FANDOM


TVP 1
05:45 Notacje - Józef Pitoń. Badacz lawin; cykl dokumentalny
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:05, 6:32, 7:05, 7:33
07:55 Leksykon PRL; felieton
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Oblatywacz, odc. 35 (Secret Life of Beniamin Bear - Rocket Teddy, ep. 35); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:50 Buli - Buli i magiczny napój, odc. 30 (Bouli et le filtre de'amour); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
09:00 Budzik - Zimowe przyjemności
09:25 Bajki rosyjskie - Koncert Zosi, odc. 1 (Maszenkin kancert); film animowany kraj prod.ZSRR (1955)
09:35 Atlantis High - odc. 23 (.); serial komediowy kraj prod.Australia (2002)
10:05 Bądź modna (THE CLOTHES SHOW SERIA III); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Moja pasja odc. 170; magazyn
11:05 Moda na sukces - odc. 4155 (The Bold and the Beautiful ep. 4370); serial kraj prod.USA (2003)
11:30 Moda na sukces - odc. 4156 (The Bold and the Beautiful ep. 4371); serial kraj prod.USA (2003)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Taki pomysł; cykl reportaży
12:40 Plebania - odc. 1200; telenowela TVP
13:10 Klan - odc. 1589 - txt..777; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [58]; teleturniej
14:20 Zwierzęta świata - Życie gadów i płazów. Jaszczurki małe i duże  cz. 1 (Life In Cold Blood. Dragons of the Dry.); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Opole 2008 na bis - Opolowanie - kabareton /1/; koncert
16:00 Moda na sukces - odc. 4159 (The Bold and the Beautiful ep. 4374); serial kraj prod.USA (2003)
16:30 Moda na sukces - odc. 4160 (The Bold and the Beautiful ep. 4375); serial kraj prod.USA (2003)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Klan - odc. 1594 - txt.str..777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1743; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 1205; telenowela TVP
18:55 300 % normy - pytanie 18
19:00 Wieczorynka - Garfield i przyjaciele - Sen, słodki sen, odc. 15 (Rip Van Kitty); serial animowany kraj prod.USA (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Rajd Dakar - 2009 - kronika
20:10 Pogoda
20:15 Teatr Telewizji - Pastorałka - txt.str..777  81'; spektakl teatralny
21:40 Opole 2008 na bis - Premiery /1/; koncert
21:55 James Bond w Jedynce - Żyj i pozwól umrzeć (Live and let die) - txt.str..777  116'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1973)
23:55 Kino nocnych marków - Królowie przeklęci - Król z żelaza, odc. 1 (Le Roi De Fer, ep. 1)  91'; serial kostiumowy kraj prod.Włochy, Francja (2005);
01:30 Kojak  seria 1 - Pogrzeb z honorami, odc.6 (Requiem For a Cop, ep.6)  48'; serial kryminalny kraj prod.USA (1973)
02:25 Zakończenie dnia

TVP 2
06:30 Złotopolscy - odc. 140 Kupon; telenowela TVP
06:55 Dwójka Dzieciom - Pomocnik św. Mikołaja - odc 34 (Santa Apprentice ep.); serial animowany kraj prod.Francja (2006)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Przystanek praca
07:40 M jak miłość - odc. 342; serial TVP
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 9:00; Pogoda 8:50, 9:35
10:40 Codzienna 2 m. 3 - odc. 51; serial komediowy TVP
11:10 Bulionerzy - odc. 54 - Baron; serial komediowy TVP
11:40 Co ludzie powiedzą? - odc. 13/40 (Keeping Up Appearances); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1991)
12:10 Magnum - odc. 8/162 Najbrzydszy pies na Hawajach (MAGNUM P.I. s.1 s. 1 odc. 08,  (The ugliest dog in Hawaii)); serial kraj prod.USA (1980)
13:00 Wyprawy Corwina. To wszystko dla was - cz. 2 (The Things I do for you guys - ep. 2); serial dokumentalny kraj prod.USA (2006)
13:35 Znaki czasu ; magazyn
14:05 Karnawał w Dwójce
15:00 Kabaret pod Wyrwigroszem "Żarty z karty czyli szef kuchni podnieca"
15:55 Stawiam na Tolka Banana - odc. 7/7 Tolek; serial TVP
16:35 Dzika przyszłość - Powrót epoki lodowej - odc. 1 (The future is wild. Return of the ice - ep. 1); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2002)
17:05 Na wariackich papierach - odc. 21/65 Człowiek, który mówił przez sen (Moonlighting ep. Sleeptalking Guy); serial komediowy kraj prod.USA (1985)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
18:59 Pogoda
19:05 Koło fortuny - odc. 95; teleturniej
19:35 Na wyłączność - Krystyna Janda; wywiad
20:05 Barwy szczęścia - odc. 200; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 630; serial TVP
21:30 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 386
21:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
22:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 24/25 (Crime Scene Investigation V, ep. 524); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004)
23:30 dekalog... po Dekalogu - Trzecie; film dokumentalny
24:00 Obrobić VIP - a - odc. 3/13 (Let's Rob (The Knights of Prosperity)); serial komediowy kraj prod.USA (2007)
00:30 Panorama
00:45 Wieczór melomana - Koncert Noworoczny z Wiednia 2009 (cz. 2)
01:20 Wieczór artystyczny - Całkiem spora Apokalipsa - Tadeusz Konwicki; film dokumentalny
02:10 Noc Zagadek - teleturniej interaktywny
03:15 Zakończenie programu

Polsat
5:15 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Żar młodości - odc. 87, serial obyczajowy, USA 2001
7:00 TV Market - magazyn reklamowy
7:15 Wielka wygrana - teleturniej
8:00 Dotyk anioła - odc. 48, USA 1996
9:00 Łowcy skarbów - odc. 1, serial przygodowy, Francja, Niemcy, Kanada, USA 1999
10:00 Rodzina zastępcza plus - Ambicje zawodowe - odc. 239, Polska 2006
11:00 Samo życie - odc. 1188, Polska 2008
11:30 Samo życie - odc. 1189, Polska 2008
12:00 Czarodziejki - odc. 28, USA 1998-1999
13:00 Chirurdzy - odc. 10, USA 2005
14:00 Pierwsza miłość - odc. 820, Polska 2008
14:35 Pierwsza miłość - odc. 821, Polska 2008
15:15 Dopóki śmierć nas nie rozłączy - odc. 5, USA 2006
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 13 posterunek - odc. 1, Polska 1997
17:00 Tylko miłość - odc. 1, Polska 2007
18:00 Pierwsza miłość - odc. 822, Polska 2008
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - odc. 1190, Polska 2008
20:00 Megahit - Śledztwo nad przepaścią - film sensacyjny, USA 1997
22:00 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:35 Japońskie wilki - film sensacyjny, Hongkong 2000
0:45 Fala zbrodni - odc. 72, Polska 2006
1:40 Nagroda gwarantowana - teleturniej
2:40 Zakazana kamera - program rozrywkowy
3:40 Tajemnice losu - program rozrywkowy, Polska 2008
5:10 Zakończenie programu

TVN
5:40 Uwaga! - magazyn reporterów
6:00 Telesklep - magazyn
7:00 Granie na śniadanie
8:00 Co za tydzień - magazyn informacyjny
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn kulturalny
11:00 Przyjaciele - odc. 19, USA 1994
11:30 Przyjaciele - odc. 20, USA 1994
12:00 Trzy po trzy - numery z kwatery - odc. 8, serial komediowy, Polska 2007
12:30 Telesklep - magazyn
13:30 Salon gry - interaktywny program rozrywkowy
14:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
14:55 Milionerzy - teleturniej, Polska 2008
15:50 Rozmowy w toku - Borewicz, Karwowski i ... Ewa!
16:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - Miłość zza krat Polska 2007
17:55 Brzydula - odc. 56, Polska 2008
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej - odc. 1063, Polska 2008
20:40 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
21:25 Detektyw Monk - odc. 10, USA 2006
22:20 Teraz my! - program publicystyczny
23:05 Superwizjer - magazyn reporterów
23:40 Kapitalny pomysł - teleturniej
0:35 Co za tydzień - magazyn informacyjny
1:00 Uwaga! - magazyn reporterów
1:20 Nocne granie
2:20 Telesklep - magazyn
2:40 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
04:35 mała Czarna - talk-show
05:20 V max - magazyn motoryzacyjny
05:45 Muzyczne listy - magazyn
06:50 TV Market - magazyn reklamowy
07:25 Saint-Tropez (22) - fr. serial obyczajowy
08:35 Kasa na bank - teleturniej
09:35 Berlin, Berlin - niem. serial obyczajowy
10:35 Zbuntowani (3) - telenowela meks.
11:30 Berlin, Berlin - niemiecki serial obyczajowy
12:30 New Look Design - gala konkursu dla projektantów mody
13:00 Eureko
13:30 V max - magazyn motoryzacyjny
14:00 Dziewczyny fortuny - teleturniej
15:05 Idiotki nie idą do nieba (139) - telenowela meks.
16:05 Beverly Hills 90210 (22) - serial obyczajowy USA
17:05 mała Czarna - talk-show
18:00 Kłamczuch - program rozrywkowy
19:00 Zbuntowani (4) - telenowela meksykańska
20:00 Włatcy móch - polski serial animowany
20:30 Sex FM (5) - polski serial komediowy
22:05 Istne Szaleństwo - program rozrywkowy
23:00 Winny czy niewinny? - serial dokumentalny USA
00:00 mała Czarna - talk-show
00:55 Berlin, Berlin - niemiecki serial obyczajowy
02:50 Muzyczne listy - magazyn
03:40 Sztukateria - magazyn kulturalny
04:05 Drogówka - magazyn policyjny
04:29 Zakończenie programu

TVN 7
06:35 Weronika Mars
07:30 Kuba Wojewódzki
08:30 Columbo
10:20 Telesklep
11:55 Apetyt na kasę
12:55 Barwy grzechu
13:55 Rodziców nie ma w domu
14:25 Seinfeld
14:55 Kuba Wojewódzki
15:55 Weronika Mars
16:50 Wybrańcy obcych
18:35 Hela w opałach
19:05 Nowe przygody "starej" Christine
19:35 Seinfeld
20:05 Wzbierająca burza - amerykańsko-angielski dramat biograficzny 2002
22:00 Amerykański romans - kanadyjski film sensacyjny 1997
00:00 Skarb Hitlera - ang.-niem. komedia sensacyjna 1975
01:40 Wróżki
02:45 Laski na czacie

Tele 5
07:15 Voltron - trzeci wymiar
08:00 Telezakupy
09:30 Bajka za bajką
10:00 Czarna Perła
10:50 Cyrograf
12:35 Brygada Acapulco
14:20 Telezakupy
14:50 Cyrograf - kanadyjski serial sensacyjny
16:45 Czarna Perła - telenowela argentyńska
17:45 Lub czasopisma
18:05 Brygada Acapulco - serial obyczajowy USA
20:00 Wszystko na jedną kartę - komedia irlandzka 2004
21:55 Sprawiedliwość na 18 kołach - serial sensacyjny USA
22:50 Lub czasopisma
23:05 Zachodni wiatr
00:05 Bezwstydna zdrada - film erotyczny USA 2002

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:05, 6:32, 7:05, 7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Leksykon PRL; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedynkowe Przedszkole ; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Z wyboru; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Szkoda gadać - odc. 51; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Dobra dzielnica - odc. 1 Nowy dom (Dobra Ctvrt); serial obyczajowy kraj prod.CZECHY (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Pani Nikifor; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Pejzaże dzieciństwa - Wisława Szymborska; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 1200; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1579; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Polacy na Syberii - Znad Angary; reportaż; reż.:Krzysztof Kownas; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:20 M jak miłość - odc. 612; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Tak czy nie? - odc. 1/12  47'; serial TVP; reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Bogusław Linda, Maciej Marczewski, Agnieszka Warchulska, Małgorzata Zajączkowska, Szymon Bobrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Miliarder; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Podróżnik - Doliny narciarskie; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Z wyboru; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Ostróg; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Opowieści wiatru i morza; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress
17:15 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Dzika Polska - Mój puszczański dom; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Świadkowie nieznanych historii - PZPR na wyższych uczelniach; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 1200; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - Własne gniazdko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:10 Pogoda
20:10 Klan - odc. 1579; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Barwy szczęścia - odc. 41; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Barwy szczęścia - odc. 42; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Nasz reportaż - Siedem górek Stefii Wróbel; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:25 Miliarder; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Jarocin po latach - Kobranocka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Dziękujemy za solidarność - Erhard Busek - były kanclerz Austri i* (1991 - 1995), (Wiedeń, Austria); felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
24:00 Serwis Info Wieczór
00:05 Pogoda Info Wieczór
00:10 Dzika Polska - Mój puszczański dom; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1200; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - Własne gniazdko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1579; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Barwy szczęścia - odc. 41; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Barwy szczęścia - odc. 42; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Miliarder; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Nasz reportaż - Siedem górek Stefii Wróbel; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:55 Świadkowie nieznanych historii - PZPR na wyższych uczelniach; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Opowieści wiatru i morza; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:45 Dziękujemy za solidarność - Erhard Busek - były kanclerz Austri i* (1991 - 1995), (Wiedeń, Austria); felieton; Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVP Info
06:00 Serwis Info Poranek - oraz 06:15, 06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:10, 06:25, 06:47, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:20, 06:37, 06:49, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15; Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Serwis info flesz; STEREO
08:03 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Portali Internetowych; STEREO
08:22 Pogoda Info Poranek; STEREO
08:25 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:09 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:20 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:40 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:48 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:55 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:07 Serwis info flesz; STEREO
10:13 Gość poranka; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:48 Pogoda Info Poranek; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:07 Info Dzień; STEREO
11:11 Zapowiedź "Raport z Polski"; STEREO
11:18 Serwis Kulturalny
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:44 Pogoda Info Dzień; STEREO
11:48 Info Dzień; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:06 Pięć minut dla zdrowia; magazyn
12:12 Info Dzień; STEREO
12:19 Pogoda Info Dzień; STEREO
12:21 Info Dzień; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:46 Info Dzień; STEREO
12:52 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:07 Raport z Polski; STEREO
13:18 Pogoda Info Dzień; STEREO
13:22 Info Dzień; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:46 Serwis sportowy; STEREO
13:52 Info Dzień; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:07 Biznes; STEREO
14:18 Pogoda Info Dzień; STEREO
14:20 Info Dzień; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:41 Pięć minut dla zdrowia; magazyn
14:48 Info Dzień; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:06 Pogoda Info Dzień; STEREO
15:12 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:45 Serwis Kulturalny
15:53 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Biznes; STEREO
16:12 Rozmowa dnia
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:43 Pogoda Info Dzień; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Komentarz - Świat
17:30 Serwis Info Dzień; STEREO
17:55 Pogoda Info Dzień; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:09 Minęła 20ta; program publicystyczny
21:00 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:06 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:18 Minął Dzień; magazyn; STEREO
22:47 Pogoda Info Wieczór; STEREO
22:51 Biznes; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:39 Pogoda Info Wieczór; STEREO
23:45 Made in Asia - szybko, tanio, ale czy uczciwie? (Made in Asia - Fast, Cheap and Fair?/Made in Asia - schnell, bilig und gerecht?); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:32 Minęła 20ta; program publicystyczny
01:19 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn
01:39 Minął Dzień; magazyn; STEREO
02:07 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:05 Poezjem odc. 4; magazyn literacki; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Studio Kultura - Rozmowy Michała Chacińskiego; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Noce i dnie - odc. 1/12 - Bogumił i Barbara  53'; serial TVP; reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Jadwiga Barańska, Jerzy Bińczycki, Elżbieta Starostecka, Barbara Ludwiżanka, Janina Traczykówna, Beata Tyszkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Arturo Michelangeli - Koncert fortepianowy G - dur Maurice`a Ravela (Piano Concerto in G, Maurice Ravel) kraj prod.Wielka Brytania (1974); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Marek Nowakowski w filmie Powidok; program dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Gustawa Herlinga Grudzińskiego rozważania o cnotach - mądrość; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Na 5 minut przed zaśnięciem. Niedopatrzenia odc. 1; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Tygodnik Kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kino krótkich filmów - Polska Kronika Non - Camerowa nr 8; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Na melinę; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Tańce polskie - Śladami Oskara Kolberga: Górale Żywieccy - Zima; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kino krótkich filmów - Polska Kronika Non - Camerowa nr 4; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Piwo; film TVP kraj prod.Polska (1965); reż.:Stanisław Różewicz; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Szalom na Szerokiej 2008 - Medioni & Rodriguez; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Kobieta w kapeluszu  101'; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Stanisław Różewicz; wyk.:Hanna Mikuć, Maria Czubasiewicz, Barbara dziekan, Krzysztof Gosztyła, Mieczysław Grąbka; Dla małoletnich od lat 12
16:35  Tani program o poezji i prozie - Dariusz Suska; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Tani program o poezji i prozie - reaktywacja. Dariusz Suska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Na wyrywki z rozrywki; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Studio Kultura - Informacje; STEREO
17:30 Młodzi i Film - Kabaret Polska  47'; film dokumentalny; reż.:Zuzanna Solakiewicz, Nir David Zats; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Marsz węgierski z "Potępienia Fausta" - Hector Berlioz (SILVERSTERKONZERT 1978 / BERLIOZ - UNGARISHER MARSH AUS:); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (1978); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Studio TVP Kultura - Telekino - "Sieć"  9'; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Telekino - Wielkie rzeczy - odc. 3/3 - Sieć; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:35 De Mono live; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Panorama kina światowego - Jedwabna opowieść (Brodeuses)  84'; film obyczajowy kraj prod.Francja (2004); reż.:Eleonore Faucher; wyk.:Lola Naymark, Ariane Ascaride; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Studio Kultura - Rozmowy Jerzego Sosnowskiego; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Portret (Portrai); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2002); Dla małoletnich od lat 12
22:35 Sinfonia Iuventus gra V Symfonię Piotra Czajkowskiego; transmisja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Strefa - Mediokracja - Dark and Light Zone; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Strefa - Czytanie dramatu - Robak; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Kino nocne - Na złamanie karku (Horem padem)  107'; film obyczajowy kraj prod.CZECHY (2004); reż.:Jan Hrebejk; wyk.:Petr Forman, Emília Vášáryová, Jan Tříska, Ingrid Timková; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Studio Kultura - Informacje; STEREO
03:05 Studio Kultura - Rozmowy Jerzego Sosnowskiego; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Notacje - Bolesław Prorok 1; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Zakręty dziejów - W imieniu Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 1 sierpnia - 2 października 1944 Powstanie Warszawskie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
08:50 Ostatnia wojenna stolica; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Po co nam to było - Piosenka ci nie da zapomnieć - Andrzej Dąbrowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 U źródeł cywilizacji - Prawosławie; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Dzieci różnych bogów - Prawosławie odc.4; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
11:30 Dzieje Polaków - Świat Starego Kina; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Pola Negri - życie jest marzeniem; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Tajemnice historii - Skarby Toskanii - odc. 1 (Treasure of sacred art: Tuscan journeys); cykl dokumentalny kraj prod.Włochy (2007); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Portal - magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kontrowersje - Westerplatte - historia prawdziwa?; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Tajemnica Westerplatte; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Pojedynek - Karol Marks i jego kapitał; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Książki które wstrząsnęły światem: Kapitał; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Pojedynek - Karol Marks i jego kapitał; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Dzieje Polaków - Zapomniane Powstanie Zamojskie; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Powstanie Zamojskie - odc. 2 Nie dali ziemi...; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Mirosław Gronowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Tajemnice historii - Historia Judaizmu - odc. 5 (odc. 5); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Z archiwów PRL - u; magazyn
17:30 Przygody pana Michała - odc. 6/13 - Komendant stanicy; serial historyczno-przygodowy TVP; reż.:Paweł Komorowski; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Andrzej Łapicki, Barbara Brylska, Bogusz Bilewski, Tadeusz Schmidt, Andrzej Jurczak, Antoni Lewek; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Tajemnice historii - Rody Polskie - Sobańscy; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tajemnice historii - Stefana Żeromskiego dusza rozdarta cz. 1; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Tajemnice historii - Desperaci - nieznana historia PRL - u - Zabić tyrana; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Aneta Chwalba, Maciej Muzyczuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Papież tysiąclecia - Zwykły, święty człowiek; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Przygody pana Michała - odc. 7/13 - Tajemnica Azji; serial historyczno-przygodowy TVP; reż.:Paweł Komorowski; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Andrzej Łapicki, Barbara Brylska, Bogusz Bilewski, Tadeusz Schmidt, Andrzej Jurczak, Antoni Lewek; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Tajemnice historii - Z herbem w nazwisku - Tarnowski herbu Leliwa; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
23:00 Dwadzieścia lat minęło... - Krótki kurs historii PRL - u; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:05 Sportowa niedziela; STEREO
08:05 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck (Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck) kraj prod.Austria (2009); STEREO
09:50 Koszykówka mężczyzn - PLK: Prokom Sopot - Anwil Włocławek; STEREO
11:25 Hokej na lodzie - Liga Mistrzów: CHL - 1/2 Finału: Metallurg Magnitogorsk - Saławat Uljajew Ufa; STEREO
13:15 Koszykówka mężczyzn - PLK: Anwil Włocławek - Polonia Warszawa; STEREO
14:50 Magazyn bokserski - KO TV Classics (KO TV Classics); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2009); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Droga do EURO 2012; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen (kwalifikacje) (Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen (kwalifikacje)) kraj prod.Austria (2009); STEREO
18:00 Sportowa debata; STEREO
19:00 365 dni wielkiego sportu - Wydarzenia 2008; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Gala Mistrzów Sportu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Bal  - reportaż
21:35 Gwiazdy futbolu - film dok.- powt.
22:05 Sportowy Wieczór; STEREO
22:30 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen (kwalifikacje) (Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen (kwalifikacje)) kraj prod.Austria (2009); STEREO
23:45 Zakończenie dnia

TVP HD
08:00 Janosik odc.11/13 - Trudno-miłość!; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:45 Domisie - Nie bądź brudasem; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Hi Way  88'; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Jacek Borusiński; wyk.:Jacek Borusiński, Dariusz Basiński, Maciej Słota, Jadwiga Basińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Pekin 2008 HD - Łucznictwo kraj prod.Polska (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Liga Mistrzów(VI) - PSV - Liverpool  (PSV - Liverpool) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
12:35 Liga Mistrzów(VI) - PSV - Liverpool - II połowa (PSV - Liverpool) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
13:30 Tajemnice Watykanu - odc. 12 "Media Świętego Piotra"; serial dokumentalny; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Domisie
14:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (62) - Polacy na Madagaskar; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Polscy medaliści olimpijscy - Pekin 2008; STEREO
15:10 Janosik odc.11/13 - Trudno-miłość!; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Hi Way  88'; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Jacek Borusiński; wyk.:Jacek Borusiński, Dariusz Basiński, Maciej Słota, Jadwiga Basińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Złote wiosła - Pekin 2008; STEREO
17:45 Liga Mistrzów(VI) - PSV - Liverpool  (PSV - Liverpool) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
18:35 Liga Mistrzów(VI) - PSV - Liverpool - II połowa (PSV - Liverpool) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
19:30 Dzika Polska - Matka Joanna od natury; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Liga Mistrzów(VI) - Celtic - Villarreal  (Celtic - Villarreal) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
20:50 Liga Mistrzów(VI) - Celtic - Villarreal - II połowa (Celtic - Villarreal) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
21:45 Janosik odc.12/13 - Pobili się dwaj górale; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Boso przez świat
23:00 Pitbull - odc. 13; serial policyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.