TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? w tym: Kalendarium XX wieku Sportowa apteka
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Moda na sukces" (231) - serial prod USA
8.30 Tęczowy music box
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka - Joga
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Bony" (7/13)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Poradnik petenta
11.15 Poradnik bałaganiarza
11.30 Życie moje - program Małgorzaty Snakowskiej
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.15 Magazyn Notowań - Owoce i kwiaty od kuchni - Kanadyjska jarzębina
"Środy artystyczne"
12.40 Opowieści Dziwnoluda - W buszu - widowisko dla dzieci
13.00 Konteksty wyobraźni - reportaż z Ogólnopolskich Spotkań Nauczycieli i Twórców pod hasłem "Wychowanie przez sztukę"
13.30 Tako rzecze jedyny - poezje Kazimierza Brakonieckiego
14.00 Podróże za horyzont - "Zburzenie wieży Babel"
14.30 Historia Polskiego Radia
14.55 Program dnia
15.00 Kraina łagodności - program poetycko-muzyczny
15.30 "Moda na sukces" (231) - serial prod. USA (powt.)
16.00 Dla młodych widzów - Raj
16.25 Dla młodych widzów - Baw się z nami
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Miliard w rozumie - teleturniej
17.45 Z kamerą wśród zwierząt - Wiosna
18.10 "Słoneczny patrol" (3/21) - serial prod. USA
19.00 Wieczorynka "Madeline"
19.30 Wiadomości
20.10 Back to the Streets of San Francisco - film krym. prod. USA
21.45 Puls dnia
22.05 Zawsze po 2l-szej
23.00 Wiadomości
23.20 "Odwet" - dramat sensac. prod. USA (1982 r.)
0.50 Reportaż (powt.)
1.30 Stajnia - muzyka country (powt.)
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki w tym : Dziennik krajowy, Gość poranny
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - poranny program sportowo-rekreacyjny
8.00 Program lokalny
8.30 "Beztroskie dni" (16/26) - serial prod. USA
9.00 Świat kobiet - mag.
9.30 "Podwodne przygody" (7/12) "Puerto Rico"
10.00 Po rozum do głowy
10.25 Szansa na sukces - Edyta Bartosiewicz
11.15 Dyplom: Ożenek - reportaż
11.45 Zofia Nałkowska - życie i twórczość - film dokumentalny
12.40 Mój mały świat - program Haliny Miroszowej
13.00 Panorama
13.20 "Doktor z alpejskiej wioski" (1) - "Śmierć i dziewczyna"- serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
14.10 Clipol
14.40 Muzyczne nowości Dwójki
14.55 Powitanie
15.00 "Tysiące mil żeglugi z Willym Fogiem" (20/26) "Więżniowie kapitana Nemo" - serial animowany produkcji hiszpańskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki (powt.)
15.35 Pejzaże wsi polskiej - Św. Antoni z Radecznicy
16.00 5 x 5 Wygrajmy razem - teleturniej
16.30 Programy lokalne
17.15 Zwierzęta wokół nas - Podaj łapę
17.45 Panorama
17.55 Studio sport - Mecz I ligi piłki nożnej
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.30 Po rozum do głowy - (powt.)
20.00 Deep Purple (1) - koncert
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Ekspres reporterów
22.10 Teatr Dwójki - premiera polska: Tadeusz Konwicki "Czytadło"
24.00 Panorama
0.05 Joaquin Rodrigo - w 90. rocznicę urodzin "Światło i cienie"
1.15 "Powrót" - nowela filmowa na motywach opowiadania Józefa Conrada (1993)
2.00 Gwiazdy światowego jazzu Arturo Sandoval- koncert
2.50 Studio sport NBA - finał
5.50 Zakończenie

Tele 3 Katowice
6.00 Kowboje z Krowigrodu - serial anim.
6.30 Male klauny z Wesołkowa - serial dla dzieci
7.00 Poranek z Telewizją Katowice - magazyn studyjno-filmowy
11.00 Program dnia
11.05 Namiętność (147) - telenowela prod. wenezuelskiej
11.40 Dziś w Teletrójce - reportaż (powt.)
12.00 Aktualności (1)
12.05 Giuseppe w Warszawie - komedia wojenna prod. polskiej (powt.)
13.40 Festiwal Muzyki - Łańcut '95 (powt.)
14.10 Zwiastun
14.20 Muzyczne promocje
15.00 Aktualności (2)
15.05 Program dnia
15.10 Przygody prosto z wody (6) - serial dla dzieci
15.35 W zoo (12) - ser. przyrod. dla dzieci i młodzież
16.30 Dziś w Teletrójce - reportaż redakcji częstochowskiej
16.45 Aktualności (wyd. główne)
17.15 Niebezpieczna - serial prod. wenezuelskiej
18.10 Challenge day
18.40 Dziś w Teletrójce - reportaż
19.00 Życie na gorąco - magazyn interwencyjny
19.30 Złote przeboje Dicka CIarka - program rozrywkowy prod. amerykańskiej
19.50 Gramofon - muzyczny program rozrywkowy
20.00 Inspektor Wycliffe (12) - angielski serial policyjny
21.00 Persona
21.30 Jacy jeteśmy - program publicystyczny
21.50 Muzyczne promocje
22.00 Aktualności (4)
22.05 Program na czwartek
22.10 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
22.40 Na ryby
23.00 Rytm przemian - program Agencji Dr Music
23.30 Sport
24.00 Rytmy przyrody - serial dokumentalny
0.30 Challenge day II
1.00 Życie na gorąco (powt.)
1.30 Noc filmowa: Szaleństwo na kółkach (25) - serial dokumentalny
2.00 Historia Amy Fisher - film fab. prod. USA
3.30 Romans szulera - film fab. prod. fr.
5.00 Sport powt. z 23.00
5.30 Wielkie przestępstwa XX wieku - serial dokumentalny

Polsat
7.00 Dzień dobry z Polsatem
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Johnny Quest (4) - amerykański serial dla dzieci
9.00 Drużyna "A" (1) - serial prod amerykańskiej
10.00 Dallas (123) - amerykański serial obyczajowy
11.00 Disco Relax
12.00 Chudy i inni - film polski (1967 r. 91 min.)
13.30 Za wszelką cenę (168) - telenowela brazylijska
14.00 Miss telewizji
14.30 Czas na naturę - magazyn medycyny naturalnej
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Czarodziejka z księżyca (58) - serial animowany dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Link Journal - magazyn mody
16.45 Alf (71/100) - amerykański serial komediowy
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Studio Polsatu
18.15 Mamuśki (2) - amerykański serial komediowy
18.45 MacGyver (2) - amerykański serial sensacyjny
19.40 Losowania LOTTO
19.50 Informacje
20.05 One West Waikiki (15/21) - amerykański serial sensacyjny
21.00 Ulice San Francisco (1) - ser. krym. prod. amer.
21.50 Polityczne graffiti
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Adam (3/12) - serial amerykański
22.50 Motowiadomości - program motoryzacyjny
23.20 Ring - magazyn publicystyczny
23.35 Na każdy temat
0.35 Kalambury - program rozrywkowy
1.50 Pożegnanie

TV Polonia
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
8.30 Portfel - film prod. polskiej (1970 r)
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
9.45 Banda Rudego Pająka odc. 1 (5) - "Pechowy mecz" - serial dla młodych widzów, (1987 r.), (napisy w języku angielskim) (powt.)
10.15 Punkt widzenia (2) - serial prod. polskiej, (1980 r.), (napisy w języku angielskim) (powt.)
11.15 Blok prograrnow edukacyjnych: / "Logos" - prof. Teresa Michałowska / Wielka historia małych miast - Góra Kalwaria
12.00 Niewdzięczności - film prod. polskiej, (1979 r., 50'), (powt.)
12.50 "Skarbiec" - magazyn historyczno-kulturalny
13.20 "Kris" - reportaż
13.40 Historia - Współczesność (powt.)
14.10 Sejmograf
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Raj - program redakcji katolickiej
15.45 Historia
16.15 Gość TV Polonia
16.25 Uczmy się polskiego - Lekcja 4 (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Tort z piosenkami - program dla dzieci
17.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.15 LEKTURY SATELITY: Aleksander Fredro - Pierwsza lepsza (spektakl z 1980 r.)
19.05 Światowe Forum Mediów Polonijnych - Tarnów '96
19.20 Dobranocka: Lis Leon
19.30 Wiadomości
20.00 Komedianci: Więcej niż jeden teatr
20.35 "Mieszkańcy" - zbiór wierszy polskich poetów współczesnych
21.00 Panorama
21.30 PREMIERY SATELITY: Pograbek - film fab. prod. polskiej, (1992 r.)
22.45 Program na czwartek
22.50 Renata Przemyk - Tylko przeboje - fragmenty koncertu
23.15 Między "Apokalipsą" a "Czytadłem" - rozmowy z Tadeuszem Konwickim (10 ost.)
23.30 Być Mozartem odc. 1 - reportaż
24.00 Panorama (powt. z godz. 21.00)
0.30 KINO NOCĄ: "Ucieczka" - film fab. prod. polskiej (1986 r., 72')
1.40 Zakończenie programu

TV Bryza Koszalin
8.40 Pac Man - bajka dla dzieci
9.05 Widget - bajka dla dzieci
9.30 Szpital miejski - serial obycz.
10.15 Muzyczny relaks
10.30 Panna dziedziczka - serial obycz.
11.00-16.45 Teletext odkryty
16.50 Pac Man - bajka dla dzieci
17.15 Widget - bajka dla dzieci
17.45 Program lokalny TYR Bryza: Wiadomości koszalińskie
18.15 Panna dziedziczka - serial
18.45 Szpital miejski - serial obycz.
19.45 Odczep się, rzepie - film fab.
21.45 Program lokalny TYR Bryza: Wiadomości koszalińskie
22.15 Bitwa o Midway - film fab.
23.50 Muzyka na dobranoc
24.00 Teletext odkryty

TV Kraków
8.00 Kronika
8.10 Kraków na dzień dobry
8.30 Chocky - angielska bajka anim.
8.55 Niebezpieczna - serial prod. wenez. (77)
9.40 Koncert, ktorego nie było
10.10 Giuseppe w Warszawie - polska komedia wojenna
11.45 Moja dziupla - magazyn
12.00 Retransmisja TV Polonia
15.00 Antena, program dnia, konkurs
15.10 Przygody prosto z wody - fr. serial anim. dla dzieci
15.35 W zoo - serial kanadyjsko-amerykański (12)
16.00 Rancho - amerykański serial komediowy dla młodzieży (6)
16.30 Kronika
16.55 9 i 1/2 - magazyn reporterów
17.15 Niebezpieczna - serial wenezuelski (77)
18.00 Cyklomotoabecadło - magazyn motoryzacyjny dla dzieci
18.15 Małe kino
18.45 KIM - Krakowski Informator Muzyczny
19.00 Kundel bury i kocury - pr. dla miłośników zwierząt
19.15 Podpowiedzi w plenerze - magazyn turystyczny
19.30 Złote przeboje Dirka CIarka - amerykański pr. rozrywkowy (2)
19.50 Gramofon - polski pr. rozrywkowy
20.00 Inspector Wycliffe - amerykański senal policyjny (12)
21.00 Cztery kąty - magazyn promocyjny
21.15 Univeritas - magazyn studencki
21.30 Z medycyną na ty - magazyn medyczny
21.50 Kronika
22.00 Sport
22.05 Paryskie pejzaże - magazyn mody
22.30 Zagadki przyszłości (22)
22.55 Nasza antena
23.00 Dwa księżyce - polski dramat obyczajowy
0.45 Muzyka na dobranoc
1.00 Hejnał

TV Wisła
12.30 Zemsta - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
13.30 Serial (powt.)
14.30 Serial (powt.)
15.30 T & T - serial młodzieżowy (powt.)
16.00 Mono - magazyn muzyczny (powt.)
16.30 Dzieciowisko - filmy animowane dla dzieci
17.00 Domino - teleturniej
17.30 Filmoskop - magazyn
18.00 T & T - serial młodzieżowy
18.30 Filmy animowane dla dzieci
19.00 Zemsta - telenowela prod. wenezuelskiej
20.00 Tak czy nie - teleturniej
20.30 Sprawy wewnętrzne - angielski serial kryminalny
21.30 Scoop - serial prod. USA
22.30 Pół na pół - magazyn podróżników (powt.)
23.00 Magazyn sportowy

PTK 2
14.25 Teleshoping
14.50 Atomic TV
16.50 Klementynka (4) - serial dla dzieci
17.15 Teleinformacje
17.30 Westgate - serial
18.30 Maria (178) - telenowela
19.15 Muzyczne nowinki
19.40 "Z planu filmowego" - magazyn kinowy
20.00 Nieczysta walka - film sensacyjny prod. USA
21.35 AutoMajster - poradnik kierowcy
22.00 Teleinformacje
22.20 Wyspa zabójców - film sensacyjny prod. USA
00.35 Disco Polo Mix
01.35 Muzyczne dobranoc

Canal +
7.00 Muzyczny Budzik - muzyczne hity (0)
7.30 Diabelski Młyn - filmy rysunkowe wytwórni Warnera (powt.) (0)
8.00 Nie przynoś mi kwiatów - serial amerykanski (28)
8.25 Poszukiwanie arki - film dokumentalny
9.20 Małpi kłopot - amerykańska komedia sensacyjna, 1994
11.05 Zabić księdza - francuski dramat polityczny, 1988
13.00 Na gapę - talk show (publicznosć tel. - 65-70-869), (powt.)
13.30 MOT - Monstrualny Oryginalny Twór - francuski film animowany (8)
14.00 Trójkąt pod gwiazdą - dramat wlosko-rosyjski, 1991
16.15 Gwiżdżący myśliwi - film dokumentalny
16.45 Wstęp do meczu
17.00 Liga polska
18.55 Kto tu rządzi? - serial amerykański (67) (0)
19.20 5 x 5 - tninimagazyn regionalny (Lódż) (0)
19.25 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65- 70-869) (0)
19.55 News Plus - program promocyjno-informacyjny (0)
20.00 Gładkie słówka - amerykański film obyczajowy, 1985
21.30 Klient - thriller amerykański, 1994
23.30 Romuald i Juliette - komedia francuska, 1989
1.20 Scorchers (Scorchers) - komedia amerykańska, 1991
(0) - programy nie kodowane

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.