FANDOM


Program 1
8.50 „Domator" — kolorowa kuchnia
9.00 Teleferie najmłodszych: Zgadywanie na ekranie"
9.30 Kino Teleferii: (Piaskowy stworek" — „Pieniądze" — film prod. CSRS
10.00 DT - wiadomości
10.10 „Zawsze jesteś w sercu moim" — film prod. rumuńskiej
16.40 Program dnia
16.45 Losowanie Express i Super Lorka
16.55 „Telewizyjny informator wydawniczy”
17.15 Teleexpress
17.30 „Czterdziestolatek" (3) — „Wpadnij, kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione" — serial TP
18.30 „Z wiatrem i pod wiatr" — mag. żeglarski
18.50 „10 minut
19.00 Dobranoc: „Kolorowy świat Pa- cyka"
19.10 „Bocznymi drogami" — rep.
19.30 Dziennik
20.05 „Kraksa" — dramat psychologiczny prod. włoskiej, reż. Ettore Scola, wyk.: Alberto Sordi, Michel Simon, Charles Vanel, Pierre Braesseur, J?net Ariren
21.50 Kroniki PAT — „Tak było"
22.05 Studio Sport
22.25 „Spojrzenia" — mag. o państwach socjalistycznych
22.50 DT - wiadomości

Program 2
17.55 Program dnia
18.00 Telerama
18.30 „Świat festynów" — Francuski karnawał
19.00 Tokyo Music Festival '89
19.30 „Mongolia" — prog. dok.
20.00 Studio Sport
20.30 „Piękne głowy" — Maria Olkisz
21.00 „Z ziemi polskiej’ (1) — „Wśród pionierów Ameryki" — film dok.
21.30 Panorama dnia
21.50 „W labiryncie" (27) —serial TP
22.20 „Telewizja nocą"
23.05 Komentarz dnia

Nederland 1
13.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
13.05 Zendersluiting
17.01 VARA: Neighbours
17.24 Dinky
17.30 NOS: Journaal
17.40 VARA: (S) Vooruit met de geit
18.30 EO: Gestrand in het zand
19.00 NOS: Journaal
19.16 EO: Gospelmagazine
19.45 Danger Bay
20.18 Zwerftocht door Afrika
21.10 Les Scheppies naar Curaçao
21.18 De ogen van de vloot
21.58 De Bergrede
22.30 NOS: Journaal
22.40 EO: Tijdein
23.10 Mag ik's met je praten
23.40 Zendersluiting

Nederland 2
13.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
13.05 Zendersluiting
16.00 AVRO: (S) AVRO service salon
16.48 Roseanna McCoy
18.00 VOO: (TT) Curaçao special
18.20 Brommer en motor
18.35 (S) Countdown
19.25 Family Ties
20.00 NOS: (TT) Journaal
20.29 VOO: Miami Vice
21.20 Nieuwslijn
21.45 Miss Universe '89
22.35 China Beach
23.20 Pin-up Club
00.00 NOS: Journaal
00.05 Zendersluiting

Nederland 3
09.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
09.05 Zendersluiting
13.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
13.05 Zendersluiting
15.00 Studio Sport
18.20 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
18.30 Sesamstraat
18.45 malvira
19.00 Studio Sport, Wimbledon
19.52 Verhalenverteliers
20.00 Journaal
20.29 hoop van de natie
21.55 Studio Sport
22.30 Journaal
22.40 Studio Sport, Wimbledon
23.10 Nieuws voor doven en slechthorenden
23.15 Zendersluiting

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.