. 10/13 (Suits, ep. 9, Undefeated); serial kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 MacGyver [ser. II] - odc. 20, Przyjaciele (MacGyver II, ep. 20, Friends); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
00:55 W kręgu kłamstw (Ring of Deceit)  85'; thriller kraj prod.Kanada (2010); reż.:JC Lord; wyk.:Rebecca Mader, Cameron Bancroft, Claudia Ferri; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Notacje - Ks. dr Jan Sikorski. Powiedz, im że codziennie modlę się za Solidarność; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Daniec z gwiazdami czyli EuroShow - odc. 2; zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Jak by to sprzedać? (Goods, The)  85'; film fabularny kraj prod.USA (2008); reż.:Neal Brennan; wyk.:Jeremy Piven, Ving Rhames, David Koechner; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:35 Mikołajek - odc. 42 Wesoła zabawa (Le Petit Nicolas ep. On a bien ricole); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Mikołajek - odc. 43 Trąbka (Le Petit Nicolas ep. La trompette); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Mikołajek - odc. 44 Mistrzostwa (Le Petit Nicolas ep. Les athletes); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Nic ponad ludzkie siły...; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 M jak miłość - odc. 591; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 M jak miłość - odc. 592; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Herkules - odc. 52 Dzień sądu (Hercules: The Legendary Journeys ep. Judgment Day); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Tygrysy Europy - odc. 6/11 - Zakręcona -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Barwy szczęścia - odc. 1132 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 342 Śmiertelna choroba; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Familiada - odc. 2105; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Na sygnale - odc 25/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Amazonka -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Szkoła życia - odc. 27 "Trójkąt"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 3 - Kieszonkowe -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rodzinka.pl - odc. 4 - Siła argumentu, argument siły -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 M jak miłość - odc. 1055; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Kabaretowy Klub Dwójki - (7); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 10/80; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Ja to mam szczęście! - odc. 14 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 U Pana Boga w ogródku -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Mieczysław Fiodorow, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Łukasz Simlat, Jan Wieczorkowski, Ira Łaczina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Zabójcze umysły - odc. 58 (Criminal Minds s. 3 ep. Limelight); serial kraj prod.USA (2007); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Zabójcze umysły - odc. 59 (Criminal Minds s. 3 ep. Damaged); serial kraj prod.USA (2007); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Nowa Warszawa (film w reż. Bartka Konopki); film muzyczny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Na linii strzału - odc. 41 (In Plain Sight s. III ep. 13); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 U Pana Boga w ogródku  114'; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Mieczysław Fiodorow, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Łukasz Simlat, Jan Wieczorkowski, Ira Łaczina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Dr House - s. VIII, odc. 172 (House M. D. , s. 8, ep. We Need the Eggs); serial obyczajowy kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie programu

TVP Łódż

06:30 Echa dnia

06:40 Pogoda

06:45 Echa dnia - komentarze

07:00 Co niesie dzień

07:25 Pogoda

07:30 Do Stasia

07:42 Informator kulturalny

08:00 Telekurier

08:30 Dzika Polska

09:00 Co niesie dzień

09:25 Pogoda

09:30 Co u nas?

09:35 Aniołki (1)

10:10 Sztukmistrze

10:25 Co u nas?

10:30 Wokół nas

10:35 Przystanek Ziemia

11:10 W Nowicy na końcu świata - film dokumentalny (Polska,2009)

12:25 Zaproszenie

12:45 Wokół nas

12:55 Agrobiznes

13:25 Muzyczny Festiwal Łańcut 2001

14:20 Wokół nas

14:25 Dziennik regionów

14:35 Wierna rzeka

15:10 Sprawa Traugutta

15:45 Sztukmistrze

16:00 Telekurier

16:20 Dziennik regionów

16:35 Święta wojna

17:05 Polska i świat z historią w tle

17:30 To mnie kręci - reportaż

17:43 Informator kulturalny

17:44 U młynarza w Uniejowie

17:56 Informator kulturalny

17:59 Historia Michała

18:11 Informator kulturalny

18:12 Miasta partnerskie

18:24 Informator kulturalny

18:29 Łódzkie Wiadomości Dnia

18:49 Sport

18:55 Pogoda

18:57 Prosto z lasu

19:11 Informator kulturalny

19:12 Moje podróże - O muzyce, tańcach i przesądach

19:24 Informator kulturalny

19:25 Autofan - magazyn motoryzacyjny

19:35 Śmiecińscy - magazyn

19:49 Informator kulturalny

19:52 X Turniej Rycerski w Uniejowie

20:05 Łódź kreatywna

20:17 Informator kulturalny

20:20 Przechowalnia - Poczet królów kabaretu - Kazimierz Wielki Grześkowiak

21:00 Echa dnia

21:10 Pogoda

21:15 Dziennik regionów

21:40 Echa dnia - komentarze

21:50 Pogoda

22:01 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne

22:19 Sport

22:24 Pogoda

22:25 Wokół nas

22:30 5 minut o... - Pamięci powstańców

22:40 Telekurier

23:10 Wierna rzeka

23:40 Sprawa Traugutta

00:15 Everyday English

00:35 Ahora Espanol

00:50 Wokół nas

00:55 Echa dnia

01:05 Pogoda

01:10 Dziennik regionów

01:35 Echa dnia - komentarze

01:45 Pogoda

01:55 Telekurier

02:15 Wokół nas

02:25 Sztukmistrze

02:35 Przechodzień codzienny

02:45 Przystanek Ziemia

03:10 Wokół nas

03:15 Aniołki (1)

03:50 Polska i świat z historią w tle

04:10 Nożem i widelcem

04:25 Podwodna Polska

04:50 Wokół nas

04:55 W Nowicy na końcu świata - film dokumentalny (Polska,2009)

06:05 Telekurier

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

08:20 13 posterunek (24)

09:00 Malanowski i partnerzy (434)

09:30 Malanowski i partnerzy (435)

10:00 Dzień, który zmienił moje życie (28)

11:00 Dlaczego ja? (474)

12:00 Ślubna gorączka (9)

13:00 Trudne sprawy (298)

14:00 Miodowe lata (35)

14:45 Dzień, który zmienił moje życie (29)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:45 Dlaczego ja? (414)

17:45 Trudne sprawy (367)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (281)

20:00 Megahit: Korpus weteranów - film sensacyjny (USA,2006)

22:20 Tsotsi - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,RPA,2005)

00:20 Ostatnia misja - film sensacyjny (Polska,1999)

02:45 Tajemnice losu

TVN

06:30 Uwaga!

06:50 Mango

07:55 Detektywi: Z troski o syna (572)

08:30 W-11 - Wydział Śledczy: Odnaleziony (675)

09:10 Rozmowy w toku: "Ona tańczy dla mnie" - ten przebój zmienił nasze życie

10:10 Bitwa o dom (13-ost.) - reality show

11:10 Dr House 2 (4)

12:10 Szpital (137)

13:10 Ukryta prawda (241)

14:10 W-11 - Wydział Śledczy: W obłędzie (676)

14:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja Matalmara, Goczałkowice-Zdrój - program rozrywkowy

16:00 Rozmowy w toku: Mąż trzyma kasę i wydziela mi każdy grosz!

17:00 Ukryta prawda (242)

18:00 Szpital (138)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 W-11 - Wydział Śledczy: Kanar (1107)

20:50 Surowi rodzice (9)

21:50 Sekrety chirurgii (8)

22:50 Agenci NCIS 8 (16)

23:50 Kamuflaż 2 (16)

00:50 Co za tydzień

01:25 Uwaga!

01:40 Sekrety magii

03:00 Rozmowy w toku: Mąż trzyma kasę i wydziela mi każdy grosz!

TV 4

06:00 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę (110)

06:30 Komisarz Rex: Morderczy plan (3)

07:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (1)

08:05 Gwiezdne wojny: Wojny klonów 2 (7)

08:35 Gwiezdne wojny: Wojny klonów 2 (8)

09:00 Galileo EXTRA (45) - program popularnonaukowy

10:00 Nie igraj z aniołem (61)

11:00 Otchłań namiętności (132)

12:00 Otchłań namiętności (133)

13:00 Komisarz Rex (4)

14:00 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę (110)

14:30 Strażnik Teksasu (153)

15:30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (9)

16:30 Kłamczuch (31) - program rozrywkowy

17:30 Galileo EXTRA (46) - program popularnonaukowy

18:30 Legendy Chima (12)

19:00 Gwiezdne wojny: Wojny klonów 2 (9)

19:30 Gwiezdne wojny: Wojny klonów 2 (10)

20:00 Na krawędzi (6)

21:00 Na krawędzi (7)

22:00 Złowieszczy szczyt - film sensacyjny (USA,Nowa Zelandia,2003)

00:05 Spadkobiercy (28)

01:05 Interwencja

01:25 Interwencja

01:50 To był dzień

02:50 Puncher - magazyn sportów walki

03:55 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

04:25 IAAF World Athletics - magazyn lekkoatletyczny

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

06:00 Nowe przygody Robin Hooda 2 (21)

07:00 Nash Bridges 3: Zemsta (40)

08:00 Medicopter 6 (62)

09:00 Nowe przygody Robin Hooda 2 (22)

10:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2: Olbrzym zabójca (3)

11:00 Hela w opałach 4: Awaria (14)

11:30 Kobieta w lustrze (122)

12:30 Zbuntowany anioł (186)

13:30 Zbuntowany anioł (187)

14:25 Niania: Miejsce na cmentarzu (12)

15:00 Niania: Między nami modelkami (13)

15:30 Niania: Rodzinne przepychanki (14)

16:00 Niania: Wymarzona Wigilia (15)

16:30 Boso przez świat: Korek (21)

17:00 Łowcy skarbów 3 (1)

18:00 Gwiezdne wrota: Dzieci bogów (2)

19:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2: Odchodzę! (8)

19:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2: Kung-fu buty (9)

20:00 Lot śmierci - film katastroficzny (USA,2014)

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 7 (3)

23:00 Mroczna przemiana - horror (USA,1996)

00:25 Mała Brytania 3 (5)

01:10 Mała Brytania 3 (6)

01:55 Zobacz to!: Taki jest świat (265)

03:00 Muzyczne życzenia (17)

03:40 Dyżur 2 (16)

04:05 JRG w akcji (7) - serial dokumentalny

04:30 Menu na miarę (7) - program kulinarny

04:55 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny

05:10 Niania: Rodzinne przepychanki (14)

05:30 Niania: Wymarzona Wigilia (15)

TVN 7

05:15 We dwoje (6/16) - program rozrywkowy

06:30 W-11 - Wydział Śledczy: Robert (988)

07:15 Kobra: Oddział specjalny 14 (2/14)

08:15 Sąd rodzinny: Nietolerancja (160)

09:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Mordercze nurkowanie (399)

10:15 Agenci NCIS (20/23)

11:20 Mango

12:55 Sąd rodzinny: Wierzący (161)

13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Na własną rękę (400)

14:55 Szpital (88)

15:55 Brzydula (157)

16:30 Brzydula (158)

17:00 Lekarze (12/13)

18:00 Agenci NCIS (21/23)

19:00 Dowody zbrodni 7 (7/22)

20:00 Sensacyjny wtorek: W szponach korupcji - dramat sensacyjny (USA,1999)

22:20 Pamiętniki wampirów 3 (20/22)

23:20 Telefon - film sensacyjny (USA,1977)

01:25 Sekrety magii

03:30 Druga strona medalu: Jan Mela (4/7) - talk-show

04:00 Druga strona medalu: Anja Rubik (6/8) - talk-show

04:30 Druga strona medalu: Prof. Andrzej Bochenek (7/8) - talk-show

Puls 2

06:00 Brygada ratunkowa (17)

07:00 Kaczor Donald przedstawia (21)

07:35 Zaczarowany ołówek (24)

07:45 Przygody Bolka i Lolka (43)

07:55 Miś Yogi (25)

08:00 Miś Yogi (26)

08:05 Miś Yogi (27)

08:15 Bajki animowane dla dzieci (20)

09:00 Świat według Ludwiczka (16)

09:25 Zwariowane melodie (20)

09:30 Zwariowane melodie (21)

09:40 Zwariowane melodie (22)

10:00 Zwariowane melodie (23)

10:05 Zwariowane melodie (24)

10:15 Zwariowane melodie (25)

10:40 Reksio (51)

10:50 Reksio (52)

11:00 Mali giganci (13)

11:10 Mali giganci (14)

11:20 Lucky Luke (29)

12:00 Miś Yogi (28)

12:05 Miś Yogi (29)

12:15 Miś Yogi (30)

12:20 SpongeBob Kanciastoporty (89)

12:55 Wspaniałe zwierzaki (214)

13:30 Kotopies (18)

14:00 Mega Spider-Man (9)

14:20 Mega Spider-Man (10)

15:00 Mia i ja (50)

15:10 Zaczarowany ołówek (25)

15:20 Był sobie człowiek (7)

16:00 Dennis rozrabiaka

17:25 Kacze opowieści (92)

18:00 Świat według Ludwiczka (16)

18:35 SpongeBob Kanciastoporty (89)

19:10 Ale numer! (21)

19:40 Ale numer! (22)

20:00 Aukcja w ciemno (4)

20:30 Aukcja w ciemno (5)

21:00 Aukcja w ciemno (3)

21:30 Zbuntowany anioł (175)

22:30 Sekrety i kłamstwa 2 (10)

23:30 Łowcy dzikich zwierząt (8)

00:30 Sexy Playmates! (24)

01:00 Gorące noce

01:30 Gwiazdy polskiego kabaretu (10) - program rozrywkowy

02:30 Menu na miarę (3) - magazyn kulinarny

03:00 Z archiwum policji (11) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (4) - magazyn kulinarny

03:50 W blasku fleszy (7) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (13) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur 2 (18) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (3) - serial dokumentalny

05:30 Dyżur 2 (21) - serial dokumentalny

TV 6

06:00 Szósty zmysł (687) - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel 5 (1) - program rozrywkowy

08:00 Galileo (280) - program popularnonaukowy

09:00 Rodzina zastępcza: Otwarty umysł (234)

10:05 America's Got Talent (32) - program rozrywkowy

11:00 Tylko muzyka. Must be the music 3 (23) - program rozrywkowy

13:00 4music

14:00 Rodzina zastępcza: Moc grejpfruta (235)

15:00 Otchłań namiętności (134)

16:00 Otchłań namiętności (135)

17:00 Nie igraj z aniołem (62)

18:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel 5 (2) - program rozrywkowy

19:00 Strażnik Teksasu (154)

20:00 Galileo (281) - program popularnonaukowy

21:00 Rude Tube (7) - program rozrywkowy

21:30 Zagrożenie z kosmosu - film SF (Kanada,USA,2005)

23:25 Okrutne prawo - film sensacyjny (USA,1995)

01:20 Mam talent - wersja amerykańska 7 (33) - program rozrywkowy

02:25 Mega Chichot (25) - program rozrywkowy

02:55 4music - magazyn muzyczny

03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł (688) - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski

09:00 Sport Flash

09:07 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Korea Południowa - Niemcy

11:00 Sport Flash

11:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Malaga CF - West Ham United

13:00 Sport Flash

13:07 Tenis: Turniej ATP w Toronto - mecz 1. rundy: Jerzy Janowicz - Peter Polansky

15:00 Sport Flash

15:07 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Szwecja

17:00 Sport Flash

17:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Schalke 04 Gelsenkirchen - West Ham United

19:00 Sport Flash

19:07 BMX: Mistrzostwa Świata w Rotterdamie

21:00 Sport Flash

21:07 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Iran

22:00 Sport Flash

22:07 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Żużel: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wolves - Poole Pirates

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Żużel: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wolves - Poole Pirates

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 Dzień dobry

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Fejslista

10:00 ESKA TV News

10:05 Summer City

11:00 ESKA TV News

11:05 Summer City

12:00 ESKA TV News

12:05 Summer City

13:00 ESKA TV News

13:05 Summer City

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Hity na czasie

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 Summer City

20:00 Summer City

21:00 Summer City

22:00 Summer City

23:00 ESKA FIT

00:00 Polska noc

TTV

05:15 W ostatniej chwili (10/11)

05:45 Blisko ludzi - program interwencyjny

06:15 Express

06:30 Czarno na białym - magazyn

07:05 Uwaga! po Uwadze - program interwencyjny

07:50 Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya 5 (2/17)

08:50 Ukryta prawda (45/72)

09:50 Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2 (11/13)

10:50 Sąd rodzinny (97) - serial fabularno-dokumentalny

11:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:45 Blisko ludzi

13:15 Nieobliczalni lokatorzy (6/10)

13:50 Rozmowy w toku: Ile trzeba wydać, żeby upolować męża?

14:45 Na noże (10/12)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Drogowi piraci (10/38) - serial fabularno-dokumentalny

16:35 Drogowi piraci (11/38) - serial fabularno-dokumentalny

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Najdziwniejsze restauracje świata (4/13)

18:40 Kartoteka 4 (8/13) - serial fabularno-dokumentalny

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Wojny magazynowe 3: Jednodolarowe szaleństwo (5/20) - reality show

20:35 Miłosny biznes 2 (9/17)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany (3/12)

22:30 Insekty atakują 2 (3/7)

23:30 Tancerki nocy (8/10)

00:00 Seksklinika (1/3)

00:55 Ekipa z Boom Town (5/6)

01:35 Ross Kemp w świecie zbrodni 3 (2/6)

02:25 Blisko ludzi

02:55 Rozmowy w toku: Ile trzeba wydać, żeby upolować męża?

03:45 Uwaga! po Uwadze

04:25 Kulisy sławy (18/30)

04:55 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Disco Polo Music

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Kuchnia polowa - program muzyczny

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Hit dnia

13:14 Disco Polo Music

14:00 Hit dnia

14:10 Wszystko mi disco!

15:00 Przebojowe historie

15:23 Disco Polo Music

16:00 Przebojowe historie

16:13 Disco Polo Music

17:00 Przebojowe historie

17:15 Discopolot! - program muzyczny

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Disco polo hit wszech czasów (21) - program muzyczny (Polska,2013)

21:15 Zakochane Polo TV

22:27 Pikantne Polo TV

22:56 Disco Polo Music

ATM Rozrywka

05:30 Wstawaj! Gramy!

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:30 Casper (17)

07:40 Kot Felix (6)

07:50 Kaczor Daffy (5)

08:00 Królik Bugs i przyjaciele (9)

08:10 Królik Bugs i przyjaciele (10)

08:20 Popeye i przyjaciele (17)

08:30 Casper (18)

08:40 Kot Felix (7)

08:50 Kaczor Duffy (9)

09:00 Królik Bugs i przyjaciele (11)

09:10 Królik Bugs i przyjaciele (12)

09:20 Popeye i przyjaciele (18)

09:30 Duża przerwa: Zemsta (12)

10:00 Daleko od noszy: Kidler się żeni (75)

10:30 Daleko od noszy: Terapia zbiorowa (76)

11:00 Gra w ciemno (21) - teleturniej

12:00 Awantura o kasę (22) - teleturniej

12:55 Pierwsza miłość (1901)

13:30 Ewa gotuje (67)

14:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Pomyłka (66)

14:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Dzidziuś (67)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Męskie inspiracje (303)

16:00 Świat według Kiepskich: Zrób sobie babkę (51)

16:30 Duża przerwa: Konkurs (13)

17:00 Daleko od noszy: Policyjny proszek (64)

17:30 Daleko od noszy: Order chlebowy (65)

18:00 W pogoni za UFO (2)

19:00 Gra w ciemno (22) - teleturniej

20:00 Rodzina zastępcza plus: Reanimatorka (302)

21:00 Fala zbrodni: Zbieracze śmierci (22)

22:00 Daleko od noszy: Tylko dla pań (77)

22:30 Daleko od noszy: Węgierski łącznik (78)

23:00 Świat według Kiepskich: Dolczewita (377)

23:30 Świat według Kiepskich: Portfel (378)

00:00 Synowie: Rozwódka z dzieckiem (5)

00:30 Daleko od noszy: Tylko dla pań (77)

01:00 Daleko od noszy: Węgierski łącznik (78)

01:30 Gra w ciemno (10) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (146) - teleturniej

03:30 Linia życia (36)

04:00 Linia życia (37)

04:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

08:40 Świadkowie

09:05 Męczeństwo św. Perpetuy

10:00 Informacje dnia

10:15 Jak my to widzimy

10:45 Tydzień z Ziemi Świętej

11:05 Mocni w wierze

11:35 Po co nam wykopaliska?

12:00 Anioł Pański

12:03 Informacje dnia

12:20 Wagon wspomnień

13:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

13:55 Święty na każdy dzień

14:00 Marzyli tylko o wolnej Polsce - film dokumentalny

14:55 Joanna d'Arc - film dokumentalny (Wielka Brytania)

15:50 Pytasz i wiesz - program religijny

16:00 Informacje dnia

16:10 Kalejdoskop młodych

16:40 Aktualności akademickie WSKSiM

16:45 Elvis

17:00 Aromatyczne inspiracje

17:20 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

17:25 Święty na każdy dzień

17:30 Reportaż dnia

18:00 Anioł Pański

18:05 Informacje dnia

18:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny

19:25 Święty na każdy dzień

19:30 Każdy maluch to potrafi

19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Święty na każdy dzień

20:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie (5)

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:20 Informacje dnia

21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

22:00 Bazylika Santa Maria Maggiore - film dokumentalny (Włochy,2007)

22:30 Wszystko jest możliwe

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

00:10 Informacje dnia

00:30 Reportaż dnia

01:00 Anioł Pański

01:05 Informacje dnia

01:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny

02:25 Święty na każdy dzień

02:30 Każdy maluch to potrafi

02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

03:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie (5)

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja

04:20 Informacje dnia

04:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

05:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu

06:15 Święty na każdy dzień

06:20 Niebieska jabłoń - film familijny (Wenezuela,2012)

07:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV

06:00 Życie Kamila Kuranta (1)

07:15 Andzia (23)

07:35 Andzia (24)

07:55 Życie jest piękne - komediodramat (Włochy,1997)

10:25 Ukochana z sąsiedztwa - komedia (USA,2006)

10:40 Chłopi: Jagna (2-ost.) - komedia (Polska,1993)

12:00 Akeelah i jej nauczyciel - film obyczajowy (USA,2006)

14:20 Ucieczka w kosmos i wojny Rozjemców (1) - film SF (USA,Australia,2004)

16:15 Elżbieta I - królowa dziewica (1) - film historyczny (Wielka Brytania,2005)

18:25 Filip z konopi - komedia (Polska,1981)

20:00 88 minut - thriller (USA,Niemcy,Kanada,2007)

22:15 Tragedia Posejdona (1/2) - film przygodowy (USA,2005)

00:05 Krwawy ring - film sensacyjny (Hongkong,Chiny,1986)

01:55 Szósty batalion - dramat wojenny (USA,Australia,2005)

04:30 Blair Witch 2: Księga cieni - horror (USA,2000)

05:40 Świerszcz - film krótkometrażowy (Włochy,2011)

Fokus TV

06:00 Wehikuł czasu - program informacyjny

06:15 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka (1) - serial dokumentalny

06:45 Lista Fokusa: Polacy w II wojnie światowej (2) - program edukacyjny

07:15 Para daje radę (26) - magazyn poradnikowy

08:15 Jak to się robi? (102) - program dla dzieci

08:20 Sąsiedzi: Stół bilardowy (72) - serial animowany

08:30 Po przygody w świat przyrody (12) - program dla dzieci

08:45 Jak to się robi? (3) - program dla dzieci

09:00 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (8) - program rozrywkowy

09:30 Kuchenni detektywi (13) - program rozrywkowy

10:00 Lidia w kuchni (6) - magazyn kulinarny

10:30 Para daje radę (27) - magazyn poradnikowy

11:30 Fabryka jedzenia (20) - serial dokumentalny

12:00 Henryk VIII - umysł tyrana (1/4) - serial dokumentalny

13:05 Wehikuł czasu - program informacyjny

13:15 Tajemnice historii: Kim jesteśmy? O Słowianach - serial dokumentalny

13:45 Wyprawy na krańce świata (16) - serial dokumentalny

14:15 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Dzikość pstrąga (21) - serial dokumentalny

14:45 Dzikie przygody Michaeli (6) - serial dokumentalny

15:20 Jak to możliwe? (9) - serial dokumentalny

15:40 Szkoła opieki nad zwierzakami (6) - program edukacyjny

16:15 Egzamin z przetrwania (7) - program rozrywkowy

16:45 Fabryka jedzenia (19) - serial dokumentalny

17:15 Rudy Maxa i jego Europa: Lazurowe Wybrzeże (16) - serial dokumentalny

17:50 Wehikuł czasu - program informacyjny

18:00 Lista Fokusa: Najlepsze sposoby na ogarnięcie domowego budżetu (2) - program edukacyjny

18:30 Ekstremalni do bólu (17) - magazyn sportów ekstremalnych

19:00 X-tremalna kolekcja (21) - magazyn sportów ekstremalnych

19:30 Kontrasty Wschodu (5) - serial dokumentalny

20:30 Wielkie powstanie Inków - film dokumentalny (USA,2006)

21:45 Korea Północna z ukrycia - film dokumentalny (Wielka Brytania,2007)

22:45 Uderzenie terroru - film dokumentalny (USA,2004)

23:50 Ścigani (4) - serial dokumentalny

00:25 Opowieści o duchach (15) - serial dokumentalny

01:30 Lista Fokusa: Najbardziej pamiętne mundiale (19) - program edukacyjny

02:00 X-tremalna kolekcja (21) - magazyn sportów ekstremalnych

02:30 Ekstremalni do bólu (17) - magazyn sportów ekstremalnych

03:00 Para daje radę (27) - magazyn poradnikowy

04:00 Kuchenni detektywi (13) - program rozrywkowy

04:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka (1) - serial dokumentalny

05:00 Życie Bałtyku: Wody Zalewu Wiślanego (2/18) - serial przyrodniczy

05:30 Dzika Polska: U klępy na imieninach (2) - cykl reportaży

TVP ABC

05:30 Kaktus i Mały (11)

05:40 Smerfy (37)

06:05 Lato z Hałabałą (12) - program dla dzieci

06:35 Bractwo Przygody i Zabawy (6) - program dla dzieci

07:05 A ja jestem ... Hipopotam (6) - program dla dzieci

07:15 Moliki książkowe - program dla dzieci

07:25 Zabawy z Lippy and Messy - kurs języka angielskiego

07:35 Kulfon, co z ciebie wyrośnie? (4)

07:40 Maurycy i Hawranek (5)

07:55 Przygody kota Filemona (6)

08:05 Smerfy (37)

08:35 Wyprawa profesora Gąbki (7)

08:45 Pszczółka Maja (34)

09:00 Wielka podróż Bolka i Lolka (8)

09:15 Kaktus i Mały (11)

09:20 Lato z Hałabałą (12) - program dla dzieci

09:50 Bractwo Przygody i Zabawy (6) - program dla dzieci

10:25 A ja jestem ... Hipopotam (6) - program dla dzieci

10:35 Moliki książkowe - program dla dzieci

10:55 Maurycy i Hawranek (5)

11:10 Przygody kota Filemona (6)

11:20 Smerfy (36)

11:50 Wyprawa profesora Gąbki (6)

12:00 Pszczółka Maja (34)

12:15 Wielka podróż Bolka i Lolka (7)

12:30 Kaktus i Mały (11)

12:35 Lato z Hałabałą (12) - program dla dzieci

13:05 Bractwo Przygody i Zabawy (6) - program dla dzieci

13:40 A ja jestem ... Hipopotam (6) - program dla dzieci

13:50 Moliki książkowe - program dla dzieci

14:05 Przypadki zwierzojeża (1)

14:10 Maurycy i Hawranek (5)

14:25 Przygody kota Filemona (6)

14:35 Smerfy (35)

15:05 Wyprawa profesora Gąbki (5)

15:20 Pszczółka Maja (34)

15:30 Wielka podróż Bolka i Lolka (6)

15:45 Przygrywka (6)

16:20 Słoneczna włócznia (12)

16:50 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

17:00 Kaktus i Mały (12)

17:05 Lato z Kąfacelą (6) - program dla dzieci

17:35 Domowe przedszkole - program dla dzieci

18:05 Ala i As - program dla dzieci

18:35 Film pod strasznym tytułem (1)

18:50 Przygody kota Filemona (7)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (38)

19:20 Wieczorynka: Wyprawa profesora Gąbki (8)

19:35 Wieczorynka: Pszczółka Maja (35)

19:45 Wieczorynka: Wielka podróż Bolka i Lolka (9)

20:05 Przyjaciele wesołego diabła (1)

20:40 Słoneczna włócznia (13)

21:05 Kangurek Hip-Hop (8)

21:20 34. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2013 (1) - reportaż

21:50 Od przedszkola do Opola

22:20 W piątą stronę świata (8)

23:05 Zakończenie programu 

TVP Kultura

07:15 Nad Niemnem (2/4)

08:20 Gry wojenne (1/5)

09:20 Kto nigdy nie żył... - film obyczajowy (Polska,2005)

11:10 Klasyczny wtorek: Co tu jest grane? (24) - magazyn muzyczny

11:30 Klasyczny wtorek: Co tu jest grane? (25) - magazyn muzyczny

12:00 Porwana - film krótkometrażowy (Szwajcaria,2010)

12:25 Daleko od okna - dramat społeczny (Polska,2000)

14:35 Powrót do ulubionych: Kobieta z przeszłością - film dokumentalny

15:25 Nad Niemnem (2/4)

16:30 Rozmowy poSzczególne: Janusz Majewski i Jan Wołek

17:15 Gry wojenne (1/5)

18:10 Kto nigdy nie żył... - film obyczajowy (Polska,2005)

20:10 25 lat wolności: Oda do radości - film obyczajowy (Polska,2005)

22:15 Studio Kultura - "Szkarłatna ulica" - felieton (Polska,2013)

22:20 Szkarłatna ulica - dramat obyczajowy (USA,1945)

00:10 Młoda Polska: Zabicie ciotki - film krótkometrażowy (Polska,2013)

00:50 Kino nocne: Gra - dramat sensacyjny (Szwecja,Dania,Finlandia,2013)

03:00 Murray Perahia: Nie z tego świata - film dokumentalny (Niemcy,2010)

04:10 Rok polski w Chinach: 2013 (2013) - reportaż (Polska,2014)

05:00 Zakończenie programu

TVP Historia

07:20 Powstańcy: Dzień 5

07:30 Miejsce z historią: My z Łomży

07:55 Widziane na Ziemi: Hawaje

09:05 Kolumbowie: Oto dziś... (4/5)

10:05 Flesz historii (193) - cykl reportaży (Polska)

10:20 Cafe Historia: Legendy AK (4)

10:45 Zaproszenie: Wołosi, ojce nasi - program krajoznawczy

11:10 Makłowicz w podróży: Podróż 20. Indie - Z przyjaciółmi

11:45 Oblicza ludobójstwa (1)

12:50 Dzień czwarty - dramat wojenny (Polska,1984)

14:15 Ewuśka, wróciłaś! - reportaż (Polska,2006)

14:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - magazyn historyczny

15:25 Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa (1/2) - program historyczny

16:15 Tajemnice Enigmy - film dokumentalny (Polska,2005)

17:00 Kolumbowie: Śmierć po raz drugi (5-ost.)

18:00 Kalendarium historyczne: Człowiek świętego imienia - film dokumentalny, (Polska,2009)

18:40 Pierwsza Kadrowa - film dokumentalny (Polska,1988)

19:10 Dziennik telewizyjny: 5.08.1989

19:45 Oblicza ludobójstwa (2)

20:45 Z kabaretowego archiwum - program rozrywkowy

21:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - magazyn historyczny

21:35 Sensacje XX wieku: Decydująca bitwa (2-ost.) - program historyczny

22:10 Sensacje XX wieku: Wojna cesarzy - program historyczny

22:35 Rocznica wybuchu powstania warszawskiego - film dokumentalny (Polska,1994)

00:00 Listy z barykady - film dokumentalny (Polska,2008)

00:35 Miejsce z historią: My z Łomży

00:50 Kronikarz czasu wojny - film dokumentalny (Polska,2012)

01:40 Dorożkarz nr 13 - film obyczajowy (Polska,1947)

03:00 Zakończenie programu

TV Polonia

06:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - Kołobrzeg (the best of); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (222); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 53 (seria IV, odc. 10) - Samotne serca -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 54 (seria IV, odc. 11) - Zaklęty rewir -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Polonia w Komie - Włochy - Wakacje (533); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis) kraj prod.Francja, Polska (2003); reż.:Doris Riedl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego kij ma dwa końce ?; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Rodzina Leśniewskich - odc. 4* - Agata -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Las kormoranów; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 69 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 47 - Menago; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Świętokrzyskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Londyńczycy - odc. 9/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Honor miasta -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Lato Zet i Dwójki 2014 - Kołobrzeg (the best of); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 1001* - Spirala czasu; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 W stronę piękna... - Poznań; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 69 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Włochy - Wakacje (533); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Świętokrzyskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 47 - Menago; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Stalingrad cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 37* "Pocztówka z Hajfy" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dixie - Odc 3 Szalony kelner; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Świętokrzyskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Nowa - odc. 13 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia w Komie - Singapur (534); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 6/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 7/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 KFPP Opole - Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 69 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Świętokrzyskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Rodzina Leśniewskich - odc. 4* - Agata; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Dixie - Odc 3 Szalony kelner; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Nowa - odc. 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Bulionerzy - odc. 47 - Menago; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Piosenka Biesiadna - Biesiada pod żaglami (2); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Polonia w Komie - Singapur (534); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 W stronę piękna... - Poznań; Bez ograniczeń wiekowych

TVP Rozrywka

05:45 Tygodnik Moralnego Niepokoju

06:15 Makłowicz w podróży

06:45 Okrasa łamie przepisy

07:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Na ryby

07:50 Dzieciaki górą - teleturniej

08:30 Śpiewające fortepiany

09:40 Tygodnik Moralnego Niepokoju

10:20 Kabaretowy Klub Dwójki

11:15 Dzięki Bogu już weekend

12:20 Latoteka

13:15 Śpiewające fortepiany

14:20 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach

15:25 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach

16:30 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach

17:25 Szperacze.tv

17:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Jedzenie dżungli

18:25 Makłowicz w podróży

18:55 Okrasa łamie przepisy

19:35 Tygodnik Moralnego Niepokoju

20:15 Śpiewające fortepiany

21:15 Bardzo ostry dyżur

21:30 Kabaretowy Klub Dwójki

22:30 Pojutrze - Kabaret Hrabi

23:30 Wakacyjna filharmonia dowcipu Waldemara Malickiego

00:35 Rock - Opole '90

01:30 Kabaret pod Wyrwigroszem

02:30 Czar par

03:30 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

05:59 Serwis info

06:06 Poranek TVP Info

06:10 Pogoda info

06:15 Poranek TVP Info

06:29 Serwis info

06:35 Poranek TVP Info

06:40 Pogoda Info

06:45 Poranek TVP Info

06:59 Serwis info

07:05 Poranek TVP Info

07:10 Pogoda Info

07:15 Poranek TVP Info

07:29 Serwis info

07:34 Poranek TVP Info

07:40 Gość poranka

07:53 Poranek TVP Info

07:59 Serwis info

08:07 Poranek TVP Info

08:10 Pogoda Info

08:15 Poranek TVP Info

08:29 Serwis info

08:34 Poranek TVP Info

08:40 Gość poranka

08:53 Poranek TVP Info

08:59 Serwis info

09:06 Pogoda Info

09:11 Serwis sportowy

09:15 Poranek TVP Info

09:29 Serwis info

09:36 Poranek TVP Info

09:40 Pogoda Info

09:45 Poranek TVP Info

09:59 Serwis info

10:22 Serwis sportowy

10:29 Serwis info

10:40 Pogoda Info

10:45 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:25 Pogoda Info

11:30 Serwis info

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda Info

12:00 Serwis info

12:20 Pogoda Info

12:25 Serwis sportowy

12:30 Serwis info

12:55 Pogoda Info

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda Info

13:30 Serwis info

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:25 Pogoda Info

14:30 Serwis info

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:20 Serwis sportowy

15:25 Pogoda Info

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda Info

15:55 Info dzień - magazyn publicystyczny

16:17 Serwis sportowy

16:22 Pogoda Info

16:30 Puls Polski - magazyn

17:15 Teleexpress Extra

17:30 To jest temat - magazyn reporterów

18:00 Twoje info - program informacyjny

18:28 Po przecinku - program publicystyczny

18:50 INFOrmacje - program informacyjny

19:10 INFOrozmowa - program publicystyczny

19:30 INFObiznes - magazyn ekonomiczny

19:45 Pogoda Info

19:50 Serwis sportowy

19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:12 Minęła dwudziesta

20:44 Serwis info flesz

20:52 Pogoda Info

21:00 Serwis info

21:08 Pogoda Info

21:15 Puls Polski - magazyn

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:51 Panorama dnia - program informacyjny

22:50 Pogoda Info

23:00 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:35 Sportowy wieczór

23:50 To jest temat - magazyn reporterów

00:25 Twoje info - program informacyjny

00:55 Dziś wieczorem - program publicystyczny

01:10 Minęła dwudziesta

01:42 Serwis info flesz

01:55 Serwis info

02:15 Panorama dnia - program informacyjny

03:08 Pogoda Info

03:15 Puls Polski - magazyn

03:40 Dziś wieczorem - program publicystyczny

03:55 Minęła dwudziesta

04:27 Serwis info flesz

04:30 To jest temat - magazyn reporterów

05:00 Z dnia na dzień - program informacyjny

05:30 Puls Polski - magazyn

4fun.tv

06:00 Popbudzik

09:00 Codzienna 20

11:00 Summer Music

13:00 Top tygodnia

15:00 Summer Hits

18:00 Codzienna 20

20:00 Summer Party

23:00 Party Shaker

02:00 Polskanocka

05:00 Popbudzik

TV.Disco

05:00 Poranek disco polo

08:00 Disco życzenia

10:00 Disco polo lista

12:00 Disco polo hity

14:00 Disco życzenia

17:00 Przeboje disco polo

18:00 Disco polo lista

20:00 Przeboje disco polo

22:00 Disco polo hity

Stars.TV

07:00 Best morning

10:00 Best 80's

11:00 Best decision

12:00 Best ballads

13:00 Best of the year

14:00 Best 90's

15:00 Best afternoon

17:00 Best now

18:00 Best party

20:00 Best decision

21:00 Best 80's

22:00 Best soundtrack

23:00 Best ballads

00:00 Best rock

01:00 Best polish

VOX Music TV

00:00 W Rytmie Nocy

08:00 Osiem Osiemdziesiąt

09:00 Dziewięć Dziewięćdziesiąt

10:00 Best Lista Top 20 VOX Music TV

11:00 W Rytmie Hitów

12:00 W Rytmie Hitów

15:00 W Rytmie Hitów

17:00 Best Lista Top 20 VOX Music TV

18:00 Video Mix - Marek Sierocki

18:45 W Rytmie Hitów

20:00 W Rytmie Disco

22:00 Disco HOT

23:00 W Rytmie Nocy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.