FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Kamienna tajemnica; odc.13 -ost.; serial prod.polsko-szwedzkiej
09:10 Budzik; program dla najmłodszych
09:45 Słodkie zmartwienia; odc.21; serial kom.prod. USA
10:15 Rapsodia Bałtyku; 1935  melodramat prod. polskiej; reż: Leonard Buczkowski; wyk: Maria Bogda, Barbara Orwid, Adam Brodzisz, Mieczysław Cybulski i inni
11:35 Mój ślad w Telewizji; Ryszard Szurkowski
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Horyzonty
12:45 Klan; odc.611; telenowela TVP; powt.
13:15 Pchły cz.I; film dok.prod.francuskiej
13:40 Telezakupy
14:00 Czarny serial; Variola Vera; felieton
14:30 Negocjator; odc.1
14:45 Mój ślad w Telewizji; Bogusław Wołoszański
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę
15:30 Kobiety Białego Domu; odc.40 - Rosalyn Carter
15:40 Babiniec
16:05 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1715; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.198; serial TVP[stereo]
18:10 Na żywo; widowisko publicystyczne
19:00 Wieczorynka; Przygody szewczyka Grzesia; film anim.prod.chorwackiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Pianista-premiera światowa
20:20 Poker z mafią; odc.9; serial prod.hiszpańskiej [za zgodą rodziców]
21:45 Sprawa dla reportera
22:15 Tygodnik polityczny Jedynki
22:55 Pianista - premiera światowa
23:10 Monitor  Wiadomości
23:30 Profit
23:35 Pegaz
00:05 Klan; odc.609; telenowela TVP; powt.
00:25 Klan; odc.610; telenowela TVP; powt.
00:50 Klan; odc.611; telenowela TVP; powt.
01:20 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.3 - Odlotowa randka
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie; Reksio
08:00 Cena życia; odc.3/40 - Przeczucie; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn
10:35 Byli żołnierzami Jodły; film dokumentalny Wincentego Ronisza
11:30 Koń by się uśmiał; czyli Dni Konia Arabskiego 2002
12:00 Kazimierz Kowalski zaprasza...Festiwal Operowo-Operetkowy - Ciechocinek 2002
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.1/110; 1999  serial prod. USA; reż: Andrej Zinca; wyk: Jennifer Bini Taylor, Jackson Rose, James Hyde
14:00 Radio Romans; odc.4/32 - Replika; serial TVP
14:35 Arka Noego
15:05 To twoja droga; Damian; reportaż
15:25 Podróże z Euro
15:30 Przygody Chucka Finn'a; odc.24/26 - Kręgosłup; serial prod.australijskiej
16:00 Panorama
16:19 Pogoda
16:25 Stawiam na Tolka Banana; odc.2/7 - Karioka; serial TVP
17:00 Świat obok nas; Bez ostrzeżenia; serial dok.prod.USA
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Święto chleba w Jaworze
20:00 M jak miłość; odc.69; serial TVP
21:00 Świat obok nas; Madonna i jej miliony; film dok.prod.angielskiej
21:45 Manewry miłosne; -Dorota Chotecka, Radosław Pazura
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:40 Zakręty losu; Eskapada; Ocean Tribe; 1997  film obyczajowy prod.USA; reż: Will Geiger; wyk: Gregg Rainwater,Robert Caso,Troy Fazio
00:25 Letnia Akademia Muzyki Dawnej w Wilanowie
00:55 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (159) - serial anim.
07.25 Psotny Bill (18) - serial animowany, Wlk. Bryt./Niemcy
07.50 Strażnik Teksasu (1) - pilot serialu sensacyjnego, USA
08.45 Roswell: W kręgu tajemnic (2) - serial SF. USA
09.40 Samo życie (90) - serial obyczajowy, Polska
10.10 Macie, co chcecie - program rozrywkowy
10.40 Życiowa szansa - teleturniej
11.30 Adam i Ewa (48) - serial obyczajowy, Polska
12.00 Serca na rozdrożu (105) - telenowela, Argentyna
12.45 Z głową w chmurach (119) - serial obyczajowy, Brazylia
13.45 Hitmania
14.45 Pokemon (160) - serial animowany, Japonia/USA
15.15 Świat według Kiepskich (113) - serial komediowy, Polska
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (49) - serial obyczajowy, Polska
16.35 Serca na rozdrożu (106) - telenowela, Argentyna
17.20 Misja w czasie (1) - serial SF, USA
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (97) - serial dla młodzieży, USA
18.45 Informacje, sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Rosyjska ruletka - teleturniej
20.05 Graczykowie - czyli Buła i spóła (95) - serial komediowy, Polska
20.35 Samo życie (91) - serialobycz.
21.05 Z archiwum X (21) - serial sens.
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.05 BOSTON PUBLIC (21) - serial obycz.
23.00 Informacje, sport
23.15 Prognoza pogody
23.20 Graffiti - program publicystyczny
23.35 36 GODZIN STRACHU - thriller, Niemcy
01.20 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Tajemnice pocałunku (73/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (156/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Srebrny surfer (7/13) - serial
08.15 Kapitan Planeta (26/52) - serial
08.40 Szczeniak zwany Scooby Doo (23/27) - serial animowany
09.05 Przygody Animków - serial anim.
09.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Nie do wiary - opowieści niesamowite
13.25 Kapitan Planeta (26/52) - serial animowany
13.50 Szczeniak zwany Scooby Doo (23/27) - serial animowany
14.15 Beverly Hills 90210 (207) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (157/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (74/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport i pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Kasia i Tomek (2) - serial komediowy, Polska
20.30 PRAWDZIWE HISTORIE: ZŁAMANA OBIETNICA - film obyczajowy, USA
22.30 CHICAGO - serial dokumentalny
23.05 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i - program publicystyczny
23.40 BRYGADA RATUNKOWA (14/23) - serial sensacyjny, USA
00.40 Strong Man - Siłacze - relacja z zawodów
01.30 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Gdańsk
06.30 Kostek - serial
06.55 Rycerze królestwa Owadów - serial
07.15 Kasztaniaki - serial
07.30 Kurier i pogoda
07.45 Panorama
08.00 Tygodnik gospodarczy
08.15 Kwiaty i ogrody
08.30 Kurier i pogoda
08.45 Gość dnia
09.00 Klasyczne ciężarówki - film dokumentalny, Wielka Brytania
09.30 Kurier i pogoda
09.40 Tajemnica Enigmy - serial
10.30 Kurier i pogoda
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier i pogoda
11.45 Rozrywka
12.15 To jest temat
12.30 Kurier
12.35 Jabłko Newtona - serial
13.30 Kurier i pogoda
13.50 Agrobiznes - magazyn rolniczy
14.00 Stacja PRL - program dokumentalny
14.30 Kurier i pogoda
14.45 Eurotel - magazyn
15.00 Lassie - serial przyg.
15.30 Kurier i pogoda
15.45 Panorama
16.00 Temat wiejski
16.20 Gość Trójki - wywiad
16.30 Kurier i pogoda
16.45 Rozmowa dnia - pr. public.
17.00 Tele motor sport
17.30 Kurier i pogoda
17.50 Magazyn elbląski
18.00 Panorama
18.15 Punkt - temat dnia
18.30 Kurier i pogoda
18.35 Regiony kultury
18.45 Kość niezgody
19.10 Co mnie gryzie?
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier i pogoda
20.55 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama
22.00 Motorsport
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Słodkie czasy - film sensacyjny, USA
00.50 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Tilt TV - magazyn komputerowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (51) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (35) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (48) - serial przygodowy, USA
09.00 Fiorella (100) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Zbuntowany anioł (3) - telenowela, Argentyna
10.50 Baza Pensacola (21) - serial sensacyjny, USA
11.40 Karolina w mieście (2) - serial komediowy, USA
12.05 Menażeria (6) - serial obyczajowy, USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.30 Tilt TV - magazyn komputerowy
13.50 Arthur (52) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (36) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (49) - serial przyg.
15.00 Fiorella (101) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
17.00 Dharma i Greg (2) - serial kom.
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (4) - telenowela, Argentyna
19.00 KUENT - dramat sensacyjny, USA
21.20 Viper (2) - serial sens., USA
22.20 Dziennik
22.35 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.45 Życiowa szansa - teleturniej
23.45 CZARNY GROM - film sensacyjny, USA
01.35 X Laski - program erotyczny
02.05 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.55 Muzyczny VIP - magazyn muz.
03.30 A kuku - program rozrywkowy
04.00 To się w głowie nie mieści - magazyn
04.25 Zakończenie programu

TVN 7
6.45 Dragon Ball GT - serial anim.
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (6) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (84) - telenowela
9.40 Melrose Place (176) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (53) - telenowela
12.40 Telesklep
13.55 Albert - serial anim.
14.20 Dragon Ball GT - serial anim.
14.45 Dragon Bali Z - serial anim.
15.10 Dragon Bali Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (86) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (49) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (4) - serial
17.05 Gliniarze (1) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (16) - serial
19.05 Melrose Place (177) - serial
20.00 Gry umysłu - film sens, USA (1992), wyk. Maxwell Caufield, Edward Albert, Shawn Weatherly, Matt Norero
21.45 Cobra (26) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Tenbit.pl - Klub przygód (8)
0:30 Gliniarze z Miami - film sens. USA (1992), wyk. Frankie Maldonetti, Sal Rendino, William Childers, Deborah Daniels, Raff Barker
2.05 Gry umysłu - film sens. USA (1992)
3.35 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc. 374 -Obudzony; telenowela TVP
08:50 Wariacje Trąbla; odc. 1 - Domy snu; serial animowany dla dzieci
09:00 Zjedz to sam; odc. 1A; program dla dzieci
09:15 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
09:25 Przygody dzielnego Sylvana; - Prawda w oczy kole; serial animowany prod. hiszpańskiej
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci; powt.
10:00 360 stopni dookoła ciała; Tarczyca; magazyn medyczny
10:20 Kwadrans z medycyną; Mleczne też się psują
10:35 Antologia Literatury Emigracyjnej; odc. 12; program Tomasza Kamińskiego
10:50 Szansa na sukces; Anita Lipnicka; (STEREO); powt.
11:40 Kawałek Polski; reportaż Wojciecha Zielińskiego
12:00 Wiadomości
12:15 Złota Setka Teatru TV; Opis obyczajów czyli jak zwyczajnie wszędzie się mięsza złe do dobrego; 1990  autor: Jędrzej Kitowicz (101'); reż: Mikołaj Grabowski; wyk: Iwona Bielska, Urszula Popiel, Anna Tomaszewska, Jan Frycz
13:55 Parnas Literacki; Tadeusz Dołęga-Mostowicz
14:05 Wieści polonijne; powt.
14:25 Ze sztuką na ty; Orfeusz w piekle XX wieku - Józef Wittlin; film dokumentalny Henryka Urbanka; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 360 stopni dookoła ciała; Tarczyca; magazyn medyczny; powt.
15:45 Kwadrans z medycyną; Mleczne też się psują; powt.
16:00 Antologia Literatury Emigracyjnej; odc. 12; program Tomasza Kamińskiego; powt.
16:15 39. KFPP OPOLE 2002; Future Folk cz. 2; (STEREO)
16:40 Kawałek Polski; reportaż Wojciecha Zielińskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Przygody Prometeja; odc. 1/4 - Dyżur Prometeja; serial animowany dla dzieci
17:45 Przygody Prometeja; odc. 2/4 - Przestrogi Prometeja; serial animowany dla dzieci
18:00 Zjedz to sam; odc. 1 A; program dla dzieci; powt.
18:15 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
18:20 Przygody dzielnego Sylvana; - Prawda w oczy kole; serial animowany prod. hiszpańskiej; powt.
18:50 Złotopolscy; odc. 374 -Obudzony; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc. 3 - Korsarze; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Pianista - premiera światowa
20:15 X Światowe Forum Mediów Polonijnych
20:30 Złota Setka Teatru TV; Opis obyczajów czyli jak zwyczajnie wszędzie się mięsza złe do dobrego; 1990  autor: Jędrzej Kitowicz (101'); reż: Mikołaj Grabowski; wyk: Iwona Bielska, Urszula Popiel, Anna Tomaszewska, Jan Frycz; powt.
22:10 Forum Polonijne; - wydanie specjalne; program publicystyczny
22:55 Wahadełko; 1981  dramat prod. polskiej (56'); reż: Filip Bajon; wyk: Janusz Gajos, Mirosława Marcheluk, Halina Gryglaszewska, Dorota Stalińska; powt.
23:50 Pianista - premiera światowa
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
01:05 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci; powt.
01:15 Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc. 3 - Korsarze; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
02:00 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc. 374 -Obudzony; telenowela TVP; powt.
02:35 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; powt.
02:50 Złota Setka Teatru TV; Opis obyczajów czyli jak zwyczajnie wszędzie się mięsza złe do dobrego; 1990  autor: Jędrzej Kitowicz (101'); reż: Mikołaj Grabowski; wyk: Iwona Bielska, Urszula Popiel, Anna Tomaszewska, Jan Frycz; powt.
04:30 Forum Polonijne; - wydanie specjalne; program publicystyczny; powt.
05:10 Zaproszenie; Po zamkach i klasztorach Małopolski; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:30 Miliard na środowisko; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele (4) - serial anim.
09.30 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
10.00 Dotyk anioła - serial obycz.
11.00 Kobiety mojego życia - serial obycz.
11.55 Ulica zakochanych (93) - telenowela, Meksyk
12.50 Telesklep
14.50 Real autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
15.15 Cudowne lata - serial obycz.
15.45 Kacper i przyjaciele (4) - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Byli sobie odkrywcy - seriąl anim.
17.05 Kobiety mojego życia - serial obycz.
18.00 Real autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
18.30 Cudowne lata - serial obycz.
19.00 Dotyk anioła - serial obycz.
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.25 Szeryf - serial sens.
21.15 Resurrection Boulevard - serial obycz.
22.05 Podejrzenie - film sensacyjny, Wlk. Bryt.
23.55 Allo, allo - serial kom.
00.25 Szeryf - serial
01.15 Resurrection Boulevard - serial obycz.
02.05 Allo, allo - serial kom.
02.35 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Wakacyjna pułapka - komedia niem. (1999)
9.35 Biuro zabójców - komedia sens. ang. (1969)
11.25 Cast Away. Poza światem - dramat USA (2000)
13.45 Trzy stopy nad ziemią - film obycz. poi. (1985)
15.10 Tajemniczy Joe - film obycz. USA (2000)
16.55 Cudze życie - film obycz. wł. (2000)
18.20 Spacer w chmurach - melodramat USA (1995)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Przez 24 godziny - serial
21.45 Przyjaciele - serial
22.10 Bimbrowy interes -film przyg. USA (1977), wyk. David Carradine, Kate Jackson, Roger C. Carmel
23.45 Dobre rady - komedia USA (2000)
1.15 Łowcy wampirów - horror USA (1998)
3.00 Hendrix - film obycz. USA (2000)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Cinema, cinema - magazyn 
6.55 Kochanie, zwiększyłem dzieciaka - film famil. USA
8.25 Chłopcy z Sunset Ridge - dramat USA 
9.55 Gwiazdy Hollywood. Bill Murray - magazyn 
10.25 Osiągnąć szczyt - dramat USA 
11.50 Gazeciarze - komedia USA
13.25 Dodek na froncie - komedia poi. 
14.50 10 cudów natury - film dok.
15.40 Dogonić marzenia - film famil. USA
17.05 Na planie - magazyn 
17.30 Kochanie, zwiększyłem dzieciaka - film famil. USA 
19.00 Niekończąca się opowieść - Baśnie 3 - film famil. kanad. 
20.35 Cinema, cinema - magazyn
21.00 Jak jej nie kochać - dramat USA 
22.35 Reich - thriller pol. 
0.05 Chcesz poznać sekret? - horror USA 
1.40 Gwiazdy Hollywood. Christopher Walken - magazyn
2.10 Jak ugryźć 10 milionów - komedia USA
3.50 Lordowie mafii (8) - film dok. 
4.50 Dodek na froncie - komedia pol.

Eurosport
8:30    Świat żeglarstwa magazyn
09:00    US PGA Tour Golf turniej Air Canada Championship
10:00    Puchar Narodów w Gijon (najważniejsze wydarzenia) Jeździectwo
11:00    Zawody cyklu World Tour we Francji Siatkówka plażowa turnieje kobiet i mężczyzn
13:00    Mistrzostwa Świata w Kaprun (najważniejsze wydarzenia) Kolarstwo górskie
14:00    Turniej US Open w Nowym Jorku (najważniejsze wydarzenia) Tenis ziemny
16:45    Nowojorskie ciekawostki magazyn
17:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 11 dzień Tenis ziemny
19:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 11 dzień (wydarzenia dnia) Tenis ziemny
21:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 11 dzień Tenis ziemny
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Walka o tytuł Mistrza Świata Federacji WBA w wadze lekkiej - L. Dorin - R. Balbi Boks
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu 

Discovery Channel
9.00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 
9.25 Klub wędkarski Buena Vista
9.55 Turbo 
10.20 Port lotniczy w Lagos 
10.50 Narodziny samochodu 
11.15 Wszystko o... - wieloryby
12.10 Rozwój i upadek mafii 
13.05 Starożytne sekcje zwłok 
14.00 Tajemnica stanu 
15.00 Pociągi poza kontrolą 
16.00 Wielka wojna 1914-1918
17.00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 
17.30 Klub wędkarski Buena Vista 
18.00 Wyprawy w czasie 
19.00 Serengeti dzisiaj 
20.00 Port lotniczy w Lagos 
20.30 Narodziny samochodu 
21.00 Detektywi sądowi 
22.00 Z akt FBI 
23.00 Amerykańscy prawnicy 
24.00 Pola bitew 
1.00 Wyprawy w czasie 
2.00 Wielcy wodzowie 
3.00 Zakończenie

Ale kino!
8.00 Zawsze w niedzielę - nowele film. pol.
9.30 Kolacja - film hist, franc. 
11.05 Magia kina - film dok. 
11.35 Koniec linii - film obycz. USA 
13.25 Ostatnie takie lato - komediodramat ang.- irland. 
15.10 Poeta - film obycz. USA 
16.45 To jest morze - film obycz. irland.
18.30 Amnestia - dramat pol. 
20.00 Trema-thriller ang.
21.50 Hanussen - dramat węg.-niem. 
23.45 Dziecko niczyje - film obycz. ang.
1.10 Zakończenie programu


TVP3 Bydgoszcz
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany USA 1998
07:15    "Rozkład lotów" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:00    Rozmowa dnia program publicystyczny
08:15    Euroregion - rozmowy o Unii Europejskiej program publicystyczny
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Bilet na drogę" "Klasyczne ciężarówki" film dokumentalny Wielka Brytania 1995
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Ocalić myśl" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jabłko Newtona" serial dokumentalny USA 1993
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Stacja PRL program dokumentalny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
16:00    1200 sekund toruńskiego sportu program sportowy
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Partnerzy
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Letni salon Trójki
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Letni salon Trójki
19:10    Po co ci skarbonka?
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:00    Rozmowa dnia program publicystyczny
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Słodkie czasy" reż.John N. Smith, wyk.John Turturro, Mary-Louise Parker, Elias Koteas, Louis Del Grande film sensacyjny USA 1995
00:45    Zakończenie programu 

TVP3 Katowice
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany USA 1998
07:15    "Rozkład lotów" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
08:00    Z życia Kościoła magazyn redakcji programów religijnych
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Bilet na drogę" "Klasyczne ciężarówki" film dokumentalny Wielka Brytania 1995
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Ocalić myśl" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jabłko Newtona" serial dokumentalny USA 1993
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Stacja PRL program dokumentalny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
16:00    Megazynek magazyn komputerowy
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Partnerzy
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wizytówki
18:00    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Weekend w... magazyn kulturalno-społeczny
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Porozmawiajmy program publicystyczny
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Słodkie czasy" reż.John N. Smith, wyk.John Turturro, Mary-Louise Parker, Elias Koteas, Louis Del Grande film sensacyjny USA 1995
00:50    Zakończenie programu 

TVP3 Poznań
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany USA 1998
07:15    "Rozkład lotów" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Teleskop - flesz program informacyjny
07:50    Wywiad Teleskopu
08:00    Magazyn samorządowy program publicystyczny
08:15    Zanim oddasz głos program publicystyczny
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Bilet na drogę" "Klasyczne ciężarówki" film dokumentalny Wielka Brytania 1995
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Ocalić myśl" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jabłko Newtona" serial dokumentalny USA 1993
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Stacja PRL program dokumentalny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Teleskop program informacyjny
16:00    Mała czarna z Telewizją Poznań
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Partnerzy
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Spojrzenia magazyn reporterów
18:05    Teleskop - wydanie główne program informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Teleskop poznański program informacyjny
19:00    Wywiad Teleskopu
19:10    Medycyna i ty program poradnikowy
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:05    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Słodkie czasy" reż.John N. Smith, wyk.John Turturro, Mary-Louise Parker, Elias Koteas, Louis Del Grande film sensacyjny USA 1995
00:45    Wiadomości sportowe program informacyjny
00:50    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany USA 1998
07:15    "Rozkład lotów" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
07:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
08:00    Puls stolicy program publicystyczny
08:15    Nasz gość
08:25    Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Bilet na drogę" "Klasyczne ciężarówki" film dokumentalny Wielka Brytania 1995
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Ocalić myśl" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jabłko Newtona" serial dokumentalny USA 1993
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Stacja PRL program dokumentalny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Wiadomości Kuriera
15:55    Nasz gość
16:00    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
16:10    Saga rodów program dokumentalny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Partnerzy
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
18:05    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Warszawa w polskim filmie fabularnym
19:15    Nasz gość
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia  program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:00    Puls stolicy program publicystyczny
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Słodkie czasy" reż.John N. Smith, wyk.John Turturro, Mary-Louise Parker, Elias Koteas, Louis Del Grande film sensacyjny USA 1995
00:45    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    Graffiti program publicystyczny
06:25    Aficionado program muzyczny
06:50    Komicy występują w Polsacie
07:05    Muzyka polska
08:00    Piosenka na życzenie
09:30    Kinomaniak magazyn filmowy
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Magazyn katolicki
13:30    Kalejdoskop
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Przygody Leona H. program satyryczny
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    Aficionado program muzyczny
17:00    Twój lekarz magazyn medyczny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
18:30    Aficionado program muzyczny
19:00    TV Market
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    Aficionado program muzyczny
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    Serial komediowy
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Komicy występują w Polsacie
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Informacje
23:25    Graffiti program publicystyczny
23:35    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
00:05    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
00:30    Aficionado program muzyczny
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    Aficionado program muzyczny
02:00    Magazyn katolicki
02:30    VIP - wydarzenia i plotki
03:00    Aficionado program muzyczny
03:30    Dziennik
03:45    Hot Chat program publicystyczny
04:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
04:30    Bumerang program publicystyczny 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Rzym, miasto otwarte" reż.Roberto Rossellini, wyk.Anna Magnani, Aldo Fabrizi, Nando Bruno, Maria Michi dramat wojenny Włochy 1946
22:25    "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:20    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:10    Sex Laski magazyn erotyczny
00:30    Max magazyn erotyczny
00:45    Podglądacz magazyn erotyczny
01:05    Magazyn erotyczny
02:15    XXX Show magazyn erotyczny
02:30    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
02:45    Crazy Cat magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    Muzyczny salon magazyn muzyczny
08:30    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
11:45    Telesprzedaż
12:00    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Powstanie Ruchu Ludowego" film dokumentalny USA
13:00    Telesprzedaż
13:45    Teraz Muzyczna Telewizja
14:00    "Dzisiejsza Wielka Brytania" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
14:30    Magia Tarota magazyn
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Music Pub magazyn muzyczny
17:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
18:00    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
18:30    W garnku poradnik kulinarny
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Wybory Miss WWW półfinały
20:30    Ludzie sukcesu wywiad
21:00    Pory roku magazyn poradnikowy
22:00    Na czasie magazyn
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Teraz Muzyczna Telewizja
23:30    Polskie filmy animowane dla dorosłych
00:15    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
05:35    "Zalotnik w akcji" reż.Reggie Hudlin, wyk.Tim Meadows, Karyn Parsons, Billy Dee Williams, John Witherspoon komedia USA 2000
07:00    Ligue1 magazyn ligi francuskiej
07:30    Sportowe Forum magazyn sportowy
08:30    Premiership magazyn ligi angielskiej
09:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Garbarnia Jaworzno - Polonia Warszawa
10:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Ruch Chorzów - GKS Katowice
13:00    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
15:30    ITF Futures 2002 Tenis ziemny
16:30    Sportowe Forum magazyn sportowy
17:30    Premiership magazyn ligi angielskiej
18:00    Primera Division magazyn ligi hiszpańskiej
18:30    Łapu Capu Extra chochliki telewizyjne
19:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków
21:15    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Widzew Łódź - Amica Wronki
23:30    Premiera divsion magazyn ligi hiszpańskiej
00:00    Ligue1 magazyn ligi francuskiej
00:30    "Kowboj z Szanghaju" reż.Tom Dey, wyk.Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill komedia przygodowa USA 2000
02:20    "Omen 2 - Damien"  reż.Don Taylor, wyk.William Holden, Lee Grant, Lew Ayres, Sylvia Sidney horror USA 1978
04:05    "Odrzucone" Deser film krótkometrażowy
04:15    "Robert Redford - Sundance Kid" film dokumentalny Francja 2002

Hallmark
05:00    "Chłopak od muzyki" reż.Fred Gerber, wyk.Mick Fleetwood, Jonathan Tucker, Cle Bennett, Cathy Burdon film dla dzieci USA 1998
07:00    "Anastasia: Tajemnica Anny" reż.Marvin J. Chomsky, wyk.Amy Irving, Susan Lucci, Olivia de Havilland, Jan Niklas dramat biograficzny USA 1986
09:00    "Henry Ford: Człowiek i maszyny" reż.Allan Eastman, wyk.Cliff Robertson, Hope Lange, Heather Thomas, Michael Ironside film biograficzny Kanada 1987
11:00    "Chłopak od muzyki" reż.Fred Gerber, wyk.Mick Fleetwood, Jonathan Tucker, Cle Bennett, Cathy Burdon film dla dzieci USA 1998
13:00    "Anastasia: Tajemnica Anny" reż.Marvin J. Chomsky, wyk.Amy Irving, Susan Lucci, Olivia de Havilland, Jan Niklas dramat biograficzny USA 1986
15:00    "Z dala od Nairobi" reż.Marvin J. Chomsky, wyk.Charlton Heston, John Savage, Maud Adams, John Rhys-Davies film przygodowy USA 1984
17:00    "Henry Ford: Człowiek i maszyny" reż.Allan Eastman, wyk.Cliff Robertson, Hope Lange, Heather Thomas, Michael Ironside film biograficzny Kanada 1987
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Groza w górach" reż.David S. Cass Sr., wyk.Corbin Bernsen, Dean Cain film obyczajowy USA 2002
22:00    "Nazywają mnie Sirr" reż.Robert Munic, wyk.Kente Scott, Novie Edwards, Karen Robinson, Michael Clarke Duncan film obyczajowy USA 2000
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Groza w górach" reż.David S. Cass Sr., wyk.Corbin Bernsen, Dean Cain film obyczajowy USA 2002
03:00    "Nazywają mnie Sirr" reż.Robert Munic, wyk.Kente Scott, Novie Edwards, Karen Robinson, Michael Clarke Duncan film obyczajowy USA 2000

Le Cinema
14:00    "Przygody Arsena Lupina" reż.Jacques Becker, wyk.Robert Lamoureux, Liselotte Pulver, Henri Rollan, Sandra Milo film przygodowy Francja/Włochy 1957
16:00    "Galijczyk" reż.Manuel Octavio Gomez, wyk.Sancho Gracia, Fiorella Faltoyano, Francisco Rabal, Jorge Sanz dramat obyczajowy Hiszpania/Kuba 1988
18:00    "Posiadłość Northanger" reż.Giles Foster, wyk.Peter Firth, Googie Withers, Robert Hardy, Katherine Schlesinger komedia Wielka Brytania 1987
20:00    "Legendy kina: Roman Polański" Dokument film dokumentalny
20:30    "Celina" reż.Jean Claude Brisseau, wyk.Isabelle Pasco, Lisa Heredia, Daniele Lebrun, Daniel Tarrare dramat obyczajowy Francja 1992
22:00    "Milczenie" reż.Ingmar Bergman, wyk.Ingrid Thulin, Gunnel Lindblom, Jörgen Lindström, Birger Malmsten dramat psychologiczny Szwecja 1963
00:00    "Wszystko jest ciemnością" reż.Ana Diez, wyk.Silvia Munt, Klara Badiola, Diego Achury, Valeria Santa film sensacyjny Hiszpania 1996
02:00    Zakończenie programu 

Tele 5
08:00    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
08:25    "Dzieciaki w opałach" serial dla młodzieży USA/Kanada 1999
08:50    Telezakupy
10:20    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
10:50    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
11:50    Werdykt magazyn
12:50    "Urok namiętności" telenowela Włochy
13:15    "Mieszkanko dla dwojga" wyk.Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon, Xavier Vilsek serial komediowy Francja 1996
13:40    "Dzieciaki w opałach" serial dla młodzieży USA/Kanada 1999
14:05    "Tarzan" wyk.Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge, Malick Bowens serial przygodowy USA 1991
14:30    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
15:00    Muzyczny kontener program muzyczny
16:05    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
17:05    "Mieszkanko dla dwojga" wyk.Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon, Xavier Vilsek serial komediowy Francja 1996
17:30    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
18:00    Werdykt magazyn
19:00    "Ekscentrycy" serial dokumentalny 1998
19:30    "Tarzan" wyk.Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge, Malick Bowens serial przygodowy USA 1991
20:00    "Julie Lescaut" wyk.Veronique Genest, Jerome Anger, Mouss Diouf, Renaud Marx serial kryminalny Francja 1993
21:45    "Wydział do spraw specjalnych" reż.Anthony Atkins, wyk.Julie Stewart, Stephen McHattie, Tamara Craig Thomas, Gregory Calpakis serial kryminalny Kanada 1999
22:40    Premiera program filmowy
23:10    Zwariowani Brytyjczycy program rozrywkowy
23:35    Sex TV program rozrywkowy
00:05    "Cyberprzestrzeń" serial dokumentalny Wielka Brytania
01:00    "Wydział do spraw specjalnych" reż.Anthony Atkins, wyk.Julie Stewart, Stephen McHattie, Tamara Craig Thomas, Gregory Calpakis serial kryminalny Kanada 1999
01:45    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
11:00    "Serce dla serca reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:00    Doborowe towarzystwo. Świat biznesu magazyn edukacyjny USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
16:30    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
20:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
22:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:15    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996

Travel Channel
08:00    Sewilla Wędrówki po świecie
08:45    Las Vegas W podróży
09:00    Hongkong Przewodnik turystyczny
10:00    Senegal Planeta wakacje
10:30    Żeglowanie wokół wyspy St Maarten Przez morza i oceany
11:00    Lata pięćdziesiąte Pamiętaj o Kubie
12:00    Dynastia Tudorów Wielka Brytania z powietrza
12:30    Brian, szarpidruty i Blickling Lunch z Brianem Turnerem
13:00    Wodospad Niagara Turysta
13:30    Los Angeles z Tamarą Beckwith Pocztówki z raju
14:00    Rejkiawik Żyłka podróżnicza
14:30    Senegal Planeta wakacje
15:00    Beaver Creek Podróże i tradycje
15:30    Huckleberry Robbie Robbie Coltrane w cadillacu
16:00    Sewilla Wędrówki po świecie
16:45    Las Vegas W podróży
17:00    Bistra Quebecu Kanadyjska uczta
17:30    Dynastia Tudorów Wielka Brytania z powietrza
18:00    Żeglowanie wokół wyspy St. Maarten Przez morza i oceany
18:30    Komory i Mauritius Na horyzoncie
19:00    Nowa Zelandia Tu i tam
19:30    Senegal Planeta wakacje
20:00    Karaiby - Martynika Przemierzając świat
20:30    Hawana Tu i tam
21:00    Kuba W podróży
21:15    Rodos W podróży
21:30    Madera Przemierzając świat
22:00    Pekin Podróże z przewodnikiem
23:00    Paryż Trasy alternatywne
23:30    Z Nowego Jorku do Kanady Ameryka marzeń Nicka Sandersa
00:00    Obóz "Sausage Tree" Wyprawa do dzikiej Afryki
00:30    Kuba W podróży
00:45    Rodos W podróży
01:00    Nowa Zelandia Tu i tam
01:30    Beaver Creek Podróże i tradycje
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Nędznicy Wielkie powieści
09:55    Na linii ognia
10:50    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
11:15    Hiszpańska armada Punkty zwrotne historii
11:45    Tajemnica Wyspy Kokosowej Łowca skarbów
12:15    Realizacja marzeń Bizancjum
13:10    Dziwne spotkania Azjatycka zagadka
14:05    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
14:30    Hiszpańska armada Punkty zwrotne historii
15:00    Nędznicy Wielkie powieści
15:55    Na linii ognia
16:50    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
17:15    Hiszpańska armada Punkty zwrotne historii
17:45    Tajemnica Wyspy Kokosowej Łowca skarbów
18:15    Realizacja marzeń Bizancjum
19:10    Dziwne spotkania Azjatycka zagadka
20:05    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
20:30    Hiszpańska armada Punkty zwrotne historii
21:00    Nędznicy Wielkie powieści
21:55    Na linii ognia
22:50    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
23:15    Hiszpańska armada Punkty zwrotne historii
23:45    Tajemnica Wyspy Kokosowej Łowca skarbów
00:15    Realizacja marzeń Bizancjum
01:10    Dziwne spotkania Azjatycka zagadka
02:05    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
02:30    Hiszpańska armada Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Zamarznięta przyszłość Ultranauka
05:45    Symulatory lotów Lotnicze szlaki
06:40    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
07:35    Mordercza fala Planeta żywiołów
08:30    Afrykańskie cmentarzysko Jurassica
09:00    Dziwne światy Magazyn Discover
09:55    Wędrówki w kosmosie Słoneczne imperium
10:50    Co spadło na ziemię Przełomowe odkrycia
11:15    Podróże w czasie Ultranauka
11:45    Otwarty kokpit Lotnicze szlaki
12:40    Dziwne światy Magazyn Discover
13:35    Tornado Planeta żywiołów
14:30    Giganty Jurassica
15:00    Dziwne światy Magazyn Discover
15:55    Wędrówki w kosmosie Słoneczne imperium
16:50    Co spadło na ziemię Przełomowe odkrycia
17:15    Podróże w czasie Ultranauka
17:45    Otwarty kokpit Lotnicze szlaki
18:40    Dziwne światy Magazyn Discover
19:35    Tornado Planeta żywiołów
20:30    Giganty Jurassica
21:00    Dziwne światy Magazyn Discover
21:55    Wędrówki w kosmosie Słoneczne imperium
22:50    Co spadło na ziemię Przełomowe odkrycia
23:15    Podróże w czasie Ultranauka
23:45    Otwarty kokpit Lotnicze szlaki
00:40    Dziwne światy Magazyn Discover
01:35    Tornado Planeta żywiołów
02:30    Giganty Jurassica
03:00    Dziwne światy Magazyn Discover
03:55    Wędrówki w kosmosie Słoneczne imperium
04:50    Co spadło na ziemię Przełomowe odkrycia

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Mahale Afryka nieznana
10:20    USA Podróże na chybił trafił
10:50    Przez Tajlandię na dwóch kółkach Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Egipt Świat według Anny Walker
11:45    Mahale Afryka nieznana
12:15    Hiszpania Wielka wyprawa
12:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
13:10    Sri Lanka i Malediwy Obieżyświat
14:05    Malawi Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Mahale Afryka nieznana
16:20    USA Podróże na chybił trafił
16:50    Przez Tajlandię na dwóch kółkach Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Egipt Świat według Anny Walker
17:45    Mahale Afryka nieznana
18:15    Hiszpania Wielka wyprawa
18:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
19:10    Sri Lanka i Malediwy Obieżyświat
20:05    Malawi Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Mahale Afryka nieznana
22:20    USA Podróże na chybił trafił
22:50    Przez Tajlandię na dwóch kółkach Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Egipt Świat według Anny Walker
23:45    Mahale Afryka nieznana
00:15    Hiszpania Wielka wyprawa
00:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
01:10    Sri Lanka i Malediwy Obieżyświat
02:05    Malawi Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

MarcoPolo
05:00    Perły architektury przestrzennej Angielskie ogrody
06:00    Chorwacja Landscape
06:30    Isola Bella Słynne rezydencje
07:00    Madagaskar Notatki z podroży
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Tasmania reportaż
08:30    Maha Kumbach Mela Trans Azja
09:00    Katalonia Atlas
09:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
10:00    Explorer Etiopia - Dzień pierwszy
10:30    Warszawa, Częstochowa reportaż
11:00    Zamek Odescalchi Słynne rezydencje
11:30    Sycylia - Palermo Na szlaku
12:00    Norwegia Sail Away
12:30    Hongkong - pachnący port Metropolis
13:00    Explorer Etiopia - Dzień drugi
13:30    Malezja Wyspa skarbów
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Toskania - Livorno Na szlaku
15:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
15:30    Sycylia - od Eryksu do Wysp Egadzkich reportaż
16:00    Explorer Etiopia - Dzień trzeci
16:30    Oksford Wielka Brytania z lotu ptaka
17:30    Hiszpania Na szlaku
18:00    Mediolan Europolis
18:30    Niemcy - Kolonia - kupieckie miasto Landscape
19:00    przypadkowi żeglarze
19:30    Bermudy Ludzie i miejsca
20:00    Nowy Jork reportaż
20:30    Francja Na szlaku
21:00    Tajlandia Notatki z podroży
21:30    Neapol - zatoka cudów Włoskie pejzaże
22:00    Explorer Etiopia - Dzień piąty
22:30    Filadelfia Complete East Tour
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Sycylia - Cefalu', Etna Na szlaku
00:00    Grecja Wyspa skarbów
00:30    Kolumbia Spirit of
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Z Lofotów do Tromso Norweskie opowieści
02:00    Perły architektury przestrzennej Angielskie ogrody
03:00    Chorwacja Landscape
03:30    Isola Bella Słynne rezydencje
04:00    Japonia Wędrówki

Extreme Sports
05:00    Invert TV
05:30    The Edge
06:00    Board Stories
06:30    Rebel TV
07:00    Invert TV
07:30    Concrete Wave
08:00    The Edge
08:30    Cliff Diving Wild Spirits
09:00    Monsters Of Motocross High Octane
09:30    XS Down Unda
10:00    Sportsmania
11:00    Invert TV
11:30    Board Stories
12:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
13:00    The Edge
13:30    Long Board World Championships Wild Spirits
14:00    XS Down Unda
14:30    Tracks Surf TV
15:00    Board Stories
15:30    Sportsmania
16:30    Concrete Wave
17:00    Kore TV
17:30    ATV Nat. Champ Series High Octane
18:00    Rebel TV
18:30    Tc Lacanau Pro Wild Spirits
19:00    Superheros 2
19:30    3.2
20:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
21:00    Watercross Pro Tour High Octane
21:30    Invert TV
22:00    The Edge
22:30    Night Surf Durban Wild Spirits
23:00    Concrete Wave
23:30    Kore TV
00:00    Superheros 2
00:30    3.2
01:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
02:00    Kore TV
02:30    The Dunes Off Road MotoX High Octane
03:00    Extreme 16 mm
03:30    Sportsmania
04:30    Rebel TV 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
07:00    Tydzień mody - zima 2002/2003
13:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
14:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
14:30    Model Flat
16:30    Tygodnie mody Londyn, Nowy Jork
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
22:30    Tygodnie mody
02:00    Modelki 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Przygody Kuby Guzika"
06:45    "Tajne akta Psiej Agencji"
07:00    "Kot Ik!"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Trzy małe duszki"
07:30    "Walter Melon"
07:50    "Wunschpunsch"
08:10    "Odlotowe agentki"
08:35    "Pokemon"
09:00    "Świat według Ludwiczka"
09:20    "Kot Ik!"
09:45    "Denis rozrabiaka"
10:05    "Przygody Pytalskich"
10:30    "Bob Budowniczy"
10:40    "Świat Bobbiego"
11:00    "Pecola"
11:25    "Bob Budowniczy"
11:35    "Wunschpunsch"
12:00    "Digimon"
12:20    "Power Rangers"
12:45    "Dzieciaki z klasy 402"
13:05    "Farma pełna strachów"
13:30    "Inspektor Gadżet"
13:50    "Spiderman"
14:15    "Pokemon"
14:35    "Power Rangers"
15:00    "Odlotowe agentki"
15:25    "Kot Ik!"
15:50    "Denis rozrabiaka"
16:00    "Dzieciaki z klasy 402"
16:20    "Jerry i paczka"
16:45    "Świat według Ludwiczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Przygody Kuby Guzika"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Gęsia skórka"
19:50    "Kleszcz"
20:10    "Tajne akta Psiej Agencji"
20:30    "Inspektor Gadżet"
20:50    "Spiderman"
21:15    "Beetleborgs Metallix"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

MTV Polska
05:00    Non Stop Hits przeboje non stop
07:00    Budzik MTV
10:00    Bytesize
12:00    MTV Select
13:00    Total Request
14:00    Non Stop Hits przeboje non stop
15:00    Data Videos wszystko o przebojach
16:00    MTV Select
17:00    US Top 20
18:00    MTV European Top 20 europejska lista przebojów
19:00    Greatest Hits
20:00    Summer Version MTV Squad
21:00    Nowości MTV
22:00    Pieprz
23:00    "Daria" serial animowany USA
23:30    Non Stop Hits przeboje non stop
00:00    Superock - rock i heavy metal
02:00    Night Videos noc z teledyskami 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    12 - dwanaście klipów, jeden wspólny motyw
14:00    VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00    Planet VIVA - najnowsze hity
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00    VIVA Rock Lista
18:00    Planet VIVA - najnowsze hity
19:00    Mózgranie - gwiazdy muzyki prezentują swoje ulubione teledyski
20:00    Planet VIVA - najnowsze hity
22:00    Hip Hop - Wujek Samo Zło przedstawia kulturę hip hopową
23:00    Planet VIVA - najnowsze hity
00:00    Planet VIVA Rock magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    Hot Music
10:45    MTV News Mag
11:00    MTV's Greatest Hits
12:00    Hitlist Germany
14:00    Select MTV
15:30    MTV News
15:33    Select MTV
16:00    Videoclash
16:30    MTV News
16:33    Videoclash
17:00    King of the Hill
17:30    MTV News
17:33    King of the Hill
18:00    MTV Weltweit
18:30    MTV News
18:33    MTV Weltweit
19:00    MTV Greatest Hits
19:45    MTV News Mag
20:00    Hitlist UK
21:00    Unter Ulmen
21:45    MTV News Mag
22:00    Die Spektakulärsten Clips 15 Years on MTV
23:00    Soul of MTV
00:00    Night Videos 

MCM
06:00    MCM Tubes teledyski
07:30    N'importe quoi magazyn muzyczny
07:35    MCM Tubes teledyski
13:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
13:30    MCM Tubes teledyski
17:15    Clipline
17:45    MCM Tubes teledyski
18:45    N'importe quoi magazyn muzyczny
18:50    MCM Tubes teledyski
20:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
20:45    Special magazyn muzyczny
21:45    MCM Tubes teledyski
22:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
23:00    Special mode magazyn
01:00    MCM Alternatif teledyski
02:00    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
02:15    MCM Tubes teledyski 

Reality TV
05:30    Zakończenie programu
06:00    Sprawa Curtisa
07:15    Szpital dziecięcy
08:10    Na własne oczy...
08:35    Na służbie
09:25    Wezwania
09:50    Na ratunek
10:40    Policja
11:05    Wyjątkowe dzieci
11:30    Zadziwiający ludzie
11:55    Kanadyjska Policja Konna
12:20    Sprawa Curtisa
13:35    Mówi Alex Paen
14:00    Królewski Szpital Księcia Alfreda
14:50    Niezwykłe filmy z wakacji
15:15    Gliniarze
15:45    Pamiętam
16:35    Kanadyjska Policja Konna
17:00    Życie w Sylvania Waters
17:30    Na ratunek
18:20    Mówi Alex Paen
18:45    Królewski Szpital Księcia Alfreda
19:35    Niezwykłe filmy z wakacji
20:00    Gliniarze
20:30    Pamiętam
21:20    Kiedy zwierzęta atakują
22:10    Przeżyłem
23:05    Zdrada
23:55    Impacto TV
00:45    Kiedy zwierzęta atakują
01:35    Przeżyłem
02:30    Mówi Alex Paen
02:55    Królewski Szpital Księcia Alfreda
03:45    Niezwykłe filmy z wakacji
04:10    Gliniarze
04:40    Pamiętam 

TVN 24
05:00    Studio 24 rozmowa
05:30    Bilans magazyn ekonomiczny
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport, Studio 24 Inforanek rozmowa
06:30    Przegląd prasy
07:00    Serwis sportowy
07:30    Przegląd prasy
08:00    Studio 24 rozmowa
08:30    Przegląd prasy
09:00    Studio 24 rozmowa
09:30    Bilans magazyn ekonomiczny
10:00    Automaniak magazyn motoryzacyjny
11:00    Studio 24 rozmowa
11:30    24 godziny magazyn informacyjny
12:00    Studio 24 rozmowa
12:30    Studio 24 rozmowa
13:00    Serwis sportowy
13:30    Serwis biznesowy
14:00    Serwis sportowy, Reportaż
14:30    Studio 24 rozmowa
15:00    Reportaż
15:30    Studio 24 rozmowa
16:00    Studio 24 rozmowa
16:30    Serwis biznesowy
17:00    Serwis sportowy
17:30    24 godziny magazyn informacyjny
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Studio 24 rozmowa
20:00    Bilans - magazyn ekonomiczny, Kropka nad i program publicystyczny
20:30    Studio 24 rozmowa
21:00    Serwis sportowy
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Bilans magazyn ekonomiczny
23:00    Studio Europa
23:30    Serwis sportowy
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Serwis biznesowy, Reportaż
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    Serwis sportowy
03:30    24 godziny magazyn informacyjny
04:30    Europejska corrida magazyn 

TV Dami Skarżysko-Kamienna
14:00    "Przygody Arsena Lupina" reż.Jacques Becker, wyk.Robert Lamoureux, Liselotte Pulver, Henri Rollan, Sandra Milo film przygodowy Francja/Włochy 1957
16:00    Muzyczna Dami
17:15    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
17:45    Muzyczna Dami
18:30    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
19:00    Muzyczna Dami
19:45    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
20:00    "Legendy kina: Roman Polański" Dokument film dokumentalny
20:30    "Celina" reż.Jean Claude Brisseau, wyk.Isabelle Pasco, Lisa Heredia, Daniele Lebrun, Daniel Tarrare dramat obyczajowy Francja 1992
22:00    "Milczenie" reż.Ingmar Bergman, wyk.Ingrid Thulin, Gunnel Lindblom, Jörgen Lindström, Birger Malmsten dramat psychologiczny Szwecja 1963
00:00    "Wszystko jest ciemnością" reż.Ana Diez, wyk.Silvia Munt, Klara Badiola, Diego Achury, Valeria Santa film sensacyjny Hiszpania 1996
02:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Informator samorządowy
18:00    "Antonella" reż.Ruben Gerbasi, wyk.Andrea Del Boca, Gustawo Bermudes, Luis Luque, Hilda Bernard telenowela Argentyna
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
19:35    Informator samorządowy
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
20:35    Informator samorządowy
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
21:35    Informator samorządowy
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
22:30    "Antonella" reż.Ruben Gerbasi, wyk.Andrea Del Boca, Gustawo Bermudes, Luis Luque, Hilda Bernard telenowela Argentyna
23:30    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    "Antonella" telenowela Argentyna
13:00    Na zdrowie magazyn medyczny
13:20    Będę mamą program poradnikowy
13:40    Policjanci magazyn policyjny
14:00    Tort czy sport magazyn
14:30    Program lokalny
15:00    Ulica muzyczna program muzyczny
16:00    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
16:15    Czy wiecie, że... program edukacyjny
16:30    Program lokalny
17:00    Kolejorz magazyn piłkarski
17:15    Kawa na ławę program publicystyczny
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:00    Scena magazyn kulturalny
18:30    Informator kulturalny 'Sceny'
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:30    Temat dla prezydenta program publicystyczny
21:15    Informator kulturalny 'Sceny'
21:20    Nie tylko astrologia
21:35    "Poznańskie gawędy" film dokumentalny
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Temat dla prezydenta program publicystyczny
23:45    Nie tylko astrologia
00:00    Zakończenie programu 

CT 1
05:00    Współczesna Europa program dokumentalny
05:35    "Świat filmów animowanych" serial dokumentalny USA
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    Czarodziejskie przedszkole program dla dzieci
09:00    Wiadomości
09:05    Mania podróżowania program dokumentalny
09:35    Co z tym... magazyn
10:00    "Dom ostatniej radości" reż.I. Pokorný, wyk.P. Řezníček, M. Etzler, J. Tesařová, V. Budilová serial komediowy Czechy 1996
11:15    "Dohazovač" komedia Czechosłowacja 1971
11:45    Tygodnik kulturalny
12:00    Wiadomości
12:10    Sama w domu magazyn dla kobiet
13:10    Bananowe rybki talk show
13:30    "Uszanowanie panu, panie Kohn" reż.J. Němcová, wyk.V. Brodský, M. Růžek, M. Kopecký serial obyczajowy Czechy 1992
14:15    Na pływalni talk show
14:40    Europejska mozaika reportaż
14:55    "Dotyk niebezpieczeństwa" serial dokumentalny USA
15:20    "Pohádka z Kampy" reż.V. Janečková, wyk.A. Navrátil, J. Bek, V. Cibulková baśń filmowa Czechosłowacja 1986
16:00    Wiadomości
16:05    Czarodziejskie przedszkole program dla dzieci
16:35    Labirynt teleturniej
17:05    Game Page magazyn komputerowy
17:15    Stop magazyn kierowców
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Ten, kto cię chroni" wyk.S. Baker, D. Coleman, A. Rosenberg serial obyczajowy USA 2001
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Nic nie trwa wiecznie" reż.Jack Bender, wyk.Gail O'Grady, Brooke Shields, Venessa Williams, Gregory Harrison film obyczajowy USA 1995
21:35    Straszydła reportaże
22:05    Wydarzenia, komentarze
22:35    "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
22:50    Różne spojrzenia magazyn
23:00    "Wszyscy ludzie burmistrza 3" wyk.M. J. Fox, C. Gugino, B. Bostwick, R. Kind serial obyczajowy USA 1998
23:20    "O ludziach i zwierzętach" reż.H. Bočan, wyk.I. Chýlková, K. Heřmánek, J. Bohdalová serial obyczajowy Czechy 1994
00:15    Wiadomości
00:30    "Helimadoe" FILM NA ŻYCZENIE reż.Jaromil Jireš, wyk.Josef Somr, Jana Dolanská, Zuzanna Bydžovská, Jana Konečná komedia Czechy 1993
00:31    "Návrat idiota" FILM NA ŻYCZENIE reż.Saša Gedeon, wyk.P. Liška, A. Geislerová, T. Wilhelmová, J. Langmajer, J. Macháček film obyczajowy Czechy 1999
00:32    "Orbis Pictus" FILM NA ŻYCZENIE reż.M. Šulík, wyk.D. Nvotová, M. Labuda, B. Turzonovová film obyczajowy Czechy 1997
02:05    O życiu ogrodniczym program dokumentalny
02:30    "The Plastic People of the Universe" film dokumentalny o legendarnej grupie
03:50    Straszydła reportaże
04:15    Współczesna Europa program dokumentalny 

TF1
05:10    Histoires naturelles program przyrodniczy
05:45    "Uncle Jack and the Loch Ness Monster" serial komediowy Wielka Brytania 1991
06:45    TF1 info informacje
06:50    Prognoza pogody
06:55    TF1 Jeunesse filmy animowane
07:45    Teleshopping
08:18    Prognoza pogody
08:30    Teleshopping
09:05    TF1 Jeunesse filmy animowane
11:05    "MacGyver" serial sensacyjny USA 1985
12:10    Attention sa la marche magazyn
12:50    A vrai dire magazyn konsumenta
13:00    Le journal informacje
13:50    "Les feux de l'amour" serial obyczajowy
14:40    "Catch a Falling Star" reż.Alfonso Arau, wyk.Sela Ward, Rebecca Jenkins, Jane Curtin, Carlo Rota film obyczajowy USA 2000
16:10    "Providence" serial sensacyjny USA 1995
17:00    "Melrose Place" reż.Barbara Amato, wyk.Linden Ashby, Josie Bissett, Thomas Calabro, David Charvet serial obyczajowy USA 1992
18:10    Star Academy program rozrywkowy
19:50    Prognoza pogody
19:55    Vivre comme ca
20:00    Le journal informacje
20:50    Prognoza pogody
20:55    "Julie Lescaut" serial kryminalny Francja
22:45    "Ablaze" reż.Jim Wynorski, wyk.Tom Arnold, Ice-T, Amanda Pays, Cathy Lee Crosby film sensacyjny USA 2000
00:35    Koh-Lanta program rozrywkowy
02:20    Ca peut vous arriver magazyn
03:50    "Le bonheur des dames" reportaż
04:20    Histoires naturelles program przyrodniczy
04:45    Musique teledyski 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Dziennik
06:15    Dziennik
06:30    Telewizja śniadaniowa
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis magazyn dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Zig Zag Cafe magazyn
10:00    Dziennik
10:15    "L'avocate" serial obyczajowy Francja
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Magazyn
14:00    Dziennik
14:15    "L'avocate" serial obyczajowy Francja
16:00    Wiadomości
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Teleturystyka magazyn
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Dziennik
18:15    "L'avocate" serial obyczajowy Francja
20:00    Wiadomości tv szwajcarskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Géopolis
22:00    Dziennik
22:15    "Knock" reż.Guy Lefranc, wyk.Louis Jouvet, Jean Brochard, Pierre Bertin, Pierre Renoir film obyczajowy Francja 1951
00:00    Wiadomości tv belgijskiej
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:50    Le journal RDI
01:00    Wiadomości
01:05    Envoyé spécial
02:30    "ARTE reportage"
03:00    Wiadomości
03:05    Imiona boga magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

TV 4 (szwed.)
06:00    Program poranny
09:30    Köket
10:10    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
10:35    "Young & the Restless" serial obyczajowy USA 1997-99
11:25    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
11:50    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy Wielka Brytania 2000
12:15    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
12:45    Dagens rätt
13:00    Wiadomości
13:05    Wiadomości lokalne
13:10    "Heartbeat 10" serial Wielka Brytania 2000
14:05    "King of Queens II" serial komediowy USA 1999
14:30    Köket
15:00    Wiadomości i prognoza pogody
15:10    "LA Law I-VIII" serial obyczajowy USA 1986
16:00    Position X
16:30    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
17:00    "That 70's show" serial obyczajowy USA/Szwecja 2002
17:30    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
18:00    Keno
18:05    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Valpassagen
19:30    Position X
20:00    "Skärgĺrdstugg" serial Szwecja 2002
20:20    "Nigella Bites I-II" serial Wielka Brytania 2001
20:50    "Rejseholdet" serial sensacyjny Dania 2000
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    "City of Angels I" serial obyczajowy USA 2000
00:00    Wiadomości i prognoza pogody
00:10    "Taxi drivers: a ride on the wild side" film dokumentalny USA 2000
01:05    "Martial Law" serial sensacyjny USA 1998
01:55    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:45    Program na dobranoc
02:50    Zakończenie programu 

ARD
05:00    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Dom w Toskanii" serial obyczajowy Niemcy 1996
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny
10:30    "Bloch: Czarny kurz" reż.Ed Herzog, wyk.Dieter Pfaff, Eva Kryll, Michael Mendl, Henriette Heinze dramat obyczajowy Niemcy 2001
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Łowcy gwiazd" serial komediowy Niemcy 2001
19:20    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    Monitor magazyn publicystyczny
21:00    "Przyjaciel mojej matki" reż.Dagmar Knöpfel, wyk.Anica Dobra, Jürgen Vogel, Nadja Bobyleva, Roland Koch film obyczajowy Niemcy 2002
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    "Kochaj bliźniego" reż.Detlev Buck, wyk.Lea Mornar, Heike Makatsch, Moritz Bleibtreu, Heribert Sasse komedia Niemcy 1997
00:35    Magazyn nocny magazyn publicystyczny
00:55    "Perswazja" reż.Roger Michell, wyk.Amanda Root, Ciaran Hinds, Susan Fleetwood, Corin Redgrave film kostiumowy Wielka Brytania 1995
02:35    Wiadomości
02:40    Fliege, czyli mucha talk show
03:40    Najpiękniejsze trasy kolejowe świata
04:10    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
04:40    Wiadomości
04:45    Monitor magazyn publicystyczny 

ZDF
05:00    Halo Niemcy magazyn aktualności
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Lekarz kobiecy dr Markus Merthin" serial obyczajowy Niemcy 1994
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:15    "Ekspedycje ZDF" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:55    "Sprawa dla dwóch" serial kryminalny Niemcy 1990
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Aksamit i jedwab" serial obyczajowy Niemcy 2000
20:15    Kto da nam pracę? Studio wyborcze program publicystyczny
21:45    Wiadomości
22:15    Berlin Centrum talk show
23:00    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
00:00    Wiadomości
00:15    "SOKO 5113" serial kryminalny Niemcy 2001
01:00    Wiadomości
01:05    "Zagadka Kaspara Hausera" reż.Werner Herzog, wyk.Bruno S., Walter Ladengast, Brigitte Mira, Hans Musaus dramat obyczajowy Niemcy 1974
02:50    Wiadomości
02:55    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
03:50    Wiadomości
03:55    "Twarze 11 września" 37 stopni film dokumentalny
04:25    Citydreams
04:40    Praktyka magazyn medyczny 

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Bob Budowniczy" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Timothy goes to school" serial animowany
09:15    "Kapitan Nobeard i piraci" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Donkey Kongs Country" serial animowany
10:10    "Dog City" serial animowany
10:35    "Sweat" serial familijny Australia/Wielka Brytania 1995
11:10    "Tajemniczy rycerze" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    "Darkwing Duck" serial animowany
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "PB & J Otter" serial animowany
13:40    "Nowe przygody Madeline" serial animowany
14:05    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:30    "Angela Anaconda" serial animowany
15:00    "Doug" serial animowany
15:35    "Rocko i jego superżycie" serial animowany
16:05    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Różowa Pantera" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "Angela Anaconda" serial animowany
19:45    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
20:15    "Wzywa się doktora Brucknera" serial obyczajowy Niemcy 1996
22:10    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:10    T.V. Kaiser talk show
00:00    "Bobry" serial animowany
00:30    Infomercial magazyn reklamowy
03:00    Program nocny 

Arte
14:00    Hipokrates magazyn medyczny
14:30    "Biografie: Jean-Charles de Castelbajac" serial dokumentalny Niemcy 2002
15:15    "Dzieci zatopionej wioski" film dokumentalny Francja 2002
16:15    Miłość i inne katastrofy 360° - Reportaż GEO reportaż
16:45    Kreatywni - artyści z bliska magazyn kulturalny
17:30    "Toyota - analiza pewnej decyzji" film dokumentalny Francja 2001
19:00    Afryka Południowa - Dookoła Parku Narodowego Krügera Voyages, Voyages magazyn turystyczny
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Czekanie na monsum 360° - Reportaż GEO reportaż
20:45    "Szkoła żon" reż.Didier Bezace, wyk.Pierre Arditi, Agnes Sourdillon, Olivier Ythier, Christian Bouillette spektakl teatralny Moliera Francja 2001
23:15    Poligamia dziś" "Piekarz poligamista" (@"Der polygame Bäcker"@) Temat wieczoru film dokumentalny Niemcy 2001
23:55    "Spadkobiercy paszy - klasyczna poligamia i jej nowoczesne warianty" film dokumentalny Niemcy 2001
00:50    "Bal poussiere" reż.Henri Duparc, wyk.Bakary Bamba, Tchelley Hanny, Naky Sy Savane, Therese Taba komedia obyczajowa Wybrzeże Kości Słoniowej 1988
02:25    "Sztalugi: Ostatnie spojrzenie - Europejka, portret z Fajum z czasow Hadriana, około 117-138 p.n.e., Egipt Środkowy" serial dokumentalny Francja 1998

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Fast Track
09:45    Holiday
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Simpson's World
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Mary Anne's Bikes
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Talking Movies
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Click Online
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Life
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Talking Movies
03:00    BBC News
03:30    Life
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - notowania
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Fundusze. Porady dla inwestorów
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Magazyn sportowy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Fundusze. Porady dla inwestorów
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Cel - kurs
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
19:20    Cel - kurs
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Fundusze. Porady dla inwestorów
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Cel - kurs
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Cel - kurs
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Cel - kurs
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Cel - kurs
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.