FANDOM


Logo TVP1 z lat 1970-1976

10.00 "Desperaci" - film fab. prod. węg.
12.45 TV Technikum Rolnicze - Matematyka - lekcja 21 (ciąg geometryczny) (z Wrocławia)
13.25 TV Technikum Rolnicze - lekcja 8 (Ogólne wiadomości o silnikach spalinowych i ciągnikach) (z Poznania)
16.30 Dziennik
16.40 Dla młodych widzów: "Latający Holender"(z Gdańska)
17.10 Dla młodych widzów: "Kot, który chodził własnymi drogami" - film prod. radz. (kolor)
17.35 Informacje - towary - propozycje
17.55 Muzeum Marynarki Wojennej - reportaż (z Gdańska)
18.25 Wiadomości dnia (Ł.)
18.30 "Od czystości do gospodarności" (Ł.)
18.45 Nauka i światopogląd - Z laboratorium wszechświata
19.20 Dobranoc (z Gdańska)
19.30 Dziennik (kolor)
20.15 Film z serii: "Bonanza" odc. pt. "Ciche miasteczko"
21.05 Publicystyka międzynarodowa
21.35 "Nie ma mocnych na żołnierza" - fragmenty koncertu finałowego VII Festiwalu Wojskowych Zespołów Artystycznych - Połczyn '73
22.35 Dziennik
Pierwsze logo tp2 tvp2

17.15 Pollena
17.35 Kryptonim N.
18.00 Telewizja Młodych: "Piosenki Ameryki Łacińskiej" (Muzyka Młodzieży Świata) (kolor)
18.25 Świat w kamerze naszych reporterów - "Maski i twarze" - dok. film polski
18.45 Między morzem a lądem - program publ. (Szczecin)
19.10 "Japoński Kraków" - film oświatowy (kolor)
19.20 Dobranoc (Gdańska)
19.30 Dziennik (kolor)
20.15 Gra orkiestra Karela Vlacha - program rozrywkowy
21.10 24 godziny (kolor)
21.20 "Gry" - film baletowy TVP (kolor)
21.50 Teatr Sensacji: Marian Reniak - "Niebezpieczne ścieżki" - odc. I
Channel 1 Izrael 1969-1974

8:15 Matematyka 8: Matematyka (5: 9-11), Lekcja (A) (pierwsze liczby),
10.00 Technologia IX -
10,20 ostrza, geometria E - kształt przestrzenny
12.09 1 Algebra - Grupy
12.20 Geo - Metafizyczne, 6 - Kwadratowe
16.00, Opowieści o strumieniu rzeki - Hugger Oggy i jego nowi przyjaciele
16.14 The Purple Swan
16.23, angielski T.
16.43, The Silent Swan (Jutro) w matematyce:
17.30 Wiadomości
17.32 Kreskówki
18.00 Warto wiedzieć
18.02 Bilby": (15) Bilby udaje się przeniknąć do twierdzy Pirates of the Deep
18.30, skracając wieści (arabski)
18.32 Fidel. On the salt of the world The First - Chapter 21
19.00 Leisha: Modern Poetry volums
19.05 Przedstawiamy Izrael: "Metal
19.30 "Wiadomości i problemy dnia (po arabsku)"
20.00 Shaleim
20.30 Spojrzenie na wiadomości
21.00 Film filmowy
22.40 Program dnia i wiadomości edukacyjne
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.