TVP 1
04:55 Wodnikowe Wzgórze - Zima na Wodnikowym Wzgórzu, cz. I, odc. 21 (Winter On Wateship Down 1); serial animowany kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (1999)
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
09:55 Natura w Jedynce - Nadzieja dla tygrysów (The last chance tiger)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2011)
11:00 My Wy Oni; magazyn
11:30 Plebania - odc. 1486; telenowela TVP
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:30 Natura w Jedynce - Wielbłądy. Okręty pustyni (Wüstenschiffe. Ships of the Desert)  50'; film dokumentalny kraj prod.Austria (2012)
13:30 Czy wiecie, że... (I didn't know that); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2008)
13:55 Klan - odc. 2396 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:25 Rezydencja - odc. 18 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:25 Ja wam pokażę! - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
16:15 Złote łany - odc. 4; cykl dokumentalny
16:45 Europejski Turniej Piłki Nożnej Zunifikowanej Olimpiad Specjalnych; felieton
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
18:25 Prawdziwe życie - Komornicy - odc. 5 Złota babcia; dokument fabularyzowany
19:10 Wieczorynka - Mikołajek - odc. 11 Urodziny Jadwini (Le Petit Nicolas ep. L'aniversairre de Marie - Edwige); serial animowany kraj prod.Francja (2009)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Droga do Rio - Kronika
20:10 Kronika Tauron Basket Ligi
20:15 Pogoda
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 36 - Świadek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
21:25 Sprawa dla reportera
22:25 Elżbieta Jaworowicz. Tak było, tak jest - Elżbieta Jaworowicz. Tak było - tak jest; magazyn
22:40 Białe kołnierzyki - odc. 12/15 (White Collar ep. 12) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2009)
23:35 Gorący czwartek -  txt. str. 777  52'; film fabularny kraj prod.Polska (1994)
00:40 Zmiana planów (Code a change, Le) -  txt. str. 777  96'; komediodramat kraj prod.Francja (2009)
02:20 Notacje - Maria Drue. Emigracja się bawi; cykl dokumentalny
02:35 Sprawa dla reportera
03:25 Prawdziwe życie - Komornicy - odc. 5 Złota babcia; dokument fabularyzowany
04:00 Zagadkowa Jedynka
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
05:20 Dwójka Dzieciom - SuperSprytek i Sprytusie - odc. 17 Śpiewotreloza (Noonbory and the Super Seven ep. Singeritis); serial animowany kraj prod.Kanada (2009)
05:55 Zmiennicy - odc. 4/15 - Typowa logika damsko - męska; serial TVP
07:05 M jak miłość - odc. 221; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.30, 9.55; Panorama: 8.50; Pogoda: 9.25, 9.50
10:25 Barwy szczęścia - odc. 895 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:00 Na dobre i na złe - odc. 63 - Braterskie więzy; serial TVP
11:55 Kryptonim JP II  24'; film dokumentalny
12:30 Makłowicz w podróży - Ekwador. Pod wulkanem; magazyn kulinarny
13:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Recykling -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:35 Czas honoru - odc. 4 Przysięga -  txt. str. 777; serial TVP
14:40 Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:10 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:45 Panorama Kraj
16:00 Pogoda
16:10 M jak miłość - odc. 936; serial TVP
17:05 Kabaretowy Klub Dwójki - (15); widowisko rozrywkowe
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 6/71; teleturniej
19:30 Jeden z dziesięciu - odc. 7/71; teleturniej
20:10 XII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2010 - TROPICIELE TALENTÓW
21:25 Zabójcze umysły - odc. 24 (Criminal Minds s. 2 ep. P911); serial kraj prod.USA (2006)
22:20 Zabójcze umysły - odc. 25 (Criminal Minds s. 2 ep. The Perfect Storm); serial kraj prod.USA (2006)
23:15 Kocham kino - Meduzy (Meduzot)  77'; film obyczajowy kraj prod.Izrael, Francja (2007)
00:45 Świat bez tajemnic - Wiera Gran  67'; film dokumentalny
02:05 Meduzy (Meduzot)  77'; film obyczajowy kraj prod.Izrael, Francja (2007)
03:40 Art Noc: Maanam. Łóżko; koncert
04:30 Zakończenie dnia

TVP Info Katowice
05:55 Info Poranek, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek, Na żywo
06:10 Pogoda Info, Na żywo
06:15 Info Poranek, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek, Na żywo
06:41 Pogoda Info, Na żywo
06:45 Info Poranek, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek, Na żywo
07:10 Pogoda Info, Na żywo
07:13 Info Poranek, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek, Na żywo
07:41 Pogoda Info, Na żywo
07:45 Info Poranek, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek, Na żywo
08:03 Gość poranka, Na żywo
08:17 Pogoda Info, Na żywo
08:20 Info Poranek
08:30 Serwis Info Poranek, Na żywo
08:40 Pogoda Info, Na żywo
08:43 Info Poranek, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek, Na żywo
09:06 Pogoda Info, Na żywo
09:10 Gość poranka, Na żywo
09:20 Info Poranek, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek, Na żywo
09:40 Pogoda Info, Na żywo
09:45 Serwis sportowy
09:50 Info Poranek, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia
10:19 Pogoda Info, Na żywo
10:21 Info Poranek, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek, Na żywo
10:41 Pogoda Info, Na żywo
10:45 Gość poranka, Na żywo
10:55 Serwis sportowy
11:00 Serwis Info Dzień, Na żywo
11:20 Serwis sportowy
11:25 Pogoda Info
11:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
11:50 Pogoda Info, Na żywo
11:55 Serwis sportowy
12:00 Serwis Info Dzień, Na żywo
12:20 Biznes, Na żywo
12:27 Pogoda Info
12:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
12:50 Pogoda Info, Na żywo
12:55 Serwis sportowy
13:00 Serwis Info Dzień, Na żywo
13:26 Pogoda Info
13:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
13:50 Pogoda Info, Na żywo
13:55 Serwis sportowy
14:00 Serwis Info Dzień, Na żywo
14:10 Raport z Polski
14:24 Pogoda Info
14:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
14:50 Pogoda Info, Na żywo
14:55 Serwis sportowy
15:00 Serwis Info Dzień, Na żywo
15:11 Pogoda Info
15:15 Rozmowa dnia
15:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
15:50 Pogoda Info, Na żywo
15:55 Serwis sportowy
16:00 Raport z Polski
16:25 Pogoda Info
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM, Na żywo
16:50 Biznes
17:30 Aktualności Flesz
17:33 POGODA
17:35 Kronika Miasta
17:44 Mazury na każdą kieszeń; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:57 Mazury na każdą kieszeń; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Kronika Miasta
18:30 Aktualności
18:52 Gość Aktualności
19:00 Wieczorne wiadomości sportowe
19:15 Magazyn Meteo
19:25 Eurowiadomości
20:00 Infoexpress
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór, Na żywo
21:14 Pogoda Info, Na żywo
21:20 Raport z Polski
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info
21:55 Aktualności Wieczorne
22:10 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice
22:20 POGODA
22:30 Info Dziennik
23:07 Pogoda Info, Na żywo
23:15 Sportowy Wieczór
23:31 STACJA TWORKI
00:25 Infoexpress
00:40 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Raport z Polski
01:51 Info Dziennik
02:28 Pogoda Info
02:33 Sportowy Wieczór
03:00 Prawdę mówiąc - odc. 78; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Reportaż TVP INFO
03:45 AKADEMIA ZDROWIA
04:00 STACJA TWORKI
05:10 Polska według Kreta; magazyn
05:35 Raport z Polski
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
9:00 Świat według Bundych Odcinek: 22 Sezon: 2
9:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 237
10:00 Trudne sprawy Odcinek: 2 Sezon: 2
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 239
12:00 Dom nie do poznania Odcinek: 238
13:00 Dom nie do poznania Odcinek: 50
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1724
14:45 Trudne sprawy Odcinek: 6 Sezon: 5
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1097
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 192 Sezon: 5
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 370
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1725
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 213
20:00 Pokojówka na Manhattanie
22:15 Już nadchodzi
0:15 Bye, Bye Love
2:35 Zagadkowa Noc Odcinek: 1112
3:45 Tajemnice losu Odcinek: 1353
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2304

TVN
5:00 Uwaga! Odcinek: 3640
5:20 Rozmowy w toku Odcinek: 2058
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Na Wspólnej Odcinek: 1774
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1226
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 100 Sezon: 2
12:10 Kocham. Enter Odcinek: 35
13:10 Szpital Odcinek: 3
14:10 W-11 - wydział śledczy
14:55 Sąd rodzinny Odcinek: 123
15:55 Rozmowy w toku Odcinek: 2059
16:55 Szpital Odcinek: 4
17:55 Ukryta prawda Odcinek: 101
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3641
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1775
20:45 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 892
21:30 Kuchenne rewolucje Odcinek: 15 Sezon: 7
22:30 Alarm dla Paryża
0:30 Superwizjer Odcinek: 990
1:05 Sekrety chirurgii Odcinek: 2 Sezon: 2
2:05 Uwaga! Odcinek: 3641
2:20 Arkana magii Odcinek: 944
3:40 Rozmowy w toku Odcinek: 2059
4:35 Przerwa w nadawaniu

TV 4
5:10 I Like It
5:30 Triumf miłości Odcinek: 147
6:25 4music
7:30 Gliniarz i prokurator Odcinek: 94 Sezon: 5
8:30 Komisarz Rex Odcinek: 6 Sezon: 3
9:30 Otchłań namiętności Odcinek: 157
10:30 Rodzice na skraju załamania nerwowego Odcinek: 5
11:30 I Like It
12:30 Skład osobliwości Odcinek: 3 Sezon: 2
13:00 Telesprzedaż
13:20 Dziewczyny z fortuną
15:00 Dekoratornia
15:30 Dekoratornia
16:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 95 Sezon: 5
17:00 Wzór Odcinek: 4
18:00 Otchłań namiętności Odcinek: 158
19:00 Komisarz Rex Odcinek: 7 Sezon: 3
20:00 Świntuch
22:05 Repli-Kate
0:05 Wzór Odcinek: 4
1:05 Galileo Odcinek: 301
2:05 4music
3:05 I Like It
3:50 Przerwa w nadawaniu

TV Puls
6:30 Menu na miarę Odcinek: 8
7:00 Tom i Jerry Odcinek: 11
7:05 Tom i Jerry Odcinek: 12
7:15 Tom i Jerry Odcinek: 13
7:30 Timon i Pumba Odcinek: 59 Sezon: 3
7:55 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 3 Sezon: 4
8:50 13 posterunek Odcinek: 19 Sezon: 2
9:25 13 posterunek Odcinek: 20 Sezon: 2
10:00 Błękitny patrol Odcinek: 70 Sezon: 4
11:00 Nash Bridges Odcinek: 45 Sezon: 3
11:55 Gniew natury Odcinek: 3
12:55 Niebezpieczne spotkania Odcinek: 3 Sezon: 6
14:00 Sekundy grozy Odcinek: 57 Sezon: 3
14:30 Robin Hood Odcinek: 4
15:35 13 posterunek Odcinek: 21 Sezon: 2
16:15 13 posterunek Odcinek: 22 Sezon: 2
16:55 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty Odcinek: 24 Sezon: 2
18:00 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 4 Sezon: 4
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 13 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 14 Sezon: 2
20:00 Plan gry
22:15 San Antonio
0:25 Nawiedzona narzeczona
2:00 Zobacz to!

TVN 7
4:50 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 5 Sezon: 9
5:25 We dwoje Odcinek: 9
6:40 Męski typ Odcinek: 3
7:10 Sąd rodzinny Odcinek: 44
8:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 341
9:10 Detektywi Odcinek: 64
9:40 Detektywi Odcinek: 65
10:15 Ostry dyżur Odcinek: 98 Sezon: 5
11:15 Mango - Telezakupy
12:50 Sąd rodzinny Odcinek: 54
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 342
14:50 Dr House Odcinek: 14 Sezon: 5
15:50 Detektywi Odcinek: 66
16:25 Detektywi Odcinek: 67
17:00 Ostry dyżur Odcinek: 99 Sezon: 5
18:00 39 i pół Odcinek: 13
19:00 Dr House Odcinek: 15 Sezon: 5
20:00 Coś nowego
22:10 Prawo Agaty Odcinek: 27 Sezon: 2
23:10 Zatańcz z nim
1:40 Arkana magii
3:50 Ulice San Francisco Odcinek: 3
4:45 Przerwa w nadawaniu

Puls 2
6:00 Błękitny patrol Odcinek: 70 Sezon: 4
6:55 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty Odcinek: 23 Sezon: 2
7:55 Pippi Odcinek: 23
8:30 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 2
9:00 Łowcy smoków Odcinek: 24
9:30 Ja ci pokażę Odcinek: 13
9:40 Ja ci pokażę Odcinek: 14
10:00 Pan Andersen opowiada Odcinek: 25
10:35 Pszczółka Maja Odcinek: 23
11:00 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 52
11:10 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 53
11:30 Reksio Odcinek: 27
11:40 Reksio Odcinek: 28
11:55 Mami Fatale
12:25 Pippi Odcinek: 24
12:55 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 2
13:25 Łowcy smoków Odcinek: 25
14:00 Ja ci pokażę Odcinek: 13
14:10 Ja ci pokażę Odcinek: 14
14:25 Pan Andersen opowiada Odcinek: 25
15:00 Pszczółka Maja Odcinek: 24
15:30 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 52
15:40 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 53
16:00 Reksio Odcinek: 27
16:10 Reksio Odcinek: 28
16:30 Mami Fatale
17:00 Zwariowane melodie Odcinek: 10
17:05 Zwariowane melodie Odcinek: 11
17:10 Zwariowane melodie Odcinek: 12
17:30 Świat zwierząt Odcinek: 18 Sezon: 3
18:00 Gniew natury Odcinek: 3
19:00 Amerykańska straż graniczna Odcinek: 4
20:00 Ale numer! Odcinek: 3 Sezon: 10
20:30 Ale numer! Odcinek: 4 Sezon: 10
21:00 Nash Bridges Odcinek: 45 Sezon: 3
22:00 13 posterunek Odcinek: 21 Sezon: 2
22:35 13 posterunek Odcinek: 22 Sezon: 2
23:15 Goło i wesoło Odcinek: 26 Sezon: 11
23:55 Brygada ratunkowa Odcinek: 2
0:50 Piękni i ambitni Odcinek: 4
1:45 JRG w akcji Odcinek: 10
2:10 Dyżur Odcinek: 10
2:40 Przerwa w nadawaniu

TV 6
6:30 4music
7:20 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca Odcinek: 44
7:45 Klub Winx Odcinek: 16
8:10 Galileo
9:00 Szósty zmysł
10:00 Szósty zmysł
10:45 Telesprzedaż
11:15 Mam talent! Odcinek: 31 Sezon: 6
12:15 Milionerzy Odcinek: 18
13:00 Telesprzedaż
13:35 4music
15:00 Milionerzy Odcinek: 19
16:00 Mam talent! Odcinek: 32 Sezon: 6
17:00 STOP Drogówka
18:00 Mam talent! Odcinek: 7 Sezon: 7
19:00 Eva Luna Odcinek: 78
20:00 Galileo Odcinek: 164
21:00 Śmiertelna gra
23:00 Przez granicę
1:00 Big Brother 4.1 - Extra
1:30 Mam talent! Odcinek: 32 Sezon: 6
2:20 Big Brother 4.1 - Prosto z domu
2:40 Big Brother 4.1
3:25 Przerwa w nadawaniu

TVP Kultura
08:15 Philip i jego siedem żon (Philip and his seven Wives)  69'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); reż.:Marc Isaacs; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Operacja Himmler -  txt. str. 777  80'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Eugeniusz Kujawski, Stanisław Frąckowiak, Andrzej Mrożewski, Janusz Sykutera, Wirgiliusz Gryń, Ryszard Pietruski, Tomasz Zaliwski, Wiesław Grabek; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Na wyrywki z rozrywki - Wielcy, więksi i najwięksi - Historia festiwali opolskich - Przyszedł walec i co dalej?; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Na wyrywki z rozrywki - 13. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '75 - Premiery; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Iluzja  14'; impresja filmowa; reż.:Konstanty Ciciszwili; wyk.:Zbigniew Cybulski, Jolanta Ukielska; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Możdżer & AUKSO - Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje - 2005; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Operacja Himmler -  txt. str. 777  80'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Eugeniusz Kujawski, Stanisław Frąckowiak, Andrzej Mrożewski, Janusz Sykutera, Wirgiliusz Gryń, Ryszard Pietruski, Tomasz Zaliwski, Wiesław Grabek; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Rozmowy poSzczególne - z Jerzym Stuhrem rozmawia Agata Buzek (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Philip i jego siedem żon (Philip and his seven Wives)  69'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); reż.:Marc Isaacs; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Teraz animacje! - Paweł i Gaweł  4'; film animowany; reż.:Mieszko Karnas; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Teraz animacje! - Spóźniłem się, bo...  4'; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Teraz animacje! - Skrócona historya świata z gliny  0'; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:18 Teraz animacje! - Katastrofa Pompei  1'; film animowany; reż.:Mieszko Karnas; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:19 Teraz animacje! - Przerwa obiadowa  3'; film animowany; reż.:Janek Popiński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Teraz animacje! - Nie śmiecić!  1'; film animowany; reż.:Małgorzata Popińska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Prosto z życia. Odezwij się  41'; film TVP; reż.:Ryszard Żuromski; wyk.:Barbara Majewska, G Balcerek, K Drozdowska, G Jednorowicz, D Klerc, A Kulikówna, M Mrela, J Wykurz, J Borek, A Czerny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Widzi Misie - Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci (odc.59); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Widzi Misie - Miś Uszatek - Iskierka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Widzi Misie - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 6 - Zdrada i fałsz; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Mad Men s. III - odc. 10/13 (odc. 10/13) - (lektor, dźwięk oryginalny, napisy) txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Panorama kina polskiego - Operacja Samum -  txt. str. 777  88'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1999); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Hala odlotów - Czy polska kultura ma głód sukcesu? (odc. 20); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Studio Kultura - "Antonio das Mortes"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Kino nocne - Antonio das Mortes (O Drago da Maldade contra o Santo Guerreiro)  99'; dramat kraj prod.Brazylia, Francja, Niemcy (1969); reż.:Glauber Rocha; wyk.:Mauricio do Valle, Odete Lara, Othon Bastos, Hugo Carvana; Dla małoletnich od lat 16
01:45 Zakończenie dnia

TV Polonia
05:55 Agnieszka Holland  57'; film dokumentalny; reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Żegnaj, Rockefeller - odc. 12; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.30, 9.55; Panorama: 8.50; Pogoda: 9.25, 9.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 4; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Wszystko przed nami - odc. 95 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Polonia w Komie - Motobałkany (250); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Barwy szczęścia - odc. 835 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 982; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Agnieszka Holland  57'; film dokumentalny; reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Myslovitz - Miłość w czasach popkultury; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 703* Marcysia wraca do pracy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Ojczyzna ponad granicami; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Wszystko przed nami - odc. 95 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Motobałkany (250); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 4; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Sopot  2003 na bis - Skaldowie i Goście; STEREO, 16:9
19:15 Barwy szczęścia - odc. 835 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Noddy w krainie zabawek - Chowaj się, Robotku!, odc. 5 (Hide and Seekk Whiz!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Trzeci Oficer odc.12 - Mechanizm zegarowy -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia w Komie - Afryka - Martyna (251); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Bezmiar sprawiedliwości - odc. 4/4; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Tu Stalinogród  49'; film dokumentalny; reż.:Maciej Muzyczuk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Wszystko przed nami - odc. 95 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Żegnaj, Rockefeller - odc. 12; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Noddy w krainie zabawek - Chowaj się, Robotku!, odc. 5 (Hide and Seekk Whiz!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Trzeci Oficer odc.12 - Mechanizm zegarowy; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Polonia w Komie - Afryka - Martyna (251); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Barwy szczęścia - odc. 835; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Tu Stalinogród  49'; film dokumentalny; reż.:Maciej Muzyczuk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Ojczyzna ponad granicami; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:25 Duże dzieci - (31); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak nowego Berlina (171) -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Kokosy z kokosów (59) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 To był rock! - To był rock! Lady Pank '94; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Niezapomniane Koncerty - To był rock! - Dżem; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Tylko jeden skecz - "Knajpa" - Góral, Jabbar i Mariusz Kiljan; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rozrywka Retro - Ewa i Małgosia; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Duże dzieci - (32); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Życie to Kabaret - Kabaret Ani Mru Mru - Urodzinowy strzał w dychę (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Szansa na Sukces - Varius Manx; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Wideoteka dorosłego człowieka - (112); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa 2011 - ZŁOTE BOBRY (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa 2011 - ZŁOTE BOBRY (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa 2011 - ZŁOTE BOBRY (3); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Dobry smak (172) -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Południowy Tyrol (60) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Rozrywka Retro - Camping Studia Gama; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Duże dzieci - (33); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Życie to Kabaret - Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju (1) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Dzięki Bogu już weekend - (11) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Południowy Tyrol (60) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w tropikach (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w wielkim mieście (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach pod gruszą (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Zakończenie dnia

Polsat Viasat History
6:00 Wędrówka ludzkości Odcinek: 4
7:00 Wyprawy w czasie Odcinek: 11 Sezon: 12
8:10 Fałszerze na usługach Hitlera
9:20 Podróże odkrywców Odcinek: 4
10:40 Paryż, historia stolicy Odcinek: 1
12:00 Łowcy mitów
13:10 Fałszerze na usługach Hitlera
14:20 Wędrówka ludzkości Odcinek: 4
15:25 Najgorsze zawody w historii Odcinek: 10 Sezon: 2
16:25 Łowcy mitów
17:30 Podróże odkrywców Odcinek: 4
18:50 Komórka Odcinek: 2
20:00 Historia nauki Odcinek: 1
21:15 Historia elektryczności Odcinek: 1
22:35 Walki na pokaz: historia przemocy Odcinek: 4
23:40 Fałszerze na usługach Hitlera
0:50 Wyprawy w czasie Odcinek: 11 Sezon: 12
1:45 Łowcy mitów
2:40 Barok! Odcinek: 2
3:50 Sekrety rodzinne Brytyjczyków Odcinek: 30 Sezon: 8
4:00 Witamy w latach 80. Odcinek: 4
5:05 Zwierzęta, które zmieniły świat Odcinek: 1
5:30 Zwierzęta, które zmieniły świat Odcinek: 2

Polsat Viasat Explorer
6:00 Na ryby, po przygodę Odcinek: 25 Sezon: 2
6:50 Polarni piloci Odcinek: 3
7:50 Egzotyczne wyzwania Odcinek: 8
8:55 Morze Północne Odcinek: 6
9:55 Rajd Dakar Odcinek: 3
10:55 Zawodowe przygody Eda Odcinek: 12 Sezon: 3
11:25 Na ryby, po przygodę Odcinek: 26 Sezon: 2
12:25 Morze Północne Odcinek: 7
13:20 Czarne złoto Odcinek: 3 Sezon: 5
14:20 Ekstremalna RPA Odcinek: 1 Sezon: 2
15:20 Ogromna Australia Odcinek: 5
16:20 Cuda nowoczesnej technologii Odcinek: 1
17:30 Polarni piloci Odcinek: 4
18:30 Rajd Dakar Odcinek: 4
19:30 Ogromna Australia Odcinek: 6
20:35 Morska przygoda kucharza Artura
21:30 Czarne złoto Odcinek: 3 Sezon: 5
22:30 Broń, która zmieniła świat Odcinek: 4 Sezon: 2
23:35 Zawodowe przygody Eda Odcinek: 12 Sezon: 3
0:05 Na ryby, po przygodę Odcinek: 26 Sezon: 2
1:00 Morze Północne Odcinek: 7
1:45 Polarni piloci Odcinek: 4
2:30 Cuda nowoczesnej technologii Odcinek: 1
3:25 Kryminalny półświatek Azji Odcinek: 7
3:50 Kryminalny półświatek Azji Odcinek: 8
4:15 Rajd Dakar Odcinek: 4
5:10 Top Trumps - gra atutami Odcinek: 1
5:35 Top Trumps - gra atutami Odcinek: 2

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.