FANDOM


Program 1
8.00 "Domowe przedszkole"
8.30 Transmisja z obrad Krajowej Konferencji Delegatów PZPR
9.40 DT - wiadomości
9.50 "Ciocia Marusia" (2) - film prod. radzieckiej
11.10 Fizyka dla humanistów - Fizyka a kultura
12.00 Język polski, kI. VIII - Polska poezja współczesna
13.30 TIR - Mechanizacja rolnictwa, sem. II - Ciągniki używane w rolnictwie
14.00 TIR - Produkcja roślinna, sem. II - Nawozy wapniowe i magnezowe
15.10 "W szkole i w domu"
15.30 NURT - Młodzież współczesna - Problemy zdrowotne młodzieży Nerwice
16.00 Program dnia DT - wiadomości
16.05 "Mieszkać" - Wszechnica budowlana
16.25 Dla dzieci: "Okienko Pankracego"
17.15 Teleexpress
17.30 Relacja z obrad Krajowej Konferencji Delegatów PZPR
17.45 "Portrety" - "Maria Kuncewiczowa - wspomnienia o ludziach, książkach i zdarzeniach" - film dok.
18.50 Dobranoc: "Sąsiedzi"
19.00 „10 minut"
19.10 "Monitor rządowy"
19.30 Dziennik
20.05 Telewizyjny Teatr Rozmaitości- Gienadij Mamlin "Dzwony" reż. Barbara Sałacka, wyk.: Ewa Dałkowska, Mariusz Dmochowski
21.50 Relacja z obrad Krajowej Konferencji Delegatów PZPR
22.50 DT - echa dnia
23.05 Studio Sport - Puchar Davisa: Polska - Grecja
23.45 "Świat jaki jest" - "Cena filiżanki herbaty" - serial dok.

Program 2
16.55 Język angielski (56)
17.25 Program dnia
17.30 "Wzrockowa lista przebojów"
18.00 Telerama
18.30 Magazyn "102" - "W labiryncie"
18.50 Polska Kronika Filmowa
19.00 "W labiryncie" (18) - serial TP
19.30 "Dookoła świata" - "W Cerkasach i w Weronie"
20.00 Studio Sport - Puchar Davisa: Polska - Grecja
20.50 "Antyczny świat prof. Krawczuka" - "Teatr Dionizosa"
21.30 Panorama dnia
21.50 Filmy Johna Hustona - "Keylargo" - film prod. amerykańskiej wyk.Humphrey Bogart, Laureen Bacali, Claire, T revor
23.20 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Ceefax AM
6.30 The Flintstones Cave Scout Jamboree
6.55 Weather
7.00 Breakfast Time
8.55 Regional News and Weather
9.00 News Weather followed by Open Air
9.20 Kilroy!
10.00 News Weather followed by Dr Kildare 4: The Last to Believe in Miracles
10.25 Playbus
10.50 StoppitandTldyup Take Care
10.55 Five to Eleven
11.00 News Weather followed by Open Air
12.00 News Weather followed by By-election Special
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News; Weather
13.30 Neighbours
13.50 Death of a Scoundrel I
15.50 Laurel and Hardy Hard Day's Work
16.00 Caterpillar Trail
16.10 Mysterious Cities of Gold 10
16.35 Knock Knock
17.00 Newsround
17.10 Aliens In the Family 5
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News; Weather
18.30 Regional news magazines
19.00 Wogan
19.35 Every Second Counts
20.10 Dynasty The Son Also Rises
21.00 Nine O'Clock News; Regional News; Weekend Weather
21.30 Yes, Prime Minister The Key
22.00 Ten Glorious Years!
23.15 Amateur Boxing
0.45 The Rockford Files
1.35 Weather
1.40 Closedown

BBC2
6.55 Open University Steels, Stars and Spectra
9.00 Pages from Ceefax
9.45 Daytime on Two Update Europe A Long Way from Home
10.05 Provision for Hearing-Impaired Children Who-ME? New Home - New School
10.25 Look, Look and Look Again Natural Details
10.45 Storytime The Four Friends
11.00 Living Decisions Space for Living
11.25 The Geography Programme River Landscape
11.45 Pages from Ceefax
12.00 Job Bank Behind the Scenes
12.20 Media File Inside Television
12.55 Scene The Gang - Where Are They Now?
13.25 Mr Benn: Mr Benn Goes Ballooning
13.40 Walrus Spellbound
14.00 News Weather followed by You and Me
14.15 Weekend Outlook
14.20 International Golf Epson Grand Prix from St Pierre Golf and Country Club, Chepstow
15.00 News and Weather
15.50 News and Weather Regional News and Weather
17.30 The King of Instruments
18.00 Jerry Lewis in Cinderfella
19.25 Cartoon
19.35 Bilko Cyrano De Bilko
20.00 Body and Soul
20.30 Gardeners' World from Barnsdale and Glendoick
21.00 Rory Bremner
21.30 The Houses Are Full of Smoke 1: Guatemala
22.30 Newsnight
23.15 Weatherview NEW SERIES
23.20 Tommy Smith Jazz Types
23.50 The Bed Sitting Room

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.