FANDOM


TVP 1
05:10 Migracje - Nowe życie w zimnym kraju; cykl dokumentalny kraj prod.Dania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wpisani w krajobraz; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Nastoletni geniusze - odc. 20; serial kraj prod.Australia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Domisie - Chcę mieć zwierzątko; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Tom - Tom na Karaibach odc. 20; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 68; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Kuchnia z Okrasą - Piknik z Okrasą; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Badania kontrolowane - Dieta a nadciśnienie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Agrobiznes; STEREO
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3352; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3353; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1279; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 890; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Recepty Jedynki - Astma; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
15:35 "Gala Wiktory 2006" - reportaż z uroczystości; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Moda na sukces - odc. 3354; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3355; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str. 777
17:20 Na celowniku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1283 - txt str. 777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 894; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Magik Grześ odc. 34; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Zdrada (Betrayed - a Story of Three Women) - txt str. 777; dramat kraj prod.USA (1995); reż.:William A.  Graham; wyk.:Meredith Baxter, Swoozie Kurtz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Z refleksem; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Żelazny orzeł (Iron Eagle); film sensacyjny kraj prod.USA (1986); reż.:Sidney Furie; wyk.:Louis Gosset, Jr, Jason Gedrick, David Suchet, Tom Thomerson; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Ogrody Wersalu (Les jardins de Versailles); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); Bez ograniczeń wiekowych
01:30 The Jet Set na Eurowizji; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Ocean Avenue - odc. 59/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Ocean Avenue - odc. 60/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 TELEZAKUPY
07:10 Znaki czasu ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg - odc 22/26 Urodziny czarownicy; serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 238 Ślub Mariolki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Święta wojna - Księgoman (199); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Sąsiedzi - odc. 81 (308) W roli agenta; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Bezpieczne drogi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Magnum - odc. 91/162 Ślepa sprawiedliwość; serial kraj prod.USA (1984); Dla małoletnich od lat 12
12:25 Przygody Tarzana - odc 43/75 Źródło młodości; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
12:50 Nowy obóz dla łobuzów (Brat Camp - ser. II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Europa da się lubić - Europa po godzinach ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Bezpieczne drogi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Dr Quinn - seria V, odc. 15/26; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
15:30 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 503; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Gliniarz i prokurator - odc. 23/23 Błękitna rapsodia; serial sensacyjny kraj prod.USA (1988); Dla małoletnich od lat 12
17:10 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Armenia - Polska ; STEREO
19:30 Bezpieczne drogi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Ulice Kultury; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Po stronie brata (Personal Effects); film sensacyjny kraj prod.USA (2005); reż.:Michael Scott; wyk.:Penelope Ann Miller, Caspar Van Dien, Laura Menelli; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:40 47 Krakowski Festiwal Filmowy ; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram; STEREO
22:30 Biznes; STEREO
22:35 Masz już to?; film dokumentalny; reż.:Andrzej Titkow; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Bezpieczne drogi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - skróty; STEREO
00:50 Alibi na środę - Brutalna prawda (The hard truth); film sensacyjny kraj prod.USA (1994); reż.:Kristine Peterson; wyk.:Yvonne Farrow, Nicholas Cascone, Ray Baker; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:30 Copa Libertadores - Santos - Gremio; STEREO
04:40 Zakończenie programu

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - muz.
06.50 Sidła miłości (109) - telenowela
07.45 TV Market - mag. reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (16) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (108) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (85) - telenowela
11.00 Metamorfozy - reality show
11.30 Samo życie (914) - serial
12.00 Piękna i geniusz - reality show
13.00 Jesteś moim życiem (109)
14.00 Pierwsza miłość (523) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (255) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (109)
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Strażnik Teksasu (72) - serial sensacyjny
18.00 Pierwsza miłość (524) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Samo życie (915) - serial
20.00 Świat według Kiepskich (266, 267) - serial kom.
21.00 Kocurek - komedia, USA 2001, reż. Gregory Poirier
21.55 Studio LOTTO
23.10 Daleko od noszy (119)
23.40 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
00.40 Dziewczyny w bikini
01.40 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn
05.50 Telesklep
06.40 Na celowniku (3) - serial
07.35 Hela w opałach 2 (28)
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - pr. rozrywkowy
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej (823) - serial obyczajowy
13.20 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Na celowniku (4) - serial sensacyjny
15.00 Prawo pożądania (81) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (824) - serial
21.30 Krwawa profesja - thriller, USA 2002, reż. Clint Eastwood
23.50 Odwróceni (12) - serial
00.50 Siłacze - pr. rozrywkowy
01.55 Nocne igraszki - rozr.
02.55 Telesklep
03.15 Uwaga! - magazyn
03.35 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:01 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:52 Pogoda; STEREO
09:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:53 Serwis sportowy; STEREO
12:58 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:04 Kamera Kuriera; STEREO
13:07 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:27 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:48 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:28 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:57 W wielkim świecie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:47 Pogoda; STEREO
17:50 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:29 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:42 Miasto w komie ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:59 Teraz Mazowsze; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:22 Żadnej pracy się nie boję; magazyn
19:43 E - lementarz ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:47 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:58 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:03 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:39 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Ojciec bezdomnych; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:57 Magazyn majsterkowicza - odc. 11 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:23 Magazyn majsterkowicza - odc. 12 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:02 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:31 Kurier; STEREO
01:51 Pogoda; STEREO
01:54 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:06 Magazyn majsterkowicza - odc. 11 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:31 Magazyn majsterkowicza - odc. 12 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:58 Zakończenie programu

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 Automobilizm: Rajdowe MP - rajd Elmot
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (2) - serial anim.
09.00 Psie serce: Bemol - serial
10.00 Jesteś moim życiem (197)
11.05 Łowcy skarbów (64) - serial
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Sztukateria - magazyn
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (32) - serial
15.50 Łowcy skarbów (65) - serial
16.50 Psie serce: Falko - serial
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (198) - telenowela
20.00 Łabędziem być - reality show
21.00 Odkrywanie Ameryki - program Mariusza Maksa Kolonko
21.30 Talk2Szok - program rozrywkowy
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.15 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.35 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.00 Ja tylko pytam - talk show
03.45 Zakończenie programu

TVN 7
06:00    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
06:25    Telesklep        
07:30    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
08:00    Agenci NCIS    serial sensacyjny...    stereo        
09:00    Grzesznica    telenowela obyczajowy...    stereo        
09:50    Klinika Berlin Centrum    serial obyczajowy...    stereo    
10:50    Przystanek Alaska    serial obyczajowy...    stereo        
11:50    Zabawa od kuchni    stereo        
12:50    Telesklep            
14:10    Grzesznica    telenowela obyczajowy...    stereo        
15:05    Policjanci z Miami    serial sensacyjny...    stereo        
16:05    Alf    serial komedia...    stereo        
16:40    Jej cały świat    serial...    stereo        
17:10    Klinika Berlin Centrum    serial obyczajowy...    stereo        
18:10    Przystanek Alaska    serial obyczajowy...    stereo    
19:10    Alf    serial komedia...    stereo        
19:40    Jej cały świat    serial...    stereo        
20:10    Picasso: Twórca i niszczyciel    film obyczajowy...    stereo        
22:45    Coldblooded    film sensacyjny...    stereo        
00:45    Wyzwanie    film sensacyjny...    stereo

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Krawiec Niteczka. Skąd się biorą ubrania?; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Idź! Poszukaj skarbów; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Krakowscy artyści dla Krakowa; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Z archiwum IPN - Akcja Wisła; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Żyć z przeszczepem - odc.3; cykl dokumentalny; reż.:Adam Żukowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 700; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń - odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Golec uOrkiestra 4 - Już nie zgaśnie ogień w nas; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Sport i sztuka - o dwóch pasjach Wojtka Fibaka; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Józef Gębski; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Andrzej Zaucha i Anawa; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Zaolzie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Domowe przedszkole - Krawiec Niteczka. Skąd się biorą ubrania?; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Laboratorium; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Opole na bis - recital zespołu Wilki; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Afisz - Jak żyć?; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 9; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Żyć z przeszczepem - odc.3; cykl dokumentalny; reż.:Adam Żukowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania - odc. 700; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 4 - Kukuryku; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Marcina Zaleskiego opisanie Warszawy; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Egzamin z życia - odc. 79; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Opole na bis - recital zespołu Wilki; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Afisz - Jak żyć?; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 700; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 4 - Kukuryku; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Marcina Zaleskiego opisanie Warszawy; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Egzamin z życia - odc. 79; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 9; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

CANAL+ Sport
07:00 Dr Dolittle III - film obyczajowy, USA 2006
08:35 Deser: Komora - film krótkometrażowy
08:45 Na ratunek Milly - dramat obyczajowy, USA 2005
10:15 Szachowe dzieciństwo - dramat obyczajowy, USA 1993
12:05 Deser: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o kapuście, ale... - film krótkometrażowy
12:15 I uderzył grom - film sensacyjny, USA/Niemcy/Czechy 2005
13:55 Deser: Motyle - film krótkometrażowy
14:15 Wizje - film dokumentalny
15:50 Nie przegap
16:00 Nawiedzony - horror, USA 1999
18:00 1 na 1 extra - magazyn sportowy
18:30 Orange Ekstraklasa - piłka nożna
19:30 Pożegnalny mecz Cezarego Kucharskiego - reportaż
20:00 Spacer po linie - film biograficzny, USA 2005
22:15 Minisport+ - magazyn sportowy
22:30 Sky Fighters - film sensacyjny, Francja 2005
00:15 Odliczanie - film sensacyjny, Wielka Brytania/Rosja 2004
02:15 Wyspa cienia - thriller, Kanada/Niemcy/USA 2005
03:55 Superdeser: Niezapomniany pierwszy raz - film krótkometrażowy
04:15 Dead Fish - komedia sensacyjna, Wielka Brytania/Niemcy 2004
05:50 Deser: Koniec - film krótkometrażowy
06:00 Detektyw Monk 5 (4) - serial kryminalny, USA 2006

Ale Kino!
08:00 Vengo - dramat obyczajowy, Hiszpania/Francja/Niemcy/Jap. 2000
09:35 Wszystkie filmy prezydentów (2) - film dokumentalny
10:30 Życie raz jeszcze - dramat obyczajowy, Polska 1964
12:15 Indiańskie lato - melodramat, Czechy 1996
13:30 Legenda o czasie - dramat obyczajowy, Hiszpania 2006
15:30 Anatomia miłości - film obyczajowy, Polska 1972
17:10 Za drzwiami Actors Studio - film dokumentalny
18:10 Maximo Oliveiros rozkwita - dramat obyczajowy, Filipiny 2005
20:00 Zakazany owoc - komedia romantyczna, USA 2000
22:15 Chłopcy z Brazylii - film sensacyjny, USA/Wielka Brytania 1978
00:25 Miranda - thriller, Wielka Brytania 2002
02:05 Portfel - film krótkometrażowy
02:20 Czeski numer - dramat obyczajowy, Austria 2006

AXN
06:20 Wyścig 5 (13) - serial dokumentalny, USA 2004
07:15 Bez pardonu 3 (20) - serial kryminalny, USA 2003
08:10 Zagadki z przeszłości 3 (3) - serial przygodowy, USA 2001
09:05 Władca zwierząt 2 (15) - serial przygodowy, USA 2001
10:00 Wydział spraw zamkniętych 4 (8) - serial sensacyjny, USA 2000
10:55 Wyścig 5 (13) - serial dokumentalny, USA 2004
11:50 Zagadki z przeszłości 3 (3) - serial przygodowy, USA 2001
12:45 Bez pardonu 3 (20) - serial kryminalny, USA 2003
13:40 Władca zwierząt 2 (15) - serial przygodowy, USA 2001
14:35 Wydział spraw zamkniętych 4 (8) - serial sensacyjny, USA 2000
15:30 Wyścig 6 (1) - serial dokumentalny, USA 2004
16:25 Bez pardonu 3 (21/22) - serial kryminalny, USA 2003
17:20 Zagadki z przeszłości 3 (4) - serial przygodowy, USA 2001
18:15 Władca zwierząt 2 (16) - serial przygodowy, USA 2001
19:10 Wydział spraw zamkniętych 4 (9) - serial sensacyjny, USA 2000
20:05 Błękitny Demon - film sf, USA 2004
21:45 Terror z jeziora - horror, Kanada 2004
23:25 Błękitny Demon - film sf, USA 2004
01:00 Terror z jeziora - horror, Kanada 2004

Zone Europa
08:00 Złodzieje męskości - komediodramat, Niemcy 2003
09:35 Uczta wigilijna - komedia, Hiszpania 1961
11:10 Mroczna strona - dramat sądowy, Hiszpania 1991
12:20 Wszystko będzie jak trzeba - komedia, Rosja 1995 
14:10 Małżeństwo - komediodramat, Francja/Włochy 1970 
15:55 Okno na podwórze - thriller, USA 1954 
17:55 Ostatni pocałunek - komedia, Włochy 2001
20:00 Ghost Dog: Droga samuraja - dramat kryminalny, Francja/Niemcy/USA/Japonia 1999
22:00 Literatura na małym ekranie: Proces - dramat psychologiczny, Wielka Brytania 1993
00:05 Czego pragnie kobieta - film erotyczny, Francja 2003 
01:05 Pierwsze pragnienia - film erotyczny, Francja/Niemcy 1983
02:45 Uczta wigilijna - komedia, Hiszpania 1961

Disney Channel
06.00    Cafe Myszka serial animowany
06.25    Lilo i Stitch serial animowany
06.50    Kim Kolwiek serial animowany
07.10    Nowa szkoła króla serial animowany
07.25    Byle do przerwy serial animowany
07.50    Fillmore na tropie serial animowany
08.10    Lloyd w kosmosie serial animowany
08.35    Klasyka Disneya serial animowany
08.40    Klasyka Disneya serial animowany
08.50    Klasyka Disneya serial animowany
09.00    Klub przyjaciół Myszki Miki serial animowany
09.25    Disney's mali Einsteini serial animowany
09.45    JoJo z cyrku serial animowany
10.10    Stanley serial animowany
10.35    Opowieści z Kręciołkowa serial animowany
11.00    Goofy i inni serial animowany
11.25    Byle do przerwy serial animowany
11.45    Kim Kolwiek serial animowany
12.10    Lilo i Stitch serial animowany
12.35    Cafe Myszka serial animowany
12.55    Kacza paczka serial animowany
13.20    Legenda Tarzana serial animowany
13.40    Byle do przerwy serial animowany
13.50    Lloyd w kosmosie serial animowany
14.15    Kim Kolwiek serial animowany
14.35    Brenda i pan Whiskers serial animowany
15.00    Byle do przerwy serial animowany
15.10    Lilo i Stitch serial animowany
15.35    Nowa szkoła króla serial animowany
16.00    Przygody Timmy'ego serial animowany
16.25    Amerykański smok Jake Long serial animowany
16.50    Kim Kolwiek serial animowany
17.10    Hannah Montana serial komediowy reż. David Kendall, Fred Savage, wyk. Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Earles
17.35    Suite Life of Zack & Cody serial familijny wyk. Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis
18.00    Nowa szkoła króla serial animowany
18.25    Fillmore na tropie serial animowany
18.45    Byle do przerwy serial animowany
19.00    Brenda i pan Whiskers serial animowany
19.25    Przygody Timmy'ego serial animowany
19.50    Filip z przyszłości serial komediowy wyk. Ricky Ullman, Alyson Michalka, Amy Bruckner, Craig Anton
20.10    Suite Life of Zack & Cody serial familijny wyk. Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis
20.35    Świat Raven serial familijny wyk. Raven, Orlando Brown, Anneliese van der Pol, Kyle Massey
21.00    Świat Raven serial familijny wyk. Raven, Orlando Brown, Anneliese van der Pol, Kyle Massey
21.25    Chłopiec poznaje świat serial obyczajowy wyk. Ben Savage, Rider Strong, Will Friedle, William Daniels
21.50    Klasyka Disneya serial animowany

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.