Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień ŚRODA 06.06.2007 następny dzień

TVP 1
05:10 Migracje - Nowe życie w zimnym kraju; cykl dokumentalny kraj prod.Dania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wpisani w krajobraz; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Nastoletni geniusze - odc. 20; serial kraj prod.Australia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Domisie - Chcę mieć zwierzątko; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Tom - Tom na Karaibach odc. 20; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 68; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Kuchnia z Okrasą - Piknik z Okrasą; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Badania kontrolowane - Dieta a nadciśnienie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Agrobiznes; STEREO
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3352; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3353; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1279; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 890; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Recepty Jedynki - Astma; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
15:35 "Gala Wiktory 2006" - reportaż z uroczystości; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Moda na sukces - odc. 3354; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3355; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str. 777
17:20 Na celowniku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1283 - txt str. 777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 894; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Magik Grześ odc. 34; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Zdrada (Betrayed - a Story of Three Women) - txt str. 777; dramat kraj prod.USA (1995); reż.:William A.  Graham; wyk.:Meredith Baxter, Swoozie Kurtz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Z refleksem; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Żelazny orzeł (Iron Eagle); film sensacyjny kraj prod.USA (1986); reż.:Sidney Furie; wyk.:Louis Gosset, Jr, Jason Gedrick, David Suchet, Tom Thomerson; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Ogrody Wersalu (Les jardins de Versailles); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); Bez ograniczeń wiekowych
01:30 The Jet Set na Eurowizji; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Ocean Avenue - odc. 59/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Ocean Avenue - odc. 60/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 TELEZAKUPY
07:10 Znaki czasu ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg - odc 22/26 Urodziny czarownicy; serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 238 Ślub Mariolki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Święta wojna - Księgoman (199); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Sąsiedzi - odc. 81 (308) W roli agenta; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Bezpieczne drogi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Magnum - odc. 91/162 Ślepa sprawiedliwość; serial kraj prod.USA (1984); Dla małoletnich od lat 12
12:25 Przygody Tarzana - odc 43/75 Źródło młodości; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
12:50 Nowy obóz dla łobuzów (Brat Camp - ser. II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Europa da się lubić - Europa po godzinach ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Bezpieczne drogi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Dr Quinn - seria V, odc. 15/26; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
15:30 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 503; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Gliniarz i prokurator - odc. 23/23 Błękitna rapsodia; serial sensacyjny kraj prod.USA (1988); Dla małoletnich od lat 12
17:10 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Armenia - Polska ; STEREO
19:30 Bezpieczne drogi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Ulice Kultury; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Po stronie brata (Personal Effects); film sensacyjny kraj prod.USA (2005); reż.:Michael Scott; wyk.:Penelope Ann Miller, Caspar Van Dien, Laura Menelli; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:40 47 Krakowski Festiwal Filmowy ; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram; STEREO
22:30 Biznes; STEREO
22:35 Masz już to?; film dokumentalny; reż.:Andrzej Titkow; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Bezpieczne drogi; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - skróty; STEREO
00:50 Alibi na środę - Brutalna prawda (The hard truth); film sensacyjny kraj prod.USA (1994); reż.:Kristine Peterson; wyk.:Yvonne Farrow, Nicholas Cascone, Ray Baker; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:30 Copa Libertadores - Santos - Gremio; STEREO
04:40 Zakończenie programu

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - muz.
06.50 Sidła miłości (109) - telenowela
07.45 TV Market - mag. reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (16) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (108) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (85) - telenowela
11.00 Metamorfozy - reality show
11.30 Samo życie (914) - serial
12.00 Piękna i geniusz - reality show
13.00 Jesteś moim życiem (109)
14.00 Pierwsza miłość (523) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (255) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (109)
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Strażnik Teksasu (72) - serial sensacyjny
18.00 Pierwsza miłość (524) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Samo życie (915) - serial
20.00 Świat według Kiepskich (266, 267) - serial kom.
21.00 Kocurek - komedia, USA 2001, reż. Gregory Poirier
21.55 Studio LOTTO
23.10 Daleko od noszy (119)
23.40 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
00.40 Dziewczyny w bikini
01.40 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn
05.50 Telesklep
06.40 Na celowniku (3) - serial
07.35 Hela w opałach 2 (28)
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - pr. rozrywkowy
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej (823) - serial obyczajowy
13.20 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Na celowniku (4) - serial sensacyjny
15.00 Prawo pożądania (81) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (824) - serial
21.30 Krwawa profesja - thriller, USA 2002, reż. Clint Eastwood
23.50 Odwróceni (12) - serial
00.50 Siłacze - pr. rozrywkowy
01.55 Nocne igraszki - rozr.
02.55 Telesklep
03.15 Uwaga! - magazyn
03.35 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 Automobilizm: Rajdowe MP - rajd Elmot
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (2) - serial anim.
09.00 Psie serce: Bemol - serial
10.00 Jesteś moim życiem (197)
11.05 Łowcy skarbów (64) - serial
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Sztukateria - magazyn
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (32) - serial
15.50 Łowcy skarbów (65) - serial
16.50 Psie serce: Falko - serial
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (198) - telenowela
20.00 Łabędziem być - reality show
21.00 Odkrywanie Ameryki - program Mariusza Maksa Kolonko
21.30 Talk2Szok - program rozrywkowy
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.15 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.35 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.00 Ja tylko pytam - talk show
03.45 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
6.25 Telesklep
7.30 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
8.00 Agenci NCIS - serial sensacyjny
9.00 Grzesznica - telenowela
9.50 Klinika Berlin Centrum - serial obyczajowy
10.50 Przystanek Alaska - serial obyczajowy
11.50 Zabawa od kuchni
12.50 Telesklep
14.10 Grzesznica - telenowela
15.05 Policjanci z Miami - serial sensacyjny
16.05 Alf - serial
16.40 Jej cały świat - serial
17.10 Klinika Berlin Centrum - serial obyczajowy
18.10 Przystanek Alaska - serial obyczajowy
19.10 Alf - serial
19.40 Jej cały świat - serial
20.10 Picasso. Twórca i niszczyciel - film obyczajowy,Wielka Brytania, 1996, reż. James Ivory wyk. Anthony Hopkins, Natascha McElhone
22.45 Coldblooded - film sensacyjny, USA, 1995, reż.Wallace Wolodarsky wyk. Jason Priestley, Kimberly Williams
0.45 Wyzwanie - film sensacyjny, USA, 1977, reż. Clint Eastwood wyk. Clint Eastwood, Sondra Locke

TVP Kultura 09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 09:05 Republika marzeń (Repubik der traume); dokument fabularyzowany kraj prod.Niemcy, Polska (1992); reż.:Jens Carl Ehlers; wyk.:Henryk Nolewajka, Della Rocca Loriano, Edward Żentara, Katarzyna Walter, Henryk Bista, Jacob Schultz, Lara Logan, Janusz Kubicki, Jerzy Michalak, Galina Wasilienko; Dla małoletnich od lat 12 10:50 Ringo Starr and the All Starr Band - koncert (Ringo Starr and the All Starr Band: Live in Chicago); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 12:05 Muzyczna encyklopedia - Światosław Richter - Tajemnice jego życia (1) (The Enigma); film dokumentalny kraj prod.Francja (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 13:25 Muzyka XX wieku - "Te Deum" na głosy solowe, chór i orkiestrę Krzysztofa Pendereckiego - Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych 14:00 Litofon; impresja filmowa; Bez ograniczeń wiekowych 14:15 Fellini (Fellini); komedia kraj prod.Uzbekistan (2000); reż.:Nazim Abassow; wyk.:Abdulhay Shermunhamedov, Baxtiyor Zokirow, Hojiakbar Nurmator, Bobur Arsionow, Nazira Abzalowa; Dla małoletnich od lat 12 15:35 Projekt "Turandot" (The Turandot Project); film dokumentalny kraj prod.USA, Niemcy (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 17:05 Muzyka źródeł - Rytmy serca - Tex - Mex, Muzyka Przygraniczna (Beats of the heart - Tex - Mex, Music of the Texas Mexican Borderlands); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1982); Bez ograniczeń wiekowych 18:00 Przychodzimy, odchodzimy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 18:55 Kino krótkich filmów - Portret niewierny; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 19:05 Punkt widzenia - odc. 7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12 20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 20:30 Trzy kolory - Niebieski; film fabularny kraj prod.Polska, Francja, Szwajcaria (1993); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Juliette Binoche, Benoit Regent, Florence Pernel, Charlotte Very, Philippe Volter, Claude Duneton; Dla małoletnich od lat 12 22:05 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 22:10 Czytelnia odc. 22; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 22:40 Klasyka filmowego dokumentu - Chłopaki z Lambeth (We are the Lambeth Boys); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1957); Dla małoletnich od lat 12 23:30 Strefa - Magazyn Komix 18; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 00:05 Strefa - Kicz; film krótkometrażowy; Bez ograniczeń wiekowych 00:25 Strefa - Poza Kontrolą - Nikt; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 00:45 Strefa - Komix - Człowiek Paroovka; antologia komiksu; Dla małoletnich od lat 16 00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 01:25 Kino nocne - Ashik-Kerib (Ashik-Kerib); baśń filmowa kraj prod.ZSRR (1988); reż.:Sergiej Paradżanow, Dodo Abashidze; wyk.:Sofiko Chiaureli, Yuri Mgoyan, Ramaz Chkikvadze, Konstantin Stepankov, Veronique Matonidze; Dla małoletnich od lat 12 02:40 Kury Cervantesa (Las Gallinas de Cervantes); film fabularny kraj prod.Hiszpania (1987); reż.:Alfredo Castellon; wyk.:Migel Angel Rellan, Marta Fernandez Muro, Jose Ma Pou, Francisco Merino, Fernando Valverde, Fabio Leon, Pedro Sempson; Dla małoletnich od lat 12 04:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Krawiec Niteczka. Skąd się biorą ubrania?; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Idź! Poszukaj skarbów; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Krakowscy artyści dla Krakowa; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Z archiwum IPN - Akcja Wisła; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Żyć z przeszczepem - odc.3; cykl dokumentalny; reż.:Adam Żukowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 700; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń - odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Golec uOrkiestra 4 - Już nie zgaśnie ogień w nas; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Sport i sztuka - o dwóch pasjach Wojtka Fibaka; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Józef Gębski; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Andrzej Zaucha i Anawa; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Zaolzie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Domowe przedszkole - Krawiec Niteczka. Skąd się biorą ubrania?; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Laboratorium; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Opole na bis - recital zespołu Wilki; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Afisz - Jak żyć?; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 9; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Żyć z przeszczepem - odc.3; cykl dokumentalny; reż.:Adam Żukowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania - odc. 700; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 4 - Kukuryku; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Marcina Zaleskiego opisanie Warszawy; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Egzamin z życia - odc. 79; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Opole na bis - recital zespołu Wilki; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Afisz - Jak żyć?; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 700; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 4 - Kukuryku; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Marcina Zaleskiego opisanie Warszawy; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Egzamin z życia - odc. 79; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 9; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

Eurosport 8.30 Piłka nożna: Droga do Euro 2008 8.45 Automobilizm: rajdowe MŚ, Rajd Akropolu 9.45 Żużel: GP Szwecji (powt.) 10.45 Piłka nożna: Droga do Euro 2008 11.45 Tenis: Gem, set, Mats - mag. 12.00 (na żywo) Tenis: French Open 18.15 (na żywo) Tenis: Gem, set, Mats 18.30 Piłka nożna: Droga do Euro 2008 20.30 (na żywo) Piłka nożna: eliminacje ME, Estonia - Anglia 22.30 Żeglarstwo: Inside Alinghi 22.35 Wednesday Selection - mag. 1.15 Jeździectwo

Eurosport 2 7.30 Wiadomości 10.00 Futbol australijski: Adelaide - Hawthorn 11.15 Piłka nożna: turniej młodzieżowy w Tulonie, Holandia - Portugalia 12.00 Wiadomości 14.00 Futbol amerykański: AFC, Utah - Colorado 15.00 Piłka nożna: Droga do Euro 2008 18.00 Wiadomości 18.30 Automobilizm: FIA WTCC - mag. 19.00 Automobilizm: rajdowe MŚ, Rajd Akropolu 20.00 Wiadomości 20.30 Watts - mag. 21.00 Sporty siłowe: Pro Armwrestling League 21.30 Program 1 - mag. 22.00 Pro wrestling: New Japan League 0.00 Wiadomości

Polsat Sport 6.40 Piłka nożna: mecz towarzyski, Brazylia - Turcja (powt.) 8.40 Piłka ręczna: mecz towarzyski mężczyzn, Polska - Litwa (powt.) 10.50 Siatkówka: Liga Światowa, Polska - Argentyna (2. mecz, powt.) 13.00 Siatkówka: Liga Światowa, Kuba - Rosja (2. mecz, powt.) 15.10 Siatkówka: Liga Światowa, Włochy - Francja (1. mecz, powt.) 17.20 Piłka nożna: mecz towarzyski do lat 21, Holandia - Polska (powt.) 19.55 (na żywo) Piłka nożna: eliminacje ME, Niemcy - Słowacja 22.10 Piłka nożna: eliminacje ME, Norwegia - Węgry 0.20 Piłka nożna: eliminacje ME, Szwecja - Islandia

Polsat Sport Extra 7.00 Piłka nożna: Puchar Ekstraklasy: 1/2 finału (powt.) 9.10 Piłka nożna: Puchar Ekstraklasy: 1/2 finału (powt.) 11.20 Piłka nożna: mecz towarzyski do lat 21, Holandia - Polska (powt.) 13.30 Piłka nożna: eliminacje ME, Walia - Czechy (powt.) 15.40 Piłka nożna: eliminacje ME, Dania - Szwecja (powt.) 17.50 Trans World Sport - mag. 18.55 (na żywo) Piłka nożna: eliminacje ME, Norwegia - Węgry 21.10 Piłka nożna: eliminacje ME, Szwecja - Islandia 23.20 Piłka nożna: eliminacje ME, Niemcy - Słowacja

Canal+ Sport
07:00 Dr Dolittle III - film obyczajowy, USA 2006
08:35 Deser: Komora - film krótkometrażowy
08:45 Na ratunek Milly - dramat obyczajowy, USA 2005
10:15 Szachowe dzieciństwo - dramat obyczajowy, USA 1993
12:05 Deser: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o kapuście, ale... - film krótkometrażowy
12:15 I uderzył grom - film sensacyjny, USA/Niemcy/Czechy 2005
13:55 Deser: Motyle - film krótkometrażowy
14:15 Wizje - film dokumentalny
15:50 Nie przegap
16:00 Nawiedzony - horror, USA 1999
18:00 1 na 1 extra - magazyn sportowy
18:30 Orange Ekstraklasa - piłka nożna
19:30 Pożegnalny mecz Cezarego Kucharskiego - reportaż
20:00 Spacer po linie - film biograficzny, USA 2005
22:15 Minisport+ - magazyn sportowy
22:30 Sky Fighters - film sensacyjny, Francja 2005
00:15 Odliczanie - film sensacyjny, Wielka Brytania/Rosja 2004
02:15 Wyspa cienia - thriller, Kanada/Niemcy/USA 2005
03:55 Superdeser: Niezapomniany pierwszy raz - film krótkometrażowy
04:15 Dead Fish - komedia sensacyjna, Wielka Brytania/Niemcy 2004
05:50 Deser: Koniec - film krótkometrażowy
06:00 Detektyw Monk 5 (4) - serial kryminalny, USA 2006

TVP Sport 9.00 10 minut tylko dla siebie 9.10 Wielkie chwile polskiego futbolu - mag. 10.05 Siódmy metr - magazyn piłki ręcznej 11.00 Piłka ręczna: ekstraklasa mężczyzn, finał Wisła Płock - Zagłębie Lubin (powt.) 12.40 Copa Libertadores - mag. 13.05 Gwiazdy wielkiego sportu - Ivan Lendl 13.40 Piłka nożna: eliminacje ME, Azerbejdżan - Polska (powt.) 15.30 Olimpizm: Droga do Pekinu - mag. 16.00 4-4-2 - mag. piłkarski 17.00 Piłka nożna: eliminacje ME, Słowenia - Rumunia 19.10 (na żywo) Piłka nożna: eliminacje ME, Finlandia - Belgia 21.05 (na żywo) Piłka nożna: eliminacje ME, Francja - Gruzja 23.00 Sportowy wieczór 23.30 Żużel: finał Złotego Kasku w Bydgoszczy

ESPN Classic 7.00 Duch Olimpijski, Wizja De Coubertaina 8.00 Igrzyska Olimpijskie Montreal 1976 10.00 Boks: walki wszech czasów (1-3) 12.00 Sporty ekstremalne: High 5 13.00 Duch Olimpijski, Wizja De Coubertaina 14.00 Igrzyska Olimpijskie Montreal 1976 16.00 Boks: Rapowanie Alego 17.00 High 5 18.00 Zawody Ironman/Ironwoman 1994/95 (1) 19.00 Tenis: ăDrużyna MelunÓ 20.00 Sezon: Koszykówka w Kentucky 21.00 Tenis: Wimbledon 2000 22.00 Tenis: Bjšrn Borg w Wimbledonie 23.00 Boks: Wielkie walki (1) 0.00 Boks: Walki wszech czasów (1-3)

SportKlub 7.00 Sporty ekstremalne: X-Games 2006 8.00 Koszykówka: NCAA, North Carolina - Georgia Tech 9.30 Boks zawodowy: walki stulecia 10.00 Piłka nożna: 2. Bundesliga, Freiburg - Karlsruhe (powt.) 11.45 Golf: European Tour, Italian Open 12.45 Siatkówka: Montreux 2007, Kuba - Polska (powt.) 14.45 Piłka nożna: liga argentyńska, San Lorenzo - Independiente (powt.) â 16.30 (na żywo) Siatkówka: turniej w Montreux, Holandia - Niemcy 18.30 (na żywo) Siatkówka: turniej w Montreux, Rosja - Serbia 20.30 Wielki bieg w Manchesterze 21.00 (na żywo) Siatkówka: turniej w Montreux, Chiny - Polska 23.00 Bushido 0.00 Świat lekkiej atletyki - mag.

nSport 8.00 Liga Mistrzów (powt.) 9.00 Serwis informacyjny (co godzinę) 9.15 nMagazyn (powt.) 12.12 Ring wolny (powt.) 12.45 Rozmowa (powt.) 13.30 nRower (powt.) 14.30 (na żywo) Żeglarstwo: Louis Vuitton Cup, 5. wyścig finału 17.30 Hokej: finał Pucharu Stanleya, 4. mecz Ottawa - Anaheim (powt.) 20.00 nMagazyn 21.30 Futbolissimo - mag. 22.12 Żeglarstwo - skrót 23.30 nMagazyn (powt.) 1.00 Żeglarstwo: Louis Vuitton Cup 5. wyścig finału (powt.) 1.45 (na żywo) Hokej: finał Pucharu Stanleya, 5. mecz Anaheim - Ottawa

Ale Kino!
08:00 Vengo - dramat obyczajowy, Hiszpania/Francja/Niemcy/Jap. 2000
09:35 Wszystkie filmy prezydentów (2) - film dokumentalny
10:30 Życie raz jeszcze - dramat obyczajowy, Polska 1964
12:15 Indiańskie lato - melodramat, Czechy 1996
13:30 Legenda o czasie - dramat obyczajowy, Hiszpania 2006
15:30 Anatomia miłości - film obyczajowy, Polska 1972
17:10 Za drzwiami Actors Studio - film dokumentalny
18:10 Maximo Oliveiros rozkwita - dramat obyczajowy, Filipiny 2005
20:00 Zakazany owoc - komedia romantyczna, USA 2000
22:15 Chłopcy z Brazylii - film sensacyjny, USA/Wielka Brytania 1978
00:25 Miranda - thriller, Wielka Brytania 2002
02:05 Portfel - film krótkometrażowy
02:20 Czeski numer - dramat obyczajowy, Austria 2006

AXN
06:20 Wyścig 5 (13) - serial dokumentalny, USA 2004
07:15 Bez pardonu 3 (20) - serial kryminalny, USA 2003
08:10 Zagadki z przeszłości 3 (3) - serial przygodowy, USA 2001
09:05 Władca zwierząt 2 (15) - serial przygodowy, USA 2001
10:00 Wydział spraw zamkniętych 4 (8) - serial sensacyjny, USA 2000
10:55 Wyścig 5 (13) - serial dokumentalny, USA 2004
11:50 Zagadki z przeszłości 3 (3) - serial przygodowy, USA 2001
12:45 Bez pardonu 3 (20) - serial kryminalny, USA 2003
13:40 Władca zwierząt 2 (15) - serial przygodowy, USA 2001
14:35 Wydział spraw zamkniętych 4 (8) - serial sensacyjny, USA 2000
15:30 Wyścig 6 (1) - serial dokumentalny, USA 2004
16:25 Bez pardonu 3 (21/22) - serial kryminalny, USA 2003
17:20 Zagadki z przeszłości 3 (4) - serial przygodowy, USA 2001
18:15 Władca zwierząt 2 (16) - serial przygodowy, USA 2001
19:10 Wydział spraw zamkniętych 4 (9) - serial sensacyjny, USA 2000
20:05 Błękitny Demon - film sf, USA 2004
21:45 Terror z jeziora - horror, Kanada 2004
23:25 Błękitny Demon - film sf, USA 2004
01:00 Terror z jeziora - horror, Kanada 2004

Zone Europa
08:00 Złodzieje męskości - komediodramat, Niemcy 2003
09:35 Uczta wigilijna - komedia, Hiszpania 1961
11:10 Mroczna strona - dramat sądowy, Hiszpania 1991
12:20 Wszystko będzie jak trzeba - komedia, Rosja 1995 
14:10 Małżeństwo - komediodramat, Francja/Włochy 1970 
15:55 Okno na podwórze - thriller, USA 1954 
17:55 Ostatni pocałunek - komedia, Włochy 2001
20:00 Ghost Dog: Droga samuraja - dramat kryminalny, Francja/Niemcy/USA/Japonia 1999
22:00 Literatura na małym ekranie: Proces - dramat psychologiczny, Wielka Brytania 1993
00:05 Czego pragnie kobieta - film erotyczny, Francja 2003 
01:05 Pierwsze pragnienia - film erotyczny, Francja/Niemcy 1983
02:45 Uczta wigilijna - komedia, Hiszpania 1961

HBO Comedy 10:00 Jej mały sekret (01:27) 11:45 Szatański plan doktora Fu Manchu (01:35) 13:25 Odkurzacze (01:30) 15:00 Jej mały sekret (01:27) 16:45 Szatański plan doktora Fu Manchu (01:35) 18:25 Odkurzacze (01:30) 20:00 Najgorszy tydzień w moim życiu, odc. 3 (00:29) 20:30 Kung Fu szał (01:35) 22:10 HBO na stojaka! Odc. 56 (00:29) 22:45 Kawalerskie w Vegas (01:26) 00:15 Najgorszy tydzień w moim życiu, odc. 3 (00:29) 00:50 Porwanie na żądanie (01:33) 02:25 HBO na stojaka! Odc. 56 (00:29)

Cartoon Network 06.00 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 06.35 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 07.00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 07.25 Robotboy (Robotboy) – (10 min.). 07.50 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.). 08.15 Pet Alien (Pet Alien) – (25 min.). 08.40 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.). 09.05 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.). 09.30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (30 min.). 10.00 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.). 10.30 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.). 10.55 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.). 11.20 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.). 11.45 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.). 12.10 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 12.35 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 13.00 Harcerz Lazlo (Camp Lazlo) – (25 min.). 13.25 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.). 13.50 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.). 14.15 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.). 14.40 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 15.05 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 15.30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 15.55 Bernard (Bernard) – (5 min.). 16.00 Pet Alien (Pet Alien) – (25 min.). 16.25 Johnny Test (Johnny Test) – (25 min.). 16.50 Wiewiórek (Squirrel boy) – (20 min.). 17.10 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą (My Gym Partner's A Monkey) – (30 min.). 17.40 Baranek Shaun (Shaun the Sheep) – (10 min.). 17.50 Baranek Shaun (Shaun the Sheep) – (10 min.). 18.00 Ben 10 (Ben 10) – (30 min.). 18.30 Xiaolin - Pojedynek Mistrzów (Xiaolin Showdown) – (25 min.). 18.55 Bernard (Bernard) – (5 min.). 19.00 Teen Titans (Teen Titans) – (30 min.). 19.30 Duel Masters (Duel Masters) – (30 min.). 20.00 Transformers Energon (Transformers Energon) – (40 min.). 20.40 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.). 21.05 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.). 21.30 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.). 21.55 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.). 22.20 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.). 23.10 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.). 00.00 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.). 00.50 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.). 01.40 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 02.30 Jam Łasica (I Am Weasel) – (7 min.). 03.00 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.). 03.25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy (The Grim Adventures of Billy & Mandy) – (7 min.). 03.50 Zło w potrawce (Evil Con Carne) – (7 min.). 04.05 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.). 04.20 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.). 04.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 05.10 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 05.35 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).

ZigZap 06:00 Histeria: Obóz generała Shermmana odc. 24 06:25 Pinky i Mózg odc. 14 06:50 Maqlatura 07:00 Ekstremalne kaczory: Ogrodowi megameni odc. 74 07:10 Szał na Amandę odc. 33 07:40 Bratz: Narodziny magazynu Bratz odc. 1 08:05 Płaskmania: Miesięcznik Odkryj Kosmos/Tygodnik astronomiczny odc. 8 08:30 Klub Winx 3 odc. 8 08:55 Skyland: Początek nowego świata odc. 14 09:20 Zakręceni gliniarze: Powrót do przeszłości odc. 11 09:45 Wybraniec smoka 2: Połączone siły odc. 12 10:10 Kod Lyoko: Klucze odc. 52 10:35 Karol do kwadratu: Kolczyk w języku odc. 25 11:00 Maqlatura 11:10 Histeria: Nie od razu Rzym zbudowano odc. 25 11:40 Pinky i Mózg odc. 15 12:20 Trans sport 12:50 Ekstremalne kaczory: Wystawa odc. 3 13:00 Gwiazda od zaraz: Pociąg do nikąd odc. 12 13:30 Lizzie McGuire 3: Zwariowany świat Lizzie odc. 11 14:00 Klinika pod kangurem odc. 3/25 14:30 Degrassi - nowe pokolenie: Wypadki się zdarzają odc. 51 15:00 Maqlatura 15:10 Przymierzalnia - Friday Wear: Friday where? odc. 1 15:13 Przymierzalnia 15:15 Przymierzalnia - Ruby Gloom odc. 13 15:35 Przymierzalnia 15:55 Przymierzalnia - Zoey 101: Impreza na plaży odc. 13 16:20 Przymierzalnia 16:25 Przymierzalnia - Świat Raven odc. 10 16:45 Przymierzalnia 16:50 Przymierzalnia - Friday Wear: Brak słów odc. 2 17:00 Zakręceni gliniarze: Discomatic odc. 12 17:20 Wybraniec smoka 2: Ostatnia rozgrywka odc. 13 17:45 Kod Lyoko: Nowy porządek odc. 27 18:10 Karol do kwadratu: Klonie wróć do domu odc. 26 18:35 Ekstremalne kaczory: Glutorejd odc. 4 18:45 Gwiazda od zaraz: Zostać czy odejść odc. 13 19:10 Lizzie McGuire 3: Zadurzona Lizzie odc. 12 19:30 Zagubieni z lotu 29 odc. 15 20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Wypadki się zdarzają odc. 52 20:25 Szał na Amandę odc. 28 20:50 Maqlatura

MiniMini 06:00 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 5 06:15 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 6 06:30 Krecik serial animowany odc. 1 06:55 Krecik serial animowany odc. 15 07:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 53 07:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 17 07:55 Pingu serial animowany odc. 67 08:00 Noddy serial animowany odc. 88 08:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 08:15 Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 29 08:25 Wyprawa profesora G±bki serial animowany odc. 3 08:35 Listy od Feliksa serial animowany odc. 11 08:50 Rumcajs serial animowany odc. 7 09:00 Zdjęciaki: Martusia serial animowany odc. 103 09:05 Czerwony traktorek serial animowany odc. 8 09:20 NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 28 09:45 Bracia koala serial animowany odc. 26 10:00 ¦wiat Elmo serial animowany odc. 49 10:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 71 10:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 28 10:45 Sesame English serial animowany odc. 39 11:00 Noddy serial animowany odc. 87 11:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 11:15 Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 28 11:25 Wyprawa profesora G±bki serial animowany odc. 2 11:35 Listy od Feliksa serial animowany odc. 10 11:50 Rumcajs serial animowany odc. 6 12:00 Mój mały kucyk serial animowany odc. 29 12:30 Kacze opowie¶ci serial animowany odc. 49 12:55 Dziwny ¶wiat kota Filemona serial animowany odc. 12 13:05 Pippi serial animowany odc. 2 13:30 Clifford serial animowany odc. 5 14:00 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 3 14:15 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 4 14:30 Tabaluga serial animowany odc. 11 14:55 Krecik serial animowany odc. 14 15:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 52 15:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 16 15:55 Pingu serial animowany odc. 66 16:00 Zdjęciaki: Sławu¶ serial animowany odc. 102 16:05 Czerwony traktorek serial animowany odc. 7 16:20 NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 27 16:45 Bracia koala serial animowany odc. 25 17:00 ¦wiat Elmo serial animowany odc. 48 17:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 70 17:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 27 17:45 Sesame English serial animowany odc. 38 18:00 Mój mały kucyk serial animowany odc. 30 18:30 Kacze opowie¶ci serial animowany odc. 50 18:55 Dziwny ¶wiat kota Filemona serial animowany odc. 13 19:05 Pippi serial animowany odc. 3 19:30 Clifford serial animowany odc. 6

Disney Channel
06.00    Cafe Myszka serial animowany
06.25    Lilo i Stitch serial animowany
06.50    Kim Kolwiek serial animowany
07.10    Nowa szkoła króla serial animowany
07.25    Byle do przerwy serial animowany
07.50    Fillmore na tropie serial animowany
08.10    Lloyd w kosmosie serial animowany
08.35    Klasyka Disneya serial animowany
08.40    Klasyka Disneya serial animowany
08.50    Klasyka Disneya serial animowany
09.00    Klub przyjaciół Myszki Miki serial animowany
09.25    Disney's mali Einsteini serial animowany
09.45    JoJo z cyrku serial animowany
10.10    Stanley serial animowany
10.35    Opowieści z Kręciołkowa serial animowany
11.00    Goofy i inni serial animowany
11.25    Byle do przerwy serial animowany
11.45    Kim Kolwiek serial animowany
12.10    Lilo i Stitch serial animowany
12.35    Cafe Myszka serial animowany
12.55    Kacza paczka serial animowany
13.20    Legenda Tarzana serial animowany
13.40    Byle do przerwy serial animowany
13.50    Lloyd w kosmosie serial animowany
14.15    Kim Kolwiek serial animowany
14.35    Brenda i pan Whiskers serial animowany
15.00    Byle do przerwy serial animowany
15.10    Lilo i Stitch serial animowany
15.35    Nowa szkoła króla serial animowany
16.00    Przygody Timmy'ego serial animowany
16.25    Amerykański smok Jake Long serial animowany
16.50    Kim Kolwiek serial animowany
17.10    Hannah Montana serial komediowy reż. David Kendall, Fred Savage, wyk. Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Earles
17.35    Suite Life of Zack & Cody serial familijny wyk. Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis
18.00    Nowa szkoła króla serial animowany
18.25    Fillmore na tropie serial animowany
18.45    Byle do przerwy serial animowany
19.00    Brenda i pan Whiskers serial animowany
19.25    Przygody Timmy'ego serial animowany
19.50    Filip z przyszłości serial komediowy wyk. Ricky Ullman, Alyson Michalka, Amy Bruckner, Craig Anton
20.10    Suite Life of Zack & Cody serial familijny wyk. Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis
20.35    Świat Raven serial familijny wyk. Raven, Orlando Brown, Anneliese van der Pol, Kyle Massey
21.00    Świat Raven serial familijny wyk. Raven, Orlando Brown, Anneliese van der Pol, Kyle Massey
21.25    Chłopiec poznaje świat serial obyczajowy wyk. Ben Savage, Rider Strong, Will Friedle, William Daniels
21.50    Klasyka Disneya serial animowany

TVN Turbo 06:00 Operacja Tuning 06:30 Grand Prix na torze 07:00 Sparing 07:30 Telesklep 08:00 Automaniak Max 09:00 Zakup Kontrolowany 3 10:00 Sporrrt 10:30 Szkoła Szybkiej Jazdy 11:00 Jazda z Dodą 11:30 Siła Ognia 12:00 Grand Prix na torze 12:30 Operacja Tuning 13:00 Gadżet 2 - Laboratorium 13:30 Sporrrt 14:00 Katastrofy Lotnicze 14:30 Kaskaderzy i amatorzy 15:00 Automaniak Max 16:00 Jazda z Dodą 16:30 28 sekund 17:00 Szkoła Szybkiej Jazdy 17:30 Raport Turbo 17:45 Top Gear 18:45 Toolbox 19:15 Sparing 19:45 Raport Turbo 20:00 Złota Rączka 20:30 Sporrrt 21:00 Raport Turbo 21:15 Siła Ognia 21:45 Uwaga! Pirat 22:15 Top Gear 23:15 Raport Turbo 23:30 Auto Mundial 00:00 Turbo Erotyk 00:30 Turbo granie 02:30 Szkoła Szybkiej Jazdy 03:00 Grand Prix na torze 03:30 Jazda Próbna 04:30 Operacja Tuning

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:01 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:52 Pogoda; STEREO
09:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:53 Serwis sportowy; STEREO
12:58 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:04 Kamera Kuriera; STEREO
13:07 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:27 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:48 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:28 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:57 W wielkim świecie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:47 Pogoda; STEREO
17:50 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:29 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:42 Miasto w komie ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:59 Teraz Mazowsze; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:22 Żadnej pracy się nie boję; magazyn
19:43 E - lementarz ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:47 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:58 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:03 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:39 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Ojciec bezdomnych; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:57 Magazyn majsterkowicza - odc. 11 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:23 Magazyn majsterkowicza - odc. 12 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:02 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:31 Kurier; STEREO
01:51 Pogoda; STEREO
01:54 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:06 Magazyn majsterkowicza - odc. 11 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:31 Magazyn majsterkowicza - odc. 12 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:58 Zakończenie programu

Discovery Channel 06:00 Cuda techniki: Okręty podwodne 06:30 Cuda techniki: Helikoptery 07:00 Wojny na złomowisku: Wyścig pod wodą 08:00 Brainiac 09:00 Amerykański hot-rod: Pojedynek hot rodów, część 4 10:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Marsz po moście 11:00 Fani czterech kółek: Range Rover, część 1 11:30 Fani czterech kółek: Range Rover, część 2 12:00 Cuda techniki: Okręty podwodne 12:30 Cuda techniki: Helikoptery 13:00 Wojny na złomowisku: Wyścig pod wodą 14:00 Brainiac 15:00 Jak to jest zrobione? 15:30 Jak to jest zrobione? 16:00 Superjazda: Test terenowy 17:00 Producenci motocykli: Jerry Covington kontra Warren Vesely 18:00 Amerykański chopper: Maszyna Bella Murraya, część 2 19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Betonowy grób 20:00 Jak to jest zrobione? 20:30 Jak to jest zrobione? 21:00 Szkoła przetrwania: Sierra Nevada 22:00 Brudna robota: śmieciarz z chińskiej dzielnicy 23:00 Gry wideo - (r)ewolucyjna rozrywka: Umysł 00:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Statek wycieczkowy/Wybielanie/Klimatyzacja 00:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Pojazdy/Kopalnie/Piłka nożna przyszłości 01:00 Inżynieria ekstremalna: śluzy przeciwpowodziowe w Wenecji 02:00 Superjazda: Mechaniczna bestia 03:00 Amerykański hot-rod: Woodie '42, część 1 04:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Betonowy grób 05:00 Fani czterech kółek: Porsche 911 Targa, część 1 05:30 Fani czterech kółek: Porsche 911 Targa, część 2

TVP Historia 14:30 Kulisy III RP - Wybory Czerwcowe; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 15:30 Było, nie minęło; magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 16:00 Królowa Bona odc.9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12 17:00 Zakręty dziejów - Era Atomowa; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 18:30 Kontrowersje - Śmierć w Gibraltarze; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 20:00 Konflikty, bitwy, wojny - Gen. Karaszewicz - Tokarzewski; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12 21:30 Dzieje Polaków - Koniec dynastii; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 22:50 Zakończenie programu

Polonia 1 06:35 - Księga Dżungli (odc. 36) 06:55 - Gigi (odc. 38) 07:20 - Celeste II (odc. 57) 08:10 - Telezakupy 19:00 - Telegotówka 20:00 - Celeste II (odc. 58) 20:45 - Wojna szpiegów (odc. 1) 22:45 - Zaniedbywana mężatka 23:00 - Polskie foki 23:35 - V 7 23:40 - News 23:50 - Amore TV 00:00 - Turbo sex hotel 00:10 - Erotyczne sensacje 00:30 - Top modelki 00:45 - Reflex 00:55 - Erotyczna giełda 01:10 - Night Shop 01:25 - Turbo sex hotel 01:45 - Zaniedbywana mężatka 02:00 - Night Shop 02:10 - Foki Ewa 02:30 - Night Shop 02:40 - Oferty towarzyskie 03:00 - Turbo sex hotel 03:20 - Night Shop 03:35 - Gry na telefon 06:35 - Koniec programu

MTV Polska 06:00 – Starter – teledyski na dobry początek dnia 07:00 – Penetratorzy – sekrety alkowy 07:30 – MTV wkręca - Ashton Kutcher wkręca gwiazdy 08:00 – Pimp My Ride UK– wszystko o tuningu 08:30 – Moja własna gwiazda – show randkowe 09:00 – Odliczanka – najlepsze teledyski ostatnich tygodni 10:00 – MTV Kofeina – energetyzujący miks teledysków 12:00 – Lunch Box – „najsmaczniejsze” hity 13:00 – MTV w domu u… – z wizytą u gwiazd 13:30 – Bazar MTV – program o modzie 14:00 – Co ty na to, tato?– przemówić dziecku do rozsądku 14:30 – MTV Maxxx Hits – notowanie 15:30 – Klasa MTV – klasa w terenie 16:00 – Re- kreacje- metamorfozy w stylu gwiazd 16:30 – Penetratorzy – sekrety alkowy 17:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 17:30 – Moja własna gwiazda – show randkowe 18:00 – Super słodkie urodziny - balangowanie nastolatek 18:30 – Wzgórza Hollywood - reality show 19.00 – Real World – reality show 19:30 – Co ty na to, tato?- przemówić dziecku do rozsądku 20:00 – Iquiz 21:00 – Tancerze – taneczny show Jennifer Lopez 21:30 – Super słodkie urodziny - balangowanie nastolatek 22:00 – Państwo Bardzo Młodzi –reality show 22:30 – Zerwij z Shannen Doherty – program o rozstaniach 23:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 23:30 – MTV Player – program interaktywny 00:00 – One Bad Trip - imprezowicze pod nadzorem 00:30 – Miłość Jest Ślepa - show randkowe 01:00 – Bezsenność z MTV – miks teledysków dla nocnych Marków

VH1 Polska 06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Pop Lista - notowanie 10:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 11:00 – VH1 Greatest Hits: Take That kontra Robbie Williams – przeboje ostatnich lat 12:00 – Aerobic –energetyczna muzyka 13:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 15:00 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat 16:00 – Pop Lista - notowanie 17:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u 17:30 – VH1 Cafe – magazyn kulturalno -muzyczny 18:00 – Jazda po klipach – komentowanie na ekranie 19:00 – Music For The Masses- program o Depeche Mode 20:00 – New Look – program o modzie 20:30 – Uparty jak Hogan – reality show 21:00 – Cover Stories- modne reality show 21:30 – VH1 Legends – największe przeboje ostatnich lat 22:30 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 23:30 – VH1 Oldschool – największe przeboje ostatnich lat 00:30 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

MTV 2 6:00 - Spanking New Music 6:30 - 100% MTV2 7:00 - The Rock: Top 10 8:00 - MTV2 Rocks! 9:00 - NME Chart Show 10:00 - Spanking New Music 10:30 - 100% MTV2 11:00 - Spanking New Music 11:30 - 100% MTV2 12:00 - The Rock: Top 10 13:00 - Exam De-Stress with... 14:00 - Spanking New Music 14:30 - 100% MTV2 15:00 - Spanking New Music 15:30 - 100% MTV2 16:00 - TXT, Drugs, Revision Sucks 17:00 - The Red Button Chart 18:00 - The Rock: Top 10 18:45 - Spanking New Music 19:00 - New Arctic Monkeys 19:05 - NME Chart Show 20:00 - New Arctic Monkeys 20:05 - Spanking New Music 20:30 - 100% MTV2 20:55 - New Arctic Monkeys 21:00 - Spanking New Music 21:30 - 100% MTV2 21:55 - New Arctic Monkeys 22:00 - The Red Button Chart 22:55 - New Arctic Monkeys 23:00 - The View Takeover 0:00 - The Riot 1:00 - 120 Minutes 3:00 - MTV2: Commercial Free

TeDe 05.45 „V-max” - magazyn motoryzacyjny 06.05 „FIFA Futbol Mundial" - magazyn piłkarski 06.30 3 „VIP” – program kulturalno-rozrywkowy 06.55 Informacje - powt 07.15 Sport Game - powt 07.28Pogoda- powt 07.30 Być Romem – publicystyka l 07.40 Temat Dnia - powt 07.55 Z archiwum – powt. + Bez komentarza Kibice Śląska 08.00 TV Market 08.30 “Duel Masters: mistrzowie kaijudo” (odc.2) serial animowany; USA/Kanada 2004 09.00 „Psie serce” (odc.1) Polska, 2003; reż. Janusz Dymek; 10.00 „Jesteś moim życiem” (odc.197) („Sos mi vida”) serial argentyński, 2006; reżyseria: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, 11.05 „Łowcy skarbów” (odc.64)(„Relic Hunter”) serial przygodowy USA, 2001-2002; reż.: Paolo Barzman, Ian Toynton, John Bell, Terry Ingram, 12.05 „Lingo” – teleturniej 13.05 „Sztukateria” – magazyn kulturalny 13.40 „Wygraj fortunę” – program interaktywny 15.20 Czas dla Wrocławia – publicystyka lokalna,powt 15.50 „Łowcy skarbów” (odc.65)(„Relic Hunter”) serial przygodowy USA, 16.50 „Psie serce” (odc.2) Polska, 2003; reż. Janusz Dymek;wyst: Urszula 17.50 Z archiwum - premiera 18.00 INFORMACJE - premiera 18.20 Sport Game - premiera 18.28 Pogoda - premiera 18.30 Temat Dnia – publicystyka lokalna - premiera 18.45 Komentarze, Opinie,Wydarzenia - premiera 18.55 „Jesteś moim życiem” (odc.198) („Sos mi vida”) serial argentyński, 2006; reżyseria: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, wyk. Natalia Oreiro, 20.00 „Łabędziem być” odc.7 („The Swan”) program rozrywkowy USA, 2004 21.00 „Odkrywanie Ameryki” – program Mariusza Maxa Kolonko 21.30 „Tok2Szok” – na żywo 22.30 „Czułe dranie” – tragicznie satyryczne magazyn rozrywkowy 23.00 „Nieczułe dranie” – magazyn rozrywkowy 23.30 „Kuba Wojewódzki” – gośćmi programu będą Robert Mazurek i Igor Zalewski 00.35 Wydarzenia, Sport, Pogoda 01.15 „Muzyczne listy” – magazyn muzyczny 02.15 „KINOmaniak – nowa formuła” 02.35 „Sztukateria” – program kulturalny 03.00 „Ja tylko pytam” – talk show Odety Moro Figurskiej 03.45 Zakończenie programu

Edusat 06:00 - Pasmo sportowe. 06:40 - Pasmo sportowe. 07:57 - Program dnia. 08:00 - Prognozowanie i symulacje (13) - dr Andrzej Kokoszkiewicz. 08:50 - Prognozowanie i symulacje (14) - dr Andrzej Kokoszkiewicz. 09:35 - Prosto z winnicy - odc. 10. 10:00 - Straregie rozwoju regionalnego i lokalnego (13) - dr Andrzej Gałązka. 10:50 - Straregie rozwoju regionalnego i lokalnego (14) - dr Andrzej Gałązka. 11:35 - Kurs nurkowania Tomasza Strugalskiego - odc. 1 - PREMIERA. 12:20 - Szeptem o Afryce. 12:30 - Program dnia. 12:35 - Metody badań pedagogicznych (11) - prof. dr hab. Andrzej Janowski. 13:25 - Metody badań pedagogicznych (12) - prof. dr hab. Andrzej Janowski. 14:10 - Rozmowy o seksie - odc. 6 - Normalne czy nienormalne. 14:45 - Patologie społeczne (11) - dr Anna Nowicka-Chachaj. 15:35 - Patologie społeczne (12) - dr Anna Nowicka-Chachaj. 16:20 - Salon naukowy prof. Wojciecha Pomykało - Dzieci i przestrzeń. 17:00 - Podstawy dydaktyki ogólnej (13) - dr Krzysztof Wereszczyński. 17:50 - Podstawy dydaktyki ogólnej (14) - dr Krzysztof Wereszczyński. 18:35 - Dokąd zmierza świat - odc. 16. Program prof. Longina Pastusiaka. 19:05 - Inne poejście do prognozowania na podstawie jednorównaniowych modeli ekonometrycznych (1) - prof. dr hab. Michał Kolupa. 19:55 - Inne poejście do prognozowania na podstawie jednorównaniowych modeli ekonometrycznych (2) - prof. dr hab. Michał Kolupa. 20:40 - Inne poejście do prognozowania na podstawie jednorównaniowych modeli ekonometrycznych (3) - prof. dr hab. Michał Kolupa. 21:25 - Program dnia. 21:30 - Pasmo sportowe. 23:30 - Prognozowanie i symulacje (13) - dr Andrzej Kokoszkiewicz. 00:20 - Prognozowanie i symulacje (14) - dr Andrzej Kokoszkiewicz. 01:10 - Straregie rozwoju regionalnego i lokalnego (13) - dr Andrzej Gałązka. 02:00 - Straregie rozwoju regionalnego i lokalnego (14) - dr Andrzej Gałązka. 02:50 - Metody badań pedagogicznych (11) - prof. dr hab. Andrzej Janowski. 03:35 - Metody badań pedagogicznych (12) - prof. dr hab. Andrzej Janowski. 04:30 - Patologie społeczne (11) - dr Anna Nowicka-Chachaj. 05:15 - Tropem tajemnic Tarnowa - Zakłady azotowe.

Advertisement