FANDOM


TVP 1
04:50 TELEZAKUPY
05:10 Tędy przeszła historia (seria III) - Odbudowa Wrocławia; cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wielkie sprzątanie
06:00 Kawa czy herbata?
w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie - odc. 86/156; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Jedyneczka - Skrzydlata kraina; program dla dzieci
09:25 Noddy - W pogoni za tęczą 45 (Noddy the Rainbow Chaser); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
09:35 Sąsiedzi - Tapety 1 (Tapety); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1979)
09:45 Snobs - odc. 18 kraj prod.Australia (2003)
10:15 Savannah - odc.16; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
11:00 Podróżnik - Trydent
11:15 Fotografowie prowincjonalni; film dokumentalny
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3155; serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc.3156; serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Święta, święta  - cz.1; koncert
13:40 Święta, święta  - cz.2; program rozrywkowy
14:25 Opole na bis - Opole 2006 na bis - kabarety Koń Polski i Słuchajcie; koncert
14:40 AAAabsolutnie każdą pracę; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Warto kochać - odc. 73; serial TVP
16:05 Moda na sukces - odc.3157; serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc.3158; serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Dwie strony medalu - odc. 1; serial TVP
18:00 Dwie strony medalu - odc. 2; serial TVP
18:25 Bulionerzy - odc. 55 - Mąż w delegacji; serial komediowy TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Romeo i Smerfetka; serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Piątkowe kino akcji - Pluton (Platoon); dramat wojenny kraj prod.USA (1986)
22:20 Biloxi Blues (Biloxi Blues); komediodramat kraj prod.USA (1988)
24:00 "...Jeszcze za mną zatęsknisz-Zbigniew Cybulski"
00:50 "Ca Ira" - opera Rogera Watersa cz. 1; widowisko
01:50 "Ca Ira" - opera Rogera Watersa cz. 2; widowisko
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
05:20 Statek miłości - odc. 102/249; telenowela kraj prod.USA (1981)
06:10 Statek miłości - odc. 103/249; telenowela kraj prod.USA (1981)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 "Mały Brat" - Karol de Foucauld; film dokumentalny
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc 22 Nietoperz (Magic school bus) kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.134, Apetyt na wszystko
09:00 Pytanie na śniadanie
w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:30 Sąsiedzi - odc. 1 Tresowana foka; serial komediowy TVP
12:00 McGregorowie - odc. 59/65 Rocznica; serial kraj prod.Australia (1996)
12:45 Kopciuszek - odc.  31; serial obyczajowy TVP
13:15 Zwierzaki cudaki-pomyłki natury; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:10 Kolęda z wysokości (koncert świateczny)
14:55 Z kabaretowego archiwum - (2)
15:05 Detektyw w sutannie - s. 2, odc. 11/13 (19) Porwanie; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Sylwester pod Dobrą Gwiazdą - Wrocław 2006/2007 (1)
17:05 Ulice Kultury; magazyn
17:20 Kręcioła
17:45 Program lokalny
18:15 Mówią Gwiazdy - Horoskop 2007
18:45 Panorama
19:05 Biznes
19:10 Sport Telegram
19:15 Pogoda
19:25 Bezradnik przeciętnego Polaka - Jak przetrwać święta w rodzinnym gronie; program rozrywkowy
20:00 Fabryka śmiechu - (1)
21:00 Wojenna narzeczona - odc. 4/4 (Bride of War); serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (1997)
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 Oficerowie - odc. 1/13 Stinger; serial kryminalny
23:25 Oficerowie - odc. 2/13 Druga strona lustra; serial kryminalny
00:10 Gabriela (Gabriela); film fabularny kraj prod.USA (2001)
01:40 Matrioszki - odc. 1/10 (Matrioshki ep.1); serial kraj prod.Belgia (2003)
02:30 Rytmy karnawałowej nocy - Sylwester pod Dobrą Gwiazdą - Wrocław 2006/2007 (3)
03:25 Zakończenie programu

TVP 3
06:00 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
w tym: Kurier 06:00, 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:18, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:10, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
08:05 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
08:15 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
08:15 Kurier Poranek - Serwis ekonomiczny; STEREO
08:17 Kurier Poranek - Pogoda; STEREO
08:20 Kurier Poranek - Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kurier Poranek - Czym żyje świat; STEREO
08:30 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
08:40 Kurier Poranek - Serwis sportowy; STEREO
08:46 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
09:10 Kurier Poranek - Serwis sportowy; STEREO
09:12 Kurier Poranek - Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
09:17 Kurier Poranek - Pogoda; STEREO
09:20 Kurier Poranek - Serwis ekonomiczny
09:20 Kurier Poranek - Przegląd prasy; STEREO
09:25 Kurier Poranek - Czym żyje świat; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:49 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier; STEREO
10:00 Mistrzowie gitary - odc. 7 (Guitar show, ep. 7); serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier; STEREO
11:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 1 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 7 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kurier; STEREO
14:00 Mistrzowie gitary - odc. 7 (Guitar show, ep. 7); serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kurier; STEREO
15:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 1 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Niepokorni - Anna Woźnicka-Wójcik; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Kurier Poranek - Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:45 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar - Trzeci Wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór
23:10 Prawdziwa historia mostu na rzece Kwai (The True Story of the Bridge on the River Kwai); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:40 Trzeci wymiar - Trzeci Wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Prawdziwa historia mostu na rzece Kwai (The True Story of the Bridge on the River Kwai); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Zakończenie programu

Polsat
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
07:00     Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
08:00     TV Market - magazyn reklamowy
08:15     Halo! Kasa! - teleturniej
09:00     Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:30     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Zamieńmy się żonami - reality show
11:00     Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
11:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00     Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
12:55     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:40     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:10     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:45     Wydarzenia
16:05     Prognoza pogody
16:10     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Szkolny patrol - komedia reż. Savage Steve Holland, wyk. Shawn Weatherly, Bug Hall, J. Madison Wright, Lainie Kazan, Curtis Armstrong, Stephanie Faracy, Amanda Fuller, Alex McKenna, Ed McMahon, Charlene Tilton, 'Weird Al' Yankovic, Leslie Nielsen, Phillip V USA 1998
21:15     Dzień zagłady - thriller reż. Michael J. Sarna, wyk. Joe Lara, Udo Kier, Brigitte Nielsen, January Isaac Włochy/Filipiny 2000
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:05     Fala zbrodni - serial sensacyjny reż. Okił Khamidov, Polska 2003
01:00     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:00     Nocne randki - program rozrywkowy
05:55    Zakończenie programu

TVN
05:40     Uwaga! - magazyn reporterów
06:00     Telesklep
06:40     Tajniacy - serial sensacyjny odc. 2/16 USA 2003
07:35     Usterka - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:00     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
10:45     Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny
11:20     Detektywi: Oszukana - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:50     Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
13:30     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 738 Polska 2003
14:00     Tajniacy - serial sensacyjny odc. 3/16 USA 2003
15:00     Cena marzeń - telenowela odc. 91/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku: Porwałem żonę! - talk show
18:25     Detektywi: Bezimienni - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     Superkino Czas patriotów - film sensacyjny reż. Phillip Noyce, wyk. Harrison Ford, Anne Archer, Patrick Bergin, Sean Bean USA 1992
22:25     Męska gra - dramat obyczajowy reż. Oliver Stone, wyk. Al Pacino, Dennis Quaid, Cameron Diaz, James Woods USA 1999
01:20     Uwaga! - magazyn reporterów
01:40     Nocne igraszki - program interaktywny
02:40     Telesklep
03:00     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
5.45 Sztukateria
6.05 Kinomaniak
6.30 VIP - wydarzenia i plotki
6.55 Muzyczne listy
8.00 TV Market
8.30 Power Rangers - serial anim.
9.00 Yugioh - serial anim.
9.30 Pensjonat Pod Różą - serial
10.30 Jesteś moim życiem - telenowela
11.30 Benny Hill
12.35 Na topie - wywiad z...
13.05 Wygraj fortunę - teleturniej
15.25 Gram.tv
15.55 Młodzieńcza miłość - telenowela
16.55 Siatkówka: PLS - mecz: Jadar Sport Radom - Resovia Rzeszów
19.00 Jesteś moim życiem - telenowela
20.00 Talk2Szok
21.00 Gorące Hawaje - serial
22.00 Miasteczko Point Pleasant - serial
23.00 Playboy
0.45 Wydarzenia, Sport, Pogoda
1.25 Casino Night
3.25 Muzyczne listy
4.15 FIFA Futbol Mundial
4.40 V-max - magazyn motoryzacyjny
5.00 Zakończenie programu

TVN 7
06:05    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo            
06:35    Telesklep        
07:35    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
08:05    Bez śladu    serial sensacyjny...    stereo        
09:05    Zdradzona miłość    telenowela obyczajowy...    stereo        
09:55    Krąg miłości    serial obyczajowy...    stereo    
10:55    Nash Bridges    serial sensacyjny...        
11:55    Strażnik kasy    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive        
12:55    Telesklep        
14:15    Zdradzona miłość    telenowela obyczajowy...    stereo        
15:10    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo    
15:40    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo    
16:10    Kasia i Tomek    serial komedia...    stereo    
16:40    Specjalistki    serial komedia...    stereo    
17:10    Krąg miłości    serial obyczajowy...    stereo    
18:10    Nash Bridges    serial sensacyjny...        
19:10    Kasia i Tomek    serial komedia...    stereo    
19:40    Specjalistki    serial komedia...    stereo    
20:10    Randka z wrogiem    film komedia...        
22:15    Więzienny blues    film obyczajowy...        
00:05    Strażnik    film sensacyjny...
02:00    Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Spotkał katar Katarzynę - pij mleko przedszkolaku; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Żegnaj, Rockefeller - odc 9; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Jest takie miejsce - Baranów Sandomierski.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Poranek z muzyką - XI Dni Ignacego Jana Paderewskiego "Paderewski in memoriam"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonusi w Europie - Mój Skarbek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Złotopolscy - odc. 795* - Drabina; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 593; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Wrocław na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Pod niebem Brazylii; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Teatr TV - Ciężkie czasy; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1995); reż.:Barbara Borys-Damięcka; wyk.:Radosław Pazura, Leonard Pietraszak, Małgorzata Kożuchowska, Marian Opania, Wanda Majerówna, Lech Ordon, Witold Wieliński, Anna Stankówna, Hanna Polk, Krzysztof Kowalewski; Dla małoletnich od lat 12
14:55 A dobro Polski?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Spotkał katar Katarzynę - pij mleko przedszkolaku; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Brzeżany; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Złotopolscy - odc. 795* - Drabina; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Święta wojna - "Kot w butach"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Okazja - odc. 18 - Urodziny Wieśka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Zdarzyło się - Człowiek z sercem na dłoni; reportaż kraj prod.USA (2005); Dla małoletnich od lat 12
18:35 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Hity satelity
19:15 Dobranocka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na tropach Yeti; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 593; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Wrocław na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Na dobre i na złe - odc. 265 Niewidoczne zagrożenie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Trzymaj się swoich chmur (The Best) Przegląd Piosenki Aktorskiej 2004; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Złotopolscy - odc. 795* - Drabina; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Zajaskrawieni; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:55 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc.1; serial dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na tropach Yeti; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 593; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Wrocław na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe - odc. 265 Niewidoczne zagrożenie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Trzymaj się swoich chmur (The Best) Przegląd Piosenki Aktorskiej 2004; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Święta wojna - "Kot w butach"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zdarzyło się - Człowiek z sercem na dłoni; reportaż kraj prod.USA (2005); Dla małoletnich od lat 12

TV Puls
05:55 Puls wieczoru; program publicystyczny
06:30 Program religijny; kościół i religia
07:30 Wieczny płomień miłości, odc. 3; telenowela Meksyk 2004; reż.: Jorge Fons; wyk: Ana de la Reguera, Manolo Cardona
08:30 Kobieta w lustrze, odc. 3; telenowela Kolumbia 2004; wyk: Paola Andrea Rey, Juan A. Baptista
09:30 Program ekstrakulturalny; magazyn kulturalny
10:00 Czy mnie jeszcze pamiętasz? - Czesław Niemen; film dokumentalny
10:30 Telezakupy; program reklamowy
11:50  Hollywood Safari, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Bryan Goeres, Joel Bender; wyk: Joe Michael Burke, Sam J. Jones
13:00 Pani Bovary to ja; film psychologiczny Polska 1977; reż.: Zbigniew Kamiński; wyk: Jadwiga Jankowska - Cieślak, Tomasz Grochoczyński
15:00 Godzina miłosierdzia
15:35 Zdrowy Puls; magazyn medyczny
16:00 Wieczny płomień miłości, odc. 4; telenowela Meksyk 2004; reż.: Jorge Fons; wyk: Ana de la Reguera, Manolo Cardona
17:00 Kobieta w lustrze, odc. 4; telenowela Kolumbia 2004; wyk: Paola Andrea Rey, Juan A. Baptista
18:00 Program ekstrakulturalny; magazyn kulturalny
18:30 Hollywood Safari, odc. 4; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Bryan Goeres, Joel Bender; wyk: Joe Michael Burke, Sam J. Jones
19:30 Knieja; magazyn przyrodniczy
20:00 Puls wieczoru; program publicystyczny
20:40 Ja, Klaudiusz, Dotknięcie zbrodni, odc. 1; serial historyczny Wielka Brytania 1976; reż.: Herbert Wise; wyk: Derek Jacobi, Sian Phillips
22:45 Film, jakiego nie było; film dokumentalny Wielka Brytania 1965
00:00 Puls wieczoru; program publicystyczny
00:40 Program ekstrakulturalny; magazyn kulturalny
01:10 Wideowizyty, Las Vegas; serial dokumentalny
02:10 Knieja; magazyn przyrodniczy
02:30 Godzina miłosierdzia
03:00 Puls wieczoru; program publicystyczny

Canal +
7.00 Minisport -+
7.10 Łapu Capu
7.15 Nie przegap
7.25 Diabelski Młyn
8.00 Jestem przy tobie - melodramat, Indie 2004
11.05 Jutro Meksyk - film psycho- logiczny, Polska 1965
12.40 Zdrady, kłamstwa - i coś więcej - komedia, Francja 2004
14.15 Dzięki tobie, Winn-Dlxie - film familijny, USA 2005
16.05 Szeregowiec Dolot - film ani- mowany
17.25 Nagie alibi - dramat kryminalny, USA 1954, reż. Jerry Hopper, wyk. Sterling Hayden, Gloria Grahame, Gene Barry
18.55 Najświetniejsze hotele świata (8/13) - serial dokumentalny
19.30 Joey 2 (8) - serial
20.00 Diabelski Młyn
20.35 Nie przegap
20.45 Łapu Capu
20.50 Minisport +
21.00 Premiera: Miłość buja wobło- kach - komedia romantyczna, Francja 2005, reż. Remi Bezancon, wyk. Gilles Lellouche, Vincent Elbaz
22.50 Rozdroże Cafe - film obycza- jowy, Polska 2005, reż. Leszek Wosiewicz, wyk. Robert Olech, Ce- zary Łukasiewicz, Maria Pakulnis
0.55 Królestwo niebieskie - film kostiumowy, Hiszpania/Wielka Bry- tania/Niemcy 2005
3.20 Królowa Syjamu - film kostiu- mowy , Tajlandia 2001
5.40 Bariera - film psychologiczny, Polska 1966

HBO
6.30 Salon piękności - komedia, USA 2005
8.15 Na planie
8.45 Tylko nie miłość - komedia, USA 2002
10.25 Przygody Ociee Nash - film familijny, USA 2002
12.00 Gliniarze I Robbersonowie - komedia kryminalna, USA 1994
13.30 System - thriller, USA 1995
15.20 W doborowym towarzy- stwie - komedia, USA 2004
17.10 Domowy front (14) - serial
17.35 Domowy front (15) - serial
18.00 Salon piękności - komedia
19.45 Premiera: Cinema, cinema
20.10 Premiera: Trzy na jednego (1) - serial
21.05 Premiera: Trzy na jednego (2) - serial obyczajowy
22.00 Premiera: Pani Harrls - dramat kryminalny, USA 2005
23.35 Przed zachodem słońca - film obyczajowy, USA 2004
0.55 Constantlne - horror, USA, Niemcy 2005
4.35 Obraz syna - film obyczajowy, USA 2001

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Kino jest sztuką - Legenda twierdzy Suramijskiej (Ambavi Suramis tsikhitsa (Legend of the Surami fortress)); film fabularny kraj prod.ZSRR (1984); reż.:Siergiej Paradżanow, Dodo Abashidze; wyk.:Tamari Tsitsishvili, Veriko Andjaparidze, Dudukhana Tserodze, Dodo Abashidze, Sofiko Chiaureli, Zura Kipshidze; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Tak, tak - to ptak; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Od końca świata do początku wszechświata (Neutrinos - from the End of the World to the Beginning of Universe) kraj prod.Niemcy (2001); DOLBY SURROUND, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Molly i Mobarak. Międzykulturowa "love story" (Molly & Mobarak. A cross-cultural love-story); film dokumentalny kraj prod.Australia (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Fabryka bajek - Diabelskie skrzypce; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Gidon Kremer (Gidon Kremer: Man of many musics); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1998); reż.:Christopher Nupen; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Grzech (Hrich); film dokumentalny kraj prod.Ukraina (1999); Dla małoletnich od lat 12
14:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Powrót idioty (Navrat Idiota); film fabularny kraj prod.CZECHY, Niemcy (1999); reż.:Sasa Gedeon; wyk.:Pavel Liska, Anna Geislerová, Tatiana Vilhelmová, Jiri Langmajer, Jiri Machacek, Zdena Hadrbolcova; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Szalom na Szerokiej 2005 - Boban Marković Orkestar; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Laureaci Konkursu im. Henryka Wieniawskiego - Maria Machowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Kino krótkich filmów - Armata; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Na weekend; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Dziennik pisany pod wulkanem; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Socjopaci - odc. 2; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Jarocin po latach - Wilki; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Opowieść o Czarodziejskim flecie (The Magic Flute); opera kraj prod.Kanada (2002); reż.:Barbara Willis Sweete; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Co słychać - magazyn muzyczny.; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Rock i polityka - 5 (Get Up Stand Up - We Are the World); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Strefa - Pixies - koncert (Pixies: Live at The Town & Country Club); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Strefa - Taper 3; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Strefa - Hugo Race koncert w CDQ cz.1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Niepokoje wychowanka Torlessa (Der Junge Torless); film fabularny kraj prod.Francja, Niemcy (1966); reż.:Volker Schloendorff; wyk.:Spencer Treat Clark, Lotte Ledl, Fred Dietz, Bernd Tischer, Herbert Asmodi, Mathieu Carriere, Marian Seidowsky, Barbara Steele; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Armia - Radio NRD; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie programu

TVN Gra
08:00    Music Chat    interaktywny program rozrywkowy...    stereo    
09:00    Telesklep    
11:10    Graj o raj    interaktywny teleturniej na żywo...    stereolive
11:55    Strażnik kasy    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive
12:55    Strażnik Kasy (Gra)    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive
14:30    Telesklep    
15:30    Rozbij bank    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive
17:00    Kasa gra    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive
19:00    Strażnik Kasy (Gra)    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive
20:00    Seans filmowy    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive
22:00    Wieczorne igraszki    interaktywny program rozrywkowy
00:00 Serwis Mania


Eurosport
08:30     Sport motorowy Destination Dakar
08:45     Biatlon Zawody Pucharu Świata w Oberhofie (Niemcy) - sztafeta mężczyzn
09:45     Sport motorowy Destination Dakar
11:45     Biatlon Zawody Pucharu Świata w Oberhofie (Niemcy) - sztafeta mężczyzn
13:00     Biegi narciarskie Zawody Pucharu Świata w Asiago (Włochy) - sprint mężczyzn i kobiet
14:30     Biatlon Zawody Pucharu Świata w Oberhofie (Niemcy) - sprint kobiet
15:45     Tenis ziemny Turniej ATP w Doha (Katar) - półfinały
19:15     Biatlon Zawody Pucharu Świata w Oberhofie (Niemcy) - sprint kobiet
20:30     Strongman Grand Prix w Poznaniu
21:30     Strongman Puchar Świata
22:00     Sport motorowy
22:30     Timbersport Mistrzostwa Świata w Oberstdorfie (Niemcy)
23:00     Poker European Masters w Dublinie (Irlandia)
00:00     YOZ Xtreme - magazyn sportów ekstremalnych
00:30     Sporty ekstremalne LG Action Sports


Polsat Sport
07:00 Aon hotVolleys Wiedeń – BOT Skra Bełchatów: Siatkówka Liga Mistrzów
09:00 Futbol Mundial
09:30 Turniej Watsons Water Champions Challenge w Honkongu: Tenis Gry pojedyncze kobiet
13:00 Fashion on Ice: Łyżwiarstwo figurowe
14:00 Sheffield United – Arsenal Londyn: Piłka nożna Liga angielska
16:00 Gillette World Sport
16:30 Jadar Sport SA Radom – Resovia SSA Rzeszów: Siatkówka Polska Liga Siatkówki
19:00 Celtic Glasgow – FC Kilmarnock: Piłka nożna Liga szkocka
21:00 KO TV classics: Boks
22:00 Gala boksu zawodowego grupy Sauerlanda: Boks
00:00 Futbol Mundial
00:30 Total Rugby: Magazyn sportowy

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo: serial
06:25 Odlotowe agentki: serial
06:50 Odlotowe agentki: serial
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
07:35 A.T.O.M.: serial
08:00 Power Rangers SPD: serial
08:25 Mighty Morphin Power Rangers: serial
08:50 Power Rangers Time Force: serial
09:10 MegaMan NT Warrior: serial
09:35 Król Szamanów: serial
10:00 Jerry i paczka: serial
10:25 Jerry i paczka: serial
10:50 W.I.T.C.H.: serial
11:15 W.I.T.C.H.: serial
11:40 Ach, ten Andy!: serial
12:00 Ach, ten Andy!: serial
12:25 Odlotowe agentki: serial
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
13:15 Kapitan Flamingo: serial
13:35 Świat według Ludwiczka: serial
14:00 Kino Jetix
15:30 Power Rangers SPD: serial
15:55 Galactik Football: serial
16:20 Dziwne przypadki w Blake Holsey: serial
16:45 W.I.T.C.H.: serial
17:10 OBAN Star Racers: serial
18:00 Odlotowe agentki: serial
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
18:50 Galactik Football: serial
19:15 Planet Sketch: serial
19:25 Power Rangers SPD: serial
19:50 Król Szamanów: serial
20:15 Król Szamanów: serial
20:40 MegaMan NT Warrior: serial
21:05 Galactik Football: serial
21:30 A.T.O.M.: serial
21:55 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!: serial
22:20 Teenage Mutant Ninja Turtles: serial
22:45 Spiderman: serial
23:10 Wyścigi NASCAR: serial
23:35 M.A.S.K.: serial


Zone Club
06:00 Szkoła jogi, Ćwiczenia jogi dla każdego, odc. 78; gimnastyka
06:25 Ćwiczenia na Karaibach, Poranne ćwiczenia na zdrowy początek dnia, odc. 46; fitness
06:55 Przyjęcia Jamesa, odc. 25; magazyn kulinarny
07:20 Alternatywne style życia, odc. 5; medycyna alternatywna
07:45 Świat restauracji, Przewodnik po restauracjach, odc. 6; jedzenie i picie
08:10 Design Challenge, odc. 7; architektura
08:35 Ekstremalne metamorfozy - Wielka Brytania, odc. 1; lifestyle
09:35 Zmień swój styl, Praktyczne wskazówki dotyczące zmiany aranżacji wnętrz, odc. 10; lifestyle
10:25 Terapia szokowa, Lee, odc. 7; lifestyle
10:55 Stylowe miejsca, Sanderson i La Mirande, odc. 25; architektura
11:25 Strażnicy mody, odc. 13; moda
11:55 Dom mody, odc. 12; moda
12:25 Dom mody, odc. 14; moda
12:55 Na ślubnym kobiercu, odc. 4; reality show
13:20 Na ślubnym kobiercu, odc. 5; reality show
13:45 Przyjęcia Jamesa, odc. 24; magazyn kulinarny
14:10 Życie pani Pond, odc. 13; serial animowany Wielka Brytania
14:25 Życie pani Pond, odc. 14; serial animowany Wielka Brytania
14:40 Poradnik Tany Byron, odc. 51; psychologia
15:30 Poradnik Tany Byron, odc. 52; psychologia
16:30 Terapia szokowa, Georgina, odc. 10; lifestyle
17:00 Bazar, odc. 9; lifestyle
17:30 Udawacze, odc. 20
18:30 Tuckerville, odc. 7; real tv
19:00 Tuckerville, odc. 8; real tv
19:30 Nawiedzone miejsca, odc. 5; opowieści niesamowite
20:30 Modny świat, Nowiny ze świata mody, odc. 702; moda
21:00 Ekstremalne metamorfozy - Wielka Brytania, odc. 19; lifestyle
22:00 Potyczki Jerry‘ego Springera, odc. 102; talk show
23:40 Porozmawiajmy o seksie, odc. 50; seksualność
00:30 Udawacze, odc. 47
01:20 Potyczki Jerry‘ego Springera, odc. 102; talk show
02:05 Sekstaza, Zabawki dające rozkosz, odc. 12; erotyka
03:00 Seks i kanapa, odc. 5; erotyka
03:30 Mężczyźni o sobie, Pierwszy pocałunek, odc. 8; seksualność
04:00 Mężczyźni o sobie, Zmysłowe uzdrawianie, odc. 9; seksualność
04:30 Marzenia senne, odc. 10; zdrowie i medycyna. dokumentacja
05:00 Rozkosz pożądania, odc. 3; serial erotyczny Kanada
05:30 Strażnicy mody, odc. 26; moda

TVN Turbo
06:00 Samochód - magazyn każdego kierowcy; magazyn motoryzacyjny /stereo/
06:30 Mango; program reklamowy
09:00 Rentgen 2.0; magazyn motoryzacyjny /stereo/
09:30 Monster Jam; magazyn motoryzacyjny
10:00 Uwaga! Pirat!; magazyn motoryzacyjny /stereo/
10:30 Czas tuningu; magazyn motoryzacyjny /stereo/
11:00 Samochód - magazyn każdego kierowcy; magazyn motoryzacyjny /stereo/
11:30 Toolbox; magazyn poradnikowy /stereo/
12:00 Automundial; magazyn motoryzacyjny /stereo/
12:30 Ale dziura; magazyn motoryzacyjny /stereo/
13:00 Monster House; magazyn poradnikowy /stereo/
14:00 Zakup kontrolowany; magazyn motoryzacyjny
14:30 Rentgen; magazyn motoryzacyjny /stereo/
15:00 Gadżet; magazyn poradnikowy /stereo/
15:30 Motorwizja; magazyn motoryzacyjny /stereo/
16:00 The Car Show; magazyn motoryzacyjny /stereo/
16:30 Monster House, odc. 31; magazyn poradnikowy /stereo/
17:30 Raport Turbo; magazyn motoryzacyjny /stereo/
17:40 Automaniak max; magazyn motoryzacyjny /stereo/
18:10 Karambol; magazyn motoryzacyjny /stereo/
18:40 Rentgen 2.0; magazyn motoryzacyjny /stereo/
19:10 The Car Show; magazyn motoryzacyjny /stereo/
19:40 Raport Turbo; magazyn motoryzacyjny /stereo/
19:50 De Lux 8 minut; magazyn motoryzacyjny /stereo/
20:00 Czas tuningu; magazyn motoryzacyjny /stereo/
20:30 Uwaga! Pirat!; magazyn motoryzacyjny
21:00 Raport Turbo; magazyn motoryzacyjny /stereo/
21:10 Zakup kontrolowany; magazyn motoryzacyjny /stereo/
22:10 Automaniak max; magazyn motoryzacyjny /stereo/
22:50 Raport Turbo; magazyn motoryzacyjny /stereo/
23:00 Turbo erotyk; erotyka /stereo/
23:30 Turbo erotyk; erotyka /stereo/
00:00 Turbo erotyk; erotyka /stereo/
00:30 Turbo erotyk; erotyka /stereo/
01:00 Mango; program reklamowy
01:30 Turbo erotyk; erotyka /stereo/
02:00 Turbo erotyk; erotyka /stereo/
02:30 Rentgen 2.0; magazyn motoryzacyjny /stereo/
03:00 Karambol; magazyn motoryzacyjny /stereo/
03:30 Zakup kontrolowany; magazyn motoryzacyjny /stereo/
04:30 Czas tuningu; magazyn motoryzacyjny /stereo/ 

TCM
21:00    Asfaltowa dżungla Film kryminalny, USA 1950, 110'
22:50    Śliska sprawa Komedia, USA 1973, 95'
00:25    Czterech jeźdźców Apokalipsy Dramat obyczajowy, USA 1962, 150'

AXN Crime
12:00 Szczury wodne serial, seria 1 odc. 4
13:00    11. godzina serial, odc. 3
14:00    Bez pardonu serial, odc. 18
15:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 7
16:00    Szczury wodne serial, seria 1 odc. 4
17:00    Wydział spraw zamkniętych serial, odc. 3
18:00    11. godzina serial, odc. 3
19:00    Bez pardonu serial, odc. 18
20:00    Szczury wodne serial, seria 1 odc. 4
21:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 7
22:00    Złodziejska liga serial, odc. 7
23:00    11. godzina serial, odc. 4
00:00    Bez pardonu serial, odc. 19
01:00    Złodziejska liga serial, odc. 7
02:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 8

AXN Sci-Fi
12:00 Dobro kontra zło serial, odc. 22
13:00    Charlie Jade serial, odc. 12
14:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 5
14:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 6
15:00    Andromeda serial, odc. 17
16:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 1
17:00    Dobro kontra zło serial, odc. 22
18:00    Charlie Jade serial, odc. 12
19:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 5
19:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 6
20:00    Andromeda serial, odc. 17
21:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 1
22:00    Lunatycy serial, odc. 3
23:00    Charlie Jade serial, odc. 13
00:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 7
00:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 8
01:00    Lunatycy serial, odc. 3
02:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 2

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.