FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Kawałek Kina - Serca dwa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Druga Wojna Światowa cz. 1. Pierwszy dzień (Druga Wojna Światowa cz. 1. Pierwszy dzień) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 5 - Róża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /178/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /116/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Superinteligentne zwierzęta cz. 2 (Super Smart Animals) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2904; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5996 (The Bold and the Beautiful ep. 5996); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2601 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2905; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Lidzbark 2014 - Neo - Nówka i goście; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
18:30 Świat się kręci - /179/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /117/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Boski Valentino - cz. 1/4 (Rodolfo Valentino, La leggenda) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2013); reż.:Alessio Inturri; wyk.:Gabriel Garko, Yari Gugliucci, Victoria Larchenko, Angela Molina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Weekendowy Hit Jedynki - Zróbmy sobie wnuka -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2003); reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Andrzej Grabowski, Joanna Żółkowska, Małgorzata Kożuchowska, Paweł Deląg, Katarzyna Bujakiewicz, Zbigniew Zamachowski, Bartłomiej Topa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Terra Nova - odc. 1/13 (Terra Nova, ep. 1) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2011); reż.:Alex Graves; wyk.:Allison Miller, Jason O'Mara, Stephen Lang, Shelley Conn, Naomi Scott, Alana Mansour, Landon Liboiron, Mido Hamada, Christine Adams, Jason Chong; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Akwarium, czyli samotność szpiega - odc. 1/4 - Nabór (odc. 1/4 - Nabór) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy, Ukraina (1995); reż.:Antoni Krauze; wyk.:Jurij Smolskij, Janusz Gajos, Swietłana Mielnikowa, Witold Pyrkosz, Wladymir Abazopuło; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Do białego rana - odc. 1 (Up All Night, ep. 1, Pilot); serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Do białego rana - odc. 2 (Up All Night, ep. 2, Cool Neighbors); serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Boski Valentino - cz. 1/4 (Rodolfo Valentino, La leggenda); serial biograficzny kraj prod.Włochy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Notacje - Włodzimierz Kotoński. Zawsze byłem nowatorem; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Świat się kręci - /179/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

06:05 M jak miłość - odc. 617; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 618; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama - ok. godz. 08:50; Pogoda - ok. godz. 09:40, 10:25; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1153 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na dobre i na złe - odc. 364 Tajemnicza śmierć; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Wielkie ucieczki zwierzaków - odc. 10 / 10 (Great animal escapes - ep. 10 / 10); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Wanilia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Ja to mam szczęście! - odc. 17 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Neo - Nówka Wesołych Wiadomości; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Rodzinka.pl - odc. 46 "Nie ma czasu do stracenia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:30 Na sygnale - odc. 1/26 Dług -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; reż.:Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz; wyk.:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Na sygnale - odc. 2/26 Ratujcie mojego tatę -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Reporter Polski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 5/81; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1153 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 O mnie się nie martw - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (2014); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Stefan Pawłowski, Andrzej Zieliński, Paweł Domagała, Mariusz Ostrowski, Aleksnadra Domańska, Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Borys Szyc, Marek  Bukowski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 22/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Homecoming) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Igrzyska śmierci (Hunger Games, The) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Zapaśnik (Wrestler); dramat kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:10 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 22/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Homecoming); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:55 Oficer - odc. 6/13 - Odwet; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:50 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

06:30 Echa dnia

06:35 Wokół nas

06:40 Pogoda

06:45 Echa dnia - komentarze

07:00 Raport z Polski

07:20 Przechodzień codzienny

07:30 Program lokalny

08:00 Co niesie dzień

08:25 Pogoda

08:30 Co u nas?

08:35 Rok w ogrodzie

08:55 Przechodzień codzienny

09:05 Święta wojna

09:35 Co niesie dzień

09:55 Pogoda

10:00 Wokół nas

10:05 Relacje

10:30 Męska strefa

10:55 Gdyby nie słoniu

11:30 Polacy tu i tam

12:05 Lubański... legenda futbolu - reportaż (Polska,2007)

13:15 Wokół nas

13:20 Agrobiznes

13:50 Raport z Polski

14:10 Przedszkolandia (5)

14:40 Dziennik regionów

14:50 Argentyńska lekcja - film dokumentalny (Polska,2011)

16:00 Raport z Polski

16:20 Dziennik regionów

16:30 Jedz na zdrowie

16:55 Co u nas?

17:00 Seniorada

17:30 Program lokalny

21:00 Echa dnia

21:10 Pogoda

21:15 Dziennik regionów

21:40 Echa dnia - komentarze

21:55 Pogoda

22:00 Program lokalny

22:25 Przechodzień codzienny

22:40 Telekurier

23:15 Wstęp wolny z kulturą

23:45 Raport z Polski

00:05 Eurosąsiedzi

00:25 Święta wojna

00:50 Przechodzień codzienny

01:00 Echa dnia

01:10 Pogoda

01:15 Dziennik regionów

01:40 Echa dnia - komentarze

01:50 Pogoda

01:55 Telekurier

02:25 Raport z Polski

02:50 Seniorada

03:20 Wokół nas

03:25 Męska strefa

03:50 Gdyby nie słoniu

04:20 Wokół nas

04:25 Argentyńska lekcja - film dokumentalny (Polska,2011)

05:10 Agroszansa

05:35 Wokół nas

05:40 Męska strefa

06:05 Rączka gotuje

06:30 Rusz się człowieku

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

08:00 Pielęgniarki (44)

09:00 Malanowski i partnerzy (492)

09:30 Malanowski i partnerzy (493)

10:00 Dzień, który zmienił moje życie (44)

11:00 Dlaczego ja? (496)

12:00 Pielęgniarki (45)

13:00 Trudne sprawy (456)

14:00 Pierwsza miłość (1928)

14:45 Dzień, który zmienił moje życie (45)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (642)

17:00 Dlaczego ja? (562)

18:00 Pierwsza miłość (1929)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (311)

20:05 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 2 (1) - program rozrywkowy

22:30 Jak rozpętałem II wojnę światową: Ucieczka (1/3) - komedia (Polska,1969)

00:20 Jesse Stone: Nocna przeprawa - dramat kryminalny (USA,2006)

02:15 Tajemnice losu

TVN

06:00 Uwaga!

06:20 Mango

07:25 Detektywi: Damy radę (937)

08:00 Dzień dobry TVN - magazyn

10:55 Na Wspólnej (1930)

11:25 Szkoła (3)

12:35 Szpital (231)

13:25 Ukryta prawda (352)

14:25 Ugotowani (4) - program kulinarno-rozrywkowy

15:00 Szkoła (4)

16:00 Rozmowy w toku: Chcę być gwiazdą jak Basta Eva, co pięknie śpiewa!

17:00 Ukryta prawda (353)

18:00 Szpital (232)

19:00 Fakty

19:35 Sport

19:45 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:00 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 - film przygodowy (Wielka Brytania,USA,2011)

22:50 Batman: Początek - film sensacyjny

01:45 Kuba Wojewódzki (1) - talk-show

02:50 Uwaga!

03:05 Sekrety magii

04:25 Rozmowy w toku: Chcę być gwiazdą jak Basta Eva, co pięknie śpiewa!

TV 4

06:00 Fat Killers - zabójcy tłuszczu (4) - reality show

07:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (2)

07:35 Jake i piraci z Nibylandii (2)

08:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (5)

08:35 Jake i piraci z Nibylandii (5)

09:00 Fat Killers - zabójcy tłuszczu (5) - reality show

10:00 Nie igraj z aniołem (83)

11:00 Burza (4)

12:00 Tata sam w domu (1) - reality show

13:00 Galileo - jak to możliwe (12) - program popularnonaukowy

14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

15:00 Dom nie do poznania (187) - reality show

16:00 Nie igraj z aniołem (84)

17:00 Burza (5)

18:00 Zgadnij kto - komedia romantyczna (USA,2005)

20:20 Bez litości: Przeprawa (1)

22:10 STOP Drogówka - magazyn policyjny

23:20 Perwersyjna zabójczyni - film erotyczny

00:55 Krzysztof Rutkowski, słucham? - film dokumentalny (Polska,2012)

01:55 To był dzień - program informacyjny

03:00 4music - magazyn muzyczny

04:00 mała Czarna - talk-show

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

06:00 Złotopolscy: Zakład (4)

06:30 Złotopolscy: Kolacja (5)

07:00 Nash Bridges 4: Gry wojenne (62)

08:00 Gliniarz i prokurator: Grosz dla biedaka (5)

09:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3: Orędownik (3)

10:00 Doktorzy (5) - talk-show

11:00 Niania 4: Dwie panie Skalskie (55)

11:30 Kobieta w lustrze (144)

12:30 Zbuntowany anioł (209)

13:30 Zbuntowany anioł (210)

14:30 Sekret (5) - telenowela

15:30 Ocalić życie! (5) - serial dokumentalny

16:30 Gwiezdne wrota 5 (2)

17:30 13 posterunek 2 (5)

18:10 13 posterunek 2 (6)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Jajko/O jedną baterię za daleko (5)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru: Wszystko albo nic/Dwie stopy nad ziemią i wyżej (6)

20:00 Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć - film wojenny (Polska,2012)

22:10 Ostateczna rozgrywka - film sensacyjny (Kanada,USA,2004)

00:15 Bez litości 2 - horror (USA,2013)

02:25 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 2: Best of (12) - program rozrywkowy

03:00 JRG w akcji (3) - serial dokumentalny

03:25 Dyżur (1) - serial dokumentalny

03:50 JRG w akcji (4) - serial dokumentalny

04:15 Menu na miarę (5) - program kulinarny

04:40 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (6) - program kulinarny

05:30 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

TVN 7

05:25 We dwoje (13/17) - program rozrywkowy

06:45 Męski typ: Zbigniew Lew-Starowicz (3/9) - talk-show

07:15 Violetta (4/80)

08:15 Sąd rodzinny: To dobry chłopiec był (182)

09:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Taksówkarz (421)

10:15 Niewinna intryga (4/120)

11:20 Mango

12:55 Sąd rodzinny: Synku, kocham cię (183)

13:55 Szpital (110)

14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Feralny zakład (422)

15:55 Magda M. (8/15)

16:55 Rozkochane popołudnie: Brzydula (201)

17:30 Rozkochane popołudnie: Brzydula (202)

18:00 Rozkochane popołudnie: Violetta (5/80)

19:00 Rozkochane popołudnie: Niewinna intryga (5/120)

20:10 Kopalnie króla Salomona - film przygodowy (USA,1985)

22:20 Złap mnie, jeśli potrafisz - komedia kryminalna (USA,2002)

01:15 Mentalista (9/23)

02:15 Sekrety magii

04:20 Druga strona medalu: Cherie Blair (3/7) - talk-show

04:50 Druga strona medalu: Jan Mela (4/7) - talk-show

Puls 2

06:00 Brygada ratunkowa 2 (18) 

07:00 Marta mówi!: Na farmie/Marta ucieka (5)

07:35 Pixie i Dixie (28)

07:45 Pixie i Dixie (29)

07:55 Pixie i Dixie (30)

08:00 Pixie i Dixie (16)

08:10 Pixie i Dixie (17)

08:15 Pixie i Dixie (18)

08:25 Zwariowane melodie (94)

08:30 Zwariowane melodie (95)

08:40 Zwariowane melodie (96)

09:00 SpongeBob Kanciastoporty (109)

09:20 Wspaniałe zwierzaki: Burgerożercy/Karta (113)

10:00 Kotopies (41)

10:30 Bajki animowane dla dzieci

11:00 Reksio: Reksio i świerszcz (50)

11:10 Reksio: Reksio i sroka (51)

11:20 Inspektor Gadżet: Cyrk (3)

12:00 Superauta: Jestem odpowiedzialna/Czerwona kartka (4)

12:20 Oggy i karaluchy (13)

12:30 Oggy i karaluchy (14)

12:35 Oggy i karaluchy (15)

13:00 Lucky Luke: Zatoka sekwoi (52)

13:35 Był sobie wynalazcy (4)

14:05 Były sobie dinozaury - film animowany (USA,1993)

15:20 Dennis rozrabiaka: Śnieżne szaleństwo/Niewidzialny Joe/Robota w dechę (19)

16:00 Max Steel: Bolesna prawda (16)

16:35 Baranek Shaun (44)

16:45 Baranek Shaun (45)

16:50 Baranek Shaun (46)

17:00 SpongeBob Kanciastoporty: Burgerożercy/Karta (113)

17:25 Zwariowane melodie (94)

17:30 Zwariowane melodie (95)

17:35 Zwariowane melodie (96)

18:00 Timon i Pumba (4)

18:35 Timon i Pumba (5)

19:00 Sekret (5) - telenowela

20:00 Aukcja w ciemno (18) - serial dokumentalny

20:30 Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (8/23)

21:30 Zbuntowany anioł (198)

22:30 Ocalić życie! (5) - serial dokumentalny

23:30 WWE RAW (48) - program sportowy

00:30 Kryminalne zagadki Las Vegas (1)

01:30 Niania 4: Dwie panie Skalskie (55)

02:00 Z archiwum policji (13) - serial dokumentalny

02:30 Menu na miarę (8) - magazyn kulinarny

03:00 Z archiwum policji (1) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (9) - magazyn kulinarny

03:50 W blasku fleszy (8) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur (1) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (11) - serial dokumentalny

05:30 Dyżur (2) - serial dokumentalny

TV 6

06:00 Szósty zmysł (731) - interaktywny program ezoteryczny

06:50 Czarodzieje z Waverly Place (7)

07:20 Czarodzieje z Waverly Place (8)

07:50 Galileo (212) - program popularnonaukowy

08:50 Rodzina zastępcza: Ciężki los scenarzysty (261)

09:50 Komisarz Rex (6)

10:55 Frank i dżungla (4) - serial przyrodniczy

11:55 Kosmos (4) - serial dokumentalny

12:55 4music

13:55 Rodzina zastępcza: Mistrzowski gambit (262)

14:55 Istne szaleństwo (1) - program rozrywkowy

15:55 Kosmos (5) - serial dokumentalny

16:55 Frank i dżungla (5) - serial przyrodniczy

18:00 Czarodzieje z Waverly Place (9)

18:30 Czarodzieje z Waverly Place (10)

19:00 Strażnik Teksasu (176)

20:00 Galileo (213) - program popularnonaukowy

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (5) - serial dokumentalny

21:35 Honor zabójcy - film sensacyjny (Kanada,Wielka Brytania,1996)

23:30 Postrach z jeziora - horror (Kanada,2004)

01:25 Komisarz Rex (6)

02:30 Rude Tube (12) - program rozrywkowy

03:00 4music - magazyn muzyczny

04:00 Mam talent - wersja amerykańska 7 (19) - program rozrywkowy

05:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie MotoGP

09:00 Sport Flash

09:07 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Zurychu - lekkoatletyka

11:00 Sport Flash

11:07 Trans World Sport - magazyn sportowy

12:00 Polska 2014 (6) - magazyn siatkarski

13:00 Sport Flash

13:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Francja - Hiszpania

15:00 Sport Flash

15:07 Kolarstwo przełajowe: Eliminacje Mistrzostw Świata - kolarstwo

17:00 Sport Flash

17:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Chorwacja - Cypr

19:00 Sport Flash

19:07 Formuła 1: Grand Prix Włoch - 1. sesja treningowa

21:00 Sport Flash

21:07 Puncher - magazyn sportów walki

22:10 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Polska 2014 (7) - magazyn siatkarski

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Formuła 1: Grand Prix Włoch - 2. sesja treningowa

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Formuła 1: Grand Prix Włoch - 2. sesja treningowa

02:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 Dzień dobry

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Summer City - best of

11:00 ESKA TV News

11:05 Summer City - best of

12:00 ESKA TV News

12:05 Summer City - best of

13:00 ESKA TV News

13:05 Summer City - best of

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 ESKA.PL

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 Hity na czasie

20:00 Dance Chart

21:00 Dance Chart

22:00 Fresh Mix

23:00 Fresh Mix

00:00 Gorące granie

02:00 Polska noc

TTV

05:20 Ukryta prawda (66/72)

06:15 Express

06:30 Kulisy sławy 3 (10/12)

06:50 Czarno na białym - magazyn

07:20 Blisko ludzi

07:50 Kartoteka 5 (17/30) - serial fabularno-dokumentalny

08:50 Ukryta prawda (67/72)

09:50 Remont w stylu Vegas 2 (1/10)

10:50 Sąd rodzinny (119) - serial fabularno-dokumentalny

11:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:45 Blisko ludzi

13:20 Czarno na białym - magazyn

13:50 Rozmowy w toku - talk show

14:45 XL kontra XS 2 (5/10)

15:45 Express

15:55 Pogoda

16:00 Uwaga! - magazyn reporterów

16:15 Wojny magazynowe 2 (9/33)

16:40 Wojny magazynowe 2 (10/33)

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Najpiękniejsze miejsca na świecie (1/22)

18:40 Teen Mom Poland (1/12)

19:15 Teen Mom Poland (2/12)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Wojny magazynowe - Teksas (13/16)

20:35 Wojny magazynowe - Teksas (14/16)

21:10 Usterka 2 (11/15)

21:45 Express

21:55 Pogoda

22:00 Usterka 3 (1/11)

22:30 Kossakowski. Inicjacja (1/8)

23:00 Dzienniki showgirls (5/12)

23:30 Nagie Newsy (8-ost.)

00:00 Ryzykowna wyprawa (1/10)

00:30 Ryzykowna wyprawa (2/10)

01:00 Miłosny biznes 4 (1/7)

02:00 Kartoteka 5 (17/30)

03:00 Blisko ludzi

03:30 Rozmowy w toku - talk show

04:25 Usterka 3 (1/11)

04:55 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Disco Polo Music

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Disco Polo Live

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Hit dnia

13:14 Disco Polo Music

14:00 Hit dnia

14:11 Disco Relax

15:00 Przebojowe historie

15:23 Disco Polo Music

16:00 Przebojowe historie

16:13 Disco Polo Music

17:00 Przebojowe historie

17:15 Masters Music Box

17:52 Disco Polo Music

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Strefa nowości Polo TV

21:08 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Disco Polo Music

ATM Rozrywka

05:30 Wstawaj! Gramy!

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:30 Casper (12)

07:40 Kot Felix (6)

07:50 Kaczor Daffy (13)

08:00 Królik Bugs i przyjaciele (19)

08:10 Królik Bugs i przyjaciele (20)

08:20 Popeye i przyjaciele (12)

08:30 Casper (13)

08:40 Kot Felix (7)

08:50 Kaczor Duffy (6)

09:00 Królik Bugs i przyjaciele (21)

09:10 Królik Bugs i przyjaciele (22)

09:20 Popeye i przyjaciele (13)

09:30 Duża przerwa: Telewizja (3)

10:00 Daleko od noszy: Bank pana Wigonia (121)

10:30 Daleko od noszy: Wełniany interes (122)

11:00 Gra w ciemno (44) - teleturniej

12:00 Awantura o kasę (45) - teleturniej

12:55 Pierwsza miłość (1924)

13:30 Ewa gotuje (90)

14:00 Graczykowie: Kuzyn Kitaszeski (12)

14:30 Graczykowie: Murarze (13)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Fotoreportaż (326)

15:55 Świat według Kiepskich: Śmierć i Ferdynand (74)

16:30 Duża przerwa: Sponsor (4)

17:00 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę (110)

17:30 Daleko od noszy: Las Vegas w promocji (111)

18:00 Granica (10)

19:00 Gra w ciemno (45) - teleturniej

20:00 Rodzina zastępcza plus: Lęki pierwotne (325)

21:00 Fala zbrodni: Wirus (45)

22:00 Daleko od noszy: Siostra Karinki (123)

22:30 Daleko od noszy: Jubileusz dr. Basena (124)

23:00 Świat według Kiepskich: Lśnienie (439)

23:30 Świat według Kiepskich: Kopakabana (440)

00:00 Mamuśki (11)

00:30 Daleko od noszy: Siostra Karinki (123)

01:00 Daleko od noszy: Jubileusz dr. Basena (124)

01:30 Gra w ciemno (40) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (176) - teleturniej

03:30 Linia życia (80)

04:00 Linia życia (81)

04:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

08:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

08:45 Śląska Samarytanka Maria Luiza Merkert

09:00 Chingola - felieton (Polska,2010)

09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat

09:35 Refleksje nad Psalmem XXIII

09:45 Duc in altum

10:00 Informacje dnia

10:15 Wielcy duchem - film dokumentalny (USA,2001)

11:15 Święto młodego wolontariatu - reportaż (Polska,2012)

11:30 Depresja - nowa epidemia (2)

12:00 Anioł Pański

12:03 Informacje dnia

12:20 Błogosławiony czas - internowanie ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego

13:10 Świętość w codzienności - św. Joanna Beretta Molla - film dokumentalny (Włochy,2008)

13:40 Nad Jeziorem Malawi

14:00 Król Dawid (14)

14:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

14:55 Święty na każdy dzień

15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia

15:20 Pielgrzymka Jana Pawła II na Ukrainę

15:50 Pytasz i wiesz - program religijny

16:00 Informacje dnia

16:10 Siódmy sakrament

16:35 Góra św. Anny

17:00 Na tropie

17:30 Reportaż dnia

18:00 Anioł Pański

18:05 Informacje dnia

18:15 Westerplatte młodych - program publicystyczny

18:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"

19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu

19:30 Kopciuszek

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

20:45 Kartka z Powstania Warszawskiego

20:50 Święty na każdy dzień

20:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:20 Informacje dnia

21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

22:00 Na zakręcie - dramat akcji (USA,2012)

23:45 Matki dzieci niczyich

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

00:10 Informacje dnia

00:30 Reportaż dnia

01:00 Anioł Pański

01:05 Pytasz i wiesz - program religijny

01:15 Westerplatte młodych - program publicystyczny

01:55 Święty na każdy dzień

02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu

02:30 Kopciuszek

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

03:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja

04:20 Informacje dnia

04:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

05:00 Dziękczynienie w Rodzinie

Stopklatka TV

05:50 Rzeka życia - film obyczajowy (USA,1992)

08:25 Rodzina piratów: Skarb MacBerników (5)

08:55 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni - film kryminalny (USA,1945)

10:15 Królowa - film biograficzny (Francja,Wielka Brytania,Włochy,2006)

12:30 Ostatni templariusz (1/2) - dramat przygodowy (Kanada,2009)

14:20 Stań przy mnie - dramat obyczajowy (USA,1986)

16:00 Ukochana z sąsiedztwa - komedia (USA,2006)

17:50 Wyścig z czasem - thriller (USA,2003)

20:00 Przekręt doskonały - dramat sensacyjny (Kanada,Niemcy,USA,2003)

22:05 Wieczór panieński - komedia romantyczna (USA,2012)

23:55 Supernowa (1/2) - film SF (USA,2005)

01:45 Supernowa (2-ost.) - film SF (USA,2005)

03:35 Zwycięstwo - dramat wojenny (Polska,1974)

05:25 Ararat - film krótkometrażowy (Niemcy,Turcja,2012)

05:59 Zakończenie programu

Fokus TV

06:00 Wehikuł czasu - program informacyjny

06:15 Wspaniały świat wędkarskich przygód (50) - serial dokumentalny

06:45 Lista Fokusa (28) - program edukacyjny

07:15 Para daje radę (30) - magazyn poradnikowy

08:15 Jak to możliwe? (9)

08:30 Lidia w kuchni (3) - magazyn kulinarny

09:00 Wielkie dziecięce przyjęcia (3)

09:30 Wielkie dziecięce przyjęcia (4)

10:00 Pogotowie weterynaryjne (7)

10:30 Kuchenni detektywi (13) - magazyn kulinarny

11:00 Fabryka jedzenia (17) - serial dokumentalny

11:30 Lista Fokusa (29) - program edukacyjny

12:00 Kontrasty Wschodu (9) - serial dokumentalny

13:05 Wehikuł czasu - program informacyjny

13:15 Siwa - wrota pustyni (5) - serial dokumentalny

13:45 Rudy Maxa i jego Europa (4) - serial dokumentalny

14:20 Wspaniały świat wędkarskich przygód (44) - serial dokumentalny

15:00 Detektywi dzikiej przyrody (5) - serial dokumentalny

15:30 Szkoła opieki nad zwierzakami (9) - program edukacyjny

16:00 Egzamin z przetrwania (4) - program rozrywkowy

16:30 Dzikie przygody Michaeli (2)

17:00 Ekstremalni do bólu (20) - serial dokumentalny

17:30 Lista Fokusa (29) - program edukacyjny

18:00 Wyprawy na krańce świata (4) - serial dokumentalny

18:30 Fabryka jedzenia (15) - serial dokumentalny

19:00 Wielkie dziecięce przyjęcia (5)

19:30 Dzika dusza koników polskich - film dokumentalny (Polska,2008)

20:00 Ostatni lot promu kosmicznego - film dokumentalny (USA,2010)

21:45 Ross Kemp na tropie piratów (2) - serial dokumentalny

22:45 Koszmarna wyprawa: Heroin Sting (4) - serial dokumentalny

23:50 Edukacja seksualna (4) - program edukacyjny

00:50 Jestem świrem! (5) - program rozrywkowy

01:30 Ekstremalni do bólu (20) - serial dokumentalny

02:00 Lista Fokusa: Najlepsi strzelcy mundiali (2) - program edukacyjny

02:30 Siwa - wrota pustyni: Zew pustyni (5) - serial dokumentalny

03:00 Para daje radę (30) - magazyn poradnikowy

04:00 Pogotowie weterynaryjne (7) - serial dokumentalny

04:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na tropie ludojada (2) - serial dokumentalny

05:00 Dzika Polska: Dubeltowe misterium (5) - cykl reportaży

05:30 Życie Bałtyku: Kamienne rafy (25) - serial przyrodniczy

TVP ABC

05:35 Zabawy Bolka i Lolka (1)

05:45 Wyprawa profesora Gąbki (5)

05:55 Smerfy (71)

06:25 Mama i ja - program dla dzieci

06:45 I kudłate i łaciate - program dla dzieci

07:00 Pszczółka Maja (69)

07:30 Nela - mała reporterka (1)

07:50 Dlaczego? Po co? Jak? - program dla dzieci

08:05 Mój przyjaciel królik (8)

08:30 Domisie - program dla dzieci

09:05 Misiowanki (21)

09:30 Mały miś (44)

10:00 Reksio (4)

10:15 Pszczółka Maja (69)

10:25 Bolek i Lolek (4)

10:40 Mama i ja - program dla dzieci

10:55 I kudłate i łaciate - program dla dzieci

11:10 Pszczółka Maja (69)

11:40 Nela - mała reporterka (1)

12:00 Dlaczego? Po co? Jak? - program dla dzieci

12:20 Mój przyjaciel królik (3)

12:45 Domisie - program dla dzieci

13:20 Misiowanki (13)

13:45 Mały miś (43)

14:15 Reksio (3)

14:30 Pszczółka Maja (69)

14:45 Bolek i Lolek (3)

14:55 Songowanie na ekranie (53)

15:25 Billy kot (4)

15:55 Zygzaki - program dla dzieci

16:25 Pszczółka Maja (70)

17:00 Margolcia i Miś - program dla dzieci

17:15 A ja jestem - program dla dzieci

17:30 Mój przyjaciel królik (5)

17:55 Śpiewaj z nami (4)

18:00 Domisie - program dla dzieci

18:30 Misiowanki (16)

19:00 Wieczorynka: Mały miś (48)

19:20 Wieczorynka: Reksio (5)

19:30 Wieczorynka: Pszczółka Maja (70)

19:45 Wieczorynka: Domisiowa wieczorynka (4)

20:05 Masza i niedźwiedź (6)

20:15 Billy kot (5)

20:45 Tajemnica Sagali (5)

21:15 Duże dzieci: Michał Ogórek, Kabaret Moralnego Niepokoju

22:05 Masza i niedźwiedź (9)

22:15 Dzika Polska

22:45 Jak to działa?: Dźwięk (5) - program popularnonaukowy

23:10 Smerfy (71)

23:35 Zakończenie programu 

TVP Kultura

07:00 Afisz kulturalny - magazyn kulturalny

07:10 Polskie drogi: Lekcja geografii (5/11)

08:40 ARTE w TVP Kultura: Prawdziwa władza Watykanu (1/2) - film dokumentalny (Francja,2010)

09:50 O dwóch takich, co nic nie ukradli - komedia (Polska,1999)

11:30 Niedziela ze... Stanisławą Celińską - wywiad

12:25 Powrót do ulubionych: Z archiwum i pamięci: Wojciech Młynarski. Róbmy swoje (1) - cykl dokumentalny

12:55 Powrót do ulubionych: Z archiwum i pamięci: Wojciech Młynarski. Róbmy swoje (2) - cykl dokumentalny

13:40 Déja vu - komedia kryminalna (ZSRR,Polska,1989)

15:40 Polskie drogi: Lekcja geografii (5/11)

17:05 ARTE w TVP Kultura: Prawdziwa władza Watykanu (1/2) - film dokumentalny (Francja,2010)

18:05 Cudowny mechanizm - film animowany (Niemcy,2002)

18:25 O dwóch takich, co nic nie ukradli - komedia (Polska,1999)

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Wieczór kinomana: Madadayo - dramat obyczajowy (Japonia,1993)

22:50 Tygodnik kulturalny

23:45 Jazz noc: Bobby McFerrin - koncert na festiwalu Alfa Jazz - koncert

01:00 Informacje kulturalne

01:30 Wieczór kinomana: Madadayo - dramat obyczajowy (Japonia,1993)

04:00 Hebron moja ziemia - film dokumentalny (USA,2010)

05:15 Zakończenie programu

TVP Historia

07:20 Powstańcy: Dzień 36 - cykl dokumentalny

07:30 Naszaarmia.pl - magazyn

08:05 Lotnicy kosmonauci - film dokumentalny (Polska,2009)

09:10 Pogranicze w ogniu (22/24)

10:15 Komunikaty wojenne (12) - program historyczny

10:20 Kartki z PRL-u: Lato, lato - reportaż

11:00 Statkiem po trawie - film dokumentalny (Polska,2013)

12:00 Generałowie Hitlera: Canaris - szpieg - serial dokumentalny

12:55 Ten, który zestrzelił boeinga - film dokumentalny (Polska,2004)

13:50 Kronika oblężonej Warszawy - film dokumentalny (Polska,1939)

14:00 Oblężenie - reportaż

14:10 Warszawska niedziela - film dokumentalny (Polska,1938)

14:25 Z kamerą po kraju: Ziemia spod znaku rodła - cykl reportaży

14:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - magazyn historyczny

15:20 Sensacje XX wieku: Zaginione archiwa (1) - program historyczny

15:50 Sensacje XX wieku: Zaginione archiwa (2-ost.) - program historyczny

16:25 Spór o historię: Blaski i cienie wywiadu II Rzeczypospolitej - debata

17:00 Pogranicze w ogniu (23/24)

18:05 Kalendarium historyczne: Bydgoszcz 1939 - reportaż

18:40 Komunikaty wojenne (12) - program historyczny

18:45 Człowiek, który chciał zatrzymać Holokaust - reportaż

19:00 Dziennik telewizyjny: 5.09.1989

19:45 Generałowie Hitlera: Paulus - renegat - serial dokumentalny

20:35 Flesz historii - cykl reportaży

21:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (48) - magazyn historyczny

21:40 Sensacje XX wieku: Zaginione archiwa (3) - program historyczny

22:10 Sensacje XX wieku: Szaleństwa boga wojny - program historyczny

22:45 Szerokie tory: Rosja po wyborach - cykl reportaży

23:15 Czarny serial: Konstrukcja - cykl felietonów

23:45 Małe ojczyzny: Fabryka była cudowna - cykl dokumentalny

00:20 Małe ojczyzny: Wyspa - cykl dokumentalny

00:45 Naszaarmia.pl - magazyn

01:15 List do syna - film dokumentalny (Polska,1937)

01:50 Kontrapunkt: Być Koptem - cykl dokumentalny

02:25 Z archiwum porucznika Broka - film dokumentalny (Polska,2004)

02:55 Komunikaty wojenne (12) - program historyczny

03:10 Zakończenie programu

TV Polonia

06:10 Świat się kręci - /178/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Przyjaciele lasu - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Przyjaciele lasu - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Między nami bocianami - odc. 1 - Powrót boćków; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama - ok. godz. 08:50; Pogoda - ok. godz. 09:40, 10:25; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 88 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Bulionerzy - odc. 70 - Grzybobranie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pomorskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1061; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Lista śmierci -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Zapiski Łazęgi - Gotyckie Gryfice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Naturalnie zakręceni odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Złotopolscy - odc. 1023* - Molestowanie; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Latoteka - /6/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Notacje - Zdzisław Skwara. Walczyłem na Starym Mieście; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 88 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (557) Anes - UK; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO
17:50 Łamigłówka - Pomorskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Encyklopedia II wojny światowej - Daleko na Wschodzie cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Okrasa łamie przepisy - Warzywa ekologiczne; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Bulionerzy - odc. 70 - Grzybobranie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:25 W stronę piękna... - Miasto pod żaglami - Szczecin; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 11 - Nim zapłonie znicz; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Pomorskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Na dobre i na złe - odc. 557 - Szczerość; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Virtuti; dramat wojenny kraj prod.Polska (1989); reż.:Jacek Butrymowicz; wyk.:Kazimierz Wysota, Dorota Pomykała, Arkadiusz Bazak, Zbigniew Buczkowski, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Wysocki; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polonia w Komie - Anglia - Fokosowana (541); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 88 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pomorskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Encyklopedia II wojny światowej - Daleko na Wschodzie cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 11 - Nim zapłonie znicz; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 557 - Szczerość; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polonia w Komie - (557) Anes - UK; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 70 - Grzybobranie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Virtuti; dramat wojenny; Dla małoletnich od lat 12

TVP Rozrywka

06:00 Tygodnik Moralnego Niepokoju

06:30 Makłowicz w podróży

07:05 Okrasa łamie przepisy

07:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Pigmeje

08:10 Jeden z dziesięciu

08:45 Familiada

09:20 Dzięki Bogu już weekend

10:35 Kabaretowy Klub Dwójki

11:35 Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

12:35 Szperacze.tv

12:55 À la show

13:25 Ale numer

13:45 Familiada

14:20 Tygodnik Moralnego Niepokoju

14:50 Płocka noc kabaretowa

15:45 Płocka noc kabaretowa

16:45 Kabaretowa Liga Dwójki

17:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Drewno

18:25 Makłowicz w podróży

18:55 Okrasa łamie przepisy

19:35 Tygodnik Moralnego Niepokoju

20:10 Dzięki Bogu już weekend

21:15 Szperacze.tv

21:40 Postaw na milion

22:40 Kabaret na festiwalu

23:50 10. Mazurska Noc Kabaretowa

00:50 10. Mazurska Noc Kabaretowa

01:55 10. Mazurska Noc Kabaretowa

02:55 Gwiazdy Festiwali Sopockich

03:45 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

05:59 Serwis info

06:06 Poranek TVP Info

06:10 Pogoda info

06:15 Poranek TVP Info

06:29 Serwis info

06:35 Poranek TVP Info

06:40 Pogoda Info

06:45 Poranek TVP Info

06:59 Serwis info

07:05 Poranek TVP Info

07:10 Pogoda Info

07:15 Poranek TVP Info

07:29 Serwis info

07:34 Poranek TVP Info

07:40 Gość poranka

07:53 Poranek TVP Info

07:59 Serwis info

08:10 Poranek TVP Info

08:23 Pogoda Info

08:29 Serwis info

08:34 Poranek TVP Info

08:40 Gość poranka

08:53 Poranek TVP Info

08:59 Serwis info

09:06 Pogoda Info

09:11 Serwis sportowy

09:15 Poranek TVP Info

09:29 Serwis info

09:36 Poranek TVP Info

09:40 Pogoda Info

09:45 Poranek TVP Info

09:59 Serwis info

10:22 Serwis sportowy

10:29 Serwis info

10:40 Pogoda Info

10:45 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:25 Serwis sportowy

11:30 Serwis info

11:55 Pogoda Info

12:00 Serwis info

12:25 Serwis sportowy

12:30 Serwis info

12:55 Pogoda Info

13:00 Serwis info

13:30 Serwis info

13:55 Pogoda Info

14:00 Serwis info

14:30 Serwis info

14:55 Pogoda Info

15:00 Serwis info

15:25 Serwis sportowy

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda Info

15:55 Info dzień - magazyn publicystyczny

16:17 Serwis sportowy

16:22 Pogoda Info

16:30 Puls Polski - magazyn

17:15 Teleexpress Extra

17:30 To jest temat - magazyn reporterów

17:58 Twoje info - program informacyjny

18:26 Po przecinku - program publicystyczny

18:50 INFOrmacje - program informacyjny

19:10 INFOrozmowa - program publicystyczny

19:30 INFObiznes - magazyn ekonomiczny

19:45 Pogoda Info

19:50 Serwis sportowy

19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:12 Forum - program publicystyczny

20:44 Serwis info flesz

20:52 Pogoda Info

21:00 Serwis info

21:08 Pogoda Info

21:15 Kod dostępu - program publicystyczny (Polska)

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:51 Panorama dnia - program informacyjny

22:47 Pogoda Info

22:55 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:40 Sportowy wieczór

23:55 Teleexpress Extra

00:20 To jest temat - magazyn reporterów

00:50 Dziś wieczorem - program publicystyczny

01:05 Forum - program publicystyczny

01:37 Serwis info flesz

01:50 Serwis info

02:10 Panorama dnia - program informacyjny

03:04 Pogoda Info

03:10 Sportowy wieczór

03:25 Dziś wieczorem - program publicystyczny

03:40 Forum - program publicystyczny

04:12 Serwis info flesz

04:17 To jest temat - magazyn reporterów

04:50 Z dnia na dzień - program informacyjny

05:30 Kod dostępu - program publicystyczny (Polska)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.