FANDOM


Program 1
8.10 — Biologia, kl. VI — Płazy
9.00 — Plastyka, kl. II — O smoku
9.30 — 12.00 — „Domator"
9.35 — „Domowe przedszkole"
10.00 — DT — wiadomości
10.10 — Film dla 2 zmiany „Oshin" (9)
11.05 — „Bądź piękną"
11.15 — „Europejskie parki narodowe" — „Szwajcaria" (1) — serial dokumentalny produkcji RFN
11.40 — „Gdzieś na krańcach świata” — Triobriandy — ginący raj
12.00 — Język polski, kl. III lic. — Stanisław Wyspiański „Wesele”
12.50 — Język polski, kl. IV lic. — Polska poezja współczesna
13.30 — TTR — Język polski, sem. III — Znaczenie romantyzmu w literaturze i w życiu
14.00 — TTR — Matematyka, sem. III — Kąt dwóch wektorów
14.30 — Telewizyjny Kurs Rolniczy
14.50 — Plastyka, kl. II — O smoku
16.25 — Program dnia — DT — wiadomości
16.30 — Dla młodych widzów: „Akademia Muzyczna"
16.55 — Dla dzieci; „Cojak" — teleturniej
17.20 — DT — wiadomości
17.30 — „Gazeta rolnicza"
18.00 — Telewizyjny informator Wydawniczy
18.15 — „Pokochałem to morze” — reportaż filmowy
18.30 — „Dom przy Olesińskiej 5" — reportaż filmowy Haliny Miroszowej
19.00 — Dobranoc — „Urwis kierowca"
19.10 — „Klinika zdrowego człowieka"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Publicystyka
20.15 — „Oshin" (9) — japoński serial filmowy
21.15 — DT — komentarze
21.40 — Program publicystyczny
22.25 — „Niczego nie zapominam..." — portret wielkiego muzyka — dyrygenta Eugeniusza Aleksandrowicza-Mrawińskiego — film dokumentalny produkcji ZSRR
23.00 — DT — wiadomości
23.25 — Język angielski — lekcja 3

Program 2
17.00 — „...Te nieznośne dzieciaki w życiu i filmie"
17.30 — Magazyn motoryzacyjny
18.00 — „Podaj łapę" — „Psy Północy"
18.20 — Przeboje „Dwójki"
18.30 — Program lokalny
19.00 — „Życie i styl"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — „Gorąca linia" — Express reporterów
20.15 — „Zdrowie dla wszystkich"
20.45 — „Portret klasy"
21.15 — „X" zaprasza — „Phaniyamma” — indyjski film obyczajowy
23.05 — Studio Sport — I liga hokeja na lodzie
23.35 — Wieczorne wiadomości

ČST1
8.50 Wiadomości
9.00 Język czeski, kl. III
9.20 ,,Za granicą dojrzałości" - teatr
10.35 Informacje Korpusu Bezpieczeństwa Publicznego
10.40 Magazyn obronny
11.30 Wiadomości
15.30 Wiadomości
15.35 Język czeski, kl. VII
16.00 Etiudy rodzinne
16.10 Uwaga, płazy - o rozwoju i głównych cechach płazów
17.25 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
17.50 Złoty deszcz - medalion artysty narodowego Jana Zrzavego
18.15 Tony dla Ciebie
18.20 Wieczorynka: Ja ci jeszcze pokażę
18.30 Perspektywy - magazyn nauki i techniki
19.10 Notatnik gospodarczy
19.30 Wiadomości
20.00 Strategia zwycięstwa - radziecki serial dokumentalny
21.00 Wydziedziczeni z Liverpoolu - serial angielski (3)
22.00 W. A. Mozart: Koncert nr 20 d-moll na fortepian i orkiestrę - gra Filharmonia Czeska
22.40 Telewizyjny kurs języka niemieckiego (3)
23.30 Wiadomości

ČST2
16.55 Filmarik i Filmuszka
18.30 Generacja roku 2000
19.10 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
20.00 TV Klub Młodych
21.30 Aktualności
22.00 24 godziny na świecie
22.10 ,,Fortunata i Jacinta" - serial hiszp. (1)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.