FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Opole - Premiery 2002
08:30 Telezakupy
08:45 Mapeciątka; odc.90 Kot w butach i Mapeciątka; serial anim. prod. angielskiej
09:15 Budzik; program dla najmłodszych
09:40 Stinky i Jake; odc. 49; serial anim.prod.angielskiej
10:10 Słoneczny patrol; odc.38; serial prod.USA
10:55 Pan Złota Rączka; odc.19; serial prod.USA
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Horyzonty
12:45 Klan; odc.605; telenowela TVP; powt.
13:10 ZUS radzi; odc.14
13:20 Po prostu paragraf; odc.3
13:30 Telezakupy
13:50 Miliard w rozumie; odc.15; teleturniej
14:15 Czym jest ...?; Elektromagnetyzm
14:35 Na skraju; odc.2 Woda
14:50 Interklasa.Nowa szansa dla nauczycieli.
15:00 Wiadomości
15:10 Babiniec
15:35 Euroexpress
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1644; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Piłkarski Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.193; serial TVP
18:10 Mój ślad w Telewizji; Jerzy Tepli
18:15 Decyzja należy do ciebie; Reality show; [audiotele: 070065580 tak, 070065590 nie]
19:00 Wieczorynka; Przygody szewczyka Grzesia; odc.5 Porwanie wielkiego Szewca
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Nash Bridges; odc.8; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
21:00 Cała Polska czyta dzieciom
21:05 Zawsze po 21-szej
21:40 Tygodnik polityczny Jedynki
22:25 5 minut o Unii Europejskiej; odc.27 Instytucje Unii Europejskiej
22:33 Monitor  Wiadomości
22:55 Sportowy flesz
23:00 Pegaz
23:35 Gorąco polecam; Nic; 1998  dramat obyczajowy prod. polskiej; reż: Dorota Kędzierzawska; wyk: Anita Kuskowska,Janusz Panasewicz
00:55 Zakończenie programu

TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Mąż pod łóżkiem; 1967  nowela filmowa pprod. polskiej (27'); reż: Stanisław Różewicz; wyk: Bronisław Pawlik, Irena Szczurkowska, Marian Jastrzębski, Roman Wilhelmi i inni
09:00 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama
13:10 Biesiada pod żaglami cz.2
14:00 Lopaka i jego przyjaciel delfin; odc.20 Łobuziaki Dextera; serial anim.prod.australijsko.-niemieckiej
14:25 Euro-Quiz; odc.20
14:55 Providence; odc.32; serial prod. USA
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:30 50 lat TVP; Czarne chmury; odc.4/10; serial TVP
17:25 Chłop i baba; Złoto
17:50 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Jeden z dziesięciu; odc.1/XXXVI; teleturniej
19:25 Europejczycy
19:50 Nagroda Literacka Nike 2002-nominacja; Krystian Lupa:Labirynt
20:00 Mundial 2002 - raport
20:30 Biało-czerwoni
21:00 Całe zdanie nieboszczyka; odc.10-ost.; 1999  serial prod. rosyjskiej
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Wierni z Wyspy Tolerancji - społeczność żydowska w Tunezji
23:15 Bandycki Petersburg; odc.9/10 Adwokat; serial prod. rosyjskiej
00:15 Szczęśliwy wypadek; Lucky Break; 1994  komedia romantyczna prod.australijskiej/tylko dla dorosłych/; reż: Ben Lewin; wyk: Gia Carides,Anthony Lapaglia
01:45 Patent na przeżycie; film dok.Doroty Latour
02:45 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
6.30 Kurier
6.35 Echa dnia
7.00 Zuzia i jej przyjaciele
7.30 Kurier
7.35 Rycerze Królestwa Owadów
8:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
8:05 Telewizyjny Kurier Mazowiecki (powtórzenie)
8:20 Sekrety Warszawy i Mazowsza
8:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00-15.30 Transmisja obrad Sejmu RP
15.30 Kurier
15:40 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
16:00 Wiadomości Kuriera
16:05 Rozmowa dnia (powtórzenie)
16:20 Komunikaty i ogłoszenia
16:25 Sekrety Warszawy i Mazowsza
16.30 Kurier
16.45 Małe ojczyzny
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17:50 Wiadomości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.20 Regiony kultury
18:30 Gość WOT
18:40 Podróże z WOT
19:00 Sekrety Warszawy i Mazowsza
19:05 Architektura Warszawy i Mazowsza (powtórzenie)
19:15 Rozmowa dnia
19.30 50 lat TVP
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Eurotel
20.50 Echa dnia
21:15 Puls stolicy - program publicystyczny
21.30 Kurier gospodarczy
21:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
21:55 Wiadomości sportowe
22.00 Ciche dni w Hollywood - film obycz.
23.35 Kurier
0.05 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (19) - serial anim.
07.25 Piesek Poochini (18) - serial animowany, USA
07.50 Wysoka fala (57) - serial przygodowy, USA
08.45 Largo (21) - serial sensacyjny, USA/Francja/Niemcy/Belgia
09.40 Amor latino (98) - telenowela, Argentyna
10.30 Rozwód po amerykańsku (35) - serial obyczajowy, USA
10.55 Zatoka nieszczęśliwych kochanków (4) - serial obyczajowy, Kanada
11.50 Z głową w chmurach (81) - telenowela, Brazylia
12.45 Życie jak poker (45) - telenowela, Polska
13.15 Macie, co chcecie - program rozrywkowy
13.45 Disco Polo Live (324) - magazyn muzyczny
14.45 Benny Hill - program rozrywkowy
15.15 Robocop (20) - serial anim.
15.45 Informacje
16.00 Studio Mundial
16.10 Serca na rozdrożu (44) - telenowela, Argentyna
17.05 Legendy kung-fu (86) - serial
18.00 Mundial 2002 - mecz Francja - Urugwaj - 1. połowa
18.45 Informacje
19.05 Sport i prognoza pogody
19.15 Mundial 2002 - mecz Francja - Urugwaj - 2. połowa
20.00 Samo życie (57) - serial obycz.
20.30 Moda na Mundial
21.15 OSTRY DYŻUR (156) - serial
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.15 Mundial 2002 - mecz Dania - Senegal - 1. połowa
23.00 Informacje, Sport
23.10 Prognoza pogody
23.15 Mundial 2002 - mecz Dania - Senegal - 2. połowa
00.00 WAKACYJNY MORDERCA - thriller, Niemcy/USA
01.45 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
5.35 Kropka nad "i"
5.50 Tajemnice pocałunku (9) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (92) - telenowela
7.50 W 80 marzeń dookoła świata - serial anim.
8.15 Przyjaciel Bob - serial anim.
8.40 Przygody syrenki - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9:30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Zwariowana forsa
13.25 Przygody syrenki - serial anim.
13.50 Przygody Animków - serial anim.
14.15 Beverly Hills 90210 (187) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula (93) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (10) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad "i"
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Nie poddam się - Historia Jima Valvano - film obycz. USA 
21.55 Adopcje - serial dok.
22.30 TVN Fakty
22.45 Brygada ratunkowa (1) - serial
23.45 Mściciel (1) - serial
0.45 Strong Man - Siłacze
1.40 Nic straconego - powtórki programów

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (21) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (19) - telenowela
9.40 Melrose Place (111) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Detektyw Hunter (21) - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela (66) - telenowela
14.40 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (22) - serial
16.45 Krok za krokiem (52) - serial
17.15 Marlin Bay (14) - serial
18.10 Detektyw Hunter (22) - serial
19.05 Melrose Place (112) - serial
20.00 Oblężenie Marion - film sens. USA (1992)
21.45 Cobra - oddział specjalny (22) - serial
22.40 Ritz - komedia USA (1976)
0.20 Wewnętrzny niepokój II - horror USA (1994)
1.50 Koniec programu

TV 4
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Alicja w krainie czarów (42) - serial animowany, Japonia/USA
08.20 Fiorella (35) - serial obyczajowy, Peru
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Viper (15) - serial sensacyjny, USA
11.20 Miasteczko Evening Shade (75) - serial komediowy, USA
11.50 Bieg po szmal (8) - serial komediowy, USA
12.20 Jak dwie krople czekolady (22) - serial komediowy, USA
12.50 Oh, Baby 2 (15) - serial komediowy, USA
13.15 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Alicja w krainie czarów (43) - serial animowany, Japonia/USA
14.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.35 Miasteczko Evening Shade (76) - serial komediowy, USA
16.00 Fiorella (36) - serial obyczajowy, Peru
17.00 Bieg po szmal (9) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Najemnicy (2) - serial sensacyjny, USA
20.00 Mundial 2002 - mecz Kamerun - Arabia Saudyjska
21.50 Dziennik
22.00 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
22.15 Viper (16) - serial sensacyjny, USA
23.15 OKAZ - film fantastyczny, Kanada/USA
00.55 X Laski - program erotyczny
01.25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.15 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
02.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Złotopolscy - telenowela, Pol.
08.50 360 stopni dookoła ciała: Skolioza - magazyn medyczny
09.15 Kwadrans z medycyną: Gdy kwitną trawy - magazyn medyczny
09.30 Literatura Polska od A do Z - program Tomasza Kamińskiego
09.45 Program publicystyczny (powt.)
10.25 Zgadnij - odpowiedz
10.35 Do góry nogami - pr. dla dzieci
11.00 Tropiciele gwiazd - serial przyg.
11.30 Złotopolscy - telenowela, Pol.
12.00 Wiadomości
12.10 Wieści polonijne (powt.)
12.25 Gościniec - magazyn kulturalny (powt.)
12.50 Polskie smaki (powt.)
13.05 Złota Setka Teatru Telewizji: Don Juan - sztuka Moliera, Polska
14.35 Tenor z Toskanii - Andrea Bocelli - reportaż Leszka Bonara
15.00 Wiadomości
15.10 360 stopni dookoła ciała: Skolioza - magazyn medyczny (powt.)
15.35 Kwadrans z medycyną: Gdy kwitną trawy - magazyn medyczny
16.00 Panorama
16.25 Prognoza pogody
16.30 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy
17.00 Teleexpress
17.15 Eurotel - magazyn
17.30 Gość Jedynki
17.40 Przygody dzielnego Sylvana (13): Krzyki wśród nocy - serial anim.
18.05 Tropiciele gwiazd - serial przyg.
18.30 Panorama
18.50 Złotopolscy - telenowela, Pol.
19.15 Dobranocka: Miś Kudłatek (4/13): Na wsi - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.05 Polaków portret własny: Prostytucja - program publicystyczny
20.25 Ludzie listy piszą
20.50 Forum Polonijne - odpowiedzi na pytania - magazyn publicystyczny
21.00 ZŁOTA SETKA TEATRU TELEWIZJI: Don Juan - sztuka Moliera, Polska
22.45 Przeboje na orkiestrę: Bedrich Smetana - Wełtawa - poemat symfoniczny
23.00 Tygodnik polityczny Jedynki
23.45 Monitor Wiadomości
00.05 Sportowy flesz
00.10 Euroexpress - magazyn
00.25 Telewizyjne Wiadomości Literackie
00.50 Przygody dzielnego Sylvana (13): Krzyki wśród nocy - serial animowany, Hiszpania
01.15 Miś Kudłatek (4/13): Na wsi - serial animowany
01.30 Wiadomości (powt.)
01.55 Powtórzenia

TV Puls
7.30 Telesklep
7.50 Ulica zakochanych (27) - telenowela
8.40 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.05 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.30 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
10.00 Dotyk anioła (8) - serial
11.00 Kobiety mojego życia (23) - serial
12.00 Lista przebojów filmowych - magazyn
12.30 Moto max - magazyn
12.50 Telesklep
14.50 Cudowne lata (103) - serial
15.15 Bill Cosby Show (91) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
17.05 Ulica zakochanych (28) - telenowela
18.00 Cudowne lata (104) - serial
18.30 Bill Cosby Show (92) - serial
19.00 Dotyk anioła (9) - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.15 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.30 Istota (1) - horror USA (1997)
22.15 Allo, allo (19, 20) - serial
22.45 M Kwadrat - talk show
23.15 Istota (1) - horror USA (1997)
0.55 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies - serial anim.
8.25 The Flintstones - Niech żyje rock - komedia USA (2000)
9.55 Kadosz - dramat izrael. (1999)
11.50 Życie - komediodramat USA (1999)
13.35 Wielka majówka - film obycz. pol. (1981)
15.05 Folies Bergere - musical USA
16.25 Narzeczona dla dwóch - ko- media romant. USA (1998)
18.00 Klątwa talizmanu - thriller USA (2000)
19.30 Deser
19.35 Teletubbies - serial anim.
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Siedem grzechów głównych - serial
21.55 Spin City - serial
22.20 Godziny rozpaczy - film krym. USA (1955)
0.10 Traffic - dramat sens. USA
2.35 Waleczne Serce - Braveheart - dramat kostium. USA (1995)
(o) - odkodowany

Tele 5
08:00 Clipsession
08:30 Świat wokół nas - serial dokumentalny Australia
09:00 Telezakupy
10:00 Urok namiętności - telenowela Włochy
11:00 Werdykt
12:00 Fashion TV
12:30 Nasze zwierzaki - program dla miłośników zwierząt
13:00 Zauroczenie - serial obyczajowy Włochy 1998 reż. Gianni Lepre wyst. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
14:00 Klinika doktora Arnolda - serial komediowy Niemcy 2000 reż. Axel Bock wyst. Ingolf Luck, Alexandra Helming, Lucia Gailova
14:30 Ryzyko - teleturniej Wojciecha Pijanowskiego
15:00 VIVA TV
17:15 Model TV
18:00 Saint Tropez - serial obyczajowy Francja 1996 Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano, Frederic Deban, Romeo Sarfati, Christine Lemler, Stephane Silma, Sylvian Corthay
19:00 Werdykt
20:00 Detektyw podróżnik - serial kryminalny, Wielka Brytania 1997, reż. Brian Farnham, Richard Stroud, wyst. Michael French, Chloe Annett, Sue Johnston, Richard Dempsey, Paul Trussell, Bob Goody
21:00 Jedną nogą w grobie - serial komediowy W.Brytania 1989 reż. Susan Belbin wyst. Richard Wilson, Annette Crosbie, Doreen Mentle
21:30 Mały kłopot - film obyczajowy, Włochy 2001,reż. Jose Maria Sanchez, wyst. Lino Banfi, Ben Gazzara, Cristina Capotondi, Roberto Accornero, Joana Jimenez
23:30 Clipsession
00:00 Świat wokół nas - serial dokumentalny Australia

HBO
06:30 Chłopcy z Sunset Ridge - dramat, USA 2001
08:00 Cudowne dziecko - film familijny, Polska 1987
09:40 Pocztówki Clive'a Jamesa: Las Vegas - dokument, W. Brytania
10:35 Na falach - dramat, 1994
12:10 Na planie (22) - magazyn filmowy, 23 min.
12:40 Napad - komedia, USA 1999
14:10 Wyspa Bailey's Mistake - film familijny, USA 2001
15:30 Pyrus na ratunek - film familijny, Dania 2000
16:55 Gwiazdy Hollywood - Anette Benning - dokument, USA
17:30 Chłopcy z Sunset Ridge - dramat, USA 2001
19:00 Askari - dramat, W. Brytania 2001
20:30 Cinema, cinema (22) - magazyn filmowy
21:00 Aimee i Jaguar - dramat, Niemcy 2000
23:05 Podziemny krąg - thriller, USA 1999
01:25 Opowieści Lady Chatterley: (9) - serial erotyczny, USA
01:55 Pamięć w mym sercu - dramat, USA 1999
03:25 Wielka czerwona jedynka - film wojenny, USA 1980
05:20 Pocztówki Clive'a Jamesa: Las Vegas - dokument, W. Brytania

TVP 3 Regionalna
6.30 Kurier
6.35 Echa dnia
7.00 Zuzia i jej przyjaciele
7.30 Kurier
7.35 Rycerze Królestwa Owadów
8.00 Program lokalny
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00-15.30 Transmisja obrad Sejmu RP
15.30 Kurier
15.40 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Małe ojczyzny
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.50 Program lokalny
18.20 Regiony kultury
18.30 Program lokalny
19.30 50 lat TVP
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Eurotel
20.50 Echa dnia
21.15 Program lokalny
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.00 Ciche dni w Hollywood - film obycz.
23.35 Kurier
0.05 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
14:55    Program dnia
15:00    Godzina Miłosierdzia
15:25    Wróć do swego sumienia i jego pytaj Rozmowy o katechizmie rozmowa z ks. prof. A. Dziubą
15:45    Nowenna do św. Antoniego
15:45    Nowenna do św. Antoniego
16:00    św. Norberta Kalendarz liturgiczny
16:05    "Góry Ziemi - Nepal" film dokumentalny
16:50    Józef - monodram
17:20    Wszędobyłek poliglota Opowieści Maurycego Szwendaczka program dla dzieci
17:35    Ojciec Święty w Elblągu (6 czerwca 1999 r.) relacja z pielgrzymki papieskiej
18:05    "To kwestia wiary - kult błogosławionego Josemarii" film dokumentalny
18:35    Laski - miejsce nadziei
18:55    Program dnia
19:00    "Zdobywca biegunów w Nowym Jorku" film dokumentalny
19:20    "Zdobycie pałacu" "Porwanie Baltazara Gąbki" serial animowany Polska
19:30    Nasz różaniec
19:40    Droga kontemplacji
19:40    Droga kontemplacji
20:10    "Archiwum XX wieku" film dokumentalny
20:35    część radosna Różaniec
21:00    Apel Jasnogórski
21:05    św. Norberta Kalendarz liturgiczny
21:10    Wybrzeża pełne ciszy - poezje Karola Wojtyły
21:15    Nowenna do św. Antoniego
21:30    "Kościół w Czaplach Górnych" - impresja filmowa
21:35    Magazyn Diecezji Toruńskiej
22:05    "Giuseppe Marello" film dokumentalny
22:35    "Wielkopolska" film dokumentalny
23:00    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Co dalej Kolejorzu? program publicystyczny (powt.)
12:30    "Historia Majów" film dokumentalny USA 1994
13:20    Na zdrowie magazyn medyczny
13:40    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
14:00    Kolejorz magazyn piłkarski
14:30    Program lokalny
15:00    Kawa na ławę program publicystyczny
15:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
15:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
16:30    Program lokalny
17:15    Puls dnia - serwis informacyjny
17:30    Telehobby - spotkanie z Telewizją Kablową Poznań
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Kopenhaga Europejskie ogrody zoologiczne
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Pływające wyspy Titicaca - wyprawa PTTK do Peru i Boliwii
19:45    Puls sportu
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:30    Temat dla prezydenta program publicystyczny
21:20    "Kapsztad" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Temat dla prezydenta program publicystyczny
23:50    Zakończenie programu 

TeDe
06:00    Strefa P program muzyczny
06:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
07:50    "Alicja w krainie czarów" serial animowany (powt.) Japonia/USA
08:20    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:20    Życiowa szansa teleturniej
10:20    "Viper" reż.Danny Bilson, wyk.James McCaffrey, Dorain Harewood, Joe Nipote, Lee Chamberlin serial sensacyjny (powt.) USA 1995
11:20    "Miasteczko Evening Shade" reż.Robby Benson/Frank Bonner, wyk.Elizabeth Ashley, Ossie Davis, Charlie Dell, Charles Durning serial komediowy (powt.) USA 1990-94
11:50    "Bieg po szmal" wyk.Robert Wuhl, Jim Turner, Sandra Oh, Michael Boatman serial komediowy (powt.) USA
12:20    "Jak dwie krople czekolady" reż.Richard Correll, wyk.Tia Mowry, Tamera Mowry, Tim Reid, Jackee Harry serial komediowy USA 1993-1997
12:50    "Oh, Baby 2" wyk.Cynthia Stevenson, Jessica Walter, Matt Champagne, Doug Ballard serial komediowy USA 1998
13:15    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
13:45    Strefa P magazyn muzyczny
14:20    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
14:45    Muzyczne listy magazyn muzyczny
15:35    "Miasteczko Evening Shade" reż.Robby Benson/Frank Bonner, wyk.Elizabeth Ashley, Ossie Davis, Charlie Dell, Charles Durning serial komediowy USA 1990-94
15:35    "Miasteczko Evening Shade" reż.Robby Benson/Frank Bonner, wyk.Elizabeth Ashley, Ossie Davis, Charlie Dell, Charles Durning serial komediowy USA 1990-94
16:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, MariaCristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
17:00    "Bieg po szmal" wyk.Robert Wuhl, Jim Turner, Sandra Oh, Michael Boatman serial komediowy USA
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
19:00    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
20:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
20:10    Informacje sportowe
20:15    Mundial 2002 - mecz Kamerun - Arabia Saudyjska
22:05    VIP - wydarzenia i plotki magazyn
22:15    "Viper" reż.Danny Bilson, wyk.James McCaffrey, Dorain Harewood, Joe Nipote, Lee Chamberlin serial sensacyjny USA 1995
23:15    "Okaz" Za zgodą rodziców reż.John Bradshaw, wyk.Mark-Paul Gosselaar, Doug O'Keeffe, Ingrid Kavelaars, David Kerman film fantastyczny Kanada/USA 1996
00:55    X Laski program erotyczny
01:25    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:15    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
02:50    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
03:10    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
03:25    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    Muzyczny salon magazyn muzyczny
08:30    "Gazety" film dokumentalny W. Bryt.
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Telesprzedaż
09:45    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
13:00    "Gazety" film dokumentalny W. Bryt.
13:30    Motorowodne Mistrzostwa Świata Janikowo 2002
14:30    "Zarządzanie regionem" film dokumentalny W. Bryt.
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    "Amerykański sen" film dokumentalny USA
16:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Music Pub magazyn muzyczny
17:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
18:00    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
18:30    W garnku - poradnik kulinarny
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Wybory Miss WWW - półfinały
20:30    Tadeusz Balcerowicz Ludzie sukcesu wywiad
21:00    Pory roku magazyn poradnikowy
22:00    Na czasie magazyn
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Film fabularny na życzenie telewidzów
01:00    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Komentarz dnia
17:35    Ze zdrowiem na ty
17:45    Bądź zdrów
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Godzina z TKK (powt.)
22:00    Godzina z TKK (powt.)
23:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:05    Powitanie
17:05    Powitanie
17:10    Konkurs dla abonentów
17:35    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:00    Warto wiedzieć
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Muzyczne konfrontacje kameralne
19:00    Warto wiedzieć
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Wiosna i alergie
19:35    Wiosna i alergie
20:00    Warto wiedzieć
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Łamigłowa 2002 - Społeczna Szkoła Podstwowa i Społeczne Gimnazjum STO w Starachowicach
21:00    Warto wiedzieć
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Zalew Wióry
22:15    Informator samorządowy
22:30    Zakończenie programu 

Le Cinema
14.00 Cyrano i D'Artagnian (Cyrano Et D'Artagnian / Secret Mask Of D'Artagnian) dramat, Francja, 1963, 133 min
16.30 Ogień Bizancjum (Why Me?) film sensacyjny, USA, 1990, 90 min
18.00 Wielki napad na pociąg (The Great Train Robbery) dramat kryminalny, Wielka Brytania, 1979, 111 min
20.00 Dokument. Legendy kina: Otto Preminger, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Exodus (Exodus) dramat, USA, 1961, 213 min
00.00 Romans (Incontro) dramat, Włochy, 1971, 110 min.

Fashion TV
07:00     Model Flat
09:00     Happy Birthday
10:00     Modelki
13:00     Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00     Hity ubiegłych sezonów: ...
14:30     Hity tygodni mody, zima 02/03
16:00     Happy Birthday
17:30     Hity tygodni mody, zima 02/03
18:00     Modelki
19:00     Model Flat
19:30     Hity tygodni mody, lato 2002
20:30     Hity tygodni mody, zima 02/03
22:30     Hity ubiegłych sezonów: ...
23:15     Hity Tygodni Mody
01:00     Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00     Modelki
03:00     Hity tygodni mody, zima 02/03
05:00     Hity ubiegłych sezonów: ... 

Eurosport
08:30    Świat żeglarstwa magazyn
09:00    Superbike magazyn mistrzostw świata
09:30    Zawody Pucharu Świata w Houffalize Kolarstwo górskie
10:00 Turniej French Open w Paryżu - 10 dzień Tenis ziemny
11:00    reprezentacja Francji Droga do MŚ 2002 magazyn piłkarski
11:30    Legendy Mistrzostw Świata - reprezentacja Francji Piłka nożna (powt.)
12:30    Zinedine Zidane Drużyna Marzeń magazyn piłkarski (powt.)
13:00    Patrick Vieira Drużyna Marzeń magazyn piłkarski (powt.)
13:30    Inside Formula magazyn Formuły 1 (powt.)
14:00    Turniej French Open w Paryżu - półfinały gry pojedynczej kobiet Tenis ziemny (na żywo)
14:00    Turniej French Open w Paryżu - półfinały gry pojedynczej kobiet Tenis ziemny (na żywo)
19:00    Super Racing Weekend magazyn
19:30    Series magazyn sportów motorowych
19:30    Series magazyn sportów motorowych
20:00    Walki zawodowe Boks
21:00    Turniej French Open w Paryżu - półfinały gry pojedynczej kobiet Tenis ziemny (wydarzenia dnia)
22:00    Inside the Teams magazyn piłkarski
23:00    Eurosportnews wiadomości
23:15    Klasyka Mistrzostw Świata - mecze Argentyna - Anglia z MŚ '86 i '94 Piłka nożna
00:30    Deajon Culture Cup magazyn (powt.)
00:45    Inside the Teams magazyn piłkarski (powt.)
01:45    Eurosportnews wiadomości
02:00    Oita Culture Cup magazyn (powt.)
02:15    Zakończenie programu 

DSF
05:00    walka Javier Castillejo - Oscar de la Hoya Knockout Fightnight magazyn bokserski (powt.)
06:00    Come on Baby - fitness show (powt.)
06:45    Stoke magazyn (powt.)
07:05    World Soccer magazyn piłkarski (powt.)
07:30    Sports Bakka magazyn (powt.)
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    Magazyn golfowy
09:00 Nike WM-Talk (powt.)
11:00    Teleshoping
11:30    Magazyn reklamowy
12:00    Teleshoping
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn (powt.)
13:30    Sports Bakka magazyn
14:00    Come on Baby - fitness show
15:00    Liga NHL - 1 mecz finału Pucharu Stanley'a Hokej na lodzie
15:00    Liga NHL - 1 mecz finału Pucharu Stanley'a Hokej na lodzie
16:00    DSF WM-News
16:15    WM pur magazyn piłkarski (powt.)
17:15    MŚ 2002 - 1 połowa meczu Piłka nożna
18:00    DSF WM-News
18:15    MŚ 2002 - 2 połowa meczu Piłka nożna
19:00    DSF WM-News
19:15    Nike WM-Talk
19:15    Nike WM-Talk
21:15    Sport Auto magazyn motoryzacyjny (powt.)
21:45    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny
22:15    Rozgrzewka magazyn Formuły 1
23:15    WM pur magazyn piłkarski
00:15    The Worldgame magazyn piłkarski
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Monster Trucks (powt.)
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Speed Zone magazyn sportów motorowych (powt.)
04:00    Angielscy gladiatorzy (powt.) 

Avante
05:00    Legendy lotnictwa wojskowego
05:30    Dziwniejsze od fikcji
06:00    Horyzonty
06:30    Dookoła świata z Nickiem Sandersem
07:00    Skrzydła nad światem
08:00    Tajemnice, magia i cuda
08:30    Stalowe rekiny
09:30    Nowoczesna technika
10:00 By The Seat Of Their Pants
11:00    Transport w dziejach
12:00    Horyzonty
12:30    Dookoła świata z Nickiem Sandersem
13:00    Skrzydła nad światem
14:00    Tajemnice, magia i cuda
14:30    Stalowe rekiny
15:30    Nowoczesna technika
15:30    Nowoczesna technika
16:00    By The Seat Of Their Pants
17:00    Transport w dziejach
18:00    Horyzonty
18:30    Świat samochodów
19:00    Złota era wyścigów samochodowych
19:00    Złota era wyścigów samochodowych
20:00    Podniebni gliniarze
20:30    Legendy lotnictwa wojskowego
21:00    Flota Uderzeniowa
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Ludzie, księżyc i wspomnienia Apollo 16
23:00    Lordowie mafii
00:00    Horyzonty
00:30    Świat samochodów
01:00    Złota era wyścigów samochodowych
02:00    Podniebni gliniarze
02:30    Legendy lotnictwa wojskowego
03:00    Flota Uderzeniowa
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Ludzie, księżyc i wspomnienia Apollo 16

Seasons
14:05    Witajcie w Seasons
14:10    Dzikie gęsi w Patagonii Polowania na świecie
14:40    Muflony z Sigale Sceny polowań w Alpach
15:05    Komentarz do filmu
15:20    Zalew Rutland Na ryby
15:45    Mały Rodan, duży sum Pasja wędkowania
15:45    Mały Rodan, duży sum Pasja wędkowania
16:05    Zwalczanie nutrii Poradnik myśliwego
16:15    Komentarz do filmu
16:30    Estremadura Kulinarne podróże po Europie
17:00    Lis i kuna w mieście
17:30    Otwarcie sezonu na pstrąga Sezon na ryby
17:40    Kuropatwy z Tralonca Sceny polowań na Korsyce
18:10    Pustułka Spotkania tygodnia
18:15    Co słychać w Meuse?
19:10    Rzeka Wiecznego Miasta Połowy w mieście
19:35    W cieniu Fryderyka II
19:35    W cieniu Fryderyka II
20:00    Spaniel pikardyjski Towarzysze polowań
20:30    Jeleń wapiti Odkrywanie tajemnic przyrody
20:40    Dzika Amazonka Od bieguna do bieguna
21:10    Regulacja liczebności ptaków krukowatych Poradnik myśliwego
21:25    Lipienie z Valtelling Wędkarskie szlaki we Włoszech
21:55    Łowiąc światłem
22:20    Komentarz do filmu
22:35    Przegląd prasy wędkarskiej
22:45    Zwierzęta z Voge
23:15    Rozlewisko Carentan
23:40    Komentarz do filmu
23:55    Żaglice z Panamy Wędkarskie kroniki
00:15    Jazda po bezdrożach Szkoła buszu
00:45    Komentarz do filmu
00:55    Z biblioteki myśliwego
01:10    Sarna Polowanie na grubego zwierza w Hiszpanii
01:50    Komentarz do filmu
02:05    Zakończenie programu 

Junior/Filmax
06:00    "Clutch Cargo" Dla wszystkich serial animowany
06:30    "Opowieści z Zielonego lasu" Dla wszystkich serial animowany
07:00    "Smok Castillo" Dla wszystkich serial dla dzieci
07:30    "Muppety i ich goście" Dla wszystkich serial dla dzieci
08:00    "Sklep Mopatopa" Dla wszystkich serial dla dzieci
08:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" Dla wszystkich serial animowany
09:00    "Mała dama" Dla wszystkich serial animowany
09:30    "Smocze opowieści" Dla wszystkich serial animowany
10:00 "Planeta Południe" Dla wszystkich serial popularnonaukowy
10:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" Dla wszystkich serial przyrodniczy
11:00    "Clutch Cargo" Dla wszystkich serial animowany
11:30    "Opowieści z Zielonego Lasu" Dla wszystkich serial animowany
12:00    "Smok Castillo" Dla wszystkich serial dla dzieci
12:30    "Muppety i ich goście" Dla wszystkich serial dla dzieci
13:00    "Sklep Mopatopa" Dla wszystkich serial dla dzieci
13:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" Dla wszystkich serial animowany
14:00    "Mała dama" Dla wszystkich serial animowany
14:30    "Smocze opowieści" Dla wszystkich serial animowany
15:00    "Planeta Południe" Dla wszystkich serial popularnonaukowy
15:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" Dla wszystkich serial przyrodniczy
15:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" Dla wszystkich serial przyrodniczy
16:00    "Clutch Cargo" Dla wszystkich serial animowany
16:30    "Opowieści z Zielonego Lasu" Dla wszystkich serial animowany
17:00    "Smok Castillo" Dla wszystkich serial dla dzieci
17:30    "Muppety i ich goście" Dla wszystkich serial dla dzieci
18:00    "Sklep Mopatopa" Dla wszystkich serial dla dzieci
18:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" Dla wszystkich serial animowany
19:00    "Mała dama" Dla wszystkich serial animowany
19:30    "Smocze opowieści" Dla wszystkich serial animowany
19:30    "Smocze opowieści" Dla wszystkich serial animowany
20:00    "Planeta Południe" Dla wszystkich serial popularnonaukowy
20:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" Dla wszystkich serial przyrodniczy
21:00    "Pamięć, która zabija" Filmax Tylko dla dorosłych reż.Andrew Morahan, wyk.Nigel Hawthorne, Mary-Louise Parker, Jimmy Smits, Jason Scott Lee thriller USA 1997
22:45    "Marny koniec" Tylko dla dorosłych reż.Iren Koster, wyk.William Snow, Matthew Dyktynski, Victoria Hill, Peter Hardy thriller Australia 1999
00:30    "Nautilius" Tylko dla dorosłych reż.Rodney McDonald, wyk.Miranda Wolfe, Greg Fawcett, JD Roberto, Hannes Jaenicke film sensacyjny USA 1998
02:00    Zakończenie programu 

TVP 3 Opole
06:30    Kurier program informacyjny (WP)
06:35    Echa dnia program publicystyczny (WP)
07:00    "Kłopoty z Zosią" serial animowany (WP) Francja 1992
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:35    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany (WP) USA 1998
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:45    Małe ojczyzny magazyn (WP)
17:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
18:20    Regiony kulturymagazyn kulturalny (WP)
19:30    Kabaret Tey "Na granicy" 50 lat TVP - z archiwum rozrywki (WP)
19:30    Kabaret Tey "Na granicy" 50 lat TVP - z archiwum rozrywki (WP)
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Eurotel magazyn (WP)
20:50    Echa dnia program publicystyczny (WP)
22:05    "Ciche dni w Hollywood" reż.Josef Rusnak, wyk.Bill Cusack, Peter Dobson, Meta Golding, Natasha Gregson Wagner film obyczajowy (WP) Niemcy 1995
23:35    Kurier program informacyjny (WP)
00:00    Zakończenie programu 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03 Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:30    Studio MŚ Korea Japonia 2002
13:15    MŚ 2002 mecz Francja - Urugwaj Piłka nożna relacja z Busan/Korea (na żywo)
15:20    Studio MŚ Korea Japonia 2002 - analiza meczu
15:20    Studio MŚ Korea Japonia 2002 - analiza meczu
16:00    Deutschland Tour Kolarstwo szosowe relacja z Bad Dürrheim (na żywo)
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Dr Sommerfeld - nowiny z Bülowbogen" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Przeklęta miłość" serial obyczajowy Niemcy 2001
19:20    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:20    Panorama magazyn publicystyczny
21:05    "Miejsce zbrodni" serial kryminalny Niemcy 1999
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    "Niezłomny" serial kryminalny Niemcy 2001
00:30    Magazyn nocny
00:50    "My Lover, My Son" reż.John Newland, wyk.Romy Schneider, Donald Houston, Dennis Waterman, Patricia Brake thriller psychologiczny W. Bryt. 1969
02:20    Wiadomości
02:25    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:25    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
03:40    "Kto handluje ten nie marznie" film dokumentalny (powt.)
04:10    Friedman talk show (powt.)
04:40    Wiadomości
04:45    Panorama magazyn publicystyczny (powt.) 

ZDF
05:00    Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03 "Klinika w Szwarcwaldzie" serial obyczajowy Niemcy 1985
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    "Discovery - odkrywamy świat" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:40    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
17:50    "Sprawa dla dwóch" serial kryminalny Niemcy 1990
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Aksamit i jedwab" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:25    "Aksamit i jedwab" serial obyczajowy Niemcy 2000
20:15    Weseli muzykanci w trasie koncertowej koncert muzyki ludowej
21:15    Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów
21:45    Wiadomości
22:25    Berlin Centrum talk show
23:10    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
00:10    Wiadomości
00:25    "SOKO 5113" serial kryminalny (powt.) Niemcy 2001
01:10    Wiadomości
01:15    "Njewoswrschtschenjez" reż.Sergej Sneschkin, wyk.Juri Kusnezow, Nikolaj Jeremenko Sen., Juri Oskin, Era Siganschina film obyczajowy Rosja 1991
03:10    Wiadomości
03:15    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy (powt.)
04:15    Berlin Centrum talk show (powt.) 

3sat
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn (powt.)
09:45    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15 B. spotyka talk show
11:15    Wymiana zdań program kulturalny
11:45    Odnalezione w Austrii program krajoznawczy
12:10    "Jeź. Bodeńskie i Dol. Renu" Miasto - kraina - Austria film dokumentalny (powt.)
13:00    Wiadomości
13:15    Prawne absurdy (powt.)
13:45    "Człowiek jak z obrazka" film dokumentalny
14:15    "Wielcy kusiciele" film dokumentalny
15:00    Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny
15:00    Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny
16:00    "Intrygujące ptaki" film dokumentalny
16:30    "Balonowy maraton" film dokumentalny
17:15    Magazyn regionalny
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    "Śnieżynka" 37 stopni film dokumentalny
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę
19:20    Czas na kulturę
20:00    Wiadomości
20:15    "Podwójne życie Weroniki" reż.Krzysztof Kieślowski, wyk.Irene Jacob, Władysław Kowalski, Halina Gryglaszewska, Philippe Volter dramat psychologiczny Francja 1991
21:45    "220 V" reż.Jan Cordsen film krótkometrażowy Niemcy 2000
22:00    Wiadomości
22:25    "Atlantikwall" film dokumentalny
23:10    "Listy wojenne Heinricha Bölla" film dokumentalny
23:25    "Obrazki z wystawy" film dokumentalny
00:25    10 przed 10 magazyn informacyjny
00:50    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
00:55    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:25    Czas na kulturę magazyn (powt.)
02:05    "Boją się naszych pieśni" film dokumentalny
03:00    Magazyn regionalny
03:30    Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny (powt.) 

RTL 2
05:25    Seriale animowane
08:00    Śmiechu warte program rozrywkowy
08:50    "Gwiezdne wrota" serial SF (powt.) USA 2000
09:45    "Cudowne lata" serial komediowy (powt.) USA 1988-93
10:15 "Diabli nadali" serial komediowy (powt.) USA 1998/2000
11:10    "The Jamie Foxx Show" serial komediowy USA 1996-2001
11:35    "Shin Chan" serial komediowy (powt.) Japonia 1992-2002
12:05    Seriale animowane
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998/2000
18:30    "Shin Chan" serial komediowy Japonia 1992-2002
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Pomocy! - Będziemy mieli dziecko" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
21:20    No Sex! magazyn
22:15    Exklusiv magazyn reporterów
23:00    Historie z życia wzięte Redakcja magazyn reporterów
00:00    "L.A. Task Force" reż.Stephen Lieb, wyk.Rod Kei, Andrew Biss, Matt Diagostine, Rocky Ferera thriller sensacyjny USA 1994
01:40    Wiadomości
01:55    "Through Dead Eyes" reż.Robert Brody, wyk.James Doohan, Isabelle Parlet, Ken Rulon, Diane Grotke thriller psychologiczny USA 1994
03:10    Exklusiv magazyn reporterów (powt.)
03:55    Historie z życia wzięte Redakcja magazyn reporterów (powt.)
04:50    Śmiechu warte program rozrywkowy 

Pro 7
05:00    Arabella talk show (powt.)
05:55    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:50    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:40    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:15    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:45    "Spin City" serial komediowy (powt.) USA 1996
09:15 "Crime in Connecticut: The Story of Alex Kelly" reż.Ted Kotcheff, wyk.Matthew Settle, Cassidy Rae, Barry Flatman, Margot Kidder dramat obyczajowy Kanada 1998
11:10    "Spin City" serial komediowy (powt.) USA 1996
11:35    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
12:05    Andreas Türck talk show
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy (powt.) USA 1995
18:30    "Sabrina, nastoletnia czarownica" serial komediowy USA 1998
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
19:55    Wiadomości
20:15    TV total program rozrywkowy
21:15    "Wyjdź za mnie!" reż.Douglas Wolfsperger, wyk.Verona feldbusch, Ulrich Noethen, Ingrid van Bergen, Michael Schiller komedia Niemcy 1999
23:20    Elton.tv program rozrywkowy
23:50    League of Gentlemen program rozrywkowy
00:30    Quatsch Comedy Club magazyn rozrywkowy (powt.)
01:00    TV total program rozrywkowy (powt.)
01:45    Elton.tv program rozrywkowy (powt.)
02:15    Popclub magazyn rozrywkowy (powt.)
02:45    League of Gentlemen program rozrywkowy (powt.)
03:20    Reportaż ProSieben magazyn reporterów (powt.)
04:00    BIZZ magazyn gospodarczy
04:30    Legenda o Billie Jean" reż.Matthew Robbins, wyk.Helen Slater, Keith Gordon, Christian Slater, Richard Bradford film kryminalny (powt.) USA 1985

Super RTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Benjamin Blümchen" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:55    "Skipper & Skito" serial animowany
08:10    "Tiny Planets" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Thomas mała lokomotywa i przyjaciele" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20    "Timothy idzie do szkoły" serial animowany
09:35    "Kłopoty z Ralfem" serial animowany
09:45    "George Shrinks" serial animowany
10:15 "Papirus" serial animowany
10:40    "Ptaszki" serial animowany
11:10    "Bob Morane" serial animowany
11:40    "The Wacky World Of Tex Avery" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Chip i Dale - Brygada RR" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "To cały Andy!" serial animowany
13:35    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00    "CatDog" serial animowany
14:30    "Benjamin Blümchen" serial animowany
15:00    "Album Misia Puchatka" serial animowany
15:30    "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55    "Ned's Newt" serial animowany
15:55    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "The Wacky World Of Tex Avery" serial animowany
18:00    "Darkwing Duck" serial animowany
18:25    "Chip i Dale - Brygada RR" serial animowany
18:55    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "To cały Andy!" serial animowany
19:50    "Oggy i karaluchy" serial animowany
19:50    "Oggy i karaluchy" serial animowany
20:15    "Wzywa się doktora Brucknera" serial obyczajowy Niemcy 1996
22:00    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
22:55    T.V. Kaiser talk show
23:40    "Bobry" serial animowany (powt.)
00:05    Infomercial magazyn reklamowy
02:35    Program nocny 

VOX
05:05    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
05:55    Rave Around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "A teraz Susan" serial komediowy (powt.) USA 1996/97
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25 "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial kryminalny USA 1996/2001
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "A teraz Susan" serial komediowy USA 1996/97
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Abbottowie prawdziwi" reż.Pat O`connor, wyk.Joaquin Phoenix, Billy Crudup, Liv Tyler, Jennifer Connelly film obyczajowy USA 1997
22:15    SPIEGEL TV Extra magazyn publicystyczny
23:10    Prawdziwa miłość magazyn erotyczny
00:10    Wiadomości
00:20    "Prawo pięści" reż.Rainer Werner Fassbinder, wyk.Rainer Werner Fassbinder, Peter Chatel, Karlheinz Böhm melodramat Niemcy 1974
02:35    "The Asphyx" reż.Peter Newbrook, wyk.Robert Stephens, Robert Powell, Alex Scott, Jane Lapotaire horror (powt.) USA 1972
04:05    "Czynnik PSI" serial SF (powt.) Kanada 1996/99
04:50    Wyspy Bahama VOXTOURS magazyn turystyczny (powt.) 

Arte
14:00    Hipokrates magazyn medyczny (powt.)
14:30    Europejskie Forum magazyn publicystyczny (powt.)
15:15    "Pieniądze - instrukcja obsługi dla całej rodziny" film dokumentalny (powt.) Francja 2002
15:15    "Pieniądze - instrukcja obsługi dla całej rodziny" film dokumentalny (powt.) Francja 2002
16:15    Przeżyć na pustyni - Budowniczowie pustyni 360° - Reportaż GEO
16:45    Kreatywni - artyści z bliska magazyn kulturalny (powt.)
17:15    "Szczególny dzień" reż.Ettore Scola, wyk.Sophia Loren, Marcello Mastroianni, John Vernon, Francoise Ber dramat obyczajowy (powt.) Kanada 1977
19:00    Bahia Voyages, Voyages magazyn turystyczny (powt.)
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Peoni - zapoznani bohaterowie 360° - Reportaż GEO
20:40    "Lost Killers" reż.Dito Tsintsadze, wyk.Nicole Seelig, Misel Maticevic, Lasha Bakradze dramat obyczajowy Niemcy 2000
22:20    Temat wieczoru - Surrealizm, rewolucja artystyczna Wprowadzenie
22:30    "Świat surrealizmu" film dokumentalny Francja 2002
23:30    "Zmieniać życie i przemieniać świat?" film dokumentalny Francja 2002
23:50    "Breton o Bretonie" film dokumentalny Francja 1991
00:45    "Szczególny dzień" reż.Ettore Scola, wyk.Sophia Loren, Marcello Mastroianni, John Vernon, Francoise Ber dramat obyczajowy (powt.) Kanada 1977

France 3
05:40    Zakończenie programu
06:00    Euronews program informacyjny
07:00 TO3 program dla dzieci
10:15    "Aventures des mers du sud" serial przygodowy
11:05    Bon appetit, bien sur program kulinarny
11:50    Wybory parlamentarne program wyborczy
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:15    Roland-Garros 2002 Tenis
15:05    "Ostatni taniec" reż.Kevin Dowling, wyk.Maureen O'Hara, Eric Stoltz, Trini Alvarado, Charlie Robinson film obyczajowy USA 2000
15:05    "Ostatni taniec" reż.Kevin Dowling, wyk.Maureen O'Hara, Eric Stoltz, Trini Alvarado, Charlie Robinson film obyczajowy USA 2000
16:35    A toi actu@ magazyn informacyjny dla dzieci i młodzieży
17:50    "C'est pas sorcier" serial fabularny
18:05    Un livre, un jour magazyn kulturalny
18:10    Wybory parlamentarne program wyborczy
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:50    Le 19/20 programy regionalne
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:15    Tout le sport magazyn sportowy
20:25    Tous egaux
21:00    Les dossiers de France 3 magazyn
22:50    Debat en region magazyn
23:45    Prognoza pogody
23:55    Soir 3 wiadomości
00:15    Wybory parlamentarne program wyborczy
01:20    Espace francophone magazyn kulturalny
02:55    Les nuits de France 3 

CT 1
05:00    Współczesna Europa program dokumentalny
05:30    Domowe szczęście magazyn
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    Czarodziejskie przedszkole program dla dzieci
09:00    Wiadomości
09:05    Mania podróżowania program dokumentalny
09:35 Co z tym... magazyn
10:05    "Opera ve vinici" reż.J. Jireš, wyk.J. Kemr, J. Hartl, R. Lukavský film obyczajowy Czechosłowacja 1981
11:35    Tygodnik kulturalny
12:00    Wiadomości
12:10    Sama w domu magazyn dla kobiet
13:10    "Podróż z dinozaurami" serial dokumentalny Wielka Brytania
13:40    U nas w Europie
13:55    "Szóstka" wyk.J. Nesbitt, H. Baxendale, J. Thomson serial obyczajowy Wielka Brytania 1996
14:45    Wybory 2002 program polityczny
14:45    Wybory 2002 program polityczny
16:00    Wiadomości
16:05    Czarodziejskie przedszkole program dla dzieci
16:35    Labirynt teleturniej
17:05    Game Page magazyn komputerowy
17:15    Stop magazyn kierowców
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Ten, kto cię chroni" wyk.S. Baker, D. Coleman, A. Rosenberg serial obyczajowy USA 2001
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
19:15    Wiadomości
20:00    "Balzac" reż.Josee Dayan, wyk.Gerard Depardieu, Jeanne Moreau, Fanny Ardant, Virna Lisi melodramat Francja 1999
21:45    "Szóstka" wyk.J. Nesbitt, H. Baxendale, J. Thomson serial obyczajowy Wielka Brytania 1996
22:40    Wiadomości
23:00    "Droga do Karlových Varů" program dokumentalny
23:25    "Wszyscy ludzie burmistrza 3" wyk.M. J. Fox, C. Gugino, B. Bostwick, R. Kind serial obyczajowy USA 1998
23:55    Wiadomości
00:05    "Niech jedzą kołacze!" serial obyczajowy
00:40    "Przecież wiesz" serial komediowy USA 1999-2000
01:05    "Pociąg dzieciństwa i nadziei" reż.K. Kachyňa, wyk.Ž. Fuchsová, S. Zindulka, Z. Řehoř serial obyczajowy na motywach powieści V. Sládkové Czechosłowacja 1985
02:05    Gladiator program rozrywkowy
02:50    Potomkowie Przemyślidów albo Tradycja zobowiązuje... program dokumentalny
03:50    Współczesna Europa program dokumentalny
04:25    O storczykach, bagrach i świeżej myśli program dokumentalny 

CT 2
05:10    Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
05:25    Co to znaczy dom? program publicystyczny
05:50    Szkoła dla rodziny magazyn
06:00    Czarna, biała magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości
07:55    Panorama
08:20 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Dania - Senegal
10:25    A-Z teleturniej
10:50    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Kamerun - Arabia Saudyjska
12:55    Diagnoza magazyn medyczny
13:10    Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny
13:20    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Francja - Urugwaj
15:25    "Historia Ziemi" serial dokumentalny Wielka Brytania
15:25    "Historia Ziemi" serial dokumentalny Wielka Brytania
16:15    "Świątynia przyrody" serial przyrodniczy
16:40    "Czesi w świecie" "Oblicza czeskiego filmu" serial dokumentalny
17:40    Telewizyjny klub niesłyszących magazyn dla osób niepełnosprawnych
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Skarby świata magazyn
19:00    Kronika program dokumentalny
19:15    Golf 2002 magazyn sportowy
19:30    Mistrzostwa Europy w strzelectwie
19:55    Głosy poezji program kulturalny
19:55    Głosy poezji program kulturalny
20:00    "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny
21:00    "21" magazyn
21:30    Studio Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2002 magazyn sportowy
21:50    Czechosłowacka kronika filmowa program dokumentalny
22:00    "Tichá radosť" reż.D. Hanák, wyk.J. Bartoška, J. Nvota, R. Kóltai film obyczajowy Słowacja 1985
23:30    powtórka meczu wybranego przez telewidzów Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002
01:15    "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny (powt.)
02:15    Crossroads magazyn
03:10    BOS magazyn
03:20    Nadliczbówka magazyn
03:40    "21" magazyn
04:20    Salon magazyn kulturalny 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
09:00    "Świat dzikich zwierząt" serial dokumentalny
09:45 "Rosalinda" wyk.S. Ortiz, G. Pérez, F. Caballer telenowela Meksyk 1999
10:35    "Muzikantská Liduška" reż.M. Frič, wyk.G. Nezval, G. Hilmar, M. Blažková film obyczajowy Czechosłowacja 1940
12:15    "Druga szansa" wyk.B. Campbell, S. Ward, S. Thompson, J. Nordling, S. West serial obyczajowy USA 1999-2000
13:05    "Łowczynie" reż.J. Reiner, wyk.A. O'Toole, A. Palladin, A. Ubach serial obyczajowy USA 2000
13:50    "Dziki księżyc" telenowela Argentyna 1999-2000
14:45    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
15:35    Ačko talk show
15:35    Ačko talk show
16:20    "J.A.G. 4" wyk.David James Elliott serial sensacyjny USA 1997
17:10    Teraz z regionów
17:20    Koło fortuny teleturniej
17:50    Zaryzykuj teleturniej
18:20    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
19:30    Wiadomości
20:00    "Noc na Karlšlejně" reż.Z. Podskalský, wyk.V. Brodský, J. Hanzlík, K. Höger musical Czechosłowacja 1973
21:35    Kocioł magazyn
22:20    "Pirania" reż.Joe Dante, wyk.Bradford Dillman, Heather Menzies, Kevin McCarthy, Keenan Wynn thriller USA 1978
23:35    Prognoza pogody
00:00    "Fatalny rewolwer" wyk.K. Kristofferson, H. Winkler, P. Duffy, M. York serial obyczajowy USA 1997
00:45    "Afrodyzjaka" serial erotyczny Francja
01:45    "Muzikantská Liduška" reż.M. Frič, wyk.G. Nezval, G. Hilmar, M. Blažková film obyczajowy Czechosłowacja 1940
03:50    Ačko talk show
04:30    Koło fortuny teleturniej
04:55    Zaryzykuj teleturniej 

ST 1
07:05    Wiadomości
07:20    24 godziny na świecie program informacyjny
07:30    Kultura magazyn kulturalny
07:35    Wiadomości z Czeskiej telewizji
07:55    Telezakupy magazyn
08:05    Infotext
08:25    Żywa panorama
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    Słoneczko program dla dzieci
10:00 Wszystko dozwolone magazyn dla młodzieży
10:40    Bogaci i zdrowi program rozrywkowy
11:05    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
12:05    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
12:45    Album muzyki świata program muzyczny
12:50    Zamów sobie... magazyn kulinarny
13:00    Rhytmick magazyn muzyczny
13:30    Fonendoskop magazyn medyczny
14:25    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
14:30    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:25    Wiadomości
15:30    Łódź podwodna na Dunaju magazyn dla młodzieży
15:30    Łódź podwodna na Dunaju magazyn dla młodzieży
16:00    "Ziarenka pieprzu" reż.Matthias Steurer/Klaus Wirbitzky, wyk.Julian Paeth, Anna-Elena Herzogová serial przygodowy dla dzieci Niemcy 1999
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Fun o piątej program dla dzieci
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
19:50    Sport
20:00    "Owoce morza: Afrykanin" reż.F. Luciani Francois, wyk.O. Sitruk, D. Guillo, F. Darel serial obyczajowy Francja 1997
20:55    Propozycje na weekend
21:00    Tipos Bingo magazyn
21:30    Digitalny świat magazyn
21:45    Ring program polityczny
22:40    Panorama foto-video magazyn filmowy
23:05    Zimna wojna magazyn
00:40    Wiadomości
01:00    Telezakupy
01:10    Zakończenie programu 

TVE
05:20    Jazz en Espana
06:30    Gente magazyn kulturalny
07:15    Hablemos de negocios
07:30    Telediario matinal wiadomości poranne
09:10    Los desayunos de TVE
10:00 La aventura del saber TV educativa program edukacyjny
11:00    Asi son las cosas
11:45    Para gourmet
12:00    Saber vivir
13:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
13:30    El escarabajo verde
14:00    Saber y ganar teleturniej
14:30    Corazon de primavera
15:00    Telediario 1 wiadomości
15:45    El Tiempo
15:50    Telenowela
15:50    Telenowela
18:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
18:30    La bruja aburrida
19:00    Aqui canarias
19:30    A saco
19:30    A saco
20:00    Gente magazyn kulturalny
21:00    Telediario 2 wiadomości
21:45    El Tiempo
21:50    Cuentame como paso
23:00    Esta es mi historia
00:30    Tendido cero
01:30    Polideportivo
02:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
02:30    "Pobre diabla" telenowela
04:00    Saber y ganar teleturniej
04:30    Asi son las cosas 

Kanal 5
05:40    Zakończenie programu
06:35    "Det Tazmanska Odjuret" serial dla dzieci
07:00    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25 "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:25    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:20    "Cheers" serial komediowy USA
13:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
14:20    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:50    Jenny Jones talkshow
15:40    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
15:40    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:05    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
16:35    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:05    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995-96
18:30    "Spin City" serial komediowy USA 1997
19:30    Wild Rescues program przyrodniczy
19:30    Wild Rescues program przyrodniczy
21:00    "Najlepszy kumpel Pana Boga" reż.Garry Marshall, wyk.Greg Kinnear, Laurie Metcalf komedia USA 1996
23:10    "Third Watch" serial obyczajowy USA 1999-2000
00:10    "Spin City" serial komediowy USA 1997
01:10    The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
02:40    Wild Rescues program przyrodniczy
03:05    "Black Death" reż.Sheldon Larry, wyk.Kate Jackson, Jeffrey Nordling, Howard Hesseman thriller USA 1992
04:40    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 

TV Norge
06:00    Norge pĺ kryss og tvers
06:10    "The Brandy Bunch" serial komediowy USA
06:40    "Mork and Mindy" serial komediowy USA
07:10    "Happy Days" serial komediowy USA
07:40    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
08:10    "Gomer Pyle" serial komediowy USA
08:40    "My Three Sons" serial komediowy USA
09:10    "Pełna chata" serial komediowy USA
09:35 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
10:05    "I Love Lucy" serial komediowy USA
10:35    "Beverly Hillbillies" serial komediowy USA
11:05    "Hawaii 5-0" serial sensacyjny USA
12:00    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:55    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Norge pĺ kryss og tvers
18:30    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
19:00    Change of Heart
19:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
20:00    "Crocodile Hunter's Croc Files" serial przyrodniczy
20:30    "No Boundaries"
21:25    "Voyage of Terror" reż.Brian Trenchard-Smith, wyk.Lindsay Wagner, Michael Ironside, Martin Sheen, Horst Buchholz thriller sensacyjny Niemcy 1998
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Voyage of Terror" reż.Brian Trenchard-Smith, wyk.Lindsay Wagner, Michael Ironside, Martin Sheen, Horst Buchholz thriller sensacyjny Niemcy 1998
23:25    "In Living Color" serial komediowy USA
23:55    "Sinbad of the Seven Seas" reż.Enzo G. Castellari, wyk.Lou Ferrigno, John Steiner film przygodowo/sensacyjny USA 1987
00:55    Wiadomości i prognoza pogody
01:10    "Sinbad of the Seven Seas" reż.Enzo G. Castellari, wyk.Lou Ferrigno, John Steiner film przygodowo/sensacyjny USA 1987
01:50    Zakończenie programu 

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00 Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    SMS Challenge magazyn komputerowy
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy (powt.) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.